Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2015.09.23. 23:08:59

Olyan szinten sehol sincs JELENLEG ez a Barca, hogy az félelmetes. 9 tétmeccs, kb 2 elfogadható teljesítmény. A srácok teljesen nyugodt szívvel belekaksizhatnak az egészbe, mert a 0 teljesítmény, az értelmetlen piros lap, a 0 futás és alázat sajnos kevesebbet nyom a latban, mint a teljesítmény. Olyan szinten fogunk idén pofára esni, egy Benitez dirigálta Madriddal szemben, amilyet még a világ nem látott. LE itt most vagy nagyon gyorsan rendet tesz, vagy kegyetlen nagy bajban leszünk.
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2015.09.23. 23:01:31

Kovbal88 írta:Azért sokan azt elfelejtik, hogy nem csak a Barca volt a gyenge, hanem a Celta volt igen erős, ha nem ennyire erősek akkor ma itt nem ez van ami.
Kár érte, mert alakulhatott volna másképp is, ha pontosabb a csapat, de ez van!
Bizony, jó kis csapat ez a Celta, már tavaly is kellemetlen ellenfél voltak, idén még erősebbek, eddig veretlenek a bajnokságban! Nem lenne akkora gáz kikapni tőlük, de ez a 4-1 azért csúnya. Nem kongatnám a vészharangot, viszont aggasztó, hogy rövid időn belül másodszor futunk bele nagy verésbe.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.09.23. 22:57:57

A Celta ma jobb volt, motiváltabb. Meglepte az agresszìvitása a Barcát és nem tudtak vele mit kezdeni. Lagymatagon kezdtünk és az első még csak nem is helyzetből kaptunk egy gólt, egyébként gyönyörű volt és ha nem mi kaptuk volna megtapsolom, ilyet mi szoktunk rúgni. Onnantól kezdve ész nélkül kezdtünk támadni, aminek meg is lett az eredménye. Az, hogy Alves, Pique nincs játékban az látszik, de hogy Masch már sorozatban múlja alul önmagát az nem véletlen. Valami nem akar összejönni csak úgy, mint tavaly. Tavaly sem kezdtünk acélosan, aztán lett, ami lett. Én azt mondom, hogy kellett ez a zakó, mert talán visszaviszi a társaságot a helyes útra. A kapu előtti pontatlanságok inkább bosszantanak. Pocsék a helyzetkihasználásunk. A hátrány sem kellene, hogy idegesìtse ezt a társaságot, mert pont a tavalyi szezon mutatta meg, hogy igenis tudunk fordìtani, nem egyszer tettük meg. Remélem ez a vereség időben jött, csak úgy, mint a januári, ami után egy héttel elkezdtük a menetelést és megnyertünk mindent.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
aynas
Capitá del Barça
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2004.10.28. 13:08:07

2015.09.23. 22:47:10

kevesebbért is rúgtak már ki edzőt. a zsákos bilbao ellen 4-0 és ma ez a szégyen kvára nem fér bele. 1 gól alves 2. gól pique, 3. gól alves 4. gól pique. nem tudjuk meg, ha ők ketten nem játsznak, akkor mi lett volna. sergi roberto jobb hétvédbe és vermaelen középpre. iniesta múlt idő, matyi is felejtős. ennyi helyzetet pedig nem lehet kihagyni. ebből a szégyenből sztem nem fogunk kikecmeregni. ez egy elég meleg idény lesz. kicsi a keret és a sérülések miatt januárig döntő lesz, hogy mekkora hátrányban leszünk a madridtól.
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2015.09.23. 22:41:47

Kovbal88 írta:Azért sokan azt elfelejtik, hogy nem csak a Barca volt a gyenge, hanem a Celta volt igen erős, ha nem ennyire erősek akkor ma itt nem ez van ami.
Kár érte, mert alakulhatott volna másképp is, ha pontosabb a csapat, de ez van!
Ezt a mentalítást én sem értem, ha nyerünk mi voltunk királyok, ha vesztünk akkor csak mi voltunk gyengék.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2197
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2015.09.23. 22:28:14

Azért sokan azt elfelejtik, hogy nem csak a Barca volt a gyenge, hanem a Celta volt igen erős, ha nem ennyire erősek akkor ma itt nem ez van ami.
Kár érte, mert alakulhatott volna másképp is, ha pontosabb a csapat, de ez van!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.23. 22:26:13

jelwaz írta:
Bob_Marley írta:Elvesztettük a bajnokságot hsz-k 3...2.....1....hajrá...:D

Fásult társaság, sok hibával főleg érthetetlen védekezési kihagyások és négy bekapott gól. Las Palmas ellen javítani kell, várható volt, hogy a Balaidosban kutya nehéz lesz, s sajnos be is jött.
Elbagatellizálni sem kell ezt a vereséget, egyáltalán nem volt biztató, amit láttunk. Én azon túl, amit összeszedtetek itt, kicsit azt is látom, hogy a csapat egyszerűen nem tudta mi van 2-0-nál. Annyira szokatlan volt ez a szituáció nekik, hogy halvány lila fogalmuk sem volt, hogy ilyenkor mit kell tenni. Hátrányba kerültek, és az ellenfél akart még gólt rúgni, nem pedig megőrizni az eredményt. Nem volt senki, aki mutatta volna az utat, sok egyéni akció indult meg, ami pillanatok alatt elhalt. De a legjobbkor jött a pofon tán, ha mindenki, akinek kell, önkritikát gyakorol, akkor ez egy nagyon értékes 0 pont lesz.

Nagy respect a Celtának, bár én nem tartom azt sem elítélendőnek, amikor egy csapat a játék töredezésével ér el meglepetés eredményt, de az ilyet jobb nézni. Nincs kérdés, sokkal jobbak voltak ma, jó helyre került a 3 pont.
Igazad van, hogy nem kell elbagatellizálni a dolgot én sem teszem. Úgy érzem e a picit erőltetett menet, ami jellemző volt az elmúlt 1-2 hétre most csúcsosodott ki.
Kép
Kép
Kép
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.09.23. 22:25:13

azért Messiék legközelebb szólhatnának Luchonak előre, ha az első félidőben nincs kedvük megmozdulni és a legminimálisabb pressziót sem hajlandók gyakorolni, hogy akkor ne tolja már fel a védelmünket kezdőkörig, mert csak az nem fogja kihozni a labdát, aki nem akarja, és csak az nem fogja berugdosni a védelem mögé, aki nem akarja. mert az első félidőben ez volt, ott el is ment. aztán a másodikban már kényszerből történt, hogy szétkontráztak.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.23. 22:19:24

Rivaldo11 írta:Ahhoz mindenképp zs kategória, hogy orrba-szájba szívasson minket, ennyire nem jó, messze nem. De majd kiderül ez, amikor megvesszük, és csak néz majd, mint kezdő Bzi a gőzfürdőben, a többség meg keresi a celtás teljesítményét...
Koke nekem futballista, csak nem kimagasló.
Egy jó melós. De semmi több. Bár mivel tudom, hogy neked a szürke a kedvenc színed, érthető hogy tetszik a játéka. Nem osztom a véleményed ebben a kérdésben, és még finoman fogalmaztam. :)
Én bízom benne, hogy koránt sem lesz igazad, mert az nem véletlen ha valaki ennyire tud húzni egy csapatot. Koke-t meg valóban a nagy munkabírása miatt kifejezetten szeretem, ez örök "ellentét" lesz kettőnk között. :D Halkan megjegyzem, hogy pl ma is mennyit jelentett volna egy emberke, aki nem ismer elveszett labdát. Na és Koke pont ilyen, s mellett borzasztó képzett és magas játékintelligencia és passzkészség társul hozzá. Ilyen játékos mindenhova erősítés, elfogadom ha neked nem. Azért van a fórum, hogy különböző aspektusok ütközzenek.
Kép
Kép
Kép
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.09.23. 22:19:08

Ma az volt a gond, hogy nekünk semmi sem jött össze ellenben a Celtával. Sajnos a meccs ezen és a sok egyéni hibán ment el. (Ugye Alves és Pique?) De a kaput eltaláló lövések alapján egy szót nem szólhatott volna senki, ha ma mi nyertünk volna 0-2-re.

Az a helyzet, hogy gödörben vagyunk. Ez szerintem nem fog sokáig tartani, de jelentősen megnehezítheti a dolgunkat. Amúgy nem lehet, hogy míg Pepnél a csapat januárt-február környékén volt rossz formában, addig LE Barcája szeptemberben nincs a toppon?

Mindenesetre tanulnunk kell a hibáinkból és kijavítani azokat. Még nincs veszve semmi, akár még a tripla is újra összejöhet. :D

Visca El BARCA!!!
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2015.09.23. 22:16:33

Halkan megjegyzem, hogy azért jó lenne már betalálni egyszer az első félidőben-ez eddig nem jött össze bajnokin.Ma kulcs lehetett volna ha mondjuk Messi vagy Neymar betalál 0:0 nál.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2015.09.23. 22:15:23

Ez elég csúnya lett, akárhogy is nézzük ez gáz volt.
Itt jön ki a transferban dolog. KP halott, nincs minőségi csere. MSN-ből két játékos hatástalan volt, védelem pedig teli hibával, ellenben a Celta élete meccsét játszotta. Megérdemelték a győzelmet. Egyszerűen semmi nem jött össze.
Viszont nem látom azt a motiváltságot amit tavaly megannyiszor hangoztatott Lucho. Sétálgatunk, le....juk az egészet, embereket hagyunk szabadon, és nem hatottak meg minket a gólok, tavaly nem ez jellemezte a csapatot. Ahogy gólt kaptunk egyből hajtottunk és egyenlítettünk.Valamint a csapatvédekezés, nulla.

Luchonak ha lenne töke,(tavaly volt) leültetné Mascherano-t. Hibát hibára halmoz az argentín, ezt huzamosabb ideig nem csinálhatja. Piqué is kezd kanászkodni, pedig csak most tért vissza.
Bartra helyében, most bontanék szerződést. De majd a Las Palmas ellen kezdeni fog, ismét lehoz egy 10 es teljesítményt, aztán a Leverkusen ellen megint kapunk majd 3-at Piqué és Masch agyatlansága miatt.
Matyit sem értem minek kell kitenni a szélre, ha van nekünk rendes balhátvédünk Adriano személyében.

Persze nem ezen meccsen fog elmenni a bajnokság, nagyon sok van még vissza, csak a szezon kezdete óta ilyen a játékunk és ez aggasztó. El nem tudom mondani mennyire várom Arda-t, az új impulzusokat és hogy Lucho kitalál valami B tervet, hogy ne csak az MSN-ből éljünk, mert ez így gáz.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára roby122 2015.09.23. 22:17:37-kor.
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2015.09.23. 22:15:03

Bob_Marley írta:Elvesztettük a bajnokságot hsz-k 3...2.....1....hajrá...:D

Fásult társaság, sok hibával főleg érthetetlen védekezési kihagyások és négy bekapott gól. Las Palmas ellen javítani kell, várható volt, hogy a Balaidosban kutya nehéz lesz, s sajnos be is jött.
Elbagatellizálni sem kell ezt a vereséget, egyáltalán nem volt biztató, amit láttunk. Én azon túl, amit összeszedtetek itt, kicsit azt is látom, hogy a csapat egyszerűen nem tudta mi van 2-0-nál. Annyira szokatlan volt ez a szituáció nekik, hogy halvány lila fogalmuk sem volt, hogy ilyenkor mit kell tenni. Hátrányba kerültek, és az ellenfél akart még gólt rúgni, nem pedig megőrizni az eredményt. Nem volt senki, aki mutatta volna az utat, sok egyéni akció indult meg, ami pillanatok alatt elhalt. De a legjobbkor jött a pofon tán, ha mindenki, akinek kell, önkritikát gyakorol, akkor ez egy nagyon értékes 0 pont lesz.

Nagy respect a Celtának, bár én nem tartom azt sem elítélendőnek, amikor egy csapat a játék töredezésével ér el meglepetés eredményt, de az ilyet jobb nézni. Nincs kérdés, sokkal jobbak voltak ma, jó helyre került a 3 pont.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.09.23. 22:11:49

Először is leszögezném, h a Celta kiválóan játszott. DE Luchonak szerintem több taktikai,felállásbeli hibája volt. Védelem összeállítását nagyon elnyeste. És itt most nem a 2 kh-ra gondolok. Bár Bartrát simán berakhatta volna. De hát kibontaná meg a tavaly jól szuperáló Masch-Piqud párost. A 2 szélsővédő személyénél szerintem rosszul döntött. Mathieu nem is tudom, már hányadik meccsen "bizonyítja", nem bhv. Ezen poszton sajnos Albán kivül nincs értékelhető cserénk. De így utólag Adriano lehet jobb lett volna.

Jhv posztot is elszabta sztem. Alves meccshiánnyal küszködik. Védekezése mindig is gyenge volt. Itt leginkábba a helyezkedésére gondolok. És lehetett tudni, h Nolitot kéne semlegesítenie. Ráadásul úgy h Rakitic se volt ott, aki általában be szokott segíteni neki.
Tehát összességében lehet, h SR egy biztonságosabb választás lett volna.

Akkor térjünk át a taktikai részére. Mindenki tudhatta/gondolhatta, h a Celta 100%san fog pörögni, és menni előre. Ilyenkor nem szabad belemenni az adok-kapokba. Ilyen szitukba kell elővenni a tiki-takát. Lassítani a játékot sok rövid passzal. Ehelyett mi is rögtön a megszerzett labdával támadni akartunk, ahelyett hogy eldugtuk volna. Ilyen helyzetekre hiányzik egy Xavi, aki megszabja a labdajáratás sebességét.

A másik taktikai hiba pedig a 2. félidőben jelentkezett. Nagyon kitámadtunk, a védelmet feltoltuk a félpályáig. Ezt max. utolsó 15 percben szabad, különben agyon kontrázik az ellenfél. És hát láthattuk, h a Nolito, Aspas páros mire képes.

Mindezek mellett rengeteg helyzetet puskáztunk el. Legfőképpen a Messi, Neymar páros.
Egyáltalán nem aggódok. Látszik, h a csapat még nincs formában. Illetve Celta ellen mindenki vért fog izzadni,
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2015.09.23. 22:10:23

Szóval ezek a meccsek kezdenek egy korábbi, nagyon széthulló Barca meccseire emlékeztetni. Nem akarok én ördögöt a falra festeni, de ez idén már nem az első nagyon kiábrándító meccs. Oké...év eleje, oké rövid pad, de nekem ez többnek tűnik ennél.
4-1! Borzasztó játék! Óriási hibák! Észbe kell kapni.
A mai meccs...Ter Stegent én nem tudom most hibáztatni, mert szerintem egyik gólban sem volt benn (az első egy nagyon jó tekerés volt). Védelem. Matyi nálam 5. számú védő, de soha többé nem szélső. Inkább verjünk oda egy cölöpöt. Alves katasztrófa, Piqué jól kezdett, de rengeteg hibát vétett. Talán korai volt a 2 sérültet (+Matyit) egyszerre a védelembe tenni. Masc meg totál formán kívül van. Pihennie kéne. Éppen játszhatott volna Bartra, aki fiatal, bírja, kiteszi a szívét, a hétvége legjobbja volt, de nem...ő csak pihenjen!!!
Középpálya. Fásult, gyenge volt. Itt vagyunk nagyon kevesen. Mascot én inkább itt rotálnám. Itt nagy bajok lesznek télig!
Csatársor szintén gyenge. Messinek villanásai vannak, sajnos nem komoly tényező. Neymar ment, de gólt lőtt,de semmi több. Ráadásul engem már kezd idegesíteni, hogy csak egymást keresik a pályán. Nem is tudom Suarez hogy bírja, de nem lennék meglepve, ha nemsoká szóvá tenné. Cserénk meg ide nincs.
Nolito meg bizonyított!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2015.09.23. 22:07:53

Ahhoz mindenképp zs kategória, hogy orrba-szájba szívasson minket, ennyire nem jó, messze nem. De majd kiderül ez, amikor megvesszük, és csak néz majd, mint kezdő Bzi a gőzfürdőben, a többség meg keresi a celtás teljesítményét...
Koke nekem futballista, csak nem kimagasló.
Egy jó melós. De semmi több. Bár mivel tudom, hogy neked a szürke a kedvenc színed, érthető hogy tetszik a játéka. Nem osztom a véleményed ebben a kérdésben, és még finoman fogalmaztam. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rivaldo11 2015.09.23. 22:11:28-kor.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.09.23. 22:05:38

hú de szánalmas volt :) a fiúk csináltak melót a mémgyárosoknak.

nem is írok inkább a hozzáállásról meg a taktikáról, gondolom úgy is ki lesz vesézve, az nb1-es egyéni teljesítményekkel együtt.

ez a téli átigazolási időszak úgy fog kelleni, mint egy falat kenyér.

a bajnokság nyilván nem ment el, de egy Celta feltörölte velünk a padlót, azért ez elgondolkoztatóbb annál, mint hogy javítani kell a Las Palmas ellen azt csá.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.23. 22:05:32

Rivaldo11 írta:Attól függetlenül, hogy az ilyen zs kategóriás figurák, mint aspas meg nolito általában nagyot mennek ellenünk, már az első percekben látszódott, hogy itt ma baj lesz. Fásultak, lassúak voltunk.
Gyorsan felejtsük el, illetve a tanulságot azért szűrjük le, aztán nyomás tovább.
Ha Nolito zs kategóriás akkor iszonyat magasan lehet a mérce, de ezt írtam már az élőben is. Akkor teszem azt Munir milyen kategóriás? Nolito második éve a Celta egyik legjobbja, s nem hiába vannak ott a világ egyik legerősebb bajnokságában a középmezőny elején.

Én elhiszem, hogy neked ő nem focista, de neked Koke se focista más se focista. :D Nolito egy nagyon képzett ügyes játékos és rengeteget fejlődött a Celta-ban.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.09.23. 22:03:53

Hozzá kell tenni hogy a Celta vezeti a bajnokságot nem érdemtelenül.Teljesen lejátszottak minket erőlködés nélkül látszólag.Gratulálok!Nekünk meg nagyon észbe kell kapni.
Kép
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4522
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2015.09.23. 22:03:24

Azt hiszem a legjobbkor jött a hideg zuhany, rendet kell tenni mert óriási zűrzavar van a csapattal. Megy itt a Stegenezés, sajnáljuk Rafinhát, agyalunk hogy vajon Arda nevezhet-e.. Össze kéne rakni ezt a csapatot mert jelenleg olyan augusztus közepe állapot volt ma a pályán. Messi is rengeteg hibával játszik ma, középpályán nincs védekezés, Ha Rakitic nem játszik, Alves meg van áldva. Fu, lesz itt cirkusz januárig.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
pezZy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2010.09.29. 18:34:43
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Kapcsolat:

2015.09.23. 22:03:12

Bob_Marley írta:Elvesztettük a bajnokságot hsz-k 3...2.....1....hajrá...:D

Fásult társaság, sok hibával főleg érthetetlen védekezési kihagyások és négy bekapott gól. Las Palmas ellen javítani kell, várható volt, hogy a Balaidosban kutya nehéz lesz, s sajnos be is jött.
Abszolut nem erdekel, hogy ma kilaptunk. Egyertelmu, hogy a veresegek is jonnek. Inkabb az zavar, ahogyan kikaptunk, buta hibak stb.. Igy nem lehet elore rohanni, ahogy mi csinaltuk. Meglehet nezni, hogy a Celta se vedekezett, es megis jobban zartak a teruletet. Ki lehet kapni, mert nincs olyan, hogy nem kapunk ki. De a szezonba a csapatvedekezessel komoly gondok vannak.
Kép
"El fogom feledtetni velük a vereség ízét, ám jól az eszükbe vésem, hogy mindig küzdeniük kell. Én vagyok a vezető, ők követnek engem, együtt pedig sikeresek leszünk…”

Culé per sempre!!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2015.09.23. 22:02:41

Hát meg is érdemlik, a baj az, hogy akik nem tették oda magukat, nyilván nem is fogja utána furdalni őket a lelkiismeret.

Suarezt biztos hogy külön edzésre fognám, és napokig csak a labda levételét és kapásból megjátszását gyakoroltatnám vele, Mathieut pedig kiraknám a keretből is, ter Stegennel egyetemben. Nem ők voltak ma se a hibásak, többnyire legalábbis, de nincs is emberemlékezet óta egyetlen megmozdulásuk se, ami alátámasztaná a kerettagságukat.

Alves se lett frissebb vagy jobb, Sergi Roberto szerintem bőven kijátszotta őt a kezdőből ott szélen.

Piqué és Mascherano hibázgattak, de utána őrületes hajtást műveltek mindketten, nem nagyon bántanám őket. Eleve úgy mentünk ki kezdősípszóra, hogy nem vettük komolyan a Celtát, pedig tudhattuk előre, hogy ők talán a legjobb formában lévő spanyol csapat jelenleg, bőven a nagy hármas előtt vannak.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2015.09.23. 22:00:53

Attól függetlenül, hogy az ilyen zs kategóriás figurák, mint aspas meg nolito általában nagyot mennek ellenünk, már az első percekben látszódott, hogy itt ma baj lesz. Fásultak, lassúak voltunk.
Gyorsan felejtsük el, illetve a tanulságot azért szűrjük le, aztán nyomás tovább.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
bzozo
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2005.11.28. 10:19:37

2015.09.23. 21:56:42

mivaaaan?
ez van.
nagy mellény nagy zakó!!

a csapat frusztrált és rohadt álmos volt.
nincs motiváció!!

a régi hibák ismét :twisted:

minden jó ha jó a vége!!

Visca cataluna
VISCA EL BARCA
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2015.09.23. 21:54:02

Első gól azt mondom rendben van, szép találat, de az után? Elképesztő.
- Pique elalszik úgy ahogy van
- Alves úgy ront ki a játékosra, mintha csak ő állna már ott és 5 méterre lenne a kaputól a labda. Nekem 8 évesen megtanították hogy ilyent nem szabad csinálni
- És egy újabb Pique alvás

Helyzetek megvoltak, de a szerencse nem velünk volt egyszer sem. A támadó szögletek utáni meg nem hiszem el, hogy nem lehet megvalósítani
94:39 6 - 1
Válasz küldése