Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.11.12. 16:11:54

Bővíteném a statisztikai repertoárt: bemutatom a passzmátrixot és a taktikai hadrendet. Az első a csapat passzait játékosokra és minőségre (rövid, közepes, hosszú) lebontva ábrázolja táblázatban, amiből azt is ki lehet olvasni kik között milyen intenzitással zajlik a játék. A második pedig 15 perces bontásban ábrázolja a két csapat játékosainak "átlaghelyezkedését".

Engem egyenesen letaglózott, hogy ilyen részletességgel vezetgeti az UEFA (is) a csapatok teljesítményét. Ezen az oldalon megtalálhatjátok a többi csapat statjait, továbbá a többi, a szövetség rendezésében készült sorozatokét.

Az első 4 meccsnap alapján a Barca passzmátrixai (TPD):
APOEL, PSG, Ajax hazai, Ajax idegenbeli

Valamint az első 4 meccsnap taktikai hadrendjei (TL):
APOEL, PSG, Ajax hazai, Ajax idegenbeli
Avatar
Gery0704
Jugador del Barça
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2010.04.12. 14:55:06

2014.11.07. 21:26:16

bocsi hogy kicsit off: PSG elleni meccsre lesz közös meccsnézés? A paulaneres közös meccsnézéseknek van valami topicja vagy fb csoport vagy valami? :)
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.11.07. 13:16:43

A Real amikor utoljára az Ajaxnál járt 4et gurított nekik...
Abból kiindulva,hogy a PSG 1-1et játszott itt,abszolút jó ez,hogy kapott gól nélkül 2-0ra hoztuk a meccset.
Számomra meglepően sokat volt náluk a labda és elég sokat szerelték a mieinket de 1-2 veszélyes támadáson kívül nem sokat értek el.
Kiindulva a hazai meccsből meg abból,hogy a PSG is vért izzadt, az Appoel ellen sokkal nehezebb meccsre számítok és jobban is tartok tőle mint a hazai PSG ellenitől... :oops:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.11.06. 17:31:40

Mr. Cesc írta:Esküszöm nagyobb szidás van itt, mint mikor vesztünk.
Nem értem mi baja volt itt most a többségnek Rakitić-tyel, most nyomta a passzait - volt egy hajszálpontos keresztlabdája/indítása Neymarnak (?), ami úgy csavarodott, hogy csak pislogtam, csak a védő eltuszkolta Neymar elől. Messi szerintem Celta ellen is jó volt - a cselei nagyrésze bejött, jól passzolt, csak a befejezéseknél rontott -, meg ma is jól játszott - Albának gyakorlatilag gólpasszt adott, 2 gólt lőtt -. Meg amúgy észre lehet venni, hogy amikor ő veszti el a labdát akkor addig zavarja az ellenfelet amíg el nem veszti a labdát, de ha csak presszionálni kell, akkor ott elől a passzsávokat zárja le, meg a kapust támadja, nagyjából ennyi az ő nyomás gyakorlása, de tavaly még ilyen se volt. Neymarnak volt 2 jó megindulása, de picit eltünt aztán, meg Suárez is az első félidőben, de ez érthető mikor elől alig volt a labda. Második félidő már sokkal jobb volt, az Ajax gyakorlatilag már hívta Orációt, hogy kinyomozza merre van a labda. :mrgreen:
Ezt én sem igazán értem. Ez az Ajax otthon egy nagyon kemény csapat. Akármelyik együttesnek gondot tudnak okozni, legyen az Chelsae, Bayern, Real akárki. Én őszintén megmondom, meccs előtt egy kiszenvedett 1:0-t aláírtam volna.
Az első 30-35 perc tényleg elég gyengére sikerült, volt, hogy sokáig nyomott az Ajax, de ezen tudtunk változtatni, a gól is felpörgetett minket, a második félidő pedig kifejezetten jó volt. Leszámítva a helyzetkihasználást.
Amiben egyet tudok érteni az Alves (de erről már többet nem beszélek), illetve, hogy a kontralehetőségeket nem használtuk ki. Amit kb. 90 %-ban Xavinak (esetleg Busquets-nek) rónék fel. Sajnos a Maestro ebben már nem tud megújulni, jobb ha elfogadjuk.

Suarez helyzete több kérdést vet fel. Talán LE próbálkozott valamivel, mert az első félidő utolsó 10 percéig tényleg nagyon szélen volt, még a Celta elleni meccshez képest is, de egyértelműen belátta, hogy ez így nem OK és változtatott. Megjegyzem sok edzőnk ilyet nem tett meg, főleg mérkőzés közben.

Lehet visszasírni Fabregast, meg szidni Rakiticet, hogy kevesebbet lép fel a támadásokhoz, de ha folyamatosan indítanának le minket jobb oldalon és kapnánk a gólokat onnan kíváncsi lennék mitől lenne hangos a fórum. Mrt, hogy sem Alves, sem Cesc, sem Busquets, sem Messi/Suarez, nem tudna odaérni az biztos.
Amúgy meg nem kell úgy tenni, mintha teljesen impotens lenne és nem lenne egy labdája sem, mert osztogatott azért, az a lövése pedig ha egy kicsit szélebbre megy...

Én nem vagyok elégedetlen. A 35-40. perctől már rendben volt, és hangsúlyozóm, nem kell elfelejteni, hogy hol és ki ellen játszottunk. Ez nem ugyanaz az Ajax volt aki feltartott kézzel lépett ki két hete Barcelonaban, a PSG is kis híján megégett itt. Hagytak is két pontot Amsterdamban.
Forca Barca!!!!
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.11.06. 17:20:28

Itt arról van szó, hogy az Ajax ellen nem voltunk valami combosak, mondhatjuk itt, hogy nem kellett de az első 40 percünk iszonyat rossz volt. Ez nem megengedhető! És figyelni kéne rá, hogy lehetőleg első helyen jussunk tovább. Mert a csapatot egyenlőre nem érzem készen arra, hogy egyenes kiesésesben egy komoly csapatot megcsapjon. És a védelem megint hagyott 3 olyan ziccert, hogy egy feklkészültebb csapat azt egyből be is vágja. Szép és jó a három pont és jó, hogy végre két meccs után győztünk, de most se voltunk meggyőzőek!
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2014.11.06. 17:13:12

palesz77 írta:
Normandia írta:Végig azt éreztem, hogy egy kontrából gólt fogunk lőni, mert végre azt játszottuk, amit ilyenkor kell, amivel a Real is megvert bennünket.
Csak mi nem próbáltuk meg végigvezetni a kontrákat..
Igaz, mert ahhoz olyan középpálya kellene, pontosabban szemléletbeli változás. Nem lassítok vissza, hanem direktbe indítom a csatárt, vagy szélsőt.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.11.06. 16:05:52

Normandia írta:Végig azt éreztem, hogy egy kontrából gólt fogunk lőni, mert végre azt játszottuk, amit ilyenkor kell, amivel a Real is megvert bennünket.
Csak mi nem próbáltuk meg végigvezetni a kontrákat..
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2014.11.06. 15:56:31

Őszintén nem is értem mijen nyomásról beszéltek? Az Ajax-nak volt összesen 3 lehetősége, amiből igazi gólveszély a fejes volt a többi lövés, amiből 1 volt veszélyesnek mondható de Stegen magabiztosan tolta ki. Ennyi volt az egész Ajax nyomás, meg az, hogy az első félidőben többet volt náluk a labda, amihez nem vagyunk hozzászokva, de helyzetük, igazi helyzetük nem volt. Ennyi volt az Ajax. Végig azt éreztem, hogy egy kontrából gólt fogunk lőni, mert végre azt játszottuk, amit ilyenkor kell, amivel a Real is megvert bennünket.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Mr. Cesc
Barça B
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2014.04.28. 20:57:55
Tartózkodási hely: Budapest

2014.11.06. 14:07:47

Esküszöm nagyobb szidás van itt, mint mikor vesztünk.
Nem értem mi baja volt itt most a többségnek Rakitić-tyel, most nyomta a passzait - volt egy hajszálpontos keresztlabdája/indítása Neymarnak (?), ami úgy csavarodott, hogy csak pislogtam, csak a védő eltuszkolta Neymar elől. Messi szerintem Celta ellen is jó volt - a cselei nagyrésze bejött, jól passzolt, csak a befejezéseknél rontott -, meg ma is jól játszott - Albának gyakorlatilag gólpasszt adott, 2 gólt lőtt -. Meg amúgy észre lehet venni, hogy amikor ő veszti el a labdát akkor addig zavarja az ellenfelet amíg el nem veszti a labdát, de ha csak presszionálni kell, akkor ott elől a passzsávokat zárja le, meg a kapust támadja, nagyjából ennyi az ő nyomás gyakorlása, de tavaly még ilyen se volt. Neymarnak volt 2 jó megindulása, de picit eltünt aztán, meg Suárez is az első félidőben, de ez érthető mikor elől alig volt a labda. Második félidő már sokkal jobb volt, az Ajax gyakorlatilag már hívta Orációt, hogy kinyomozza merre van a labda. :mrgreen:
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.11.05. 23:42:04

Egyrsézt örüljünk a 3 pontnak, mert ez nem volt egyértelmű! Volt pár pillanat amikor nagyon meleg volt a pite.
Másrészt pontokba szedve úgyanazokat a hibákat látni mint eddig is, megtoldva újabbakkal. 1.Kezdjük az elején. Alves nem tud beadni... bla-bla bla, emiatt nem koptatom le a klaviatúra gombjairól a festéket. Láttuk.
2.Aztán Xavi posztja totálisan felesleges. Látjuk ha egyszerre vannak a pályán Rakitocel egyértelműen Xavi a főnök. És nem sok vizet zavar. Szétfutották a közepünket eltünt az előretólt középpályás védekezésünk kevés labtát szereztünk.
3.De ez tartozhatna a második ponthoz is Rakitic irányítson már! Ment neki nem is rosszúl bakker akkor miért ker eröltetni, valami meghatárzhatatlan szélsről befelé mozgó kp. posztot neki?
4. Könyörgöm Mascherano mikor fog játszani egy egész meccset vkp. ként. Busquestsben semmi agresszívitás hírteleneség lenület nincs. Nagyobb részt emiatt vertek meg minket középpályán az első félidőben. Vagy álljunk át két vkp-ra vagy Mascharano legyen az egyetlen!
5.Suarezból miért akarunk Pedrot csinálni?( 80 milláért?) A Világ talán legjobb 9-esét kirakta szélre amúgy is formán kívűl nehogy már elkezdjen belendülni, na ná hogy nem megy neki. Amit meg kihagyott az szerintem totálisan a meccshiány számlájára lehet írni.
6.Értelmetlen cserék. Lehozza Rakiticet aki ezen a noname meghatározhatatlan poszton is hozta amit lehet de Xavi fent marad Rafhina meg megint elkezd játszani valahol, úgy hogy az egész meccsen nem láttam, hogy ő most kp. e vagy támadó. És nem az első ilyen nem értem cseréje!
7. Bartra miért nem játszik folyamatosan Matyival tengelyben? Basszus most is látszott a srác ügyes és jól lát. Oké nem gyors de van szeme a játékhoz. Úgy megkavarta a kapust, hogy öröm volt nézni.
8. És a legnagyobb baj: ezeknek a nagy részét a a fórumon mindig elmondjuk, totál laikus futballszerető emberként, akkor ő miért nem látja?! Ne legyen igazam, tényleg bírom a L.E. hozzáálását, de az edzői képességeiről egyre kevésbé vagyok meggyőződve!( Remélem rám cáfol!)

Mindegy továbbjutás meglesz, Messi beállította Raul rekordját én nem CR ( Külön öröm) de itt nagy bajok vannak és az a legnagyobb mind közül, hogy nem látom, hogy reagálnánk rá. Egy és ez nem a Real a Bayern vagy a Chesea volt. Mondhatjuk, hogy lazábban vettük a hollandokat de én nem a lazaságot láttam, hanem néha a zavart.

Ja és hozzá kell tenni Messi nélkül még most se lennénk sehol, pedig minőségi támadó már van bőven!
Kép
Avatar
gránit
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2587
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2014.11.05. 23:12:38

Sajnos a védelem nem úgy fog összeállni, hogy LE minden egyes hétvégén más formációt küld a pályára. Egy állandó társaságnak kellene már összeállnia, és ennek már meg kellett volna történnie. Enrique ezt megideologizálta azzal a bullshittel, hogy mindenki készenlétben legyen, bárki rámutat meccs előtt. Ez nem hatékony, sajnos, láthattuk nem egy alkalommal. Bartrára mindenképp szükség lenne középen, őt meg a szezon elején szinte el is felejtette LE.
"I may be wrong, but I doubt it."

(Charles Barkley)
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2014.11.05. 23:09:17

Egy régóta fennálló hibát próbál összerakni LE , a védekezést. Ez ma nagyon is jó volt , de szerintem túlságosan rágörcsöl erre a védekezésre , a középpálya közben meg szét van esve.
"Xavi poszt"teljesen kihalt , Rakitic amolyan szélsőt játszott , védekezett , támadásban ismét nem vett részt. Nekem ilyenkor hiányoznak Fabregas mélységi labdái.
Én ezzel nem nagyon vagyok kibékülve , hogy Messinek kell visszajárni a labdáért.
Messinek társa sem igen volt , Rakiticcel nem nagyon játszik össze. Folyamatosan Xavit keresi , vagy ő maga próbál kapura törni , több kevesebb sikerrel.
A játék lassúságáról nem is beszélek már , hihetetlen mennyire nincs folytonossága és gyorsasága a játéknak. Folyamatosan csak a hátra passzok mennek , meg a jobbra-balra fordulások.
Stegen elég jó meccset hozott le , ívelései 95 % ban emberhez mentek , tetszett.
Messinek grat a rekordhoz.
Van itt még mit tenni.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.11.05. 23:06:24

örülök a győzelemnek, örülök Messinek, de.....egyszerűen idegesítően játszunk!! amikor megnyílik a terület és gyorsítani lehet és kellene!!! akkor lelassulnak megvárva a védelmet, de ha már ott állnak akkor sem lehet lendület nélkül áttörni. a 16-osról induló körömpasszok az embererdőben rendre elhalnak.
lényegében emberelőny kellett ahhoz, hogy be tudjanak fejezni (góllal) írd és mond : egy támadást 90 perc alatt.
komolyan örülnék, ha vége lenne már ennek a gólrekord hajszának, mert ma tényleg ordítóan Messire játszottak, Suareznek konkrétan egy önálló megmozdulása sem volt.(bocs , egy volt amit a kapusba durrantott...)
a hatékonyságunk továbbra sem javul, ma viszont szerencsénk volt, az első gólnál és a kapufánál is.
a második félidőben azért láttam szép dolgokat a mezőnyben, de ezek rendre elhaltak....,
egyénileg: Messi kissé ma is pontatlan volt de hajtott!! és két gól az ugye két gól. Suarezből éppen az hiányzik amiért ide hozták, a gólveszély, gólok, Neymar nehezen boldogult a szélsőjével, Pedró ezuttal egy gólpasszt nem rontott el, a középpálya kínlódott keményen, Busquetsel az élen, a középső védelem jól játszott, Alba (nálam) formán kívül, Alvesről ismét kaphattunk volna min. egy gólt, nem rajta múlott. a Kapus nem hibázott.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mess2009 2014.11.05. 23:11:05-kor.
Avatar
gránit
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2587
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2014.11.05. 22:59:44

Hozzá kell szoknunk, hogy gálákat nem várhatunk túl gyakran ettől a csapattól. Én már jócskán leadtam a mércét, engem már az sem érdekel, ha nem játszanak látványosan, vagy semmi tudatosság nincs a játékunkban. Egy talált góllal lehozott 1-0-nak én már nagyon tudok örülni. Meg kell becsülni ezt a győzelmet is. A három pontot behúztuk, nem igazán látom reálisnak többet elvárni. Suareztől sem vagyok elájulva. A győzelem megvan, úgyhogy én maradéktalanul örülök.
"I may be wrong, but I doubt it."

(Charles Barkley)
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.11.05. 22:54:56

az első félidő pocsék volt, nem volt játékunk, Suárez és Ney kint szenvedett a szélen, nem voltak meg a labdakihozatalok, ter Stegen jól védett. második félidőre váltott Lucho, jól nyúlt bele. Suárez felküldte centerbe, Messit szélre. közelebb húzta egymáshoz a középpályát, így volt már nekik is jelenlétük a pályán és a labdakihozatalok sem annyiból álltak hogy ter Stegen felpasszolja (egyébként nagyon pontosan) a szélre a labdát.
ennél azért több kell majd a jövőben.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.11.05. 22:50:12

Szuszimester írta:Gyerünk fiúk, cáfoljatok rám, és mutassátok meg, hogy mit várhatunk tőletek idén!
Hát remélem nem csak ennyit.. :lol:

Ez szörnyű volt. Miután az Ajax lelkileg megtört - hála a kiállításnak - elkezdtünk játékra hasonló dolgot művelni a pályán, de amúgy semmi ötlet, semmi hajtás, pontatlanság.. Egyedül Bartra és MAtS voltak pozitívumok, amúgy minél előbb el kell felejteni ezt a meccset.

Az meg azért kicsit aggasztó, hogy a támadójátékunk tényleg csak azon múlik, hogy a 3 nagy ott elől épp hogy érzi magát, de ma például semmi tudatosságot nem véltem egy támadásunkban sem felfedezni, kb ahogy esik úgy puffan alapon zajlottak.. :?
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2014.11.05. 22:38:33

tömören: ratyi meccs, pontatlanság, semmi akarás, nulla lendület, nuku pörgés, Messi rekord, kötelező 3 pont.
Avatar
Szuszimester
Jugador del Barça
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2007.06.25. 19:55:16
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2014.11.05. 20:40:12

Most akkor tegyük félre az elmúlt hetek kellemetlen emlékeit, hagyjuk magunk mögött a múltat!
Lássuk végre tényleg, igazán, mi az, amit ez a csapat nyújthat!

Szurkoljunk innen is, hogy Európa újra megtudja:
Mi is az a "Visca el Barcelona" !!!

Gyerünk fiúk, cáfoljatok rám, és mutassátok meg, hogy mit várhatunk tőletek idén!
Szuszimester
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.11.05. 20:39:41

Piqué nagyon kihúzhatta a gyufát Luchonál. :lol:
Mondjuk nekem annyira nem hiányzik.

Montoya érdekes kérdés. Én még a jövő évet megvárnám. Ha lécel Alves akkor fog kiderülni, mi is lesz vele. Persze el kellene már kezdeni beépítgetni, de én még nem temetném. Ha jövőre is pados lesz, akár Douglas vagy Adriano mögött, akkor hivatalosan is vége az itteni pályafutásának. Douglast amúgy is egy látszatigazolásnak tartom. Cuadradot nem sikerült megszerezni, aztán gyorsan előhúztak valahonnan egy olcsó védőt, hogy elmondhassák, hoztak jobb bekket.

A meccstől kicsit tartok. Még mindig az a véleményem, hogy legalább olyan nehéz lesz, mint majd a PSG itthon. Amsterdamban mindig nagyon erősek és nem olyan barna gatyával fognak kijönni, mint tették azt legutóbb. Ha képesek lesznek irányítani a meccset nagyon megéghetünk.
A kezdő aránylag rendben van, a szokásos Alves-Busquets trióval nem értek egyet, de ha belegondolunk, hogy Piquén kívül nincs más középső védőnk, akkor nagyon is indokolt Masceranot játszatni ott.
Remélem a helyzetkihasználásunk nem olyan lesz, mint hétvégén, mert annyi lehetőségünk biztosan nem lesz, az Ajax pedig támadni fog.
Mats remélem jó napot fog ki és bemutat néhány bravúrt.
Forca Barca!!!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.11.05. 20:24:38

MessiNeymarSuarez írta:Arról nem is beszélve, hogy azért Alvesnek is kéne pihennie....:S
De amúgy ez a vicc komolyan, hogy őt még pihentetni se pihenteti Lucho.. Nem bírom ép ésszel felfogni ezt a helyzetet.
Avatar
Kejbord
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2014.07.03. 22:52:18
Tartózkodási hely: Wien

2014.11.05. 20:24:24

Nem tud valaki streamet?:)
ute-matáv fc sopron-fc barcelona
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.11.05. 20:12:06

pales meg lassan írhatja az avatarját Mr Stand-ra :mrgreen:
Avatar
gianni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2006.12.17. 08:38:23
Tartózkodási hely: itt állunk a stadionba,mert ellopták a székeket

2014.11.05. 20:07:04

Azért Adrianóról se feledkezzünk meg!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.11.05. 20:06:15

Montoya lassan annyit lesz a lelátón, mint Puyí. :mrgreen: =D>
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10112
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2014.11.05. 20:00:48

defender3 írta:
bence-barca írta:Barcelona line-up (official): TerStegen - Alves Bartra Mascherano Alba - Rakitic Busquets Xavi - Suarez Messi Neymar

Barça substitutes v Ajax: C.Bravo, Piqué, Pedro, Rafinha, Douglas, Adriano & Munir.
No places for Masip or Montoya.
Ezzel végképp bebizonyosodott, h LE nem számol Montoyával. Csak azt nem értem, h akkor miért nem mondta a vezetőknek, h el lehet adni.

Ebben a felállásban van 5 védekezőbb játékos (Bartra, Masch, Busquets, Rakitic, Alba, mert visszaér) a többiek nem arról híresek, h mennyire jól védekeznek. Talán nem lesz gond belőle.

Most reménykedjünk abban, h Douglas nem játszik, mert szerintem ő még a mostani Alvesnél is gyengébb és nagy esélyt látok arra, h ő is egy lesz a bukta igazolásaink közül.
Arról nem is beszélve, hogy azért Alvesnek is kéne pihennie....:S
Válasz küldése