Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2599
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2015.04.24. 12:27:00

Ki gondolta volna, hogy megint a legkönnyebbet kapják, már megint
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2015.04.24. 12:26:35

csababarca írta:Real lett a szerencsés.
Nyilván... Én a City-PSG után nem lepődtem a Bayern-en
94:39 6 - 1
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.04.24. 12:25:28

A lehető legrosszabb ami jöhetett. Bayern és mi játszunk otthon! Fene megette!
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.04.24. 12:25:00

Barcelona-Bayern München
Juventus-Real Madrid.

Real lett a szerencsés, mi duplán szívtunk, idegenben lesz a visszavágó.
Ebben a pillanatban dobtam 10k-t a real bl győzelmére.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csababarca 2015.04.24. 12:25:47-kor.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.04.24. 12:24:24

a létező legrosszabb ami lehetett. bayern ellen otthon kezdéssel. fakjú
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.04.23. 18:41:32

a bayernnél lassan tényleg nem marad játékos... most badstubernek szakadt szét a combizma. nem semmi a csávó, 1 hónapig egészséges, 2 évig sérült...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2015.04.23. 16:59:42

Taibi írta:Az angol bajnokot és a francia bajnokot már kipipáltuk.
Az elődöntőben jöhetne az olasz bajnok, a döntőben pedig a német.
A spanyol bajnokot meg lerendezzük a bajnokságban. :mrgreen:
Az kemény lenne, de fel is cserélhetnénk őket, most a német, döntőben az olasz :D
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2015.04.23. 16:54:23

Az angol bajnokot és a francia bajnokot már kipipáltuk.
Az elődöntőben jöhetne az olasz bajnok, a döntőben pedig a német.
A spanyol bajnokot meg lerendezzük a bajnokságban. :mrgreen:
Kép
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.04.23. 16:21:32

visca el barca írta:
Persze, ugyanezt leírtam. Elég ambivalens az hozzászólásom, ezért írtam le az elején, hogy én is meglepődöm magamon. Pogbát nem kell bemutatni, nálam jobban nem sokan gondolják túlsztárolt játékosnak. Mindezek ellenére azt érzem, hogy ők lehetnek a legkellemetlenebb ellenfél, épp a játékuk(?) miatt. Remélem nem jön be a megérzésem, és amennyiben a Juve következik sima lesz a párharc. Tény, hogy a papírforma nem ezt mutatja, tisztában is vagyok vele. Éppen ezért csak egy megérzés.
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2015.04.23. 15:37:30

20tek írta:(Kissé ironikus, hogy papíron a leggyengébb csapatot szeretném, ha elkerülné a Barca..)
Biztos olasz fóbiában szenvedsz mint én. Anno a Milan, vagy a Juventus mindig veszélyes ellenfélnek számított. Ugyanakkor viszont pillanatnyilag nem látom ránk nézve túlságosan veszélyesnek ezt a Juvét. Leginkább saját magunkat verhetjük meg velük szemben. Szóval dühödjön egymással a Bayern meg a Real, mi meg gyötörjünk be valahogy Itáliában két gólt oszt kész. Ja és persze kerüljük el a kitörő Izlandi vulkánokat...
Szóval én sajnálnám ha a Real kapná a Juvét...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.04.23. 15:33:47

Petr írta:Bár mostanában a játékuk nulla, tudnak ők ennél többet is, főleg a Barca-foci ellen
ez egy üres lózungnak tűnik, semmi többnek. évek óta nem játszottak "barca-foci" ellen, attól meg hogy a dortmundot megverték nem esek hasra. csoportkörben atleti ellen oda-vissza 0 gól, 1 pont, egy közepes monaco ellen oda-vissza 1 gól, a görögöknél a csoportkörben nulla játékkal eltaknyoltak stb stb. arról már nem is beszélek, hogy az agyonsztárolt pogba sérült, szegény pirlot meg már inkább hagyjuk, lassan a nulla olasz bajnokság szintjéhez is kevés lesz, olyna lassan tötyörög a pályán.

lehet te inkább a reált szeretnéd, de azért valld be, ha kiírna vmelyik admin egy 'kit szeretnél ellenfélnek' szavazást, a 90%, biztos hogy a juvére nyomna. az sem véletlen, hogy a bayern meg a reálosok nagy része is mind-mind a juvet akarja

elég sanszos, hogy bárki kapja meg a juvét, sokkal nagyobb eséllyel jut onnan tovább, mint bármelyik másik kombinációból.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.04.23. 15:08:21

Én is meglepődöm magamon, de én a Juvétól tartok a leginkább. Gyakorlatilag ők a fekete bárány, akik képesek lehetnek meglepni akárkit. Képesek defenzív és offenzív játékra is, elég kellemetlen, fizikális csapat is tudnak lenni. Bár mostanában a játékuk nulla, tudnak ők ennél többet is, főleg a Barca-foci ellen. Érzésem szerint az ő stílusok feküdne a kedvenceiknek a legkevésbé, nem szeretném végigszenvedni a párharcot. Jó meccsek nem lennének, gyanús, hogy ATM érzésem lenne a meccsek alatt.
Legszívesebben a RM-ot látnám ellenfélként, szerintem ők a leginkább verhetőek Barca-szempontból. A csapatukból hiányzik Benzema és Modric, és hatalmas szerencsére Bale is visszatérhet, tehát minden adott a kellemes végkifejlethez. A Bayerntől sem félek, ők is bőven verhető kategória. Kíváncsi lennék a 2 hasonló típusú csapat párharcára is, biztos érdekes lenne.
Mindent egybevetve bármelyik csapatot szívesen várom, csak a Juvét nem.
(Kissé ironikus, hogy papíron a leggyengébb csapatot szeretném, ha elkerülné a Barca..)
20tek
Jugador del Barça
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2008.08.13. 14:52:03

2015.04.23. 14:24:11

Alonso0190 írta:Szerintem ez a Bayern már nem olyan jó mint ami anno volt, Pep ellenére se.
Vagy talán éppen azért nem olyan jó. Odament Pep és vitte magával minden előnyét és hátrányát. Mivel Bayern nem a hatkupás Barcelona, a hátrányok lehet eősebbek: 1, a kontrákat olyan szépen benyelik, mintha ők kérnék 2, tavaszi fáradság itt is kidomborodik
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.04.23. 13:36:49

herlius írta:
Csak aztán nehogy jól pofánvágjanak mindenkit, mint pár éve a Chelsea.
Plusz tegyük hozzá, hogy elvileg "tisztára mosták" őket és sportdiplomácia szempontból nem jönne rosszul az olaszoknak, hogy lám itt vagyunk. Persze ez is amolyan spekuláció, de VB-t is akkor nyernek ha előtte bundabotrány van náluk. :D

Tök mindegy kit kapunk, itt már apróságokon múlik minden. Az is sokat számítana, hogy megint idegenben kezdhessünk, hogy tudjuk nyugodtan játszani a játékunkat és előnyt kovácsolni egy esetleges idegenbeli gólnak köszönhetően. Sérülés, eltiltás, egy helyezkedési hiba vagy bármi és továbbmegy az ellenfél. Én csak azért szeretném a Juvntust, mert rég nem játszottunk velük, s amúgy is nagyon nem szeretem őket, jó lenne kiejteni a zebrákat. :D
Kép
Kép
Kép
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2015.04.23. 13:15:33

corol írta:http://img6.hvg.hu/image.aspx?id=f19432 ... 203afa118c

Ez jól illusztrálja a helyzetet, grt a kitalálónak és a megvalósítónak.
Csak aztán nehogy jól pofánvágjanak mindenkit, mint pár éve a Chelsea.
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2015.04.23. 13:03:57

http://img6.hvg.hu/image.aspx?id=f19432 ... 203afa118c" target="_blank

Ez jól illusztrálja a helyzetet, grt a kitalálónak és a megvalósítónak.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10112
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.04.22. 19:35:38

Amúgy ezt a Bayernt tényleg nehéz behatárolni.... Bennünk még mindig a 7-0 van, viszont azóta rengeteget fejlődtünk, és a Bayern is teljesen más játékot játszik, sokkal inkább spanyolosítja Pep.
Nekünk megragadt a 7-0 (ami azért valljuk be sokminden közrejátszott, pl elég nehéz úgy pályára lépni hogy az edzőnk, akiket kedvelnek a játékosok épp kórházban az életéért küzd stb..)
, viszont pl mostanában azellen a City ellen is döntetleneztek meg kikaptak akiket mi kb félgőzzel lefociztunk.Plusz tavaly a Real kicsapta 5-0-ás összesítésben őket, kíváncsi leszek...

Talán akkor érné meg ha őket kapnánk most, ha Ribériék nem gyógyulnának fel addigra.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.04.22. 19:21:45

Alonso0190 írta:Szerintem ez a Bayern már nem olyan jó mint ami anno volt, Pep ellenére se. Mi viszont jóval jobbak vagyunk minden téren mint a 7-0-nál.
Szerintem annál nem nehéz jobbnak lenni. :mrgreen:
Avatar
Alonso0190
Jugador del Barça
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2012.08.24. 08:16:18

2015.04.22. 18:01:25

Szerintem ez a Bayern már nem olyan jó mint ami anno volt, Pep ellenére se. Mi viszont jóval jobbak vagyunk minden téren mint a 7-0-nál.
"Inkább vagyok a nyolcadik helyen egy olyan csapattal, ahol ezer ember azt akarja, hogy a hetedik helyen végezzek, mint a harmadik helyen egy olyannal, amelyik a fordítottját akarja." - Fernando Alonso
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.04.22. 17:36:13

Én szívesen látnám a Bayernt a következő körben. Ez a Bayern, nem az, akik, a földbe döngöltek minket. Lehet, Pep faktorról beszélni (wtf, ez mi?), de teljesen más focit játszunk. Megtanultunk kontrázni, amivel Guardiola egyik csapata sem tud mit kezdeni. Arról nem is beszélve, hogy mostanában, ha valamilyen nagyobb csapattal találkozott a bajor csapat rendszerint leszerepeltek magukhoz képest.

A legnagyobb szenvedés az Atma - Real páros ellen lenne szvsz. A Juve - Monaco kettős győztesét gond nélkül át kell lépjük, más szintet képviselnek. :)

ui: nem hiszem, hogy hagynék, hogy megint spanyol házi döntő legyen. :)
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.04.22. 16:39:07

"Kár" volt teljesen eldönteni a párharcot már az első féidőben. :D
Várható volt, hogy ezután egy "unalmas" második jön.
Tréfát félretéve, szinte tökéletes meccset játszottunk. Furcsa, de talán csak Messi lógott kifelé. Ilyen nem tudom mikor volt utoljára. Ahogy folyt a meccs, egyre frusztráltabb és görcsösebb lett, jót tett volna neki egy gól.
Sok embert ki lehet emelni, így egyenként felesleges is, de ami igazán örvendetes, hogy Ini és Alves a legjobbak között volt. A PSG előtt teljesen betette a kaput, hogy már az első perctől kezdve nekik mentünk, minden labdát még a térfelükön visszaszereztünk, az első tíz perc után fel is adták. LE nem hibázott ebben, kicsit féltem, hogy a folyamatos labdatartásra megyünk, de hál' Istennek nem így lett. Ibra is csak, ha jól emlékszem, a 12. percben ért először labdába.
Végülis 6 gólt lőni egy PSG ellen két mccs alatt megsüvegelendő. :D
Azért egy Sevilla-PSG-Valencia-PSG sorozatot ilyen rövid idő alatt így lehozni, nem kis dolog. Ráadásul a Sevilla is félig már zsebben volt.

Nem tudom ki hogy van vele, de szeptemberben gondolkodás nélkül aláírtam volna, hogy ekkorra vezetjük a bajnokságot, BL elődöntő (nem is akármilyen csapatokon keresztül) + kupadöntő.

A következő körben nem is tudom ki lenne jobb, a Bayern vagy a Real (úgy is tuti, hogy továbbjutnak). A németekről nem igazán tudni milyen erősek. A bajnokságot és kupát nem lehet alapul venni a BL-ben nem igazán kiegyensúlyozottak, egy szinten lehetnek a Madriddal, de spanyollal nem igazán szeretnék újra játszani. (Két meccsen amúgyis másképp alakulnak az erősviszonyok.) Azt látjuk eleget, a Juve/Monaco-t úgysem sorsolják velünk össze . A csoportkörben, a nyolcad -és negyeddöntőben is a legnehezebbet/második legnehezebbet kaptuk.
Forca Barca!!!!
Avatar
teodor
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2015.03.18. 11:44:04
Tartózkodási hely: Budapest

2015.04.22. 14:26:26

Nekem ami nagyon tetszett:
Ez 1 gól: Ini... csak szuperlatívuszokban lehet beszélni róla, testcselekkel tönkretette az egész Francia csapatot és a befejező passz....Neymar meg elintézte, képességeihez méltóan!
A 2. gólnál 8-9 védő és 3-4 támadó, nem Neymart emelném ki, hanem Alvest aki megoldotta, tökéletes munka :)

Most is csak azt tudom mondani: Egyszerűen lehetetlen tartani a Barcát-első hármasát, ha nem megy Messinek, akkor jön a másik kettő vagy ha minden kötél szakad ,akkor jön a középső harmadból valaki vagy a hátsó régióból...

Kb 18 szál cigivel ütem le mecset nézni, gondoltam felfalom és még leszaladok félidőben utánpótlásért meg némi szeduxen sem ártana agykapacitás szinten tartására:), de kb 3 percig izgulhattam mert a fiúk gondoskodtak arról, ennek a meccsnek csak egy vége lehet, NYERÜNK!

Külön öröm: André ter Stegen, eszméletlen labdabiztos, a passzai(haza passz és kitenni szélekre stb) élmény látni 99% atom biztosan oldja meg)

Köszönöm nékik: VISCA EL BARCA
zsoltman
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2005.08.21. 17:52:56

2015.04.22. 12:14:03

herlius írta:
Samper írta:Csak ne a Bayernt!
Őszintén szólva nem tudom kivel járnánk jobban az elődöntőben. A ma esti meccsek továbbjutói közül talán egyedül a Monaco lehetne könnyebb falat, viszont érzésem szerint nem fogják kiejteni a Juve-t. Az olaszok ellen soha nincs könnyű életünk, nagyon jól értenek a Barca játékának a megfolytásához, ráadásul Allegri többnyire jól meccsel ellenünk. A Real-Atletico párosból mindkettő ellen szenvedős meccseink lennének és egyáltalán nem mehetnenk biztosra (az idei bajnoki meccseink eredménye alapján a Real ellen pl kiesnénk). A Bayern viszont tipikusan olyan focit játszik, ami ellen lehet keresnivalónk. Pep-el holtbiztosan nem állnak be buszozni a kapu elé és ha sikerül kontroll alatt tartani a gyors játékosaikat, akkor mindenképpen van esélyünk ellenük. Talán több is, mint egy meccsen a döntőben.

Nehéz megítélni ezt a mostani Bayern-t,ez nem az amelyik csúcsformában kiejtette a Barcát.Az idén még nem játszottak erősebb csapattal.Tavalyihoz képest nem tudom,hogy jobbak e de a blankók átszaladtak rajtuk tavaly.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2015.04.22. 11:46:06

Samper írta:Csak ne a Bayernt!
Őszintén szólva nem tudom kivel járnánk jobban az elődöntőben. A ma esti meccsek továbbjutói közül talán egyedül a Monaco lehetne könnyebb falat, viszont érzésem szerint nem fogják kiejteni a Juve-t. Az olaszok ellen soha nincs könnyű életünk, nagyon jól értenek a Barca játékának a megfolytásához, ráadásul Allegri többnyire jól meccsel ellenünk. A Real-Atletico párosból mindkettő ellen szenvedős meccseink lennének és egyáltalán nem mehetnenk biztosra (az idei bajnoki meccseink eredménye alapján a Real ellen pl kiesnénk). A Bayern viszont tipikusan olyan focit játszik, ami ellen lehet keresnivalónk. Pep-el holtbiztosan nem állnak be buszozni a kapu elé és ha sikerül kontroll alatt tartani a gyors játékosaikat, akkor mindenképpen van esélyünk ellenük. Talán több is, mint egy meccsen a döntőben.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.04.22. 10:12:31

Roniee21 írta:Nagyon remélem,hogy a Bayernt kapjuk. Elegem van már ebből a csicska német fociból.

Revansot kell venni a 2 évvel ezelőtti meccsekért.

Visca el Barca !

Köszönöm! :D
A Fifa egy szégyen
Válasz küldése