Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2015.04.24. 18:00:06

Nekem meg abból van elegem, hogy sokan írják, hogy most dől majd el LE tényleg jó edző-e. Biztos baromira nem fontos az, hogy az angol meg francia bajnokot úgy ejtettük ki, hogy konkrétan 1 percig sem kellett izgulni, TÖBB osztálykülönbség volt a csapatok között.

Pep-et meg hagyjuk már. Majd ott fog állni a pálya szélén előre bámulva és semmit sem fog tudni, mert taktikát nem változtat, cserélni nem tud... Abból él, hogy egy tökéletes Barcelonával végigverte Európát (állandóan a legerősebb keretet feldobta, aztán ha gond volt például a Chelsea ellen csak állt és tartotta a száját és várta, hogy valamelyik klasszis megmentse a seggét). Könyörgöm abban a csapatban volt Alves - Abidal (akkori 2 legjobb szélső védője), Puyol, Xavi - Ini - Busi, Messi és a többiek. 20 edzőből 20 megcsinálta volna ugyanezt. Nem fogom elismerni, ha hülyének néztek akkor sem.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.04.24. 17:08:12

Ha valamikor egyébként, akkor most összejöhet a Clásico a fináléban. Érdekes lenne, az biztos, a Madrid karnyújtásnyira kerülne a címvédéstől, mi meg attól, hogy legyőzzük a legnagyobb riválisunkat a legnagyobb európai kupa fináléjában és elüssük őket a bravúrtól. Nagyon kíváncsi vagyok mi lesz, a Juvét és a Bayernt sem írnám le, bár szerintem mi döntőzünk idén.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.04.24. 17:03:55

nzxtpo írta:Tények: -Peppel a csapata focit jatszani akarja majd
mint ahogy tette azt kijevben és portoban is. nem tudom a 180 perc alatt volt e 3 kaput eltaláló lövésük :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7466
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.04.24. 17:02:32

herlius írta: Pep-et viszont az egész Barca ismeri, a legapróbb trükkjeire is fel tud készülni a stáb, ez a Bayern ugyanis már nem az, ami hetet szórt nekünk. Természetesen nem lettek gyengébbek, csak ők is változtak, mi viszont lényegesen megerősödtünk 2013-hoz képest. A bajnoki versenyfutás természetesen nem segít minket, viszont a csapatjáték intenzitásának jót tesz a folyamatos versenyhelyzet. Ezt a Bayern a Bundesligában nem kapja meg.
Ezt a Pep faktort sokan túlspilázzák itt. Először is az a csapat már félig le is cserélődött, másrészt a taktika is teljesen más. Ha még mindig a Xavi-Ini-Busquets trió lenne a csapat motorja és az alapja, még lehetne is valamennyire mondani, azt a kp-t megfojtva tényleg ki lehetne húzni a Barca méregfogát, amit Pep meg is tudna tenni. Egy Tito vagy Martino - féle csapatnak valóban nem lenne sok esélye. Messi posztja is megváltozott és nem elég őt kivenni a játékból, plusz könnyű ezt mondani, hiába tudni miket fog csinálni ha megy neki fejre is állhatnak nem tudják levédekezni, ismerhetik őt úgy, mint az apja. Ha pedig ráállítanak 4 védőt ott egy Suarez-Neymar kombó, akiknek elég jól megy a BL-ben, mindketten meccset eldöntő tényezők. Amellett figyelni kell már a kontrákra, pontrúgásokra is.

A Juve-val kapcsolatban pedig annyit, hogy lehet arról beszélni, hogy keményen védekeznek stb., de ez elég közhelyes. Ha a szívünkre tesszük a kezünket mindhárom csapat ellen kb. 20% esélyük van a továbbjutásra. Két meccsen főleg. Ha csak egyet játszanának azt mondom talán. Nekik összejöhet egy (két?) gól az ellenfél pedig kifog egy rossz napot, akkor esetleg. De ennek ujjgyakorlatnak kell lenni. Ez csak áltatás, hogy nem fekszik a Realnak a focijuk stb., de olyan szint van a két csapat között hogy nagyban fogadnék bárkivel, hogy két meccsen kapnak minimum 4-5 gólt.

A Bayern-t nagyon el szerettem volna kerülni, de leginkább a hazai első meccs miatt. Sokan lenézik kicsit a németeket. Nem azt mondom, hogy be vagyok fosva, de azon kevés csapatok közé tartoznak, akik egyéni és csapatszinten is a legjobbak között vannak.
Mind a négy csapatrészük iszonyat kemény.
természetesen ők is megfoghatók, az a 7:0 pedig abszolut nem jelent semmit. Jelenleg klasszisokkal jobbak vagyunk annál a csapatnál, van edzőnk, nem egy embertől függünk, mint akkor (ráadásul sérült volt) és vannak olyan fegyvereink amik nem fekszenek nekik. Nem egy működésképtelen tiki-takát játszunk, amit Pep simán megfogna. Rájuk kell erőltetni a játékunkat, akkor nem lehet gond.
Szóval bármelyik csapat jut tovább nem lesz akkora meglepetés, de én akkor is esélyesebbnek érzem őket. Ha számszerűsítenem kellene olyan 60-40-et adnék nekik.
Félreértés ne essék, bízom a fiúkban, mert ha úgy mennek ki a pályára, hogy itt ők mindent megtesznek a győzelemért és mindenképp tovább akarnak jutni jó esélyünk van.

Amúgy, ha egy kiélezett, szoros párharcban bukunk el, és látni lehet, hogy a csapat miondent megtett én már elégedett leszek, ( ha döntőzünk akkor pláne.)nem érdekel az a közhely, hogy elfelejtik ki volt az elődöntőben. ha döntőzünk akkor pláne.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Chino 2015.04.24. 17:10:17-kor.
Forca Barca!!!!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.04.24. 16:56:06

P.Kluivert9 írta:Melyik napokon jatszunk mi??
6-án, szerdán, majd 12-én, kedden. :wink:
P.Kluivert9
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2014.07.14. 00:30:52

2015.04.24. 16:49:27

Melyik napokon jatszunk mi??
macgabi
Barça B
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2014.03.12. 17:04:51

2015.04.24. 16:27:07

Azért nem értem a parázást, mert szezon elejétől kezdve (meg úgy általában mindig) azon izgulunk, azért drukkolunk, hogy eljussunk ide, és minden komolyabb kiírás hajrájában a legjobb ellenfelekkel játszhassunk.

Hát tessék. Én inkább örülök. Itt válik el a sz@r a májtól, megmutathatjuk, hogy tényleg jó csapat vagyunk-e?

Szóval ne fossatok, inkább örüljetek.
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2015.04.24. 16:24:57

Tények:
-Badstuber, Alaba elvileg nem er vissza az elso meccsre a tobbiek pedig elotte nem sokkal
-Peppel a csapata focit jatszani akarja majd

Joslasom:
nagyon szoros lesz, de hasonlo jatekstilust jatszanak, es ilyen stilussal evek ota nem vertek el minket, naluk nincs egy Messi, se olyan jatekosok Thiago kivetelevel akiknek a vereben van ez, szerintem foghatoak, de kumma nehez lesz
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2015.04.24. 15:56:25

Valahol vártam ezt a párosítást és örülök is neki. Itt mi csak nyerhetünk, a srácok teljesen felszabadultan játszhatnak. A Bayern az az ellenfél, aki ellen (akárki akármit mond) nem mi vagyunk a favoritok. A Juve ellen az esélyesség terhe ugyanúgy nyomasztotta volna a srácokat, mint 2010-ben az Inter ellen. Az olasz csapatokkal amúgyis mindig szenvedünk, ráadásul Allegri korábban a Milan-al többször is jól meccselt ellenünk. A Real pedig Real, még a mostani rosszabb formájukban is simán elkaphatnak minket. Pep-et viszont az egész Barca ismeri, a legapróbb trükkjeire is fel tud készülni a stáb, ez a Bayern ugyanis már nem az, ami hetet szórt nekünk. Természetesen nem lettek gyengébbek, csak ők is változtak, mi viszont lényegesen megerősödtünk 2013-hoz képest. A bajnoki versenyfutás természetesen nem segít minket, viszont a csapatjáték intenzitásának jót tesz a folyamatos versenyhelyzet. Ezt a Bayern a Bundesligában nem kapja meg.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.04.24. 15:45:17

Bob_Marley írta:Megnyugtatok mindenkit, hogy a Real-Juven a legjobb az lenne ha kiesne mindkettő.
na látod, megy ez :D bayernt odavissza megütjük, automatikusan meg is van a trófea :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.04.24. 15:40:14

visca el barca írta: nem szégyellem bevallani, én durván be vagyok tojva a meccstől, és mivel többnyire pesszimista vagyok e téren, azt mondom, ha az első meccsen nem kaparunk össze két gólos előnyt (2-0, 3-1, 4-2) nekünk reszeltek.
Ugyanezt gondolom én is.De szerintem már egy 3-1 is necces lehet az Allianz Aréna poklában.A lehető legtöbb gólt be kell verni itthon és nem kapni egyet sem.Különben végünk.Két góllal otthon simán tudnak minket verni ha elkapják a fonalat.
Kép
Avatar
Poszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2008.04.28. 17:37:22

2015.04.24. 15:38:31

Sztem nem kell betojni a Bayerntől, és ezt nem azért mondom, mert lenézem őket, hanem azért mert bízom a csapatban. Ősszel még azt mondtam volna, hogy a Bayern az esélyesebb, de most azt mondom (még egyszer hangsúlyozom: nem nagyképűségből), hogy a mostani formánkat nézve - és ha harapnak a fiaink, márpedig harapnak - bárkit meg tudunk verni.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.04.24. 15:36:51

A szükséges rossz közül, inkább egy spanyol, egyedül vagyok így, tiszta sor....Spanyoloknak szurkoljon itt bárki is az EB/VB-n, mekkora áruló hiszen van közte Ramos például. Kiforgatása ennek a történetnek? Valaki megmagyarázza, legyen így. Megnyugtatok mindenkit, hogy a Real-Juven a legjobb az lenne ha kiesne mindkettő.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.04.24. 15:34:10

Hogy őszinte legyek nekem a Juvéval vagy általában az olasz csapatokkal mindig rossz érzéseim vannak az egyes kiesésben.Addig mindig csak bukdácsolnak kínlódnak aztán egy varázsütésre megszállja őket az erő a lendület és mennek mint a gép.Szerintem a Madridnak se lesz sima liba.

Ami pedig minket illet 100 szónak is egy a vége megint a lehető legrosszabb sorsolással kell szembenéznie a csapatnak.Ezen már kár katogni mi lett volna ha mondatokat kezdeni.Eljött a csapat és Luis Enrique munkájának az igazi tesztje.Ha nem megyünk át rajta nem érdemlünk Bl trófeát.És azt is tudtuk előbb utóbb ugyis szembe kell vélünk kerülni.Hat most eljött a napja.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.04.24. 15:22:35

matyi-Bob

lehet itt viccelődni, de valljuk be őszintén Bobon kívül nem sok ember van itt, aki a dott esetben tudna a realnak szorítani.

bayernél ahogy nézem a sérült listát, az eslő meccsre visszatér robben, meg benatia, a visszavágóra meg ribéry + talán alaba is.

nem szégyellem bevallani, én durván be vagyok tojva a meccstől, és mivel többnyire pesszimista vagyok e téren, azt mondom, ha az első meccsen nem kaparunk össze két gólos előnyt (2-0, 3-1, 4-2) nekünk reszeltek.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.04.24. 15:02:06

kanty írta:A Real-címvédés sztorihoz:
Természetesen a Barca az első nekem is, de egy esetleges Real Madrid dupla számomra a legnagyobb csalódás lenne, amit a futball miatt megéltem az elmúlt jópár x évben. Egyszerűen úgy érzem, hogy a mostani madridi társaságnál voltak sokkal jobb csapatok, akiknek nem jött össze, és nehogy már nekik sikerüljön.
engem is ezért zavarna nagyon szerintem. egyszerűen a tavalyi real a bayern elleni párharcon kívül egyáltalán nem volt domináns vagy húdenagyszám. persze nyertek grat, összejött nekik. idén meg főleg nem azok. egyszerűen csoda (vagy a jó sorsolás), hogy még itt vannak. 2015 első három hónapjában konkrétan egy jó meccset se játszottak és most mégis van esélyük egy olyan történelmi tettre, ami számtalan sokkal jobb csapatnak nem sikerült.

ha megcsinálják, akkor megérdemlik, az eredményeket nem kell magyarázni, de számomra nagyon szomorú lenne.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.04.24. 14:57:16

Mesélj még. :D 10 különböző témából 9-ben más a véleményem, örülök hogy ezt számolod, s csak nekem ez, na ezek a nagy szavak a semmire. Ironikusan írtad, ezt meg ki kellene találni? Mindegy hagyjuk, neked van normális gondolkozásod, hiszen ezt megtudhattuk. Az a normális ha rosszindulatúan inkább másnak legyen rossz, aham, eltesszük majd valami humorosba későbbre.
Nem számolom, csak saccoltam. :wink:
Ironikusan írtam, ott volt a smiley utána.
Forgasd ki szerintem is a szavaimat, korrekt.
Azt mondtam, hogy egy Barca-szurkolónak nehogy már mindegy legyen, hogy címet véd-e a legnagyobb rivális csapat, a Real, ha mi mondjuk kiesünk... :roll:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.04.24. 14:50:55

S.Agüero írta:
De amúgy nem vetted még észre, hogy 10 különféle témából, 9-ben teljesen más a gondolkodásod, mint a "normál" embernek?
Biztos a tiéd a jó, szóval te tényleg büszke lehetsz rá.
Mesélj még. :D 10 különböző témából 9-ben más a véleményem, örülök hogy ezt számolod, s csak nekem ez, na ezek a nagy szavak a semmire. Ironikusan írtad, ezt meg ki kellene találni? Mindegy hagyjuk, neked van normális gondolkozásod, hiszen ezt megtudhattuk. Az a normális ha rosszindulatúan inkább másnak legyen rossz, aham, eltesszük majd valami humorosba későbbre. :wink:

Ne off legyen, azért ahogy néztem Leverkusennel meg a Dortmunddal is játszanak, addigra megnyerik a bajnokságot, de nem nagyon van emberük úgyhogy hú de sokat nem pihentethetnek, ez nem olyan rossz hír.
Viszont csak 6 nap van a két meccs között, hiszen Szerda-Kedd a menetrend, nagyon kemény menet lesz.
Kép
Kép
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.04.24. 14:50:06

Ha semleges szurkoló lennék, akkor dörzsölném a tenyeremet, hogy hú mennyire nagy derbi lesz a Barca-Bayern, totális támadójáték, az egyik oldalon egy edzőzseni, a másikon minden idők egyik legjobb játékosa stb. stb.

Barca-szurkolóként azért ennyire nem vagyok elájulva a sorsolástól, s legfőképp azért nem mert mi kezdünk otthon. Ha fordítva lenne, akkor egyértelmű esélyesnek tartanám a csapatot, így azért szerintem kb. ugyanannyi esélye van mindkét együttesnek.
Persze sok tényező fog dönteni, többek között, hogy Robben, Ribery, Alaba tud-e majd játszani, de a Bayern számomra jelenleg nem az a félelmetes csapat, ami volt két évvel ezelőtt vagy akár tavaly is - amíg a Real kiejtette őket. A másik oldalon viszont ott van Guardiola, aki még Messi kétnapos alsóját is ismeri, szóval biztos, hogy mindenre felfogja készíteni a csapatát.
Leginkább az MSN-ben bízok, bízhatunk, nehezen elképzelhető, hogy 2 meccsen is betlizzenek, és ha ők hozzák magukat - és hátul nem hibáznak Piquéék nagyon nagyon sokat - akkor meglehet a továbbjutás.

A Real-címvédés sztorihoz:
Természetesen a Barca az első nekem is, de egy esetleges Real Madrid dupla számomra a legnagyobb csalódás lenne, amit a futball miatt megéltem az elmúlt jópár x évben. Egyszerűen úgy érzem, hogy a mostani madridi társaságnál voltak sokkal jobb csapatok, akiknek nem jött össze, és nehogy már nekik sikerüljön.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.04.24. 14:45:49

Mindig ugyan azokon megy a vita, pontosabban buta veszekedés szerűség. MAtyi, a beszólásodra cska egy képet linkelnék. SAjnos, amelyik pontosabban mutatja, azt nem találtam meg ilyen gyorsan, de ez is szemlélteti: Nem feltétlen az a hülye, aki másképp vélekedik, mint a "normális" emberek. ;)

http://m.blog.hu/vi/victum/image/mozgol ... serult.jpg" target="_blank
szerk.: közben találtam párat:
http://www.elmetukre.hu/wp-content/uplo ... zellem.jpg" target="_blank

http://www.demotivalo.net/pic/133468744 ... f.jpg?1016" target="_blank
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MQuCsabi 2015.04.24. 14:51:34-kor.
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.04.24. 14:43:10

Érdekes,ahogy egy futball fórum leképezi a társadalom működését... Nem tisztem védeni Bobot,de mi az,hogy "normál"? Attól mert sokan mondják, és hangosan még nem feltétlenül lesz igaz... de ez itt off
Időzőjelbe tettem.

Normál alatt azt értem, hogy az emberek 99%-a így gondolkozik. :)

OFF vége.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1825
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2015.04.24. 14:40:15

S.Agüero írta:
Nagy szavak a semmire. Nyilván én nem vagyok Barca szurkoló, mert én a saját csapatomban bízok és annak sikeréért szorítok míg téged meg az ellenfélt talán még jobban is érdekel. Bizonygasd a gondolkozásod, de büszke ne legyél rá. :wink:
Hát, aki inkább szurkol a Realnak, mint a Bayernnak, az elég érdekes Barca-szurkoló szerintem.
Azt természetesen ironikusan írtam, hogy mindegy, csak ne a Real. Nyugi, a Barca győzelemnek jobban örülnék, mint a Real-vereségnek. :wink:
Abban az esetben érdekel a Real, ha mi kiesnénk. Persze neked mindegy, hogy címet védenek-e, de az ősi rivális csapat ne duplázzon már, szerintem.

De amúgy nem vetted még észre, hogy 10 különféle témából, 9-ben teljesen más a gondolkodásod, mint a "normál" embernek?
Biztos a tiéd a jó, szóval te tényleg büszke lehetsz rá.
Érdekes,ahogy egy futball fórum leképezi a társadalom működését... Nem tisztem védeni Bobot,de mi az,hogy "normál"? Attól mert sokan mondják, és hangosan még nem feltétlenül lesz igaz... de ez itt off
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.04.24. 14:35:43

ennél rosszabb nem is lehetett volna, pont a bayern, és még otthon is kezdünk. nincs velünk a szerencse ebben a bl szezonban. az biztos, hogy hatalmas meccsek lesznek, már most várom, megcsináljukmegcsináljuk =D>
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.04.24. 14:34:47

Nagy szavak a semmire. Nyilván én nem vagyok Barca szurkoló, mert én a saját csapatomban bízok és annak sikeréért szorítok míg téged meg az ellenfélt talán még jobban is érdekel. Bizonygasd a gondolkozásod, de büszke ne legyél rá. :wink:
Hát, aki inkább szurkol a Realnak, mint a Bayernnak, az elég érdekes Barca-szurkoló szerintem.
Azt természetesen ironikusan írtam, hogy mindegy, csak ne a Real. Nyugi, a Barca győzelemnek jobban örülnék, mint a Real-vereségnek. :wink:
Abban az esetben érdekel a Real, ha mi kiesnénk. Persze neked mindegy, hogy címet védenek-e, de az ősi rivális csapat ne duplázzon már, szerintem.

De amúgy nem vetted még észre, hogy 10 különféle témából, 9-ben teljesen más a gondolkodásod, mint a "normál" embernek?
Biztos a tiéd a jó, szóval te tényleg büszke lehetsz rá.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.04.24. 14:26:15

S.Agüero írta:[
Én örülnék neki, ha nem a Real nyerné a BL-t, meg még rajtam kívül az összes Barca-szurkoló is, téged kivéve.
Inkább a BL-t nyerjük meg egyébként akkor, nem annyira ízlene, ha pont a Realnak sikerülne címet védeni először.
Nagy szavak a semmire. Nyilván én nem vagyok Barca szurkoló, mert én a saját csapatomban bízok és annak sikeréért szorítok míg téged meg az ellenfélt talán még jobban is érdekel. Bizonygasd a gondolkozásod, de büszke ne legyél rá. :wink: Ha ellenünk nyerik meg, akkor valós a feltételezés, más esetben rosszindulat.

A srácok is örülnek a Bayernnek, jó előjel. :D
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése