Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Renesans
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2011.12.27. 19:57:11

2012.04.19. 13:54:21

elkeserítő volt látni ezt a tegnapit. szerintem a visszavágón álljunk be a tizenhatos elé passzolgatni, és majd mikor nem figyelnek ugrassuk ki egy 70 méteres passzal Messit és megvan a dolog.
irónikus voltam mielőtt vki megijedne
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.04.19. 13:49:44

Barcaman1993 írta:
visca el barca írta:érdekes, mindenki jön ezzel a bukerfoci témával :shock: mikor 80%-ban birtokoljuk a labdát mégis mit csináljon az ellenfél? a pressingunk is olyan, ha az ellenfel a sajat 16osánál labdát szerez, támadni sincs ideje, mert 2 mp ujra nálunk van a labda...

ilyenen amugy nem szoktatok gondolkodni? :roll:
Hát azért láttam már a Realt, Bilbaot, Valenciát focizni Barcelona ellen.
így van. annak és rendje módja szerint kaptak is 4-5 golt a nagy focizásuk közepette... ne értsen félre senki, én nem dicsőitem itt a bunkerfocit, de ellenünk csak ez lehet eredményes. ezt a sportot már rég nem látványra játsszák (egy-két csapatot kivéve, pl minket) hanem eredményre. a cselzi is tud focizni ha akar, lásd ötöt vert a spursnek... ellenünk nem akartak...nem hülyék ők, továbbjutásra játszanak, nem arra h Te, pista, meg béla élvezze a otthon a meccset.... :D

most még amugy támadtak is néha... kedden, na az lesz a bunkerfoci + fetrengés ezerrel...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.04.19. 13:40:43

visca el barca írta:érdekes, mindenki jön ezzel a bukerfoci témával :shock: mikor 80%-ban birtokoljuk a labdát mégis mit csináljon az ellenfél? a pressingunk is olyan, ha az ellenfel a sajat 16osánál labdát szerez, támadni sincs ideje, mert 2 mp ujra nálunk van a labda...

ilyenen amugy nem szoktatok gondolkodni? :roll:
Hát azért láttam már a Realt, Bilbaot, Valenciát focizni Barcelona ellen. Be kell rúgdosni a helyzeteket és nincs gond. Viszont mi sokkal nagyobb bajban vagyunk, mint amit az eredmény mutat. A meccs végén gyönyörűen lehetett látni, hogy szépen fölállítottak 2db 5 fős sort. Na most a meccs elejétől ezt fogják csinálni. Ha nem köszönünk be korán előfordulhat, hogy elúszik az egész. De ez a szabadrúgás is... Ezen dobom el az agyamat. Messi elrúgja a sorfal alatt, erre az egyetlen fekete játékosról megy ki a labda, gól helyett. Hogy erre se figyelünk oda... Igazából egyedül Sergiot tudnám kiemelni, esetleg el Capitanot. A többiek nagyon gyöngék voltak. Ennyi ácsorgást látni, főleg hátrányban... Ráadásul mindenki hátrafelé játszott. Több alkalommal is lerohanhattuk volna őket, erre mindenki visszafelé játszott és visszaértek. Úgy pedig tényleg nehezebb gólt lőni...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.04.19. 13:35:06

érdekes, mindenki jön ezzel a bukerfoci témával :shock: mikor 80%-ban birtokoljuk a labdát mégis mit csináljon az ellenfél? a pressingunk is olyan, ha az ellenfel a sajat 16osánál labdát szerez, támadni sincs ideje, mert 2 mp ujra nálunk van a labda...

ilyenen amugy nem szoktatok gondolkodni? :roll:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Barbas
Barça B
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2005.07.18. 23:06:33

2012.04.19. 13:26:53

daffy írta:tessék? remélem nem láttad egyik meccset sem,mert ha igen,akkor ez nagyon helytelen állítás. a bayern jobb volt,mint a real. a chelsea sokkal rosszabb volt,mint a barca. a chelsea hiába áll be védekezni,a védelmük sebezhető és nem érzem bennük a villámgyors kontrákat. a bajorok? a védelmük nem 100-as,de robben és ribery sebességével senki nem veszi fel a versenyt a csapatból,kiváló játékosállományuk van a kontrákhoz. a barca továbbjutására jelenleg 90%-ot adok,a realéra max 50-et
ÁMEN!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.04.19. 13:23:26

Szégyen, szégyen, szégyen... Igazából szinte minden úgy alakult, amire számítottam. Lefociztuk a Chelseat, beálltak 11-en védekezni és a "kiváló" helyzetkihasználásunk, ami mindig is meg volt a BL kieséses szakaszában továbbra is meg van. Fabregas, Sanchez... Többet nem is fecsérelnék rájuk, egyedül eldönthették volna a továbbjutást... Igazából az történt, amit Fabregas nyilatkozott. Az Arsenal (Barcelona) támadott, támadott, majd jött Drogba és büntetett. Szánalom, hogy 1 kapura lövésük volt az egész meccsen, azzal mégis nyertek. De én mondtam a meccs előtt, hogy a focit gólra játsszák. Chelsea 1, Barcelona 0. A párharc előtt azt mondtam, hogy ha nem jutunk tovább, akkor meg is érdemeljük, hogy ne védhessük meg a címünket. Ezt továbbra is tartom. Viszont úgy érzem, hogy innentől fogva kevesek leszünk. Van egy olyan érzésem, hogy otthon megint gólt kapunk, a 11 fős Chelsea védelemnek pedig nem fogunk 3-at rúgni. Ne legyen igazam! De én elúszottnak érzem ezt a párharcot. Bízok a csapatban, de amit tegnap műveltünk helyzetkihasználás révén... És arra is fény derült ismét, amiről korábban is beszéltünk. Megint beálltunk biztonságos játékot játszani és megszívtuk, már nem először. Futhatunk az eredmény után innentől, ami piszkosul rossz lesz. Azt beszéltük, hogy a Real 1 hét alatt elbukhat mindent. Na ez ránk hatványozottan igaz, ugyanis sokkal rosszabbul állunk, mint ők. Kétségbe vagyok esve.

A Chelsea meg... 1 Klasszikus miatt szívat mindenki minket, hogy színész társaság. Érdekes tegnap, meg ma sem eszik 1 szó sem arról, hogy Drogba végigfeküdte a meccset, aminek a góljukat is köszönhetik. Semmi nem történt ami miatt hosszabbítani kellett volna, csak ez a népművézeti cserépedény egyfolytában dobálta magát, amit a bíró nagyon könnyen meg is evett. De hát a Chelseat fölösleges elővenni. Eddig se kameltam őket, de ez undorító volt. Az biztos, ha nem jutunk be a döntőbe, akkor a Bayern/Real továbbjutójának fogok szurkolni, mert az a foci szégyene lenne, ha ezek nyernék meg...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Barcaman1993 2012.04.19. 13:28:41-kor.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2012.04.19. 13:11:17

daffy írta:
nagyatyesz írta:Sajnos én már az elődöntő párosítás után úgy éreztem, hogy nehezebb dolgunk lesz az angolokkal, mint a Madridnak a németekkel!
tessék? remélem nem láttad egyik meccset sem,mert ha igen,akkor ez nagyon helytelen állítás. a bayern jobb volt,mint a real. a chelsea sokkal rosszabb volt,mint a barca. a chelsea hiába áll be védekezni,a védelmük sebezhető és nem érzem bennük a villámgyors kontrákat. a bajorok? a védelmük nem 100-as,de robben és ribery sebességével senki nem veszi fel a versenyt a csapatból,kiváló játékosállományuk van a kontrákhoz. a barca továbbjutására jelenleg 90%-ot adok,a realéra max 50-et
Láttam mind a két meccset, és ennek alapján is ez a véleményem! A Real meccs egy rohanós, hajtós ki-ki meccs volt! A németek úgy mentek, mint a mérgezett egerek, de a második meccsen ez kevés lesz! Van egy olyan érzésem, hogy ott már félidőben eldől a párharc! A Bayern védelme továbbra is úgy érzem, hogy nem túl acélos, bár abban igazad van, hogy lesz esélyük néhány kontrára, de kérdéses, hogy mit tudnak kihozni belőle! A mi meccsünkön viszont egy taktikus Chelseat láttunk, akik azt játszották amit kell ellenünk! Védekeztek! Emelett óriási szerencséjük is volt, mert sok helyzetet kihagytunk! De a focit gólra játszák, és ők egyből egyet bevertek! Ha csak pusztán az eredményeket nézzük, akkor a 2-1 sokkal jobb, mint az 1-0! Tehát nekünk lesz nehezebb dolgunk a visszavágón! De bízom a srácokban! Szerintem spanyol döntő lesz! Tippem: Real - München 3-0, Barca - Chelsea 3-1! :-)
Avatar
ziipp
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.11.02. 01:06:21

2012.04.19. 12:42:36

A oldalt kitett kis hír és a meccs képe alapján is az a tendencia szerintem, hogy a Barca helyzetek sokaságát fogja kidolgozni, a Chelsea pedig még a kapu elé is alig jut el. Tegnap nem mentek be a helyzetek, remélhetőleg a visszavágón koncentráltabbak lesznek a srácok, és betalálnak. ;)
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.04.19. 12:37:50

daffy írta:
nagyatyesz írta:Sajnos én már az elődöntő párosítás után úgy éreztem, hogy nehezebb dolgunk lesz az angolokkal, mint a Madridnak a németekkel!
tessék? remélem nem láttad egyik meccset sem,mert ha igen,akkor ez nagyon helytelen állítás. a bayern jobb volt,mint a real. a chelsea sokkal rosszabb volt,mint a barca. a chelsea hiába áll be védekezni,a védelmük sebezhető és nem érzem bennük a villámgyors kontrákat. a bajorok? a védelmük nem 100-as,de robben és ribery sebességével senki nem veszi fel a versenyt a csapatból,kiváló játékosállományuk van a kontrákhoz. a barca továbbjutására jelenleg 90%-ot adok,a realéra max 50-et
Ne haragudj, de miért adsz 90%-ot a Barca továbbjutására? Hátrányban vagyunk, ha a Chelsea betalál, ( pl a második félidőben már... ) akkor meg nincs is miről beszélni. Mi fogunk gólt lőni az azért valószínű, de a Chelsea is fog találni sztem, akkor pedig tőlünk már 3 kell. Míg a Real otthon mindent beleadva bedarálja a hátul nem túl acélos németeket. Kedden 1-1 után már nem akartatok ti sem sietni, jó volt az teljesen, mert itt a Clásicó és még lesz egy visszavágó is...többet tudtok ti annál szerintem.
Avatar
xatary
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2005.12.09. 12:33:59

2012.04.19. 12:02:19

A Real csak annyival szerencsésebb, hogy a Bayern nem áll be védekezni, míg a Chelsea igen. Egyébként az idegenben szerzett góljuk ellenére szerintem nehezebb lesz nekik, mert a Bayern kontráiban több gól van benne. Ez a Chelsea kb. 2-3 kontrával hozza majd a visszavágót, erre kell figyelni. Azért valljuk be sok volt a szerencsés elem a góljukban és kellett a mi hülyeségünk is (labdavesztés félpályánál a 47-ik percben????).
Fabre kell a kezdőbe, mert ütközni kell. Cuenca jó szélső, de nincs értelme a szélről belőtt labdáknak a chelsea ellen (magasak, erősek és erről szól a bajnokságuk). Ezenkívül szerintem Piké mesternek kell majd kezdenie, mert több a váratlan elem a játékában, mint Puyinak. Bár szivem szerint inkább Masch-t pihentetném, mert ő kellene a döntőre és hamarabb tud sárgulni, mint Puyi. Viszont a kontrajátéknál kell a gyorsasága, hátha nem lesz annyi kontra, h besárguljon.
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.19. 12:01:14

Srácok, ha nyomunk egy olyan félidőt, mint tavalyelőtt a Madrid ellen (5-0), akkor nagyon simán fogunk győzni. És ki tud olyat, ha nem mi.
Nem kell pánikolni, meglesz az. :D
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.04.19. 11:48:52

nagyatyesz írta:Sajnos én már az elődöntő párosítás után úgy éreztem, hogy nehezebb dolgunk lesz az angolokkal, mint a Madridnak a németekkel!
tessék? remélem nem láttad egyik meccset sem,mert ha igen,akkor ez nagyon helytelen állítás. a bayern jobb volt,mint a real. a chelsea sokkal rosszabb volt,mint a barca. a chelsea hiába áll be védekezni,a védelmük sebezhető és nem érzem bennük a villámgyors kontrákat. a bajorok? a védelmük nem 100-as,de robben és ribery sebességével senki nem veszi fel a versenyt a csapatból,kiváló játékosállományuk van a kontrákhoz. a barca továbbjutására jelenleg 90%-ot adok,a realéra max 50-et
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2012.04.19. 11:42:21

Sajnos én már az elődöntő párosítás után úgy éreztem, hogy nehezebb dolgunk lesz az angolokkal, mint a Madridnak a németekkel! Azért remélem otthon bedaráljuk őket! Mindenképpen gólt kell lőni már az első félidőben, mert utána görcsössé válhatunk. Nyomni kell, és reméljük, hogy ami tegnap kapufa lett, vagy bravúrral védte a kapus, az jövő héten bemegy! Drogbára és Ramiresre nagyon kell figyelni, mert nagyon gyors az utóbbi! Szerintem marad a 4 védős felállás, ha szükséges akkor meg Alves megy fel 1-2 sorral előrébb! Fabregast nem kezdetném, nem azért mert tegnap nem ment neki, hanem mert gólérzékenyebb játékos kell. Ő sajnos kapu előtt nem hoz jó döntést! Az én kezdőm: Valdes - Alves, Masc, Puyol, Adriano - Busi, Ini, Xavi - Sanchez, Messi, Tello/Cuenca
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2012.04.19. 11:26:11

Meg se tudom fogalmazni, mi a véleményem a meccsről, olyan szinten értetlenül állok a történtek előtt. Nagyon keserű vagyok. Viszont bízom a srácokban, jó lenne egy hetet átaludni, mert némileg várom a visszavágót.

'94 óta nézek focit, de ilyen meccset még nem láttam, komolyan mondom, semmi túlzás nincs benne. A szörnyű benne, h kb. 5 centin múlt, h kell még beszélnünk a párharcról.

Objektív vélemény: Drogba minősíthetetlen viselkedésétől még a mi játékosaink is messze vannak. Van köztünk is színész, de amit az a [auto_cenzúra] művel...
A Chelsea-nek ez a játéka és szerintem jól csinálja. Az eredmény is őket igazolja. Az meg, hogy nyertek, a mi szégyenünk is, mert ha 1 kicsit jobban koncentráltak volna a fiúk, akkor 1-3 vagy 1-4 és vége a párharcnak. Ez van, meg kell próbálni hazai pályán legyűrni őket, de szerintem 1 kicsit más taktikával, de már most látom, hogy a meccsből fél óra azzal fog eltelni, hogy Puyolék hátul adogatnak, ami a Chelsea-nek tökéletes...

Drogba pedig 1 ász, vérpofi: 1 helyzet 1 gól és még a védekezésből is kivette a részét. Ha pedig lenézitek, akkor Busit meg Alvest is nyugodtan, mert ugyan olyan aljasok. (nem csak ebből a meccsből kell kiindulni)
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.04.19. 11:21:51

Kép
KépKép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.04.19. 11:15:22

Socio66, meccs közben:

"hihetetlen.
egyszerűen nem tudom elfogadni,hogy ez az agyatlan,nulla játék hogyan lehet bármilyen szinten is eredményesebb a miénknél.
egyetlenegy játékosunkban több fantázia van,mint az angolok teljes csapatában,mégis lejátszódik az,ami minden eddigi párharcunkkor,vezetnek és mehet az undorító bekkelés.
ilyen idegesítő ellenfél nincs még egy."

Én még mindig így érzem magam, csak sokkal csúnyább szavakat tudnék mondani. Meg se tudom fogalmazni, mi a véleményem a meccsről, olyan szinten értetlenül állok a történtek előtt. Nagyon keserű vagyok. Viszont bízom a srácokban, jó lenne egy hetet átaludni, mert némileg várom a visszavágót.

'94 óta nézek focit, de ilyen meccset még nem láttam, komolyan mondom, semmi túlzás nincs benne. A szörnyű benne, h kb. 5 centin múlt, h kell még beszélnünk a párharcról.

Szerk!!! itt hazudtam, láttam már ilyet: görög eb győzelem

Objektív vélemény: Drogba minősíthetetlen viselkedésétől még a mi játékosaink is messze vannak. Van köztünk is színész, de amit az a [auto_cenzúra] művel... :shock:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára recrea 2012.04.19. 11:31:49-kor.
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2012.04.19. 11:13:38

xatary írta:..A magasztalt védekezés ellenére 24 lövési kisérletünk volt és 8 százszázalékos helyzetünk, ez nem azt mutatja, hogy az angolok védekezése tökéletes volt. Egyszerűen ez nem a mi napunk volt... Rengeteg helyzetünk volt és ráadásul 5* álltunk egyedül szemben a kapussal és nem tudtuk belőni, két kapufánk volt, szóval ennyi.
tökéletesen látod a helyzetet! Amellett hogy tényleg jól védekeztek, 24 próbálkozásunk volt. Nem szabad hogy kiessünk :)

Nem tudom amúgy, de én úgy láttam, mintha ment volna egy kicsit a tartalékolás hétvégére.. :wink:
Avatar
xatary
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2005.12.09. 12:33:59

2012.04.19. 10:42:14

Egyszerűen nem értem az embereket. A tegnapi nap nem a bunkerfoci sikerességéről szólt szerintem, hanem feketén-fehéren a koncentrációról (pontosabban a hiányáról) és a szerencséről. A magasztalt védekezés ellenére 24 lövési kisérletünk volt és 8 százszázalékos helyzetünk, ez nem azt mutatja, hogy az angolok védekezése tökéletes volt. Egyszerűen ez nem a mi napunk volt. Igen a Barca-t jelenleg csak így lehet megverni. Területszűkítés, 10 emberrel védekezés és bízni a kontrákban, esetleges pontrúgásokban. De! Nem találjuk a betömörülő védelem ellenszerét??? Miről beszéltek??? Rengeteg helyzetünk volt és ráadásul 5* álltunk egyedül szemben a kapussal és nem tudtuk belőni, két kapufánk volt, szóval ennyi.
Egyébként vicces, hogy pár évvel ezelőtt, ha a hazai csapat csak 1:0-ra tudott győzni, akkor már temették a továbbjutását. Most azt a csapatot temetik, aki idegenben a BL elődöntőben egy góllal kikap, csak azért mert a Barca az. Változik a világ!
Avatar
Bobán
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2008.08.20. 17:50:16
Tartózkodási hely: Szeged

2012.04.19. 10:41:13

Tavaly szerencsénk volt idén nem! Ilyen a foci!
Hazai pályán nehéz lesz, de nyerni fogunk 9:0 ra.
!!örök!! árnyék: R10,E9,H14,Y24
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.04.19. 10:40:44

kadarzsolt85 írta:Lényegtelen hogy én miota nézek meccset és azt is elismerem hogy jobb volt a Barcelona de ha ugyan ez lesz a játék képe mint a tegnap és a helyzetek nem mennek be akkor nekem adsz igazat szerencse kell ennyi
nincs az az Isten h kétszer ilyen szerencsetlen napot fogjunk ki. tegnap tipikusan olyan meccs volt, ahol ha reggelig focizunk és a cselzi lemegy a pályáról, akkor sem lövünk golt.

szombaton meg kell verni a madridot és az erőt adhat a folytatáshoz.

én bízom a srácokban, de azt ne várjuk már el tőlük, hogy minden évben 19 trófeát nyerjenek. persze szomuru a célegyensben bukni (ha bukunk), de én csak annál büszkébb leszek rájuk. inkább veszitek felemelt fejjel, mint ugy ahogy a madrid szokott ha elgurul a gyogyszer... :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
kadarzsolt85
Jugador del Barça
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2012.02.09. 09:44:29

2012.04.19. 10:30:31

Rinku írta:
kadarzsolt85 írta:Szerintem idén már csak a spanyol kupa marad nekünk ez az 1 - 0 a legveszelyesebb eredmény és sajnos a Chelsea 11 emberrel fog védekezni az elejétöl a végéig ,kellett volna az idegenben lőtt gol ,igy sok esélyt nem látok a visszavágon de hajrá ha kiesünk nem dől össze a világ!!!
Nem nézhetsz régóta meccset, ezt lefogadom... 1:0 aztán tényleg egy rohadt veszélyes eredmény... Ilyenkor hova teszitek az eszeteket amúgy? Nem dőlt össze a világ, a Chelsea nem volt a pályán sem! Sajnos nem mentek be a lövések, amik máskor bemennek, így alakult. De nem hiszem, hogy kiesnénk... Barcelónában megcsinálják a fiúk. 1:0 soha, senki ellen nem életbiztosítás. Ott leszünk Münchenben és győzni fogunk!
Lényegtelen hogy én miota nézek meccset és azt is elismerem hogy jobb volt a Barcelona de ha ugyan ez lesz a játék képe mint a tegnap és a helyzetek nem mennek be akkor nekem adsz igazat szerencse kell ennyi
Barca Barca Baaarca
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 976
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.19. 10:29:20

cyrax írta:
zsoltfree írta: + a spanyol bajnokságban minden kicsapat évek óta így vesz el tőlünk pontokat...
A helyzetkihasználást ha már 50%-ra javítanák Messiék, simaliba lett volna ez a meccs is
50%-kal az elmúlt években tényleg mindent megnyertünk volna vesztett pontok nélkül.

Az biztos hogy ez egy korszakos csapat, és az is hogy ez a fórum hogy kongani fog az ürességtől ha neadjisten visszaesünk a Rijkard előtti időkre....

Most egy Pep tényleg amennyi serleget szállít az már rendellenes. És ilyen meccsek után is, nem az lenne hogy nem baj fiúk, legközelebb 30 helyzet lesz és csak bemegy már kettő.

De nem! Találgattok itt hogy ez meg az milyen falábú, meg hogy Pep itt és ott hibázott! KÖNYÖRGÖM! Ti akik látnak a Barcelonából heti 1-2 meccset, majd biztosan jobban tudjátok mit kellene csinálni, mint például Pep, aki még azt is tudja hogy a játékosok mikor voltak wc-n. Naponta edzi őket, látja a formájukat, a magánéleti bajaikat, és minden tényezőt. Ti pedig azért mert nem rúgta be (oké én is felhúztam magam rajta persze hogy nem), azért egyből miért nem ez és ez játszott helyette.

Viccesek vagytok, hogy még ilyenkor is tudtok károgni. Versenyben vagyunk a 3 év végi kupáért. A szuperkupákat és a világ kupát pedig megnyertük. Ilyenkor kötelessége a drukkernek hogy bízni a csapatban vagy ezt csak én gondolom így?

Ha nem nyernének semmit év végén már akkor is szép volt az idei teljesítményük, de itt úgy meg lenne mindenki hurcolva. Na ti biztos nem voltatok nagy mellű Barca drukkerek amikor Bonanoval a kapuban és ilyen Reiziger féle bombahátvédekkel menekültek a fiúk év közben a kieső zónából.

Egyáltalán nem történt semmi. Megúszta a Chelsea a zakót, de Barcelonában már most elkezdik szabni nekik, mert garantáltan az lesz. Nem teszik meg azt a szívességet sokszor csapatoknak hogy még egyszer ennyire kapu mellé lőjenek.

(egyébként megnézném ezt a Chelsea-t és ezt a Madridot hogy milyen meccset játszanának). Szerintem arra a meccsre labda sem kellene.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2564
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2012.04.19. 10:24:57

kadarzsolt85 írta:Szerintem idén már csak a spanyol kupa marad nekünk ez az 1 - 0 a legveszelyesebb eredmény és sajnos a Chelsea 11 emberrel fog védekezni az elejétöl a végéig ,kellett volna az idegenben lőtt gol ,igy sok esélyt nem látok a visszavágon de hajrá ha kiesünk nem dől össze a világ!!!
Nem nézhetsz régóta meccset, ezt lefogadom... 1:0 aztán tényleg egy rohadt veszélyes eredmény... Ilyenkor hova teszitek az eszeteket amúgy? Nem dőlt össze a világ, a Chelsea nem volt a pályán sem! Sajnos nem mentek be a lövések, amik máskor bemennek, így alakult. De nem hiszem, hogy kiesnénk... Barcelónában megcsinálják a fiúk. 1:0 soha, senki ellen nem életbiztosítás. Ott leszünk Münchenben és győzni fogunk!
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2012.04.19. 10:23:40

16oson kivülről többet kéne lőni! Kéne egy középcsatár.. Ne Messi ugratgassa ki Fabregast, Alexist mert világ legbénább helyzetkihasználói az elmúlt hetekben hanem fordítva.

Nem mertünk támadni azt vettem észre igaz kivel támadjunk? Mindenki középályán volt... Chelsea nézte ahogy paszolgatunk félpályán.
Visszavágón Nou Campba 24/5 azért bemegy csak összekéne szedni megint ennyi helyzetet ugy h nem kapunk gólt. Gólt kapunk akkor 3 at kell lőnünk :wink:

Tello-Alexis-Pedro-Messi
Xavi-iniesta-Busi
Mascerano-Puyol-Alves
Valdes
3-0 :!:
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2012.04.19. 10:23:16

Még a Milan elleni visszavágó előtti bajnokin láthattuk, hogy gyakorolta a csapat a távoli lövéseket, és hogy Pique sokszor feljött a támadásokkal.Végül a Milan ellen nem kellett ezeket alkalmazni, mert sima meccs lett.Most viszont kellhet.Én még azt próbálnám meg, hogy Messi néha kihúzódik a jobb oldalra, mint régen.Nem egész meccsen, csak néha.Ott ugyanúgy 3-4 ember csak őt támadná, sokkal több hely lenne az érkezőknek.
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Válasz küldése