Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.10.16. 15:38:03

Én sem örülnék annak,ha a Realtól kapnánk az 1. bajnoki gólt, de ha már így lesz akkor remélem Messi ellenük lőtt góllal lesz a La Liga rekordere! 8)
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.10.16. 15:18:06

Azért nem gondoltam, hogy egy kis humorra, már az öreg motorosok is azonnal ugranak és bőszen bizonygatnak a bajnoki meccsel kapcsolatosan. :mrgreen:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.10.16. 14:43:41

Alcantara írta:
visca el barca írta: mivel a real uis lőni fog nekünk min. 1-et,
Ezt mire alapozod? Megint ez a kishitűség! :roll:
mire alapozom? az elmult 18 egymás elleni meccsen mindig kaptunk gólt, utoljára az 5-0-nál úsztuk meg, de az sem ma volt.... azért valljuk be, a védelmünk eddig nem igazán volt bajnokin próbára téve...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2014.10.16. 14:35:19

Alcantara írta:
visca el barca írta: mivel a real uis lőni fog nekünk min. 1-et,
Ezt mire alapozod? Megint ez a kishitűség! :roll:

Nyilván nem egy Danilo-Mangala páros van nálunk, de azért csak ott vagyunk a szeren egyedüliként Európában. :wink:
Ancelotti is megmondta, ha Ronaldo kezd, akkor a 1-0 ról indulnak bárki ellen. :mrgreen:

Viccet félretéve, nehéz elképzelni, hogy lehozzuk kapott gól nélkül. Eddig is rengeteg gólt lőtt a Madrid, de idén a kevesebb védekező ember miatt és a végletekig turbózott támadósor miatt, szinte rá is vannak kényszerülve a többet lőjjünk mint kapjunk filozófiára.
Benne lesz most is az adok-kapok gólok terén. Aztán lehet ilyenkor jön majd egy unalmas 0:0, mert arra senki sem számít. :D

Amúgy szerintem is jobb lenne gólt kapni az Eibar ellen, leesne ez a teher a Classicó előtt.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.10.16. 14:29:48

Mire lehet alapozni?
Mondjuk arra,hogy játszottunk egy erősebb európai csapattal, akik nélkülöztek 1-2 alapembert is ,de rögtön kaptunk hármat...mellé meg Cavani lőhetett volna még ennyit,ha nem ügyetlen.
Madrid meg szintekkel áll a PSG felett.

Esélyesebb,hogy kapunk,mint hogy nem, messze nem olyan jó ez a védelem, mint amiről a statisztika árulkodik, remélem legalább a játékosaink nem ámítják magukat ezzel.

Persze ne kapjunk gólt, nem kívánom,csak azért illene a földön maradni.
Fontos lesz az első gól, még fontosabb mint máskor. Jó lenne nekünk szerezni, aztán okosan visszább állni, fel állt fal ellen halottak,csak ki kell lépni a lövőikre.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.10.16. 14:13:56

visca el barca írta: mivel a real uis lőni fog nekünk min. 1-et,
Ezt mire alapozod? Megint ez a kishitűség! :roll:

Nyilván nem egy Danilo-Mangala páros van nálunk, de azért csak ott vagyunk a szeren egyedüliként Európában. :wink:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.10.16. 13:12:24

holnapután végre ujra meccs... hogy utálom mikor az érdektelen válogatott meccsek miatt szünet van :D örülök h "csak" egy eibar lesz az ellenfél, ráadásul otthon, nem jelenthet gondot. nekem egy apró kívánságom van, kapjunk gólt :D mivel a real uis lőni fog nekünk min. 1-et, inkább az eibar szakítsa meg a szériánkat mint a madrid, mert akkor hallgathatnánk azt is vagy 5 éven keresztül... :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
actommy
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2014.10.08. 18:45:12

2014.10.08. 18:50:26

Sziasztok,

Időpontáthelyezés miatt van 4 jegyem november 1-re a Barcelona - Celta Vigo meccsre. Egy jegy ára 41,5 EUR. Kérem, akit érdekel, jelentkezzen nálam. Email címem: actommy@gmail.com. Sajnos mivel a mérkőzést áttették vasárnapról szombatra, így nem tudunk kimenni.

Tamás
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2014.10.08. 18:16:29

Chino írta:
Normandia írta: .
Én csak erre a hsz-re reagáltam:

"Több alázatot, mert nem azzal van baj amit leírtál és senki sem tartja tehetségtelennek és azt sem vitatja senki, hogy helyzetbe tud kerülni meg minden, gondolom ezért is van az elsőcsapatnál, hanem azzal van itt problémája többeknek, hogy ne fél év alatt akarjon eljutni oda, ahová Messi, vagy Neymár és főleg ne így, hogy elönzőz helyzeteket. Ettől nem lesz nagyobb játékos és jobb sem."

Nem akarok letorkollni senkit és azt állítani, hogy hülyeség, amit írt, csak nem értem ezeket a kiemelt részeket.
Mi az, hogy fél év akar eljutni arra a szintre mint két említett emberke?! Lehet, hogy én látom rosszul, de nem érzem, hogy öncélú lenne vagy folyamatosan "elönzőzné" a dolgokat. Az, hogy, ha olyan helyzetben van rátölti a labdát a kapura (ami egyáltalán nem sűrű), és agilis nem egyenlő azzal amit néhányan írnak. Van amikor rossz megoldást választ, ahogy sokan mások is, de nem mondanám, hogy ne keresné folyamatosan a társakat, mert ez nem igaz. Persze nem lehet mindent erre fogni, de azt is vegyük számba, hogy eddig 16-18 éves srácokkal játszott, hirtelen csöppent bele egy más közegbe, ahol sokkal magasabb a léc, sokkal gyorsabban kell döntéseket hozni, nem nyeretlen kétévesek ellen játszik.
Amúgy igazán abból "robbant" ki ez az egész, hogy Neymarnak nem adta le azt a labdát. Hozzáteszem, ha akkor nem vágja fel a kapus és begurítja a labdát, most senki nem hajtogatna önzőzést (legalábbis elég kevesen), hanem dicsérnék, hogy milyen f@..án csinálta. Nem állítom, hogy hibátlanul játszik vagy mindent jól csinál, félreértés ne essék, de nem hiszem, hogy ezek a stílusából, mentalitásából adódnának.

Summa summarum szerintem egyáltalán nem jellemző, hogy nagy lenne az arca, vagy folyamatosan önzőzne. Ha nem lenne benne alázat vagy tényleg olyan öncélú lenne, nem hiszem, hogy LE elviselné és ennyi lehetőséget adna neki.

Nekem más jött le az eddigi produkciójából, de úgy legyen, ahogy írod, ennek mindenki, csak örülhet. Nagyon off már a téma, szerintem ebben a topickban fejezzük ezt be.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7510
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.10.08. 17:12:34

Normandia írta: Senki sem mondta,hogy vak vagy a focihoz, csak van aki máskép látja. Ennyi és nem több.
Nem ez volt Munir első meccse, amikor rosszul döntött és mást kellett volna választania és ebben nem feltétlenül kellene dícsérni. Itt senki sem ellene kritizál,hanem érte. A tehetségét sem vitatja senki, de a hibákat sem kellene elnézni.
Én csak erre a hsz-re reagáltam:

"Több alázatot, mert nem azzal van baj amit leírtál és senki sem tartja tehetségtelennek és azt sem vitatja senki, hogy helyzetbe tud kerülni meg minden, gondolom ezért is van az elsőcsapatnál, hanem azzal van itt problémája többeknek, hogy ne fél év alatt akarjon eljutni oda, ahová Messi, vagy Neymár és főleg ne így, hogy elönzőz helyzeteket. Ettől nem lesz nagyobb játékos és jobb sem."

Nem akarok letorkollni senkit és azt állítani, hogy hülyeség, amit írt, csak nem értem ezeket a kiemelt részeket.
Mi az, hogy fél év akar eljutni arra a szintre mint két említett emberke?! Lehet, hogy én látom rosszul, de nem érzem, hogy öncélú lenne vagy folyamatosan "elönzőzné" a dolgokat. Az, hogy, ha olyan helyzetben van rátölti a labdát a kapura (ami egyáltalán nem sűrű), és agilis nem egyenlő azzal amit néhányan írnak. Van amikor rossz megoldást választ, ahogy sokan mások is, de nem mondanám, hogy ne keresné folyamatosan a társakat, mert ez nem igaz. Persze nem lehet mindent erre fogni, de azt is vegyük számba, hogy eddig 16-18 éves srácokkal játszott, hirtelen csöppent bele egy más közegbe, ahol sokkal magasabb a léc, sokkal gyorsabban kell döntéseket hozni, nem nyeretlen kétévesek ellen játszik.
Amúgy igazán abból "robbant" ki ez az egész, hogy Neymarnak nem adta le azt a labdát. Hozzáteszem, ha akkor nem vágja fel a kapus és begurítja a labdát, most senki nem hajtogatna önzőzést (legalábbis elég kevesen), hanem dicsérnék, hogy milyen f@..án csinálta. Nem állítom, hogy hibátlanul játszik vagy mindent jól csinál, félreértés ne essék, de nem hiszem, hogy ezek a stílusából, mentalitásából adódnának.

Summa summarum szerintem egyáltalán nem jellemző, hogy nagy lenne az arca, vagy folyamatosan önzőzne. Ha nem lenne benne alázat vagy tényleg olyan öncélú lenne, nem hiszem, hogy LE elviselné és ennyi lehetőséget adna neki.
Forca Barca!!!!
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2014.10.08. 10:04:14

mahitoo írta:Köszi Chino, már kezdtem azt hinni, hogy én váltam teljesen vakká a focihoz. ;)


Senki sem mondta,hogy vak vagy a focihoz, csak van aki máskép látja. Ennyi és nem több.
Nem ez volt Munir első meccse, amikor rosszul döntött és mást kellett volna választania és ebben nem feltétlenül kellene dícsérni. Itt senki sem ellene kritizál,hanem érte. A tehetségét sem vitatja senki, de a hibákat sem kellene elnézni.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2014.10.07. 16:29:54

Köszi Chino, már kezdtem azt hinni, hogy én váltam teljesen vakká a focihoz. ;)
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2014.10.07. 15:01:57

Szerintem Deulofeu sem a tudását csiszolni került kölcsönbe, hanem azért, mert idegen közegben könnyebb alázatot tanulni. Ebből kifolyólag Munirral biztos nem fejben vannak a problémák, hanem lábban(mint rutin) ;)
Ha már kölcsönadásosdi: nekem úgy tűnik, hogy ennek a rendszernek megváltozott az értéke: Bartomou alatt azokat adja kölcsön a Barca, akikben lát potenciált, de még formálni kell őket és nem azokat, akik létszámfelettiek. Akiket meg felvezényelnek a nagycsapatba, azokkal a bő keretben számolnak. Előbbire példa Deu és Suarez a Seillánál, utóbbira Bartha, Montoya, Oldalpasszrobi és valamilyen szinten Pedro is.
Ui.: Az ilyen Csbal-félék reakciójára nem vagyok kiváncsi(mellőzzétek is a hozzászólást a kölcsönös kitiltás miatt), mert még mindig laikusként okoskodok és nem a FC Barcelona hivatásos alkalmazottjaként :)
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7510
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.10.07. 14:15:44

Normandia írta:
mahitoo írta:Még mindig Munir? Lőhetett volna már 10 gólt a szezonban? Messi 30-at, Neymar meg 20-at. Lőtt már pár meccse még 1 gólt, csak nem adták meg les miatt, nem volt pedig az. Most mehetett volna 1 az 1ben a kapusra, lefújták, les miatt, nem volt az. Csinált volna egy tizenegyest, az lett volna, nem adták meg. Egyik meccsen 4-szer volt totál ziccerben, 3szor Neymar, egyszer Messi nem adta neki.

19 éves kölyök, az ég áldjon már meg titeket! És nem úgy 19, mint Messi anno, hogy már 2 éve játszogat, sőt játszik a nagycsapatban. Figyelitek egyáltalán a játékát, beindulásait, védekező teljesítményét? Vagy most az a baj, hogy nem adott Neymarnak még 1 gólpasszt? Nagyon veszélyes a srác, jól mozdul be üres területekre, gyors, technikás, és ami a legfontosabb, nem kaksizta magát össze. Nehezebben nyomják el mint Neymart, pedig kb 1 súlycsoport (szó szerint) a két játékos.

Komolyan, írjátok már le, mégis mit vártok egy ilyen sráctól. Több ekézést kap mint a már mindent megnyerő Pedro, vagy mint a majd százmilliós, hozzánk már világsztárként érkező Neymar (első évére gondolok). Olyan ez az egész, mintha Suarez nyújtana a vártnál gyengébb teljesítményt az első pár meccsén.

Több alázatot, mert nem azzal van baj amit leírtál és senki sem tartja tehetségtelennek és azt sem vitatja senki, hogy helyzetbe tud kerülni meg minden, gondolom ezért is van az elsőcsapatnál, hanem azzal van itt problémája többeknek, hogy ne fél év alatt akarjon eljutni oda, ahová Messi, vagy Neymár és főleg ne így, hogy elönzőz helyzeteket. Ettől nem lesz nagyobb játékos és jobb sem.
Miért van gond az alázattal. Önzőzik?! Volt egy ilyen helyzet, amikor jobb lett volna, ha lepasszolja (megjegyzem, ha a kapus nem vágja fel, jó eséllyel gólt szerez), mellette azért kiosztott Neymarnak egy gólpasszt és kereste a társakat rendesen. Néha túl sokat is. Az teljesen rendben van, ha néha elvállal dolgokat, sőt ez kifejezetten tetszik. A játéka nagyon messze áll az önzőtől, csak divat ezt ráaggatni.
Ha akkora gond lenne az alázattal nem hiszem, hogy LE ennyit játszatná, sőt, lehet, hogy elzavarná a B-be.
Forca Barca!!!!
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2014.10.06. 21:05:19

mahitoo írta:Még mindig Munir? Lőhetett volna már 10 gólt a szezonban? Messi 30-at, Neymar meg 20-at. Lőtt már pár meccse még 1 gólt, csak nem adták meg les miatt, nem volt pedig az. Most mehetett volna 1 az 1ben a kapusra, lefújták, les miatt, nem volt az. Csinált volna egy tizenegyest, az lett volna, nem adták meg. Egyik meccsen 4-szer volt totál ziccerben, 3szor Neymar, egyszer Messi nem adta neki.

19 éves kölyök, az ég áldjon már meg titeket! És nem úgy 19, mint Messi anno, hogy már 2 éve játszogat, sőt játszik a nagycsapatban. Figyelitek egyáltalán a játékát, beindulásait, védekező teljesítményét? Vagy most az a baj, hogy nem adott Neymarnak még 1 gólpasszt? Nagyon veszélyes a srác, jól mozdul be üres területekre, gyors, technikás, és ami a legfontosabb, nem kaksizta magát össze. Nehezebben nyomják el mint Neymart, pedig kb 1 súlycsoport (szó szerint) a két játékos.

Komolyan, írjátok már le, mégis mit vártok egy ilyen sráctól. Több ekézést kap mint a már mindent megnyerő Pedro, vagy mint a majd százmilliós, hozzánk már világsztárként érkező Neymar (első évére gondolok). Olyan ez az egész, mintha Suarez nyújtana a vártnál gyengébb teljesítményt az első pár meccsén.

Több alázatot, mert nem azzal van baj amit leírtál és senki sem tartja tehetségtelennek és azt sem vitatja senki, hogy helyzetbe tud kerülni meg minden, gondolom ezért is van az elsőcsapatnál, hanem azzal van itt problémája többeknek, hogy ne fél év alatt akarjon eljutni oda, ahová Messi, vagy Neymár és főleg ne így, hogy elönzőz helyzeteket. Ettől nem lesz nagyobb játékos és jobb sem.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Dan(C)
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014.10.05. 22:55:48

2014.10.05. 23:02:43

Sziasztok,

FC Barcelona - Eibar mérkőzésre 5 darab jegy egyben vagy külön jutányosan eladó. A helyek a BOCA 22 szektorban találhatóak: 4 darab a ROW "A" sorban egymás mellett, egy a ROW "E" sorban.

Üdv.
Dani
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2014.10.05. 20:51:28

Még mindig Munir? Lőhetett volna már 10 gólt a szezonban? Messi 30-at, Neymar meg 20-at. Lőtt már pár meccse még 1 gólt, csak nem adták meg les miatt, nem volt pedig az. Most mehetett volna 1 az 1ben a kapusra, lefújták, les miatt, nem volt az. Csinált volna egy tizenegyest, az lett volna, nem adták meg. Egyik meccsen 4-szer volt totál ziccerben, 3szor Neymar, egyszer Messi nem adta neki.

19 éves kölyök, az ég áldjon már meg titeket! És nem úgy 19, mint Messi anno, hogy már 2 éve játszogat, sőt játszik a nagycsapatban. Figyelitek egyáltalán a játékát, beindulásait, védekező teljesítményét? Vagy most az a baj, hogy nem adott Neymarnak még 1 gólpasszt? Nagyon veszélyes a srác, jól mozdul be üres területekre, gyors, technikás, és ami a legfontosabb, nem kaksizta magát össze. Nehezebben nyomják el mint Neymart, pedig kb 1 súlycsoport (szó szerint) a két játékos.

Komolyan, írjátok már le, mégis mit vártok egy ilyen sráctól. Több ekézést kap mint a már mindent megnyerő Pedro, vagy mint a majd százmilliós, hozzánk már világsztárként érkező Neymar (első évére gondolok). Olyan ez az egész, mintha Suarez nyújtana a vártnál gyengébb teljesítményt az első pár meccsén.
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.10.05. 19:19:49

Mr. Cesc írta:
Ha valakit érdekelnek az ilyen részletek is esetleg. :lol:

https://pbs.twimg.com/media/BzHIto6IYAAxhfb.png:large" target="_blank
Akkor már meg is van az oka annak, hogy Matyi miért ilyen gyors a fizikumához képest, meg hogy Alves labdái miért repülnek ki mindig a stadionból! :lol: :lol:
Ez a hozzászólás díjat érdemelne. :D
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Mr. Cesc
Barça B
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2014.04.28. 20:57:55
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.05. 19:08:42

Ha valakit érdekelnek az ilyen részletek is esetleg. :lol:

https://pbs.twimg.com/media/BzHIto6IYAAxhfb.png:large" target="_blank
Akkor már meg is van az oka annak, hogy Matyi miért ilyen gyors a fizikumához képest, meg hogy Alves labdái miért repülnek ki mindig a stadionból! :lol: :lol:
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.05. 18:53:49

Ha valakit érdekelnek az ilyen részletek is esetleg. :lol:

https://pbs.twimg.com/media/BzHIto6IYAAxhfb.png:large" target="_blank
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3551
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.10.05. 17:49:51

kristop írta: egyébként szerintem munir nem olyan vészesen önző, inkább az egészséges önzőség jellemző rá, az, hogy megmeri csinálni a dolgokat, rámeri durrantani, ha jó helyzetben van. nyilván ezt most lekellett volna adni neymarnak, ez egyértelmű, mintahogy szerintem az is, hogy utána viszont jól oldotta meg, csak a kapus elérte a lábát.
18 évesen Messi is elég önzőnek tűnt. Ne felejtsük el, hogy csak most bontagatja a szárnyait. Egy két hiba belefér. Egy hiba miatt ne vegyük a fejét.
Kép
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.10.05. 17:42:30

gránit írta:Én nem látok nagy mentális problémákat, Munirra viszont haragudtam. Önző és túlhájpolt, utóbbiról persze nem ő tehet. Szerencséje, hogy az első fordulóban lőtt gólt, így máris mindenki felkapta a fejét, és ebből egy ideig meg is fog még tudni élni. Sok helyzetet elszórakozik, a tegnapi döntése meg nem hiszem, hogy a korán múlott. Önző volt, ne szépítsük.
a baj nem az, hogy munir még egyáltalán nem kész játékos, ezt eddig is tudtuk, nem is kell sietni vele, inkább az, hogy vitán felül ő a harmadik számú támadónk. pedro egyszerűen semmi. ez a 19 éves srác ugyanazt a mennyiséget ledolgozza a pályán, de emellett veszélyes helyzeteket tud teremteni, és helyzetekbe is kerül, még ha ezekben sokszor rossz döntést is választ.

és ez nem csak most rossz ám, hogy nincs még suarez, akkor is ugyanígy probléma lesz pedro formája, ha már lesz, mert legalább egy tapasztalt játékos, aki hozzá tud tenni a játékhoz kellene. de a spanyol nem csak a pep érás teljesítményétől van messze, de a tavalyi korrekt évéhez képest sincs sehol.

egyébként szerintem munir nem olyan vészesen önző, inkább az egészséges önzőség jellemző rá, az, hogy megmeri csinálni a dolgokat, rámeri durrantani, ha jó helyzetben van. nyilván ezt most lekellett volna adni neymarnak, ez egyértelmű, mintahogy szerintem az is, hogy utána viszont jól oldotta meg, csak a kapus elérte a lábát.
Barcaman1993 írta:Mert 5 ziccerből jó ha 1-et belövünk... Nyilván kis túlzással, de teljesen nyilvánvaló, hogy sokkal rosszabb a helyzetkihasználásunk, mint korábban.
addig sosincs baj, amíg az az öt ziccer ott van, csak nem rúgjuk be őket. amikor messi ennyire lazán tud helyzetbe kerülni folyamatosan, amikor a nagyobb gólkülönbség csak azon múlik, hogy munir még nem olyan tapasztalt (meg hogy messi mindent kihagy, ami nem jellemző rá). ez azt mutatja, hogy a játék működik, mert helyzeteink vannak. persze ezen mehetnek el meccsek, amikor mindenki szomorkodik, meg bosszankodik után, de az igazi probléma, akkor van, amikor nincsenek helyzeteink csak maszatolunk. mint a malaga ellen, na ott tényleg valami nagy cink volt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kristop 2014.10.05. 17:50:21-kor.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.10.05. 17:39:13

Barcaman1993 írta:
Feast4 írta:Ezt mégis miből szűrted le?
Mert 5 ziccerből jó ha 1-et belövünk... Nyilván kis túlzással, de teljesen nyilvánvaló, hogy sokkal rosszabb a helyzetkihasználásunk, mint korábban.
Az előző szezonban helyzeteink se voltak :D
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3551
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.10.05. 17:38:53

Barcaman1993 írta:
Feast4 írta:Ezt mégis miből szűrted le?
Mert 5 ziccerből jó ha 1-et belövünk... Nyilván kis túlzással, de teljesen nyilvánvaló, hogy sokkal rosszabb a helyzetkihasználásunk, mint korábban.

Háát egyrészt szerencsénk sincs, másrészt azért elég drabaos elől a játékunk. Neymar és Munri is kissé öncélu, Messi visszább játszik, korábban sem voltunk valami hihetetlen hatékonyak. Azért nem szórutk a 4-5 gólokat minden meccsen. Én nem látok mentális bajt. Kis dekoncentráltságot ha a csakat fölényben van leenged, de ez még nem baj amig jönnek a meccsek. Nem is fájna a fejem ha minden meccsen lőnék kettőt és mel lenne a pont vele.
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.10.05. 17:27:43

Feast4 írta:Ezt mégis miből szűrted le?
Mert 5 ziccerből jó ha 1-et belövünk... Nyilván kis túlzással, de teljesen nyilvánvaló, hogy sokkal rosszabb a helyzetkihasználásunk, mint korábban.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Válasz küldése