Spanyol Kupa & Szuperkupa

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.08.15. 11:19:00

Bob_Marley írta:mikor kaptunk utoljára egymás után 4 gólt?
A 2000/2001-es szezonban a Villareal és a Zaragoza ellen kapott utoljára ennyit a csapat kétszer egymást után. Mindkét meccs 4-4 lett.
Avatar
CsocseX
Jugador del Barça
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2014.04.17. 00:04:53
Tartózkodási hely: Braunschweig (Németország)

2015.08.15. 10:40:37

Normandia írta:Azt kell eldöntenie, hogy mindent beleadjunk a visszavágón, vagy hagyjuk a kupát, gondolva a bajnokságra, mert ugyan képesek vagyunk ledolgozni a hátrányt, de ahhoz fizikailag és agyilag is mindent bele kell adni. Megéri ez? Ezt kell eldönteniük.
Mindenféleképpen meg kell próbálni, és meg is fogják. Ha az első félidőben nem úgy alakulnak a dolgok, mint ahogy az kellene, ergó nem lesz minimum két gyors gól, nem hibázik a Bilbao védelme, akkor a másodikban mehetnek fel a kicsik.

u.i.: kár azért a Pedro lécért :x
Força Barça!
Avatar
Alonso0190
Jugador del Barça
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2012.08.24. 08:16:18

2015.08.15. 09:39:24

4-t talán tudnák lőni a visszavágón de a védelmet elnézve garantálható, hogy a Bilbao gólt fog lőni és ha ez be is fog következni akkor már 6 gól kell... ami azért már necces szerintem, főleg Neymar nélkül.
"Inkább vagyok a nyolcadik helyen egy olyan csapattal, ahol ezer ember azt akarja, hogy a hetedik helyen végezzek, mint a harmadik helyen egy olyannal, amelyik a fordítottját akarja." - Fernando Alonso
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2015.08.15. 09:30:50

nagyon régen nem láttam ennyire kilátástalanul rosszul játszani a barcát. sem a passzok, sem a cselek, semmi olyan nem jött be, amivel meg szoktuk verni az ellenfeleket. hátul sajnos "hagyományosan" nulla a brigád, de ez a két meccsen nyolc gól gáz. ráadásul a bilbao - amellett, h rendkívűl harcosan, 1000%-osan pörögve nyomták -, nem is egy akkora brigád, akik úgymond "normális" körülmények közöt négyet bökhetnének nekünk. ha tegnap mondjuk a madriddal játszunk, azok tízig nem álltak volna meg.
mindegy, az látszik, h a második sor nem sokat ér, azt meg nem lehet csinálni a végletekig, hogy az első csapat húzóembereit kicsavarják, mint egy citromot. ezer meccset játszik a brigád, ez van, ehhez kell alkalmazkodni, de nem lesz egyszerű, amíg az új gyerekek nem játszhatnak.
egyébként grúziából gyalog jöttek haza a brigádok, hogy ennyire kivannak, mint a liba? a siviglia tegnap este romában nyomta, és ők úgy kaptak egy hatost, h észre sem vették, csak utána kezdtek el valamennyire focizgatni és böktek ők is négyet.
PUYOL-XAVI-INIESTA
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2015.08.15. 08:50:45

sok kedvem nincs erről a meccsről írni, de hát nem mindég papsajt...
1./ LE. ezt a felkavart összeállítást a csapat nem bírja el!!! SZÁMTALAN ESET BIZONYÍTJA az utóbbi 3-4 év szezonjaiból
2./ idény elején forma hiányról lehet beszélni de fáradtságról ...aligha.
3./a hatkupás mítosznak ugyan lehetett némi hajtóereje, de nekem az jött le, hogy a motiváció a Baszkoknál sokkal erősebb..
4./az 1.pontban állítottak okán minden csapatrész csődöt mondott ugyan, de ha a Sevilla-meccs analógiáját vesszük alapul akkor a támadóképességünk hiánya tett be igazán.
vannak persze olyan tanúlságok is sajnos, hogy a nagy szlogenek igazságtartalma igencsak labilis, ezúttal mondjuk ...Messi megállíthatatlanságára céloznék.
ami a visszavágót illeti nyilván két lehetőség van, az egyik a "Bayernes" a másik a "Milános"
nekem fogalmam sincs mi következik....
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.08.15. 08:12:39

Úgy gondolom, hogy Lucho elszámolta magát, kicsit lenézte a baszkokat és a srácok is. Ennek a Bilbaónak az ez előtti két meccsen, ha jól számolom, 8-at rúgtunk úgy, hogy baszkföldön 5- öt. Nem volt ami óvatosságra intsen minket. Nyilván a fáradtság is benne volt, de szerintem inkább az, hogy a fél csapatot kicserélte. A helyettesítők ilyen mérvű használata a csapat szerkezetét igencsak megbontotta. A védelem, akárhogyan is játszik, Pique nélkül és Masc nélkül semmi. Alba nagyon hiányzott. A középpályán nem volt kreatìvitás, most látszott igazán, hogy bizony az Ini, Busi kettős mit jelent előre játékban és Pedrìtó sem alternatìvája Ney-nek. Úgy gondolo, hogy Lucho tanul ebből és nem fogja ennyire rotálni a csapatot, mert annak tényleg bukta lesz a vége.
Azt kell eldöntenie, hogy mindent beleadjunk a visszavágón, vagy hagyjuk a kupát, gondolva a bajnokságra, mert ugyan képesek vagyunk ledolgozni a hátrányt, de ahhoz fizikailag és agyilag is mindent bele kell adni. Megéri ez? Ezt kell eldönteniük.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19642
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.08.15. 02:02:41

Vissza se merek olvasni, gondolom sóbánya és mindenkit ki kell rúgni. :D

A Bilbao ahogy várni lehetett nagy elánnal játszott és kegyetlenül kihasználta a hibáinkat (ezért sem kell Neymarnak egy tuti meccsen bohóckodni a 90-ik percben mert Murphy törvénye, hogy a fagy visszanyal...1000%-ban biztos vagyok, hogy szó volt erről a Bilbao öltözőjében). Innen pokoli nehéz lesz, sőt megkockáztatom lehetetlen, de ki kell menni és megpróbálni fordítani. Szerencsére ezek a józanító pofonok még a bajnokság előtt jönnek, de mindenesetre figyelmeztetés, hogy a koncentrációval komoly gondok vannak. Ez betudható az agyi fáradtságnak így alapozás közepette, de benne lehet egyfajta jóllakottság is. Megnyertünk mindent tavaly, de csúcson maradni a nehéz, s az Atletico nagyon jól erősített, a RM az Real Madrid, Sevilla-Valencia is ott kuncsorog a húsos fazék közelében, nagyon kemény bajnokság elé nézünk és ilyen hibákkal nem lehet elérni a végső célt. Borzasztó kár a maiért, de tovább kell lépni.

És tudom, hogy nem most kell ezzel előjönni, de vebbel vitáztunk anno, hogy csak az a pár plusz meccs mennyit jelenthet. Igazolások nélkül így hogy 3-4 naponta meccsek vannak folyamat (és hiába összességében 5-10 plusz meccs, baromi sokat számít), meg majd világkupa, hatalmas erőpróba előtt a csapat fizikálisan és egyelőre ennek tudom be a gyengébb szereplést, hogy még tart a fizikai felkészítés. Sevilla ellen is fáradtságot éreztem és most is úgy gondolom ez volt benne a pakliban, hogy a csapat nagyon fásult.

szerk: na palesz77 következő nagy feladat, mikor kaptunk utoljára egymás után 4 gólt? Most már több mint két évtizede szurkolok a csapatnak, de ilyenre én rohadjak meg nem emlékszem, de ezt is megéltük. :mrgreen: Pedig láttam én már Rebrov-Shevchenko párost négyet rúgni a Nou Campban, vagy Claudio Lopez-Kily Gonazelezéket is négyet rúgni ellenünk, vagy a rémálomba illő athéni este Savicevic-csel, de egymás után négyet kapni? Két meccsen benyelni nyolcat, az nagyon parádés.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.08.15. 01:42:50

Szerencsére nem láttam a mai meccset, kíváncsian várom, mit fogunk alakítani hétfőn, arról a meccsről már szerintem elég sokat le lehet vonni a jövőre nézve... :roll:
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7512
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.08.15. 00:49:10

A legszomorúbb, hogy úgy nyeltünk be négy gólt, hogy a középhátvédjeink voltak talán a legjobbak. Gyászos ilyet mondani egy 4:0 után. Lehet, hogy én látom rosszul, de erről ők tehetnek a legkevésbé, talán a harmadik gólnál, amikor Alves szinte gólpasszt adott lehettek volna határozottabbak, de azt se varrnám feltétlen az ő nyakukba.
Nem tudom mikor voltunk ilyen pontatlanok legutoljára. Sokszor az 5-10 méteres passzok sem mentek. Nem akarok statisuztikák után keresgélni az eladott labdákról mert csak elsírnám magam.
Nem nagyon emelnék ki senkit negatív oldalról, de Sr és főleg Alves amit nyújtottak az konvergál a nullához, sőt utóbbinál már majdnem mínuszban van.

Biztos hozzájárult, hogy három nap és több ezer km-es utazás után volt a meccs, ami egyszerűen felfoghatatlan. Érthető egy kis enerváltság, akik így összeegyeztették, azok sem normálisak.
A visszavágóra pedig igenis fel kell küldeni az első csapatot, max 1-2 helyen változtatni, meg kell próbálni, de ha nem legalább olyan játékot és eredményt produkálni, amire el lehet mondani, hogy tényleg megpróbálták. A szurkolóknak és a közönségnek is tartoznak ezzel, főleg, hogy a szezon első tétmeccsét játsszák otthon. A baszkoknak meg a következő két meccsen meg kell mutatni, hol is a helyük.
Forca Barca!!!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.08.15. 00:48:13

Nero. írta: Nem ezt mondtam. Nálam bőven az egyik legtehetségesebb fiatal kapus, és minden képessége megvan ahhoz, hogy a jövő Barcájának a kezdőkapusa legyen, de egyelőre Bravo, ha nem is sokkal jobb kapus, de valahogy stabilabb.
Igen, ezert sanszos, hogy ez utan meg is kapja a bajnoksagot. De azert visszaleptetni se kell emiatt a nemetet, egy az, hogy az onbizalmanak se tenne jot, masreszt meg annyit lerakott az asztalra tavaly is, hogy a kupasorozatokat legalabb vedhesse, ne csak sormeccseket kapjon - nem is maradna szerintem, ha azt kapna csak, teljesen jogosan. Ha a csoportmeccseken meg a kupameccseken is ilyeneket tol vegig akkor azt mondom persze, vegyuk el tole, de ez utan elore eldonteni az egesz evi mellozest.. Nekem kicsit meresz.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.08.15. 00:38:37

palesz77 írta:
Nero. írta:Kupa nyilván lehet az övé, meg talán néhány bajnoki + a BL-ben ey-egy tétnélküli csoportmeccs, de a jobb képességű és stabilabb kapust kell nyomatni.
Nyilván, tavaly is becsődölt Bl-ben és a Kupában, bűn volt játszatni..
Nem ezt mondtam. Nálam bőven az egyik legtehetségesebb fiatal kapus, és minden képessége megvan ahhoz, hogy a jövő Barcájának a kezdőkapusa legyen, de egyelőre Bravo, ha nem is sokkal jobb kapus, de valahogy stabilabb.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2015.08.15. 00:31:16

Nero. írta:
Az 2010-ben volt és az első meccsen csak 2-1-re kaptunk ki.
Maradjunk annyiban, hogy 3-1 nyert a Sevilla. A gólunkat Ibra lőtte.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2015.08.15. 00:30:57

szerintem ha kiállítjuk hétfőn a lehetőségekhez képest legjobb kezdőt, akkor teljesen reális esélyünk van akár 8-9 gólt is berámolni szükség esetén. Egyelőre nem aggódnék, még ha nem is esélyesként indulunk neki.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.08.15. 00:30:08

Nero. írta:Kupa nyilván lehet az övé, meg talán néhány bajnoki + a BL-ben ey-egy tétnélküli csoportmeccs, de a jobb képességű és stabilabb kapust kell nyomatni.
Nyilván, tavaly is becsődölt Bl-ben és a Kupában, bűn volt játszatni..
bakonyibetyar
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2013.08.25. 22:53:02

2015.08.15. 00:29:37

volt itt már sokféle eredmény, meg szezonkezdet, meg kupa, meg sorozat, stb... egy valami nem volt: BL címvédés, ha ez összejönne a szezon végére, akkor talán mondhatnánk, hogy a mai belefért és látatlanban a hétfői is
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.08.15. 00:28:13

Nero. írta:
MessiNeymarSuarez írta:Kis múltidéző:

2009 Spanyol Szuperkupa:

Odavágó:
Sevilla- Barcelona: 3-0

visszavágó:
Barcelona - Sevilla: 4-0

2 dolog lehetséges:

1.Hagyják a fenébe ezt a kupát
2. Felpörögnek, úgy hogy még az utolsó szertáros is akarja ezt a kupát mindennél jobban, és akkor fullos kezdővel ,mindent beleadnak, akkor talán lenne vmennyi esélyünk.

Ez a kupa/meccs alapból ott ment el hogy túl sok volt a változtatás...
B hátvédsor, B középpálya egyszerre..Még egy Elche ellen sem garantált, nemhogy egy kupadöntőn..
Az 2010-ben volt és az első meccsen csak 2-1-re kaptunk ki.
Hopsz,benéztem.
2010-ben volt, és az első meccs 3-1 lett.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.08.15. 00:27:30

palesz77 írta:
Nero. írta:Ahha.
Tehetséges a srác, de idén minden fronton Bravonak kell védenie.
De persze, padoztassuk 1 évet nem? :lol:
Kupa nyilván lehet az övé, meg talán néhány bajnoki + a BL-ben ey-egy tétnélküli csoportmeccs, de a jobb képességű és stabilabb kapust kell nyomatni.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.08.15. 00:25:04

MessiNeymarSuarez írta:Kis múltidéző:

2009 Spanyol Szuperkupa:

Odavágó:
Sevilla- Barcelona: 3-0

visszavágó:
Barcelona - Sevilla: 4-0

2 dolog lehetséges:

1.Hagyják a fenébe ezt a kupát
2. Felpörögnek, úgy hogy még az utolsó szertáros is akarja ezt a kupát mindennél jobban, és akkor fullos kezdővel ,mindent beleadnak, akkor talán lenne vmennyi esélyünk.

Ez a kupa/meccs alapból ott ment el hogy túl sok volt a változtatás...
B hátvédsor, B középpálya egyszerre..Még egy Elche ellen sem garantált, nemhogy egy kupadöntőn..
Az 2010-ben volt és az első meccsen csak 2-1-re kaptunk ki.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.08.15. 00:23:52

Nero. írta:Ahha.
Tehetséges a srác, de idén minden fronton Bravonak kell védenie.
De persze, padoztassuk 1 évet nem? :lol:
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.08.15. 00:23:22

Kis múltidéző:

2009 Spanyol Szuperkupa:

Odavágó:
Sevilla- Barcelona: 3-0

visszavágó:
Barcelona - Sevilla: 4-0

2 dolog lehetséges:

1.Hagyják a fenébe ezt a kupát
2. Felpörögnek, úgy hogy még az utolsó szertáros is akarja ezt a kupát mindennél jobban, és akkor fullos kezdővel ,mindent beleadnak, akkor talán lenne vmennyi esélyünk.

Ez a kupa/meccs alapból ott ment el hogy túl sok volt a változtatás...
B hátvédsor, B középpálya egyszerre..Még egy Elche ellen sem garantált, nemhogy egy kupadöntőn..
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.08.15. 00:20:37

Stalkyard írta:Miért is annyira szembetűnő ez? A BL teljesen más kávéház. Egyébként sem feltűnő h több gólt kapnánk.
Ahha.
Tehetséges a srác, de idén minden fronton Bravonak kell védenie.

Hungaro: Presztízsből nyilván menni kell, csak kérdés hogy van-e reális esélyünk, és hogy ennek az amúgy is kifacsart csapatnak mennyire tenne jót egy 90-120 perces csörte. Majd a bajnokságba vissza adjuk nekik.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nero. 2015.08.15. 00:23:30-kor.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.08.15. 00:15:25

Alonso0190 írta:Szerintetek megpróbáljuk a visszavágót vagy mint anno a Bayern ellen tartalékosabb csapat megy fel?
Ha nem próbáljuk meg, akkor nagyon csalódott leszek, illene azért nekik menni mindenestül..

A meccsről nincs nagyon mit írni, ezt jól elcsesztük egyéni hibákból. A Bilbao ment keményen végig, de a góljaikat nekünk köszönhetik, ennek ellenére 100%-ig megérdemelt győzelmet arattak ma sajnos. MAtS remélhetőleg tanul az esetből, amúgy komolyan sajnálom, mert igazából az első gólon kívül egy gólért sem lehet hibáztatni - tudom tudom, lefagyott a szabadnál, a Bilbaos meg nem. Rafinha ma szörnyű volt, de előző meccsen legalább bizakodásra adott okot, SR viszont visszatért a szokásoshoz, egy gólt is benyeltünk a hibájából.. Marad a barimeccsek sztárja úgy tűnik. Vermával kapcsolatban vegyesek az érzéseim, a 3. gólunknál ő is hibás volt részben, bár ki a fene számított arra, hogy Alves tisztázás helyett ellenfélnek rúgja, szóval amiatt nem venném elő.. Előre játékban viszont nagyon kevés sajnos. Bartrát gondolom ma senki nem fogja megtalálni, mert konkrétan a legjobbunk volt, szegény egyik gólról se tehetett - 3. előtt szintén valami csoda folytán lehet menthetett volna, de azt Alves és Adriano hozták össze -, nagyon sok fontos belépője volt ma, nélküle és Verma nélkül lehet nagyobb lett volna a zakó.. Alves és Adriano említésre se méltóak ma, Adriano szintjét Grimaldo is hozta volna bőven, Alves meg tavaly őszi formáját idézte - remélem csak rossz meccs, mint a többieknek, nem ez lesz állandóan. Busi baromira hiányzott labdakihozataloknál - konkrétan alig volt -, vele máshogy alakulhatott volna a meccs képe érzésem szerint, de tanulságos zakó volt ez, szóval "nem bánom" - már ha tanul belőle Lucho. Messi és Suárez felét se adták valós tudásuknak, nélkülük meg nincs játék, de Neymar is hiányzott természetesen, viszont ez nem mentség. Nagyon rosszak voltak, a pocsék támadójáték nagyban nekik köszönhető - mint ahogy a jó is nekik szokott. Pedroval láthatjuk mennyire voltunk előrébb, mint Sandroval, hajtottak mindketten, de sokat egyikük se tudott tenni, nyugodt leszek, ha eladjuk.

A mai ellenére viszont nem temetném a csapatot, viszont rohadt sok meló van még, rosszabbul állunk szinte mint tavaly felkészülés végére, mert akkor legalább a védekezésben nem voltak ilyen malőrök. Remélhetőleg mindenki magába száll, elgondolkozik, és újult erővel vágunk neki a szezonnak, tanulva ebből a 2 meccsből.
Erxy írta:hetfon meg kell probalni megforditani a parharcot, ha sikerul sikerul, ha nem akkor ot kupas szezonunk lesz csak, katasztrofa :?
Igazából a 4 kupa is bőven az elvárások fölött lenne szerintem, nálam már bőven túlteljesített tavaly a csapat, egyedül a lelkesedést várom el ugyanúgy, megleszek egy kupamentes évvel is most ha úgy van, csak pörögjenek fel a srácok, és lehessek büszke az akarásukra - ha már a játék épp nem is megy annyira.
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.08.15. 00:13:56

ha ok eltudtak verni minket 4-0-ra, mi miert ne tudnank oket 5-0-ra? :D

kulon elemezgetni a jatekosokat butasag, igenyes ember nem vitatkozik azon, hogy a [auto_cenzúra] vagy a fos-e a jobb, mar bocsanat :D
hetfon meg kell probalni megforditani a parharcot, ha sikerul sikerul, ha nem akkor ot kupas szezonunk lesz csak, katasztrofa :?
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.08.15. 00:10:41

hagyjátok már ezt a megnyerjük a kupát. az összes játékos egy zombi. még el sem indult az idény, már kivan fingva az összes.

a világ szégyene volt ez a mai meccs. legalább egy-két gólt eltehettek volna, de helyzetünk sem volt. mondjuk lényegében egy b csapattól ennyire futotta. annyit mi sem bírunk el, hogy nincs alba, piqué, iniesta, rakitic, busi, neymar.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára visca el barca 2015.08.15. 00:20:53-kor.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.08.15. 00:06:33

Jó érzés, részegen erre hazajönni a buliból. :lol:
De nem parázok hazaiba 5-0 val behúzzuk. Amúgy viccen kívül tényleg benne van a pakliban, h megnyerjük a kupát.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Válasz küldése