Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.09.12. 15:22:36

Holnapra kezdőm:

Valdes - Alves ; Masch ; Abidal ; Adriano - Sergio ; Xavi ; Iniesta - Pedro ; Messi ; Cesc
:wink:
tipp: 3-1
Messi, Cesc, Ini
:)
Avatar
pitta19
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2006.08.25. 09:59:59
Tartózkodási hely: Acélváros

2011.09.12. 15:16:54

Van már PRO4-em a kábeles UPC-n!!!

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/bl ... oi-2094637
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.09.12. 13:34:32

ab1daL írta:Martin Atkinson fogja vezetni a keddi, Barcelona-AC Milan BL csoportmeccset.
a spanyol bíróknál csak az angolok bénábbak... :roll:
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.09.12. 13:27:24

Martin Atkinson fogja vezetni a keddi, Barcelona-AC Milan BL csoportmeccset.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2011.09.11. 20:32:21

Ha már pub, akkor pl John Bull Pub az Apáczai Csere János utcában.A 2 tv közül min. az egyiken mindig vmilyen sport megy, ha pedig elmentek a pincér srác biztos nem fog ellentállni, mert nagyon rendes, árba is tökéletes.Nyílván ettől vannak sokkal jobb és sokkal drágább ha helyek. :wink:
Kép
dodo81
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011.09.10. 11:31:24

2011.09.11. 19:40:46

Tivornya írta:
dodo81 írta:Sziasztok!
Tudnátok olyan Budapesti pubot ahol van Pro4 és meg lehet nézni a keddi meccset?
Előre is köszi!
FŐOLDAL JOBB FELSŐ SAROK: "Következő meccsek" :wink:
Láss, ne csak nézz...
Esetleg valami más, ahol nem 4 liter kóla áráért adnak 2 decit hanem mondjuk csak 2 liter áráért?
Egy vacsora árát egy kicsit kipótolva már a Nou Camp-ban is nézhetném a meccset.
THX
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2011.09.10. 11:57:19

dodo81 írta:Sziasztok!
Tudnátok olyan Budapesti pubot ahol van Pro4 és meg lehet nézni a keddi meccset?
Előre is köszi!
FŐOLDAL JOBB FELSŐ SAROK: "Következő meccsek" :wink:
Láss, ne csak nézz...
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
dodo81
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011.09.10. 11:31:24

2011.09.10. 11:40:28

Sziasztok!
Tudnátok olyan Budapesti pubot ahol van Pro4 és meg lehet nézni a keddi meccset?
Előre is köszi!
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.09.08. 20:58:18

euro írta:hali skacok, a barca vs milan-t a neten hol lehet majd nézni??????
előre is köszönöm.
rojadirecta
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
euro
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2005.11.24. 09:53:35

2011.09.08. 20:47:16

hali skacok, a barca vs milan-t a neten hol lehet majd nézni??????
előre is köszönöm.
Topee013
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2008.02.07. 18:07:57

2011.09.07. 17:32:10

BARCA fanok figyelem!

Útitársat keresek magam mellé a november elsején tartandó Viktoria Plzen - FCB bajnokok ligája csoport meccsre. A benzinpénz a jelentkezők számától függően változik. Még két hely kiadó az autóban. Ha érdekel a dolog, írj facebookon vagy emailben!:)

Facebook: http://www.facebook.com/bence.borsfoldi
email: b_bence@citromail.hu
Zibra16
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2010.07.02. 19:01:04
Tartózkodási hely: Mo.

2011.09.06. 13:04:51

ozsimiki írta:
El fanático írta: Amúgy a TV2 azon is elgondolkodhatott volna, hogy azon emberek körében, akik DIGI Sporttal is rendelkeznek vajon miért nézhették többen a Digis közvetítést? Jah, de a [auto_cenzúra] kommentátorok miatt - közületek is többen említették, hogy bár lehet a TV2-őn nézni, de a kommentátorok miatt nem a TV2-őn nézitek vagy némára veszitek le. De ők nem találgatnak: aki nem a meccset nézte náluk, az nem nézte máshol sem, mert a BK-t nézte a RetekKlubon és kész.
Bocsi, de szerintem ezt fordítva akartad. Nem hiszem,h bárki elkapcsolt volna Hajdú B miatt, a digire. Fordítva inkább. Digis kommentátorokkal kapcsban írták páran,h inkább leveszik némára.

Amúgy ez a topik nem erre való, ott a távkapcs topik, kicsit jobban illik a témához!

Azért az én részemről:

pro4 valószínű nem lesz még itt sem (bár itt sima mezei kábelszolgáltató (Gelka) elég hamar be szokott tenni minden új cuccot az alapba), így marad a digi. Azért ott bőven lesz BL meccs ám, így "csak" egy rangadó (amit szokott adni kedden a tv2) mínuszban leszünk, és ha pont azt akarnánk nézni, és nem a másikat a digin, akkor van az,h akkor net,kocsma, esetleg utólag letöltés.

itt az szív igazán,akinek nincs digije! mert ott több meccs van,mint pro4en lesz. az meg a legnagyobbat szívja,akinek pro4 és digi sincs, mert akkor még 1db meccset sem lát TV-n.
Nálunk egyelőre van Pro4 :)
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.09.06. 12:01:12

El fanático írta: Amúgy a TV2 azon is elgondolkodhatott volna, hogy azon emberek körében, akik DIGI Sporttal is rendelkeznek vajon miért nézhették többen a Digis közvetítést? Jah, de a [auto_cenzúra] kommentátorok miatt - közületek is többen említették, hogy bár lehet a TV2-őn nézni, de a kommentátorok miatt nem a TV2-őn nézitek vagy némára veszitek le. De ők nem találgatnak: aki nem a meccset nézte náluk, az nem nézte máshol sem, mert a BK-t nézte a RetekKlubon és kész.
Bocsi, de szerintem ezt fordítva akartad. Nem hiszem,h bárki elkapcsolt volna Hajdú B miatt, a digire. Fordítva inkább. Digis kommentátorokkal kapcsban írták páran,h inkább leveszik némára.

Amúgy ez a topik nem erre való, ott a távkapcs topik, kicsit jobban illik a témához!

Azért az én részemről:

pro4 valószínű nem lesz még itt sem (bár itt sima mezei kábelszolgáltató (Gelka) elég hamar be szokott tenni minden új cuccot az alapba), így marad a digi. Azért ott bőven lesz BL meccs ám, így "csak" egy rangadó (amit szokott adni kedden a tv2) mínuszban leszünk, és ha pont azt akarnánk nézni, és nem a másikat a digin, akkor van az,h akkor net,kocsma, esetleg utólag letöltés.

itt az szív igazán,akinek nincs digije! mert ott több meccs van,mint pro4en lesz. az meg a legnagyobbat szívja,akinek pro4 és digi sincs, mert akkor még 1db meccset sem lát TV-n.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2011.09.06. 10:58:28

haze71 írta:Már egyszer megkaptam a magamét ez ügyben, de tartom a véleményem, hogy bárki, akit érdekel a foci, az 3000 ft/hó-ért előfizethet műholdas DIGI-re. Lehet, hogy a hűségnyilatkozat miatt nem lehet lemondani a már meglévőt, de aki több BL meccset akar nézni, az szánjon rá még 3000-ret és élvezze. Egyébként több, mint két éve van a DIGI "uralma" ezen a téren, tehát akiknek akkor hűségnyilatkozatos problémájuk volt, azoknak már rég váltani lehetett volna.
Van ebben igazság, legalábbis mindenképpen túlzó az, ami a Digi, és a meccsvásárlásai ellen megy. Máshol is így megy a dolog, Angliában a Sky Sports csomag (ha sportot akarsz nézni, akkor ez mindenképpen kell) 20 font havonta, HD-ban 30. Tehát csak a sport plusz tízezer forint havonta. Ehhez képest elég kultúrált a Digi, főleg, hogy HD-ban adja a meccseket, a stúdió meg semmivel sem gyengébb, mint a magyar átlag.

Persze ez nem mindenkinek megoldható, de olyat meg nehéz csinálni, hogy mindenkinek megfeleljen.
szszabolcs19
Jugador del Barça
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2008.09.16. 15:57:42

2011.09.06. 09:38:04

Nem akarom mondani... de elég nagy hülyeséget csináltok ezzel...
Akinek van otthon nete: min 1 megás... annak ajánlom ezt az oldalt:
http://www.sportlemon.tv/

Régebben fromsports.com votl a neve, de most ez lett...
Nekünk otthon csak m1, rtl, tv2 van, de én bármelyik BL meccset meg tudom nézni, és bármelyik barca meccset!!!
Így nem fizetek érte +ba, annyi, hogy nem magyar, de én már 3 éve ezt használom... csak ajánlani tudom!!!

De mindenkinek a saját döntése, hogy fizet, vagy ingyen nézi:D

Üdv: Szab
Avatar
haze71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1003
Csatlakozott: 2006.02.28. 09:04:53

2011.09.06. 08:47:16

El fanático írta:...
Én nem mondtam, hogy megoldás...
A jó megoldás az lenne, ha lenne olyan szolgáltató, ahol te összerakhatod, hogy mit akarsz, de hát ez ugyen nem így van kitalálva. De ahhoz, hogy legyen DIGI előfizetésed, nem kell fellmondani a meglévőt. Tudom, hogy +3000 ft meg hogy macerás átdugdosni, meghogy két beltéri, de eze egy MEGOLDÁS, hogy láthasd a BL meccseket. Nekem nem kellett semmi extra díjat fizetnem a két beltériért, hűségnyilatkozatot sem kellett aláírni, úgyhogy havi 3000 ft és "minden+ meccset láthatok. Én is jobban örülnék, ha jobb minőségben és egy szolgáltató által lehetne mindenhez hozzájutni (TV + net), de ez jelenleg nem megvalósítható.
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 830
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2011.09.06. 08:40:30

Kicsit nem unalmas, hogy mar napok ota azt osztjatok, hogy ki hol fogja nezni a bl meccseket?
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2011.09.06. 01:17:17

haze71 írta:Már egyszer megkaptam a magamét ez ügyben, de tartom a véleményem, hogy bárki, akit érdekel a foci, az 3000 ft/hó-ért előfizethet műholdas DIGI-re. Lehet, hogy a hűségnyilatkozat miatt nem lehet lemondani a már meglévőt, de aki több BL meccset akar nézni, az szánjon rá még 3000-ret és élvezze. Egyébként több, mint két éve van a DIGI "uralma" ezen a téren, tehát akiknek akkor hűségnyilatkozatos problémájuk volt, azoknak már rég váltani lehetett volna.
Tényleg??!! Nah, ne mondd már...

Milyen indíttatásból élsz te abban a hitben, hogy a műsholdas DIGI az üdvözítő megoldás?
Nincs hozzá internet. A kábeles verziójához van, de annak az országos kiépítésének véget vetett a parlament által megszavazott Távközlési adó, így a DIGI nem tud lakótömbönként ingyen beszerelni, ha pl.: egy 13 lakásos lépcsőházból 5 lakás igényli.
Ha felmondom a FiberNetes szerződést és kipengetem a kötbért és köttetek DIGIT / +10ezer a második beltéri / akkor a mostani internetem, mivel azt meg kell tartanom, mivel nincs műholdas DIGI net - nálunk legalábbis nincs - a jó kis árukapcsolásnak hála a kábeltv+net kombóból kivállik a tv és emiatt 3150 ft-os netem mindjárt 8500 ft-ba fog fájni havonta!
Viszont mivel a FiberNetet, ami egy nagy fhos, most beolvasztotta az Invitel csoport és október - november hónapokban állítólag! javítanak a kábeltv csatornakiosztásának ár/érték arányán, ami jelenleg egy nagy nulla.

Arról pedig már beszélgettünk az idén, hogy mennyire nem pontosak a nézettségi adatok, mivel ma már minden háztartásban minimum 2 darab tv készülék van. Amikor leszerződesz, hogy megfigyelhetik a tv nézési szokásaidat 1 hónapig, akkor abból egy darab készülékre kötik az adatrögzítő boxot és ha azon a készüléken pont anyu nézi minden este a Barátok köztöt, akkor az az adat fut be.
Amúgy a TV2 azon is elgondolkodhatott volna, hogy azon emberek körében, akik DIGI Sporttal is rendelkeznek vajon miért nézhették többen a Digis közvetítést? Jah, de a [auto_cenzúra] kommentátorok miatt - közületek is többen említették, hogy bár lehet a TV2-őn nézni, de a kommentátorok miatt nem a TV2-őn nézitek vagy némára veszitek le. De ők nem találgatnak: aki nem a meccset nézte náluk, az nem nézte máshol sem, mert a BK-t nézte a RetekKlubon és kész.
Viszont ha azt vesszük, akkor nagyon is logikus döntés, hogy az újonan induló testvércsatornának jópár "finom falatot" átdobnak, a RetekKlub is ezt tette anno a Cool indulásakor és a Viasat6 is többet ér szinte, mint a Viasat3, több a jó sorozat. Így valóban a Szolgáltatókat késztetik arra, hogy vásárolják meg a jogokat, hoyg a programcsomagjaikban tudhassák az új adókat, amik manapság gombamód szaporodnak. A szolgáltatók pedig szívják a fogukat, mivel a megnövekedett költségeket a hűségszerződések miatt nem háríthatják át azonnal a fogyasztókra, csak hosszabbításkor.
Kép
Avatar
haze71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1003
Csatlakozott: 2006.02.28. 09:04:53

2011.09.05. 23:15:06

Már egyszer megkaptam a magamét ez ügyben, de tartom a véleményem, hogy bárki, akit érdekel a foci, az 3000 ft/hó-ért előfizethet műholdas DIGI-re. Lehet, hogy a hűségnyilatkozat miatt nem lehet lemondani a már meglévőt, de aki több BL meccset akar nézni, az szánjon rá még 3000-ret és élvezze. Egyébként több, mint két éve van a DIGI "uralma" ezen a téren, tehát akiknek akkor hűségnyilatkozatos problémájuk volt, azoknak már rég váltani lehetett volna.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15502
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.09.05. 22:50:44

barca99 írta:
csababarca írta:UPC-s alapcsomagban biztosan nincs.
Nekünk az van,média box-al.
Van minden sportadónk,sport 1-2-m,sportklub,eurosport 1-2, extreme,fishing&hunting...
Meg mindenféle lom,fem3 is,meg ilyenek,de pro 4 nincsen.
Ja, csak UPC Directnél van. De lényegtelen, mert ott az alapcsomagban van, a kábelesnél meg egyik csomagban sincs, így megbukik, hogy a prémiumra kellene miatta előfizetned.
hát igen.
de ez van,majd nézem neten,meg szerencsére van 3-4 kávézó/étterem ahol van digi,és lehet nézni a meccseket.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2011.09.05. 22:44:19

csababarca írta:UPC-s alapcsomagban biztosan nincs.
Nekünk az van,média box-al.
Van minden sportadónk,sport 1-2-m,sportklub,eurosport 1-2, extreme,fishing&hunting...
Meg mindenféle lom,fem3 is,meg ilyenek,de pro 4 nincsen.
Ja, csak UPC Directnél van. De lényegtelen, mert ott az alapcsomagban van, a kábelesnél meg egyik csomagban sincs, így megbukik, hogy a prémiumra kellene miatta előfizetned.
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.09.05. 22:25:13

Azért azt megnézem majd, hogy a BL meccsek helyett behozott műsorai nagyobb nézettséget hoznak-e a TV2-nek, mert eddig szinte mindennel rendre bebuktak. Arról nem is beszélve, hogy milyen dilettánsok gondolták azt, hogy a Barátok Köztöt ebben az intellektuális pöcegödör országban BÁRMI is meg tudja verni?! Nem, nem kell mindenkinek focirajongónak lennie, de biztos baromira jó ötlet lesz lepasszolni egy olyan csatornára a jogokat, amelynek reklámértéke nulla. Felfuttatják, na persze, ahhoz talán el kellene intézni azt is, hogy a szolgáltatók bevegyék a kínálatukba...

Ezt kapjuk, a nagy piaci verseny nemhogy javított volna a minőségen, de mi, a vásárlók [auto_cenzúra] a legnagyobbat is. Köszi! Itt élek a fővárosban, egyetlen szolgáltatóval a házban, műhold nem opció, van legalább 80 csatornám, amiből kapásból 7 sportcsatorna, de streamekre kell vadásznom, vagy kocsmába járnom meccset nézni a hét 3 napján. És mindezt ÉRTÜNK és a pénzünkért! Röhej!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15502
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.09.05. 21:00:00

barca99 írta:
bence-barca írta:Mondhatjátok, hogy nézettség miatt van, de szerintem egyértelműen arra megy ki, hogy a premium csomagokra fizessenek elő a szolgáltatóknál, ami tartalmazza ezt az adót... :roll:
Igen. Biztosan ezért van a T-nél és a UPC-nél is az alap csomagban.
UPC-s alapcsomagban biztosan nincs.
Nekünk az van,média box-al.
Van minden sportadónk,sport 1-2-m,sportklub,eurosport 1-2, extreme,fishing&hunting...
Meg mindenféle lom,fem3 is,meg ilyenek,de pro 4 nincsen.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Deeperintodark
Barça B
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2010.12.27. 00:04:09

2011.09.05. 20:59:57

Igen. Biztosan ezért van a T-nél és a UPC-nél is az alap csomagban.
Igen UPC, de nem mind1 milyen. Nekünk kábeles van így nincs Pro4, csak a UPC Direct parabolásoknak van.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2011.09.05. 20:49:12

bence-barca írta:Mondhatjátok, hogy nézettség miatt van, de szerintem egyértelműen arra megy ki, hogy a premium csomagokra fizessenek elő a szolgáltatóknál, ami tartalmazza ezt az adót... :roll:
Igen. Biztosan ezért van a T-nél és a UPC-nél is az alap csomagban.
Válasz küldése