Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
danikaa10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1370
Csatlakozott: 2009.05.24. 19:20:25
Tartózkodási hely: Győr

2009.09.16. 15:26:21

Leomessi14 írta:Ugye ma is a Rozsaszinu "szepsegben" fogunk jatszani az Inter ellen?Tudom hogy az az idegenbeli mez de azert neha idegenben is a hazaival jatszunk?Tud errol valaki valami Infot?Elore is koszi! :wink:
Biztos, hogy a baba mezbe fogunk játszani, mivel az inter szerelésében is van kék. :?
Valdes; Alves - Puyol - Piqué - Abidal; Iniesta - Torué - Xavi; Messi - Ibrahimovic - Henry.
Kép
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2009.09.16. 15:24:02

Ugye ma is a Rozsaszinu "szepsegben" fogunk jatszani az Inter ellen?Tudom hogy az az idegenbeli mez de azert neha idegenben is a hazaival jatszunk?Tud errol valaki valami Infot?Elore is koszi! :wink:
Kép
Lui1698:Ibra ugy kovetkezmenyei!

2011 Nyar:Dani Alves az Inter játékosa! A milánói klub 15+4 köbméter homokot és Alexandre Pato e-mail címét adja a braziért cserébe.
2012:az angolok valamivel több, mint 6 liter málnaszörpöt fizetnek az argentínért
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8706
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.09.16. 15:17:36

isti010 írta:Ha valaki tudja hogy majd tv2 vagy digisport vagy neten lehet nézni a meccset az szóljon már légyszives :D köszönöm szépen :D
digisport Loki meccset ad. neten tudod csak

Szerk.: vicces de én azt érzem, hogy ezen a meccsen Henry lehet a nyerőemberünk :wink:
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
isti010
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2008.04.13. 18:24:52
Tartózkodási hely: Lélekben Nou Camp...

2009.09.16. 15:09:14

Ha valaki tudja hogy majd tv2 vagy digisport vagy neten lehet nézni a meccset az szóljon már légyszives :D köszönöm szépen :D
Avatar
danikaa10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1370
Csatlakozott: 2009.05.24. 19:20:25
Tartózkodási hely: Győr

2009.09.16. 14:46:42

Barca+ írta:

MINNÉL HAMARABB GÓLT LŐNI MERT AKKOR MÉG JOBBAN MEGY A CSAPATNAK HA MÁR MEGVAN A VEZETÉS!ADDIG ELŐFORDUL, H GÖRCSÖS A JÁTÉKUNK! DE NE LEGYEN IGAZAM!
HAJRÁ BARCA !!!
Igen ebben van valami, de én zat vettem észre, hogy ha az ellenfél szerzi meg a vezetést akkor is nagyon feltudunk pörögni. :wink: Huh már nagy izgulok, pedig ez még "csak" egy csoportmérkőzés. :D
Valdes; Alves - Puyol - Piqué - Abidal; Iniesta - Torué - Xavi; Messi - Ibrahimovic - Henry.
Kép
Avatar
Barca+
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.06.06. 12:33:59

2009.09.16. 14:39:56

Igen igazat adok azoknak az embereknek akik azt mondják, h nehéz meccs lex!
Nagyon jó most ez az INTER de már most megmondom, h
INTER 1: 2 BARCA ( már tegnap láttam a meccset a SPORT2"-n!) :lol:
Nah jó viccet félre téve tényleg szükségünk lex egy jó Messi-re, Xavi-ra, Ini-re mert ők nagyon sokat dobnak a Barca játékán!
Jah és még 1 vmi!( ami sztem fontos! )

MINNÉL HAMARABB GÓLT LŐNI MERT AKKOR MÉG JOBBAN MEGY A CSAPATNAK HA MÁR MEGVAN A VEZETÉS!ADDIG ELŐFORDUL, H GÖRCSÖS A JÁTÉKUNK! DE NE LEGYEN IGAZAM!
HAJRÁ BARCA !!!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.09.16. 14:31:15

Bányász írta:Elég nehéz meccsre számítok.Eddig úgy tűnik az Inter valamivel jobb formába van mint mi szóval nagyon össze kell szednie Pepnek a csapatot ha egy jó eredménnyel akarunk távozni.
eddig egy meccsen láttam őket jól játszani: Milan ellen "idegenben", többi elég nyögvenyelősre sikeredett, szerintem egyáltalán nincsenek jobb formában.

Xnél rosszabbra nem végzünk, nem is lenne gondom a pontosztozkodással, csoport elsőség szempontjából nagyon jó eredmény lenne.

Tippem: 1-1, ezt érzem erősebbnek, de van egy ilyesmi is: 1-2
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2009.09.16. 14:25:31

"Sima" 3:1 lesz, ide!!
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2009.09.16. 12:59:15

Bányász írta:Elég nehéz meccsre számítok.

Régen láttam ilyen erős Intert úgyh most örülök neki,h a csoportban találkozunk velük.(utána remélem a döntőben de ott már sima lesz ide :) ) mert itt még belefér a hiba.Szóval én egy vereség esetén se dőlnék a kardomba de azért természetesen remélem,h nyerünk de egy x-et minimum el kellene csípni!
Hát egy iksz lenne a minimum, amivel nem forgolódnék elalvás előtt, ezért egyetértek Veled! Erős ez az Inter, mint Fekete Laci bácsi! :roll:
Szeretnék jó játékot látni, kíváncsi vagyok, hogy az Inter is beáll-e sündisznóba, vagy bízik annyira magában, hogy nekünk "szalad"?
Mindkét középcsatárra nagyon kíváncsi leszek.
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2009.09.16. 12:33:44

Elég nehéz meccsre számítok.Eddig úgy tűnik az Inter valamivel jobb formába van mint mi szóval nagyon össze kell szednie Pepnek a csapatot ha egy jó eredménnyel akarunk távozni.

Régen láttam ilyen erős Intert úgyh most örülök neki,h a csoportban találkozunk velük.(utána remélem a döntőben de ott már sima lesz ide :) ) mert itt még belefér a hiba.Szóval én egy vereség esetén se dőlnék a kardomba de azért természetesen remélem,h nyerünk de egy x-et minimum el kellene csípni.

Remélem,h nem a védekezésről fog szólni a meccs.Most nagyon erős elől az Inter a Milito - Eto'o duóval és úgy látszik Sneijder is megtalálja a formáját(ráadásul tele vannak motivált,bizonyítani akaró játékosokkal).Nálunk még akadozik a gépezet de azért tudja mindenki mire képes ez a csapat szóval remélem egy jó kis nyílt sisakos meccset látok.

Bár olasz meccseken nem jellemző de örülnék a sok gólnak.Mondjuk egy 3-3-at vagy egy 4-4-et már most simán aláírnék. :)
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
abraka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2009.08.28. 21:31:56

2009.09.16. 12:30:57

boixosnoisbarca írta:A Nr. 1 Kezdő!


---------------------Valdés---------------------

---Alves------Piqué------Puyol------Abidal---

---------------------Touré----------------------

-----------Xavi-------------Iniesta-------------

--------Messi-------------------------Henry---

------------------Ibrahimovic-----------------
Abidal helyett Maxwell-t a népnek!
Amúgy a többi számomra is NO1. Reméljük Ini már 101%-os, Henry meg kipihente a fáradalmakat :wink:

Hajrá Barca!
Kép
boixosnoisbarca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2008.05.26. 22:09:22

2009.09.16. 12:18:26

Vagy Rai Uno ha nem kódolják le a meccset.Mert régen szokásuk volt...
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2009.09.16. 12:06:57

boixosnoisbarca írta:A Nr. 1 Kezdő!
Ezzel a kezdővel el lehetne hallgattatni a San Siro-t. :wink:

Visca Barca :!:
Visca netes meccsnézés :!:
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
boixosnoisbarca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2008.05.26. 22:09:22

2009.09.16. 12:03:42

A Nr. 1 Kezdő!


---------------------Valdés---------------------

---Alves------Piqué------Puyol------Abidal---

---------------------Touré----------------------

-----------Xavi-------------Iniesta-------------

--------Messi-------------------------Henry---

------------------Ibrahimovic-----------------
Avatar
Barcaádám
Capitá del Barça
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2009.04.05. 18:43:08
Tartózkodási hely: Békés

2009.09.16. 12:02:59

nem tudom hogy írta e valaki már valaki de van lehetőség arra hogy tvben élvezzük a mai meccset.

a Rai Uno nevű olasz csatornán adják a meccset természetesen 20.45 től.

ha jól emlékszem nekem van, legalábbi remélem hogy a digitálison megtalalálom.


hatalmas meccset várok!!minden tekintetben különleges pikatériái vannak a meccsnek és ez még kis pluszt is hoz hozzá én nagyon várom nagyon izgulok és remélem legalább döntetlen lesz de mivel győzelemre játszik a csapat én is azt szeretnék!Este szurkoljon mindenki!

Hajrá Barca!!!!!!!!!!
Kép

"A helyzet az, hogy jelenleg a Barça maga a futball, és ahhoz, hogy legyőzd a Barçát, a futballt kell kiirtanod."
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.09.16. 12:00:48

Annak ellenére, hogy Mou megadta a kezdőcsapatát, el tudom képzelni, hogy mégis 1 csatárra váltanak, és két aktívan védekező szélsőre. Szerintem alaposan be van tojva tőlünk, meg ő amúgy sem a nyílt foci híve. De ne legyen igazam: kezdjen két csatárral!

Eto'o valszeg úgy fog küzdeni, mintha az életéért játszana, míg Ibrának annyira nem lesz fontos a "visszavágás", meg "bizonyítás". Ettől függetlenül remélem enélkül is vág egy gólt az Internek - csak úgy kedvességből :)
Nagyon bízom a Barca sikerben, de vigyázni kell: nem szabad túlságosan kitámadnunk egy Mou-csapat ellen.
Szokásosan Barca-labdatartási fölényt képzelek el, betömörülő Intert, gyors kontrákkal, veszélyes szögletekkel/szabadrúgásokkal. Ha ezeket ki tudjuk védeni, akkor megnyerhetjük a meccset: 1 gólt csak lövünk.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2009.09.16. 11:41:42

Nos...elérkezett ez a nap is: Inter - Barca!

Hogy mire számítok a mai meccsen? Egy erős döntetlenre. Egy igazán jó meccset fogunk szerintem látni, hajtani fog mindkét csapat ez tuti. De valahogy nem érzem MÉG most olyan lendületesnek, gyorsnak és pontosnak a Barcát, hogy nyerni tudjon az Inter otthonában. Nagyon a szezon elején vagyunk még és valljuk be, abból sincs semmi gond, ha ma este vereséget is szenvednénk, bár erre azért nem számítok.

A győzelemhez (a többi csapattagot figyelembe véve) kellene egy 100%-os Henry, Iniesta, Messi, Ibra. Xavi az elmúlt két meccsen jól pörgött, ő már úgylátom felvette a ritmust, valamint a védelmünk is egész jó, bár Alves sincs még 100%-os formában szerintem. A védelmünkről mindent elmond egyébként, hogy idén 5 tétmérkőzést játszottunk és ezalatt 1 gólt kaptunk (a Bilbao ellen a San Mámesben). Mondjuk most nem Llorrenték, meg Soldadok fognak a védelem előtt szaladgálni, hanem egy Eto'o-Milito duó. Meglátjuk mennyire tudják őket kikapcsolni.

Érzésem szerint a középpálya sokat fog nyomni a latban, ha a Xavi-Touré-Keita trió jó napot fog ki akkor jók lehetünk.

Jó lenne végre ha Henry is betalálna gránátvörös-kékben is, mivel idén még nem lőtt gólt Barca mezben. Sőt, ha jól tudom utoljára az El Clásicón volt eredményes. Se felkészülési, se szuperkupa, se bajnokin még nem lőtt gólt. Jót tenne neki is egy gól. :wink:

Messi jó játékában bízok, remélem ki tudta pihenni magát a "kicsi" és jó játékkal (esetleg egy góllal) járul hozzá a csapat játékához. Chivu-t 2x is körbefutja amíg a román megfordul, de ott lesz még rajta szerintem egy Motta vagy Zanetti is. Tudja nagyon jól Mourinho, hogy minimum 2 ember kell rá.

Ibra nem hiszem, hogy nagy veszélyt fog jelenteni, ott középen Lució és Samuel mellett nem fog tudni könnyen lefordulni, fejjel meg nem hiszem, hogy verhető az Inter védelme.

Az a jó, hogy az Internek nincsenek kifejezetten szélső játékosai a kp-n, akik gyorsan el tudnának húzni a védelmünk mellett, az egyedüli akire nagyon kell majd figyelni az Maicon. Őrá Keitának és Abidalnak fokozottan kell figyelni. Így, hogy nincsenek szélső játékosai így nagyobbrészt középen fognak próbálkozni, ami azért jó nekünk, hiszen ott áll a Piqué-Puyol páros előtt egy bizonyos Yayá Touré. :wink: Bízom benne, hogy jó formában lesz, mert ha így lesz, akkor ő lehet a meccs egyik embere!

Sok gólos meccsre nem számítok, már csak Mourinho miatt sem. Ismeri a Barca taktikáját, viszont a Barca is ismeri a Mourinho féle iskolát. (mondjuk 1x volt egy 4-2 de az már régen és amúgy is egy kamu meccs volt). Két nagy edző csap ma össze, meglátjuk ki a 'Special One'. :wink:

Még egy dolog...Ibra visszatér a San Siroba. Kíváncsi vagyok mivel készülnek neki a szurkolók (mert készülnek :) ), szerintem ezen is felkapja majd a vizet egy kicsit. Bár nem biztos...majd meglátjuk.

Az biztos, hogy nagyon parázs egy meccs lesz, 90%-ra veszem, hogy lesz valami balhé is a meccsen. Menni fog a rugdosódás is, sőt még egy piros lapot sem tartok kizártnak, az majd eldől, hogy melyik oldalon.

Tehát a végső tippem: Inter - Barcelona : 1-1.

Na megint jó hosszú lett a gondolatmenetem. :) Megyek inkább iszok egy kávét! :wink: Köszi, ha ezt is elolvstad!

Estére jó szurkolást mindenkinek és természetesen:

Visca el Barça :!:
SOM-HI TOTS :!:
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2009.09.16. 09:30:25

Tartom, a két csapat annak ellenére sincs egy súlycsoportban, hogy az Inter posztokra és jól igazolt a nyáron. Mi leszünk a domináns csapat, lassabban és körülményesebben játszanak. A védelmük közepe pedig egyáltalán nem verhetetlen, Ibra jót fog birkózni a két dél-amerikaival.

Szvsz arra azért figyelni fogunk, hogy ne kapjunk ki, így egy jóízű döntetlent tippelek, mert az Inter sztem ennél ma még nem tud többet.

Csúnya dolog, de örülök, h Cambiasso nem játszik, ő adja a fazont az Inter játékának, kiváló focistának tartom. Ha Sneijdernek elvesszük a kedvét, halott az Inter középpályája. Eto'o-t meg egyszerűen nem szabad hagyni lőni.

Másfél Inter meccset láttam az idén (Milan első félidő, Parma full), ezekből indultam ki. Speciel ez két ellentétes meccs volt, ami a játékuk minőségét jelenti. Más kérdés, a Parma jelenleg lehet, h erősebb csapat, mint a Milan.

A meccset nagyon várom, hosszú a napom, úgy érzem soha nem lesz már este. Off: A Liverpool szvsz 3-4 gólall fogja megverni a Debrecent, a tisztes helytállást és a bátor játékot elvárom a csapattól.
socio66

2009.09.15. 18:53:18

Ez egy igazi erőfelmérő lesz mindkét csapatnak és valamilyen szinten mindkét team-nek bravúr is lenne a győzelem.
Büszke leszek a fiúkra,ha megverjük otthon ezt az Intert.
Avatar
abraka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2009.08.28. 21:31:56

2009.09.15. 18:48:07

gekkodan írta:Mourinho már ma kijelölte a kezdőjét ellenünk:
Julio Cesar, Maicon, Lucio, Walter Samuel, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Stankovic (or Muntari), Thiago Motta, Wesley Sneijder, Samuel Eto’o, and Diego Milito
Nincs sok meglepetés...:
Szinte a legerősebb összeállítás, mint várható volt.
Azért ha Henry kezd, kemény küzdelem lesz ott Maicon-al bal oldalt, főleg ha Lucio is lesegít néha..
Az Inter védelmében Samuel lehet a lyuk, hátha meging majd párszor, amit jól ki is használunk majd remélhetőleg. Messi Chivu-t megeszi ott nem lesz gond.
Inkább az Inter féljen a mi kezdőnktől, mint mi az Interétől 8)

Sok sikert holnap. Hajrá Barca, csak ügyesen!
Kép
Avatar
danikaa10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1370
Csatlakozott: 2009.05.24. 19:20:25
Tartózkodási hely: Győr

2009.09.15. 18:45:18

gekkodan írta:Mourinho már ma kijelölte a kezdőjét ellenünk:

Julio Cesar, Maicon, Lucio, Walter Samuel, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Stankovic (or Muntari), Thiago Motta, Wesley Sneijder, Samuel Eto’o, and Diego Milito

Nincs sok meglepetés...

Jó lesz nézni, ahogy Ibra 200 fokra felfűtve rakja takarékra a régi védőtársait :lol: :lol:
A védelem erősnek tűnik, de nem átjátszhatatlannak, Maicon gyakran megy fel a támadásokkal, és nem biztos, hogy mindig vissza is fog érni, bár ezt Pep biztos jobban tudja. Nekem egyedül Samuellel vannak kétségeim, nem nagyon ismerem ezért nem mondok róla a véleményt. A csatár soruk nagyon erős, a középpályájuk úgy szintén, nem lesz könnyű mentet az egyszer biztos. :?
Valdes; Alves - Puyol - Piqué - Abidal; Iniesta - Torué - Xavi; Messi - Ibrahimovic - Henry.
Kép
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.09.15. 18:30:13

Mourinho már ma kijelölte a kezdőjét ellenünk:

Julio Cesar, Maicon, Lucio, Walter Samuel, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Stankovic (or Muntari), Thiago Motta, Wesley Sneijder, Samuel Eto’o, and Diego Milito

Nincs sok meglepetés...

Jó lesz nézni, ahogy Ibra 200 fokra felfűtve rakja takarékra a régi védőtársait :lol: :lol:
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
hÓgOlyÓ
Barça C
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2008.08.13. 22:07:15
Tartózkodási hely: Kuruvcsi
Kapcsolat:

2009.09.15. 11:48:55

Mikaos írta:
hÓgOlyÓ írta:Csigrinszkij a keretben van az Inter ellen? :o
Most játszhat BL-ben nálunk vagy nem?
A főoldalon lévő hírben benne van, hogy miért utazik és mégis miért nem játszhat :wink:
Amúgy csak elkíséri a csapatot, hogy a beilleszkedését ezzel is segítse - természetesen nem játszhat a meccsen.
Értem és kösz az infót 8)
(*) Barcelona (*) Paks (*)
Més que un Club!
Viscla el Barca!
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.09.15. 11:04:42

hÓgOlyÓ írta:Csigrinszkij a keretben van az Inter ellen? :o
Most játszhat BL-ben nálunk vagy nem?
A főoldalon lévő hírben benne van, hogy miért utazik és mégis miért nem játszhat :wink:
Amúgy csak elkíséri a csapatot, hogy a beilleszkedését ezzel is segítse - természetesen nem játszhat a meccsen.
hÓgOlyÓ
Barça C
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2008.08.13. 22:07:15
Tartózkodási hely: Kuruvcsi
Kapcsolat:

2009.09.15. 10:57:11

Csigrinszkij a keretben van az Inter ellen? :o
Most játszhat BL-ben nálunk vagy nem?
(*) Barcelona (*) Paks (*)
Més que un Club!
Viscla el Barca!
Válasz küldése