Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2013.04.23. 23:19:58

Megérdemelt német siker, a különbség nem egészen szerintem, bár ennek is van jó oldala, jobban fog fizetni a katalán továbbjutás.
Pavo
Barça C
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2009.06.18. 14:58:49

2013.04.23. 23:19:44

Enyhén szólva nem ártana egy kis vérfrissités a csapatnak.
Ezt az Alexis gyereket el kell küldeni először, Pedrot vissza kell vinni a B-be mert amit ebben az évben produkál minősíthetetlen, ja meg ez a két ember súlytalan a mai focihoz. Iniesta és Xavi nagyon körülményes, lassú, ez a Busquets úgy hozza le ezeket a meccseket mostanában hogy egyhelyben lötyög.
Az az igazság, hogy bele kéne nyúlni a kasszába, mert így ez lesz mint ma este az ilyen top csapatok ellen a legnagyobb gond ,hogy ha Bayern kitud adni a rakatnyi pénzt Götzéért és nem cigánykodnak,hogy ennyi meg annyi mi miért nem?
Messze van az Inter színvonala a Barcelonáétól" – mondta Mourinho a találkozó után.
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.04.23. 23:19:07

Én valahol "örülök" ennek a vereségnek. Idén ez már a sokadik pofon, de kétség kívül a legnagyobb. Miért örülök? Ennek fel kell nyitnia a klubnál dolgozók szemét, hogy valami itt nagyon el van b...va. Már tavaly is el volt. Csak tavaly gyengébb ellenfelet kaptunk.
Talán jelenleg a Bayern a világ legjobbja és kétségkívül jobbak idén, mint mi, de a mai meccshez kellett a Barcelona is. Csatársorunk nem volt, a védelmünk átjáróház volt. A kp. kapkodhatta a fejét.
A TÖRVÉNYSZERŰ visszaesés után ha jövőre újra a csúcsra akarunk jutni, akkor nem lesz elég 2 játékost igazolni. Titio-nak egyszerűen nem itt a helye. 2011 óta nem képes újítani a csapat, Pep tavaly a 3-4-3-as rendszerrel próbálkozott, de az nem jött be, idén pedig semmi előre haladás nem volt. A kicsiket lenyomtuk "izomból" a bajnokságban, de ennyi.
Jövőre új edző és friss csapat KELL. Nem volt ez másképp sem Rijkaard sem Pep érkezésekor. Most is ez KELL. Ami ELENGEDHETETLEN, az mindenképp az új edző. :wink:
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.04.23. 23:17:33

Bayern megérdemelte a győzelmet. Gyakorlatilag nullák voltunk. Ők meg játszották a veszélyes focit. Hiába birtokoltunk a labdát nagyrészt, lófikulát se ér. Ráadásul 3x kezeztünk a meccs alatt, mondhatni nem volt szándékos, de akkor is.

Grat a Bayern -nek, elvárom tőlük, hogy megnyerjék a döntőt.
KépKép
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2013.04.23. 23:17:24

csababarca írta:Azért kicsit sajnálom,hogy a bayern a döntőben majd levizelt bokával, remegő lábakkal fog futkározni,és vereséget szenvedni a madridtól.
az egész topicból ezt a mondatot tudnám kiemelni.

Nem kezdek el véleményt írni,mert az érzelmeimet egy 4-5 kötetes könyvsorozatban tudnám kifejteni...alsóhangon.


Győzött az akarat,a bruszt.
Nagyon bosszantó,hogy mi nem tudunk úgy kikapni,hogy a bíró ne ajándékozna valamit az ellenfélnek,és csak azon kelljen bosszankodni,hogy ajjajj megvertek minket.
Így mindenkiben-bennem is- benne van a tüske.

Oké lefociztak,de nem mindegy ,hogy 2 vagy 4-0.
Abi & Tito
Dantes
Jugador del Barça
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2008.10.10. 13:04:30

2013.04.23. 23:17:14

A bíró ténykedését nem fogják szó nélkül hagyni a katalánok, ez nem vitás, mint ahogyan az sem, hogy el fogjuk ismerni a jobb teljesítményt.

Talán 3-3-nál két ilyen bírói hibánál kivágom az üveget az ablakon, de az összképet látva .... hát ezen nincs mit szépíteni: sajnos lehetett volna nagyobb különbségű a vereségünk.

Túl sok oka lehet mindennek, a szakembereink végig is fogják gondolni okával, majd ha kiestünk... de még az nem történt meg: egy kis szerencsével, és tűzzel ennek a Bayernek is lehet 4-et lőni, az Arsenal jó példa rá.

Ha mégsem sikerül is hiszem, hogy jól jövünk ki ebből a vereségből, és azt is hiszem, hogy nagyobb eséllyel leszünk ott jövőre is az elődöntőben, mint a bajorok.

Várom a visszavágót, és egy "másik csapatot".
lacus9
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2009.12.11. 22:33:18
Tartózkodási hely: Zala

2013.04.23. 23:16:38

Sajnos ki kell találni valami újat. Nem véletlenül igazolt ide PEP. A Bayern a jövő Barcája. Az egésztől függetlenül TÖBB MINT EGY CLUB!!!!!!!!!!!!!
lacus09
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2013.04.23. 23:15:53

Pedig az alanti nagyon igaz. Tul sokat nyertek -örömünkre-de , mindennek egyszer vége. Ráadásul komoly igazolások sem voltak. Nagy hiba. Minimum 4-6 uj gyerek kell, hára és előre. Sajnos a 110 %-os akarat sincsen, csak a Milan elleni 4-0 volt kivétel. Sem játékban sem akaratban nem a régi a csapat. Szinte mindeni gyenge volt, de Villa, Pedro, Alaxis, Alves, egész évben birálat tárgya, mig Puyol-Xavi már nem a régiek. Vagy lesz több igazolás, vagy tartos visszaesés. Edző ? Nem is tudom. Miért nem látható be, hogy nem szerencsés az, hogy sok évig ugyanazok játszanak egymás mellett. A válltozatlanság maga a halál. Kassai is nagyokat bakizott.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Léfe 2013.04.23. 23:24:59-kor.
Fecó
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1134
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2013.04.23. 23:14:35

vlxe írta:
Robcsyy írta:Azért az komoly, hogy nem foglalnak állást Viktor teljesítményéről sport1-en...
Faragón nem lepődök meg, ő annyira elvakult , hogy az valami hihetetlen.
Azért te is érezheted, hogy alapjaiban véve a fő gondot nem Viktor okozta nekünk, hanem az, hogy nem láttuk a Bayern kapuját... ez a baj sajnos... persze más kérdés, hogy lehetett volna itt tiziket is osztani :oops:
nem mondtam, hogy miatta estünk ki, csak megjegyeztem, hogy kritikán aluli volt a teljesítménye. Ilyen szinten, ilyen tétnél azért már elég sok hiba.
Bayern most jobb mindenkinél, kb mint a 2009-es Barca, teljesen megérdemelt a győzelmük. Talán még ilyen arányban is.
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
aynas
Capitá del Barça
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2004.10.28. 13:08:07

2013.04.23. 23:13:30

AZ A BAJ

Ma este a csapat az elmúlt 20 év egyik legnagyobb vereségét szenvedte el.
A meccs előtt éreztem, hogy nincs sok esélyünk, egy szoros vereséggel megelégedtem volna. Féltem, ne hogy kikapjunk 2-3 góllal. A MAI MECCSEN MEGALÁZTAK MINKET. Egy bl elődöntőben bárki is az ellenfél, ekkora különbség nem lehet a két csapat között. Hiába nyerjük meg a bajnokságot, ezt az alázást nem vihetik el a játékosok a következmények nélkül. EZ SZÉGYEN. Esélyünk nem volt, a kapu közelébe nem jutottunk. Taktikailag semmi elképzelés nem volt a játékunkban, szerencsétlen Titonak fogalma sem volt, hogy mit kéne játszania és kit cseréljen be.
Mindig a saját játékunkhoz ragaszkodunk, nem tudunk változtatni azon. Ez a tili toli lassú egy Bayern ellen. Védekeznünk kellett volna, akár Xavi vagy más kárára de egy védekezőbb játékos kellett volna Busquets mellé.
Nem az a baj, hogy kikaptunk, hanem az hogy hogyan. Nincs tétje a visszavágónak. A LEGNAGYOBB ÉGÉS, SZÉGYEN A 94-ES BL DÖNTŐ ÓTA.
Avatar
pezZy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2010.09.29. 18:34:43
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Kapcsolat:

2013.04.23. 23:13:08

Barcaforever2626 írta:Tello aki meg az elmult meccseken ugy ment mint a vonat sehol..Fabregas meg a mélyhütöben..Tito bénitja le a csapatot...ennyi..


Tello a padon se volt.. legalább mielőtt kritizálsz nézz utána. Nem gondolom, hogy Fabre sokat hozzá tett volna ehhez :S Jó lenne, ha mindenki olyan motivált lenne mint Alves :/
Kép
"El fogom feledtetni velük a vereség ízét, ám jól az eszükbe vésem, hogy mindig küzdeniük kell. Én vagyok a vezető, ők követnek engem, együtt pedig sikeresek leszünk…”

Culé per sempre!!
fcbarca78
Jugador del Barça
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2008.02.04. 11:48:06

2013.04.23. 23:12:38

Facsy írta:jobban felidegesítettem magam a fórumon mint meccs közben :D elküldeni Xavit? Titot??:D vagy Bartrát???? :D az nem szégyen hogy kikaptunk ilyen durván nem is tudom mióta elöször egy ilyen Bayern ellen de hogy egyes "szurkolok" ilyeneket irnak komolyan elgondolkodtat :D ne vicceljetek már. az biztos hogy nem az év teljesítménye volt a Barcának ez a 93 perc de a fő gond ott volt hogy nagyon brutális volt az ellenfél. Tito nem értettem ugyan mért nem cserélt, én Alexist hoztam volna le de nem én ülök a kispadon hálistennek. Az hogy kaptunk lesgolt még nem mentség arra hogy 2 kapura rúgásunk volt. El kell fogadni hogy über brutál a Bayern ( nem is értem minek oda Pep. imádom Pepet de mi baj ezzel az furcsa nevű furcsa fejű edzővel nem tom [ semmi rossz indulat] ) A Bayern legalább megmutatta hogy játszva is lelehet győzni minket és meg lehet mutatni cselzinek. Ez kevésbé zavar mint a tavalyi elődöntő vagy a Real elleni bukta. Lényeg a lényeg :D ne akarjuk már elküldeni a fél brigádot főleg ne Xavit meg Titot :D mert ez haláli :D rendet kell rakni, ki kell elemezni a németeket és Camp Nouba 4-0 után már hosszabitás után bármi történhet :) én lehet hülye vok de bizom benne picit. Ha viszont bejut a Bayern a döntőbe akkor nyerjen. főleg Madrid ellen.

Fáj de nincs világvége. Visca el Barca
fiygeljetek. Szerintem el kell gondolkodni azon, hogy mi a cél. évente valamit behúzni ( vagy ott lenni a közelében) kupa vagy bajnokság? Vagy egyeduralkodóvá tenni a barcát megint. Az utobbi nem megy félmegoldásokkal. Sokan véditek xavit: Mondjátok meg azt, hogy nagy meccsen ( BL vagy Real) mikor játszott utoljára jól????? Mert ő egy irányító középpályás, aki a fociban a csapat lelke ( neki kell h nagy meccse legyen. Szóval akkor mégegyszer nagy meccsen mikor játszott utoljára jól? Ezen el lehet gondolkodni, és tovább is lehet gondolni a sztorit
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fcbarca78 2013.04.23. 23:15:03-kor.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.04.23. 23:08:26

csababarca írta:Azért kicsit sajnálom,hogy a bayern a döntőben majd levizelt bokával, remegő lábakkal fog futkározni,és vereséget szenvedni a madridtól.
Nem lepődnék meg ezen egyáltalán.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Facsy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.11.30. 21:53:16
Tartózkodási hely: Tószeg

2013.04.23. 23:08:13

jobban felidegesítettem magam a fórumon mint meccs közben :D elküldeni Xavit? Titot??:D vagy Bartrát???? :D az nem szégyen hogy kikaptunk ilyen durván nem is tudom mióta elöször egy ilyen Bayern ellen de hogy egyes "szurkolok" ilyeneket irnak komolyan elgondolkodtat :D ne vicceljetek már. az biztos hogy nem az év teljesítménye volt a Barcának ez a 93 perc de a fő gond ott volt hogy nagyon brutális volt az ellenfél. Tito nem értettem ugyan mért nem cserélt, én Alexist hoztam volna le de nem én ülök a kispadon hálistennek. Az hogy kaptunk lesgolt még nem mentség arra hogy 2 kapura rúgásunk volt. El kell fogadni hogy über brutál a Bayern ( nem is értem minek oda Pep. imádom Pepet de mi baj ezzel az furcsa nevű furcsa fejű edzővel nem tom [ semmi rossz indulat] ) A Bayern legalább megmutatta hogy játszva is lelehet győzni minket és meg lehet mutatni cselzinek. Ez kevésbé zavar mint a tavalyi elődöntő vagy a Real elleni bukta. Lényeg a lényeg :D ne akarjuk már elküldeni a fél brigádot főleg ne Xavit meg Titot :D mert ez haláli :D rendet kell rakni, ki kell elemezni a németeket és Camp Nouba 4-0 után már hosszabitás után bármi történhet :) én lehet hülye vok de bizom benne picit. Ha viszont bejut a Bayern a döntőbe akkor nyerjen. főleg Madrid ellen.

Fáj de nincs világvége. Visca el Barca
fcbarca78
Jugador del Barça
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2008.02.04. 11:48:06

2013.04.23. 23:06:31

kistotti írta:
fcbarca78 írta:
visca el barca írta: ajjaj... indul a championship manager :lol:
te lehetsz az az okos aki szerint minden rendben van, ugye?
Mondjuk ki: Bal.asz vagy. Xavit elküldeni. Nem is értem minek vagy a világon
fa* az magadról jutott eszedbe, ugye? csak ennyire tartod magad? gyönyörű önkép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.04.23. 23:06:08

visca el barca írta:
Vakmacska írta:Ma a kollégám mondta, hogy Messi nevetgélt az edzésen. Csak este nehogy sírjon. Hát remélem sírni fog.
25 évesen nyert már 5 bajnokságot, 2 kupát, 5 spanyol szuperkupát, 3 bl-t, 2 szuperkupát, 2 világkupát. van neki 4 aranylabdája, rekordot rekordokra halmozott, nincs motiváció

mint ahogy az egész csapat jó lakott. legtöbbjük halálra nyert magát mindennel amivel lehetett (a spanyolok meg még ugye eb, vb). ilyenkor azért durva nehéz bárkit is motiválni.

ott van csóri madrid szerencsétlenek évek ota semmi ,néha egy-két bajnokság leesett, persze h harapnak idén mint állat.
Már bocsi, de szerintem ez hatalmas nagy butaság :)

Ha nincs motiváció, mert már megnyerték annó a sorozatot, akkor hagyják abba a focit. Hozzanak olyan embereket, akik vágynak a győzelemre. Ilyen szerintem nincs, maximum olyan lehet, hogy mivel mindent nyertek, így azt gondolják magukról, hogy nincs jobb és nem futnak, nem koncentrálnak (lásd néha Messi).
Barcaforever2626
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2010.03.27. 22:27:01
Tartózkodási hely: Nemetorszäg

2013.04.23. 23:05:17

Ez brutális!!A Barca lélektelen játéka,és a Báyern bivalyerös hengere..Grat a Münchennek..De a magyar játékvezetö gárda eddigi teljesítményét,finoman fogalmazva ezzel a meccsel eltemette..Beleértve a Barca kezezéseket is,de a münchen két golja.....Ez a válasz azoknak az embereknek,akik Kassait hatalmas Barca drukkernek álitották be..Vagy csak létezik az a pénz..mindeggy...A Barca vezetésnek pedig ideje lenne felébredni..Vilanova egyáltalán nem idevaló eddzö..Semmit nem lépni a 80. percig..Behozza a hig fos Villát..Tello aki meg az elmult meccseken ugy ment mint a vonat sehol..Fabregas meg a mélyhütöben..Tito bénitja le a csapatot...ennyi..
"Ebben a csapatban az emberi érték ugyanannyira fontos, mint a futballtudás." -PIQUE
Avatar
vlxe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 781
Csatlakozott: 2008.05.07. 23:16:25
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2013.04.23. 23:03:24

Robcsyy írta:Azért az komoly, hogy nem foglalnak állást Viktor teljesítményéről sport1-en...
Faragón nem lepődök meg, ő annyira elvakult , hogy az valami hihetetlen.
Azért te is érezheted, hogy alapjaiban véve a fő gondot nem Viktor okozta nekünk, hanem az, hogy nem láttuk a Bayern kapuját... ez a baj sajnos... persze más kérdés, hogy lehetett volna itt tiziket is osztani :oops:
Kép
barlacy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 204
Csatlakozott: 2011.03.08. 06:26:33
Tartózkodási hely: kecskemét

2013.04.23. 23:02:57

Szerintem ki lehet kapni, a foci erről szól.2 góllal jobb volt az ellen, 2 a bíróé.
Messi sérült, futni sem tudott!! Pedrot ne bántsátok nagyon jól védekezett, sokszor szerelt!! Alves miatt a jobb oldal régóta sánta!! Alexis feleslegesnek tűnt,ma Leóval sajnos csak többen voltunk...A többiek? Lesz jobb!!!
lacus9
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2009.12.11. 22:33:18
Tartózkodási hely: Zala

2013.04.23. 23:02:39

Szerintem a mai Barca nem tud reagálni az új kihívásokra! Ez edző kérdés. Attól függetlenül, hogy 2 gól szerintem szabálytalan volt, megtalálták a Barca ellenszét, és új dolgokat kell alkalmazni, hogy újra a világ tetejére jussunk.
CSAK A BARCA!!!!!!!!!!!!!!!
lacus09
kistotti
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2007.06.27. 08:03:49
Tartózkodási hely: Szombathely

2013.04.23. 23:02:22

fcbarca78 írta:
visca el barca írta:
fcbarca78 írta:Xavi, Pedro, Alexis, Villa, VV, Bartra el kell, hogy menjen. És jönnie kell Neymarnak, és pár komoly játékerőt képviselő játékosnak
ajjaj... indul a championship manager :lol:
te lehetsz az az okos aki szerint minden rendben van, ugye?
Mondjuk ki: Bal.asz vagy. Xavit elküldeni. Nem is értem minek vagy a világon
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.23. 23:01:55

Grat a Bayernnek, meg kassainak is persze. Két szabálytalan góllal járult hozzá a zakóhoz, de gyorsan leírom, h. erre nem foghatjuk.
Egyértelmű az is, hogy pl. nem lahm, ribery, meg gomez lett klasszissal jobb futballista, mint pl. négy éve voltak.
azt hittem, jelent valamit a bl döntő lehetősége a játékosoknak, de tévedtem.
Nyáron 3-4 minőségi játékosra lesz szükségünk.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.04.23. 23:01:54

Azt hiszem srácok ennek a pofonnak ideje volt. Komolyan el kell gondolkozni a hogyan továbbon, mert elképesztően jó keretünk van, de elképesztően gyengén játszunk már hossz ideje. A védelmünk egész szezonban romokban, Messin kívül más gólt nem lő, alacsonyak vagyunk. A támadásaink sebességről meg hatékonyságáról meg nem akarok nyilatkozni, mert a 10-11-es csapat óta csak süllyedünk folyamatosan. A magyar játékvezetésnek köszönjük, mert végülis csak 3 szabálytalan gólt adtak meg...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.04.23. 23:01:48

visca el barca írta:
Vakmacska írta:Ma a kollégám mondta, hogy Messi nevetgélt az edzésen. Csak este nehogy sírjon. Hát remélem sírni fog.
25 évesen nyert már 5 bajnokságot, 2 kupát, 5 spanyol szuperkupát, 3 bl-t, 2 szuperkupát, 2 világkupát. van neki 4 aranylabdája, rekordot rekordokra halmozott, nincs motiváció

mint ahogy az egész csapat jó lakott. legtöbbjük halálra nyert magát mindennel amivel lehetett (a spanyolok meg még ugye eb, vb). ilyenkor azért durva nehéz bárkit is motiválni.

ott van csóri madrid szerencsétlenek évek ota semmi ,néha egy-két bajnokság leesett, persze h harapnak idén mint állat.
sajnos az a szomorú, hogy miután lealáztak minket, jöttek ezek az Alba-féle megmozdulások, mert nem bírták elviselni. Anno ezért utáltuk meg a Madridot is...
Talán ezért is kellene megválni pár játékostól.
Hozni olyanokat, akikben van még éhség.
Mikor Pep elment, már akkor nem tudtam nevet mondani, hogy ki jöhetne helyette. Most sem tudom ki lenne jó. Reménykedtem benne, hogy Pep visszajön, de hát most 3 évig tuti nem fog.
Nem tudom kit kéne elküldeni. Az biztos, hogy teljesen át kell alakítani a játékstílust, akár felállásban is.
Xavi001
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2008.05.28. 13:52:13
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.04.23. 23:01:32

De Gea, Neymar, Hummels , Masi, Depay jöjjön :D

De még így se vernénk ezt a csapatot :D
Kép
Válasz küldése