Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Decima
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2014.10.26. 10:49:12
Tartózkodási hely: Santiago Bernabeu

2014.12.13. 18:48:53

Minden csapat úgy játszik, ahogy hagyják. Nincs lefizetve a liga összes csapata. A ti stílusotokra így reagálnak. Mi azért szándékosan átadjuk a területet a kisebb csapatoknak is. Azonkívül sokan elhiszik, hogy MSN és minden Ok. Pedig nagyon gyenge játékosaitok is vannak. Egy Mourinho féle Chelsea a BL-ben pezsgőt bont, ha titeket kap. Taktikailag simán verhetőek vagytok.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Decima 2014.12.13. 20:08:48-kor.
Kép
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.12.13. 18:48:16

ZBarca írta:És igen tudom, hogy a Madrid tud kontrázni, mi meg nem, de mondja már el nekem valaki, hogy ellenük miért nem tudnak a kicsik bekkelős focit játszani?! :evil:
Ugyanúgy védekeznek ellenük is, csak ami nálunk volt meg éveken keresztül az most nekik van meg: fel tudják pörgetni a játékot. A szélső védőik pedig rosszabb napjaikon "csak" elmennek, viszont jobb napjaikon már majdnem felérnek egy-egy támadó teljesítményével.

Nálunk ezek pont nincsenek most meg. "Csak" gurigázgatnak körbe-körbe...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára danianevem 2014.12.13. 18:49:06-kor.
Avatar
Decima
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2014.10.26. 10:49:12
Tartózkodási hely: Santiago Bernabeu

2014.12.13. 18:45:35

Szerintem Perez csináltatott pár youtube-os videót a vörösről meg a brazil csodáról, amit Zubi meg Luis benyalt. Volt egy harmadik ember is műlábbal, de azt az éles szemű katalán orvosok lebuktatták...:-)
Kép
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.12.13. 18:41:16

Nervo írta:Ez most mire jó Z
Menő új becenév! :D 8)
Nervo írta:arról azért madridba még sem tehetnek hogy ide csak egy b kategóriás edző kinevezése volt az igénye a [regnáló] elnökségnek. Vagy Cr, Ancelotti és Zidane tehetnek arról is hogy a jelenlegi szakvezetésnek az ilyen douglaszek meg matyiők voltak az igényei a nyári transfer piacon. #-o :lol:
Nekem nem az a bajom, hogy LE-t nevezték ki, az én bajom, hogy a Realnak mindent befújnak, nekünk meg semmit + a kiscsapatok olyan nagy helyet hagynak a számukra, hogy simán tudnak kontrázni. És igen tudom, hogy a Madrid tud kontrázni, mi meg nem, de mondja már el nekem valaki, hogy ellenük miért nem tudnak a kicsik bekkelős focit játszani?! :evil:
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.12.13. 18:40:47

van itt egy kedvelt szó fordulat amit gyakorta használnak : ....."nem Barca szint..." nos némi töprengés után rájöttem: ez a csapat LE.-vel az élen ..: "nem Barca szint.." az a stílus, az a mentalitás, egyáltalán az a tartás nélküliség....( hogy egy elfogadható , reményt keltő teljesítmény után ezt kapjuk..) az a foci sajna nem Barca szint.
egyszerűen lehetetlen leírni bármit pl.erről a meccsről amit ne írtunk,irtak volna le unos untalan...
elkeserítő, talán ez még nem volt!
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.12.13. 18:27:36

ZBarca írta: Ide tartozik a Királykisasszony műeséseinek a befújása is! =D> És én most nem akarok Perez maffiázni, meg Uefadrid-ozni, de sajnos ez az igazság!
A bajnoksággal kapcsolatban pedig: én nem vagyok szomorú. Egyáltalán nem. Legalább koncentrálhatunk a kupára és a Bl-re, kivéve, ha azokat is a Reallal akarják megnyeretni.
Nagyon nagyon el vagyok keseredve, hogy hova süllyedt a futballvilág.
Ez most mire jó Z, arról azért madridba még sem tehetnek hogy ide csak egy b kategóriás edző kinevezése volt az igénye a [regnáló] elnökségnek. Vagy Cr, Ancelotti és Zidane tehetnek arról is hogy a jelenlegi szakvezetésnek az ilyen douglaszek meg matyiők voltak az igényei a nyári transfer piacon. #-o :lol:
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2014.12.13. 18:25:43

Nem tudom, töröltétek, vagy csak nem sikerült elküldeni, de mégegyszer a véleményem:

"..szottul elegem van ebből az egészből. Gyengék vagyunk, ezzel kezdem. De nem igaz, hogy már vagy 20 kapufát lőttünk ebben a szezonban, nem igaz, hogy egy ilyen kezezést nem vesz észre a bíró, nem igaz, hogy egyszerűen nézhetetlenek a meccseink, mert az ellenfél 11 emberrel nem is védekezik, hanem falat csinál a kapuja elé, nem igaz, hogy a játékosaink 2 perccel a vége előtt adogatják egymásnak a labdát, hogy ki dobja be, nem igaz, hogy alig van helyzetünk, de Suarez sima lövőhelyzetben átlépi Messinek, mert az úgy szép lesz, stb, stb, stb."

Még hozzá: sokan úgy beszélnek erről az évről, hogy most építkezünk. Hm? Mivel? Kivel? Lehetne építkezni, ha nem így igazolunk, vagy még talán akkor is, ha nem lenne tilalom. Nem is bánnám, ha egy év ilyesmire menne el. De ugye a fenti dolgok állnak. Építkezés saját házon belül. Először is, akik játszanak: Alves (jó eséllyel elmegy, és már a múlt) Pedro (nem részletezem), Xavi (múlt, remek igazolásaink mellett kiegészítő lehetne), Matyi (kiegészítőnek kellett volna venni, max 10 milláért), Sergi Roberto (semmi keresnivalója itt), Busi (fel kéne pofozni, mert elképesztően elfásult). Fiataljaink: Montoya (ja, ő nem is), Douglas (ja, ő sem), Munir (ennyi játékidővel sehova nem fog feljődni), Rafinha (amit tavaly láttam benne a Celtában, abból idén semmit nálunk).

Ebből így nemhogy építkezés nem lesz, de ha nem igazolhatunk, jövőre pár kiöregedett, pár totálisan fásult, néhány nem idevaló valamint 1-2 rutintalan játékossal akkorát fogunk égni, mint már több mint egy évtizede nem. Én elfogadnám, ha tényleg csapatépítés miatt rosszabbul szerepelnénk, ez mindig benne van a pakliban, és ránk is férne az újítás. De ez sajnos katasztrófa ami megy, elnököstől, Zubistól, edzőstől.
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2014.12.13. 18:23:24

visca el barca írta:észrevette rajtam kívül valaki, hogy mi soha nem tudunk kontrát vezetni?
evvel a középpályával (körülményes Busquets - kiöregedett Xavi) már nem is lehet. :wink:
Roniee21
Capitá del Barça
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2006.10.03. 14:48:43

2014.12.13. 18:23:16

Komolyan mondom, de felakasztanám azt az embert aki eladta\eladatta a csapatból Thiago-t és Fabregast.

Tönkretette a csapatot ezzel jó pár évre.. Az utóbbi 10 év leggyengébb kerete a mostani, azt merem állítani.
nagyi1244
Barça B
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2011.11.19. 20:54:30

2014.12.13. 18:21:06

ZBarca írta:Először is: mi a fenéért játszottuk ezt a meccset szombaton?! #-o Másodszor: hogy lehet az, hogy kettő (2 !!!) tiszta kezezés is volt, de egyiket sem fújta be?! :evil: Harmadszor: amíg ellenünk az összes kiscsapat beáll védekezni, a Real elleni pedig direkt óriási helyeket hagynak, addig nem leszünk bajnokok! Ide tartozik a Királykisasszony műeséseinek a befújása is! =D> És én most nem akarok Perez maffiázni, meg Uefadrid-ozni, de sajnos ez az igazság!
A bajnoksággal kapcsolatban pedig: én nem vagyok szomorú. Egyáltalán nem. Legalább koncentrálhatunk a kupára és a Bl-re, kivéve, ha azokat is a Reallal akarják megnyeretni.
Nagyon nagyon el vagyok keseredve, hogy hova süllyedt a futballvilág.

Húúúúúú barátom ez igen!!!!!! :mrgreen: :mrgreen:
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.12.13. 18:18:39

visca el barca írta:játékunk a legszebb martinos korszakot idézte. ilyen játékkal nem lehet ma spanyol bajnokságot nyerni.

észrevette rajtam kívül valaki, hogy mi soha nem tudunk kontrát vezetni? minden meccsen van 5 lehetőségünk, de a 16-osig egyszer nem jutunk el.
Én is azt szoktam nézni amint el kezdünk egy kontrát vezetni aki a viszi a bogyót fut vele 10-20 métert aztán megáll és megvárja ami felér a csapatunk 3-4e de addigra az ellen már 10 emberrel a 16oson belül tobzódik! =D>

A Real meg kb 3 passzból ott van az ellenfél kapujánál és sakk-matt. :evil:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2014.12.13. 18:18:25

visca el barca írta:játékunk a legszebb martinos korszakot idézte. ilyen játékkal nem lehet ma spanyol bajnokságot nyerni.

észrevette rajtam kívül valaki, hogy mi soha nem tudunk kontrát vezetni? minden meccsen van 5 lehetőségünk, de a 16-osig egyszer nem jutunk el.
Ez a legfájóbb, hogy itt van egy Neymar-Suarez-Messi csatársor, ami az egyik leggyorsabb a világon és Alba is itt van, ennek ellenére egy [auto_cenzúra] kontrát sem tud vezetni a Barca.
A Real az ilyen csapatok szétkontrázza, Ronaldo nevetve rúgdossa a duplákat, azért mert ők rájöttek, hogy busz ellen sokkal nehezebb, mintha hagyják az ellenfelet egy kicsit feljebb jönni és ezáltal fellazul az egész csapat, máris nyílnak a területk a gyors játékosoknak és ők ezt egyből kihasználják, ebben ők a legjobbak a világon. A másik baj az, hogy viszont, ha arra kényszerülnek, hogy náluk legyen a labda 70%-ban és busz ellen játszanak, már abban is vannak olyan jók, mint a Barca.
MessiCesc
Capitá del Barça
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013.07.26. 14:51:09

2014.12.13. 18:16:12

csababarca kommentjét az utolsó szóig adom, nagyon igaza van.
Nagyjából 3 csoportra lehet bontani a mai Barcát.
Akarnak, de nem megy nekik:
Alba, Alves, Rakitic
Felfoghatatlan hogy mit keresnek itt:
Busquets, Pedro, Mathieu
És a kiöregedett világklasszisok:
Iniesta, Xavi

Rajtuk kívül van egy Piqué aki szerintem ma is tök korrekt teljesítményt hozott, le egyértelmű a javulás, ha így folytatja, betonkezdővé válhat, egy Bravo aki megbízható, 1 nagy védése volt, azt megoldotta, és egy Neymar-Messi páros, akik nélkül el vagyunk veszve. Suárez is akar, de sajnos nem érti meg magát Messivel, de harcos, és látszik, hogy van benne kraft.
macgabi
Barça B
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2014.03.12. 17:04:51

2014.12.13. 18:13:02

Egészen elképesztően béna a bíráskodás Ligában.

LE meg időnként megfejthetetlen számomra. Mintha kidolgozott volna egy taktikát arra, hogyan ne rúgjunk gólt.
A focisták dettó. Ezt a meccset akkor is nyerni kellett volna, ha nem utazik velük edző és nincs taktika, csak úgy kimennek a pályára.
Suarez... Miért nem lehet lecserélni?
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2014.12.13. 18:12:43

Nem csodálkozom azon, hogy a középpálya ilyen bűnrossz, ezt hosszú évek remek munkájának köszönhetjük.
1.Thiago és Fábregas eladása potom pénzért, helyette nézhetjük a belassult Xavit és Iniestat.
2.Rakitic: nem rossz játékos, de, ha Fabregas-ra itt sokan azt mondták, hogy nem tudja Xavi szerepét sosem átvenni, akkor Rakitic-re mit mondjom az ember..még Fabregas-t sem közelíti meg, főleg, kreativitásban vagy nagyon messze tőle.
3.Busquets helyén Masch-ot kéne erőltetni, mert Busquets annyira lassú, hogy az már fájdalom.

Alves pótlását is ugyanolyan jól oldja meg a vezetőség mint Xavi-ékét..Montoya-t elherdálni, jött a szupersztár Douglas.
Ennyi gyengepontot már nem bír el a csapat, ez meg is látszik a játékon.
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.12.13. 18:12:27

ZBarca írta:...
Egyetértek FarkasAttilával meg pezZyvel, ezt szerintem is gondold végig. Ugyanannyi volt a pihenő, mint a Realnak. A PSG nyilván komolyabb ellenfél volt, de fásultság sehogy sem lehet az ok, hiszen nem ugyanaz a kezdő állt ki, mint a párizsiak ellen. Meg egyébként is heti két meccset bírni kellene...
hajnesz írta:Ezzel nagyon nem értek egyet. Ilyen bünrossz Iniestát már régen nem láttam. Fizikai fájdalmat okozott,hogy mennyire körülményes. Már meccs előtt is mondtam,hogy a padunk katasztrofális,s igazam lett.
Rakitic helyére jött, sokkal több fantázia volt a játékában. Nem volt az "igazi", de szerintem jót tett a vérfrissítés a középpályán és talán egy fokkal jobb is lett az ő behozatalával.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára danianevem 2014.12.13. 18:12:57-kor.
Avatar
pezZy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2010.09.29. 18:34:43
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Kapcsolat:

2014.12.13. 18:10:53

ZBarca írta:Először is: mi a fenéért játszottuk ezt a meccset szombaton?! #-o Másodszor: hogy lehet az, hogy kettő (2 !!!) tiszta kezezés is volt, de egyiket sem fújta be?! :evil: Harmadszor: amíg ellenünk az összes kiscsapat beáll védekezni, a Real elleni pedig direkt óriási helyeket hagynak, addig nem leszünk bajnokok! Ide tartozik a Királykisasszony műeséseinek a befújása is! =D> És én most nem akarok Perez maffiázni, meg Uefadrid-ozni, de sajnos ez az igazság!
A bajnoksággal kapcsolatban pedig: én nem vagyok szomorú. Egyáltalán nem. Legalább koncentrálhatunk a kupára és a Bl-re, kivéve, ha azokat is a Reallal akarják megnyeretni.
Nagyon nagyon el vagyok keseredve, hogy hova süllyedt a futballvilág.
Sztem ez nem igaz. Hidd el velünk van a gond, nem avval, hogy az ellenfél védekezik. Nézem a Bayern meccseket és ugyan ez a helyzet, csak tudod mi a különbség?? A középpálya. Mert nekünk az a gyenge pontunk. Nem értem Enrikét miért erőlteti Xavit és Busit... annyira lassúak vagyunk, hogy még nézni is rossz (nem hiszem, hogy nem látja, hogy a Rakitic Masc Ini kp sor mennyivel jobb lenne..) És ne hidd, hogy a BL-be is jobb lesz, mert a PSG ellen egy kidolgozott ziccerünk se volt, és itt sem. És nem ez az első ilyen meccsünk ! Egyszerűen a fáj az ahogy a csapat játszik.. :( ha már nem megy a védelem feltörése, mert nem tudjuk úgy járatni a labdát, akkor nekünk kell változtatni. Ne várd, hogy majd az ellenfél nem védekezik, mikor lazán hoznak egy x-et ellenünk. Mert ma még csak Izgulnia se kellett a vendégeknek, és ez fáj igazán.
Kép
"El fogom feledtetni velük a vereség ízét, ám jól az eszükbe vésem, hogy mindig küzdeniük kell. Én vagyok a vezető, ők követnek engem, együtt pedig sikeresek leszünk…”

Culé per sempre!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.12.13. 18:10:27

játékunk a legszebb martinos korszakot idézte. ilyen játékkal nem lehet ma spanyol bajnokságot nyerni.

észrevette rajtam kívül valaki, hogy mi soha nem tudunk kontrát vezetni? minden meccsen van 5 lehetőségünk, de a 16-osig egyszer nem jutunk el.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
CsocseX
Jugador del Barça
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2014.04.17. 00:04:53
Tartózkodási hely: Braunschweig (Németország)

2014.12.13. 18:08:53

Láttátok, hogy szakadt az eső végig? Nem hinném, hogy túl könnyű dolguk volt a fiúknak. Nem volt ez rossz meccs attól függetlenül. Sajnos nem sikerült gólt szerezni.

Két dolog:

1. Kezd nagyon idegesíteni mostmár ez a sok kapufa
2. A bíráskodás kritikán aluli volt (enyhén szólva)

Most nem mennék bele ilyen "Mi lett volna, ha?" dolgokba. Suáreznek nagyon-nagyon sok dolga van még. Sürgősen fel kéne már pörgetnie magát. A védelem nem volt rossz, stabilak voltak. (mondjuk nem is volt rájuk nagyon szükség sem) Xaviék tetszettek, a támadások viszont rendre elhaltak, és ez nagyrészt a támadók miatt volt. Nem lesz ez így jó. A támadásokat nem nagyon kéne csak klasszis húzásokra bízni. Nehogy a sokat kritizált védelem megszervezése a támadás rovására menjen. Oké, hogy nem kapunk gólt egy meccsen, mert jól védekezünk, vagy mert szerencsénk van, de ha nem tudunk gólt lőni, akkor az nem vezet sehova.

Nincs mese, mostmár várni kell a Real bukására, és a téli szünet előtt csúnyán kitömni a Córdobat. Az új esztendőben pedig mindjárt maximálisan pörögni, mert megyünk a Sociedadhoz, majd jön az Atlético. Ehh...

A végszó: abszolút negatív teljesítmény egy PSG verő BL csoportelsőtől
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára CsocseX 2014.12.13. 18:15:28-kor.
Força Barça!
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.12.13. 18:07:34

A Barca és Real között annyi különbség van,hogy ők hozzák az ilyen okdádék módon bekkelő csapatok elleni meccseket mi meg nem.Kb 3 éve nem...
Úgy vagyunk 4 ponttal mögöttük,hogy ők már játszottak az Atletico ellen mi meg nem.Ha azt a meccsen nem hozzuk a 3 pontot akkor annyi a bajnokságnak.
Utoljára 2011 őszén voltunk ilyen rossz helyzetben (akkor ki is kaptunk a Getafe-tól),akkor a Real agyonvert mindenkit és 100 ponttal nyerte a bajnokságot.Kezd hasonlítani a dolog...
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.12.13. 18:07:01

Az összes idegenbeli meccsünk hasonló lesz, ilyen mentalitással nem lehet játszani. Szerintem 10 darab sprintet nem hajtott végre summa az egész csapat.

Most egyénekre is le lehet bontani:
-Alves: felesleges foglalkozni vele.
-Piqué: ő ma sem volt rossz.
-Matyi: őt nem tudom értelmezni 1.0.
-Alba: hiába van benne az akarás, egyszerűen alig van jó megoldása,bár nem várom el tőle,hogy ő hozza a meccseket.
-Busi: őt nem tudom értelmezni 2.0.
-Rakitic: jó,aranyos meg minden ahogy gürizik,pacsi, de előrejátékban azon kívül,hogy néha próbálkozik lőni, semmit nem tud hozzátenni.
Xavi: nyáron 95% volt hogy elmegy,most emg a legtöbbet foglalkoztatott játékosok egyike,65 évesen, úgy,hogy nem tud futni.
Itt húzok egy vonalat,és megjegyezném,hogy ez a kp hármas együtt ne játszon, mert alkalmatlanok bármiféle eredmény elérésére is így együtt,még egy Getafe kp és húzós nekik.

Pedro: ő miért kerettag? mindig is ügyetlen volt,de legalább néha eltalálta a labdát,mostmár momentuma sincs sose.
Messi: tőle is ez borzalmasan kevés, hiába akar, nem megy neki sem,szerencséje sincs.
Suárez: még nem szidom, tavaszig kap haladékot, nagy kedvencem, de ez kritikán aluli amit művel.

CSerékkel nem volt gond, kicsit későn jöttek,én már félidőben hoztam volna be Adrianot és Rafinhát,hátha.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2014.12.13. 18:06:20

eddig is gyűlöltem ezt a bekkelős, undorító anti focit, de az is röhej, hogy ennyire tehetetlenek vagyunk ellene. Nem hiszem, hogy Neymar megváltotta volna a világot, de nagyobb volt a nyomorunk nélküle.
A gyenge védelmünknél is gyengébb a középpályánk, zéró kreativitás és előre játék.
Rakitics nagyon visszaesett, Xavi már rég nem a régi (ezt mondjuk tudtuk), Ini sem találja a formáját.
Suarez meg nem is tudom, nem akarom savazni, de illene valamit mutatni lassan.
A meccs után nem tudok gratulálni a Getafenak, nekünk sem, legfeljebb magamnak, hogy végig néztem....
FarkasAttila
Barça C
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2011.11.02. 09:35:00

2014.12.13. 18:06:09

ZBarca írta:Először is: mi a fenéért játszottuk ezt a meccset szombaton?! #-o Másodszor: hogy lehet az, hogy kettő (2 !!!) tiszta kezezés is volt, de egyiket sem fújta be?! :evil: Harmadszor: amíg ellenünk az összes kiscsapat beáll védekezni, a Real elleni pedig direkt óriási helyeket hagynak, addig nem leszünk bajnokok! Ide tartozik a Királykisasszony műeséseinek a befújása is! =D> És én most nem akarok Perez maffiázni, meg Uefadrid-ozni, de sajnos ez az igazság!
A bajnoksággal kapcsolatban pedig: én nem vagyok szomorú. Egyáltalán nem. Legalább koncentrálhatunk a kupára és a Bl-re, kivéve, ha azokat is a Reallal akarják megnyeretni.
Nagyon nagyon el vagyok keseredve, hogy hova süllyedt a futballvilág.
Neharagudj, de mindenki hibas hogy 0-0t jatszodott a Barcelona, csak a Barcelona nem? Olvasd el meg1x amit irtal.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2014.12.13. 18:04:01

A középpálya is értékelhetetlen volt a támadások tekintetében, Iniesta hozott némi változást, de ez nagyon kevés.
Ezzel nagyon nem értek egyet. Ilyen bünrossz Iniestát már régen nem láttam. Fizikai fájdalmat okozott,hogy mennyire körülményes. Már meccs előtt is mondtam,hogy a padunk katasztrofális,s igazam lett.
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.12.13. 18:02:11

Először is: mi a fenéért játszottuk ezt a meccset szombaton?! #-o Másodszor: hogy lehet az, hogy kettő (2 !!!) tiszta kezezés is volt, de egyiket sem fújta be?! :evil: Harmadszor: amíg ellenünk az összes kiscsapat beáll védekezni, a Real elleni pedig direkt óriási helyeket hagynak, addig nem leszünk bajnokok! Ide tartozik a Királykisasszony műeséseinek a befújása is! =D> És én most nem akarok Perez maffiázni, meg Uefadrid-ozni, de sajnos ez az igazság!
A bajnoksággal kapcsolatban pedig: én nem vagyok szomorú. Egyáltalán nem. Legalább koncentrálhatunk a kupára és a Bl-re, kivéve, ha azokat is a Reallal akarják megnyeretni.
Nagyon nagyon el vagyok keseredve, hogy hova süllyedt a futballvilág.
Kép
Válasz küldése