Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.10.27. 13:24:47

ZBarca írta:Miután kisírtuk magunkat a Real elleni vereséget követően, ideje a következő fontos meccsre koncentrálni, ami nem más, mint az Ajax elleni BL meccs idegenben. Én amondó vagyok, csak akkor temessük a csapatot, ha az Ajaxtól is kikapunk. Nem szabad mostmár a klasszikusra gondolni, a következő meccsek a fontosak. Addig is ne adjuk fel a reményt, lesz még combos csapatunk! :wink:
VISCA EL BARCA :!:

kizártnak tartom h ez ajax megverjen. láthattuk, ők ua. játsszák mint mi, csak kevésbé hatékonyan. ha nincs náluk a labda, nem tudnak focizni. sztem nagyon sima lesz nekünk. legalább is remélem.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.10.27. 13:05:44

Miután kisírtuk magunkat a Real elleni vereséget követően, ideje a következő fontos meccsre koncentrálni, ami nem más, mint az Ajax elleni BL meccs idegenben. Én amondó vagyok, csak akkor temessük a csapatot, ha az Ajaxtól is kikapunk. Nem szabad mostmár a klasszikusra gondolni, a következő meccsek a fontosak. Addig is ne adjuk fel a reményt, lesz még combos csapatunk! :wink:
VISCA EL BARCA :!:
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7510
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.10.24. 15:58:43

Alcantara írta:
MessiNeymarSuarez írta:http://totelcamp.postr.hu/150gb?utm_sou ... mpaign=sec

Nem akarok reklámozni ,de most találtam ezt a cikket és szerintem egész jól leírta a lényeget.
Őszintén szólva a lényeg eléggé sarkított ebben a cikkben szerintem (bár vannak találó elemzések is egyes játékosok felé), a stílus viszont enyhén szólva a legalja. A "jópofaságnak" tűnő fogalmazást inkább nevezném primitívnek.

Persze kinek-kinek ízlése szerint, nekem nem jön be ez a szakmainak legkevésbé nevezhető elemzés.

Szoktam olvasni az NSO-n ezeket a "totelcampos posztokat", vannak egészen jó írások is.
Ezzel 100%-osan egyet tudok érteni. Tipikus esete amikor valaki "húdejófej" akar lenni, és valahogy senki sem röhög.
A "szakmai" részével (a pontozással együtt) csak nyomokban tudok egyet érteni. Vannak érdekes meglátások helyenként de kb. ebben ki is merül.

Az egyértelműen bebizonyosodott, hogy a támadósorból nem lehet egyszerre kivenni Neymart és Messit, mert Sandro és Munir is tehetséges, de egy Pedroval nem képesek komoly veszélyt kialakítani. 2 védő az esetek többségében nem tudja megállítani Messit vagy a brazilt, a fiataloknak azért egy is gondot tud jelenteni, ráadásul Ini kivételével olyan passzokra sem számíthatnak. LE most kicsit elszámolta magát szerintem, túl korán vetette be őket egyszerre. Ennek ellenére végigvittek 2 szép kontrát, amiből egy gól is született.
Egy kiváló 55-60 percet hoztunk, a többiben már lehetett pihizni.

Ha a PSG ellen hozzuk majd a meccset szinte borítékolható az első hely. Sajnos ellenünk az év meccsét hozták, bőven erejük felett teljesítettük. Az Apoel ellen nagy mákjuk volt, hogy ki nem kaptak, akár 2 is lehetett volna közte a ciprusiak javára és az Ajax ellen sem voltak túl meggyőzőek. Otthon verni kell őket nincs mese. A többi csoportban gyakorlatilag megvannak a csoportelsők, akik közül egyiket sem kapnám szívesen, úgyhogy duplán fontos lenne a csoportgyőzelem.
Forca Barca!!!!
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.10.24. 07:30:21

MessiNeymarSuarez írta:http://totelcamp.postr.hu/150gb?utm_sou ... mpaign=sec

Nem akarok reklámozni ,de most találtam ezt a cikket és szerintem egész jól leírta a lényeget.
Őszintén szólva a lényeg eléggé sarkított ebben a cikkben szerintem (bár vannak találó elemzések is egyes játékosok felé), a stílus viszont enyhén szólva a legalja. A "jópofaságnak" tűnő fogalmazást inkább nevezném primitívnek.

Persze kinek-kinek ízlése szerint, nekem nem jön be ez a szakmainak legkevésbé nevezhető elemzés.

Szoktam olvasni az NSO-n ezeket a "totelcampos posztokat", vannak egészen jó írások is.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.23. 22:33:56

http://totelcamp.postr.hu/150gb?utm_sou ... mpaign=sec" target="_blank

Nem akarok reklámozni ,de most találtam ezt a cikket és szerintem egész jól leírta a lényeget.
barlacy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 204
Csatlakozott: 2011.03.08. 06:26:33
Tartózkodási hely: kecskemét

2014.10.23. 20:37:34

Tulajdonképpen letudtuk.Az első félidei játékunk príma volt,a másodikban pihizteka játékosok.Nem tudom felfogni, hogy miért nem Rakitic rúgja a szabadokat, ha nincs Messi, Neymar,Xavi?? Ez a béna Alves "szabadít" fel x-edszer...
A cserék tovább ültették a játékunkat, nekem feltűnt Munir önzősége!!
Hátul Pique nagyon bizonytalan volt!
Amúgy? Izgulok egy kicsit a klasszikus miatt...
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2014.10.22. 11:50:07

Kettő nullig értékelhető a játék, utána nem volt hajtás. Szegény Iniesta jól játszik, de képtelen gólt lőni. Mindenki Suarezt várja.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2014.10.22. 07:20:47

Nos, az első félidőben hihetetlenül erősen presszionáltuk az Ajaxot. Oly annyira, hogy momentumuk sem volt. A gólok szépen felépítettek voltak, olyan tipikus Barcás gólok. Régen láttam ennyire erőszakosnak a csapatot.
A második félidő már a nyugodtságròl szólt, de az elején még lőhettünk volna gólt. A cserék eléggé rossz hatással voltak a csapatra, kapkodás, megnemértés jellemezte ezt az időszakot. Látszik, hogy a három zseni kivétele mennyit jelent a csapatnak. Korainak éreztem a cseréket és a vége felé bizony izgulhattunk. Összességében egy kiváló elsőfélidő alapján megérdemelten tatrtottuk otthon a 3 pontot.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.10.21. 23:37:28

Bob_Marley írta:Egy nyugodt meccs a rangadó előtt, grat a fiúknak. Tökéletesen, annyit hoztak ki amennyi elég volt.
Kb. ennyit lehet elmondani erről a meccsről. A Real ellen teljesen más meccs következik. A védelem azért, akármennyire is lazára vette a második félidőt a csapat, továbbra sem muzsikál túl jól szerintem, szerencse hogy ezek a tapasztalatlan, fiatal Ajax támadók álltak velük szemben akik a kaput sem nagyon tudták eltalálni még a 16-oson belülről sem.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.10.21. 22:50:09

röviden: az első félidő rendben volt ha van hiányérzetem az az, hogy Messi újabban sokat fölé vág, mintha nagy gólokat akarna....
a második félidő már korántsem olyan egyértelmű, kissé meddővé vált a fölény zömmel a fölényeskedések miatt. amikor lejött a három nagy rögtön Barca B-lettünk, a védelem hibát hibára halmozott, jött is a szépítés és izgulhattam....persze az Ajax nem az a csapat aki feltehet mindent egy lapra, ez volt a szerencsénk, mert igy jöhetett az egyetlen eredményes kontránk.
a Pique- Bartra párost még ezek a fiatal srácok is meg keverték rendesen (na jó: néhányszor...) ez az egyetlen ami aggasztó lehet Madridban... bár nem hiszem, hogy így állnánk fel...
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2014.10.21. 22:49:34

Eléggé hamar küldte pihenni Lucso a csapat klasszisait. Majdnem izgulni kellett a végén.
Miért nem Rakitics lövi a szabadot, miért a fogalmatlan Alves?
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.10.21. 22:47:23

Amilyen könnyednek tűnt az első félidő alapján, legalább annyira húzós lett a vége. Óriásit esett vissza a csapat teljesítménye a 3 cserét követően, talán közülük Iniesta hiánya látszott meg leginkább. Az én egyik nagy kedvencem sajnos nem muzsikált túl jól, volt egy jó távoli lövése, de védekezésben és támadásban sem tudott kiemelkedőt nyújtani. Továbbá a végére már a védelem is ingatag lábakon állt.

Pozitívumként az első félidőben látottakat, a továbbra is olajozottan működő Messi-Neymar összjátékot, valamint Sandro okos gólját lehetne megemlíteni. Nem éreztem, hogy veszélyben lett volna a 3 pontunk, de összességében még van bőven min javítani.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.10.21. 22:43:46

fáradtság nem lehet kifogás a madrid ellen majd, nagyon lazán és simán húztuk be ezt a meccset
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.10.21. 22:39:59

Egy nyugodt meccs a rangadó előtt, grat a fiúknak. Tökéletesen, annyit hoztak ki amennyi elég volt.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.21. 20:56:29

GOOOOOL =D> :mrgreen: Pedronak eddig már 2 értelmes megmozdulása is volt =D>
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.10.21. 20:40:47

visca el barca írta:
Leon írta:Pedrot és Alvest leszámítva nagyon jó kis kezdő!Végre Mascherano is kezd egyre többet a saját posztján játszani,nagy taps érte L.E.-nek!Egy edző aki hosszú évek után megvilágosult!És Bartra is kezdő! 8)
dehogy világosult... csak busit pihenteti..

amugy jo a kezdő, teszek a reál elleni meccsre, először itt kell a 3 pont. ha nem nyerünk akkor ugrik a csop. első helye...
A francba,árnyékra vetődtem! :oops:
Mondjuk Montoya kimaradása és Alves kezdése miatt gyanakodnom kellet volna hogy középen is van valami stikli! :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.21. 20:19:31

ZBarca írta:Jó lesz ez, Bartra játszatásának különösen örülök. Meg kell vernünk az Ajaxot, nincs mese.


Off:
kristop a Messi topicban írta:mondjuk nekem nincs is ingerem az olyan sztorikra, hogy messi irányítja az háttérhatalmon keresztül az összes bankot, az illuminátit, és gyíkemberekkel együtt nyomja a chemtrailt az égből.
A medvedisznóembereket kihagytad, pedig köztudott, hogy Messi milyen sokat bandázik velük! :D :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: Azt kihagytad hogy titokban a Realt is ő irányítja, Perez csak egy bábú, Ancelotti is, sőt Messi ősei alapították a Real Madridot anno 1902-ben, és Messinek tartják fent a gólok miatt, nem véletlenül van hogy a legtöbb gólt a Real ellen rúgta a ligában :mrgreen:
BFC
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2014.07.15. 17:55:16

2014.10.21. 20:10:57

Örülök annak, hogy Bartra illetve Mascherano kezd, de én is hiányolom a kezdőből Rafinha-t bár lehet még nem érzi 100 százalékosnak magát vagy nem tudom mi állhat a háttérben. Illetve örülök annak is, hogy Ter Stegen kezd a múltkori után biztos ég benne a bizonyítási vágy.
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.10.21. 20:08:10

Jó lesz ez, Bartra játszatásának különösen örülök. Meg kell vernünk az Ajaxot, nincs mese.


Off:
kristop a Messi topicban írta:mondjuk nekem nincs is ingerem az olyan sztorikra, hogy messi irányítja az háttérhatalmon keresztül az összes bankot, az illuminátit, és gyíkemberekkel együtt nyomja a chemtrailt az égből.
A medvedisznóembereket kihagytad, pedig köztudott, hogy Messi milyen sokat bandázik velük! :D :mrgreen:
Kép
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.10.21. 20:06:47

palesz77 írta:Rafinha, Montoya.. Amugy nem rossz kezdo, ezzel utni kell oket.
azért ennyire tényleg nem szerencsétlen a gyerek, hogy már az ajax szélsői ellen se merjék betenni otthon. legalábbis szerintem, pedig én sose tartottam túl nagy eresztésnek a fiút. plusz akármilyen gép is alves, biztos nem ártana meg neki, ha egy egész hete lenne pihenni a céronaldo elleni meccsre.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.10.21. 20:03:30

Leon írta:Pedrot és Alvest leszámítva nagyon jó kis kezdő!Végre Mascherano is kezd egyre többet a saját posztján játszani,nagy taps érte L.E.-nek!Egy edző aki hosszú évek után megvilágosult!És Bartra is kezdő! 8)
dehogy világosult... csak busit pihenteti..

amugy jo a kezdő, teszek a reál elleni meccsre, először itt kell a 3 pont. ha nem nyerünk akkor ugrik a csop. első helye...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.10.21. 19:55:39

Pedrot és Alvest leszámítva nagyon jó kis kezdő!Végre Mascherano is kezd egyre többet a saját posztján játszani,nagy taps érte L.E.-nek!Egy edző aki hosszú évek után megvilágosult!És Bartra is kezdő! 8)
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.10.21. 19:51:29

visca el barca írta:Barcelona line-up (official): TerStegen - Alves Pique Bartra Alba - Rakitic Mascherano Iniesta - Pedro Messi Neymar
Rafinha, Montoya.. :roll: Amugy nem rossz kezdo, ezzel utni kell oket.

Alvesnek amugy tuti van valami homevideoja Luchorol amivel zsarolja, mert hogy ot meg rotalni se lehet.. Vicc komolyan.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7510
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.10.21. 19:49:44

bence-barca írta:
visca el barca írta:Barcelona line-up (official): TerStegen - Alves Pique Bartra Alba - Rakitic Mascherano Iniesta - Pedro Messi Neymar
Kissé erősnek tartom ezt a kezdőt.
Alba helyett Adriano, Ini-Raki helyett mondjuk Xavi, esetleg Rafinha. Támadóhármasban meg Pedro-Ney helyett egy Sandro-Munir.
Persze nem mindegyik poszton lehetett vna rotálás, az úgy már sok, de 2nél mehetett volna akár.
Adriano nem egészséges, Rafinhaval sem tudjuk pontosan mi van. Rakitic pihent hétvégén, Xavi pedig az előző meccsen is kezdett.
Én elégedett vagyok ezzel. LE biztosra akar menni, amivel egyet is értek, most nem lehet hibázni, mert könnyen az első helyünkbe kerülhet.
Ha kézben van a meccs, jöhet a rotáció.
Forca Barca!!!!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.21. 19:48:03

bence-barca írta:
visca el barca írta:Barcelona line-up (official): TerStegen - Alves Pique Bartra Alba - Rakitic Mascherano Iniesta - Pedro Messi Neymar
Kissé erősnek tartom ezt a kezdőt.
Alba helyett Adriano, Ini-Raki helyett mondjuk Xavi, esetleg Rafinha. Támadóhármasban meg Pedro-Ney helyett egy Sandro-Munir.
Persze nem mindegyik poszton lehetett vna rotálás, az úgy már sok, de 2nél mehetett volna akár.
Adriano ha jóltudom kidőlt, de nem 100%
Végre Bartra kezd, amúgy Alvest is kéne pihentetni szerintem.
Amúgy szerintem muszáj biztosra mennünk, tényleg nem megengedhető meg a pontvesztés, még úgy is szoros lesz a verseny hogy nyerünk , szerintem úgy 90% hogy a legutolsó Barca-PSG meccsen dől el hogy mi leszünk vagy a PSG a csoportelsők, fuhh micsoda mecs lesz...Neymar-Messi-Suarez vs Ibráék.
Válasz küldése