Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.06.07. 00:05:07

Vakmacska írta:Akkor most hol lesz? mert az nagyon nagyon jó lesz, ha a sporttv megtartja jó szokását, és csak egy meccset az, az kicsit durva lesz.
az mtv sportcsatornáján ami nyáron indul. m4 lesz a neve

Az MTVA csütörtöki közleménye szerint a megállapodás értelmében a keddi és a szerdai játéknapokon is a közszolgálati televízióé lesz az első választás joga a kínálatból, így a nap rangadóit az M4 sugározza. Amennyiben bejut magyar együttes a BL csoportkörébe, akkor annak meccseit kizárólag az M4 közvetíti.

A napi egy-egy élő összecsapást követően felvételről is közvetít egy-egy találkozót a csatorna, melyen a játéknapok összefoglalója is látható lesz kedden és szerdán éjszaka.

A következő években az Európai Szuperkupát, azaz a Bajnokok Ligája és az Európa Liga győztesének összecsapását is a közszolgálati tévé adja majd.

Az M4 mellett a következő három szezonban idényenként több mint hatvan mérkőzést közvetít majd élőben a Sport TV-t működtető AMC Networks a labdarúgó Bajnokok Ligájából.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.06.07. 00:03:55

Vakmacska írta:egy picit off:
a digin most mondták, hogy többet nem lesz BL-közvetítés náluk.
Akkor most hol lesz? mert az nagyon nagyon jó lesz, ha a sporttv megtartja jó szokását, és csak egy meccset az, az kicsit durva lesz.
Nem tudok konkrétumot, de nagyon nem csodálkoznék ha az állami tv kapná a "másik" meccset mostantól. Elég sok pénzt és energiát ölnek abba a csatornába mostanság sportközvetítésekkel kapcsolatban is.
Azt meg ők is tudják, hogy egy Barca - Bayern esetében mondjuk a Duna Tv-re is baromi sokan oda fognak kapcsolni.
Avatar
Alonso0190
Jugador del Barça
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2012.08.24. 08:16:18

2015.06.07. 00:03:34

Vakmacska írta:
egy picit off:
a digin most mondták, hogy többet nem lesz BL-közvetítés náluk.
Akkor most hol lesz? mert az nagyon nagyon jó lesz, ha a sporttv megtartja jó szokását, és csak egy meccset az, az kicsit durva lesz.
Az M1-re vagy az új sportcsatornára az M4-re fog kerülni. A főcsatorna lesz ez, míg a Sporttv a "második számú"
"Inkább vagyok a nyolcadik helyen egy olyan csapattal, ahol ezer ember azt akarja, hogy a hetedik helyen végezzek, mint a harmadik helyen egy olyannal, amelyik a fordítottját akarja." - Fernando Alonso
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2015.06.07. 00:01:51

Ez ki a lótúrót érdekel Cén kívül? Most komolyan nem tök mindegy ezzel foglalkozni mikor tripláztunk?
Van aki ilyenkor is ezzel meg a Real szurkolók véleményével foglalkozik, azért elképesztő.
mi van ? mi a franc van ? :lol:
meg mertem kérdezni, hogy ki lett a gólkirály és kajak nekem estek.
úristen. #-o
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2015.06.06. 23:59:08

Valami nagyon lejött a csapat és az edzőnk kapcsolatáról. Nem nagyon örömködtek vele, nagy
ölelgetések sem voltak. Nem emlékszem mikor nem dobálták fel a mestert egy ilyen siker után.
Nem hinném, hogy véletlen lenne.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2015.06.06. 23:58:27

hatalmas meccs volt, végig izgalmas.
az egyenlítés abszolúte nem éreztem, hogy meg lesz a Juvénak, de csak összehozták, onnan meg ment az adok-kapok.

egy picit off:
a digin most mondták, hogy többet nem lesz BL-közvetítés náluk.
Akkor most hol lesz? mert az nagyon [auto_cenzúra] lesz, ha a sporttv megtartja jó szokását, és csak egy meccset az, az kicsit durva lesz.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10112
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.06.06. 23:51:19

Neymar nyerte a kevesebb játékidő miatt. Ha már szegény Realosokat is ettől az örömtől megfosztottuk :D
de ez most kit érdekel...ITT AZ ÖTÖDIK!!! =D> =D> =D> =D>
https://www.youtube.com/watch?v=6HzqGtacjWs" target="_blank

MINDENKI NYOMJAA!!!d :mrgreen:
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2015.06.06. 23:49:15

csababarca írta:
shutterisland írta:
CR-Messi-Neymar 10-10-10 gól.
tudom, arra gondoltam, hogy akkor most neymar nyerte e meg a legkevesebb játékperc miatt (eddig ezt a verziót ismertem) vagy holtverseny.

Ez ki a lótúrót érdekel Cén kívül? Most komolyan nem tök mindegy ezzel foglalkozni mikor tripláztunk?
Van aki ilyenkor is ezzel meg a Real szurkolók véleményével foglalkozik, azért elképesztő.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.06.06. 23:46:35

shutterisland írta:
CR-Messi-Neymar 10-10-10 gól.
tudom, arra gondoltam, hogy akkor most neymar nyerte e meg a legkevesebb játékperc miatt (eddig ezt a verziót ismertem) vagy holtverseny.

Ez ki a lótúrót érdekel Cén kívül? Most komolyan nem tök mindegy ezzel foglalkozni mikor tripláztunk?
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10112
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.06.06. 23:46:24

Iniesta mit letolt...Tejoéég!!!!!
mindenki már kiöregedettnek nyilvánította szinte kis tulzással ,most meg ilyen zseniális BL döntővel(!!) előrukkol....
Busi is jól játszott, a kapu előtt volt sokszor jó közel mint az előző döntőknél, jól játszottak a fiúk, egyedül azt bánom hogy sok ideig nagyon bealudtak és ráfeküdtek az eredményre...

és a másik fontos dolog::

GRATULÁCIÓ A JUVENTUSNAK!!! EMBEREK, EZ A CSAPAT ANNYIBÓL JUTOTT IDE, MINT AMENYNIT MAGA RONALDO ÉR, ÉS BL DÖNTŐBE JUTOTT, NEM IS ÉRDEMTELENÜL!! LE A KALAPPAL ELŐTTÜK! =D>
megmutatták hogy nem szükséges milliárd euros keret csak futballszenvedély ahhoz hogy bejussanak...és akárki akármit mond ,ez nem is annyira teljesen olaszos foci mint amenynire szokott másoknál lenni, mert azért a Realra is eléggé ráindultak, nem pedig beálltak folyamatosan 11 emberrel bekkelni.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2015.06.06. 23:45:42

Nehéz bármit írni mert még mindig idegben vagyok Mónika.
A tripla az tripla ezt senki nem veszi el tőlünk, a Juve nagyon jó volt mi pedig nagyon nem persze magunkhoz képest, de most mindegy is.
Nagy az öröm ebből ma nem lesz alvás.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Capon 2015.06.06. 23:46:40-kor.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
tl
Barça B
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2011.04.28. 14:38:01

2015.06.06. 23:43:20

Szép volt fiúk!!! Megérdemelt győzelem, öröm, boldogság! Játékban kicsit tompább volt a csapat a szokásosnál, de jobban akartak focizni mint a Juve, és ez döntött. A sokkal nehezebb sorsolás ellenére is maradt erő, lelkesedés és főleg hit a döntőre, gratulálok!
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.06.06. 23:39:32

Számomra ma nem Iniesta, hanem Busquets és Piqué volt a MoM. A két védekezőjátékos hatalmasat játszott, kijár nekik is a dicséret!

A csapatnak gratulálok a triplázáshoz, egyedülálló, amit alkottak, soha rosszabbat!

A Juventusnak is kijár a dicséret, szerintem rég láttunk ilyen színvonalas döntőt.
(Amennyiben kedvenceink nem nyerik meg a meccset a bíróhoz lett volna egy két keresetlen szavam - büntető, Vidal - )
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.06.06. 23:37:49

A bíráskodás fantasztikus volt. Hibát szinte nem is vétett a bíró.
Tizik. Pogba esete kb feleannyira volt tizenegyes, mint a Juve kezezés az elején. Vidal pedig el kellett volna hagyja a pályát kb 16 perc után, mikor már úgy 5 sárgalapos esete volt. :lol:
A bíró nem akart ilyen marhaságokkal, mint tizenegyesek, meg kiállítások elszúrni egy meccset. Hagyta, hogy a pályán dőljön el és nyerjen a jobb.
Ez így is lett!
A Fifa egy szégyen
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2015.06.06. 23:37:34

CR-Messi-Neymar 10-10-10 gól.
tudom, arra gondoltam, hogy akkor most neymar nyerte e meg a legkevesebb játékperc miatt (eddig ezt a verziót ismertem) vagy holtverseny.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.06.06. 23:36:56

Alonso0190 írta:
defender3 írta: Amúgy most nem tudom, hogy min vannak fennakadva.
Azon, hogy a Juve KÉT(!) tizenegyest nem kapott meg. Az egyik eleve baromság hisz a 16-on kívül volt.
gondolom akkor is hevesen reklamáltak, mikor a svájci "lekezezte" a labdát a 16oson belül :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4523
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2015.06.06. 23:36:40

Nagy meccs volt, 2. félidőben pedig rendkívül jó irammal. Úgy gondolom ez a 3-1-es eredmény a reális különbség a két csapat között, de a juve így is erőn felül teljesített, nagyon szépen küzdöttek, le a kalappal előttük.
Ahogy az egész szezon során, ma is egy csapatként vittük véghez ez a sikert, elképesztő év volt, tökéletes év, gratulálok az egész csapatnak, ott vagyunk európa felett.

Xavinak pedig szintúgy gratulálok, egy elképesztő pályafutás, gyönyörű befejezéssel, ilyenről nagyon sok-sok játékos álmodni sem mer. Láthattuk Pirlo vagy Buffon arcát. Szerencsésnek érzem magam, hogy a 3. BL győzelmet szurkolhattam végig. Xavi, Messi, Iniesta, Piqué, Sergio és Alves micsoda korszak.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2015.06.06. 23:35:03

diagonal írta:A másik oldalon mikor Ney a saját kezére fejeli és úgy gól ( amit aztán nem adtak meg kezezés címén ) az egy vétlen kezezés, de tényleg, nem azért mondom mert gránátvörös a vérem:-)
De amúgy azt Cakir megadta volna simán, csak az alapvonali játékvezető rászólt a fülére, hogy kéz és akkor már nem volt mit tennie.
Jobb is, hogy nem adta meg, különben megint mehetne évekig az övrebőzés. Amúgy visszanézve a lassítást, jogos is volt az ítélet, legjobb esetben is kapufára ment volna a fejes, ha nem pattan meg a kezén.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2015.06.06. 23:32:51

Maximálisan megérdemeltük, a Juve nagyon megkeserítette az életünket, de ez várható is volt. A bíró inkább nekik kedvezett, kb egy tizit nem adott meg, és Vidalnak kb. a 30. percben már zuhanyoznia kellett volna, de ez már nem számít. A lényeg, hogy Megvan! Fantasztikus szezon ez, óriási grat mindenkinek! :D Miénk a földkerekség legjobb csapata!
Rivaldo-A Legnagyobb.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2015.06.06. 23:32:39

visca el barca írta:alves mekkora pacsit adott platininek :lol: azt hittem az öreg visszakézből lekever neki egyet... :D

huh iszonyatosan nehéz meccs volt, az 4 döntő közül messze ez volt a legszenvedősebb...
Hát azért 2006-ban Henry ziccereinél biztosan 10 évet öregedtem. Az igazán idegörlő meccs volt, főleg, hogy a játékunk is látványosan akadozott, még 10 ember ellen is. A mai meccs igazából 1-1 után lett izgalmas, addig az olaszok fejben ott sem voltak a pályán. 15-20 percet leszámítva viszont az történt, amit mi akartunk.
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.06.06. 23:31:03

visca el barca írta:nem tudom mennyire megy a bírózás, de sztem iszonyatosan nehéz meccs volt játékvezetői szempontból. millió esés/kelés/fetrengés/rúgás/reklamálás. igazából az lett volna a mókás, ha a 7. percben megadja a teljesen jogos tizit és 2-0... :D
Szerintem nagyon nehéz meccs volt bírói szempontból és nagyon korrekten vezette ahhoz képest. De ez a bíró rendszeresen fúj Fener - Galata, Fener - Besiktas meccseken otthon mert szoktam nézni, azokról meg gondolom mindenki tudja, hogy ott mi van, micsoda feszültség stb. Hozzá van szokva.
Valószínűleg a Juve reklamálni fogja majd azt a bizonyos Dani Alves - Pogba esetet a 16-oson belül. Azt érdemes megnézni majd, de elejétől, nem csak azt ami a végén történik. Először ugyanis Pogba "húzza át" magát Alevsen, utána jön csak az hogy Alves lerántja.
A másik oldalon mikor Ney a saját kezére fejeli és úgy gól ( amit aztán nem adtak meg kezezés címén ) az egy vétlen kezezés, de tényleg, nem azért mondom mert gránátvörös a vérem:-)
De amúgy azt Cakir megadta volna simán, csak az alapvonali játékvezető rászólt a fülére, hogy kéz és akkor már nem volt mit tennie.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3991
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2015.06.06. 23:30:52

kanty írta:Csak annyira érdekel, hogy pötyögjek pár szót. De titeket miért foglalkoztat, hogy éppen melyik tábor mit gondol? Nyertünk, élvezzük!
Ugyanezt akartam én is írni. Gyerekes, buta dolognak tartom. Más portálon, még ostobább emberek hozzászólásán rágódni.
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.06.06. 23:30:01

Alonso0190 írta:
defender3 írta: Amúgy most nem tudom, hogy min vannak fennakadva.
Azon, hogy a Juve KÉT(!) tizenegyest nem kapott meg. Az egyik eleve baromság hisz a 16-on kívül volt.
Az első : Egyrészt kívül történt másrészt Alba hozzá sem ért pogbahoz.
A második:Érdemes megnezni ,hogy pogbanak egyáltalán nem nyúl a meze Alves csak simán fogta ő meg eldobta magát .

Ui:Ez a kezezéses dolog amit a Puhl mondott engem meglepett. Én azt hittem ,hogy Ney egyértelműen szabálytalan volt de ugy néz ki mégsem...


Ui2:Nagyon nem örülnék ha pogba hozzánk jönne nagyon unszinpatikus nekem
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.06.06. 23:29:01

Csak annyira érdekel, hogy pötyögjek pár szót. De titeket miért foglalkoztat, hogy éppen melyik tábor mit gondol? Nyertünk, élvezzük!
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3991
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2015.06.06. 23:28:48

shutterisland írta:nem volt egy túlzottan élvezetes meccs, de annál fontosabb győzelem.
ha valaki azt mondja szezon elején, hogy triplázunk, nem hiszek neki, de teljesen jogos mind a három trófea. :)

a gólkirályi címről van valakinek valami official infoja ?
CR-Messi-Neymar 10-10-10 gól.
Válasz küldése