Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2009.11.24. 18:22:00

Az én kezdőcsapatom:valdes-alves-piqué-puyol-maxwell-busquets-xavi-iniesta-pedro-ibra-henry
:lol: Hajrá Barca nyerni kell ma :!: :twisted: ez rímelt :P 8)
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.11.24. 18:21:32

Ibra ma bevág 2gólt, ez valahogy érzem :D :D :D

Amúgy örülök,hogy vállalja a játékot, ha valamikor, ma sok minden rajta fog múlni.
Avatar
Stevenny
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.11.24. 18:05:29

2009.11.24. 18:08:55

ÉN is várom a meccset! NAgyon fontos lenne Ibra játéka! Nélküli nem ér semimt a Barca sajna, mert ő az, aki a leginkább nekimegy az ellenfélnek ha kell. Kell egy kicsi keménység iis a csapatnak, nem igaz? De ha Xavi ott van nem lehet gond! Hajrá BARCA! Ti fogtok nyerni, mert ti vagytok a legjobbak! 8)
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.11.24. 18:07:49

Egy kalap trágya a Keita-Busquets-Xavi középpálya, remélem nem ezt kell majd néznünk.

ha már Touré nincs, legalább Iniesta legyen középen. Keita out, mostanában megint nagyon gyenge.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.11.24. 17:53:13

Hú de várom a meccset,szerencsére láthatom.

édes mind1 minden, de lehetőleg nyerjünk, vagy legrosszabb esetben xeljünk.

a győzelem viszont nagyon nyugtató tudna lenni :D

Ibra gólt várok, és óriási harcot, hangulatot.

FORCA BARCAAA!!!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2009.11.24. 17:50:39

gekkodan írta:Egy jelentősebb összeget rakok rá, hogy a következő kezdő fog kifutni 20:45-kor:

VV-Alves-Puyol-Piqué-Maxwell - - Keita - Xavi - Ini - - Henry - Ibra - Pedro
Az enyém inkább így nézne ki:

VV-Alves-Puyol-Piqué-Maxwell -- Busquets-Xavi-Keita -- Ini-Ibra-Henry...


Amúgy Lúcio-val mivan? Sérült? Mert jópár oldalon nem láttam a kezdőbe, akárcsak az eurobarcán.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2009.11.24. 17:48:40

A csapatnak ez a hét létfontosságú. Ha az elkövetkező két meccs jól sikerül akkor azért mindenki megnyugszik.

A mai Inter elleni meccsen szerintem nagyon fontos, h az elején már sikerüljön megszerezni a vezetést. Ha ez sikerül akkor a csapatnak nem kell kapkodnia :arrow: ilyenkor tudja igazán hozni a legjobb teljesitményét.

Nem lesz egy szép meccs, nem lesz látványos foci. Nem lesz és ez az Inter miatt fog megtörténni. Az olaszok azért jönnek, h törjék a meccset és kihúzzanak egy x-et. Tudják, h a Barca egy jobb, technikásabb csapat, ha felveszik a nyiltsisakos harcot akkor abból ők több, mint bizonyos, h vesztesen fognak kikerüni.

Én se tartom jó ötletnek, h Messi kezdjen ha nincs 100%-os állapotban. Nem éri meg kockáztatni. Azt se feledjük, h hétvégén jön a szezon legfontosabb meccse.
Egy szoros, helyenként unalmas meccsre számitok, ahol ha nehezen is, de meglesz a győzelem és a 3 pont.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2041
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2009.11.24. 17:40:33

Én valahogy nem szeretném Pedrot a következő 2 meccsen a kezdőben látni. Inkább játsszon helyette Bojan. szerintem vele többre megyünk.
Amúgy mivel Ibra és Messi se 100 százalékos én a támadósorban Ibrával kezdenék ma este. Mellette 2 oldalt Iniesta és Henry. Aztán mondjuk az utolsó 20 percben Ibra helyére jönne Messi. Henry bejön középre, Ini át a bal szélre, Messi jobbra.
Így több varia lenne a támadósorban, talán nehezebben alkalmazkodna az Inter védelme, illetve Messinek és Ibrának is maradna ereje a Classicora is.
Én ennek örülnék, de valószínű, hogy Pep megint kitalál olyat amire nagyon kevesen számítanak. Remélem az Intert lepi meg legjobban majd.
Most már jó lenne látni egy igazán jól játszó Barcát.
Kép
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.11.24. 17:27:11

Egy jelentősebb összeget rakok rá, hogy a következő kezdő fog kifutni 20:45-kor:

VV-Alves-Puyol-Piqué-Maxwell - - Keita - Xavi - Ini - - Henry - Ibra - Pedro

Indokok és érvek:

- Messi szerintem tuti nem fog kezdeni, nem is baj, jobb, ha a Classicon lesz ott, max beáll a végére, ha gáz van. Ennyi kockázatot nem ér a világ legjobbja.
- Henry ma szerintem tuti kezd, kell a rutinja már a kezdetektől, nem hibázhat ekkorát Pep
- Ha Henry kezd, akkor balszélen, mivel szerintem Ibra 100%, hogy kezd, ahogy Murinnyó is megmondta, hogy szerinte atom tuti, hogy a bosnyák ott lesz a kezdőben. Henry nem lesz jobbszélen, Ini pedig még annyira sem tud ott játszani, mint balszélen. Ezért Henry esetében Pedro kezdését is biztosra veszem, kell a robbanékonysága, ráadásul idén eddig szinte egyedül ő tudott villantani, amikor gázban voltunk. Bojan kevés egy Lucioval szemben, mert egy dolog, hogy gyengus, de még csak nem is gyors.
- Egy Inter ellen Yaya hiányában nem vállalhatunk be egy Xavi-Sergi-Keita középpályát, ezért is gondolom, hogy Iniesta a középpályán kezd. Kell is oda.
- A védelem meg ugye adott.

Megérzéseim: Pedroban nagyon bízom, valahogy ma nálam az ő robbanékonysága és gólérzékenysége jelentkezik a megérzéseimben. Ami nagy gáz, ha az Inter felveszi a Chelsea-stílust. Nyilván nem támadni jönnek, de ez egyben azt is jelenti, hogy kb a meccs 30. percére kialakulhat nagyjából, hogy nyerünk-e. Hogy miért? Mert idén még a meccsek nagy többségén csak akkor hoztuk el nagy bizonyossággal a 3 pontot, amikor már az első félidőben betaláltunk. Van példa az ellenkezőjére is (Sakhtar, Almeria), de a döntetlenes félidők idén nem fekszenek, főleg az utóbbi hetekben: Valencia, Osasuna, Inter, Kazan 2x, stb....

Hát bízom egy korai gólban, a gála nem érdekel. 3 pont kell és kész!!!


VISCA EL BARCA :!: :!: :!:
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2009.11.24. 17:15:17

Fecooo írta:eljött ez a nap is...

ki merem jelenteni, hogy ez a mai meccs kizárólag azon fog eldőlni, h Pep végre normálisan fog-e cserélni, vagy folytatódik az a trend, h 0-0nál vár a 8x. percig a cserékkel...
viszont ha az első félidőben adjisten eldöntjük a meccset, akkor is kulcsfontosságú lesz, h belenyúljon a meccsbe, nem szabad kihasználatlanul hagyni a cserelehetőségeket!
műgirnyót ismerve "fantasztikus" bunkerfocit fogunk látni ma is, kevés helyzetünk lesz, de azokat kegyetlenül ki kellene használnunk, mert ha Sztankovics egyszer véletlenül úgy lő kapura, ahogy tud, akkor...
HARCRA FEL, GYŐZNI KELL!
nagyon egyetértek!!
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2271
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.11.24. 17:01:47

Hát, félig sírok, félig nevetek, mert ezt a meccset nem látom, de láthatom élőben, hogy hogy búcsúzik a Pool a bl-től! :twisted:

Remélem a szünetben majd mutatnak 3 Barca gólt. :D Sajnos a hétvégi játékkal nem nyerjük meg ezt a meccset, főleg, ha az Inter védekezni jön. :? De bízok a fiúkban, Iniesta cselei is be fognak jönni, az ívelései pontosak lesznek és Messi is be fogja tudni rúgni a helyzeteit, Henry meg végig fog játszani... :) Gólt is fog lőni!

Most a játék képe kevésbé érdekelne engem, a lényeg a győzelem, nem számít, hogyan. Na, hajrá!!!
messi70
Jugador del Barça
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2009.08.31. 18:56:30

2009.11.24. 16:52:31

http://www.youtube.com/watch?v=w_aQuF_W ... re=related Orditsunk !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ma legalabb 4 szer hogy GGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2009.11.24. 16:39:06

Barcaman14 írta:A mai meccsen szerintem csak a 3 pont az elfogadható! Nagy kérdés hogy az Inter milyen stílusban fog játszani. Így is úgy is veszélyesek. Valamiért azt érzem, hogy 3-1-re nyerünk ma :D
Kíváncsi vagyok Samu visszatérésére, remélem szívélyesen fogadja majd a közönség. :roll: Azt az egy gólt meg remélem ő lövi, és ezzel szépít az Inter :)

HAJRÁ BARCA :!:
Tippjátékon én is 3-1-es barca sikert tippeltem ^^
Akkor csak bejön:P
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
syke
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2005.05.22. 10:53:43

2009.11.24. 16:38:55

Sziasztok srácok.

Nem tud valaki Pesten egy olyan kocsmát, ahol van DigiSport?

Előre is köszi a segítséget! Visca el Barca :D !
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.11.24. 16:29:21

A mai meccsen szerintem csak a 3 pont az elfogadható! Nagy kérdés hogy az Inter milyen stílusban fog játszani. Így is úgy is veszélyesek. Valamiért azt érzem, hogy 3-1-re nyerünk ma :D
Kíváncsi vagyok Samu visszatérésére, remélem szívélyesen fogadja majd a közönség. :roll: Azt az egy gólt meg remélem ő lövi, és ezzel szépít az Inter :)

HAJRÁ BARCA :!:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
BarcaZsola
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009.04.17. 15:33:29

2009.11.24. 16:12:03

Ma mindenképp győzni kéne ... de ha nem kapunk ki az se rossz eredmény mert akárki akármi is számol ha ma csak X lesz még akkor is továbbjuthatunk ha megverjük a Dinamo-t:D
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2009.11.24. 15:46:40

Capon írta: Talán azért van ez így mert láttam egy nála is rosszabb embert ugyan ebben a szerepkőrben Havas-t a Sztori TV-n. Apám az a nem semmi. Szét bakizza az egészet, köze nincs a témához, ráadásul Real szurkoló. Élő adásba ilyet megenged magának, hogy "reméli kiesik a Barca".
Mondjuk, a Havastól nem is várna mást az ember. :?
Ettől függetlenül értem miért b.sz oda, a Madrid egy ideje elég vékony ceruzával írja saját történelmét, kivétel a kupakudarc! :lol:
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2009.11.24. 15:40:17

Lassan több hír lesz a Barcaról a madridistán mint itt. :)
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
gyuri03
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2008.07.06. 12:38:08

2009.11.24. 15:40:04

Mikaos írta:Megvan a keret (forrás: elmundodeportivo.es)

Valdés, Pinto, Puyol, Pique, Marquez, Alves, Maxwell, Keita, Sergio Busquets, Xavi, Iniesta, Jeffren, Messi, Ibrahimovic, Pedro, Bojan, Jonathan dos Santos, Fontas and Henry.

(Ebből gondolom a legvégén 1 ki fog esni, mivel ez 19 ember)
valszeg Marquez fog kiesni mivel tudtomal ő is influenzás
Kép

/A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek határai vannak./ Einstein

2010. 11. 29. Barcelona-realmadrid 5:0 újabb történelmi pillanat :)
Avatar
marci.
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2009.05.12. 15:53:17
Tartózkodási hely: budapest

2009.11.24. 15:37:13

Mivel Barca-Real lesz hétvégén.. :roll:
csakamadrid
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2009.11.24. 15:32:51

ferninho írta:
kedd, 13:41 - Messi ma reggel a Nou Camp gyepén edzett, és nem teljesített jól a teszteken. Emiatt várhatóan ma este nem lép pályára az Inter ellen, habár a végső döntést a játékos és az edző csak közvetlenül a mérkőzés előtt, illetve az alatt hozza meg.
lehet érdekel titeket. a madridistáról van a hír :D
OFF
Hogy lehet a madridistán egy hír? Mi köze van a Madridnak Messihez és az Inter elleni meccséhez? :lol:

ON
Nagyon nehéz menet lesz ma, de mindenképpen győzelmet várok.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2009.11.24. 15:26:21

kedd, 13:41 - Messi ma reggel a Nou Camp gyepén edzett, és nem teljesített jól a teszteken. Emiatt várhatóan ma este nem lép pályára az Inter ellen, habár a végső döntést a játékos és az edző csak közvetlenül a mérkőzés előtt, illetve az alatt hozza meg.
lehet érdekel titeket. a madridistáról van a hír :D
madridista
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2009.11.24. 15:24:38

Na itt a nagy nap:

Meg kell mutassuk az egesz vilagnak,hogy nem veletlenul triplaztunk tavaly!Gyerunk fiuk, gyozni kell az egesz vilag Barca szurkoloja titeket figyel!

VISCA EL BARCA!!! VISCA EL CATALUNYA!!! MES QUE UN CLUB!

Hajra Barcelona!

Egy ki izelito ma estere: http://www.youtube.com/watch?v=O2G2JeD_rJM
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Leomessi14 2009.11.24. 15:27:16-kor.
Kép
Lui1698:Ibra ugy kovetkezmenyei!

2011 Nyar:Dani Alves az Inter játékosa! A milánói klub 15+4 köbméter homokot és Alexandre Pato e-mail címét adja a braziért cserébe.
2012:az angolok valamivel több, mint 6 liter málnaszörpöt fizetnek az argentínért
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.11.24. 15:08:42

eljött ez a nap is...

ki merem jelenteni, hogy ez a mai meccs kizárólag azon fog eldőlni, h Pep végre normálisan fog-e cserélni, vagy folytatódik az a trend, h 0-0nál vár a 8x. percig a cserékkel...
viszont ha az első félidőben adjisten eldöntjük a meccset, akkor is kulcsfontosságú lesz, h belenyúljon a meccsbe, nem szabad kihasználatlanul hagyni a cserelehetőségeket!
műgirnyót ismerve "fantasztikus" bunkerfocit fogunk látni ma is, kevés helyzetünk lesz, de azokat kegyetlenül ki kellene használnunk, mert ha Sztankovics egyszer véletlenül úgy lő kapura, ahogy tud, akkor...
HARCRA FEL, GYŐZNI KELL!
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.11.24. 15:08:22

senkialfonz40 írta:
Capon írta: Csipsz@r Jenőn meg már csak nevetni tudok, nem idegesítem rajta fel magam.[/quote]

Örülök, hogy Te már eljutottál idáig, én mindig felhúzom magam ezen a majmon, nem tudom kinek az ötlete volt, "afutballhozfingjanincs" Jenőt megbízni a feladattal! :? :? :?
Talán azért van ez így mert láttam egy nála is rosszabb embert ugyan ebben a szerepkőrben Havas-t a Sztori TV-n. Apám az a nem semmi. Szét bakizza az egészet, köze nincs a témához, ráadásul Real szurkoló. Élő adásba ilyet megenged magának, hogy "reméli kiesik a Barca".
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Válasz küldése