Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.02.24. 23:06:39

visca el barca írta:
Bob_Marley írta:Így van, 2:0 után teljesen egyértelmű volt, hogy ezt meg kell őrizni.
mi nem tudunk egy ilyen szintű csapat ellen eredményt őrizni.
De pont te is írtad, hogy nem szabad belemenni agyatlan játékba. 2:0 ide, nem fogom megadni a lehetőséget, hogy jöjjön egy kontra vagy bármi és legyen egy adok-kapok. Így is összehoztunk 1 gólt miután már elfáradt pár ember.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2015.02.24. 23:05:16

Kár azért az utolsó gólhelyzetért...Messi elfáradt már a végére, ezért Hart tudta, hogy a bal alsóba fogja rúgni, mert oda elég , ha erőböl rúgja, nem kell annyit helyezni belsővel. Mondom én, aztán lehet azért vetődött arra, mert egy képzett hipnotizőr, és kiszedte Messi fejéből, hogy hova tervezi lőni...Igen, ez a valószínűbb. Nem tudom, hogy Sagna pontosan jhv, vagy bhv, de ha utóbbi, akkor nem kell a Manchesteri szurkolóknak sírniuk a kövi meccsen Clichy hiánya miatt, ugyanis a Barcán kívül minden klub rendelkezik sztárjátékossal a padon, akik egyedül csak a Barcelonában nem hajlandóak padozni. Nekünk van egy Pedro, Adriano, Mathieu...A szent hármasság. Azthittem, hogy majd Pedro mutat valami újat a fáradt Neymar helyett, de persze, hogy nem. Az utolsó BL győzelmünk óta Xavi és Pedro teljesen leamortizálódtak, mintha eladták volna a lelküket a démonnak azért, hogy a 2011-es BL dontőn ők legyenek a császárok, fizettségül még a lelkük mellett odaadták a labdaérzéküket és az előrepasszukat. Otthon kell mutatni valami jóságosat, mondjuk mutathatnánk egy ötöst. Messi(3), Neymar(35-ről), Suarez(olló). Másnap az újságokban: "Ismét lecsapott az MSN." Majd a klasszikust bukjuk, a negyeddöntőre kapunk egy M16-os kaliberű csapatot, a király kupát Alves öngóljával megszívjuk, és adja isten, hogy ne legyen igazam.
Egy szó, mint száz: Ez az eredmény nekünk kedvez. :mrgreen:
Kép
Barcelona UnityIsStrenght
Jugador del Barça
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2012.04.15. 15:04:50

2015.02.24. 23:04:14

zsoltfree írta:Azért a hozzászólásokból látszik melyik országban élünk. Egy ilyen abszurd hétvége után így összerakni a bandát, hogy idegenben az első kieséses BL-meccsen idegenben 2-1-re nyertünk, és utána a sírást és a lehánynám a csapatot és társait olvasni..... Gratulálok. Ez a bl rész már arról szól, hogy a 180 perc elejétől kezdve már kőkemény taktika megy, és alig vannak már szép játékok.

Ráültünk az eredményre és társaik. Nem lehet, hogy vérprofin inkább jobb a biztos 2-1, mint a támadjunk és hátha kinyílunk hátul, aztán kapunk 1-2-őt?

Idegenben a fordított 2-1 eredmény is még jó lett volna egy ilyen csapat ellen. Messi kihagyta a tizenegyest? Nahát, őrület.

Ez egy kitűnő meccs volt, kitűnő eredménnyel. A 3-4-5-6-nullás meccsek nem normálisak a fociban, nem ahhoz kell hozzászokni.

Fikázzátok nyugodtan Enriquét, mert nem 10-0-ra nyer minden meccset, de leszállhatna itt sok ember a földre.

Hajrá Barca!
Szerintem is jó meccs volt. Lehetett volna jobb is. A foci az mindig ilyen, lehetne jobb is. De a lényeg a győzelem. Lehetett volna jobb is a csapat a 2. félidőben ez tény. De voltak helyzeteink a 2. félidőben bőven! Nem értem miért elégedetlenkednek sokan. Szép győzelem volt és lazán hoztak egy erős kiesés szakaszban egy idegenbeli meccset.

A bekapott gólról meg annyit, hogy a City 1 gólt így is úgyis rúgott volna. Azt remélem senki nem gondolta, hogy a City ezzel a kerettel otthon nem lő gólt :?: 1 gólt így is úgyis kaptunk volna, csak nem mindegy hogy mennyit. Nem fog ölbe tett kézzel végignézni egy vereséget a City úgyhogy gyakorlatilag már csak a bajnokságban van így esélyük.
Barcelona Unity is Strenght!
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.02.24. 23:04:02

Ne már, nem kell az ereket felvágni. Játszottunk egy olyan félidőt, hogy az valami elképesztő. Várható volt, hogy 0:2 után na meg az elsőfélidei hajtás után vissza vesznek egy fokozatot. A MC sem bìrta sokáig a hajtást, de nekik már nem volt választásuk. Menni kellett. A kiállìtásnál már látszott, hogy nem akarunk mindenáron gólt lőni. A tizenegyes fáj egyedül, de az meg benne van, hogy kimarad. Összességében sokkal többet kaptam a csapattól, mint amit vártam. Gratula mindenkinek még Luchonak is.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.02.24. 23:03:37

Bob_Marley írta:Így van, 2:0 után teljesen egyértelmű volt, hogy ezt meg kell őrizni.
mi nem tudunk egy ilyen szintű csapat ellen eredményt őrizni.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.02.24. 23:01:45

Így van, 2:0 után teljesen egyértelmű volt, hogy ezt meg kell őrizni és le kell nyugodni. Főleg amilyen gólokat meg meccseket toltunk mostanában, teljesen logikus volt, hogy ezt az eredményt meg kell tartani. . Volt 1-2 ad hoc helyzet, meg főleg a második elejére úgy jöttek ki az angolok hogy most vagy soha, azt át is vészeltük. 1-2 ember elfáradt, cserélt LE. A győzelem nem igazán forgott veszélyben. A tizenegyesért viszont nagy kár, amiatt lehet tényleg hiányérzete az embernek, mert bosszantó hogy a második sorsdöntő tizit hagyjuk ki mostanában. Viszont a játék teljesen jó volt, s erővel meg agyilag az első félidei koncentrációt nem is nagyon lehetett volna végig bírni. Busquets meg a másik, a csávó az egyik legjobb emberünk volt, a hibája az idegesítő volt s ez ront a játékán, de azon kívül iszonyat jó volt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2015.02.24. 23:03:43-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10112
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.02.24. 23:01:27

Barcelona UnityIsStrenght írta:
MessiNeymarSuarez írta: Már csak azért is le kellett volna zárni, mert a visszavágó után rögtön El Classico.
SZERK: Idióta realosok úgy ünnepelik hogy Messi kihagyta a bűntetőt mintha BL-t nyertek volna :mrgreen: szánalmas
Ezt hol olvastad? :wink: Realosok 4-0 veresége után én csöndben maradnék. :)
Elég ránézni 1-2 troll page-re, ja meg jönnek a " Uefalona is back" dumával :mrgreen:
Sebaj, szép meccs volt az első félidő, rúghattunk volna 4-et is nekik, csak kár hogy túlságosan ráültünk a második félidőben. Szerintem szombat este mindenki aláírt volna egy ilyen félidőt és végeredményt =D>
Suarez jó volt, élete során eddig 1 gólt szerzett a City ellen, most 1 meccsen 2-t is :mrgreen:
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2015.02.24. 22:59:38

Értem a pár szomorkodó véleményt, egyet is értek, több volt ebben a meccsben.

Na de a hétvégi meccs után szerintem sokan aláírtunk volna egy X-et is. Csak megvertük az angol bajnokot idegenben! Nyugodjon le mindenki! :D És ebből is lehet tanulni, egy meccs bizony 90 percig tart, és ha egy Celta, vagy Malaga problémákat okozhat, és gólt lőhet nekünk, akkor egy klasszisokkal erősebb csapat is nyilván. Nem szabad leülni a 2. félidő elején, bármi is az eredmény, bárki is az ellenfél. És egyértelmű, hogy inkább a 2-1 nekünk, mint a 3-1 miatt kockáztatni a 2-2-t, de 10 ember ellen egy picit nagyobb elánnal kell támadni. Nem sokkal, nem ész nélkül. Eldönthettük volna, de így is nagyon jó helyzetben vagyunk.
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.02.24. 22:59:20

Az a baj,hogy ha az lett volna az első félidő képe,hogy ki-ki meccs,de találtunk két gólt, akkor oké, higgadjunk le, nyugisan játszunk tovább,blabla.
De itt akkora fölényünk volt minden tekintetben,hogy ki kellett volna jönni,megpróbálni egyet még pöckölni, és onnan mehetett volna az alibi. Ehelyett totál más felfogásban jöttünk ki, sétáltak,nézelődtek a játékosok, megálltak játék közben, nem is értettem mit csináltunk a második félidőben.

Mindegy, vegyes így a kép, klasszikus előtt jobb lett volna egy még nyugisabb visszavágó. Így azért bőven figyelni kell majd.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Barcelona UnityIsStrenght
Jugador del Barça
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2012.04.15. 15:04:50

2015.02.24. 22:56:40

MessiNeymarSuarez írta: Már csak azért is le kellett volna zárni, mert a visszavágó után rögtön El Classico.
SZERK: Idióta realosok úgy ünnepelik hogy Messi kihagyta a bűntetőt mintha BL-t nyertek volna :mrgreen: szánalmas
Ezt hol olvastad? :wink: Realosok 4-0 veresége után én csöndben maradnék. :)
Barcelona Unity is Strenght!
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 976
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2015.02.24. 22:54:48

Azért a hozzászólásokból látszik melyik országban élünk. Egy ilyen abszurd hétvége után így összerakni a bandát, hogy idegenben az első kieséses BL-meccsen idegenben 2-1-re nyertünk, és utána a sírást és a lehánynám a csapatot és társait olvasni..... Gratulálok. Ez a bl rész már arról szól, hogy a 180 perc elejétől kezdve már kőkemény taktika megy, és alig vannak már szép játékok.

Ráültünk az eredményre és társaik. Nem lehet, hogy vérprofin inkább jobb a biztos 2-1, mint a támadjunk és hátha kinyílunk hátul, aztán kapunk 1-2-őt?

Idegenben a fordított 2-1 eredmény is még jó lett volna egy ilyen csapat ellen. Messi kihagyta a tizenegyest? Nahát, őrület.

Ez egy kitűnő meccs volt, kitűnő eredménnyel. A 3-4-5-6-nullás meccsek nem normálisak a fociban, nem ahhoz kell hozzászokni.

Fikázzátok nyugodtan Enriquét, mert nem 10-0-ra nyer minden meccset, de leszállhatna itt sok ember a földre.

Hajrá Barca!
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2015.02.24. 22:52:20

Ég és föld volt a két félidő képe.
Az első meccset tanárian lehoztuk.
A második félidőben meg megint a rosszabbik arcát mutatta a csapat.
Busi gólhelyzetnél magyaráz, a bekapott gólra nem reagálunk, ugyanúgy kényelmesen passzolgatunk, nem próbáltak meg támadni.
Gondolom Matyit azért hozta be LE, hogy a szögleteknél a fejjáték, középpályán meg legyen két KVK, szűrni, bár Busi sokszor lépett fel a támadósorba.
Én inkább Init kaptam volna le, de mindegy.

A kiállítás sem mozgatta meg a fiúkat, egyáltalán nem érződött az emberelőny.
Nem azt mondom, hogy rúgjanak a Citynek egy ötöst, mert ez a minimum.
Csak a hozzáállásban változott meg a csapat. Messi is sétálgatott legtöbbször.
Suarez teljesen eltűnt, alig kapott labdát.

A tiziért nagy kár, azzal tutira eldőlt volna a párharc.

Gondolom LE az öltözőben azt mondta, hogy "nyugodjunk meg, oké, nyeregben vagyunk, nem kell kapkodni."
De ez az eredményre ülés...
A gól sem pörgette fel a csapatot. Talán egy-két kapura lövésünk volt, abból az egyik RAkitic stadioncsúcs lövése volt.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.02.24. 22:51:03

ahelyett h hátradőlve várnánk a visszavágót lehet izgulni. sztem simán nem dőlt el a párharc (1-3-al eldőlt volna), otthon jön egy gyors kiállítás meg tizi aztán nézhetünk. megint saját magunknak tettük nehézzé. persze én is aláírtam volna meccs előtt az 1-2-t, de vhogy nem tudok örülni...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10112
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.02.24. 22:49:04

Szuszimester írta:
Pavel írta:Óriási hiányérzetem van.
Szinte tökéletes első félidő után nagyon leengedtünk.
De szépen megfogalmaztad! Én is így érzem. Ki kellett volna végezni őket, és én Leon is azt éreztem egy kissé, hogy bosszantja őt az, hogy a csapat visszaállt. Kicsit ideges volt...

Nem értem, miért nem tudjuk magunknak könnyűvé tenni a dolgokat. De a győzelem így is megvan. Visca el Barca! ;-)
Már csak azért is le kellett volna zárni, mert a visszavágó után rögtön El Classico.
SZERK: Idióta realosok úgy ünnepelik hogy Messi kihagyta a bűntetőt mintha BL-t nyertek volna :mrgreen: szánalmas
Avatar
Szuszimester
Jugador del Barça
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2007.06.25. 19:55:16
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2015.02.24. 22:48:29

Pavel írta:Óriási hiányérzetem van.
Szinte tökéletes első félidő után nagyon leengedtünk.
De szépen megfogalmaztad! Én is így érzem. Ki kellett volna végezni őket, és én Leon is azt éreztem egy kissé, hogy bosszantja őt az, hogy a csapat visszaállt. Kicsit ideges volt...

Nem értem, miért nem tudjuk magunknak könnyűvé tenni a dolgokat. De a győzelem így is megvan. Visca el Barca! ;-)
Szuszimester
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2015.02.24. 22:47:57

csak azért vagyok bajban, mert nem tudom, hogy taktikai okokból vagy csak nagyképűségből vettek vissza?!
egyébként éppen hogy elég volt, a másodikban nem csak a kevés mozgás, hanem a pökhendi, kockázatos megoldások miatt 10 emberrel, büntetővel sem voltunk eredményesek.
mindegy, az első félidő az tanári volt , minden pénzt megért az idegenbeli győzelem pedig még inkább, most már bizakodó vagyok a továbbjutást illetően (nem könnyű meccsen!!)
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2015.02.24. 22:45:37

Óriási hiányérzetem van.
Szinte tökéletes első félidő után nagyon leengedtünk.
A nap csalódása Busquets.
A 3-1 jobb lett volna, de ez van. Messi nem akar tizi király lenni.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.02.24. 22:45:19

Lehánynám magam a játékosok helyében ezért a második félidőért.
Megint azt csináltunk,mint szoktuk,bealtattuk magunkat, jöttek is a hibák az elejétől kezdve.
Főleg Masch és Busquets (az az ember, szánnivaló bolond), volt elemében, szinte folyamatos rossz megoldások.
Nem értem,hogy tudunk egy ilyen első félidő után, egy borzalmasan rossz másodikat játszani?!
Hiába nyertünk idegenben 2-1re, mégsem tudok annyira örülni neki,mint kellene,mert ezt kapott gól nélkül le lehetett volna hozni, közepes koncentrációval...ehelyett sétáló emberek mindenhol, ez nevetséges. Nincs az a túlzó piros Clichynél még bajok is lehettek volna.

Neymar meccsek óta gyenge, most is volt két jó megoldása, többi kuka.
Suárez két gól,nekem ennyi bőven elég,még ha rontott el helyzeteket, kényszerítőket akkor is.
Messi nagyot ment, a végéért kár, nem értem,azt miért fejelte? Simán rúghatta volna, ő se tudja mit akart ott szerintem.
Alba is tetszett ma, Rakitic is, Piqué hátul nagyon jó volt, Stegen is magabiztos volt,hiba nélkül.

Szóval összességében jó volt, de felejtsük már el ezeket a második félidei leüléseket,mert erre mindig ráfázunk.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
trey88
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2009.09.24. 00:11:19
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/Budapest
Kapcsolat:

2015.02.24. 22:44:39

Messi gondolt a pénzügyekre is, elintézte hogy teltház legyen visszavágón. Profi mentalitás 8) Visca el Barca!
Barcelona UnityIsStrenght
Jugador del Barça
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2012.04.15. 15:04:50

2015.02.24. 22:44:28

Francba! Sajnálom, hogy kimaradt a tizenegyes! :cry: Megérdemelte volna a gólt. Csuka fejessel megakarta szépíteni Messi, de nem sikerült. :wink: Szeretett volna parádézni egy csukafejessel megértem, mert annyi gólja van már, hogy szeretne "ilyeneket" is. Haaj de kár. Nem baj szép győzelem ez így is, grat.! =D> (Azért tegyük hozzá, hogy Man City ellen az 1-2 idegenben aláírtam volna bármikor)
Barcelona Unity is Strenght!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.02.24. 22:41:54

Büszke vagyok a csapatra, szép eredmény jó játék (tiziért viszont nagy dádá, mert megint elszórakoztunk egy büntetőt...). Első félidő nagyon koncentrált csapat és szép gólok. Második félidőben 1-2 hiba miatt felspannolta magát az angol csapat és volt pár veszélyes helyzetük, de szerencsére az eredmény nem igazán forgott veszélyben. Volt sok jó teljesítmény, Busquetsnek volt 1 nagy hibája, de ő rohadt nagyot tolt, ahogy Messi is rendkívül agilis volt )büntető sokat ront viszont rajta) és Rakitic is borzasztó sokat dolgozott. Pique-Mascheranot is kilehet emelni, renegetg meló tőlük.

LE-nek megint nagy pacsi, még hogy végig üli a meccset. :D Pellegrini behozta Fernandinhot, s sokkal több párharcot megnyertek (gól is ebből lett, hogy 3 ikszes labdából mindegyiket elhozták...). Lépni kellett és lehozta a két sárgás emberünket, s Mascheranoval megerősödött a középpálya, Adrianoval meg a kicsit talán már fáradt Alves helyett jött Adriano. Pedro-Neymar csere meg már alap szinte. :D Jól meccselt, s szép eredményt hozott a csapat, grat a fiúknak és LE-nek is. Viszont a büntető miatt van egy kis savanyú íze a dolognak sajnos....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2015.02.24. 22:44:34-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.02.24. 22:39:15

ahelyett h 2 hét mulva küldhetnénk a tarcsival 3-0 v 3-1-es előnyről, megint lehet majd izgulni. oké nyertünk, de még1x ennyi szerencsénk nem lesz egy meccsen. messi 3 m-ről üres kapuba nem bírja befejelni...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Roniee21
Capitá del Barça
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2006.10.03. 14:48:43

2015.02.24. 22:37:57

Remek első, gyötrelmes-borzalmas második.

Innen csak mi bukhatjuk el.

Forca Barca :P
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2015.02.24. 21:01:05

Suarez!! már egy meccsrevalót elszúrt! +egy gól!!!!
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3991
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2015.02.24. 20:49:46

roby122 írta:Röhögni fogsz , de Mangalaval jobban jártunk volna. Pontatlan , kesze-kusza , ütemtelen a játéka. Nem egy meccs volt idén ami rajta ment el. Fizikumán kívül semmit nem tud felmutatni. Egy ilyen iramú mérkőzésnél szerintem teljesen szétesne.
Na, ne viccelj már itt vele. A világ legjobb belső védőjéről beszélsz, kicsit több tisztelet illeti!
Válasz küldése