Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.03.12. 17:47:51

nekem még gála sem kellene, csak üssük meg a szitit, akiknél a barca akkor is nagyságrendekkel jobb brigád, ha éppen akkora gödörben van, mint a mariana-árok.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2014.03.12. 17:41:17

Piquenbauer írta:Mai meccsel kapcsolatban olyan érzésem van, hogy most a játékosaink egy komoly fricskát fognak adni az őt temetőknek, és a sajtónak egyaránt. Gála lesz szerintem ma este, és Messi pedig szerintem újra varázsolni foga pályán.
Így legyen, ha a pályán lesz a négy ász, akkor nehéz lesz megverni a Camp Nouban a Barçát!
Kép
Kép
Kép
Avatar
Piquenbauer
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2010.06.18. 12:48:51

2014.03.12. 17:21:53

Mai meccsel kapcsolatban olyan érzésem van, hogy most a játékosaink egy komoly fricskát fognak adni az őt temetőknek, és a sajtónak egyaránt. Gála lesz szerintem ma este, és Messi pedig szerintem újra varázsolni foga pályán.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.03.12. 17:10:20

Az elképzelés nem rossz, hogy ismét a Xavi-Cesc-Iniesta tengellyel fogunk játszani. Az odavágóra is tökéletesen felkészült a csapat, ami kizárólag Tatanak volt köszönhető, ma is valami hasonlóra számítok. A BL és a hazai pálya okozta felfokozott hangulatom miatt, számítok egy hatalmas feltámadásra a csapattól és valahol mélyen bízok ma egy elsöprő sikerben. :) Ami benne is lehet, mert a City nem óvatoskodhat, de ésszerűen gondolkozva ma iszonyatosan örülhetünk annak is, ha lehozunk egy hasonlóan stabil meccset, mint legutóbb.

Én Messi mellé ma a Pedro-Alexis duból választanék egyet. Neymar koránt sincs a legjobb formában és ez főleg a kapu előtt mutatkozott meg például az Almeria ellen. Ilyen szempontból én jelenleg sokkal jobban megbízok a fent említett duóban. Idén jóval magabiztosabbak és ma nagyon is sok fog múlni a helyzet kihasználásunkon. Aztán a második félidőben jöhet a brazil.

Annyi biztos, hogy még az utóbbi időben mutatott hozzáállás ellenére is csalódott lennék, ha ma motiválatlanul lépnénk pályára.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
trey88
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2009.09.24. 00:11:19
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/Budapest
Kapcsolat:

2014.03.12. 15:13:10

Na akkor elmondom mi lesz ma: lefocizzuk a City-t! Sima hazai győzelmet várok egy koncentrált Barcelonával. Nehogy már egy City-nek bármiféle esélye is legyen egy 0-2 után.. Ha a Nou Campban valaki kinyílik - márpedig nekik ki kell -, akkor általában pofon lesz a vége. Ha erre a meccsre sem bírunk felkészülni fejben, akkor menjen az összes a fenébe, aztán játsszon a B csapat a hátralévő meccseken.

Visca el Barca! :)
ricsipii
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014.03.12. 13:05:06

2014.03.12. 13:11:25

Sziasztok :D ! Paulaner sörházon kívül budapesten van meg ilyen barcás söröző hely , oda akartunk menni , de zárva lesz egész márciusban :/
Avatar
MikeTyson
Jugador del Barça
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2014.02.11. 10:53:12

2014.03.12. 13:07:27

mess2009 írta:gondolom, nem vagyok egyedül azzal, hogy nagyon vegyes érzésekkel várom ezt a meccset....annyit elért mostanra a csapatom, (nálam!),hogy képtelen vagyok egy épeszű saccra az eredményt illetően, de azért mégis valamit:
figyelve a két csapat közelmúltját nálam a döntetlen lenne mondjuk a papírforma. ha azt a produkciót vesszük amit mi nyújtottunk az utolsó meccsen akkor kikapnánk, de ha azt amit a City akkor győzhetünk.
ami a súlyozott erőviszonyokat illeti ha mondjuk mindenki a képességei szerint játszik, mi ugye otthon, két gólos előnnyel nos akkor biztos győzelem lenne reális.
a reményem: továbbjutás. csalódás (ok) után jó dolgoknak kéne következni...
Őszintén megmondom nektek, hogy arra raktam, hogy nyer a City, DE továbbjutni a Barca fog ettől független szerintem... Én egy 2-1-es City győzelemre tippelek, és első sorban azért mert nincs ez az eszetlen Demichelis, és mert játszik Aguero. Nagyon nagy meglepetésnek kell születni ahhoz, hogy kiessen a Barca, de volt már ilyen a foci történelmében, hogy 2-0-ás előny is kevésnek bizonyult. Ettől független nem gondolom, hogy ez most fog bekövetkezni, de benne van a pakliban :-k
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.03.12. 12:49:08

gondolom, nem vagyok egyedül azzal, hogy nagyon vegyes érzésekkel várom ezt a meccset....annyit elért mostanra a csapatom, (nálam!),hogy képtelen vagyok egy épeszű saccra az eredményt illetően, de azért mégis valamit:
figyelve a két csapat közelmúltját nálam a döntetlen lenne mondjuk a papírforma. ha azt a produkciót vesszük amit mi nyújtottunk az utolsó meccsen akkor kikapnánk, de ha azt amit a City akkor győzhetünk.
ami a súlyozott erőviszonyokat illeti ha mondjuk mindenki a képességei szerint játszik, mi ugye otthon, két gólos előnnyel nos akkor biztos győzelem lenne reális.
a reményem: továbbjutás. csalódás (ok) után jó dolgoknak kéne következni...
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2014.03.12. 08:58:08

OFF:

Erre való ez a topik :roll: :arrow:

http://www.eurobarca.hu/forum/viewtopic.php?f=2&t=711" target="_blank


Illetve, a rojadirecta.me -n van steam is, ILLETVE fórum is ahol felrakják a teljes meccset mindig.
KépKép
Cooh
Jugador del Barça
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2008.11.18. 11:06:46

2014.03.12. 08:43:08

szabo.norbert1983 írta:
Gareth Tello írta:
szabo.norbert1983 írta:Hellosztok. Írországban élek és mivel nem rendelkezek semmilyemn kábeltv előfizetéssel szeretnék megkérni vkit ,hogy esetleg feltudná-e venni a holnapi meccset és elküldené nekem vagy bármilyen megoldás érdekelne ,mert sajnos éjszakás vagyok és semmiféleképp nem szeretnék lemaradni a holnapi meccsről ,főleg a szombati szenvedés után :D szóval bármi is lesz köszönöm előre a segitséget. :D hajra barca
Én is pontosan ugyanannyi kábeltévé-előfizetéssel rendelkezem, mint te, úgyhogy sajnos ebben nem tudok segíteni, viszont YouTube-ra egészen sok alkalommal fel szokott kerülni az aktuális Barça-meccs teljes egészében, természetesen csak a mérkőzés után pár nappal, szóval ott érdemes lehet majd keresgélni. :)
Hat köszönöm csak megőrülök ha nem látom mar rögtön meccs utan ..... pár nap mulva mar nem az igazi :D azert köszi
Ha jól emlékszem van egy oldal, ahol több meccset vissza lehet nézni teljes egészében, illetve live stream opció is van.
Ha nem felejtem el akkor beírom a linket de csak 6 után mivel dolgozok.

Egy éve meglepetést szereztek a fiúk, miután 2-0ról hazai pályán 4-0ra verték a Milant.
Remélem a mai napon is nyújtanak valami meglepetéstl a születésnapomon! :wink:
Csak nehogy a kiesés legyen az! :twisted:
szabo.norbert1983
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2014.03.11. 22:09:34

2014.03.11. 22:38:32

Gareth Tello írta:
szabo.norbert1983 írta:Hellosztok. Írországban élek és mivel nem rendelkezek semmilyemn kábeltv előfizetéssel szeretnék megkérni vkit ,hogy esetleg feltudná-e venni a holnapi meccset és elküldené nekem vagy bármilyen megoldás érdekelne ,mert sajnos éjszakás vagyok és semmiféleképp nem szeretnék lemaradni a holnapi meccsről ,főleg a szombati szenvedés után :D szóval bármi is lesz köszönöm előre a segitséget. :D hajra barca
Én is pontosan ugyanannyi kábeltévé-előfizetéssel rendelkezem, mint te, úgyhogy sajnos ebben nem tudok segíteni, viszont YouTube-ra egészen sok alkalommal fel szokott kerülni az aktuális Barça-meccs teljes egészében, természetesen csak a mérkőzés után pár nappal, szóval ott érdemes lehet majd keresgélni. :)
Hat köszönöm csak megőrülök ha nem látom mar rögtön meccs utan ..... pár nap mulva mar nem az igazi :D azert köszi
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.03.11. 22:20:06

szabo.norbert1983 írta:Hellosztok. Írországban élek és mivel nem rendelkezek semmilyemn kábeltv előfizetéssel szeretnék megkérni vkit ,hogy esetleg feltudná-e venni a holnapi meccset és elküldené nekem vagy bármilyen megoldás érdekelne ,mert sajnos éjszakás vagyok és semmiféleképp nem szeretnék lemaradni a holnapi meccsről ,főleg a szombati szenvedés után :D szóval bármi is lesz köszönöm előre a segitséget. :D hajra barca
Én is pontosan ugyanannyi kábeltévé-előfizetéssel rendelkezem, mint te, úgyhogy sajnos ebben nem tudok segíteni, viszont YouTube-ra egészen sok alkalommal fel szokott kerülni az aktuális Barça-meccs teljes egészében, természetesen csak a mérkőzés után pár nappal, szóval ott érdemes lehet majd keresgélni. :)
szabo.norbert1983
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2014.03.11. 22:09:34

2014.03.11. 22:16:54

Hellosztok. Írországban élek és mivel nem rendelkezek semmilyemn kábeltv előfizetéssel szeretnék megkérni vkit ,hogy esetleg feltudná-e venni a holnapi meccset és elküldené nekem vagy bármilyen megoldás érdekelne ,mert sajnos éjszakás vagyok és semmiféleképp nem szeretnék lemaradni a holnapi meccsről ,főleg a szombati szenvedés után :D szóval bármi is lesz köszönöm előre a segitséget. :D hajra barca
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.03.11. 21:00:43

Szerintem marad amit Tata is mondott a Fabregas- Xavi-Busi közép, Ini elől kint balon,lehet ez esetben Neymart Martino beteszi középre Messit meg ki a jobbosra.
Talán érzik a játékosok ha ilyen előnyről kiesnek a Bl-ből akkor végképp eláshatják magukat! :roll:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2197
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2014.03.11. 20:43:38

Lionel85 írta:Azért a ló túlsó oldalára sem kéne esni, hogy már minden címet elveszettnek kell tekinteni. A City ellen meglehet a továbbjutás, szerintem meglesz, de az eddigiekből tanulva sokkal nagyobb alázattal kell majd játszani.
Két gólos előny nem sok. A mi védelmünk képes egy ártalmatlan szituációból is gólt kapni, már a meccs első öt percében, vagy ha úgy megyünk fel a pályára, hogy elég a döntetlen.

Bármi lehet... egy két szöglet vagy kontra mondjuk fordítva is igaz....
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2014.03.11. 20:04:56

visca el barca írta:Xavi, Iniesta, Cesc és Messi együtt?

„Vannak olyan csapatok, akik ellen az a legfőbb érdekünk, hogy a labda a lehető legtöbbet legyen nálunk, a szerda esti pedig egy ilyen meccs lesz. Szóval nem látok indokot arra, hogy ezen változtassak.”

szoval holnap ini megint a baloson lesz. lehet neymar nem is fog kezdeni, nem hinném h beteszi jobbosra...
Vagy Messi jobbra, Cesc középre, Neymar balra? Nem tudom, Cesc sincs hatalmas formában, mondjuk nem meglepő, hiszen a tavaszi idényben vagyunk... Nem hiszem, hogy ez lenne a kulcs. De az első meccsen hasonló taktikával sikerrel jártak. Nem tudom, ha egyszer sikert arattak vele egy nagycsapat ellen, akkor miért nem ment ez a Valencia, vagy a Sociedad vagy a Valladolid ellen is?
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.03.11. 19:58:28

Xavi, Iniesta, Cesc és Messi együtt?

„Vannak olyan csapatok, akik ellen az a legfőbb érdekünk, hogy a labda a lehető legtöbbet legyen nálunk, a szerda esti pedig egy ilyen meccs lesz. Szóval nem látok indokot arra, hogy ezen változtassak.”

szoval holnap ini megint a baloson lesz. lehet neymar nem is fog kezdeni, nem hinném h beteszi jobbosra...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2014.03.09. 19:17:19

Azért a ló túlsó oldalára sem kéne esni, hogy már minden címet elveszettnek kell tekinteni. A City ellen meglehet a továbbjutás, szerintem meglesz, de az eddigiekből tanulva sokkal nagyobb alázattal kell majd játszani.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.03.09. 17:47:52

nézem a city fa kupa meccsét, 40 perc alatt a kapuig nem jutottak el. ötlettelen nulla.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.03.09. 16:50:35

Én nem vagyok ilyen derűlátó a City ellen.
Nem azt mondom, hogy kiesünk, de így a 2 gólos előny birtokában is irtó necces meccset várok. Az a bizonyos léc szerintem nem hogy rezegni hanem egyenesen ki fog lengeni.
A sorsolás pillanatában 55% esélyt adtam magunknak a továbbjutásra és most a 2 gólos előny birtokában sem látok sokkal többet a csapatunkban, szóval így is maradt nálam az 55%.
Döntetlent vagy egy szoros vereséget vizionálok.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
vlxe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 781
Csatlakozott: 2008.05.07. 23:16:25
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2014.03.09. 16:25:03

Gondoljatok vissza a 2007-08-as szezonra, amikor hasonlóan a ligában lévő meccsekre nem tudtunk megfelelően motiváltan kimenni, ellenben a Bl-re. Teljesen mást jelent egy már "agyonnyert" játékosnak a Bl, mindenki ezt a sorozatot akarja megnyerni, és ez most sincs másként. Ezért nem tudom elképzelni, hogy a City ellen kiessünk, utána meg lesz ami lesz. Abban biztos vagyok, hogy ezt a sorozatot továbbra sem fogja félvállra venni a csapat :!:
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3991
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.03.09. 10:20:25

Martin12 írta: Ne aggodj:D agyon fog verni minket a city!
Ez legnagyobb sajnálatodra azért nem fog megtörténni!

Annyi potenciál van még a csapatban, hogy egy ilyen előnyről otthon nem fog kiesni, ha egy kis csapat ellen nem is, itt még lesz motiváció.

A következő körben meg lesz ami lesz, igazából teljesen mindegy is. Szerencsénk is lehet egy viszonylag könnyebb (ha van ilyen) sorsolással vagy kizúgunk egy Madrid, München ellen rögtön.
A szerdai továbbjutásban én mindenképpen bízom, mint ahogy abban is lesz még ettől tartalmasabb hsz. részedről.
Martin12
Barça B
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2014.03.08. 20:11:08

2014.03.09. 10:06:07

Mezner2 írta:Én akármilyen szörnyen hangzik is, sokkal jobban szeretném, ha idén már most kiesnénk a BL-ből, mintha eljutnánk a 4 közé és megint mehetne az önámítás, és az, hogy nincs szükség változásra, mert minden jó és szép, hosszú távon a csapat érdekeit jelenleg egy korai BL kiesés támogatná a leginkább, még akkor is, ha soha nem fogok tudni, még csak egy meccs erejéig sem a csapatom ellen szurkolni ...... GYERE MÁR LAPORTA...
Ne aggodj:D agyon fog verni minket a city!
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2014.03.09. 09:25:16

Én akármilyen szörnyen hangzik is, sokkal jobban szeretném, ha idén már most kiesnénk a BL-ből, mintha eljutnánk a 4 közé és megint mehetne az önámítás, és az, hogy nincs szükség változásra, mert minden jó és szép, hosszú távon a csapat érdekeit jelenleg egy korai BL kiesés támogatná a leginkább, még akkor is, ha soha nem fogok tudni, még csak egy meccs erejéig sem a csapatom ellen szurkolni ...... GYERE MÁR LAPORTA...
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2014.02.28. 20:08:51

Leon írta:Egyre nagyobb bajban a City,nekünk meg egyre jobban érik a továbbjutás:
Súlyos büntetést kapott Manuel Pellegrini a Manchester City edzője, aki a Barcelona elleni első meccs után nyilatkozott nem túl finoman a játékvezetésről. Ennek köszönhetően az UEFA 3 meccses eltiltást adott neki, azaz március 12-én nélküle kell a Citynek pályára lépni a Camp Nouban.
Nem biztos, hogy ez hátrány lesz nekik :D
Válasz küldése