Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.11.01. 14:03:57

Az a vicc, hogy szegény Montoya elmenni sem fog tudni. Nem kutyaütő játékos, emlékeztetőül, az U21-es csapatban Carvajalt szorította ki a kezdőcsapatból. Nagyon sajnálom...

A sport.es szerinti kezdő: Bravo - Alves Mascherano Mathieu Alba - Rafinha Busquets Rakitic - Suarez Messi Neymar

Lényegi különbségek nincsenek, a Rafinha-Xavi kérdés nem egyforma eddig.
"And my heart will leave you never."
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.11.01. 14:01:46

azt csak a te megnyugtatásodra írtam be. :D valami komolyabb probléma lehet ott közöttük, az nem normális, hogy ennyiszer lelátózik..

egyébként Rafinhát most már azért szívesen megnézném kezdőként a középpályán.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.11.01. 13:19:36

Erxy írta:Keret: Bravo, Ter Stegen, Alves, Bartra, Mascherano, Mathieu, Adriano, Alba, Busquets, Rakitic, Xavi, Sergi Roberto, Rafinha, Pedro, Munir, Suarez, Messi, Neymar
Még te a szerdai meccs előtt: Albának és Adrianonak kellenek a játékpercek, Montoya majd játszik htvégén. :mrgreen:
Azt hittem nem mered így betenni a keretet, hogy Montoya kimaradt.. :mrgreen:
Köhm.. :mrgreen:
palesz77 szerdán Montoyaról írta:De elore megmondom, hogy hetvegen a keretben sem lesz, az Alves-Alba-Adriano harmast fogja nevezni Lucho, fogadni mernek ra.
Megyek lottózni.. :^o

Nem is írok már erről a Montoya ügyről inkább, számomra közröhej ez a dolog, de nembaj, majd Rakitic visszazár Alves helyett, úgyse kell hogy segítse a támadásokat a horvát, nem abba jó alapból se.. :roll:
Barcaman1993 írta:Aztán, Alves meg a kapott gólok? #-o Ez igaz is lenne, ha a 9 bajnokiból nem csak 1-en kaptunk volna gólt...
Nem mintha rajta múlt volna az esetek 90%-ában, hogy nem kaptunk gólt, ismét csak azt tudom felhozni kirívó példának, amikor MEGÁLLT a kilépő játékos mellett.. Általában köze nincs ahhoz, hogy hogy oldjuk meg az ellenfél támadásainak levédekezését - kivéve a Classicot, mert ott zsírkirály volt általában.

Na mindegy, egyedül abba bízok, hogy ma a Rakitic-Busi-Rafinha hármas fog kezdeni a középpályán, de nagyon gyanús nekem, hogy Xavi kapja meg ismét a bizalmat. Elől nem várok meglepetést, kezdjen az MSN, hátul meg az Alves-Masch-Matyi-Alba négyes fog kezdeni gondolom. Valamiért sok gólos győzelmet várok, szerintem ma Neymar nem fog lőni, de Suárez és Messi igen. Nagyon várom már a meccset! 8)
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.11.01. 12:58:38

defender3 írta:Komoly meccs eddig idén kettő volt mindkettőn 2 kapott gólba benne volt tavaly AtMa ellen is miatta kaptunk gólt. Ezen a 3 meccsen kaptunk 7 gólt abból 5-ben vmilyen szinten benne volt. A többi meccsen is inkább emberhátrány volt, meg Rakiticsnek kell folyamatosan kisegíteni, mert elfelejti mi is lenne az elsődleges feladata.
Ha ezt nézzük, akkor az összes védőnket el kellett volna már rég küldeni. Adriano, Bartra, Piqué, Alba, Mascherano soroljam tovább?
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.11.01. 12:56:53

Barcaman1993 írta: Aztán, Alves meg a kapott gólok? #-o Ez igaz is lenne, ha a 9 bajnokiból nem csak 1-en kaptunk volna gólt...
Komoly meccs eddig idén kettő volt mindkettőn 2 kapott gólba benne volt tavaly AtMa ellen is miatta kaptunk gólt. Ezen a 3 meccsen kaptunk 7 gólt abból 5-ben vmilyen szinten benne volt. A többi meccsen is inkább emberhátrány volt, meg Rakiticsnek kell folyamatosan kisegíteni, mert elfelejti mi is lenne az elsődleges feladata.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.11.01. 12:49:45

defender3 írta:Nembaj nekünk még akkor is Alves kell majd amikor már járókerettel tud csak menni. Meg nézhetük azt, h benne van a kapott gólokban komolyabb meccseken. Szerintem kb mindenki látja, h a csapatnak jobb nem Alves a jobbhátvéd de LE mégse akarja elfogadni. Nem tudom, h még hány meccsen kell Alves miatt góltkapni, h LE is elhigyje.

Montoya helyébe szerződéstbantonék a csapattal és elmenni egy olyanhoz ahol játszhatnék is.
Nem tudom miért vagy így kiakadva? 3 edző 3 év alatt mind mellőzték Montoyát... Gondolom ők a hozzá nem értők, mi meg tökéletesen látunk mindent.
Aztán, Alves meg a kapott gólok? #-o Ez igaz is lenne, ha a 9 bajnokiból nem csak 1-en kaptunk volna gólt...

Montoyát már évekkel ezelőtt kölcsön kellett volna adni. De legkésőbb idén, hogy meglássuk mit érhetünk jövőre vele, meg Douglasszal. Itt maradt, akkor nincs miről beszélni...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.11.01. 12:39:28

Nembaj nekünk még akkor is Alves kell majd amikor már járókerettel tud csak menni. Meg nézhetük azt, h benne van a kapott gólokban komolyabb meccseken. Szerintem kb mindenki látja, h a csapatnak jobb nem Alves a jobbhátvéd de LE mégse akarja elfogadni. Nem tudom, h még hány meccsen kell Alves miatt góltkapni, h LE is elhigyje.

Montoya helyébe szerződéstbantonék a csapattal és elmenni egy olyanhoz ahol játszhatnék is.
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.11.01. 12:33:09

Szegény srác nagyon nem érdemli meg ezt....


Lucho #-o [-X
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.11.01. 12:08:13

Bye bye Montoya! :?

Na de most nézzük reálisan a dolgokat: Montoya idén 90 percet játszott tétmeccsen (a katalán szuperkupát nem számítva), ez pedig kevés. De amint láthatjuk Lucho sokat rotál a keretben (egyeseket leszámítva (Igen Dani...)), de vajon van-e olyan szemét, hogy semmi ok nélkül sohasem nevezi Montoyát? Nem hiszem. Én itt most senkit sem szeretnék megvádolni, de szerintem Martín ugyanolyan hibás ebben, mint LE.
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.11.01. 12:06:44

Rivaldo11 írta:Nálam: Ter Stegen-Montoya, Piqué, Bartra, Alba-Rakitic, Xavi, Busi-Messi, Ney, Suarez. Messinek meglesz a rekord, Alvesre, Bravora, Maschra ráfér a pihenő, Piquét ellneben folyamatosan nyomatni kell, magára kell találnia. Suarezt nagyon várom, remélem meglövi az elsőt ma. Lényeg a 3 pont, és az, hogy folyamatosan az élen maradjunk. Ha a madridot tartani tudnánk tavaszig, jó sanszot látnék a bajnoki címre, addigra össze fogunk állni. Ehhez minden meccsen a 3pont kell, így ma is.
Piquét nyomatni kell, ki a csapatból, minél hamarabb és minél messzebb. Nevetséges gyökér lett a csávó, nem ide való. Még a kispadon mobilozik... Hála az égnek keretbe sincs.

Montoya is kimaradt? Szerencsétlen gyerek, esküszöm nem értem.
Bravo-Alves-Bartra-Matyi-Alba-Mascherano-Xavi-Rakitic-MSN-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sanama 2014.11.01. 12:08:34-kor.
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.11.01. 11:57:36

Keret: Bravo, Ter Stegen, Alves, Bartra, Mascherano, Mathieu, Adriano, Alba, Busquets, Rakitic, Xavi, Sergi Roberto, Rafinha, Pedro, Munir, Suarez, Messi, Neymar

kimaradt. Douglas, Masip, Vermaelen, Piqué, Montoya.
egyszer majd remélem valaki lenyilatkozza, vagy megírja egy könyvben, hogy mi az oka Montoya mellőzésének. személyes konfliktus, vagy nem edz elég keményen.. kitudja.
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.11.01. 11:11:25

Nálam: Ter Stegen-Montoya, Piqué, Bartra, Alba-Rakitic, Xavi, Busi-Messi, Ney, Suarez. Messinek meglesz a rekord, Alvesre, Bravora, Maschra ráfér a pihenő, Piquét ellneben folyamatosan nyomatni kell, magára kell találnia. Suarezt nagyon várom, remélem meglövi az elsőt ma. Lényeg a 3 pont, és az, hogy folyamatosan az élen maradjunk. Ha a madridot tartani tudnánk tavaszig, jó sanszot látnék a bajnoki címre, addigra össze fogunk állni. Ehhez minden meccsen a 3pont kell, így ma is.
Rivaldo-A Legnagyobb.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.11.01. 08:49:14

egyáltalán: ideje lenne már egy STABIL kezdőnek is összeállni! ez az állandó variálás most nem ötletet, hanem bizonytalanságot sugall és nincsenek összeszokott csapatrészek, párok emberek....
nehéz (nekem) így is a madridi mélyütés után) újra jó kedvvel várni a meccseket, de otthon a Celtát nem csak hogy megverni de egy erőt sugárzó játékot produkálva kellene mutatni valamit... a felejtést (az időn túl) talán majd az hozhatja, ha a PSG-n javítunk.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.11.01. 07:28:06

A Marca ilyet jósol:
Bravo - Alves Mascherano Mathieu Alba - Rakitic Busquets Xavi - Suarez Messi Neymar
Ez elég valószínű.


Rac1 rádiócsatorna:
Bravo - Alves Mascherano Mathieu Alba - Rakitic Busquets Rafinha - Suarez Messi Neymar
"And my heart will leave you never."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.11.01. 00:23:31

Yokozuna írta:Nálam ez a csapat:
Bravo-Alves-Mathieu-Piqué-Adriano-Xavi-Mascherano-Rakitic-Messi-Suarez-Neymar
Lötyögéssel nem fogjuk megverni a Celtát. Pedig már előre látom a 0:0-ás első félidőt, aztán a görcsölést.
Kár, hogy nem adod neki oda előre a meccset.
Biztos vagyok, hogy a cikkben lévő kezdővel fogunk felállni, jót érzek, szerintem simán behúzzuk, Messi-rekord + Suárez meglövi első gólját + Neymar szokásosan betalál, 4-0 vagy 5-0 lesz. :D
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2014.10.31. 23:35:01

Nálam ez a csapat:
Bravo-Alves-Mathieu-Piqué-Adriano-Xavi-Mascherano-Rakitic-Messi-Suarez-Neymar
Lötyögéssel nem fogjuk megverni a Celtát. Pedig már előre látom a 0:0-ás első félidőt, aztán a görcsölést.
Avatar
nagyiibarca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2012.08.28. 13:38:29
Tartózkodási hely: Magyarország.

2014.10.31. 21:23:47

Feast4 írta: Egy C.B-Alves-Mathieu-Bartra/Mascherano-Alba-Busquets/Mascherano-Rakitic-Iniesta-Messi-Suarez-Neymar
Iniesta sérült. :| Remélem Rafinha veszi át a helyét a kezdőben.
Nem lenne az sem gond, ha ter-Stegen kapna már lehetőséget a bajnokságban, de nem tennék rá sokat, hogy a német kezd. Montoyát már meg sem merem említeni :mrgreen:

Idén elég stabil középcsapat benyomását kelti a Celta, a 6. helyen állnak. Igaz, hogy még szezon eleje van, elég közel vannak egymáshoz a csapatok, de nem szabad őket lebecsülni.

Ezek ellenére simább győzelmet várok, jó lenne felejtetni az 1 héttel ezelőtti kudarcot.
Kép
"Apuval készítettünk egy ilyen szalmazsákot, egy ember méretűt oszt aszt köllöt, azon gyakorúltam."-Almási Kristóf
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.10.31. 19:15:11

mess2009 írta:én azt mondtam a meccs előtt, hogy a támadó hármasunk az ami a javunkra dönthet. ami igazán elszomorít, hogy ez a hármas (is) megméretett és könnyűnek bizonyult. Neymart fokozatosan felőrölték, Messiből eleve hiányzik mostanság a pontosság a koncentráció és keveset is vállalt, Suarez annyiban csalódás, hogy éppen az erő hiányzott belőle, és nemhogy gólt de gólveszélyt sem hozott.
ezen túl: az a foci amit a Real játszik, hatékonyabb mert gyorsabb és kreatívabb egyszerre és mert a játékos állománya nemcsak abszolút értelemben erősebb de erre a stílusra is tökéletesen passzol.
ja : és van egy világklasszis edzőjük is. tavaly legalább annyi örömöm volt, hogy ezeket kiosztottuk, az idén????!! hoppá: már van egy kupánk!! :mrgreen:

Ezzel nem is vitatkozom, mert ez így van. De azért az hozzá kell tenni egy ezer éve épülő Madridról van szó és a támadóhármasunk most játszott előszörr együtt élesben. A mi csapatunk még kiforratlan. Szerintem az éven nem sok sót eszünk meg, de most, hogy már mindhárman bevethetőek, kezdhetik a csiszolgatást. A Celta ellen tökéletes lehet. Egy C.B-Alves-Mathieu-Bartra/Mascherano-Alba-Busquets/Mascherano-Rakitic-Iniesta-Messi-Suarez-Neymar kezdőre számítok. Illetve ennek örülnék. Ez a legütősebb felállásunk azt hiszem. Kéne egy kis önbizalomnövel erődemostráció!
Kép
BAudrey
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2014.10.29. 20:55:04

2014.10.31. 19:04:23

Köszi szépen.
Barcaforever írta:
BAudrey írta:Sziasztok! A segytségeteket szeretném kérni, mert valahogy el szeretnék juti a jövő heti Ajax - Barcelona meccsre. Épp kint leszek , viszont olyan 250 EUR körül találtam csak jegyeket. Azért ez elég húzós. Általában 100-150 EUR nál meg szokott állni. Aki meccsre jár, azoknak szólna a következő pár sor.Esetleg nem tudtok olyan oldalt , kapcsolatot, ahol max 100 - 150 EUR körül megállna a jegyár? Vagy egy álomvilágban élek? Köszönöm
Ezt az Utazás Barcelonába topicban szoktuk megtárgyalni.

Felmész az http://www.fcbarcelona.com" target="_blank oldalra, tickets, bankkártyával meg tudod venni és elküldik e-mailben. Az ott szereplú árak a "normál" árak. De sztem ha kinn leszel és elmetrózol a kék metroval és besétálsz a jegypénztárakhoz még aznap is lesz jegy.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.10.31. 17:03:34

Holnap Suarezt, Bartrat és Montoyát akarom a kezdőbe. [-o< Meg egy Messi-duplát, és elégedett is lennék.
"And my heart will leave you never."
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.10.30. 08:29:25

én azt mondtam a meccs előtt, hogy a támadó hármasunk az ami a javunkra dönthet. ami igazán elszomorít, hogy ez a hármas (is) megméretett és könnyűnek bizonyult. Neymart fokozatosan felőrölték, Messiből eleve hiányzik mostanság a pontosság a koncentráció és keveset is vállalt, Suarez annyiban csalódás, hogy éppen az erő hiányzott belőle, és nemhogy gólt de gólveszélyt sem hozott.
ezen túl: az a foci amit a Real játszik, hatékonyabb mert gyorsabb és kreatívabb egyszerre és mert a játékos állománya nemcsak abszolút értelemben erősebb de erre a stílusra is tökéletesen passzol.
ja : és van egy világklasszis edzőjük is. tavaly legalább annyi örömöm volt, hogy ezeket kiosztottuk, az idén????!! hoppá: már van egy kupánk!! :mrgreen:
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.10.30. 00:18:36

csababarca írta:Védelem mindegy hogy áll fel, középszer az egész, ha egy jó kp-szűrne előttük akkor nem domborodna ez ki.
Ezért nyomnám Mascheranot a kp-n,mert ott hasznosabb, ütközik, fut, szerel, leosztja.
Nagycsapatok ellen,ahol meg fontos a kp fölénye mehetne együtt a Masch-Busi vkp duó, előttük Iniesta-Rakitic, meg a nagy hármasból elől ketten.
Valahogy így kéne megoldani,mert nem engedhetjük meg,hogy egy chelsea,real, bayern csapatok ellen egy Busquets lézengjen a kp-n egyedül. Ezt nem bírja el a csapat. Elbírná,ha atom védelem lenne hátul...de így nem.
Egyetértek veled, legalábbis részben.
A Mascherano-Busquets-Rakitic-Iniesta négyes és két csatár támadásban kevés lenne.
Én a nagy meccsekre Rakitic-et vagy Busquets-et kiraknám. A védőmunkát tekintve inkább Busquets-et ültetném a padra. Rakitic és Mascherano jól szűrnének a kp-án és akkor nem okozna akkora gondot az elől lévő hármas védekezése (annak hiánya), főleg mert az ellenfél nem hagyhatná őket őrizetlenül. A Madrid ellen is a legfőbb baj szerintem pont a három kp-sal volt. Tulajdonképpen a Busquets.Xavi duóval a középpályánk súlytalanabb lett, mint a Madridé, így úgy mentek át rajtunk ahogy akartak. Na ezt egy Masch-Rakitic duó sokkal simábban megoldotta volna.

Előre viszont az Iniesta-Messi-Neymar/Suárez trió kevés, mind a négyen kellenek egyszerre, hogy kellőképpen lekössék a védőket és össze tudjanak játszani. Vagy ha valaki sérült, akkor a lehető legjobb pótlék kell a helyére.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.10.29. 23:27:51

Védelem mindegy hogy áll fel, középszer az egész, ha egy jó kp-szűrne előttük akkor nem domborodna ez ki.
Ezért nyomnám Mascheranot a kp-n,mert ott hasznosabb, ütközik, fut, szerel, leosztja.
Nagycsapatok ellen,ahol meg fontos a kp fölénye mehetne együtt a Masch-Busi vkp duó, előttük Iniesta-Rakitic, meg a nagy hármasból elől ketten.
Valahogy így kéne megoldani,mert nem engedhetjük meg,hogy egy chelsea,real, bayern csapatok ellen egy Busquets lézengjen a kp-n egyedül. Ezt nem bírja el a csapat. Elbírná,ha atom védelem lenne hátul...de így nem.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
pepG1991
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2012.04.14. 19:57:56

2014.10.29. 23:11:33

Kovbal88 írta:
Annyit fűznék hozzá, hogy utólag könnyű okosnak lennie, azt mondom Piqué és Mathieu volt nagyon gyenge.
A másik a madridnak nem csak ez a három helyzete volt, amit belőtt hanem volt ott még jó néhány. Gyengék vagyunk, de egy jó csapatösszeállítással lehet ez jobb
Neymar Suarez Messi
Iniesta Mascerano Rakitic
Alba, Bartha Mathieu Alves
T.Stegen
a kispadot inkább hagyjuk
Egyrészt, nem állítottam pellengére LE-t, csak leírtam, hogy szerintem Rakiticet előbb be kellett volna hozni, illetve, hogy Albat kellett volna kezdetnie Mathieu helyett. Az elején leirtam, hogy alapvetően nem tartottam rossz ötletnek xavit játszatását, hozzá is tettem, hogy stabil volt a csapat. Aztán pedig leírtam a szubjektív véleményemet, hogy én milyen felállasban játszattam volna a gárdát. Egy szóval nem írtam sehol, hogy ezzel nyertünk volna, egyszerűen csak kifejtettem a véleményemet. Amit aztán te is megtettél a válaszodban, én még sem fogom azt írni neked, hogy a gép/telefon/tablet elől könnyű okosnak lenni. Valamint sehol nem írtam, hogy a Madridnak 3 helyzete volt, csupán jeleztem, hogy szerintem a játékosok egyéni hibái, döntően befolyásolták a mérkőzést. Igen az első fél órában volt a Benzema kapufa, de akkor nekünk is volt ziccerünk, abszolút meccsben voltunk. A madridi helyzetek pedig a második, de főleg a harmadik gól után jöttek futószalagon, lévén, hogy kinyíltunk, mert támadni kellett. Az pesze elgondolkodtató, hogy a harmadik gólt követően, hiába nyíltunk ki még jobban, jó formán akkor sem tudtunk egy normalis helyzetet kialakítani. Zárójelben hozzá tenném azt is, hogy a Madrid gyözelmét is elismertem. Abbam viszont megegyezhetünk, hogy a későbbiek során a komoly összecsapásokon ennél kiegyensúlyozotabb és jobb játék kell majd. Visca el Barca!
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2014.10.29. 22:29:48

BAudrey írta:Sziasztok! A segytségeteket szeretném kérni, mert valahogy el szeretnék juti a jövő heti Ajax - Barcelona meccsre. Épp kint leszek , viszont olyan 250 EUR körül találtam csak jegyeket. Azért ez elég húzós. Általában 100-150 EUR nál meg szokott állni. Aki meccsre jár, azoknak szólna a következő pár sor.Esetleg nem tudtok olyan oldalt , kapcsolatot, ahol max 100 - 150 EUR körül megállna a jegyár? Vagy egy álomvilágban élek? Köszönöm
Ezt az Utazás Barcelonába topicban szoktuk megtárgyalni.

Felmész az http://www.fcbarcelona.com" target="_blank oldalra, tickets, bankkártyával meg tudod venni és elküldik e-mailben. Az ott szereplú árak a "normál" árak. De sztem ha kinn leszel és elmetrózol a kék metroval és besétálsz a jegypénztárakhoz még aznap is lesz jegy.
Kép
Válasz küldése