Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
mr_lionel
Barça C
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2011.06.08. 22:46:27
Tartózkodási hely: Budapest

2011.08.27. 12:31:18

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne h a Plzen elleni November 1. mérkőzésre hol lehet jegyet venni és mennyibe kerülnek?) vki PLÍÍÍZ HELP!
CCJoco
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2011.08.25. 18:52:37

2011.08.27. 11:50:44

ezt annyira utálom, hogy mindenki ráfogja a bírókra, h veszítettek, aztán a Barcelona-t utálják egyes bírói döntések miatt. játszani kell, gólt rúgni, azt meg nem lövi be senki helyett se a bíró, se a partjelző... persze nehezebb lenne azt mondani, h a Barcelona nagyon jól össze van rakva, és senki se tud olyan csapatot összevásárolni, mint amilyen nálunk EGYÜTT nőtt fel. szerintem ez lehet a nyitja, már kisebb családot alkotnak, nem munkahelynek tekintik a Camp Nou-t és az edzéseket!
sura
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2011.02.06. 08:19:05

2011.08.27. 10:55:54

Platini Messivel kapcsolatban kiemeli, hogy a bírók szeretik őt, ezért hagyják játszani. Ha ilyen jól látja a bírók szerepét, hasson oda, hogy a bírói gyakorlat ne tűrje meg a brutális játékot, aminek a Barca gyakran szenvedő alanya.
CCJoco
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2011.08.25. 18:52:37

2011.08.26. 21:42:40

2013-ban uefa super cup Prágában. járassuk be az utat csehországba, mert az tuti, hogy megint mehetünk majd Barca meccsre CSehországba :lol:
CCJoco
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2011.08.25. 18:52:37

2011.08.26. 20:44:13

na én 1 helyen olvastam november 1.-re prágát, máshol meg a Plzeni stadiont jelölték helyszínnek( hivatalos FCbarcelona oldal, sportutazások, híroldalak) lehet befejezik addigra a stadionbővítést? :shock:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.08.26. 16:01:50

Szerintem ezt a témát az Utazás Barcelónába vagy máshol kellene folytatni. :roll: :wink:
shorty88
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011.08.26. 15:51:13

2011.08.26. 16:00:47

madmushroom írta:Nem akarunk szervezni egy túrát Prágába? Jegyet honnan tudnék beszerezni?
hello

Tud valaki normális áron jegyet mer ha igen az felvehetnél velem a kapcsolatot.
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2011.08.26. 14:50:09

Nem akarunk szervezni egy túrát Prágába? Jegyet honnan tudnék beszerezni?
Avatar
Senyera
Jugador del Barça
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2011.07.06. 15:23:15

2011.08.26. 14:38:09

Ritka jó sorsolást kaptunk,tegnap egész este ezt hallgattam a reálos kollégáimtól.Nem is lehet gond a továbbjutás egy percig sem.
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2011.08.26. 14:28:52

hamarics írta:sziasztok

ha valaki tudja akkor kérem irja meg hol tudok Milan-Barcelona meccsre jegyet venni. elöre is kösz.
www.onlineticketexpress.com

Talán.
Avatar
mekkora
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2009.06.11. 16:02:57
Tartózkodási hely: Magyarország

2011.08.26. 14:19:11

Hát itt vagy nem tudja senki vagy nem akarnak segíteni :twisted: :D
Ma 3 órát álltam a parkolni tilos zónában, holnap megpróbálom ugyanezt autóval .
hamarics
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011.08.26. 13:33:49

2011.08.26. 13:46:49

sziasztok

ha valaki tudja akkor kérem irja meg hol tudok Milan-Barcelona meccsre jegyet venni. elöre is kösz.
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.08.26. 13:44:14

http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_lig ... ra-2092115
remélem jó meccseket játszunk ellenük, és Pique addigra felépül...
Mindenesetre Allegri bizakodó:)
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
mekkora
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2009.06.11. 16:02:57
Tartózkodási hely: Magyarország

2011.08.26. 13:36:02

Barca__15 írta:
mekkora írta:sziasztok

hol lehet venni a plzen-barca meccsre jegyet ? ahol a legmegbízhatóbb és nem a legborsosabbak az árak ? mert ugye a dátum már megvan, november 1 és szeretném minnél hamarabb megszerezni őket, gondolom nem lesz valami nagy a stadion szóval sok jegyet nem fognak osztani. kérlek válaszoljatok köszi
Az én célom is ugyanez, azzal a különbséggel h 2 jegyet szeretnék.
Én 3-t. Nyertem ! :D 8)
Ma 3 órát álltam a parkolni tilos zónában, holnap megpróbálom ugyanezt autóval .
Avatar
Barca__15
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:18:31
Tartózkodási hely: Szarvas

2011.08.26. 13:34:32

mekkora írta:sziasztok

hol lehet venni a plzen-barca meccsre jegyet ? ahol a legmegbízhatóbb és nem a legborsosabbak az árak ? mert ugye a dátum már megvan, november 1 és szeretném minnél hamarabb megszerezni őket, gondolom nem lesz valami nagy a stadion szóval sok jegyet nem fognak osztani. kérlek válaszoljatok köszi
Az én célom is ugyanez, azzal a különbséggel h 2 jegyet szeretnék.
Kép
Avatar
mekkora
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2009.06.11. 16:02:57
Tartózkodási hely: Magyarország

2011.08.26. 13:08:14

sziasztok

hol lehet venni a plzen-barca meccsre jegyet ? ahol a legmegbízhatóbb és nem a legborsosabbak az árak ? mert ugye a dátum már megvan, november 1 és szeretném minnél hamarabb megszerezni őket, gondolom nem lesz valami nagy a stadion szóval sok jegyet nem fognak osztani. kérlek válaszoljatok köszi
Ma 3 órát álltam a parkolni tilos zónában, holnap megpróbálom ugyanezt autóval .
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2011.08.26. 10:13:46

November 1. - Irány Prága!!!
A sorsolás jónak tűnik, mert a 3. és a 4. kalapból jöhetett volna jóval keményebb ellenfél is! A Milan szerintem erősödött idén, és ha Kaka visszatér, akkor még jobbak lesznek. Szerintem idén nemzetközi szinten is számolni kell velük. Itthon is nehéz meccs lesz Puyol és Piqué nélkül, de Abidal és Masc majd játszik hátul. Én örülök a Milannak, és remélem jó meccsek lesznek! Hajrá Barca
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.08.26. 09:54:48

gergo9 írta:Nem fogjuk összetörni magunkat ősszel idén sem.
Nekem is ugyanez jutott eszembe. A BATE és a Plzen, nem jelenthet gondot. Természetesen nem kell félvállról venni, de valljuk be nekik az a nagy szó hogy a Barcával, és Milánnal lehetnek egy csoportban! Aztán lehet hogy egy kis szerencsével kifognak egy nagy napot és el tudnak csenni egy két pontot, de ennek nincs reális esélye.
És akkor a Milan. 2 nagyon jó meccset fogunk játszani, és szerintem nyugodtan mondhatjuk hogy mi vagyunk az esélyesek. Otthon mindenképp. Ezt a meccset 100% hogy adni fogja a tv2!
Összességében megint egy könnyebbnek számító csoportba kerültünk, ami egyfelől jó, viszont én pl jobban örültem volna ha a 3. kalapból a City-t kapjuk, már megindokoltam hogy miért. :D

Az egyértelmű célkitűzés nem is lehet más mint a csoport élén végezni! Már várom a Milán elleni derbit! :)
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
AndrésGerardHernandez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.02.19. 19:06:40
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

2011.08.26. 09:47:34

CCJoco írta:
AndrésGerardHernandez írta:Jaj CCJOCÓ!!! Tényleg nehogy megszívjad, én is azt hallottam, hogy Prágában lesz a meccs, mert a Plzen stadionját felújítják. Nézz utána!
De durva kép, egyből előttem lett, ahogy egy talpig barcába öltözött arc odamegy a meccs napján az épülő stadion jegypénztárjához, hogy Barca meccsre jött! :lol: :lol: Vicces lett volna. De bocsi, csak vizuális típus vagyok erősen.

Én egyébként vállalom, hogy leírom a Milant. Egy ekkora múlttal rendelkező klub évek óta ilyen kutyaütő bandával képviselteti magát, elég gáz szerintem. Számomra nincs érték amit képviselnének semmilyen téren. Egy fokkal jobbak a realnál, mert kevesebbszer találkozunk velük.
Jaj, hát mi hozott ennyire izgalomba, báttya? én is néztem direkt, hogy hol játszák majd, előzetesen annyit olvastam, h Plzenbe már alakítják a stadiont UEFA előírásnak megfelelően, aztán majd jön az info, h hol játszák. "szállás, út megvan" nálam azt jelenti, h fel van írva melyik szálló meg h jutok plzenbe. DE sokkal könnyebb prágáig eljutni, szálloda van ott is dögivel, úgyhogy annyira hülye nem vagyok, hogy nem nézek utána. De látom magam előtt ahogy az előző kommentedet a kis mókusos pizsamádban nagy boldogan vered a billentyűzettel, h hátha vki megszívja és ilyen hülye, h még semmi info a meccsről de már szállást foglal meg buszt, bocs, csak vizuális típus vagyok...
Hűtsd le magad, a -nézz utána- mondatot nem lenézően értettem, segítségnek szántam, nem kell mindjárt kinek nagyobb a f*-át játszani. Ha meg ennyire tájékozott vagy akkor mégis minek játszod meg, hogy segítségre van szükséged? De mindegy is ne személyeskedjünk. A képet nem rád értettem, csak egy alak ugrott be és egy szituáció. Félreérthető lehetett, bocsi, vissza is bújok a mókusos pizsimbe. :wink:
CCJoco
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2011.08.25. 18:52:37

2011.08.26. 09:31:51

barca 1986 írta:
CCJoco írta:na én tervezgettem, találtam hotelt, megterveztem az utam Plzenbe, hotel is van egy pár a stadion mellett, úgyh nálam már tuti,m hogy megyek:)
ODA CSAK SÖRT MENJÉL INNI, a meccs Prágában lesz
OKÉ, DE LEHET PRÁGÁBAN IS ISZOK SÖRT AKKOR
CCJoco
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2011.08.25. 18:52:37

2011.08.26. 09:31:11

AndrésGerardHernandez írta:Jaj CCJOCÓ!!! Tényleg nehogy megszívjad, én is azt hallottam, hogy Prágában lesz a meccs, mert a Plzen stadionját felújítják. Nézz utána!
De durva kép, egyből előttem lett, ahogy egy talpig barcába öltözött arc odamegy a meccs napján az épülő stadion jegypénztárjához, hogy Barca meccsre jött! :lol: :lol: Vicces lett volna. De bocsi, csak vizuális típus vagyok erősen.

Én egyébként vállalom, hogy leírom a Milant. Egy ekkora múlttal rendelkező klub évek óta ilyen kutyaütő bandával képviselteti magát, elég gáz szerintem. Számomra nincs érték amit képviselnének semmilyen téren. Egy fokkal jobbak a realnál, mert kevesebbszer találkozunk velük.
Jaj, hát mi hozott ennyire izgalomba, báttya? én is néztem direkt, hogy hol játszák majd, előzetesen annyit olvastam, h Plzenbe már alakítják a stadiont UEFA előírásnak megfelelően, aztán majd jön az info, h hol játszák. "szállás, út megvan" nálam azt jelenti, h fel van írva melyik szálló meg h jutok plzenbe. DE sokkal könnyebb prágáig eljutni, szálloda van ott is dögivel, úgyhogy annyira hülye nem vagyok, hogy nem nézek utána. De látom magam előtt ahogy az előző kommentedet a kis mókusos pizsamádban nagy boldogan vered a billentyűzettel, h hátha vki megszívja és ilyen hülye, h még semmi info a meccsről de már szállást foglal meg buszt, bocs, csak vizuális típus vagyok...
Avatar
AndrésGerardHernandez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.02.19. 19:06:40
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

2011.08.26. 09:01:30

Jaj CCJOCÓ!!! Tényleg nehogy megszívjad, én is azt hallottam, hogy Prágában lesz a meccs, mert a Plzen stadionját felújítják. Nézz utána!
De durva kép, egyből előttem lett, ahogy egy talpig barcába öltözött arc odamegy a meccs napján az épülő stadion jegypénztárjához, hogy Barca meccsre jött! :lol: :lol: Vicces lett volna. De bocsi, csak vizuális típus vagyok erősen.

Én egyébként vállalom, hogy leírom a Milant. Egy ekkora múlttal rendelkező klub évek óta ilyen kutyaütő bandával képviselteti magát, elég gáz szerintem. Számomra nincs érték amit képviselnének semmilyen téren. Egy fokkal jobbak a realnál, mert kevesebbszer találkozunk velük.
Avatar
barca 1986
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2010.03.23. 14:44:08
Tartózkodási hely: Barcelona, Travessera de les Corts 82. / Nyíregyháza

2011.08.26. 01:33:36

CCJoco írta:na én tervezgettem, találtam hotelt, megterveztem az utam Plzenbe, hotel is van egy pár a stadion mellett, úgyh nálam már tuti,m hogy megyek:)
ODA CSAK SÖRT MENJÉL INNI, a meccs Prágában lesz
desde 07.05.1986. Steaua Bucharest - FC Barcelona
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2564
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2011.08.26. 00:46:58

Én sem írom le a Milant, izgalmas, jó játékot várok mind a két meccsen, de a két csapat erőviszonyait nézve magasan a Barca emelkedik ki, szerintem senki sincs - talán csak a legelvakultabbak - aki vitatná, hogy a Milannak vajmi esélye is lenne a csoportelsőségre. Ha Manchester United szintű csapatok is már egyre kevésbé törnek borsot a csapat orra alá, akkor egy tőlük is kevésbé impozánsabb együttes még kevesebbet törne. Ez nem pökhendiség, nem gúnyolódás - véletlenül sem ilyen ember vagyok - egyszerűen valakinek fáj belátni - Madridban elég sok embernek... - nekem öröm, hogy ezzel a Barcelonával szemben, amikor igazán csillog nem létezik együttes, ami felvehetné a versenyt a Föld nevű bolygón.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.08.26. 00:28:23

eddyke írta:egy olyan csapat amelyik még mindig a Barca előtt áll a nagy egészet tekintve.
Ezt most mire értetted konkrétan? Az elmúlt 100 év során összeszedett trófeákra? Attól még gondolhatjuk úgy, hogy megverjük őket a San Siroban is. (főleg, ha még Te Milan szurkolóként is reálisnak érzed ezt, sztem nincs is miről beszélnünk)

A nagyképűséget meg nemtom hol láttad, kb. mindenki azt írta előtted, hogy jó meccs lesz, meg h két jó csapat találkozik

Más dolog tiszteletlennek lenni és más leírni a csapatunk esélyeit
Válasz küldése