Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.09.17. 16:06:30

Erxy írta:Keret: Ter Stegen, C. Bravo, Piqué, Rakitic, Xavi, A. Iniesta, Messi, Neymar, Rafinha, Bartra, Douglas, Sergi Roberto, Adriano, Dani Alves, Mathieu, Samper, Sandro i Munir.

kimaradt: Montoya, Mascherano, Alba, Busquets, Pedro. Vermaelen még nem kapta meg az orvosi engedélyt.

Se Busi, se Masch, tehát Samper kezdő lesz :D
Háát ez ellen a csapat ellen a legjobb egy Ter Stegen-Douglas-Bartra-Pique-Adriano-Rafina-Samper-Xavi-Munri-Messi-Neymar Kezdő is elég lenne. De nem fog merni kockáztatni.

Szóval én a C.Barvo-D. Alves-Bartra-Pique-Adriano-Samper-Xavi-Iniesta-Munri- Messi Neymar kezdőt látok.

De nem lepne meg ha Mathieu kezdene Pique-vel párban és Xavi helyet Rakitic játszana. Szerintem lehet erődemonstárciót akar tartani.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.09.17. 15:43:09

visca el barca írta:oh, majd csak figyeld ahogy matyiő suhan fel-alá a baloson :lol:
Most megfogtál, erre nem is gondoltam.. :D Annyiból jó lenne, hogy akkor Bartra tuti játszana, csak ők 3-an vannak középső védők - kivéve ha Adriano meg kh-et játszana.. :mrgreen:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.09.17. 15:36:33

palesz77 írta:Adriano meg logikus, nincs más balhátvéd a keretben
oh, majd csak figyeld ahogy matyiő suhan fel-alá a baloson :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.09.17. 15:24:38

Na most leírom én is, hogy ez alapján a keret alapján milyen kezdőt szeretnék.. :mrgreen:

MAtS; Douglas-Bartra-Pique-Adriano; Rafinha-Samper-Ini; Messi; Muni-Neymar

Kapuba mindenképp szeretném már látni Ter Stegent, ezt nem is kell magyarázni szerintem.

Végre jó lenne megnézni Douglast, kíváncsi lennék mit tud a srác, de szerintem a biztonság kedvéért Alves fog kezdeni, és Douglas csak az utolsó fél órára áll be eredménytől függően - ami logikusabb is, de én akkor is megnézném kezdőként.. :D Bartrát gondolom nem kell ecsetelnem miért szeretném. Piquere ráfér a formajavulás, ez meg tökéletes meccsnek ígérkezik egy kis önbizalom növelésre - ha meg itt is bénázna, akkor irány a pad.. Adriano meg logikus, nincs más balhátvéd a keretben, és egy percet sem játszott még idén..

A középpályán vkp-nak Sampert szeretném látni, nem SR-t, az előszezon alapján szerintem LE be is fogja dobni. Rafinhat szintén játszatnám, de most a jobb oldalon, hogy végre azon a poszton játszhasson, ahol a legjobban tud.. Ini meg jelenleg nincs bomba formában, úgyhogy rá is ráférne egy kis formanövelő meccs. Rakiticet pihentetném, neki sem árt néha ha nem darálja végig a 90 percet. De tartok tőle, hogy Xavi és SR is kezdeni fog..

Elől pedig megint egyértelmű szerintem a helyzet, Neymart végre szeretném 90 percig a pályán látni, Messi alap, Munirt meg Sandro válthatná a 60. perc környékén.

Remélem LE i így gondolkozik, de van egy olyan megérzésem, hogy SR és Xavi is kezdő lesz, és Rafinha elől kap majd szerepet. Ne legyen igazam.. [-o<
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.09.17. 14:06:45

Egy Samper-Rafinha-Iniesta kp-t is szívesen megnéznék, de egy Samper-Xavi-Rafinha ellen sem ágálnék nagyon. Csak jó lenne végre a brazilt a legideálisabb helyen játszatni.
Amúgy már annak is örülnék, ha Bartra-Samper-Rafinha és Munir is helyet kapna a kezdőben, ami szerintem közel sem lehetetlen.
Azért az tetszik, hogy LE nem arra akar rámenni, hogy min él jobban tömjük meg a ciprusiakat, hanem, inkább a szakmai részét tartja szem előtt. Legalábbis az hogy kimaradt Alba, Pedro, Masch és Busi ezt vetíti előre.
Azért kicsit tartok attól, hogy Samper helyett SR fog játszani. Hiába Apoel, a Bl az mégis BL.
Messi is jó lenne, ha kanyarítana egy mesterhármast mert Cr beelőzte. Jó lenne megmutatni hol is a helye a portugálnak.
Forca Barca!!!!
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.09.17. 11:39:42

Végre kimarad Mascherano,így 2 középső védőnk is lesz a pályán! :mrgreen:
Bár most hogy Busi sem lesz megnéztem volna a helyén vkp pozícióban!
Pedro sincs! 8)
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2014.09.17. 11:36:07

Erxy írta:Keret: Ter Stegen, C. Bravo, Piqué, Rakitic, Xavi, A. Iniesta, Messi, Neymar, Rafinha, Bartra, Douglas, Sergi Roberto, Adriano, Dani Alves, Mathieu, Samper, Sandro i Munir.

kimaradt: Montoya, Mascherano, Alba, Busquets, Pedro. Vermaelen még nem kapta meg az orvosi engedélyt.

Se Busi, se Masch, tehát Samper kezdő lesz :D
Tetszik, hogy LE eléggé rotálja a csapatot.

Kezdőtippem:

ter Stegen,Alves,Bartra,Piqué,Adriano,Samper,Rafinha,Xavi,Munir,Messi,Neymar
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.09.17. 11:22:08

jah, sanszos h bartra kezd, piqué itt nyavalygott vmelyik nap a csípője miatt. én douglast is megnézném, de kizárt h ne alves játsszon.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2599
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2014.09.17. 11:09:47

Erxy írta:Keret: Ter Stegen, C. Bravo, Piqué, Rakitic, Xavi, A. Iniesta, Messi, Neymar, Rafinha, Bartra, Douglas, Sergi Roberto, Adriano, Dani Alves, Mathieu, Samper, Sandro i Munir.

kimaradt: Montoya, Mascherano, Alba, Busquets, Pedro. Vermaelen még nem kapta meg az orvosi engedélyt.

Se Busi, se Masch, tehát Samper kezdő lesz :D
Nagyon szeretném ha ma Stegen és Bartra kezdene [-o<
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.09.17. 10:46:27

Keret: Ter Stegen, C. Bravo, Piqué, Rakitic, Xavi, A. Iniesta, Messi, Neymar, Rafinha, Bartra, Douglas, Sergi Roberto, Adriano, Dani Alves, Mathieu, Samper, Sandro i Munir.

kimaradt: Montoya, Mascherano, Alba, Busquets, Pedro. Vermaelen még nem kapta meg az orvosi engedélyt.

Se Busi, se Masch, tehát Samper kezdő lesz :D
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.09.15. 16:04:27

Erxy írta:csereként megnézném Douglast meg Sampert. :D
sőt, akár kezdőként is, de sztem nem fogja LE megkockáztatni h ennyire tartalékos legyen a csapat. sztem xavi meg bartra lesz bedobva, a többiek nem hiszem
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.09.15. 15:31:55

azt olvastam a Sporton, hogy Vermaelen csak a bajnoki előtt fogja megkapni az orvosit. sajnálnám, mert a szerdai meccs ideális lenne a bemutatkozásra.
veb kezdőjét adom, csereként megnézném Douglast meg Sampert. :D
Kép
Avatar
szekelygyula
Jugador del Barça
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2012.10.05. 14:38:06

2014.09.15. 15:12:32

visca el barca írta:szerdán indul a móka jó lenne ha olyanok is játszanának aki eddig nem igazán. simán kiküldenék egy ter stegen-montoya-vermaelen-barta-adriano-xavi-masch-rafinha-ney-messi-munir 11-et :D

persze erre semmi esély, de leginkább azért imádkozom h ter stegen kezdjen és maradjon is ott. :D
Én is nagyon szurkolok hogy Ter Stegen és Vermalen kezdő legyen.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.09.15. 14:52:04

szerdán indul a móka jó lenne ha olyanok is játszanának aki eddig nem igazán. simán kiküldenék egy ter stegen-montoya-vermaelen-barta-adriano-xavi-masch-rafinha-ney-messi-munir 11-et :D

persze erre semmi esély, de leginkább azért imádkozom h ter stegen kezdjen és maradjon is ott. :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.09.06. 17:08:26

nah, akkor ugy valahogy :lol: azért irtam h "gondolom" mert nem tudtam hogy működik
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2014.09.06. 17:01:13

visca el barca írta:a bl-re leadott névsor, csillaggal a b-listás játékosok, gondolom közülük 3 "cserélhető" be a télen
Egy kis kiegészítés ehhez a listához, utólagos engedélyeddel. :wink:
A B-listán lévő játékosok nem a téli "cserelehetőséget" biztosítják igazából.
Az A-listán és a B-listán szereplők egyaránt pályára léphetnek bármelyik őszi BL-meccsünkön.
Röviden annyi a lényeg, ha jól tudom, hogy:
- a B-listán 15 és 21 év közötti játékosok szerepelhetnek, akik minimum 2 éve a klubnál vannak (pl Grimaldo, Samper, stb). Nincs maximum létszám erre a listára.
- az A-listán a 21 évnél idősebb játékosok szerepelnek (mindegy mióta vannak a klubnál), illetve a 21 évnél fiatalabbak, akik nincsenek még itt minimum 2 éve (pl Halilovic). Ezen a listán max 25 fő szerepelhet.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.09.06. 15:14:41

a bl-re leadott névsor, csillaggal a b-listás játékosok, gondolom közülük 3 "cserélhető" be a télen

KAPUSOK
1 Marc-André ter Stegen
13 Claudio Bravo
25 Jordi Masip
VÉDŐK
2 Martín Montoya
3 Gerard Piqué
14 Javier Mascherano
15 Marc Bartra
16 Douglas
18 Jordi Alba
21 Adriano
22 Daniel Alves
23 Thomas Vermaelen
24 Jérémy Mathieu
28 Alejandro Grimaldo*
32 Edgar Ié*
33 Diawandou Diagne
KÖZÉPPÁLYÁSOK
4 Ivan Rakitic
5 Sergio Busquets
6 Xavi Hernández
8 Andrés Iniesta
12 Rafinha
20 Sergi Roberto
26 Sergi Samper*
30 Alen Halilovic
TÁMADÓK
7 Pedro Rodríguez
9 Luis Suárez
10 Lionel Messi
11 Neymar
27 Adama Traoré*
29 Sandro Ramírez*
31 Munir El Haddadi*
Vezetőedző: Luis Enrique
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.08.30. 23:48:34

Barcaforever írta:Még annyi, h ha lesz/van egy kis időd, képfeltöltés oldallal raknál fel az utazás barcelonába topicba képeket, az atletico elleni meccsről. Imádom nézegetni, mások Barcelonás képeit is. Nagyon kíváncsi vagyok, milyen volt a te helyedről. Köszönöm előre is!! [-o< :wink: Ha te is akkor én is alapon, belinkelem utána youtuberól Messi 2. gólját az én helyemről.(kicsit fenn ültem)Köszi!!! :wink:
Tettem be képeket párat, bár szerintem videók jobbak lettek most.
P.G.D.
Barça B
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2014.05.17. 17:31:54

2014.08.30. 16:33:41

http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_lig ... se-2360273" target="_blank
Érdekes lenne, annyi szent! Jövőre a Chelsea és a Barca,Real duó valamelyike indulhatna a második kalapból akár :D .
Magamat nyugodt embernek tartom, félénk típus vagyok - Luis Suárez. :)
No Bajner,No Party!
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2014.08.30. 15:39:25

diagonal írta:
visca el barca írta:igen, közben néztem már én is h bérletet nem lehet venni. ettől függetlenül továbbra sem értem, hogy mi alapján árulják a jegyeket. egy normalis klubnál ugy mukodik, hogy van egy mondjuk 20.000es stadion, eladnak szezon előtt 5000 bérletet, a maradék, meccsenkénti 15.000 jegy meg értékesítésre kerül. szóval kötve hiszem h lenne 105.000 bérletes (pártoló tag, vagy akármi más lehet van, több is, ez lényegtelen), mert külö9nben soha nem lehetne jegyet venni.
Vannak a szezonbérletesek, szerény véleményem az mint a tied, hogy nem minden hely bérletesé a stadionban természetesen, bár meglehetősen sok az.
Ami most látsz pár helyet mittudomén a Barcelona - Espanyolra mondjuk, na azokra a helyekre nem adtak el bérletet. Oda vehetsz jegyet bármikor.
+ Meccs előtti napokban azok a bérletesek akik már tudják hogy nem tudnak kimenni azok felszabadítják a helyeiket, érdemes nekik mert visszatérítést kapnak érte, nem is keveset ahogy néztem, ha el tudják adni a helyüket akkor a jegy árának 50%-át a klub pár napon belül átutalja a bankszámlájukra, szóval érdekeltek azért benne hogy "szóljanak" ha nem jönnek ki.
Még annyi, h ha lesz/van egy kis időd, képfeltöltés oldallal raknál fel az utazás barcelonába topicba képeket, az atletico elleni meccsről. Imádom nézegetni, mások Barcelonás képeit is. Nagyon kíváncsi vagyok, milyen volt a te helyedről. Köszönöm előre is!! [-o< :wink: Ha te is akkor én is alapon, belinkelem utána youtuberól Messi 2. gólját az én helyemről.(kicsit fenn ültem)Köszi!!! :wink:
Kép
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.08.30. 15:35:12

Barcaforever írta:Pl: Ült előttem egy öreg katalán meg mellettem is az Elche ellen, kezdődik a 2. félidő, nincsennek sehol és vissza se jöttek már a 2. félidőre, mi meg kb kijönnénk 45 percért is. Na, ki érti ezt??? :mrgreen: :lol: Nagyon furcsa emberek. (az idősebbek egy része)

Jaja, nagyon furák. Ez a kettő aki mellettem ült múltkor, apa és fia. Emlékszem a fater aki csak spanyolul meg katalánul beszélt egyszer csak odafordul a fiához és mondja ( bár én spanyolul keveset tudok, de nagyon sokat megértek az olasz tudásom miatt ): Kérdezd már meg ezt az embert, hogy komolyan csak ezért a meccsért jött ide Magyarországról?? És látom néz rám hitetlenkedő szemekkel:-) Később megtudtam hogy ők a clásicóra sem feltétlenül jönnek ki. Szóval ha éppen valami más programjuk van, nem alakítják át a dolgokat feltétlenül csak azért hogy kint legyenek. Elég súlyos nem?
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.08.30. 15:30:36

diagonal írta:
visca el barca írta:igen, közben néztem már én is h bérletet nem lehet venni. ettől függetlenül továbbra sem értem, hogy mi alapján árulják a jegyeket. egy normalis klubnál ugy mukodik, hogy van egy mondjuk 20.000es stadion, eladnak szezon előtt 5000 bérletet, a maradék, meccsenkénti 15.000 jegy meg értékesítésre kerül. szóval kötve hiszem h lenne 105.000 bérletes (pártoló tag, vagy akármi más lehet van, több is, ez lényegtelen), mert külö9nben soha nem lehetne jegyet venni.
Vannak a szezonbérletesek, szerény véleményem az mint a tied, hogy nem minden hely bérletesé a stadionban természetesen, bár meglehetősen sok az.
Ami most látsz pár helyet mittudomén a Barcelona - Espanyolra mondjuk, na azokra a helyekre nem adtak el bérletet. Oda vehetsz jegyet bármikor.
+ Meccs előtti napokban azok a bérletesek akik már tudják hogy nem tudnak kimenni azok felszabadítják a helyeiket, érdemes nekik mert visszatérítést kapnak érte, nem is keveset ahogy néztem, ha el tudják adni a helyüket akkor a jegy árának 50%-át a klub pár napon belül átutalja a bankszámlájukra, szóval érdekeltek azért benne hogy "szóljanak" ha nem jönnek ki.
Még annyit tennék hozzá, hogy ez a rendszer még sokkal jobb és szimpibb mint a nagy angol kluboké, az Arsenalt konkrétan tudom hogy működik pl. Ott eleve esélytelen neked jegyet venni csak úgy, ki kell hozzá váltani egy tagságit ( egy úgynevezett Red Membership card-ot ), mondjuk nem egy ökör ára, de azért 30-35 font egy ilyen egy szezonra.
Ezzel tudsz egyáltalán jegyet venni. De ezzel sem akármikor akármire vehetsz jegyet, csak akkor tudsz a fennmaradó jegyekből venni mikor már a szezonbérletesek, meg egyéb komolyabb gold, platinum stb. kártyával rendelkezők vettek mert a Red kártyásoknak csak a legvégén nyitják meg a jegyvásárlást és 1 db jegyet/meccs vehetsz csak vele.
Ennél mennyivel jobb a Barca nem? Itt pl. ha én ki akarok menni Espanyol ellen akkor felmegyek az oldalra, kiválasztok egy helyet, kifizetem bankkártyával, jön e-mailen a visszaigazolás, a tulajdonképpeni jegy és kész.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2014.08.30. 15:25:52

diagonal írta:
visca el barca írta:igen, közben néztem már én is h bérletet nem lehet venni. ettől függetlenül továbbra sem értem, hogy mi alapján árulják a jegyeket. egy normalis klubnál ugy mukodik, hogy van egy mondjuk 20.000es stadion, eladnak szezon előtt 5000 bérletet, a maradék, meccsenkénti 15.000 jegy meg értékesítésre kerül. szóval kötve hiszem h lenne 105.000 bérletes (pártoló tag, vagy akármi más lehet van, több is, ez lényegtelen), mert külö9nben soha nem lehetne jegyet venni.
Vannak a szezonbérletesek, szerény véleményem az mint a tied, hogy nem minden hely bérletesé a stadionban természetesen, bár meglehetősen sok az.
Ami most látsz pár helyet mittudomén a Barcelona - Espanyolra mondjuk, na azokra a helyekre nem adtak el bérletet. Oda vehetsz jegyet bármikor.
+ Meccs előtti napokban azok a bérletesek akik már tudják hogy nem tudnak kimenni azok felszabadítják a helyeiket, érdemes nekik mert visszatérítést kapnak érte, nem is keveset ahogy néztem, ha el tudják adni a helyüket akkor a jegy árának 50%-át a klub pár napon belül átutalja a bankszámlájukra, szóval érdekeltek azért benne hogy "szóljanak" ha nem jönnek ki.
Igen. Egy bonyolult rendszer és számunkra egy érthetetlen rendszer az övék. Nem csak ez a bérlet história, hanem az egész életük, felfogásuk, az élethez való hozzáállásuk stb. Kicsit már ragadt rám belőle azért ragadtattam el magam egy kicsit lejjebb. :mrgreen:

A fiatalok jó fejek, de pl itt ebben az esetben az idősebb bérletesek agyába belelátni...

Pl: Ült előttem egy öreg katalán meg mellettem is az Elche ellen, kezdődik a 2. félidő, nincsennek sehol és vissza se jöttek már a 2. félidőre, mi meg kb kijönnénk 45 percért is. Na, ki érti ezt??? :mrgreen: :lol: Nagyon furcsa emberek. (az idősebbek egy része)
Kép
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.08.30. 15:18:41

visca el barca írta:igen, közben néztem már én is h bérletet nem lehet venni. ettől függetlenül továbbra sem értem, hogy mi alapján árulják a jegyeket. egy normalis klubnál ugy mukodik, hogy van egy mondjuk 20.000es stadion, eladnak szezon előtt 5000 bérletet, a maradék, meccsenkénti 15.000 jegy meg értékesítésre kerül. szóval kötve hiszem h lenne 105.000 bérletes (pártoló tag, vagy akármi más lehet van, több is, ez lényegtelen), mert külö9nben soha nem lehetne jegyet venni.
Vannak a szezonbérletesek, szerény véleményem az mint a tied, hogy nem minden hely bérletesé a stadionban természetesen, bár meglehetősen sok az.
Ami most látsz pár helyet mittudomén a Barcelona - Espanyolra mondjuk, na azokra a helyekre nem adtak el bérletet. Oda vehetsz jegyet bármikor.
+ Meccs előtti napokban azok a bérletesek akik már tudják hogy nem tudnak kimenni azok felszabadítják a helyeiket, érdemes nekik mert visszatérítést kapnak érte, nem is keveset ahogy néztem, ha el tudják adni a helyüket akkor a jegy árának 50%-át a klub pár napon belül átutalja a bankszámlájukra, szóval érdekeltek azért benne hogy "szóljanak" ha nem jönnek ki.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.08.30. 15:03:21

igen, közben néztem már én is h bérletet nem lehet venni. ettől függetlenül továbbra sem értem, hogy mi alapján árulják a jegyeket. egy normalis klubnál ugy mukodik, hogy van egy mondjuk 20.000es stadion, eladnak szezon előtt 5000 bérletet, a maradék, meccsenkénti 15.000 jegy meg értékesítésre kerül. szóval kötve hiszem h lenne 105.000 bérletes (pártoló tag, vagy akármi más lehet van, több is, ez lényegtelen), mert külö9nben soha nem lehetne jegyet venni.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése