Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.03.12. 12:49:08

gondolom, nem vagyok egyedül azzal, hogy nagyon vegyes érzésekkel várom ezt a meccset....annyit elért mostanra a csapatom, (nálam!),hogy képtelen vagyok egy épeszű saccra az eredményt illetően, de azért mégis valamit:
figyelve a két csapat közelmúltját nálam a döntetlen lenne mondjuk a papírforma. ha azt a produkciót vesszük amit mi nyújtottunk az utolsó meccsen akkor kikapnánk, de ha azt amit a City akkor győzhetünk.
ami a súlyozott erőviszonyokat illeti ha mondjuk mindenki a képességei szerint játszik, mi ugye otthon, két gólos előnnyel nos akkor biztos győzelem lenne reális.
a reményem: továbbjutás. csalódás (ok) után jó dolgoknak kéne következni...
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2014.03.12. 08:58:08

OFF:

Erre való ez a topik :roll: :arrow:

http://www.eurobarca.hu/forum/viewtopic.php?f=2&t=711" target="_blank


Illetve, a rojadirecta.me -n van steam is, ILLETVE fórum is ahol felrakják a teljes meccset mindig.
KépKép
Cooh
Jugador del Barça
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2008.11.18. 11:06:46

2014.03.12. 08:43:08

szabo.norbert1983 írta:
Gareth Tello írta:
szabo.norbert1983 írta:Hellosztok. Írországban élek és mivel nem rendelkezek semmilyemn kábeltv előfizetéssel szeretnék megkérni vkit ,hogy esetleg feltudná-e venni a holnapi meccset és elküldené nekem vagy bármilyen megoldás érdekelne ,mert sajnos éjszakás vagyok és semmiféleképp nem szeretnék lemaradni a holnapi meccsről ,főleg a szombati szenvedés után :D szóval bármi is lesz köszönöm előre a segitséget. :D hajra barca
Én is pontosan ugyanannyi kábeltévé-előfizetéssel rendelkezem, mint te, úgyhogy sajnos ebben nem tudok segíteni, viszont YouTube-ra egészen sok alkalommal fel szokott kerülni az aktuális Barça-meccs teljes egészében, természetesen csak a mérkőzés után pár nappal, szóval ott érdemes lehet majd keresgélni. :)
Hat köszönöm csak megőrülök ha nem látom mar rögtön meccs utan ..... pár nap mulva mar nem az igazi :D azert köszi
Ha jól emlékszem van egy oldal, ahol több meccset vissza lehet nézni teljes egészében, illetve live stream opció is van.
Ha nem felejtem el akkor beírom a linket de csak 6 után mivel dolgozok.

Egy éve meglepetést szereztek a fiúk, miután 2-0ról hazai pályán 4-0ra verték a Milant.
Remélem a mai napon is nyújtanak valami meglepetéstl a születésnapomon! :wink:
Csak nehogy a kiesés legyen az! :twisted:
szabo.norbert1983
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2014.03.11. 22:09:34

2014.03.11. 22:38:32

Gareth Tello írta:
szabo.norbert1983 írta:Hellosztok. Írországban élek és mivel nem rendelkezek semmilyemn kábeltv előfizetéssel szeretnék megkérni vkit ,hogy esetleg feltudná-e venni a holnapi meccset és elküldené nekem vagy bármilyen megoldás érdekelne ,mert sajnos éjszakás vagyok és semmiféleképp nem szeretnék lemaradni a holnapi meccsről ,főleg a szombati szenvedés után :D szóval bármi is lesz köszönöm előre a segitséget. :D hajra barca
Én is pontosan ugyanannyi kábeltévé-előfizetéssel rendelkezem, mint te, úgyhogy sajnos ebben nem tudok segíteni, viszont YouTube-ra egészen sok alkalommal fel szokott kerülni az aktuális Barça-meccs teljes egészében, természetesen csak a mérkőzés után pár nappal, szóval ott érdemes lehet majd keresgélni. :)
Hat köszönöm csak megőrülök ha nem látom mar rögtön meccs utan ..... pár nap mulva mar nem az igazi :D azert köszi
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.03.11. 22:20:06

szabo.norbert1983 írta:Hellosztok. Írországban élek és mivel nem rendelkezek semmilyemn kábeltv előfizetéssel szeretnék megkérni vkit ,hogy esetleg feltudná-e venni a holnapi meccset és elküldené nekem vagy bármilyen megoldás érdekelne ,mert sajnos éjszakás vagyok és semmiféleképp nem szeretnék lemaradni a holnapi meccsről ,főleg a szombati szenvedés után :D szóval bármi is lesz köszönöm előre a segitséget. :D hajra barca
Én is pontosan ugyanannyi kábeltévé-előfizetéssel rendelkezem, mint te, úgyhogy sajnos ebben nem tudok segíteni, viszont YouTube-ra egészen sok alkalommal fel szokott kerülni az aktuális Barça-meccs teljes egészében, természetesen csak a mérkőzés után pár nappal, szóval ott érdemes lehet majd keresgélni. :)
szabo.norbert1983
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2014.03.11. 22:09:34

2014.03.11. 22:16:54

Hellosztok. Írországban élek és mivel nem rendelkezek semmilyemn kábeltv előfizetéssel szeretnék megkérni vkit ,hogy esetleg feltudná-e venni a holnapi meccset és elküldené nekem vagy bármilyen megoldás érdekelne ,mert sajnos éjszakás vagyok és semmiféleképp nem szeretnék lemaradni a holnapi meccsről ,főleg a szombati szenvedés után :D szóval bármi is lesz köszönöm előre a segitséget. :D hajra barca
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2591
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.03.11. 21:00:43

Szerintem marad amit Tata is mondott a Fabregas- Xavi-Busi közép, Ini elől kint balon,lehet ez esetben Neymart Martino beteszi középre Messit meg ki a jobbosra.
Talán érzik a játékosok ha ilyen előnyről kiesnek a Bl-ből akkor végképp eláshatják magukat! :roll:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2186
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2014.03.11. 20:43:38

Lionel85 írta:Azért a ló túlsó oldalára sem kéne esni, hogy már minden címet elveszettnek kell tekinteni. A City ellen meglehet a továbbjutás, szerintem meglesz, de az eddigiekből tanulva sokkal nagyobb alázattal kell majd játszani.
Két gólos előny nem sok. A mi védelmünk képes egy ártalmatlan szituációból is gólt kapni, már a meccs első öt percében, vagy ha úgy megyünk fel a pályára, hogy elég a döntetlen.

Bármi lehet... egy két szöglet vagy kontra mondjuk fordítva is igaz....
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2014.03.11. 20:04:56

visca el barca írta:Xavi, Iniesta, Cesc és Messi együtt?

„Vannak olyan csapatok, akik ellen az a legfőbb érdekünk, hogy a labda a lehető legtöbbet legyen nálunk, a szerda esti pedig egy ilyen meccs lesz. Szóval nem látok indokot arra, hogy ezen változtassak.”

szoval holnap ini megint a baloson lesz. lehet neymar nem is fog kezdeni, nem hinném h beteszi jobbosra...
Vagy Messi jobbra, Cesc középre, Neymar balra? Nem tudom, Cesc sincs hatalmas formában, mondjuk nem meglepő, hiszen a tavaszi idényben vagyunk... Nem hiszem, hogy ez lenne a kulcs. De az első meccsen hasonló taktikával sikerrel jártak. Nem tudom, ha egyszer sikert arattak vele egy nagycsapat ellen, akkor miért nem ment ez a Valencia, vagy a Sociedad vagy a Valladolid ellen is?
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.03.11. 19:58:28

Xavi, Iniesta, Cesc és Messi együtt?

„Vannak olyan csapatok, akik ellen az a legfőbb érdekünk, hogy a labda a lehető legtöbbet legyen nálunk, a szerda esti pedig egy ilyen meccs lesz. Szóval nem látok indokot arra, hogy ezen változtassak.”

szoval holnap ini megint a baloson lesz. lehet neymar nem is fog kezdeni, nem hinném h beteszi jobbosra...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2014.03.09. 19:17:19

Azért a ló túlsó oldalára sem kéne esni, hogy már minden címet elveszettnek kell tekinteni. A City ellen meglehet a továbbjutás, szerintem meglesz, de az eddigiekből tanulva sokkal nagyobb alázattal kell majd játszani.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.03.09. 17:47:52

nézem a city fa kupa meccsét, 40 perc alatt a kapuig nem jutottak el. ötlettelen nulla.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.03.09. 16:50:35

Én nem vagyok ilyen derűlátó a City ellen.
Nem azt mondom, hogy kiesünk, de így a 2 gólos előny birtokában is irtó necces meccset várok. Az a bizonyos léc szerintem nem hogy rezegni hanem egyenesen ki fog lengeni.
A sorsolás pillanatában 55% esélyt adtam magunknak a továbbjutásra és most a 2 gólos előny birtokában sem látok sokkal többet a csapatunkban, szóval így is maradt nálam az 55%.
Döntetlent vagy egy szoros vereséget vizionálok.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
vlxe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 781
Csatlakozott: 2008.05.07. 23:16:25
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2014.03.09. 16:25:03

Gondoljatok vissza a 2007-08-as szezonra, amikor hasonlóan a ligában lévő meccsekre nem tudtunk megfelelően motiváltan kimenni, ellenben a Bl-re. Teljesen mást jelent egy már "agyonnyert" játékosnak a Bl, mindenki ezt a sorozatot akarja megnyerni, és ez most sincs másként. Ezért nem tudom elképzelni, hogy a City ellen kiessünk, utána meg lesz ami lesz. Abban biztos vagyok, hogy ezt a sorozatot továbbra sem fogja félvállra venni a csapat :!:
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3985
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.03.09. 10:20:25

Martin12 írta: Ne aggodj:D agyon fog verni minket a city!
Ez legnagyobb sajnálatodra azért nem fog megtörténni!

Annyi potenciál van még a csapatban, hogy egy ilyen előnyről otthon nem fog kiesni, ha egy kis csapat ellen nem is, itt még lesz motiváció.

A következő körben meg lesz ami lesz, igazából teljesen mindegy is. Szerencsénk is lehet egy viszonylag könnyebb (ha van ilyen) sorsolással vagy kizúgunk egy Madrid, München ellen rögtön.
A szerdai továbbjutásban én mindenképpen bízom, mint ahogy abban is lesz még ettől tartalmasabb hsz. részedről.
Martin12
Barça B
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2014.03.08. 20:11:08

2014.03.09. 10:06:07

Mezner2 írta:Én akármilyen szörnyen hangzik is, sokkal jobban szeretném, ha idén már most kiesnénk a BL-ből, mintha eljutnánk a 4 közé és megint mehetne az önámítás, és az, hogy nincs szükség változásra, mert minden jó és szép, hosszú távon a csapat érdekeit jelenleg egy korai BL kiesés támogatná a leginkább, még akkor is, ha soha nem fogok tudni, még csak egy meccs erejéig sem a csapatom ellen szurkolni ...... GYERE MÁR LAPORTA...
Ne aggodj:D agyon fog verni minket a city!
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2014.03.09. 09:25:16

Én akármilyen szörnyen hangzik is, sokkal jobban szeretném, ha idén már most kiesnénk a BL-ből, mintha eljutnánk a 4 közé és megint mehetne az önámítás, és az, hogy nincs szükség változásra, mert minden jó és szép, hosszú távon a csapat érdekeit jelenleg egy korai BL kiesés támogatná a leginkább, még akkor is, ha soha nem fogok tudni, még csak egy meccs erejéig sem a csapatom ellen szurkolni ...... GYERE MÁR LAPORTA...
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2014.02.28. 20:08:51

Leon írta:Egyre nagyobb bajban a City,nekünk meg egyre jobban érik a továbbjutás:
Súlyos büntetést kapott Manuel Pellegrini a Manchester City edzője, aki a Barcelona elleni első meccs után nyilatkozott nem túl finoman a játékvezetésről. Ennek köszönhetően az UEFA 3 meccses eltiltást adott neki, azaz március 12-én nélküle kell a Citynek pályára lépni a Camp Nouban.
Nem biztos, hogy ez hátrány lesz nekik :D
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2591
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.02.28. 19:34:39

Egyre nagyobb bajban a City,nekünk meg egyre jobban érik a továbbjutás:
Súlyos büntetést kapott Manuel Pellegrini a Manchester City edzője, aki a Barcelona elleni első meccs után nyilatkozott nem túl finoman a játékvezetésről. Ennek köszönhetően az UEFA 3 meccses eltiltást adott neki, azaz március 12-én nélküle kell a Citynek pályára lépni a Camp Nouban.
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.02.21. 17:54:56

azért nem kellene úgy beszélni a labdabirtoklásról, mintha más cél nem is lenne, illetve mintha más nem történt volna! az első félidő idegtépő taktikai harca közben a Barca állandó nyomás alatt tartotta a City védelmét és igenis támadó focit játszott (a maga módján) még akkor is ha ez nem közvetlen ziccerekben mutatkozott meg. egyszerűen arról volt szó, hogy kevesebb kockázatot vállaltak és a labda járatása közben állandóan próbálkoztak egy betörési lehetőséget kidolgozni. csak emlékeztetnék: a kontratámadások sem egymást követik pláne egy kiélezett meccsen, és még ha összejön azok sem mind sikeresek.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7463
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.02.21. 12:48:46

MikeTyson írta:
Charlie írta:Én nem nézek sok City meccset Veled ellentétben, de ki az a Nashri?
C.
http://hu.m.wikipedia.org/wiki/Samir_Nasri" target="_blank

Ő :mrgreen:
Szerencséd, hogy figyelsz! :D

Szerintem a "h" betű miatt kérdezett rá, de lehet, hogy eredetileg így kell írni, mert algír vagy milyen származású, nem tudom pontosan.

Ha Nasrival kezd szerintem még nagyobb gondban lettek volna. Mivel a két szélső védőnk(főleg Alba) is defenzívebb volt a megszokottnál nehezebb dolga lett volna, így jobban kinyílt volna a City ami nekünk jobban kedvez. Így hogy sikerült kinyírni a középpályát nagyon meg lettek fogva. Az angol csapatok ellen megy az a taktika, mert tudják birtokolni a labdát, abból támadást építeni, de itt meg voltak fojtva.
Pelle-nek abban igaza volt, hogy nem szabad gólokat kapni, mert az a visszavágó szempontjából nekünk kedvezne, viszont nem jól hajtotta végre, illetve a City a játékosállományát tekintve nem erre alkalmas. Senki ellen nem játsszák ezt a ligában. Viszonylag sok gólt is kapnak, de rengeteget lőnek. Így hogy nem tudtak dominálni, ez a taktika egy az egyben halott volt.
Ez volt a kulcs, amit Tata kiválóan felismert, hogy ha valamit, akkor a labdát tudjuk birtokolni és képesek vagyunk hosszú ideig eldugni. És itt a mezőnyfölény nem azt jelenti, mint a ligában. Egy 65-70 százalékos labdabirtoklás nem meddő, hanem a győzelem kulcsa. Az is beszédes, hogy a fejpárbajok nagy részét mi nyertük és szögletet is csak egyet engedélyeztünk a mérkőzés legvégén.

Idegenben viszont nincs más esélyük, mint támadni, azt pedig könnyen kihasználhatjuk.
Amúgy a második félidő elején pont mondtam, hogy Demichelis milyen jól játszik

Meggyőződésem, hogy a párharc még nem dőlt el, de nem lesz egyszerű dolguk 3 gólt rúgniuk úgy, hogy legalább annyit ne kapjanak.
Forca Barca!!!!
Avatar
torotam
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2009.04.21. 23:24:43
Tartózkodási hely: Budapest

2014.02.21. 11:07:37

MikeTyson írta: Én agy jó meccset akartam látni. Erre láttam egy nagy semmit amin be is aludtam volt, ha nem kapcsolok át a PSG-re... Egy ilyen tutyimityi valamit amit a city bemutatott még nem láttam. Ha a city játssza a saját játékát
Nagy taktikai csata volt, amiből a Barca jött ki jobban.
Továbbra is tartom: ha a City nekiront a Barcának, már az első 20 percben 0-2 nekünk.
(Lassú volt a City, körülményes, lehet a Chelsea elleni meccs túl sokat vett ki belőlük.)
Én nem tudom mi a City játéka, ennyire nem ismerem őket, de úgy nehéz is bármit játszani, ha nincs náluk a labda.
Martino pont azért "áldozta be" Pedrot, hogy Fabregassal kiegészülve négy középpályásunk járassa és tartsa a labdát. Okos húzás volt, bejött.
Visca el BARCA!
Avatar
MikeTyson
Jugador del Barça
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2014.02.11. 10:53:12

2014.02.21. 10:27:33

torotam írta:
Én ezért se róvom fel az ilyeneket, csak akkor, ha már tùlzásba viszi a spori a szeretetét, de összességében a gól abból születik ha az ellenfél hibázik. Itt Pelle akkorát hibázott, hogy meg is érdemelték a vereséget... Ilyen szempontból bízok egy nagyon jó visszavágóban, mert a tegnapi city 10 emberrel játszotta azt amit tud. És ez a szánalmas nálam, hogy egy top csapat, hogy tud egy meccset így elktoszni...
A legtöbb madridistától (és sok barcástól is) azt hallani, hogy Pelle mennyire elszabta, csak neki köszönhető, hogy kikapott a csapata, stb. Az igaz, hogy egy edzőnek rettentően nagy szerepe van és vállalnia kell a felelősséget, de:
1. A City-t nagyon sokat (ellen oldal is, mi is) túlmisztifikáltuk, már-már egy világverő csapatnak lettek beállítva - ez egyenlőre még nem így van.
2. Nem csak a City volt a pályán. Ott volt a Barcelona is egy működő taktikával, mely tökéletesen "hátranyomta" Touret, ezzel kikapcsolva őt az irányításból.
3. Pelle nem egy amatőr edző, nem ma kezdte, ismeri a csapata erényeit. Otthon nem akart gólt kapni, ellenben bízott a kontratámadásaikban, mert ha azok csak egy szöglettel érnek véget, az már kész életveszély a Barcelonára nézve...
4. Ha Pelle a Barcának esik, biztos vagyok benne, hogy már 20 perc után 0-2-re vezetünk.
5. (Ami számomra a legmegdöbbentőbb volt), a híres PL tempója és fizikális különbsége?! Mert volt fizikális különbség, de a mi javunkra. A kiállítás előtt is a középpályánk sokkal gyorsabb volt, a City játékosai rendre lemaradtak, lassabban mozogtak, nem tudták úgy lekövetni a játékosainkat, mint ahogyan azt egy Real Madrid vagy akár az Atletico.
6. Ami anno Mourinhonak az Internél Walter Samuellel bejött, az nem jött be Pellének Demichelissel :mrgreen:

Én azért írtam azt amit mert elég sok city meccset nézek, mivel talán ők és a Pool játszik úgy ami nekem szimpatikus. Engem az csesz fel, hogy tisztában vagyok, hogy mire képes a city, és kb gyök kettő volt amit kedden mutattak magukhoz képest. Igazából én lesz...tam, hogy ki nyer. Én agy jó meccset akartam látni. Erre láttam egy nagy semmit amin be is aludtam volt, ha nem kapcsolok át a PSG-re... Egy ilyen tutyimityi valamit amit a city bemutatott még nem láttam. Ha a city játssza a saját játékát és úgy kap ki, kicsit sem érdekelne, de az, hogy 2 hónapja várok egy meccset, aztán látok egy szinvonaltalan semmit, nem kicsit dühít... Nem tudom Pelle mit lát ebbe az argentin agyhalottban, és azt sem tudom, hogy mi volt az oka annak, hogy Nashri ne legyen kezdő. Elhiszem, meg láttam is, hogy barca pariban volt, de ezt hagyta neki a city... A végén 10 emberrel Nashrival játszották azt amit tudnának kb. Az más kérdés, hogy akkor is lőtt gólt a barca, de ott már nagyon kinyílt a city. Ilyen szempontból nagyon remélem, hogy jó legyen a visszavágó, mert ha ugyan ilyen sz..r lesz mint ez akkor meg is érdemlik, és talán el is fogom hinni, hogy ennyivel jobb a barca...
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3985
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.02.20. 15:40:20

herlius írta:Azért itt érdemes azt is figyelembe venni, hogy a City a hétvégén még lenyomott egy kemény meccset a Chelsea ellen, miközben mi a Rayo-val bohóckodtunk. Ezen a szinten bizony ez is sokat számít.
Valamennyire igazad van, de akkor mondok én is erre egy példát: Amikor a Chelsea kivert minket és Bl-t nyert, mi előtte lenyomtunk hétvégén egy élet-halál el Classicot. Nekem máig meggyőződésem, hogy mi nyertük volna a BL-t, ha nincs közvetlen az elődöntő visszavágója előtt a Real meccs. Ráadásul a Madrid is megszívta, mert akkor még jobbak voltak a Münchennél.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2014.02.20. 14:32:17

torotam írta:5. (Ami számomra a legmegdöbbentőbb volt), a híres PL tempója és fizikális különbsége?! Mert volt fizikális különbség, de a mi javunkra. A kiállítás előtt is a középpályánk sokkal gyorsabb volt, a City játékosai rendre lemaradtak, lassabban mozogtak, nem tudták úgy lekövetni a játékosainkat, mint ahogyan azt egy Real Madrid vagy akár az Atletico.
Azért itt érdemes azt is figyelembe venni, hogy a City a hétvégén még lenyomott egy kemény meccset a Chelsea ellen, miközben mi a Rayo-val bohóckodtunk. Ezen a szinten bizony ez is sokat számít.
Válasz küldése