Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2012.04.24. 13:32:11

Győzni kell! 90perc! Ha kell több, csak legyen meg!

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... RF46RktcPM
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19642
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.04.24. 13:29:27

Miután az idény legfontosabb meccsét, s címét elbukta a csapat sajnos, itt a lehetőség javítani!
Nekem teljesen mindegy hogy hogyan, csak tovább kell jutni!
Szépen csúnyán 11esekkel teljesen mindegy!

Kezdőt én nem írok mert nem is szabad :D viszont nem nagyon láttam Pedro nevét senkinél, pedig szerintem ő Jolly Joker lehetne ma!Mostanában a kaput is megtalálja, s Cescnél jóval többet dolgozik, s könnyebben szerez labdát!
Ráadásul azért Cole meg Ivanovic is előreszokott merészkedni!Várható, hogy a Chelsea nem fog támadni, mert felesleges is lenne, viszont azért a 2 szélső hátvéd még így is elkalandozik!És az első meccsen is Pedro nagyon jól szállt be, nem egyszer komoly fejtörést jelentett a kékeknek!
Nagyon hasznos lehetne, s egy belső hang azt mondja van is benne 1-2 gól mára :D
Úgyhogy én mindenféleképpen őt kezdetném Cesc helyén!
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.04.24. 11:22:16

Sanama írta:Így meg 3-4-3at is lehet játszani, ha Alves feljebb van tolva.
ezer százalékig biztos vagyok benne h az lesz a felállás ami itt is van az eurobarca cikkben. 4-3-3-ban fogunk kezdeni, és ha nem találunk egy golt az első 20 percben azonnal váltani fogunk 3-4-3-ra. ha lesz a játékosokban egy kis életkedv (nem ugy mint a real ellen) xavi és fabregas összeszedi egy kicsit magát biztosan továbbjutunk. nincs az az Isten, hogy megit kihagyjunk mindent.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.04.24. 10:48:17

Azért az látszott Londonban is, hogy ez a Chelsea védelem még akkor is sebezhető, ha beállnak bekkelni.
Nem akarom elkiabálni, de ez nem egy Mou-Inter védelem, de ezt megmutatták 1 hete is.

Éppen ezért én nem izgulok annyira amiatt, hogy egyáltalán helyzete lesz-e a csapatnak,mert abban biztos vagyok hogy igen. Amitől tartok az az,hogy az elmúlt hetekben szerintem 20ziccerből lőtt 2gólt a csapat, ez meg édes kevés.

Én nem variálnék...
VV-Alves-Masch-Pique-Puyol-Busi-Xavi-Ini-Cesc-Alexis-Messi

Vagy esetleg a védelem lehet az mint az odavágón,de én Adrianotol félek.
Így meg 3-4-3at is lehet játszani, ha Alves feljebb van tolva.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.24. 10:40:46

Nem hiszem hogy most ez a tiz millio, még ha igaz is, nagyot dobna a latban. Hogyha nem tudják anélkül megnyerni, akkor azzal sem.

Nekünk vviszont muszáj lenne bizonyitani. Biztos nem lesz könnyű kettővel nyerni, de ha nem kapunk, akkor szerintem simán hozható a meccs. Otthon ,80000 Katalán előtt ;)
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.04.24. 10:11:59

http://www.hatharom.hu/article/bba762-a ... emert?eb=1

Nem tartom kizártnak a hír hitelességét. Évek óta szinte már betegesen akarja azt a kupát.

De sajnos ismételten nem fog összejönni nekik... :lol: :lol: :lol:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
kapitány
Jugador del Barça
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2008.01.06. 11:38:29

2012.04.24. 09:50:03

VAMOOOOOOOOOSSS BARCA!!!!!!!!!!!!!
sokkal jobbak vagyunk és enne ki kell jönnie!!!!!!!!!!!!!!!!

VISCA EL BARCA!!!!!!!!!!!!!!
Hami
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2012.04.19. 22:22:56
Tartózkodási hely: Kaposvár/Ráksi
Kapcsolat:

2012.04.23. 21:28:43

Én úgy gondolom nagyon jó támadójátékra lesz szükségünk és az első 30 perc döntő lesz kiszerez gólt. Hamar magunkhoz kell ragadni a meccset mert ebben a Chelseben benne van sajnos a gól. Elég mumus

Arra semmiképp sem játszhatunk hogy kapott gól nélkül megússzuk.
Úgy gondolom ha nem rúgunk 3 gólt sajnos kifogunk esni.

A kritikus az lenne ha a meccs eslő harmadában nem szerzünk gólt viszont a Chelsea talál egyet. Akkor avédelmüket feltörni szinte lehetetlen lesz.
Aki szereti a sportot nézzen rá saját írású kis sportblogomra. Fő téma mi más mint a Barca de más hírek is megjelennek! Visca el Barca
http://sporttoll.blogspot.com/
evikem97
Jugador del Barça
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2011.02.21. 17:25:58

2012.04.23. 21:13:04

Sziasztok! :) Holnapi meccsek kapcsolatban. Szerintetek mennyi lesz a végeredmény?:) Már írta valaki,hogy 3-1. Én is erre az eredményre gondoltam és kíváncsi vagyok ti mit tippeltek:)
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.04.23. 20:46:48

Úgy érzem hogy ezalatt a 4 év alatt a csapat bebizonyította hogy talpra tud állni és van tartása. A sikeréhségről nem is beszélve. Ezek alapján én nagyon bizakodó vagyok. Nem hiszem hogy visszaveti a csapatot a Liga elbukása, sőt csak rátesznek majd 1-2 lapáttal! Az első meccsen hatalmas szerencséje volt a Chelseanek, ezt még a legelvakultabb Chelsea drukkerek is elismerik szerintem, de egy párharcban amikor a két csapat között meglehetősen nagy a különbség, és az egyik ténylegesen játszani akar, akkor egyszerűen nem dönthet a szerencse! :roll: Úgyhogy ugyanúgy mint Londonban, csak a kapuban kössenek ki a labdák. Meglesz a továbbjutás!

Visca el Barca :!:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Hami
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2012.04.19. 22:22:56
Tartózkodási hely: Kaposvár/Ráksi
Kapcsolat:

2012.04.23. 20:45:05

Holnap nyerni fogunk 3-1-re és a BL döntőben a Realt fogjuk elkalapálni!!!!
Blogomon írtam is egy baharangozót ha valakit érdekel megtalálja a profilomban a címet
Aki szereti a sportot nézzen rá saját írású kis sportblogomra. Fő téma mi más mint a Barca de más hírek is megjelennek! Visca el Barca
http://sporttoll.blogspot.com/
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.23. 20:37:54

nagyon szeretném, hogy ne legyen igazam, de valahogy úgy érzem, hogy nem fog menni holnap..... komolyan, ne legyen igazam és bárcsak szerdán mindenkitől elnézést kérhetnék, hogy feleslegesen pánikoltam... de én most nem érzem a tüzet a srácokban..... :roll:
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.23. 20:28:04

a csszka cselszkij előtti meccsen két nappal már ideg voltam. kikaptak
a clasico előtt két nappal ideg voltam. kikaptak
most totál nyugodt vagyok..... :-D
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.04.23. 17:15:43

Tegnap úgy gondoltam, h kiesünk, de most úgy érzem továbbjutunk és meglesz a BL.
Valahogy ebből a nyilatkozatból az szűrhető le, h nagyon odateszik magukat.

Ámen! :D

VAMOS!
Avatar
TrogAir
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.12.01. 14:05:13
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.23. 17:11:28

Nagyon remélem, hogy összeszedi magát a csapat és berúgja a helyzeteket...Nem is kell annyi mint az előzőn...csak 3 de azokat berúgni!
Kép


"The other day I watched him make this goal. They say it was like Maradona. I think he is better. (Salvador Aparicio)
*Azulgrana*
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012.04.23. 16:45:22

2012.04.23. 16:51:19

G.Gabe írta:
visca el barca írta:
G.Gabe írta:Egyet azért kipróbálnék: elég vad ötlet. Mi lenne, ha Dani Alvés a bal oldalon játszana, a helyén meg Montoya?
jó ötlet. nem kellene néznem alves meseszép beadásait. már rohadtul unom a sehova nem tartó beíveléseit. ha meg véletlenül eltalája a 16os környékét, az ellenfél 8-9 játékosán kivul usincs ott senki :D
legalább ki lehetne próbálni, mit ér bal oldalon.
elvileg a válogatottban ott játszik, nem?

Én is egyetértek Montoya játszatásával és szerintem sor is fog rá kerülni. Holnapi továbbjutást követően (mert tovább jutunk!!), lesz alkalom a BL fináléra rákészülni, aminek része lesz a pihentetés is. Én a hátralevő 4 bajnokin kísérleteznék és kihasználnám, hogy a legnagyobb tét, a szurkolók megajándékozása lesz ezeken a meccseken.
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.23. 11:30:17

visca el barca írta:
G.Gabe írta:Egyet azért kipróbálnék: elég vad ötlet. Mi lenne, ha Dani Alvés a bal oldalon játszana, a helyén meg Montoya?
jó ötlet. nem kellene néznem alves meseszép beadásait. már rohadtul unom a sehova nem tartó beíveléseit. ha meg véletlenül eltalája a 16os környékét, az ellenfél 8-9 játékosán kivul usincs ott senki :D
legalább ki lehetne próbálni, mit ér bal oldalon.
elvileg a válogatottban ott játszik, nem?
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.04.23. 11:25:04

Elvileg Drogba kisasszony játszhat kedden... Ha nem lövünk hamar 1 gólt elmehet a továbbjutást. Beállnak a saját 16-sosuk elé, és megy majd a színház és favágás. Nincs jó előérzetem. Elmondani nem tudom, hogy milyen csalódott lennék, ha ez a hulla gyönge Chelsea, amelyik a saját térfelét nem lépi át egész meccsen, továbbmenne. A futball szégyene.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.04.23. 11:20:55

G.Gabe írta:Egyet azért kipróbálnék: elég vad ötlet. Mi lenne, ha Dani Alvés a bal oldalon játszana, a helyén meg Montoya?
jó ötlet. nem kellene néznem alves meseszép beadásait. már rohadtul unom a sehova nem tartó beíveléseit. ha meg véletlenül eltalája a 16os környékét, az ellenfél 8-9 játékosán kivul usincs ott senki :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.23. 10:15:26

Kash írta:
Én megvallom őszintén arra is gondoltam a clasico előtt, mi lenne, ha inkább a B-csapat kezdene, és nem játszana Xavi-Ini-Messi.
Ha a B csapat kezd, talán egy harapósabb Barca lett volna a pályán.
Ha győznek, akkor az ciki lett volna a Realnak, h egy B-kerettől kapnak ki. Ha meg úgy vesztenek, akkor hát Istenem: B csapat, a nagyok keddre tartalékolnak, pihennek.

Érdekes, nekem is eszembe jutott ez párszor, ha már lek*kszizzuk a bajnokságot, akkor álljon ki a B keret, és akkor ha le isgyőzik a Barca B-t, nem verhetik a mellkasukat, hogy húúú legyőztük a Barcáát! mi meg pihenünk a Cselzire... :lol:
Én már akkor írtam ezt, mikor 10 pont lett a difi.
Akkor lehülyéztek.
Aztán egy bajnokin meglépte Pep, a fél B-keretet berakta, és nagyon jót játszottak. Ha ez lett volna egész tavasszal, szerintem beértek volna annyira a srácok, hogy egy vegyes csapattal lenyomjuk őket.
Egyet azért kipróbálnék: elég vad ötlet. Mi lenne, ha Dani Alvés a bal oldalon játszana, a helyén meg Montoya?
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.04.22. 23:18:43

Én megvallom őszintén arra is gondoltam a clasico előtt, mi lenne, ha inkább a B-csapat kezdene, és nem játszana Xavi-Ini-Messi.
Ha a B csapat kezd, talán egy harapósabb Barca lett volna a pályán.
Ha győznek, akkor az ciki lett volna a Realnak, h egy B-kerettől kapnak ki. Ha meg úgy vesztenek, akkor hát Istenem: B csapat, a nagyok keddre tartalékolnak, pihennek.

Érdekes, nekem is eszembe jutott ez párszor, ha már lek*kszizzuk a bajnokságot, akkor álljon ki a B keret, és akkor ha le isgyőzik a Barca B-t, nem verhetik a mellkasukat, hogy húúú legyőztük a Barcáát! mi meg pihenünk a Cselzire... :lol:
Kép
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.22. 22:49:10

papek89 írta:Szét kell zúzni a Chelsea-t. Ezek a srácok nem felejtettek el focizni. Ha a Bilbao meg tudta csinálni, hogy alig pihent az EL meccs után és velünk a Nou Campban egy ki-ki meccset tudtak játszani, nehogy már mi ne tudjuk megcsinálni, hogy elverjük a Chelsea-t 2:0ra. Nem lehetetlen. Még mindig állítom azt, hogy Pep kockáztatott tegnap, inkább kiküldött egy gyengébb kezdőt, hogy 1-2 játékos pihenjen a keddi meccsre (amiatt, mert ha megvertük volna a realt is még hátrányban lettünk volna). Nem jött be sajnos, de kedden újult erővel kell játszani.
Én megvallom őszintén arra is gondoltam a clasico előtt, mi lenne, ha inkább a B-csapat kezdene, és nem játszana Xavi-Ini-Messi.
Ha a B csapat kezd, talán egy harapósabb Barca lett volna a pályán.
Ha győznek, akkor az ciki lett volna a Realnak, h egy B-kerettől kapnak ki. Ha meg úgy vesztenek, akkor hát Istenem: B csapat, a nagyok keddre tartalékolnak, pihennek.

Nagyon remélem, hogy keddre tényleg felszívják magukatr, nem fognak görcsölni, és kiharcolják a továbbjutást, egy meggyőző játékkal. És utána a bajnokikra tényleg jöhet az egész B-csapat, lehet pihenni a döntőkre, no meg az EB-re is.
Aztán egy kis nyári pihi, és augusztusban jöhet a megújult csapat.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
Barca96
Jugador del Barça
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2011.02.19. 22:03:54

2012.04.22. 20:35:06

Lehet, hogy amiket most irok, nem ide való, de mindegy. Felháboritónak tartom, felidegesít, mikor a Barca érdemeit elveszik, hogy ők a bírok nélkül senkik. Amikor meg olyan itéletek születnek, ami nekünk rossz, az természetes, senki nem teszi szóvá.. Mi nem okoljuk soha a bírókat.. A világ legjobb csapata a Barca, a világ legjobb szurkolói pedig mi vagyunk, Barcelonások, ha nyerünk örülünk, ha vesztünk, nem a bírokba keressük a hibát, hanem magunkba. Remélem sikerül a Chelsea ellen győznünk. VISCA BARCA!
”A bajnokságban nagyon nehéz dolgunk lesz, mert a Madrid nagyon jó állapotban van. De nyerjék meg ők maguknak, mi nem fogjuk még meg is lökni őket a cél felé.”
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2012.04.22. 17:57:37

sosem értettem mért jó leírni egy kezdőt, pláne meccs előtt 2-3 nappal :? amúgy meg Piquét kell előretolni csatárnak aztán meg van oldva :D

Főleg, hogy tiltott vélt összeállításokkal teleszemetelni a topikokat. Töröljük is.
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2012.04.22. 13:08:18

visca el barca írta: másfél éves bl tapasztalattal nagy merészség...
Kassai barátunk első VB-jén elődöntőt vezetett, egy évre rá BL-döntőt. Mindkettőt elég jól. Úgyhogy lehet, hogy mégsem akkora hátrány egy fiatal bíró, aki bizonyítani akar...
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Válasz küldése