Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.12.13. 17:59:04

Nálam a Málaga elleni meccsel vetekszik a mai. Rossz beadások sora, pontatlan indítások és összjátékok, gyenge lövések. Messi és Suárez is csak egyszer-kétszer tudott klasszisához méltó megoldással előrukkolni. A középpálya is értékelhetetlen volt a támadások tekintetében, Iniesta hozott némi változást, de ez nagyon kevés.

Nem hinném, hogy szerkezetbeli probléma volt, egyszerűen a megoldások jó nagy hányada rossz volt. Lehet mumusozni, de a keretben ennél sokkal több van, s nem ez volt az első értékelhetetlen teljesítmény a csapattól. Tavaszig biztos nem követelem LE fejét, viszont van hova javulni...

A meccs vége pedig vicc volt. Őszintén örültem volna, ha a Getafe megnyeri, talán észbe kaptak volna páran, mert a mai teljesítményük minősíthetetlen.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.12.13. 17:54:51

Spori, ez mi az anyám volt? :lol: Ennyi fogalmatlan embert a játékvezetésben édes istenem, hogy lehet ilyenkor lefújni egy meccset..? :lol: Mondom ezt úgy, hogy mi jól jártunk vele..

A meccs maga elég tré volt, szokásos pontatlanság, mellé a pálya is asszisztált ehhez, meg a Getafe csaodavédekezős focija. Remélem hamar elfelejtem ezt a meccset..
startland
Jugador del Barça
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2009.12.22. 15:20:39

2014.12.13. 17:53:46

=D> szép volt spori, igazi kretén...
Az egy dolog, hogy nekünk sosem sikerül valahogy betolni a szekeret, amikor az ellenfél görgeti kézzel a labdát, de ilyen dilettáns, ócska fújást...a lefújás is gyönyörű volt, gratulálok... #-o

Azt meg komolyan nem hiszem el, hogy ezek a kapufák nem tudnak bemenni, utána ezerszer könnyebb lett volna, így meg bekkelhettek végig nyugodtan :(
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.12.13. 15:44:29

Basszus de jó, hogy felnéztem ide, nem vagyok hozzászokva, hogy ilyen korán kezdünk.

Ha nincs Neymar, akkor legalább Ini lenne a csapatba (ha csak nem sérült). Balosunk elég szegényes lesz.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.12.13. 15:07:23

visca el barca írta:Barcelona line-up (official): Bravo - Alves Pique Mathieu Alba - Rakitic Busquets Xavi - Messi Suarez Pedro

meglepő, de most nincs meglepő.
Ini, Bartra, Rafinha, Masch(, Munir). Közülük azért 2-3at legalább elnézegettem volna a kezdőben. Nem mintha ez a kezdő rossz lenne, de azért mégis. :D Nyerni kéne nagyon, de a Getafe otthonában nem szoktunk gálázni, kemény meccsre számítok.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.12.13. 15:02:10

Barcelona line-up (official): Bravo - Alves Pique Mathieu Alba - Rakitic Busquets Xavi - Messi Suarez Pedro

meglepő, de most nincs meglepő.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
kadarzsolt85
Jugador del Barça
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2012.02.09. 09:44:29

2014.12.13. 11:56:51

Erxy írta:
Samper írta:Ha SR helyére kerül Samper, abból Rafinhara nézve semmi hátrány nem származik. Rá nézve Halilovic felhozása lenne veszélyes.
posztok alapján talán, de Sampert el tudnám képzelni a középpálya jobb oldalán, Rakitic/Xavi helyén, akkor pedig már veszélyeztetheti Rafinha perceit is. Samperrel nem lehet azt megtenni, mint SR-rel, nem lelátózhat 10 meccsen keresztül, annál sokkal jobb és nagyobb tehetség. (vkp poszton meg ott van Masch/Busi, szóval nem egyszerű a helyzet)
Denis Suarez egyelore veri az egeszet a legnagyobb igeretnem samper es hallilovic hanem Suarez.
Barca Barca Baaarca
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.12.13. 11:43:23

Samper írta:Ha SR helyére kerül Samper, abból Rafinhara nézve semmi hátrány nem származik. Rá nézve Halilovic felhozása lenne veszélyes.
posztok alapján talán, de Sampert el tudnám képzelni a középpálya jobb oldalán, Rakitic/Xavi helyén, akkor pedig már veszélyeztetheti Rafinha perceit is. Samperrel nem lehet azt megtenni, mint SR-rel, nem lelátózhat 10 meccsen keresztül, annál sokkal jobb és nagyobb tehetség. (vkp poszton meg ott van Masch/Busi, szóval nem egyszerű a helyzet)
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2014.12.13. 11:07:35

palesz77 írta:
Samper írta:Nem lennék meglepve, ha télen kölcsönbe menne és helyére feljönne Samper. A két vkp.-s felállásnál úgyis kell egy tartalék.
Ez nem hangzana rosszul, bár kétlem, hogy hosszútávon átállnánk 2 vkp-s rendszerre. De előbb Rafinha kapjon elég percet, utána hozzunk csak fel játékost a középpályára a B-ből..
Ha SR helyére kerül Samper, abból Rafinhara nézve semmi hátrány nem származik. Rá nézve Halilovic felhozása lenne veszélyes.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2014.12.13. 10:22:35

MessiCesc írta:Egy Bravo - Alves - Piqué - Bartra - Alba - Masche - Rakitic - Rafinha - Messi - Suárez - Munir kezdőt megnéznék. :)
ott a FIFA15 :-D

ma biztos gálázni fognak. Sajnos dolgozom, és nem látom a meccset. Valahányszor lemaradok a meccsről, mindig gála volt eddig.

egy androidos tabon nézhető steamet szívesen fogadnék majd. előre is köszi
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.12.12. 21:48:12

Samper írta:Nem lennék meglepve, ha télen kölcsönbe menne és helyére feljönne Samper. A két vkp.-s felállásnál úgyis kell egy tartalék.
Ez nem hangzana rosszul, bár kétlem, hogy hosszútávon átállnánk 2 vkp-s rendszerre. De előbb Rafinha kapjon elég percet, utána hozzunk csak fel játékost a középpályára a B-ből..
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2014.12.12. 21:39:38

palesz77 írta:
bence-barca írta:Az csak nekem tűnt úgy vagy utóbbi időkben téll SR is egyre inkább pályán kívülre szorul? Mostanság többször is kimaradt a keretből, nem? :-k
Tényleg hátrébb szorult a rangsorban, csak akkor fér be a keretbe, ha valaki lesérül a középpályáról, de általában még akkor se. Ennek kifejezetten örülök, úgy tűnik Lucho neki tényleg megtalálta a helyét - ami a lelátó.. :mrgreen:
Nem lennék meglepve, ha télen kölcsönbe menne és helyére feljönne Samper. A két vkp.-s felállásnál úgyis kell egy tartalék.
MessiCesc
Capitá del Barça
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013.07.26. 14:51:09

2014.12.12. 21:20:47

Egy Bravo - Alves - Piqué - Bartra - Alba - Masche - Rakitic - Rafinha - Messi - Suárez - Munir kezdőt megnéznék. :)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.12.12. 20:41:29

danianevem írta:akkor jobb esetben is csak a padot koptatja...
és látva a bajnoki teljesítményét, nagyjából ott is a helye. inkább játszatnák a B-ben, több haszna lenne. ott a 3as mögött pedro, rafinha, 5 játékos bőven elég, főleg ha mind egészséges...

az igazat megvallva 4-5 évig esélyt sem látok arra, hogy bármelyik fiatal csatár akárcsak féltartósan is a felnőtt csapat tagja legye. ha pedrókát kiteszik (nem), akkor talán (nem)...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.12.12. 19:20:51

palesz77 írta:Mascherano középpályás, Rafinha meg támadó lesz akkor a keretben ahogy nézem - vagy 3-5-2-t fogunk játszani.. :mrgreen:.
Igen, az érdekes kérdés, hogy visszatér-e a 4-3-3-hoz és csak "aduként" használja a 3-5-2-t, vagy pedig elkezdi tendenciózusan átalakítani a csapat taktikáját.
bence-barca írta:Az csak nekem tűnt úgy vagy utóbbi időkben téll SR is egyre inkább pályán kívülre szorul? Mostanság többször is kimaradt a keretből, nem? :-k

Szerintem olvasta az itteni kritikákat, s nem meri kihúzni a gyufát. :mrgreen:

Engem jobban zavar Munir helyzete, cikkezgetnek, hogy vannak érte érdeklődök még a ligából is, de a csapat nem akarja kölcsönadni. Most mondjuk nagy valószínűséggel kap majd pár percet, vagy akár egy fél órát, de ha egészséges a hármas, akkor jobb esetben is csak a padot koptatja...
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.12.12. 19:12:42

bence-barca írta:Az csak nekem tűnt úgy vagy utóbbi időkben téll SR is egyre inkább pályán kívülre szorul? Mostanság többször is kimaradt a keretből, nem? :-k
Tényleg hátrébb szorult a rangsorban, csak akkor fér be a keretbe, ha valaki lesérül a középpályáról, de általában még akkor se. Ennek kifejezetten örülök, úgy tűnik Lucho neki tényleg megtalálta a helyét - ami a lelátó.. :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2014.12.12. 19:21:10-kor.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.12.12. 19:07:43

danianevem írta:A Getafe elleni keret:
Bravo, Ter Stegen, Alves, Bartra, Pique, Mascherano, Mathieu, Adriano, Alba, Busquets, Rakitic, Xavi, Iniesta, Rafinha, Pedro, Munir, Messi, Suarez

Kimaradt: Masip, Montoya, Sergi Roberto és Douglas. Utóbbi valószínűleg azért, mert a TV előtt könnyebb akklimatizálódni. Na meg Neymar is kimaradt, ő a bokáját fájlalta az edzésen.
Az csak nekem tűnt úgy vagy utóbbi időkben téll SR is egyre inkább pályán kívülre szorul? Mostanság többször is kimaradt a keretből, nem? :-k
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.12.12. 19:06:38

danianevem írta:A Getafe elleni keret:
Bravo, Ter Stegen, Alves, Bartra, Pique, Mascherano, Mathieu, Adriano, Alba, Busquets, Rakitic, Xavi, Iniesta, Rafinha, Pedro, Munir, Messi, Suarez
Mascherano középpályás, Rafinha meg támadó lesz akkor a keretben ahogy nézem - vagy 3-5-2-t fogunk játszani.. :mrgreen:. Kíváncsi leszek a csatársorra, remélem Munir fog kezdeni, régen játszott már a srác, pedig kéne neki a perc ahhoz, hogy fejlődni tudjon. Rakiticet is kéne játszatni már, és Bartra is megérdemli az esélyt, kíváncsi leszek hogy lesz.
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.12.12. 18:47:41

A Getafe elleni keret:
Bravo, Ter Stegen, Alves, Bartra, Pique, Mascherano, Mathieu, Adriano, Alba, Busquets, Rakitic, Xavi, Iniesta, Rafinha, Pedro, Munir, Messi, Suarez

Kimaradt: Masip, Montoya, Sergi Roberto és Douglas. Utóbbi valószínűleg azért, mert a TV előtt könnyebb akklimatizálódni. Na meg Neymar is kimaradt, ő a bokáját fájlalta az edzésen.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2014.12.12. 14:49:27

A Getafe ellen nyilván nagyon készül Alves, Alba, Xavi , Munir és Rakitic. Ez elég lehet a győzelemhez.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.12.08. 20:12:56

Chino írta:....
Először is le kell, hogy szögezzem, hogy Európa legjobb 3 csapatába biztosan, de szerintem a legjobb 5be sem férünk be - legalábbis vitatható, hogy beférünk-e. A szűk elitbe nem feltétlenül férünk be, sőt. Nem tragédia, de hiába vagyunk motiváltabbak (nem jobbak), idén nem sok sikerünk lesz és az igazolási politikát, illetve a büntetést figyelembe véve az elkövetkező években sem. A csatársorunk elit, a többi csapatrész nem.

A CSATÁROKAT azért nem éri kritika, mert idén Neymar és Messi is kitűnő, Suárez pedig még nagyon új, de vannak jó húzásai. A VÉDEKEZÉSÜNK pedig azért kritizálható, mert csak a szerencsén múlik, hogy kevés góllal megússzuk. Főleg az utóbbi meccseken, főként kicsik ellen (utóbbi 5 bajnokból 4en kaptunk gólt, de lehetett volna több is). És mondhatsz bármit, de az igazság akkor is az, hogy amikor igazán próbára tették a védelmünket idén, akkor vereség lett a vége. Vagy egy Rayo-Eibar-Espanyol már jelentős támadóerőnek számít? :roll:

Az ha egy csatár kihagy egy ziccert az szerinted melyik csapatnak szerencse? A kihagyó fél részéről az nem balszerencse, hanem hiba. A másik csapat részéről szerencse (hogy az ellenfél hibázott). Tehát nekünk szerencsén volt nem is egyszer, az ellenfél pedig hibázott. Mi viszont nem a balszerencsénk miatt nem lőttük be a ziccereket, hanem a saját töketlenségünk miatt. Főleg olyankor vicces, amikor nem is csatárra, hanem védőre vagy vkp-ra jön ki a támadás (Rakitic, Alba pl. az Espanyol ellen). Ők ezekben a helyzetekben nyilván nem lesznek olyan százalékban hatékonyak, mint mondjuk Messi, vagy Neymar (persze, hagytak ők is ki, volt, hogy nem keveset). Visszakanyarodva kicsit az előzőekhez: egy nagyobb csapat klasszis csatárai nem fognak ott hibázni, ahol a kisebb csapatok középkategóriás játékosai igen. És akkor elég lesz a PSG-nek 3 ziccer is a 3 gólhoz... :roll:
Apropo PSG. Tudtommal ugyanúgy állnak a saját pontvadászatukban, mint mi a miénkben: 2. hely, 2 pont lemaradás. De én nem tudok arról,m hogy nálunk edzőváltás téma lenne. :roll:
A BL-ben viszont szerencse ide-oda, megvertek minket. Ez tény, méghozzá megérdemelten. A hazai pálya pedig rohadtul nem számít, mert ugyanúgy kontrázni fognak ahogy Párizsban tették, mi pedig tili-tolizni.... Nem tudom miben reménykedsz. Talán Messi, Neymar, Iniesta, esetleg Suárez egyéni villanásaiban lehet, de ez elég kevés önmagában. Az pedig szinte biztos, hogy 2 bekapott gól alatt nem ússzuk meg... de majd meglátod. :roll:
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2014.12.08. 19:30:08

mess2009 írta: először: a gyors támadásokra helyeztem a hangsúlyt, a kontrát zárójelben említettem.
ettől eltekintve, az egyenlítő és a szögletgólon kívül a másik három kifejezetten gyors támadás eredménye!
amúgy pedig az első 45 percnyi "paszírozás" totál eredménytelen volt illetve kaptunk három kontrát ahol a védelem sakk és egyszer matt volt, mert szokás szerint az ellenfél térfelén ment a labdatartás.....
Messi zsenijéről írtam, de ha valami itt még említésre érdemes, inkább az hogy, két gólja is a 16-oson kívülről született.
Így van, a középpályán gyorsabban lett áthozva a labda, mert fel lett vállalva az egy az egy elleni játék, illetve a szélen Suarez megjátszása. Pedró gólja volt, ami klasszikus kontrajáték eredménye.
Valamint, a "bepaszírozás", ahogy nevezed, minden kiscsapat ellen bevett szokása a csapatnak, mert a körbejáratással próbálnak réseket találni. Lehetne ívelgetni, védőfal mögé betenni, de ezek az elsőfélidőben is eredménytelenek voltak. Ahhoz túl összetörmörűlt a védelem, nem marad más mint a lehetőségek türelmes keresése az oldalpasszokkal és visszapasszokkal, kicsit széthúzni a mezőnyt és a védőfalat.
A mattot egy szabálytalanság előzte meg, azt le kellett volna fújnia a bírónak, a két sakk meg előfordulhat minden meccsen. Azért nem gondolom, hogy minden meccsünket hibanélkül kellene lehozni, mert erre egyetlen csapat sem képes, még a nagy RM és Bayern sem.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.12.08. 18:56:40

Normandia írta:
mess2009 írta:egy két emlék a tegnapi meccsről:
- a szögletgólt és Messi külön klasszisát kivéve totális igazolást nyert két dolog: csak a gyors!!!! (kontra) támadások hoztak eredményt!!, ennélfogva igenis tud a Barca kontrázni, csak keveset használja és még így sem elég gyorsan.
- ezzel analóg: az ellenfél be paszírozása a saját tizenhatosára - erdménytelen, meddő foci.
Nos, egy gólunkról mondható el, hogy kontrácskából született. Egyszerűen könnyebben hoztuk át a középpályán a labdát és gyors passzokkal, kényszerítőzésekkel, egy az egy elleni játékkal teremtettük a gólhelyzeteket.
Az első gól teljesen felállt védelemmel szemben született, Messi zsenialitását dicséri. 9 védő volt a tizenhatoson belül illetve a tizenhatos vonalánál.
A második gólnál is 7 védő volt a tizenhatosnál, de ott is Messi zsenialitása és utolsó utáni pillanatban történő labdamegtolása eredményezte a gólt.
A harmadik az egyértelműen szögletből született (végre).
A negyedik az ami kontrának nevezhető, Pedró gólja.
Az ötödiknél meg megint messi labdaátvétele és csele volt az, ami a felállt védelemmel szemben eredményezte a helyzetet és a gólt. Ez sem kontrából született.
Az ilyen betörmörülő védelemmel szemben is tudunk hatékonyak lenni, ha van elképzelés és egyéni egy az egy elleni játékfelvállalás, amivel megbontható az ellenfél védelmi fala.. Messi többször is felvállalta, amiből három alaklommal gól lett.
először: a gyors támadásokra helyeztem a hangsúlyt, a kontrát zárójelben említettem.
ettől eltekintve, az egyenlítő és a szögletgólon kívül a másik három kifejezetten gyors támadás eredménye!
amúgy pedig az első 45 percnyi "paszírozás" totál eredménytelen volt illetve kaptunk három kontrát ahol a védelem sakk és egyszer matt volt, mert szokás szerint az ellenfél térfelén ment a labdatartás.....
Messi zsenijéről írtam, de ha valami itt még említésre érdemes, inkább az hogy, két gólja is a 16-oson kívülről született.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.12.08. 18:43:46

Ahogyan most kinéz, nem kellene sok, csak jó érzékkel nyúlni a csapatba 1-2 helyen, és robogna a szekér. Így sem rossz eddig-2 pont hátrány nem a világ vége-de van még bőven több is a csapatban. A kulcs Messi formája mellett a középpálya hatékonysága lesz hosszútávon, itt úgy érzem nincs meg még igazán Luchonak a fonal, de még elkaphatja...
Egy egészséges, jó formájú Iniesta mindenesetre közelebb viheti a megoldáshoz a dolgokat. A Valencia meccsről még annyit: Ott a sors visszadta azt, amit a Vigo ellen elvett...
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.12.08. 18:25:17

crixus írta: "Ezt a Barca-t" alatt az idei csapatot értem, gondoltam ez nyilvánvaló. A középpályánk és a védelmünk gyenge amúgy is, de most a jobbosunk teljesen lyukas lesz. Lucho sem egy kiváló edző... Amink van az egy jó támadószekció, ahol három olyan zseni játszik, akik egyéni megmozdulásaikkal meccseket tudnak eldönteni, ha hátul úgy-ahogy zár a csapat - amire az idei eddigi két rangadón nem volt képes. Iniesta-ban bízhatunk még, ha kreativitásról van szó.

A PSG-ről csak összefoglalókat láttam, de nem lehetnek nálunk rosszabbak, veretlenek, pár döntetlen csúszott be nekik a bajnokságban. Mintha nekünk nem lennének bőven betlijeink idén, illetve szerencsénk... Legutóbb pl. a Valencia ellen mákoltunk, ahogy tegnap sem rajtunk múlott, hogy az espanyol nem húz el 2-3 góllal már az első félidőben.
A PSG kerete pedig tökéletes arra, hogy kihasználják a pontrúgásaikat, kontráikat, ahogy azt tették az előző meccsen is. A mi keretünk pedig tökéletes arra a töketlen tili-tolira, amit láthattunk már nem egyszer idén. Amúgy sem vagyunk jók a PSG ellen, a BL-ben még soha nem győztük le őket. Majd pont az idei csapat lesz a kivétel... :roll:
Csak a kiemelt részre. Mindenki a védelmünket szidja és a támadóinkat sztárolja. A meccseinken átlagban van 2-3 helyzete az ellenfélnek (de szerintem sokat mondtam) nekünk a három top 5-ös támadó a ziccereinek kb. 30-40%-át értékesíti. Akkor hogy is van ez. (most direkt nem hoztam fel a gólmutatót)

Veretlenek a bajnokságban. Hát nem tudom én inkább kiegyeznék két vereséggel, mint hogy 10 győzelem mellett 7 döntetlenem (néhány x #-o ) legyen egy francia bajnokságban. Ha így állnánk a La Liga-ban már két edzőváltás lenne, meg felrobbanna a fórum.

Amiket pedig felsoroltál. Hogy szerencsénk volt xy meccseken. Ezt ugyanúgy meg is lehet fordítani. A valencia ellen nem adták meg a szabályos gólunkat. A Celta ellen kb. 10 ziccerből nem sikerült betalálni.A Real ellen is mehettünk volna 2 vel ha már az Espanolt említed. Annyi kapufánk van már, hogy összeírni nem lehet. De lehetne folytatni a sort napnyugtáig.

Ha pedig a BL-t nézzük. A PSG irdatlan mákkal tudta 1:0-ra behúzni az Apoelt. Nem sok híja volt, hogy Amsterdamból is pont nélkül jöjjenek haza.
Ráadásul most mi leszünk hazai pályán.

Mindezzel nem azt akarom mondani, hogy mekkora királyok vagyunk, liga és a Bl fő esélyesei, de azért ne essünk már túlzásokba, ez a csapat azért az elitbe tartozik minden kiírásban és nem tudom, hogyan látod, de az idei csapat nem kis mértékben jobb mint a tavalyi.
Forca Barca!!!!
Válasz küldése