Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.04.29. 15:58:44

T17 írta:Minden futballszurkoló és Madridista nevében kívánok mielőbbi felépülést Rafa Marqueznek,borzasztó kegyetlen sérülés a meniszkusztörés!
Kitartás!

Hala Madrid!
Korrekt, köszönjük.
Mellesleg Krojf irását ajánlom mindenki figyelmébe. Erre utaltam én is ameccs után, amikor azt írtam, hogy 35 méteren belül 9 Chelsea játékos tolongott. Így nehéz építkezni, meg felgyorsulni. De mégegyszer: Ezt a szemetet, amit az angolok bemutattak, még véletlenül sem szabad szervezett futballnak nevezni. Ez valami förmedvény volt, szerintem Cech eresztette meg a legtöbb löketet Valdes kapujára-kirúgásból.
Az sem véletlen, hogy ezek a bumburnyákok csak ellenünk játszanak így. Másik angol csapat ellen mernek támadni is.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
T17
Barça C
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2009.04.27. 14:13:46
Tartózkodási hely: Márszej

2009.04.29. 15:53:02

Minden futballszurkoló és Madridista nevében kívánok mielőbbi felépülést Rafa Marqueznek,borzasztó kegyetlen sérülés a meniszkusztörés!
Kitartás!

Hala Madrid!
Köszönöm Istenem,hogy Madridistának teremtettél !
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.04.29. 15:49:11

Tegnap nem játszottunk rosszul, de ez a Chelsea egy okádék volt. Ilyen rosszul játszani egy BL elődöntőben... szánalom...a visszavágó könnyebb lesz. Ott a Chelsea is támadni fog nekünk pedig lesz helyünk a támadásokra...először Madridban, majd Londonban bizonyítunk 8)
barca007
Barça C
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2009.04.14. 16:54:39

2009.04.29. 15:48:53

Hmm-hmm-hmm ! most meg harragudtam a Chelsea Fc-re ! igy védekezni ez szörnyű volt ! de azért én a Barcától is többet vártam, de ez van. szegény Márquez !!! eben a szezonban már nem játszhat, ez is szörnyű ! nem nagyon tudok még írnise az idegtől....?!
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2009.04.29. 15:24:42

Nah egy aludva a meccsre, tisztán leírnám az én véleményem. :) Arra számította, hogy 1 max 2 góllal lehozzuk a meccset, de ez a 0:0 sem lett meglepő. Cselzi nem focizott, kb 9 emberrel védekeztek ami jött labda meg egyből kibikázták, nah antifoci... cech viszont kapuba kevésbé volt számomra meggyőző, védte ami kapura ment, de nem volt oylan borzasztó nagy lövésünk, amit kifogott. Yaya, Piqué, Iniesta és Valdés számomra azt nyújtották, amit egy ilyen tétű meccsen kéne. Messi nem vállalt sokat, mondhatni semmit, fáradtság vagy egyszerűen most így jött ki, nem tudom, de kevés volt. Samunak volt 1-2 helyzete(legnagyobbat talán ő hagyta ki...), de többnyire megkajálták. Az, hogy a végén Hleb és Bojan mit hagyott ki, már el se hittem, de ez egy ilyen meccs volt. Két játékoshoz hozzátéve, amennyit játszottak azzal én maximálisan megvoltam elégedve, persze ezeket a helyzeteket illett volna belőni. :? Lesz egy visszavágó, ahol talán ellenfél is fog focizni, mivel már komoly tétje lesz a meccsnek. Védelmet nem tudom, hogy állítjuk majd fel, Rafát nagyon sajnálom, legrosszabbkor jött ez a sérülés neki. :? Szerintem begyötörjük majd a továbbjutást, remélem ott nem a kapuig akarjuk betologatni azt a kumma labdát, tegnap így legalább 5-6 helyzetet szúrtunk el, hogy toltunk még1-t a labdán. :? Továbbá jövőben kéne igazolni egy jobb oldali védőt, mert Alvés is már jóideje gyengén teljesít, rengeteg meccs van benne. Ha már védő, Militóról valami hír?

Nah vegyes lett, de szerintem visszavágó egészen más meccs lesz már, harcolni kell a továbbjutásért, remélem fizikálisan is bírni fogjuk.

CSAK A BARCA!!!
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Colos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2005.09.28. 14:12:43
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

2009.04.29. 15:22:19

Titinho írta: nagyon remélem, hogy egy döntetlennel vagy győzelemmel sikerül továbbmennünk ezeken a favágó, tuskó, barmokon! 2006-ban sikerült győzni...most miért ne sikerülne? :wink:
Ráadásul, ha egy normális felfogású bíró fújja majd a meccset, mint 2006-ban is, akkor egy játékost legalább kiállít majd tőlük, már ha hasonló dolgokat művelnek a pályán, mint tegnap - ahogy ez általában történni is szokott velük ellenünk (lásd: Drogba és Del Horno). Olyankor pedig mindig nyertünk!
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2009.04.29. 15:17:33

Dawe írta:egy hét mulva lesz a visszavágó ugye?:?:
Igen
Avatar
Dawe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2007.09.15. 13:40:10
Tartózkodási hely: Barcelona

2009.04.29. 15:15:32

egy hét mulva lesz a visszavágó ugye?:?:
Barca...Barca...BAAAAAAARCA
Ronaldinho: Nyerjen mindent a barca - úgy legyen - és úgy is lett :D
Messi?Igen, Ő a világ legjobbja, ez teljesen megkérdőjelezhetetlen, mert senki nem játszik és gondolkozik olyan gyorsan, mint ő. : Partik Kluivert
Torres told the press, "Barcelona are clearly the best side in Europe!"
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1275
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2009.04.29. 14:57:06

Pedig majdnem bejött mindkét húzása (Hleb,Bojan) 10 perc alatt egy egy meccslabdájuk volt !
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
TZS
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2005.02.02. 11:15:36

2009.04.29. 14:39:50

Én is azt vártam volna, hogy legalább Henry végig a pályán marad, és kedvelt posztján, középcsatárként játszhat, de nem így lett..... :?
Kép
„’Ini’ mindig csinál valami olyat, amivel elkápráztatja mind a közönséget, mind minket.
Egyszerűen ő a legjobb játékos a világon!” - Eto'o
Avatar
faithnomore
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2008.05.29. 20:24:00
Tartózkodási hely: Gyula city

2009.04.29. 14:37:33

de szerintem akkor sem ilyen meccseken kellett volna beállítani őket

vagy legalább annyit csinálhatott volna, hogy Henryt beküldi középre mert amíg Henry meg Bojan együtt a pályán voltak, addig Bojan volt a center :!: föl sem fogtam, hogy miért van még mindig a bal oldalon Titi, mert valószínű hogy a 170 cm-es 65 kg-os (nem tudom csak mondtam egy számot) srác bezúzza majd Terryt meg Alexet
Kép
El hombre Martín...igazi balfék! A szöcske!- Horti 'Mester' Gábor
www.perfectinsanity.blog.hu
TZS
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2005.02.02. 11:15:36

2009.04.29. 14:33:43

Egy ilyen meccsen bárki is áll be csereként, hatalmas rajta a teher....
Kép
„’Ini’ mindig csinál valami olyat, amivel elkápráztatja mind a közönséget, mind minket.
Egyszerűen ő a legjobb játékos a világon!” - Eto'o
Avatar
faithnomore
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2008.05.29. 20:24:00
Tartózkodási hely: Gyula city

2009.04.29. 14:32:06

azt nem értem, hogy Pep miért most játszatja az eddig mellőzött játékosokat, mint Bojant vagy Hlebet....nem tudom fölfogni :? :? ettől nem lesznek semmivel sem jobbak, olyankor kell ha már vezetünk minimum 2 góllal, akkor őket is lehetne játszatni, mert sokkal felszabadultabbak lennének, nem lenne rajtuk teher
Kép
El hombre Martín...igazi balfék! A szöcske!- Horti 'Mester' Gábor
www.perfectinsanity.blog.hu
Avatar
Barcaboy08
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.10.01. 00:27:25
Tartózkodási hely: Dublin ,IRELAND

2009.04.29. 14:24:48

Én még mindig adom az 50-50%-ot.A chelsea azt játszotta amit idegenben kell az ilyen kvalitású csapatok ellen mint a Barca.Sajnos ez bejött,szét tördelték szét trasncsirozták a játékot és elérték amit akartak...de ez nem fog működni a STB-en, feltéve ha tovább szeretnének jutni.Támadniuk kell,és remélem ez lesz a vesztük.Ha betalálunk a stamfordon,amire azért látok esélyt,akkor nem lesz gond.Igen gusztustalan volt a Chelsea,és ezért remélem,hogy megbüntetjük őket,és hazai pályán küldjük őket a föld alá!!!!:twisted:
„Mintha háborúba mentünk volna. Soha életemben nem éltem át ilyen kegyetlen pszichológiai nyomást. A hangulat egyébként nemcsak Figót, hanem az egész csapatot megbénította"Florentino Pérez, FCBarcelona-Real Madrid( 2000.10.22) után....
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2009.04.29. 14:24:08

Most olvastam, hogy az ősztől a TV2 közvetíti a BL meccseket 3 évig.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.04.29. 14:21:42

Messi topikban leirtam 1-2véleményt a tegnapi meccsről..
Chelsea= 0, undoritó
A Barca térfelére hányszor jöttek át? Ez hol foci,amit mutattak? Szerintem Cech többet ért lábbal a labdába,mint Drogba vagy Malouda.
Ez undoritó és szánalmas volt egyben,amit tegnap mutattak...

Védekezés 10emberrel ment,meg a darálás. Messi ugyan 1x ment el a jobbszélen rendesen,de akkor is csak szabálytalankodva bírták megállítani,persze sárgát megúszták.
Iniestat is ott faragták,ahol bírták.
Undoritó.
Ballack is ,eddig sem volt szimpatikusa sem emberként,sem játékosként. Hát most meg aztán...

Remélem Londoban X-et kihozzuk,és továbbjutunk.
Forca Barca!!!!
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2009.04.29. 14:20:24

Mekkora különbség van döntetlen és döntetlen között. Ott volt a hétvégi Valencia akik ellen nem volt szégyen az 1 pont. Ellenben a tegnapi Chealse úgy játszott ahogy egy kiesőjelölt próbál a Nou Campban. A játékuk engem a decemberi Realra emlékeztet, ők is egész meccsen bekkeltek. Nem játszottunk atraktívan és gyorsan, hiányzott a frissesség, de egy rossz szót se mondanék a fiúkra.

Azt hiszem, a visszavágón sokat fog jeleneni, hogy előtte szombaton tudunk-e egy jó eredményt elérni Madridban, ami kellő önbizalmat és adhatna. Kiváncsi leszek odahaza mit fog játszani mind a Real, mind a Chealse. Titinho nagyon jól mondta, hogy tegnap is, amint picit is kinyíltak az angolok, egyből jött a megszokott Barca akció. Ne féltsük a fiúkat, nem nekünk kell félnünk a következő meccseken.
Avatar
Caesarka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 219
Csatlakozott: 2008.12.23. 11:40:02
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2009.04.29. 14:17:42

Titinho írta: Ennyire még nem utáltam csapatot mint ezt a Chelsea-t (ez még a Mourinho-s Chelsea-t is felülmúlja)
Szánalmas, nyomorék csapat a cselzi, már a nyolcaddöntőben ki kellett volna esniük... Hihetelneül ideges voltam, 1 órát forgolódtam, mert nem bírtam elaludni! Mondjuk ma reggel jó volt, mert kicsit kiadtuk magunkból a stresszt a haverokkal. Pár cselzis csajt úgy kiidegeltünk, hogy az egyik sírva futott el... De! Jólesett és ez a lényeg! :) Ja és mielőtt vmi lovag elkezd kötöszködni velem, volt pofájuk szidni a Barcát és kiröhögni minket! :x De szép volt, hogy az egyik remegett a dühtől, a másik meg sírva fakadt! :D

Titinho! Veled azonban ellent mondanék! Van egy csapat, aminek már ha a nevét hallom, a gyűlölet és a megvetés miatt libabőrös lesz a hátam... Szégyen játékkal hatalmas királyoknak érzik magukat és van bőr a pofájukon arra kenni a Barca szereplését, hogy velünk vannak a bírók... Ha velünk lennének, már bajnokok lennénk és ki se kéne állni ellenük... Van képük azt mondani, hogy megnyerik a bajnokságot, de azt még nem tudják, hogy szombaton úgy fognak sírni mint a 2 éves kisgyerekek... Sztem mindenki tudja, h melyik az a csapat...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Caesarka 2009.04.29. 14:21:12-kor.
Kép
CSAK A BARÇAAA!!! :twisted: :wink: :P
Glori glori FC Barcelooona, glori glori FC Barcelooona, glori glori FC Barcelooona and the Catalans go marching on on on!!! :twisted:
Avatar
Livia Drusilla
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008.07.06. 03:53:17

2009.04.29. 14:14:14

Saviola, Titinho - nagyon igazatok van!

+ Még amit Morminho is említett...
A cseréket nem értettem én sem...éppen a hajrára, amikor ráhúzott a csapat még egy lapáttal, h begyötörjön egy gólt, arra viszi le a két legrutinosabb támadót... :?
Még az is jobb lett volna tán, ha Hleb helyet cserél Iniestával... :?
Nem mintha már így utólag nem lenne teljesen mind1.
Kép
XAVI - INIESTA - MESSI - Neymar +++ - Milan:? - tán lesz feljebb is...am nem vagyok optimista...
Avatar
gajeraro
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2006.01.05. 12:31:01

2009.04.29. 14:13:45

Hiddink mind1ik csapatával ezt játszatja,ezért tud sikeres lenni kisebb csapatokkal is(de csak olyan rendszerben ahol kiesési rendszer van)!Pl.:real madrid,chelsea,Dél Korea,Ausztrália! :P
Nekünk csak 1 eredmény nem jó,ha kikapunk meg a 0-0(de hiszem jobban lőjük a 11eseket mint ezek a lélekbuvárok).
Szóval nagyobb esélyünk van a továbbjutásra ezt nem szabad elfelejteni!
Köszönöm kilibarca!!!!
A lelked a dallam a tested a ritmus az elme a rím ez ZENEBUDDHIZMUS!!!By.:AKPH!!!
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2009.04.29. 13:53:30

Saviola írta:...
Az elsőtől, az utolsó betűig 100%-ban egyetértek! Sőt...az egyetlen hsz kb. 15 órája amivel egyetértek!

EZ A CHELSEA A VILÁG SZÉGYENE!!! Ez nem foci volt, aki ezt focinak meri nevezni az már bocsánat de nem komplett! Ennél undorítóbb és parasztabb csapat nincs még egy! Mindig is tudtam róluk, mindig is utáltam őket, de a tegnapi meccs után...ezek nem játszák, hanem ÖLIK a futballt! Gyönyörű mondhatom...sokféle 0-0-át láttam már, de ilyet... :?

És még valaki itt gratulál a Chelseanek, meg hogy mekkora csapat! Sőt...ezt a hulladék csapatot nevezni a világ legjobb csapatának? :shock: Atttyaaúristen!!!
Na meg ez:
gekkodan írta:Messi is pont annyira lesz aranylabdás, mint én, lehet 3 gólokat lőni, meg hatalmasakat cselezni, de Cristiano Ronaldo képes arra, hogy sorsdöntő meccseket döntsön el, Messi egyellőre még a Sevilla elleni villogásnál tart. Ma sem volt a pályán...
Hát Dani barátom, ha ezt tényleg így gondolod akkor nagyot csalódtam benned...én elhiszem, hogy a meccs után ideges voltál, de azért naaaa...éppen CR nem csillog a nagy meccseken! Azért a Sevilla elleni villogásnál többet tett Messi...8 gól a BL-ben és 5 gólpassz. És mindez azért mert most játszott 2 rosszabb meccset...nem is értem. :?

A másik a bíró ténykedése...na az volt még szánalmas. Pep jól tette, hogy megemlítette a sajtótájékoztatón, hogy ugyanannyi sárga mindkét csapatnak? Melyik meccset nézted spori?
Ballacktól is, nem is vártam egyébként mást, ő alapból egy ősparaszt, undorító, sz.rkupac. De hogy még sárgát se kapott Iniesta arcul csapásáért...
De nálam ez a jelenet borította ki a bilit:
Kép

Ezt nem észrevenni kedves spori...óriási nagy gratula! Igaz ehhez legalább egy 50-es IQ kell, úgy látszik ez még így is magaslabda volt Stark kollégának. :?

Utolsó szó jogaként, még annyit, hogy szerintem meglesz amúgy a továbbjutás! Látszott tegnap is, csak 1x2x3x nyíltak ki, és máris helyzetbe tudtunk kerülni...otthon azért remélhetőleg ők is fognak támadni és akkor annyi lesz a nagy védekezésnek... :twisted: Ennyire még nem utáltam csapatot mint ezt a Chelsea-t (ez még a Mourinho-s Chelsea-t is felülmúlja), nagyon remélem, hogy egy döntetlennel vagy győzelemmel sikerül továbbmennünk ezeken a favágó, tuskó, barmokon! 2006-ban sikerült győzni...most miért ne sikerülne? :wink:

Na ennyit akartam, de senkit nem akartam megbántani vagy rosszat szólni, csak most kijött.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Morminho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2005.04.27. 20:41:13

2009.04.29. 13:45:32

Nagyon csalódott vagyok. Lehet arról beszélni, hogy a Chelsea megtestesítette az antifocit, és, hogy a bíró is belenyúlt a mérkőzésbe de így is meg voltak a helyzeteink. Már a meccs előtt tudni lehetett, hogy ez a Wolfgang Stark engedi a favágást, ezen nem kell meglepődni. A Chelsea meg azt az egyetlen játékot játszotta amivel ez a Barca ellen eredményesen lehet távozni. Undorító, de ez van.

A másik része a dolgoknak, hogy szerintem Pep nagyon rosszul cserélt. Tény, hogy Eto'o és Henry se élete legjobbját játszotta, de ha a 91. percben a beadásnál nem Bojan hanem Eto'o van ott akkor nyerünk 1-0-ra. Ezzel nem Bojant akarom lehúzni, mert ő alacsony, neki magas volt a labda, Eto'o-nak viszont tökéletes lett volna. Henry helyett meg azt a Hleb-et hozza be akinek 0 önbizalma van, ezt bizonyítja is a megoldás amit a helyzeténél választott.

Egy dolog jó edzéseket tartani és a taktikát kidolgozni, viszont egy másik dolog, hogy a meccs közbe történő változásokra hogyan tud reagálni az edző. Ebben véleményem szerint Pep-nek még van hova fejlődnie, de ez majd az évek során jönni fog magától.

Hazai pályán a Chelsea biztos akar majd gólt is szerezni, így nekünk is több lehetőségünk lesz a támadásra, ehhez azonban az kell, hogy ne csak Iniestán látsszon a győzni akarás, és Messi, Eto'o meg a többiek is odategyék magukat, mert a tegnapi produkciójuk nem volt túl acélos...
"Nekünk nem az számit,hogy mi kik vagyunk...Hanem hogy játsszunk szenvedéllyel... És nem az számit, hogy mi van a mezünk hátulján, hanem az, hogy mi van a mez elején... Ami a mez elején van név sokkal fontosabb, mint ami a hátulján van..."
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.04.29. 12:39:07

Sajna 0-0 lett de nem vagyok elkeseredve az eredménytől. Idegenben is képes a csapat bármikor gólt rúgni és ott már egy rúgott gól is a továbbjutást jelentheti. Egy biztos unatkozni nem fogunk a visszavágó alkalmával.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Mosquito

2009.04.29. 12:31:29

Hiddink alatt így szerepel a bajnokságban a csapat:
West Ham United 0-1 Chelsea
Chelsea 0-0 Everton
Chelsea 4-3 Bolton Wanderers
Newcastle United 0-2 Chelsea
Tottenham Hotspur 1-0 Chelsea
Chelsea 1-0 Manchester City
Portsmouth 0-1 Chelsea
Chelsea 2-1 Wigan Athletic
Aston Villa 0-1 Chelsea

Ez és a tegnapi játék alapján sem mondanám túl acélosnak őket. Csúcs formában lennénk nem lenne kérdés ki jutna majd tovább, szerintem. Sajnos Xavi, Messi, Eto'o, Alves közel sincs nemhogy csúcs, de még közepes formában sem. Ilyenkor kellene 1-2 jó pontrugás, de sajnos -ahogy kiderült- a legkevésbé alkalmas személyre hárul ezek elvégzése. Állítom Xavin és Henryn kívül még akár Eto'o és Bojan is sokkal jobban élne a lehetőséggel, mint brazil barátunk.
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2009.04.29. 12:08:48

Nem tudom,hogy tudtok ennyire visszafogottak lenni a tegnapi meccs láttán.Ez vagy a moderátorok munkáját dicséri vagy csak én voltam olyan állapotban tegnap este,hogy legszívesebben eltörölném a Chelseat és a játékvezetőt is a föld színéről. :evil:

Amit a Chelsea tegnap csinált,azt nem nevezném focinak,mert az nem foci volt,hanem tömör szánalom.Játék 0,10 emberrel védekeztek a tizenhatoson belül,kb. 4-szer jöttek át a félpályán az egész meccsen,s az egyetlen valamire való helyzetük is a mi hibánkból született.Hatalmas szégyen,hogy ilyen csapatok még bent vannak a blben,ráadásul az elődöntőben.Ez nem foci,ez még nem is antifoci,hanem valamit teljesen más.

A másik.Mindenkit sz.rrá rúgtak,azt csodálom,hogy nem sérült le a fél csapat.Alattomosak voltak és durvák.Ez a Ballack gyerek ismét bizonyította,hogy mekkora hatalmas tetvedék.A primadonna Drogbával karöltve.A hentesek királyáról,Alexről nem is beszélve.Állítom,hogy nem tudott szabályosan szerelni.Emellett nem fújt be egy egyértelmű tizit sem.

A bíró volt a Chelsea 12. embere.Mostanában nem szoktam a bíróra fogni a rosszabb meccseinket,de ez tegnap egyértelmű volt.Nem fogta meg a meccset,lapokat nem osztott ki,pedig a Chelseaból szerintem a csapat felének járt volna sárga,2-3-nak meg még piros is.Erre Puyolnak lapot ad a semmiér.Dilettáns barom.

Ez a Chelsea a foci szégyene,undorító sz.rkupac.Félek a visszavágótól. :?

De meg kell említeni a másik oldalt is.Messi ismét 0,0;Eto'o is kb.,egyedül Iniesta volt az,aki nyerni akart.Ez elég szomorú.Xavi sem volt olyan,mint szokott,a védelemre és Valdesre nem lehet panasz.A visszavágón ennél több kell.
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Válasz küldése