Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Lampiao
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2008.04.04. 10:36:22
Tartózkodási hely: Vác

2009.04.28. 22:56:05

Nekem egy problémám volt ezzel a meccsel... Hajdú B. Gyökér István végig azt nyomta, hogy rossz a meccs, nincs foci, szörnyű nézni, de amikor az okát kellett keresni mindig a chelsea és a Barca közös hibája volt... Szerinte a Barca nem tett meg mindent...

Ja végülis nekünk jó ez a 0-0... Na ennyit az angol fociról... Azért az elgondolkodtató hogy az angolok egymás között játszák a nagy grundfocit... Más nemzeti csapatok ellen meg mint a kutyák védekeznek... És ez ihgaz a Liverpoolra (Real ellen) a Manchesterre (ellenünk) úgy mint a Chelseare... Ez ma a foci...
"Mindig aszerint élj amiben hiszel, különben abban fogsz hinni amiben élsz..."

Harcolj velem:D :http://clover880903.mybrute.com

"Legjobbnak lenni nagyobb érdem, mint elsőnek lenni, mert végül a legjobbak lesznek az elsők is." Joan Laporta
Avatar
Koeman
Jugador del Barça
Hozzászólások: 138
Csatlakozott: 2005.01.27. 18:45:09
Tartózkodási hely: Szeged

2009.04.28. 22:55:38

Ugyan már! Pontosan tudta (gondolta) mindenki, hogy ez lesz. Mégis mit vártatok?? Végigtámadja a Chelsea a meccset?? Jó reggelt kívánok! Görögország ilyen focival lett Európa-bajnok!

A különbség az, hogy a Stamford Bridge-en a Chelsea-nek támadnia kell!! Otthon nem fognak így játszani... ebből következik, hogy nekünk is több lehetőségünk lesz, be kell őket rugdosni!

A játéknak nincs vége, még csak most kezdődik! :wink:
tiki
Barça C
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2009.04.24. 22:55:06

2009.04.28. 22:55:25

Mondjuk a mai meccs nem szolgálta a foci népszerűsítését a Chelsea a tipikus antifocit játszotta, A Real-Barca sokkal jobb meccs lesz a Chelsea-hez képest még a Real is játsza a focit.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.04.28. 22:55:08

gekkodan írta: Szomorú vagyok, ideges és végtelen pesszimista. Az egész szezon sziporkája (a Megye II elleni csapatokkal szemben - mert az angol foci ma megmutatta, hogy hol jár)
Ja, megmutatta tényleg. A szerezettség az nem abból áll, hogy a középső ötös a saját kaputól 30(!!!) méternyire helyezkedik. Ez valami okádék, háányinger. Nagyjából ennyit jelent az angol foci, ha erősebb külföldi csapattal találkoznak.
Ja, és a legfontosabb: A szervezett futball, nem az, amit a chelsea művelt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rivaldo11 2009.04.28. 22:57:38-kor.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
SINCE 1899
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2006.03.07. 16:46:39
Tartózkodási hely: NAGYKANIZSA

2009.04.28. 22:54:56

gekkodan írta:Kihagytam valamit:

El ne kezdjük már anyázni a Chelsea-t csak azért, mert azt játszották, amit kellett és ami sikeres. Gondolkozzunk már el egy kicsit, mielőtt jövünk az ilyen baromságokkal, hogy mennyire amatőr a Chelsea és milyen gyalázatos a focija.

Azt játszották amit kell és amivel ki fognak ejteni minket a vérbe. Megszervezték a védelmet, nem tudtuk feltörni, gondolkodjunk el az 5-6 gólos győzelmeken, hogy mennyire voltak reálisak és egy súlycsoport.

Lehet szépen játszani 30 meccsen keresztül, de ez nem mindig jelent címeket és ki lehet vele a hátsónkat törölni, ha egy szervezett védelem ellen amatőrök vagyunk.

A Chelsea-t meg tessék tisztelni.
Teljesen igazat adok,a chelsea-nek ez volt a célja..hogy kapott gól nélkül megússza,és beállnak sündisznóba--és mint az ábra mutatja,sikerült nekik!
Kép Mi a világ leghosszabb meccse?---A real-barca,mert majdnem 2-7-ig tartott:)
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2009.04.28. 22:54:33

Második félidőt már szinte végignéztem.
Az az igazság, hogy a támadószekciónk láma volt. Helyzetbe se tudtunk nagyon kerülni, ha meg igen, akkor nem rúgták be.
Messinek momentumai sem voltak, Eto'o küzdött (ahogy láttam), egyszer megcsinálta magának a helyzetet, de ő is impotens volt. Henry is küzdött, de semmi nem jött össze.
Piqué előtt már megint megemelem. Eszméletlen, a múltkor olvastam a topicjába, hogy miket írkáltak oda hónapokkal ezelőtt. Nem ide való, Caceres kell. Dehogy. Eszméletlen mekkorát fejlődött. A védelem vezére volt. Már megint.
Középpályánk is jó volt viszonylag.

A Chelsea meg elmehet a francba. Én ma focimeccset akartam volna nézni, ezek meg beállnak védekezni. Egy értelmes támadásvezetést nem láttam tőlük. Még hogy támadni jöttek Barcelonába.
És megvan rá az esélyük, hogy bejutnak. Mert majd fejelnek vagy találnak egy gólt, és beállnak úgy, mint Barcelonában bekkelni.

Ki képes szurkolni egy ilyen csapatnak, mint a Cselzi?

Biztató azért hogy nem kaptunk gólt, ami jól jöhet majd Londonban, mert ez a csapat mégegyszer nem fog nem gólt rúgni.

Madridban meg nyerni kell!
Avatar
henry&eto
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2007.09.02. 22:55:36
Tartózkodási hely: Öskü

2009.04.28. 22:53:45

következő meccsen kik lesznek a kihagyók tőlünk meg tőlük?
---Forza Barca---
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2009.04.28. 22:53:06

Már Valenciában lehetett látni vészjósló jeleket, főleg Messinél.

Eddig is mondtam, most is mondom, a csapat fejben elfáradt, lassú, körülményes, dekoncentrált, pontatlan.

A Chelsea nem akart focizni, szánalmas volt látni, ahogy 8-9 emberrel védekeztek, de mindenki tudta, hogy ez lesz.

Idegileg, mentálisan nem lehet birni ezt a programot.

Márquez-t nagyon sajnálom.

Közben a Madrid csak is ránk készül és jobb állapotban vár majd minket.
shevy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2004.10.09. 18:38:45

2009.04.28. 22:53:00

Ne felejtsük el, hogy Puyol nem játszhat a visszavágón, Marquez meg lesérült, Pique Caceres páros lesz valószínű
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.04.28. 22:52:15

Alberto10 írta:hú srácok! cáceres-piqué?? ez naon naon durva lesz... hát ha továbbjutunk akk az egy kisebb csoda lesz bár sztem egy alves-piqué-abidal-syl jobb mint az előbb említett ifi páros nem?? :wink:
Szvsz nem, Cáceres nagyon stabil volt mostanság amikor csak játszott. És ma is úgy lettem volna vele hogy inkább ő mint Puyol.

Gekkodan, szerintem eléggé átgondolatlan a mondandód egy része. Gondolj már bele, a döntőnek beillő meccset játszottak, európa talán másik legerősebb csapata ellen, és az illetőknek közük nem volt semmihez. Zseniális középpályánk volt, a védelem meg pláne. És a játék is. Egyedül a csatárokkal van komoly gond, de ha így játszunk a visszavágón is kb, akkor nem lesz gond.

Hiába játszák azt amit kell, ha egyszerűen undorító. Elképesztő a felfogásod... a pesszimizmusról nem is beszélve.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Andris 2009.04.28. 22:53:31-kor.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.04.28. 22:51:47

Rivaldo11 írta:Egyébként a mai meccs azért megmutatta, miért nem nézek még véletlenül sem angol bajnokit. Erre nem vagyok kiváncsi.
Lehet, csak amit meg nézel, arra nem adnak kupát. Ennyi.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2009.04.28. 22:50:54

Elképesztő mit mutatott a Chelsea... :evil:
A meccs folyamán összesen egy gólhelyzetük volt,az is szerencsés...Simán nyerhettünk volna legalább 4:1-re,főleg úgy hogy a meccs hajrájában Bojan és Hleb is mit hagyott ki :(.Na nem baj,ilyen játék kell idegenben is és akkor talán meg lehet a továbbjutás.Otthon a Chelsea tuti nem így fog játszani,gólra fog menni,azt kell valahogy kivédekezzük,és egy olyan játékkal mint ma,leszámítva a befejezéseket,mert a meccsből csak azok hiányoztak sajnos,de meg lehet verni a Londoni alakulatot.Remélem sikerülni is fog!Összességében jól játszottak a fiúk,harcoltak,keményen odaléptek és látszott is a meccsen.
Na jó éjt mindenkinek,gólokban gazdag álmot :) .
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.04.28. 22:50:44

Kihagytam valamit:

El ne kezdjük már anyázni a Chelsea-t csak azért, mert azt játszották, amit kellett és ami sikeres. Gondolkozzunk már el egy kicsit, mielőtt jövünk az ilyen baromságokkal, hogy mennyire amatőr a Chelsea és milyen gyalázatos a focija.

Azt játszották amit kell és amivel ki fognak ejteni minket a vérbe. Megszervezték a védelmet, nem tudtuk feltörni, gondolkodjunk el az 5-6 gólos győzelmeken, hogy mennyire voltak reálisak és egy súlycsoport.

Lehet szépen játszani 30 meccsen keresztül, de ez nem mindig jelent címeket és ki lehet vele a hátsónkat törölni, ha egy szervezett védelem ellen amatőrök vagyunk.

A Chelsea-t meg tessék tisztelni.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
kompalor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2007.08.06. 11:44:15

2009.04.28. 22:50:14

Háát, a Chelsea kiérdemelte a futball gyilkosai címet! Meg se próbáltak támadni. Gyáva nyuszik (fírgek)! Mintha egy spanyol kieső, kis csapatot láttam volna. De még ők is offenzívebbek. Mocskos népművészeti cserépedény angol foci! Ezek csak egymás ellen tudnak játszani...a bíró is megérne néhány sort. kegyetlenül a cselszinek fújt. Semmiért nem adott nekik sárgát. bezzeg nekünk.
Kép
Kép
Kép
Visca El Barça! Sempre Barça! Més Que Un Club!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.04.28. 22:50:11

Egyébként a mai meccs azért megmutatta, miért nem nézek még véletlenül sem angol bajnokit. Erre nem vagyok kiváncsi.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2009.04.28. 22:49:50

Csupán 0-0-s döntetlent ért el a Barcelona [...] a Bajnokok Ligája elődöntőjének első mérkőzésén a Camp Nouban. A 96.000 néző előtt a Manchester United villámgyorsan gólt szerezhetett volna, de a meccs későbbi szakaszában csak a védekezésével foglalkozott, a Barcelona pedig hiába próbált, nem tudott gólt szerezni. A 0-0-s végeredmény inkább a Manchester United-nek kedvez a visszavágó előtt, de van oka a bizakodásra az eredmény és a játék tudatában is a Barcelonának.
Ismerős a helyzet... :roll:

Amúgy akárki akármit mond a Chelsea játékára - undorító, ez nem futball, hányadék - igaza van, viszont sajnos jelenleg ez az egyetlen! lehetséges eszköze a Barca ellenfelének arra, hogy ne szaladjon bele a késbe. A Chelsea meg tudta csinálni - bár a helyzetek megvoltak arra, hogy ne így legyen - a visszavágón pedig így a tavalyi visszavágóhoz hasonlóan megint meleg lehet a pite...
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2009.04.28. 22:49:32

Én nem Cácerest játszanám majd hanem ez lenne a kezdő védősor Londonba: Álves-Piqué-Abidal-Sylvinho

A Cselszki mese szép futballal elkápráztatott minket.

Bojan hova fejeli onnan? :?
Hleb is hova rúgja?
Ballackot meg ki kellett volna már állítani annál a szitunál amikor kapta az 1. és egyetlen sárgáját, mert az előtt is sárgalapos szabálytalanságot csinált.

Egyébként most tüzdeljétek tele a Váldes topicot, hogy neki köszönhető a 0-0.Pozitív hangok sosincsennek róla.
Más kapus is megfogta volna mert pont bele rúgta, de kitudja valamelyik kapus el dől...

Voltak olyan dolgok amit máskor simán szépen befejezve oldunk meg.
Iniesta is befelé vezeti 6 chelsea játékosnál ahelyett, hogy vissza tenné Henrynak mikor senki sincs rajta.

Másrészt meg ezt a cserét hoztam volna meg a 70. perc körül: Keita :arrow: Henry, így Iniesta húzódott volna ki és Keita megy Ini helyére.

1-0-al job lett volna londonba menni, így se rossz döntetlen már nekünk jó, természetesen gólok esetében.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szajko 2009.04.28. 22:50:32-kor.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2009.04.28. 22:48:57

Anglia: A futball bölcsője és temetője.
Azt hiszem ez a mondat most helytáll. Így ölni a focit csak angol csapat tudja.

A Chelsea egyszerűen nem merte fölvállalni a nyílt focit, mert tudták, hogy abban melyik csapat a jobb...

Márquez sérülése nagyon rossz időben jött, ehhez hozzáadódik Puyol sárgája is. Nem tudom mennyire megbízható a Cáceres-Piqué páros, de egy hét múlva meg fogjuk tudni.

A visszavágón a Chelseanek egyértelműen támadnia kellesz, így nekünk is több területünk nyílik majd FOCIZNI. Már csak ebben bízhatunk. :?
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Alberto10
Capitá del Barça
Hozzászólások: 711
Csatlakozott: 2008.03.18. 15:32:51

2009.04.28. 22:47:09

hú srácok! cáceres-piqué?? ez naon naon durva lesz... hát ha továbbjutunk akk az egy kisebb csoda lesz bár sztem egy alves-piqué-abidal-syl jobb mint az előbb említett ifi páros nem?? :wink:
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.04.28. 22:46:39

Ezt a Mallorca, vagy az Espanyol is meg tudja csinálni, amit a Chelsea...

Saját otthonában a Chelsea is jobban rákényszerül a góllövésre, biztos nem lesz ekkora bunkerfoci (bár a Chelsea-től ne várjunk aktív támadófocit). Abban pedig mi jobbak leszünk.

Kár, hogy nem 1-0 legalább, de a 0-0 is rendben lesz, hiszen a döntetlenek közül a 0-0 a lehető legrosszabb a Chelsea-nek. Erre gondoljatok.

A jövő heti védősor csak egy kicsit aggaszt. Piqué a legjobb formában lévő védőnk, és mellette lesz Cáceres...hát meglátjuk, én bizakodó vagyok, hogy a fiú fel fogja spannolni magát a meccsre. Tudni fogja, hogy ez élete nagy lehetősége...
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.04.28. 22:46:36

Hát már megszokhattuk, csak így tovább, haladunk az úton. Azoknak a fórumozóknak, akik jöttek a 2-0, 3-0-al, meg a sima győzelemmel, javasolnék egy kis gondolkodást, nem véletlen mondogattuk, hogy a Chelsea nem Real Malaga B, meg Villareal C, akiket eddig ugye sziporkázva vertünk...

Szánalom és kín volt megnézni ezt a meccset, olyan ideges vagyok, mint régen. A Valencia elleni vacakolás nem borított ki ennyire. Sokan mondták: lehet brillírozni a spanyol játékfoci-bajnokságban, majd megnézzük, ha egy angol csapat ellen kell játszani, mire vagyunk képesek... Hát kedves hölgyeim és uraim: NULLÁRA.

Ideje elgondolkodni, hogy miért nem bír teher alatt játszani ez a csapat és miért lehet 1 hét alatt 2x egy jól szervezett védelemmel 4 pontot elvenni tőlünk (2 pont BL, 2 pont bajnoki...). Ha egy erősebb csapat megszervezi a zóna-védekezést, már esélyünk nincs, 3 helyzetből meg 3 helyzetet hagyunk ki.

Messi is pont annyira lesz aranylabdás, mint én, lehet 3 gólokat lőni, meg hatalmasakat cselezni, de Cristiano Ronaldo képes arra, hogy sorsdöntő meccseket döntsön el, Messi egyellőre még a Sevilla elleni villogásnál tart. Ma sem volt a pályán...

Nem akarok vészjósolni, mert nem lenne értelme, hiszen még van 90 perc. De a Chelsea ilyen labdákat nem szokott kihagyni, szépen taktikusan fognak minket kiejteni és elgondolkodhatunk azon: 3 éve vagyunk képtelenek teher alatt játszani. Ennyi.

Szomorú vagyok, ideges és végtelen pesszimista. Az egész szezon sziporkája (a Megye II elleni csapatokkal szemben - mert az angol foci ma megmutatta, hogy hol jár), semmit sem ér, ha 3 hét alatt bukjuk el az egészet.

Ja és külön gratulálok a ma este sztárjainak: Henry, Eto'o, Messi, Bojan és Hleb. Így tovább támadósor!!!
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.04.28. 22:46:25

Az az igazság hogy nagyon tömören le lehet írni a véleményemet.

Puyol szörnyű, Piqué remek, Marquezt iszonyatosan sajnálom. :( Kellett volna..

A csapat fantasztikus, a világ legjobb edzője dolgozik a túloldalt az egyik legjobb játékosanyagból, és momentumuk nem volt, max a mi hibánkból 1 v 2.
Nagyon tetszett a küzdés, a védelmünk és középpályánk előtt emelem kalapom, Valdes meg isten!

A csatársorunk meg eláshatja magát, 90 percen keresztül csak mi támadtunk, és 1 gólt nem bírtak rúgni. SZÉGYEN!
Szégyen Messinek, aki a második félidőt ráadásul végigácsorogta, a pofám leszakad. Eto'onak is egy értelmes megmozdulása volt, Henrynek max 2, mindketten hagytak ki nagy helyzetet, Bojan meg pláne... azt a nagyanyám is befejelte volna.
De főleg a nagy tridentének éghet a bőr a képéről.
Annyi hogy ők is hajtottak, Messit leszámítva.

A Chelsea meg no comment. Hiddink szerintem szégyenli a csapatát.. nulla játék, de tényleg. Labdát nem láttak. És az meg botrányos hogy a profi labdarúgás csúcsán ilyen mértékben szét lehet ütni csúnya szabálytalanságok sorával egy meccset, egy támadó focit.
És még azt se lehet mondani hogy Starkon múlott, mert ugyan nem elég sárgát osztott ki, de mindig fújt amikor kellett, mindig ott volt, egészen jól vezette.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
marci6p
Jugador del Barça
Hozzászólások: 235
Csatlakozott: 2009.02.13. 01:54:10
Tartózkodási hely: Hb City

2009.04.28. 22:45:53

Neten néztem, de barátnőm felhívott, hogy miket olt HajdúB. Nevetséges az az ember és mindegyik aki az angol focira makizik! Ez nem foci! 90 percet kibekkelni, Istenem, még a spanyol közép csapatok is képesek 3-nál többet kapura lőni ellenünk. Idegenben érdekes lesz, de szerintem behúzzuk!
Sőt, az biztos, hogy a Madrid nem fog tudni így védekezni ellenünk, de remélem, bennük lesz annyi gerinc, hogy többet akarnak majd támadni!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára marci6p 2009.04.28. 22:46:33-kor.
szergoka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2007.04.03. 12:29:28

2009.04.28. 22:45:26

Stelios írta:Nem tudok mit mondani. Puyol és Márquez nélkül megleszünk halva. Még az 1-0 is kevés lett volna, nemhogy a 0-0.

Caceres-Piqué a két belsővédő. Kiestünk. :oops:
Stelios te vagy a negativizmus csökött nábobja! :o
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2271
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.04.28. 22:45:13

Stelios írta:Nem tudok mit mondani. Puyol és Márquez nélkül megleszünk halva. Még az 1-0 is kevés lett volna, nemhogy a 0-0.

Caceres-Piqué a két belsővédő. Kiestünk. :oops:
Bakker, tényleg! :roll: Hát majd gólt kell lőnünk, tavaly a MU is csak talált egy gólt, nem voltak nagyon veszélyesek. Ebből a cselszkiből sem nézek ki többet!
Válasz küldése