Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3552
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.11. 22:56:34

Igazából most jött ki amit mindig mondtam Fabregas nem való ide. egyszerűen nem érzi ezt a játékot. Lassú körülményes. A többiek jóllakottak és sétálnak. Alexis meg Adriano megy annyit mint a hülye mások helyett feleslegesen. Mindenki csak kényelmesen alibizgat meg sétálgat. Ide nagy takarítás kell. Csak nem hiszem, hogy ez a vezetőség ezt meglépi majd.
Kép
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.11. 22:56:04

kristop írta:mondjuk ez a "nem akartok focizni a játékosok" általában mindig akkor kerül elő, amikor iszonyat nagyot küzdenek, a belüket is kihajtják, de nem nyernek. ilyenkor mindig az jön, hogy "nem akarnak" eléggé. tuti az atletico se akart, sőt a real se, igazából egyik csapat se akarja megnyerni a bajnokságot. nem az, hogy mindent megpróbáltak, de nem megy, hanem nem akarnak és direkt sétálgatnak, nyilván. hát komolyan megőrülök.
Messi,Busi,Fabregas,Pedro, nem ilyen ha akarnak!:)
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.05.11. 22:50:15

mondjuk ez a "nem akartok focizni a játékosok" általában mindig akkor kerül elő, amikor iszonyat nagyot küzdenek, a belüket is kihajtják, de nem nyernek. ilyenkor mindig az jön, hogy "nem akarnak" eléggé. tuti az atletico se akart, sőt a real se, igazából egyik csapat se akarja megnyerni a bajnokságot. nem az, hogy mindent megpróbáltak, de nem megy, hanem nem akarnak és direkt sétálgatnak, nyilván. hát komolyan megőrülök.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.05.11. 22:48:53

Boixos1981 írta:Természetesen ismerem, gúnyból írtam, fel tudnám sorolni jelenleg a Barca teljes keretét, de igaz, nem vagyok 20-30 éve Barca-szurkoló, 8 éve, a 2006-07-es szezonban szerettem bele a Touré, Ronaldinho, Eto'o fele csapatba.
Nem kötekedésből írtam ne érts félre. Ejj igen, az volt az én igazi kedvenc Barcám... :(
gránit írta:Hosszú az a hullámvölgy, neobarca... Lassan már Grand Canyonná terebélyesedik.
Nincs mese. Nyáron kell egy nagytakarítás. Én sosem voltam ennek a híve, de most nem szabad zsugorinak lenni. Kell 5-6 új, friss és tehetséges arc. Valamint legalább ennyinek mennie kell. Nincs minden veszve, de idén bebizonyosodott. Jóllaktak a srácok...

Főleg azért nem sajnálnám idén a pénzt, mert ne felejtsük, lehet évekig nem igazolhatunk. Meghatározó nyár lesz az biztos...
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
gránit
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2624
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2014.05.11. 22:47:31

diagonal, számomra a két pozitívum pontosan ezért volt Adriano és Messi, de ők is csak egy-egy villanást adtak abból, amire szükség lett volna. Adriano átlövéséből kellett volna több, illetve betörésekből, de ezt Messin kívül a jelenlegi keretből mástól nemigen lehet mástól elvárni. Küzdenek, hajtanak a srácok, ja, csak erre nem adnak három pontot...
"I may be wrong, but I doubt it."

(Charles Barkley)
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.11. 22:45:16

gránit írta:Laza, értem a gondolatmeneted, abszolút világos. A lényeg a részemről az, hogy Martinónak szűkösebbek a lehetőségei. Hozzon le egy védőt - még ha csak egy légből kapott példa is volt a részedről -, oké, de kit hozzon be támadónak? Nagy taktikázás nélkül is hozható lett volna a mai meccs, ha van egy csepp vér a pucájukban. De átlövés, betörés alig volt. Adriano átlövésére is hanyadik percben került sor...? Ő meg Ini próbálkoztak kintről, ezen kívül tili-toli, meddő passzolgatás a tizenhatos vonalán. Ez volt az igazán idegtépő számomra.
igen nekem is az,és az ívelgetésekről még nem is beszéltünk!:)
nincs mit ezen magyarázkodni hiszen kettőn áll a vásár,a játékosok nem akartak focizni mert igy is ugyis megkell verni az atleticot,a martino pedig ezt végig nézte. azt hidtem a félidőben feltüzeli a játékosokat,de nem történt semmi,ha Fabregas alibizik (pl) játszon Song,ha nincs elég csatárunk akkor játszunk 4-4-2 .
egyébként ha a személyes véleményemre lennél kiváncsi mit léptem volna...jelzem hogy szurkoli szemmel
messi-t hoztam volna le és xavit állítottam volna be már félidőben és akkor igy nyitottuk volna a második félidőt:
Fabregas Busi Xavi
Pedro Alexis Iniesta

de nem biztos hogy többre mentünk volna de nem lettünk volna gyengébbek azt hiszem ebben egyet értünk!:)
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.11. 22:43:51

gránit írta:De átlövés, betörés alig volt. Adriano átlövésére is hanyadik percben került sor...? Ő meg Ini próbálkoztak kintről, ezen kívül tili-toli, meddő passzolgatás a tizenhatos vonalán. Ez volt az igazán idegtépő számomra.
A második félidőben az Elche gyakorlatilag 10 emberrel védekezett és nem csinálta rosszul ráadásul. Ilyen ellenfelek ellen csak az segít amit te is mondasz vagyis átlövések, illetve sokkal több egyéni próbálkozás, meg sokkal több mozgás. A sok oldalpassz ilyenkor azért (is) van mert keressük a rést, próbáljuk kimozgatni az ellenfél játékosait, hogy aztán az így nyíló résekben induljanak be a mi embereink. Probléma akkor van ha nincs ki beinduljon, nincs vállalkozókedv, na meg ha nincsenek formában vagy nem olyan formában vannak mint valaha azok a játékosok akik bepasszolnák a labdát adott pillanatban. Márpedig Iniesta nincs olyan formában, Xavi pályán sem volt. Messi meg.. inkább nem is írom, de nagyon távol van önmagától jelenleg. Plusz a résekbe sem Henry vagy Eto'o indul be hanem Alexis meg Pedro ugye, már ha ugyan beindul valaki is mert kevés vállalkozókedv volt.
Ehhez jött a lelki teher, hogy nyerni kell. Az egésznek meg az lett az eredménye amit láttunk.
Azt gondolom jövő héten nem mi leszünk sajnos az esélyesek, de lehet megcsináljuk ettől még. Ez már fejben fog inkább eldőlni valószínűleg. Aki mentálisan jobb állapotban lesz és jobban bírja a nyomást az lesz a bajnok.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.05.11. 22:43:21

Boixos1981 írta:Én Adamát vagy El Haddadit játszatnám Pedeo helyett, de komolyan, sikerre éhes és bizonyítani akaró fiatalok, csak Tata egész szezonban nem adott lehetőséget egy fiatalnak se Roberton kívül, és még ennyi sérült esetén sem hív fel senkit meg a padra se.
Rivaldo11 írta:Adama kegyetlen nagy tehetség, szerintem jóval több lehetőséget kellett volna kapnia. Jövőre többször kell felhozni, nagyon sok van benne.
Pedronál nem kérdés, hogy jobb, klasszisokkal.
ne essünk már át a ló túl oldalára tényleg. adama, aki még a másodosztályban se tudott stabil helyett kiharcolni magának, talán jövőre betud épülni egy barcelona bébe (!), de már ebben az évben őt kellett volna nyomni, napersze. el haddadi pedig alig pár meccset játszott felnőttek között (szintén a másodosztályban, a barca bében), de már ő is jobb lenne, mint pedro.

sőt, hozzuk fel dongout is, nem? ő is lőtt vagy már öt gólt a másodosztályban, szóval simán tudna lőni húszat az első osztályban, meg a blben, mint alexis, meg pedro. ez tuti azt jelenti.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kristop 2014.05.11. 22:53:51-kor.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
gránit
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2624
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2014.05.11. 22:41:23

Sok aggályom van a Barcelona jövőjét illetően, ez nem szerepel a listán :mrgreen: Nemzetközi kupaszereplés, OMG, csak nem az idei 0, azaz nulla gólja kellene, hogy görcsbe rántsa a gyomrunkat a sorsoláskor? :D

Csereként bevált már párszor, nem mondom, de a kezdőbe keríteni kell egy hatékonyabb embert, ott vannak a fiatalok is - a meccshiány hangzott el ellenérvként -, jövőre lehet velük kísérletezni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gránit 2014.05.11. 22:44:51-kor.
"I may be wrong, but I doubt it."

(Charles Barkley)
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.11. 22:41:04

Most mikor lesz végülis az Atletico elleni meccs?
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
jangamen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2013.06.23. 18:11:42

2014.05.11. 22:40:22

mióta divat ezen a fórumon ez a hangnem? [-X

Btw aki nem látja, hogy Alexis mennyire alázatos, hajtós és szerencsétlen egyben, az attól félek vak. Ő az igazi sportszeletes csávó, aki mindig jót akar, mindent megtesz, csak épp a tudás/tehetség hiányzik.

Viszont a Tello/Pedro/Alexis hármas közül még mindig ő a jobb.
Csbal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2013.11.27. 12:54:35

2014.05.11. 22:34:21

gránit írta:Csbal, sajnos ez soha nem volt vita - ahogy egy-két válaszodból a mai nap folyamán is kiderült -, a te műfajod a szájkarate, így elbeszélünk egymás mellett :D A vitához partnerre lett volna szükségem. Neked meg a szájkaratéhoz, de ez nem az én területem.

Természetesen szubjektív a véleményem, kivéve, amikor számszerűsítettem, hogy "a csapat egyik legjobbja" hányszor verte meg egy az egy ellen a védőjét. De ne aggódj, nyáron eladjuk, neked sem kell a vele szembeni kritikákat olvasnod - miközben hülyét kapsz -, és nekem sem kell azon kínosan mosolyognom, hogy mekkora istencsászár, amikor százhetvenezredjére vezeti bele a labdát az előtte álló emberbe :mrgreen:

És hangsúlyozom, a probléma a részemről nem az, hogy nem értesz egyet velem, pontosabban, szakadéknyi a különbség a véleményeink között.
Akkor számszerűsítsd a szezonbeli góljait és gólpasszait és akkor az alapján sorold be a minőségi skáldon, totya. Te akkor fogsz hülyét kapni(én meg örülni), amikor egy nemzetközi kupaszereplés alkalmával összekerülünk a Juve-val és Alexis megmutatja hogy miként kell egy védőt háromszor megverni egy támadás alatt. :wink: És nem azért fogok örülni mert a Barca kárt fog szenvedni, hanem mert meg fogja mutatni hogy nem kellett volna eladni. De még közel sem biztos h elmegy...
Avatar
gránit
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2624
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2014.05.11. 22:31:28

Laza, értem a gondolatmeneted, abszolút világos. A lényeg a részemről az, hogy Martinónak szűkösebbek a lehetőségei. Hozzon le egy védőt - még ha csak egy légből kapott példa is volt a részedről -, oké, de kit hozzon be támadónak? Nagy taktikázás nélkül is hozható lett volna a mai meccs, ha van egy csepp vér a pucájukban. De átlövés, betörés alig volt. Adriano átlövésére is hanyadik percben került sor...? Ő meg Ini próbálkoztak kintről, ezen kívül tili-toli, meddő passzolgatás a tizenhatos vonalán. Ez volt az igazán idegtépő számomra.
"I may be wrong, but I doubt it."

(Charles Barkley)
Csbal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2013.11.27. 12:54:35

2014.05.11. 22:29:26

palesz77 írta:
Csbal írta:
Ezzel vitatkoznék, sajnos Fabregas nagyon kevés labdát tudott megtartani, vagy veszélyesen eljuttatni a társakhoz.
Ezzel vitatkoznék, konkrétan a középpályásaink közül csak ő alakított ki tiszta ziccert. Kettő közülük Alexisnek hozott össze pont, aki egyet nem tudott befejelni - az nem az ő hibája volt, rajta voltak a védők -, a másiknál meg habár behúzták lesre, úgyhogy igazából mindegy, de elvitte a kapus mellett, és az üres kapu mellé rúgta ballal.. Plusz még Ini kapufájánál is ő tette vissza, bár azt lehet nem ide kéne sorolni, mert az Ini zsenialitásán múlt csak hogy ekkora helyzet lett, de azért mégis.. Tényleg nem játszott jól, de se Ini se Xavi nem adott olyan labdát, ami után közvetlenül gólhelyzet alakult volna ki, mégis Fabregas volt megint az alibi és a pocsék.
Sajnos az igaz, hogy a többi kp sem volt nagy eresztés, de többször szúrt szemet nekem, az általad említett jó megoldások mellett az, hogy Fabregast eltolják, lefutják, simán szerelik. Én sajnálom, hogy nem egy másik kp kezdett helyette, kedvetlennek látom, fintorog, semmi érzelem az arcán. Mintha utálná amit csinál és teher lenne neki megjelenni egy mérkőzésen. Tűz nélküli.
Avatar
gránit
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2624
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2014.05.11. 22:25:33

Csbal, sajnos ez soha nem volt vita - ahogy egy-két válaszodból a mai nap folyamán is kiderült -, a te műfajod a szájkarate, így elbeszélünk egymás mellett :D A vitához partnerre lett volna szükségem. Neked meg a szájkaratéhoz, de ez nem az én területem.

Természetesen szubjektív a véleményem, kivéve, amikor számszerűsítettem, hogy "a csapat egyik legjobbja" hányszor verte meg egy az egy ellen a védőjét. De ne aggódj, nyáron eladjuk, neked sem kell a vele szembeni kritikákat olvasnod - miközben hülyét kapsz -, és nekem sem kell azon kínosan mosolyognom, hogy mekkora istencsászár, amikor százhetvenezredjére vezeti bele a labdát az előtte álló emberbe :mrgreen:

És hangsúlyozom, a probléma a részemről nem az, hogy nem értesz egyet velem, pontosabban, szakadéknyi a különbség a véleményeink között.
"I may be wrong, but I doubt it."

(Charles Barkley)
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.11. 22:24:50

gránit írta:Laza, azért legyünk őszinték, Martino merítési lehetőségei sokkal korlátozottabbak. Azt mondod, átállhatott volna 3 védőre. Még 4 védővel is életveszély az a Mascheranóval felállt alakzat ott hátul, nem hogy hárommal! Xavi és Fabregas talán többet játszhatott volna együtt a szezon során, de nem a középpályán mennek el a meccseink, hanem azon, hogy Messin kívül nincs igazi góllövőnk. Pedro, Alexis, Tello, mind "vaktyúk is talál szemet"-féle üzemmódot képvisel, ha a hátukról bepattan, gól, ha nem, akkor nem. Nincsenek már itt Eto'o-k meg Henry-k. Nehéz helyzetben van azért Martino a keret szempontjából is.
hát nem mondom hogy nincs igazad,az hogy 3 védő az csak egy példa volt.
de azzal nem tudok egyet érteni hogy martino nehéz helyzetben (max azért mert a vezetőség rángatja) a keret miatt. ez egy barcelona nem egy pécs!
ha L.E a celta vigoval megtudott verni egy real-t
ha az elche ,granada,getafe edzői pontot,pontokat szereztek ellenünk az nem azért volt jobb játékosok alkotják,egy ilyen csapatot ahol klasszis játékosok vannak ne legyen már nehéz összerakni,hozzá teszem azt is hogy nem martino a hibás azért mert messi nem hajlandó focizni,vagy alves nem tud beadni. de az hogy kiküldi a pályára...és a játékosok 60-70% A csak lötyög,és nincs semmi.nincs az hogy akkor messit kiküldi szélre,nincs az hogy pedro-alexis helyet cserél..semmi az ég világon..kimentek fociztak egy jót és viszlát,Messi majd kap 20miliót évente...
ne legyen már nehéz egy barcelonát sikerre vezetni egy Elche ellen meg granada ellen...
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2014.05.11. 22:22:59

Csbal írta:
gránit írta:Kritizálom, mert ez a véleményem. Hogy a tiéd mi, az a te dolgod. Én meg a hozzád hasonló szerencsétleneket sajnálom - nem utálom, hangsúlyozom -, akik a fórumokon élik ki a kisebbrendűségi problémáikat, és hisztiznek, ha nem a saját véleményüket látják vissza mások véleményeiben.

Alexisről a véleményemet kifejtettem, azóta sem változott, Fabregas meg termékenyen kezdte a szezont, és a csapattal együtt halványodott, fogyott el egyre. De még így is simán be lehetett volna húzni ezt a mai meccset, ha nem a töketlen alibit, oldalpasszokat, ívelgetéseket erőltették volna.
Nem a saját véleményem várom visszalátni, hanem objektív véleményeket. A Tied pedig szubjektív. És egy óriási blődség. De valszeg egy 5 éves kis pocakos kis kvambó vagy, akit esténként a papája odaenged kicsit a géphez :mrgreen: A vita részemről lezárva.
Te pedig biztosan sokkal jobb "kvambó" -"paprikajancsi' vagy nála,a megnyilvánulásaid alapján :)
Abi & Tito
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.05.11. 22:22:36

Csbal írta:
Ezzel vitatkoznék, sajnos Fabregas nagyon kevés labdát tudott megtartani, vagy veszélyesen eljuttatni a társakhoz.
Ezzel vitatkoznék - igazából azzal, amikor azt írtad, hogy "hulladék volt a játéka" -, konkrétan a középpályásaink közül csak ő alakított ki tiszta ziccert. Kettő közülük Alexisnek hozott össze pont, aki egyet nem tudott befejelni - az nem az ő hibája volt, rajta voltak a védők -, a másiknál meg habár behúzták lesre, úgyhogy igazából mindegy, de elvitte a kapus mellett, és az üres kapu mellé rúgta ballal.. Plusz még Ini kapufájánál is ő tette vissza, bár azt lehet nem ide kéne sorolni, mert az Ini zsenialitásán múlt csak hogy ekkora helyzet lett, de azért mégis.. Tényleg nem játszott jól, de se Ini se Xavi nem adott olyan labdát, ami után közvetlenül gólhelyzet alakult volna ki, mégis Fabregas volt megint az alibi és a pocsék.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2014.05.11. 22:27:17-kor.
Csbal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2013.11.27. 12:54:35

2014.05.11. 22:09:18

Boixos1981 írta:
Csbal írta:
Gránit, Te már korábban is írtál brutális baromságokat, a négy középpályással kapcsolatban. Azóta igazolta az idő, hogy semmit nem ér, a labdatartáson kívül. A Te általad korábban ajnározott Fabregas ma kiba... jó volt, mi? Hulladék volt a játéka, Alexis szerezte vissza az elveszített labdáit. Szóval Fabregas inkább mehetne a Mezőkövesdbe, mert sebességben ott megüti a szintet.

Na, azert ezt nem mondanám, jo passzokat adott, csak éppen sem Pedro, sem Alexis Sánchez nem tudott velük mit kezdeni.
Ezzel vitatkoznék, sajnos Fabregas nagyon kevés labdát tudott megtartani, vagy veszélyesen eljuttatni a társakhoz.
Avatar
gránit
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2624
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2014.05.11. 22:02:25

Fabregas már vagy fél éve nem rúg labdába, nem tudom, az elmúlt hónapokban melyik hozzászólásomból szűrted le ezt :D Azok ellen a csapatok ellen, amelyeknek erős a széljátéka, és vélhetőleg nem tudjuk három középpályással azt a mezőnyfölényt hozni, mint szoktuk, én is négy középpályást küldtem volna a kezdőbe, ahogy Martino tette a City ellen. Ilyen meccseken meg nem ezen múlik. Pont ez volt a válaszom lényege arra, hogy Martino miért nem kísérletezik. Saját magad ellen beszélsz. Nem a négy vagy három középpályás döntött ma sem, hanem az, hogy semmi határozottság, átütő erő nincs elől. Adogatjuk a labdát elől körbe-körbe, és senki be nem tör, Messinek volt egy halovány kísérlete, amit szépen bele is vágott a hálóőrbe. Bár tudom, hogy a nagy szívfájdalmad velem kapcsolatban az, hogy amikor volt egy nézeteltérésünk Alexis-szel kapcsolatban, már a következő meccsen fogtam, és papírra vetettem minden egyes megmozdulását :D Nem lehetett egy nyerő élmény végigolvasni :mrgreen:
"I may be wrong, but I doubt it."

(Charles Barkley)
Boixos1981
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2014.03.15. 22:18:03

2014.05.11. 22:00:14

Csbal írta:
Gránit, Te már korábban is írtál brutális baromságokat, a négy középpályással kapcsolatban. Azóta igazolta az idő, hogy semmit nem ér, a labdatartáson kívül. A Te általad korábban ajnározott Fabregas ma kiba... jó volt, mi? Hulladék volt a játéka, Alexis szerezte vissza az elveszített labdáit. Szóval Fabregas inkább mehetne a Mezőkövesdbe, mert sebességben ott megüti a szintet.

Na, azert ezt nem mondanám, jo passzokat adott, csak éppen sem Pedro, sem Alexis Sánchez nem tudott velük mit kezdeni.
Visca el Barca y visca Catalunya, llibertat Boixos Nois!!!
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.05.11. 21:59:07

Csbal írta:
Leon írta:Alexis ma kihajtotta belét is de a kapu előtt szokás szerint töketlenkedett,Pedróval együtt jó lenne ha lelépnének mert Pedro amit ma is leművelt az kritikátlan! #-o
Te amit leművelsz az sem sok kritikát érdemlő. Annyit mégis, hogy Messi kb. 3at rúghatott volna, Eltöketlenkedte. Menjen ő is a többi 22-vel együtt mi? Fogalmatlan... Alexisnek nem volt ma nagyon helyzete a kapu előtt, viszont nem egy labdaszerzése volt, amit jól játszott meg, viszont a megjátszott Messi, Ini folyamatosan elrontották. Nem Sanchez-en múlt a mai meccs. Egyik legjobb volt. Szeretem az ilyen vakokat, akik ilyent írnak. Pedro viszont valóban harmat gyenge, de kit hoznál be mester? Tellot? Jaaa. Hogy egy értelmes megmozdulása nem volt? Az más kérdés...
Olvasás-értelmezés:egyes,leülhetsz! :mrgreen:
Írtam,hogy Alexis kihajtotta a belét de elől egy nulla Pedróval együtt!Nem először,sokadszor!Ha ezt nem látod akkor csak sajnálni tudlak okoska! :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Csbal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2013.11.27. 12:54:35

2014.05.11. 21:55:54

gránit írta:Kérdésre a válasz: szerintem hátul gyengébbek vagyunk. Elől egy Messivel vagyunk többek, ma is csak abban lehetett bízni, hogy egy szólóval eldönti a meccset.

Alexis meg úgy látszik, ha egy meccsen ad két jó labdát, fut négy métert, máris a legjobbnak kiáltják ki :D :D Remélhetőleg a vezetőség nem lesz vele ilyen elnéző és ott fent nem a szerecsenmosdatása zajlik. Mehet a Juvéba ő is. Adrianót viszont megtartanám, az ő lövéséhez hasonló átlövésekből kellett volna több.
Gránit, Te már korábban is írtál brutális baromságokat, a négy középpályással kapcsolatban. Azóta igazolta az idő, hogy semmit nem ér, a labdatartáson kívül. A Te általad korábban ajnározott Fabregas ma kiba... jó volt, mi? Hulladék volt a játéka, Alexis szerezte vissza az elveszített labdáit. Szóval Fabregas inkább mehetne a Mezőkövesdbe, mert sebességben ott megüti a szintet.
Avatar
gránit
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2624
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2014.05.11. 21:55:38

Mivel Messitől azt várjuk el, hogy lőjön meccsenként három gólt, osszon ki kilenc asszisztot és védjen ki két tizenegyest, persze, hogy más a mérce. Alexis ad két pontos alibipasszt, fut egy keveset, és máris ő a szent tehén. Én pont fordítva látom. Pont azt látom, hogy Messi kapja inkább a nyakába a szennyest - a hozzáállása miatt jogosan -, de ma is ő volt az egyetlen, aki függetleníteni tudta magát a játék képétől, képest volt egyéni villanásra, más kérdés, hogy a ziccerét - amit önmagának alakított ki - a kapusba verte. Alexis meg megkapja a labdát felállt védelemmel szemben, és belevezeti a védőjébe -.-

Henry sem lett itt gólkirály, de legalább a BL-ben hasznát vettük, amikor 2008-2009-ben hat góllal és négy gólpasszal segítette a csapatot.
"I may be wrong, but I doubt it."

(Charles Barkley)
Boixos1981
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2014.03.15. 22:18:03

2014.05.11. 21:53:09

Rivaldo11 írta:Adama kegyetlen nagy tehetség, szerintem jóval több lehetőséget kellett volna kapnia. Jövőre többször kell felhozni, nagyon sok van benne.
Pedronál nem kérdés, hogy jobb, klasszisokkal.

Igen, ahogy El Haddadiban is, Cuencával meg fene tudja mi van, sérült, sérült, sérült mar 2 éve, pedig o is nagy tehetségnek indult.
Visca el Barca y visca Catalunya, llibertat Boixos Nois!!!
Válasz küldése