Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2014.03.14. 22:32:12

Kovbal88 írta:
Boixos írta:azt kaptam, amit vártam, a barca sokkal jobb csapat, mint a sziti.
kár, h a szerényképességű bíró majdnem hazavágta az egészet.
Én többet kaptam, kiesést vártam, de ez a csapat olyan, már nem a régi.
Tavaly a Milan ellen volt ez, a helyzet.. aztán jött a bayern na valami hasonló lesz idén is...
Igen, szerintem is újra ez lesz. Csak annyival rosszabb a helyzet, hogy most a bajnokság is elúszik. Guardiola utolsó éve köszön vissza. El tudom viselni, de csak akkor, ha a Real megint nem nyer semmit.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2014.03.14. 20:58:59

Jól játszott a Barcelona, már várható volt, hogy a bajnokságban az idegenbeli meccsek szenvedéseit előbb-utóbb feledteti majd a gárda. Ez meg is történt, a City nem tudott dominálni egy sokkal jobb csapat ellen. Ez a realitás. Ennél már csak nehezebb lesz. És most meg kell mutatni, hogy nem csak hazai pályán jó a Barça, hogy az utóbbi két idegenbeli bajnoki csak múló ökörség volt. Annyi nehezítés van (nem is kicsi...), hogy a Real Madrid ellen kell megmutatni a tökösséget...
Kép
Kép
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.03.14. 08:34:59

Leon írta:A tegnapi meccs pár perces összefoglalója:Na ilyen egy igazi kommentátor (hangosítások fel a gépet :mrgreen: ):

http://www.youtube.com/watch?v=vYWa_z2-Jdo" target="_blank
megnéztem, sokszor... és csak annak illusztrálására, hogy a foci egy csodálatos dolog(soha nem fogjuk ketten ugyanazt látni!?) az első gól Fabregas sokadik átlátszó,rossz ütemű,három védőbe lőtt passza amiben az a döntő, hogy egy KAPITÁLIS védőhiba tette lehetővé, hogy Messi elkapja a lasztit. onnan már rendben van.
a második gólunk Iniesta szép akciója azzal a szépséghibával, hogy kisodródott, de még visszahozta (szintén Ini remek egyéni megoldása) aztán Alves cca 5 méterről tiszta helyzetből belevágja a gólvonalon elfekvő védőbe(!!!) nem ki, hanem befelé pattan. csak ennyi a különbség egy gól és egy ziccer között. ha nem hiszed, gondolj ugyanitt Messi kapufájára.
MyShadow
Jugador del Barça
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2013.08.25. 12:39:42

2014.03.14. 08:31:16

Kovbal88 írta:
Boixos írta:azt kaptam, amit vártam, a barca sokkal jobb csapat, mint a sziti.
kár, h a szerényképességű bíró majdnem hazavágta az egészet.
Én többet kaptam, kiesést vártam, de ez a csapat olyan, már nem a régi.
Tavaly a Milan ellen volt ez, a helyzet.. aztán jött a bayern na valami hasonló lesz idén is...
Kötve hiszem, ha nem nyerjük meg a BL-t, akkor hasonlóan beleszaladnánk a késbe, mint tavaly.
Egy, már nincs olyan csapat, aki fel szeretné és/v tudná törölni velünk a padlót;
kettő, mi sem mennénk fejjel a falnak, és ha nem is minden meccsen motiváltak a fiúk, de a rangadókon még nem kerekedett fölénk senki sem, igaz túl sok nem volt belőlük a szezon során.
Én drukkolok nekik, idén több esélyt látok egy kupa v Bl győzelemre, mint a bajnoki serleg elhódítására. Ez a keret még mindig iszonyat erős, és taktikailag sem olyan gyenge, mint ahogy sokan itt gondolják - Martino nem egy B kategóriás edző, ha vki Bielsát akarta, akkor Martinoban max annyival kapott kevesebbet, h nem egy fanatikus, és nem közelít egy diktátorhoz!
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.03.14. 07:34:13

Kovbal88 írta:
Boixos írta:azt kaptam, amit vártam, a barca sokkal jobb csapat, mint a sziti.
kár, h a szerényképességű bíró majdnem hazavágta az egészet.
Én többet kaptam, kiesést vártam, de ez a csapat olyan, már nem a régi.
Tavaly a Milan ellen volt ez, a helyzet.. aztán jött a bayern na valami hasonló lesz idén is...
Hallod, muszáj minden nap benyomni egy depresszív megnyilvánulást arról, hogy milyen sz.rok vagyunk? Igen, ez már nem a régi csapat, sztem mindenki tudja, meg azt is, hogy nem vagyunk elsőszámú esélyesek sem a BL-ben, sem a bajnokságban. De attól még bizakodni hadd lehessen már anélkül, hogy jönnél te és konfrontálsz a "szomorú valósággal". Sajnálom, hogy csalódást okozott a csapat a továbbjutással és a jó játékkal. Már ne is haragudj, de úgy utálom az ilyen Magdi anyus - féle megnyilvánulásokat, mert ezek arra jók ha bejönnek, hogy majd lehet utána képmutatóan jönni, hogy te megmondtad, ha meg nem jön be, akkor megmagyarázod, hogy miért voltunk mégis sz.rok a továbbjutás ellenére. Ne nézd meg akkor a meccseket...(Tudom, te a klub alapítása óta hű culé vagy, csak objektíven látod a helyzetet).
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2197
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2014.03.13. 22:22:05

Boixos írta:azt kaptam, amit vártam, a barca sokkal jobb csapat, mint a sziti.
kár, h a szerényképességű bíró majdnem hazavágta az egészet.
Én többet kaptam, kiesést vártam, de ez a csapat olyan, már nem a régi.
Tavaly a Milan ellen volt ez, a helyzet.. aztán jött a bayern na valami hasonló lesz idén is...
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.03.13. 21:38:22

azt kaptam, amit vártam, a barca sokkal jobb csapat, mint a sziti.
kár, h a szerényképességű bíró majdnem hazavágta az egészet.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3735
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.03.13. 21:31:10

Akkor a City kiütött minket, ismét megint minimum 4-et lőttek. #-o Akkor most megaláztak minket? Csókolok mindenkit, aki arcoskodott még az első meccs előtt. Jut eszembe, vki megfogadta, hogy az egész fórumot sörre fogja invesztálni, ha kettős győzelemmel ejtjük ki a Cityt...

Jó meccset hoztunk le, végre igazán látszott a csapaton, hogy akarnak focizni is. 2 meccsen 2 szabályos gólt elvettek és 2 egyértelmű 11-est... Ezzel együtt is sima 4-1... UEFALONA :!: (ezt jegyezzük meg a későbbiekben ugyanis ezt fogják a fejünkhöz vágni) Végre meg voltak a helyzeteink, a védőink jól zártak és ismét sikerült dominálnunk, amit már egy ideje nem láttam a csapattól. Messi végre régi fényében csillogott, Neymar ismét gyenge volt őszi énjéhez képest, de ezúttal egy picit jobb játékot sikerült leadni. Remélhetőleg lesz ez jobb is.

Kicsit komolyabbra fogom a témát. Egy szép statisztikát közöltek le a a City ellen felálló csapatunkról:
Record Barcelona with Busquets, Xavi, Cesc, Iniesta and Messi starting: 3W - 1D - 0L ‪#‎fcblive‬ W: Madrid City City, D: R.Sociedad [via md]

Alakul az új taktika, hatékonyságban egyáltalán nem rossz.

A folytatás már nagyon kemény lesz. Az Olympiakosz/United, PSG páros közül kéne kapni vkit.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.03.13. 14:15:44

A tegnapi meccs pár perces összefoglalója:Na ilyen egy igazi kommentátor (hangosítások fel a gépet :mrgreen: ):

http://www.youtube.com/watch?v=vYWa_z2-Jdo" target="_blank
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.03.13. 14:03:24

jangamen írta: Jól le lett írva: a baj az, hogy a kismeccsek nem tüzelik fel a srácokat. Azok nélkül viszont nincs semmi. Sajnos nem Bl-ből áll a világ, a szürke hétköznapokból jóval több van. Hülyén fogalmazok, de gondolom átmegy, hogy mire gondolok.
Ezzel egyet tudok érteni maximálisan, ahogyan a Xavis résszel is egyébként. A motiválásról meg azt gondolom, hogy az egész játék képét a Xavi-Ini-Busi-Messi "klán" adja meg. Ha ők unottak, akkor tökmindegy ki a másik hét-nyolc emberke. Legalábbis ezt érzem egyre inkább.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.03.13. 13:45:26

jangamen írta:A keretben rejlő potenciált józan ésszel gondolkozó és látó drukker (de még nem drukker se) nem vonhatja kétségbe. Akkor sem, ha innentől nyárig minden mérkőzést bukna a csapat. Nem ezzel van a baj.

Jól le lett írva: a baj az, hogy a kismeccsek nem tüzelik fel a srácokat. Azok nélkül viszont nincs semmi. Sajnos nem Bl-ből áll a világ, a szürke hétköznapokból jóval több van. Hülyén fogalmazok, de gondolom átmegy, hogy mire gondolok.

Persze, egy-két-három jó igazolás elég lehet(ne). De ahhoz, hogy tüzeld Messit, hozol mellé egy cserét, és leülteted ha csak lézeng. Na most hogy ez bejön, vagy sem, az jó kérdés.

A védelemnél ez nem működik, azt egész másképp kellene motiválni. Oda tapasztalat, nyugalom, bölcsesség és akarás kell. Oda egy nyolc évvel fiatalabb Puyol kellene. A középpálya? Ott az évekkel kell megküzdeni, ami megint nem fog menni. Cesc és Ini rendben vannak. Xavi, aki az igazi lélek ott, már 34 éves múlt. Pótolni kell, nem lesz könnyű. Vannak nevek, de egyelőre ez még kevés. Rafinha? Halilović? Nem tudják még pótolni.
Persze, a tegnapi meccsel még a gondok megmaradtak hátul és a középpályán és ezeket nyáron orvosolni kell. Itt nem egy-egy meccs számít magában, tehát hogy tegnap minden klappolt előtte meg a Valladolid ellen semmi, hanem az összkép számít az egész szezonban. Majd nyáron kell megvonni a mérleget.
Mindenesetre a tegnapi meccs óriási pozitívuma amit Messi egy mondatban összefoglalt: "Ma újra az a Barca tudtunk lenni...". Szóval reménykeltő volt eléggé tényleg a tegnapi meccs. Azzal nem értek egyet amit sokan írtak, hogy gyenge City volt stb., egyáltalán nem volt gyenge ez a tegnapi City szerintem.
Avatar
MikeTyson
Jugador del Barça
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2014.02.11. 10:53:12

2014.03.13. 13:40:48

jangamen írta:A keretben rejlő potenciált józan ésszel gondolkozó és látó drukker (de még nem drukker se) nem vonhatja kétségbe. Akkor sem, ha innentől nyárig minden mérkőzést bukna a csapat. Nem ezzel van a baj.

Jól le lett írva: a baj az, hogy a kismeccsek nem tüzelik fel a srácokat. Azok nélkül viszont nincs semmi. Sajnos nem Bl-ből áll a világ, a szürke hétköznapokból jóval több van. Hülyén fogalmazok, de gondolom átmegy, hogy mire gondolok.
A probléma (nekem nem :mrgreen: ) ezzel csak az, hogy ezzel kupákat nyerni nem lehet... A Real ezt csinálta évekig... Most van egy jó edzői stáb akik képesek felpörgetni a srácokat amikor kell, és ez nagyon fontos... Jön egy komolyabb csapat aztán mire felpörögne a brigád, már úszik az egész meccs... Nyerni is azzal nyertétek meg a City elleni meccseket, hogy irgalmatlan lassú focit tolnak az angol csapatok, és azt sem tudták, hogy merre van az öltöző a félidőben... Ettől független megérdemelten jutottatok tovább :)
Avatar
jangamen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2013.06.23. 18:11:42

2014.03.13. 13:34:15

A keretben rejlő potenciált józan ésszel gondolkozó és látó drukker (de még nem drukker se) nem vonhatja kétségbe. Akkor sem, ha innentől nyárig minden mérkőzést bukna a csapat. Nem ezzel van a baj.

Jól le lett írva: a baj az, hogy a kismeccsek nem tüzelik fel a srácokat. Azok nélkül viszont nincs semmi. Sajnos nem Bl-ből áll a világ, a szürke hétköznapokból jóval több van. Hülyén fogalmazok, de gondolom átmegy, hogy mire gondolok.

Persze, egy-két-három jó igazolás elég lehet(ne). De ahhoz, hogy tüzeld Messit, hozol mellé egy cserét, és leülteted ha csak lézeng. Na most hogy ez bejön, vagy sem, az jó kérdés.

A védelemnél ez nem működik, azt egész másképp kellene motiválni. Oda tapasztalat, nyugalom, bölcsesség és akarás kell. Oda egy nyolc évvel fiatalabb Puyol kellene. A középpálya? Ott az évekkel kell megküzdeni, ami megint nem fog menni. Cesc és Ini rendben vannak. Xavi, aki az igazi lélek ott, már 34 éves múlt. Pótolni kell, nem lesz könnyű. Vannak nevek, de egyelőre ez még kevés. Rafinha? Halilović? Nem tudják még pótolni.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.03.13. 13:15:16

jangamen írta:
Rivaldo11 írta:Leginkább azok kaphattak választ a tegnap látottakból-egyébként ide tehetem az odavágót is-akik szerint itt a fél keretet le kell cserélni. Ha van tűz, és akarat, ahogy Visca is írta, még mindig ott vagyunk. Nem kicsit tűnik úgy, hogy igazából a BL, és a nagy meccsek hangulata az, ami tudja motiválni a srácokat.
így tehát a válasz tulajdonképpen az, hogy a fél keretet le kell cserélni. Mert ha csak a nagy meccsek (Ligában évente van 4), meg a BL (évente van teljesítménytől függően pár) tudja motiválni a srácokat, akkor köszönjük, de el lehet fáradni másfelé. Ez itt a Barca.

Persze, tudom. Kell egy jó edző, aki motiválja őket. De mégis mivel? Pénzzel? Ugyan. Kupákkal? Ugyan. Hogy leülteti őket, szélnek ereszti őket? Ilyen tökös edzőt nagyítóval se találsz. Ha pedig nem találsz, akkor a keretet kell frissíteni és feltölteni sikeréhes "újoncokkal". Nincs más megoldás.
Elsősorban a keretben rejlő potenciálra céloztam. Ha okosan igazolunk, akkor elég-kapuson kívül-három olyan igazolás, amely a többieket is motiválja, illetve versenyhezet is teremtődik bizonyos posztokon.
És hogy mi legyen a motiváció? Egészséges mentalitású profik nem szeretnek veszíteni... Ennyi trófea, és siker után ez elég kell, hogy legyen-ha már mondjuk ennyi nekem, nekünk is elég mondjuk hetente egyszer kispályán, ingyér'...
Rivaldo-A Legnagyobb.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3991
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.03.13. 12:56:19

mes írta:Nem tudjátok, hogy Alves mit mondott a nezok fele fordulva a gólja után???
Valószínű köszönetet mondott a buzdításért. Őt ismerve, ennél merészebbet biztosan nem mondhatott! :mrgreen:
Avatar
jangamen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2013.06.23. 18:11:42

2014.03.13. 12:04:28

Rivaldo11 írta:Leginkább azok kaphattak választ a tegnap látottakból-egyébként ide tehetem az odavágót is-akik szerint itt a fél keretet le kell cserélni. Ha van tűz, és akarat, ahogy Visca is írta, még mindig ott vagyunk. Nem kicsit tűnik úgy, hogy igazából a BL, és a nagy meccsek hangulata az, ami tudja motiválni a srácokat.
így tehát a válasz tulajdonképpen az, hogy a fél keretet le kell cserélni. Mert ha csak a nagy meccsek (Ligában évente van 4), meg a BL (évente van teljesítménytől függően pár) tudja motiválni a srácokat, akkor köszönjük, de el lehet fáradni másfelé. Ez itt a Barca.

Persze, tudom. Kell egy jó edző, aki motiválja őket. De mégis mivel? Pénzzel? Ugyan. Kupákkal? Ugyan. Hogy leülteti őket, szélnek ereszti őket? Ilyen tökös edzőt nagyítóval se találsz. Ha pedig nem találsz, akkor a keretet kell frissíteni és feltölteni sikeréhes "újoncokkal". Nincs más megoldás.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.03.13. 11:12:09

Nagyon nagy szükség volt a tegnapi jó játékra. Végig kézben tartottuk a meccset és mint a legszebb éveinkben, úgy most sem aggódtam egy pillanatig sem, mert érződött a csapaton a magabiztosság, akarás és a játékkedv. Ez pedig ezt eredményezi. Felüdülés volt ezt látni ismét.
A Citynek esélye sem volt a párharc során, erre pedig senki nem számított szerintem és sokat elmond arról, hogy milyen szinten vagyunk még mindig, ha a csapat komolyan veszi a játékot.

Szép és jó a tegnap, örülök a továbbjutásnak, de akkor leszek igazán elégedett, ha végre a Ligára is át tudjuk menteni ezt az arcunkat, mert ha így játszunk, egyáltalán nem lehetetlen befogni a Realt, sőt! De ahhoz nem csak a klasszikusra kell majd ilyen szinten felszívni magunkat, hanem minden egyes hátralevő meccsre.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 830
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2014.03.13. 09:53:26

Nem tudjátok, hogy Alves mit mondott a nezok fele fordulva a gólja után???
Avatar
MikeTyson
Jugador del Barça
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2014.02.11. 10:53:12

2014.03.13. 09:46:34

visca el barca írta:a tegnapi nap bizonyította, hogy ha akarunk, akkor mi még mindig odatudunk dörrenteni. kár h egyre ritkábban akarunk. :( :?

kövi körben jöhet az olympiakos :D
Erről mint madridista tudnék mesélni...
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.03.13. 09:45:18

Leginkább azok kaphattak választ a tegnap látottakból-egyébként ide tehetem az odavágót is-akik szerint itt a fél keretet le kell cserélni. Ha van tűz, és akarat, ahogy Visca is írta, még mindig ott vagyunk. Nem kicsit tűnik úgy, hogy igazából a BL, és a nagy meccsek hangulata az, ami tudja motiválni a srácokat.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.03.13. 06:55:51

a tegnapi nap bizonyította, hogy ha akarunk, akkor mi még mindig odatudunk dörrenteni. kár h egyre ritkábban akarunk. :( :?

kövi körben jöhet az olympiakos :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.03.13. 02:39:11

szabo.norbert1983 írta:Köszönöm szépen a segiseget és varom a linket,hatha. de latom a fiuk kitettek magukert :D
http://livefootballvideo.com/fullmatch/ ... ester-city" target="_blank
ide elég hamar felkerülnek a meccsek, lehet nézni is egyből, pár verziót feltöltöttek, van 1 angol nyelvű meg 2 orosz, ha arra vágynál :mrgreen:
madridista
Rumig
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1320
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:49:04
Tartózkodási hely: EU

2014.03.13. 02:23:27

szabo.norbert1983 írta:Köszönöm szépen a segiseget és varom a linket,hatha. de latom a fiuk kitettek magukert :D
Innen lehet csemegézni.
2006. május 17., 2009. május 27.,
2011. május 28., 2015. június 6.
szabo.norbert1983
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2014.03.11. 22:09:34

2014.03.12. 23:58:03

Köszönöm szépen a segiseget és varom a linket,hatha. de latom a fiuk kitettek magukert :D
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2014.03.12. 23:45:50

Szerintem jó meccset hoztunk. Azért a city egyáltalán nem gyenge csapat, ennek ellenére 5-10 perctől eltekintve végig uralták a srácok a meccset. Az első félidőben már simán mehettünk volna 1-2 góllal, de messi kapufája után volt 2 nagyon komoly lehetősége a citynek, ami kicsit megnehezíthette volna a végjátékot, de helyén volt Valdes( mekkorát fogott atya ég!) Onnantól viszont zsebben volt a meccs.

Több helyzetünk volt, mert a city próbált letámadni és emiatt volt területe Messinek. Még messze nem beszélhetünk csúcsformáról, de ez már egy jó alap, amire lehet építkezni. Grat a csapatnak, mert az előzményeket figyelembe véve szépen helytálltunk. Csak ne az legyen a meccs utáni nyilatkozatokban, hogy lám-lám a kritikák alaptalanok voltak, mert nem voltak azok. Mostantól ez az a szint, ami alá nem szabad menni. Ha komoly dolgokat szeretnének elérni, akkor ennél még sokkal több kell.
Válasz küldése