Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.12.03. 12:23:01

palesz77 írta:
recrea írta:Aha, mint pl most a Soci ellen is.
Én speciel jobban aggódok Rakitic és Busi miatt ma, mint a kisfőnök miatt - ezek után az előző kettő remekel, utóbbi hibázik. :D
Remélem, és akkor jöhetek megmondó emberkedni Neked :D

Busi...felhozni is kár volt a nevét :D De Matyi most focizik, szóval 3-ig lehet büntetlenül szidni :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára recrea 2016.12.03. 12:23:56-kor.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.12.03. 12:10:59

recrea írta:Aha, mint pl most a Soci ellen is.
Úgy értettem, hogy eddig a meccsig bezárólag, itt nyilván hibázott, írtam is én is. Dea közötte levő ne mtudom hány meccsen nem volt szinte semmi hiba a játékában, pedig a középpálya gyengeségének hála, ahogy LG is írja, sokkal nagyobb a nyomás a védelmen. Én speciel jobban aggódok Rakitic és Busi miatt ma, mint a kisfőnök miatt - ezek után az előző kettő remekel, utóbbi hibázik. :D
LG írta:Szerintem is Matyival (S. Aguero) kevered, a hasonló avatar miatt néha én is összeszoktam őket, ha felületesen futom át a hsz-eket.
Az enyém sokkal jobb! :mrgreen:
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.12.03. 12:06:18

palesz77 írta:
recrea írta: Masch ... mióta utánarepültünk nyalni neki az új szerződésért, azóta nekem nagyon antipatikus, ezt tetézve hozza a nagy semmit eddig ősszel. Sokkal jobban örülnék, ha a francia kezdene.
Azért ez nem teljesen igaz, az Atma meccsen való elcsúszás óta - amelyik meccsen szintén jó volt, csak ott szerencsétlen - nagyon magas szinten játszik megint, rendre a csapat egyik legjobbja. Ráadásul még a támadásokhoz is sokat hozzátesz, védő létére több helyzet alakul ki a mélységi labdáiból, mint a középpályásaink többségétől.
Aha, mint pl most a Soci ellen is.
Mindegy, legyen a mezőny egyik legjobbja ma, ezt kívánom neki.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21325
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.12.03. 12:02:48

palesz77 írta:
zeli39 írta:Persze,hogy nem értesz egyet hisz a te kedvencedre Busquetsre verték a gólt :-)az eset nyilvánvaló volt többször visszanézték Gomes neve nem is értem,hogy merült fel :-)Te hozzászólásaid pedig általában szakmailag jók de ha Busquetsről van szó véded mint egy anyatigris ,én csak azért szóltam,hogy Mascheranot megvédjem hisz szabadrúgás járt volna kifelé de végül is teljesen mindegy
Mi? Épp azt írtam, hogy Busi is ugyanúgy hibás volt, nem Masch nyakába varratm a gólt teljesen, de az ő szerepét se kéne szerintem elvitatni. De nézd meg Gomest is, konkrétan elmozgott az embertől - lehet Busira várt, nem tudom, nekem ő is fura. Amúgy nem Busi a kedvencem hanem Ini, én szoktam szidni is, csak akkor nem, amikor szerintem felesleges. Szerintem most keversz Matyival.. :D
Szerintem is Matyival (S. Aguero) kevered, a hasonló avatar miatt néha én is összeszoktam őket, ha felületesen futom át a hsz-eket.

Amúgy szerintem is Masch volt a fő ludas, megoldható volt, sőt, pont ő oldott meg ennél már sokkal húzósabb dolgokat. De Busiék bénázása hozzájárult ahhoz, hogy nagyobb legyen a nyomás a védelmünkön, ezáltal nagyobb eséllyel forduljon elő ilyen hiba. Ha megnézzük az utóbbi meccseket, én kalapot emelek a védőink előtt, hogy ahhoz képest mennyire gyenge a középpályás védekezés, igy állták a sarat.
visca el barca írta:
bujna írta:Nem akarok a csapat ellen beszélni, de bárki bármit mond, ha ma nyer a Madrid, akkor buktuk a bajnokságot.
ha nem is 100%-osan, de 90%. tudja ezt LE is, hiába ködösít itt megint össze-vissza.

sztem simán kikapunk, de azért remélem valami mákkal behúzzuk. jelenlegi helyzetünkben amugy egy X láttán sem kötném fel magam.

nem tudom ki lesz a füttyös, de gondolom a meccs után majd megint a bírózás fog menni vmelyik részről.
Az elmúlt két szezon pont azt mutatta meg, hogy nagy fordulatok lehetségesek tavasszal. A nagy győzelmi/veretlenségi sorozatokat nagy kipukkanások szokták követni.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.12.03. 11:59:10

Full Barca squad against Madrid: Ter Stegen, Cillessen, Sergi Roberto, Piqué, Umtiti, Mascherano, Jordi Alba, Digne, Rakitic, Busquets, Denis, Arda, Iniesta, André Gomes, Suárez, Messi, Neymar, Alcácer

Semmi meglepetés, remélem Ini már 60 percet legalább bír, akkor mehet rögtön a kezdőbe. Ja közbe látom, hogy mégis van meglepetés, Rafinha nincs bent a keretben. Érdekes.
recrea írta: Masch ... mióta utánarepültünk nyalni neki az új szerződésért, azóta nekem nagyon antipatikus, ezt tetézve hozza a nagy semmit eddig ősszel. Sokkal jobban örülnék, ha a francia kezdene.
Azért ez nem teljesen igaz, az Atma meccsen való elcsúszás óta - amelyik meccsen szintén jó volt, csak ott szerencsétlen - nagyon magas szinten játszik megint, rendre a csapat egyik legjobbja. Ráadásul még a támadásokhoz is sokat hozzátesz, védő létére több helyzet alakul ki a mélységi labdáiból, mint a középpályásaink többségétől.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.12.03. 11:58:06

visca el barca írta:
recrea írta:nem kell nyerni, hajtani kell meg fejben ott lenni
sztem meg pont ma lényegtelen a játék milyensége, nyerjünk és kész. azt se bánom ha egy öngóllal, 0 kőauralövéssel nyerünk.
Rosszul értelmezted, egyértelmű, h a 3 pont a lényeg, nem érdekel hogyan, gondoltam ez a része triviális, azért nem említettem :D Az a baj, h pocsékul játszva mi szökőévente nyerünk. Azt a lelketlen semmit nem akarom látni, amit eddig nagyrészt.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.12.03. 11:45:16

recrea írta:nem kell nyerni, hajtani kell meg fejben ott lenni
sztem meg pont ma lényegtelen a játék milyensége, nyerjünk és kész. azt se bánom ha egy öngóllal, 0 kőauralövéssel nyerünk.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.12.03. 11:41:32

Megye 1-es gól volt, nem először a szezonban. Hagytuk simán lefejelni a labdát, Mascht megkerülték (sokadik hibája idén), Pique meg berúgta azt a labdát, ami lehet be se ment volna. Ötletem nincs, h ezek a túlfizetett sztárok mégis hol a francba vannak fejben, ha nem a mérkőzésen. Az, h nem mentek a gólszerzővel, nem tartom hibának, eleve nehéz rá reagálni, másrészt meg látták, h Masch helyzetben van...mióta utánarepültünk nyalni neki az új szerződésért, azóta nekem nagyon antipatikus, ezt tetézve hozza a nagy semmit eddig ősszel. Sokkal jobban örülnék, ha a francia kezdene.

Ma ilyen hibák nem férnek bele, főleg, h a Real rohadt sok gólt lő a másik csapat hibájából. Nem szeretném, ha megint töketlenül mennénk fel a pályára, azt szeretném látni, h mi vagyunk a motiváltabb csapat és mi megyünk nekik, mi akarunk jobban nyerni. Ezt ősszel kevés meccsen láttam, ezzel van a problémám. Ahogy Palesz írta, nem kell nyerni, hajtani kell meg fejben ott lenni, ha ez megvan, akkor örülök, ha emellett lefociznak minket, akkor megérdemlik. Ne csak a mezt dobjuk ki a pályára, mert attól már rosszul vagyok idén.

Továbbá néhány meccs előrevetítette idén, h mi várható Iniesta nélkül...legfőképp fájdalom.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.12.03. 11:40:41

zeli39 írta:Persze,hogy nem értesz egyet hisz a te kedvencedre Busquetsre verték a gólt :-)az eset nyilvánvaló volt többször visszanézték Gomes neve nem is értem,hogy merült fel :-)Te hozzászólásaid pedig általában szakmailag jók de ha Busquetsről van szó véded mint egy anyatigris ,én csak azért szóltam,hogy Mascheranot megvédjem hisz szabadrúgás járt volna kifelé de végül is teljesen mindegy
Mi? Épp azt írtam, hogy Busi is ugyanúgy hibás volt, nem Masch nyakába varratm a gólt teljesen, de az ő szerepét se kéne szerintem elvitatni. De nézd meg Gomest is, konkrétan elmozgott az embertől - lehet Busira várt, nem tudom, nekem ő is fura. Amúgy nem Busi a kedvencem hanem Ini, én szoktam szidni is, csak akkor nem, amikor szerintem felesleges. Szerintem most keversz Matyival.. :D
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2016.12.03. 11:33:03

Mi ez a negatív hozzáállás!? :shock:
Egyértelműen mi vagyunk az esélyesek. 3-1 lesz ide.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.12.03. 11:08:16

Nero, szerintem mindenki drukkol a csapatnak, nem kell ez.

Palesz, oké lehet így is látni,úgyis, ott közvetlen a legnagyobb hibás Mascherano volt, ezt kár elvitatni, övé volt a labda, azt csinált volna vele amit akar. Sose volt pozícióban a támadó, igen rátette a kezét, jogos, de ennyitől ne adja már meg magát ilyen szituban.
De volt 4-5 üteme lépése kirúgni onnan a labdát, ha megteszi, nincs semmi.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.12.03. 10:55:10

csababarca írta: Tudom, a lőtt gólunkat is kielemezték, kiderült, nem is Messi lőtte, hanem Maxi Lopez. #-o

Nem nagyon érdekelnek az okoskodó elemzések olyanok írásai, akik sose fociztak.
Asszem a harmadik felidos elemzesre gondol a kollega, Sanyiek elemeztek ki, es o volt a legkevesbe hibas szerintuk, mert Vela le is rantotta kozben, elotte/kozbe meg sokan hibaztak. Busi es Gomes is pl, ahogy mindketten vartak, hogy a masik menjen a golszerzovel. En se ertek amugy egyet, mert Masch is boven ludas volt, a kemenyebb napjain ilyen szituban alaver a vedonek labdastul, mindegy hogy tepik..

A maitol annyit kerek, hogy adjon bele mindent az egesz csapat, ne csak lotyoges menjen, meg betli mindenkitol. Ugy tolem meg ki is kaphatunk - bar akkor nem sok eselyt latnek ra -, nem lehet mindig nyerni, bajnoksagot foleg nem, de nem azt kelljen neznem megint, hogy a tulfizetett sztarjaink igazabol fele annyit se nyujtanak egyenileg, mint amire kepesek lennenek.. Lehessunk buszkek a sracokra eredmenytol fuggetlenul.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.12.03. 10:53:31

Azon kevesek köze tartozom akik ma a csapatnak fognak szurkolni es annak hogy nyerjünk, es nem azért hogy kikapjunk es akkor lehessen drámázni, Enriquezni, Buszkeccezni stb.

Kettő lesz közte a javunkra.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.12.03. 10:37:25

zeli39 írta:
A Sociedad gólja már ki lett elemezve párszor Mascherano tehetett róla a legkevésbé .

Tudom, a lőtt gólunkat is kielemezték, kiderült, nem is Messi lőtte, hanem Maxi Lopez. #-o

Nem nagyon érdekelnek az okoskodó elemzések olyanok írásai, akik sose fociztak.
Ott azt a labdát ki kellett volna rúgni szögletre, vagy taccsra, és nincs gól. Gyerekes hiba volt, ritkán látni ilyet ezen a szinten.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
JCruyff
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2016.08.30. 14:58:45

2016.12.03. 10:36:00

"Gólcsap" = Messinek megy a játék. Más esélyünk nincs. Messi vs Madrid.
Avatar
pitta19
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2006.08.25. 09:59:59
Tartózkodási hely: Acélváros

2016.12.03. 10:26:44

Nem jellemző ránk, hogyha nem megy a játék akkor legalább az akarást vagy a motívációt látnám a csapaton. Legalább is az utóbbi években amikor nagyon kellett volna egy győzelem nem nagyon jött össze. Ezért is tartok a mai meccstől, könnyen beleszaladhatunk egy nagyobb zakóba, ami valszeg el is döntené a bajnokságot. Hiába a hazai pálya, szerintem is inkább Real-nak áll a zászló, nem beszélve az idei mák faktorukról. Nehogy félre értse valaki, kb. 20 éve vagyok Barca drukker, de szeretek a realitások talaján maradni. Az elmúlt hetek produkcióitól sokkal de sokkal több kellene, hogy megnyerjük a meccset, vagy egyáltalán legyen sanszunk. Aztán lehet, hogy most kinyitjuk a gólcsapot és lesimázzuk a Madridot, bár így lenne...
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.12.03. 10:14:56

Látva a körülményeket, egy Xel ki is egyeznék.
Persze, ha úgy alakul nyerjük meg, de most erősebb a madrid, jobban egyben vannak, valamiért csak veretlenek 32 meccse, ez nem lehet csak szimplán véletlen.

Kíváncsi leszek a védelemre, Mascherano éppen melyik cipőjét veszi fel, mert ő vagy jó vagy rémgyenge idén is. Azt a Soci gólt máig nem emésztettem meg, azt ő lövette velük,senki más.

MSN játéka is kritikus, Lajosnak kéne mostmár villani, mikor ha nem most? Neymarnak meg vissza kell segíteni sokat, Messi meg kérdőjeles, nem tudom fognak e rá külön embert állítani, lehet nem. Akkor könnyebb lenne neki.

Mindegy, soktényezős a dolog de itt is egyetértek Veb-el pl, ha kikapunk vége van.
Túl stabil a real ahhoz, hogy ezt visszahozzuk. ÉS itt nem arról van szó,hogy nem nézek ki belőlük 3-4 botlást, benne van, de hogy mi ne botoljunk meg azt nem tudom elképzelni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.12.03. 10:09:21

bujna írta:Nem akarok a csapat ellen beszélni, de bárki bármit mond, ha ma nyer a Madrid, akkor buktuk a bajnokságot.
ha nem is 100%-osan, de 90%. tudja ezt LE is, hiába ködösít itt megint össze-vissza.

sztem simán kikapunk, de azért remélem valami mákkal behúzzuk. jelenlegi helyzetünkben amugy egy X láttán sem kötném fel magam.

nem tudom ki lesz a füttyös, de gondolom a meccs után majd megint a bírózás fog menni vmelyik részről.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
bujna
Barça B
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2004.10.17. 11:59:20
Tartózkodási hely: Miskolc

2016.12.03. 09:20:05

Nem akarok a csapat ellen beszélni, de bárki bármit mond, ha ma nyer a Madrid, akkor buktuk a bajnokságot.
Avatar
brownieheaven
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2014.08.04. 14:08:04
Tartózkodási hely: München

2016.11.30. 18:23:11

randomguy írta:itt a mozaik ami látható lesz a clasico előtt
fél percig gondolkotam hogy minek rakják oda a lesbírót mire rájöttem hogy az egy szurkoló aki katalán zászlót tart :mrgreen:
Ez gondolom a castellers akar lenni, de hogy miért épp most, nem értem, mostanában tudtommal nincs semmilyen nemzeti ünnep Katalóniában.
Bizonyára Bartoék ráébredtek, hogy két év elnökség után már illik megvillantani valami nagynemzeti katalánságot, na majd a reált ezzel fricskázzuk.

Nekem a 2 évvel ezelőtti clásicós élőkép tetszett a legjobban, amikor egy 12-es mezt formáltak a nézők.
Avatar
randomguy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2016.08.11. 12:22:07
Tartózkodási hely: τᴏᴘ ᴏғ τʜє ωᴏʀʟᴅ

2016.11.30. 18:01:10

itt a mozaik ami látható lesz a clasico előtt
fél percig gondolkotam hogy minek rakják oda a lesbírót mire rájöttem hogy az egy szurkoló aki katalán zászlót tart :mrgreen:
Xabi Prieto: "I have gone to the Bernabeu just to watch Messi play."
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2041
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2016.11.29. 19:39:28

LG írta:
zsoltfree írta:Azért ne egy Iniestára fogjuk már:) Ő kb minden évben lesérül pár hónapra, és bár személyes kedvencem, de 30-40 millás cseréi vannak. Ráadásul rajta kívül mindenki a gálakezdő volt, akik megéltek már pár csatát.
Ahogy mondod, a világ egyik legjobb csapatának nem szabadna ennyire megéreznie 1 játékos hiányát, még ha egy akkora klasszisról van is szó, mint Ini. Hogy mégis igy van, annak több oka van, és bizony nagy felelősége Luis Enrique-nek. :?
Az a baj, hogy Iniestát sajnos nem minőséggel, hanem mennyiséggel pótoltuk a nyáron. Gomes és Denis se rossz játékos, de ha azt vesszük hogy tavaly Sergi Roberto és Rafinha voltak a középpályás tartalékok, akkor semmivel sem vagyunk előrébb idén. Sőt..
Inkább jött volna egy Coutinho kaliber, akit szép lassan lehetne beépíteni Ini helyére, és egy Keita típusú középpályás, aki nem a virtuóz játékával, hanem a stabilitásával, munkabírásával lenne a csapat hasznára.
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2016.11.29. 19:23:43

zsoltfree írta: Szerintem a szerencsefaktor is nagyon kell egy szezonhoz. Ha nincs velünk miss mázli, akkor nehéz így nyerni bajnokságot. A hétvégi meccsben a gól előtt vagy 4 játékos bénázott és még ha Piqué nem ér bele, akkor is max kapufa. Oké, egy szabályos gólt elvettek tőlünk, és a tegnapi meccs megérdemelten lett döntetlen, de azért jellemző ránk az, hogy egy kiscsapat ellen támadunk 90 percig, mi ők szó szerint kb a térfelünkön 2szer jönnek át legalább 3 emberrel és abból gólt szereznek. Na mindegy, hétvégén meg kell ütni a Realt, különben tudom, hogy még csak november van, de....
Te Zsóti vagy én nem olvsom jól, amit írsz, vagy nem láttad a meccset.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21325
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.11.29. 16:55:02

zsoltfree írta:Azért ne egy Iniestára fogjuk már:) Ő kb minden évben lesérül pár hónapra, és bár személyes kedvencem, de 30-40 millás cseréi vannak. Ráadásul rajta kívül mindenki a gálakezdő volt, akik megéltek már pár csatát.
Ahogy mondod, a világ egyik legjobb csapatának nem szabadna ennyire megéreznie 1 játékos hiányát, még ha egy akkora klasszisról van is szó, mint Ini. Hogy mégis igy van, annak több oka van, és bizony nagy felelősége Luis Enrique-nek. :?
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 976
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2016.11.29. 16:38:25

Azért ne egy Iniestára fogjuk már:) Ő kb minden évben lesérül pár hónapra, és bár személyes kedvencem, de 30-40 millás cseréi vannak. Ráadásul rajta kívül mindenki a gálakezdő volt, akik megéltek már pár csatát.

Szerintem a szerencsefaktor is nagyon kell egy szezonhoz. Ha nincs velünk miss mázli, akkor nehéz így nyerni bajnokságot. A hétvégi meccsben a gól előtt vagy 4 játékos bénázott és még ha Piqué nem ér bele, akkor is max kapufa. Oké, egy szabályos gólt elvettek tőlünk, és a tegnapi meccs megérdemelten lett döntetlen, de azért jellemző ránk az, hogy egy kiscsapat ellen támadunk 90 percig, mi ők szó szerint kb a térfelünkön 2szer jönnek át legalább 3 emberrel és abból gólt szereznek. Na mindegy, hétvégén meg kell ütni a Realt, különben tudom, hogy még csak november van, de....
Válasz küldése