Spanyol Kupa & Szuperkupa

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Nem Ede72
Jugador del Barça
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2011.11.24. 15:04:14

2014.02.12. 21:37:51

BarcafanTomee írta:Ha jól látom kezdőt még nem irta be senki, ime :

Pinto, Dani Alves, Piqué, Mascherano, Alba, Sergio Busquets, Xavi, Iniesta, Pedro, Messi and Cesc.
Melyik tv adja? mert a digi 1-en az Arsenal-MU megy...
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2014.02.12. 21:32:15

Ha jól látom kezdőt még nem irta be senki, ime :

Pinto, Dani Alves, Piqué, Mascherano, Alba, Sergio Busquets, Xavi, Iniesta, Pedro, Messi and Cesc.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.02.12. 20:42:37

Semmi összeesküvés elmélet, de sztem a Real azért szeretné, h a Nou Campba legyen, h a Barca is átélje azt, amit ők tavaly, hazai pályán elveszíteni a döntőt.
Mert ép ésszel senki nem szeretné, h az ellenfél pályáján legyen a döntő.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.02.12. 19:53:35

én két ticket oldalon is láttam, hogy ott lesz, jegyet is lehet már rendelni (stadion rajz is van)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2014.02.12. 19:48:52

Én meg azt olvastam,hogy a Real kérvényezni fogja azt,hogy a Campba legyen a döntő.Amúgy meg nem hiszem,hogy a döntőbe jutott 2 csapat hazai pályáján játsszák majd le.Ott van a Calderón (ezt szeretném a legkevésbé,mert ez majdnem hazai terep a Realnak),ott a Mestalla meg a Bilbao új stadionja.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.02.12. 19:41:05

Ha bejutunk kötve hiszem hogy ott lesz.
legutóbb sem engedtük, megyünk most is a Mestallaba.

Mondjuk tavaly is hazai pályán játszhatott a real, érdekes.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.02.12. 19:34:05

zeli39 írta:Megtudja nekem valaki erősíteni ,hogy a kupa döntő Madridba a Santiago Bernabeu stadionba lesz 2014.04.19. én este 9
ott lesz. az este 9 azt nem tudom
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.02.12. 06:57:25

ferninho írta:amúgy holnap nem adják élőben a digin se a Barca meccsét.
Arsenal - United és a Napoli - Romát fogják adni és csak 23 után fogják kezdeni adni a Barca meccset felvételről.
Az emberek többségét szerintem ez nem is igazán érinti, digi híján amúgy is mindig streamelünk. :D
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.02.12. 01:56:57

full megértem őket, 3 góllal kellene nyernie a sociedadnak a továbbjutáshoz, mondjuk ki, kb 1% esélyük van.

ezzel szemben a pl egyik legnagyobb rangadója, és egy olyan napoli-róma, ahol 3-2-es előnnyel megy nápolyba a fővárosi alakulat...hát, mind a kettő jobb meccsnek ígérkezik, ráadásul ugye emberi időben, 20:45-kor kezdődnek, míg a barca meccs csak 22:00-kor.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.02.12. 00:09:56

amúgy holnap nem adják élőben a digin se a Barca meccsét.
Arsenal - United és a Napoli - Romát fogják adni és csak 23 után fogják kezdeni adni a Barca meccset felvételről.
madridista
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7510
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.02.08. 19:34:17

pep71 írta:
Alcantara írta:
Ez egy igen "meggyőző" érv. Sajnálatos, hogy a klubvezetés ezt nem olvasta el a szerződtetése előtt. Madridban is felmerült a neve lehetséges edzőként. Gondolom ők sem dominánsak ebből a szempontból.
Nem ez a lényeg, hanem az, hogy egy Kloppról, meg azt mondod, hogy nem való ide meg stb, holott ő többet tett le az asztalra szvsz.
Tatáról szvsz a fórumozók többsége se nagyon hallott, de ezzel nem azt mondom, hogy rossz edző...
Ez már kezd nagyon off lenni itt, inkább át kéne vinni egy másik topicba, de erre még reagálok.

Azért nem teljesen helytálló, hogy hatalmas csapatot csinált a BD-ből sztárok nélkül taktikával és fegyelmezettséggel. Volt ott neki egy top kapusa, a védelemben egy Subotic-Hummels párosa (+Santana), kp-n Gündogan, Götze,(Grosskreutz) a támadósorban Lewandovski, Reus. Szóval nagyon is kemény alakulata volt, jónéhány top-csapattal vetekedett, sőt!
A fegyelmezettségről, taktikáról élesben pedig majdnem elbukták az elődöntőt 4:0-ás előnyről. Nem vitatom az érdemeit, ezzel csak azt akarom mondani, hogy azért túlzásokba sem kell esni és akkora sztáredzőnek sem kikiáltani.
De a lényeg, hogy, ha egyszer Tata-t nevezték ki, és az ő kezébe adták a csapatot, akkor inkább támogatni kéne és a bizalmat erősíteni felé, nem azt sugallni, hogy inog a pad. Főleg úgy, hogy az eddigi ténykedése -számomra legalábbis- pozitív irányt mutat és könyörgöm, alig telt el fél év. Az előszezont se tudta teljes mértékben a csapattal tölteni.
Amit ebből szeretnék kihozni, hogy nem lehet itt csak úgy kísérletezgetni meg próbálgatni a dolgokat, mint teszem azt Klopp-nak a BD-nél. Ha megpróbálja és jön egy-két bukta mehet a guillotine alá.
Ez nem azt jelenti, hogy minden maradjon így, de senki ne várjon hipp-hopp egy nagy változást. Ez egy lassú és hosszadalmas folyamat. De hát a szurkoló türelmetlen állatfaj...
Forca Barca!!!!
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.02.08. 19:14:22

pep71 írta:
Nem ez a lényeg, hanem az, hogy egy Kloppról, meg azt mondod, hogy nem való ide meg stb, holott ő többet tett le az asztalra szvsz.
Tatáról szvsz a fórumozók többsége se nagyon hallott, de ezzel nem azt mondom, hogy rossz edző...
Lennél olyan kedves átnézni, mit írtam Kloppról, ha próbálsz érdemben válaszolni az írásomra?
Köszönöm!
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2014.02.08. 18:41:59

Alcantara írta:
pep71 írta: semmit nem mutatott európai csapatnál, sőt én még azelőtt a nevét sem hallottam, hogy szóba hozták a Barcával.
Ez egy igen "meggyőző" érv. Sajnálatos, hogy a klubvezetés ezt nem olvasta el a szerződtetése előtt. Madridban is felmerült a neve lehetséges edzőként. Gondolom ők sem dominánsak ebből a szempontból.
Nem ez a lényeg, hanem az, hogy egy Kloppról, meg azt mondod, hogy nem való ide meg stb, holott ő többet tett le az asztalra szvsz.
Tatáról szvsz a fórumozók többsége se nagyon hallott, de ezzel nem azt mondom, hogy rossz edző...
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.02.08. 18:15:24

pep71 írta: semmit nem mutatott európai csapatnál, sőt én még azelőtt a nevét sem hallottam, hogy szóba hozták a Barcával.
Ez egy igen "meggyőző" érv. Sajnálatos, hogy a klubvezetés ezt nem olvasta el a szerződtetése előtt. Madridban is felmerült a neve lehetséges edzőként. Gondolom ők sem dominánsak ebből a szempontból.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7510
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.02.08. 16:32:57

corol írta: Az utolsó két mondatoddal egyetértek. Éppen ezért kellene többet vállalnia. De mint ahogy mások is megfogalmazták kb. másfél éve nem nagyon töri magát. Hasonlítsd össze a régebbi produkcióit, gólörömét, akarását az utóbbi időben tapasztalt unott, enervált, szenvtelen stílussal. Valaki betette a legutóbbi meccsen a sárga lapos megmozdulását. Nos az volt az egyetlen momentum amikor azon a mérkőzésen küzdött, igaz ezt a labdát Ő vesztette el és indult a kontra. Ezt minden labdavesztésénél meg kellene tennie, mint ahogy a többi csatárunk rohan az ellenfél után, ha elveszti a labdát, kivéve Messikét. :oops:
Olyannyira nincs különbség egy 2 évvel ezelőtti és idei Messi között. És most ne az utóbbi 2-3 meccset vedd alapul. Ráadásul sokan hálát adnának ha egy játékos, aki mindent megnyert, kapott négy Aranylabdát csak ennyit változna. Amellett érdemes visszaolvasni miket írtak itt az első meccse után.)
Azt a videot csak válaszként linkeltem nem mérvadó, de ő sosem volt az a labdavesztésutánvisszasprintelek tipus, főleg azóta, mióta Pep új posztot talált neki. Rengeteg csapatban van ilyen játékos, de az a helyzet, hogy ha ő is visszazárna ilyenkor a játékunk még jobban belassulna. Félre ne érts, nem azt mondom, hogy ez egy pozitív dolog, de sokszor legalább van kit indítani. Ha labdát szereznénk és mindenki a félpálya körül kolbászolna még komótosabban érnénk fel támadáshoz.
Amit Kloppról és Tataról írtak lejjebb százszázalékosan egyetértek. Klopp egy jó edző, de nem egy olyan tréner volt aki egy relatíve kisebb csapattal hirtelen nagy sikert ért el, aztán elvitték egy nagyobb csapathoz és megbukott. Persze nagyon szimpatikus tud lenni, hogy folyton ordibál az oldalvonalról. A BD-nél sokkal kevesebb kockázatot vállalhatott, belefértek az apró kudarcok, vereségek. Pellegrini is hasonlóan járt. Habár meggyőződésem, hogy ha hagyták volna dolgozni Madridban jöttek volna a sikerek, dehát ha volt esély Mou-ra egy triplázás után is elküldték volna. De ez off.
Amúgy miért lenne jó Klopp, vagy akátki más, mint Tata? Hirtelen minden happy lenne és jöönnének a triplázások? Ha egyszer Martinot választották, hagyják is dolgozni. Ennél gusztustalanabb nincs, hogy egy fél év(!!!!!!) után már hajtanák el, főleg úgy, hogy a játékunk összességében sokkal kevésbé sablonos, mint a tavalyi, elkezdődött valami változás, ami hosszútávon sikeres lehet és azért az eredményekre sem nagyon panaszkodhatunk. A mostani Real tavaly rég beelőzött volna. Akkor bukták a pontokat a kiscsapatok ellen, mostanában nem teszik meg sűrűn ezt a szívességet+itt egy Atma, akikkel komolyan számolni kell.
Ráadásul sokkal nehezebb helyzetben van, mint akár Tito, akár Pep. Ideérkezett szinte az utolsó pillanatban, kapott nyáron össz-vissz egy szem Neymart ( lesérült huzamosabb időre), akit fokozatosan sikerült beépíteni, Messi két hónapra lesérült, iszonyatos balhé tört ki a klubnál, arról nem beszélve, hogy egy idősebb keret áll a rendelkezésére. (főleg Puyol és XAVI)
Tényleg hajtsuk el. Tipikus magyar szurkolói mentalitás. Fél év után egy pár sikertelenebb meccs után hajtsuk el.
Forca Barca!!!!
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2014.02.08. 13:01:26

Normandia írta:
sjd írta:
Chino írta: Ráadásul neki sikerült elérnie, hogy Messi nélkül is működjön a csapat. Minden tiszteletem Pep-é, de nála ha az argentínnak nem ment meg volt lőve a csapat.
Az a helyzet, hogy ez még mindig így van. Tata csak azt érte el, hogy amikor Messi nincs, akkor megy a csapatnak, de amikor van és nem megy neki, akkor továbbra is meg vagyunk lőve (mínusz Clasico, ahol kirakta szélre, de ott lehet, hogy pont ezért nem csinált nagy dolgokat), erről szólt az elmúlt két hét.
Ettől függetlenül én sem az edzőre verném rá, Pep sem volt jobb semmi valóban, itt meg lassan már mindenki hibás lesz Messin kívül. (Ő csak a csapatba szürkül bele, az edző nem tudja motiválni stb. stb.)


Azért ne tegyünk már úgy mint ha Messi miatt kóvályogna a hátvédsorunk, mint gólya f.ss a levegőben, vagy miatta lassul le a középpálya és labdavesztésnél nyugdíjasok kocogásához hasonlóan próbálnak visszazárni. Netalán Valdes is azért érzi úgy, hogy árnyékokat kell kergetnie a 16-oson belül, mert Messi sétálgat. Ergo, Ő van rossz hatással a többiekre, reggel felkél, megvakargatja az alsófertályát és kijelenti Xavinak, hogy ma csak kapufát és kapust hajlandó eltalálni a labdával, majd ha holnap kedve lesz nyernek, ezt add át a többieknek is.
Lehet rá haragudni, nem szeretni stb, de ha igaz amit írsz, akkor játszania sem kellene. Nyilván akkor meg ez lenne Messi hibája.
Szeretem a Barcát, de ha ilyen szurkolói vannak, akkor Messi tényleg jobban teszi ha máshová igazol. Lehet nélküle építkezni, gyorsulni. Az is nyilvánvaló, hogy onnantól nyerni fognak mindent, amiben elindulnak.
26 éves, ami nyilván matuzsálemi kor, sok csapat térden állva könyörögne, hogy hátralévő éveit az Ő stadionjába töltse el, még arra is hajlandók lennének, hogy a meccseiket 16 órára tegyék, hogy az esti sorozatára visszatérhessen az aggok házába.
Tehát csak nyugodtan fikázzátok, Ő akkor is a világ legjobbja, volt, van és lesz. =D>
Az utolsó két mondatoddal egyetértek. Éppen ezért kellene többet vállalnia. De mint ahogy mások is megfogalmazták kb. másfél éve nem nagyon töri magát. Hasonlítsd össze a régebbi produkcióit, gólörömét, akarását az utóbbi időben tapasztalt unott, enervált, szenvtelen stílussal. Valaki betette a legutóbbi meccsen a sárga lapos megmozdulását. Nos az volt az egyetlen momentum amikor azon a mérkőzésen küzdött, igaz ezt a labdát Ő vesztette el és indult a kontra. Ezt minden labdavesztésénél meg kellene tennie, mint ahogy a többi csatárunk rohan az ellenfél után, ha elveszti a labdát, kivéve Messikét. :oops:
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2014.02.08. 11:03:12

[quote="sjd"][quote="Chino"] Ráadásul neki sikerült elérnie, hogy Messi nélkül is működjön a csapat. Minden tiszteletem Pep-é, de nála ha az argentínnak nem ment meg volt lőve a csapat.[/quote]
Az a helyzet, hogy ez még mindig így van. Tata csak azt érte el, hogy amikor Messi nincs, akkor megy a csapatnak, de amikor van és nem megy neki, akkor továbbra is meg vagyunk lőve (mínusz Clasico, ahol kirakta szélre, de ott lehet, hogy pont ezért nem csinált nagy dolgokat), erről szólt az elmúlt két hét.
Ettől függetlenül én sem az edzőre verném rá, Pep sem volt jobb semmi valóban, itt meg lassan már mindenki hibás lesz Messin kívül. (Ő csak a csapatba szürkül bele, az edző nem tudja motiválni stb. stb.)


Azért ne tegyünk már úgy mint ha Messi miatt kóvályogna a hátvédsorunk, mint gólya f.ss a levegőben, vagy miatta lassul le a középpálya és labdavesztésnél nyugdíjasok kocogásához hasonlóan próbálnak visszazárni. Netalán Valdes is azért érzi úgy, hogy árnyékokat kell kergetnie a 16-oson belül, mert Messi sétálgat. Ergo, Ő van rossz hatással a többiekre, reggel felkél, megvakargatja az alsófertályát és kijelenti Xavinak, hogy ma csak kapufát és kapust hajlandó eltalálni a labdával, majd ha holnap kedve lesz nyernek, ezt add át a többieknek is.
Lehet rá haragudni, nem szeretni stb, de ha igaz amit írsz, akkor játszania sem kellene. Nyilván akkor meg ez lenne Messi hibája.
Szeretem a Barcát, de ha ilyen szurkolói vannak, akkor Messi tényleg jobban teszi ha máshová igazol. Lehet nélküle építkezni, gyorsulni. Az is nyilvánvaló, hogy onnantól nyerni fognak mindent, amiben elindulnak.
26 éves, ami nyilván matuzsálemi kor, sok csapat térden állva könyörögne, hogy hátralévő éveit az Ő stadionjába töltse el, még arra is hajlandók lennének, hogy a meccseiket 16 órára tegyék, hogy az esti sorozatára visszatérhessen az aggok házába.
Tehát csak nyugodtan fikázzátok, Ő akkor is a világ legjobbja, volt, van és lesz. =D>
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2014.02.08. 10:00:30

Alcantara írta:
pep71 írta: Edzőnek Kloppot tudnám elképzelni aki tudna egy kis impulzust adni a játékosoknak, de ő nem fog még évekig eljönni a Dortmundtól szvsz.
Kíváncsi lennék te és pár ember miért esküdöztök annyira erre az edzőre?
Volt két jó szezonja a Bundesligában és egyszer egy nagy menetelése a BL-ben.
Tény remek edző, nagyjából a Villarealnak is volt hasonló szériája Pellegrinivel.
Pellegrini is egy nagy edző, jó csapatnál van, de amikor igazán oda kellene tenni magát taktikailag, akkor lemossák őt. Lásd Mourinho legutóbb.

Nem tudom mennyire követed a Bundesligát, én minden hétvégén igyekszem egy-két meccset megnézni. Nos az a helyzet, hogy Klopp csapatával is mostanában feltörlik a padlót, pedig "adja az új impulzusokat" a csapatának. A különbség a Barca és a dortmundi munka között, hogy ott ez belefér, hagyja a vezetés kísérletezgetni, nem számítanak a rossz eredmények sem.
Cél a gazdasági egyensúly és utána az eredményesség, tekintve, hogy elég nagyot zuhantak pénzügyi gondok miatt a Bundesligában a 2000-es években.

Szerinted ez nálunk beleférne, hogy itt kísérletezgessen, benéznék a rosszabb eredményeket is, mert tehetséges edző?
Titot is kikezdték itt a fórumon, mert sokak szerint "csak állt tehetetlenül" Pep pedig az "unalmas 70. perces Keita cserét" húzta meg, ha tehetetlen volt.
Nem istenítem én a mostani edzőt, de adni kell 1 teljes szezont, ahhoz, hogy igazán véleményt lehessen formálni a munkájáról. Ráadásul mivel sok beleszólása nem volt az igazolásokba, így ez sem hű kép, hiszen nem ismerhetjük az igazi elképzeléseit, örökölt anyagból dolgozik.
Nem istenítettem, de jó edzőnek tartom, akit taktikailag felkészültnek érzek,hoy leüljön egy európai topcsapat padjára, beleértve a Barcát is. A Dortmundból remek csapatot csinált és nem úgy, hogy sztárokat igazolt, óriási pénzért, hanem remek taktikával és fegyelmezettséggel.
Igen nézem a Bundesligát és látom, hogy most nem megy nekik, de eladták Götzét, sérült Gündögan és a tavalyi védelelmükből(ami az egyik legjobb európában) mind a négy játékos sérült volt vagy még mindig sérült és van köztük olyan is aki már nem is játszhat ebben a szezonban.
Most még Blaszczykowski is kidőlt erre a szezonra. Azért szvsz ez elég sok csapatot visszavetne, de EZEK ellenére a Dortmund továbbjutott a legnehezebb BL csoportból és a bajnokságban is minden esélyük megvan még a 2.helyre.
Ha viszont szerinted Klopp nem való a Barcába, akkor Tata a közelébe sem kerülhetne, mivel semmit nem mutatott európai csapatnál, sőt én még azelőtt a nevét sem hallottam, hogy szóba hozták a Barcával.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.02.08. 09:10:49

pep71 írta: Edzőnek Kloppot tudnám elképzelni aki tudna egy kis impulzust adni a játékosoknak, de ő nem fog még évekig eljönni a Dortmundtól szvsz.
Kíváncsi lennék te és pár ember miért esküdöztök annyira erre az edzőre?
Volt két jó szezonja a Bundesligában és egyszer egy nagy menetelése a BL-ben.
Tény remek edző, nagyjából a Villarealnak is volt hasonló szériája Pellegrinivel.
Pellegrini is egy nagy edző, jó csapatnál van, de amikor igazán oda kellene tenni magát taktikailag, akkor lemossák őt. Lásd Mourinho legutóbb.

Nem tudom mennyire követed a Bundesligát, én minden hétvégén igyekszem egy-két meccset megnézni. Nos az a helyzet, hogy Klopp csapatával is mostanában feltörlik a padlót, pedig "adja az új impulzusokat" a csapatának. A különbség a Barca és a dortmundi munka között, hogy ott ez belefér, hagyja a vezetés kísérletezgetni, nem számítanak a rossz eredmények sem.
Cél a gazdasági egyensúly és utána az eredményesség, tekintve, hogy elég nagyot zuhantak pénzügyi gondok miatt a Bundesligában a 2000-es években.

Szerinted ez nálunk beleférne, hogy itt kísérletezgessen, benéznék a rosszabb eredményeket is, mert tehetséges edző?
Titot is kikezdték itt a fórumon, mert sokak szerint "csak állt tehetetlenül" Pep pedig az "unalmas 70. perces Keita cserét" húzta meg, ha tehetetlen volt.
Nem istenítem én a mostani edzőt, de adni kell 1 teljes szezont, ahhoz, hogy igazán véleményt lehessen formálni a munkájáról. Ráadásul mivel sok beleszólása nem volt az igazolásokba, így ez sem hű kép, hiszen nem ismerhetjük az igazi elképzeléseit, örökölt anyagból dolgozik.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7510
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.02.08. 03:01:02

sjd írta:
CR "sétálgatásához":
Én nem véletlenül emlékszem erre a jelenetre még évek múltán is...
Inkább nézz egy pár Madrid meccset. Persze ki lehet ragadni dolgokat, de akkor nézzük a legutóbbi meccsről:
http://www.dailymotion.com/video/x1b9xp ... 2014_sport" target="_blank

Engem csak az zavar, hogy sokan 3 gyengébb meccs után temetik a csapatot, zavarnák el az edzőt, meg cserélnék le a fél csapatot.
Forca Barca!!!!
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2014.02.08. 02:49:55

Chino írta: Ráadásul neki sikerült elérnie, hogy Messi nélkül is működjön a csapat. Minden tiszteletem Pep-é, de nála ha az argentínnak nem ment meg volt lőve a csapat.
Az a helyzet, hogy ez még mindig így van. Tata csak azt érte el, hogy amikor Messi nincs, akkor megy a csapatnak, de amikor van és nem megy neki, akkor továbbra is meg vagyunk lőve (mínusz Clasico, ahol kirakta szélre, de ott lehet, hogy pont ezért nem csinált nagy dolgokat), erről szólt az elmúlt két hét.
Ettől függetlenül én sem az edzőre verném rá, Pep sem volt jobb semmi valóban, itt meg lassan már mindenki hibás lesz Messin kívül. (Ő csak a csapatba szürkül bele, az edző nem tudja motiválni stb. stb.)

CR "sétálgatásához":
Én nem véletlenül emlékszem erre a jelenetre még évek múltán is...
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2014.02.07. 20:28:17

Chino írta:
csababarca írta:Vagy idehozni egy értelmes,karakteres edzőt,aki ha látja hogy sétálgat, lekapja a 20. percben.
Most nem azért de Pep idején nem volt ennyire jellemző rá. Max az utolsó évben.
Titonál kezdődött ez, Martinonal meg kicsúcsosodik.
Talán nem ilyen edzőket kéne kinevezni, és akkor más lenne mindenki hozzáállása.
Bár nem hiszem,hogy Tata azt mondja Messinek meccsek előtt,hogy sétálgass,Messi viszont ezt teszi,ez esetben viszont le kéne cserélni,mert nem tartja be az edzői utasítást. inkább az van,hogy egyik edző sem mondja meg neki,hogy futni kéne öreg, vagy azt mondják neki,hogy ugyanazt kérik mint eddig.
Minek változtatna rajta,ha tudja,hogy a fizetését így is felveszi, az edzők nem merik lecserélni, stb...
Nekem se tetszik amit csinál, de ez nem egyedül az ő sara...
Pep alatt is bőven sétálgatott, ne aggódj. Ugyanúgy ahogy a madridnál Cr. Akkor Mou és Ancelotti is egy puhány kezű sz@rdarab? Egyébként egyedül Tata volt az az edző az utóbbi 6 évben aki le merte cserélni vagy a kupában jegelni. Ha pedig az edzőről van szó. Ősszel/tél elején még mindenki istenítette, meg, hogy nagyon jó ötlet volt a kinevezése, aztán jön pár gyengébb meccs és takarodjon ő is Messivel együtt és cseréljük le a fél csapatot. Kb. ez megy a kommentekben. =D> Arról nem beszélve, hogy ha a változtatásoknál tartunk, ő volt aki legalább elkezdte, de fél év alatt nem lehet csodát tenni. Ráadásul neki sikerült elérnie, hogy Messi nélkül is működjön a csapat. Minden tiszteletem Pep-é, de nála ha az argentínnak nem ment meg volt lőve a csapat.
Sok probléma van a csapat körül, ez nyilvánvaló és kell a frissítés, de ennek nem az a módja, hogy eladunk 5-6 embert és veszünk a helyükre új játékosokat + lecseréljük az edzőt. Erre a legjobb példa a Madrid.
Igaz, de a Madridnál nem az volt a baj, hogy nem volt motiváció, még nálunk ez igaz, sajnos és ezért kellene egy-két új arc, edző aki fel tudja dobni az állóvizet, de lehet, hogy az is kevés lenne. Edzőnek Kloppot tudnám elképzelni aki tudna egy kis impulzust adni a játékosoknak, de ő nem fog még évekig eljönni a Dortmundtól szvsz.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7510
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.02.07. 19:36:57

csababarca írta:Vagy idehozni egy értelmes,karakteres edzőt,aki ha látja hogy sétálgat, lekapja a 20. percben.
Most nem azért de Pep idején nem volt ennyire jellemző rá. Max az utolsó évben.
Titonál kezdődött ez, Martinonal meg kicsúcsosodik.
Talán nem ilyen edzőket kéne kinevezni, és akkor más lenne mindenki hozzáállása.
Bár nem hiszem,hogy Tata azt mondja Messinek meccsek előtt,hogy sétálgass,Messi viszont ezt teszi,ez esetben viszont le kéne cserélni,mert nem tartja be az edzői utasítást. inkább az van,hogy egyik edző sem mondja meg neki,hogy futni kéne öreg, vagy azt mondják neki,hogy ugyanazt kérik mint eddig.
Minek változtatna rajta,ha tudja,hogy a fizetését így is felveszi, az edzők nem merik lecserélni, stb...
Nekem se tetszik amit csinál, de ez nem egyedül az ő sara...
Pep alatt is bőven sétálgatott, ne aggódj. Ugyanúgy ahogy a madridnál Cr. Akkor Mou és Ancelotti is egy puhány kezű sz@rdarab? Egyébként egyedül Tata volt az az edző az utóbbi 6 évben aki le merte cserélni vagy a kupában jegelni. Ha pedig az edzőről van szó. Ősszel/tél elején még mindenki istenítette, meg, hogy nagyon jó ötlet volt a kinevezése, aztán jön pár gyengébb meccs és takarodjon ő is Messivel együtt és cseréljük le a fél csapatot. Kb. ez megy a kommentekben. =D> Arról nem beszélve, hogy ha a változtatásoknál tartunk, ő volt aki legalább elkezdte, de fél év alatt nem lehet csodát tenni. Ráadásul neki sikerült elérnie, hogy Messi nélkül is működjön a csapat. Minden tiszteletem Pep-é, de nála ha az argentínnak nem ment meg volt lőve a csapat.
Sok probléma van a csapat körül, ez nyilvánvaló és kell a frissítés, de ennek nem az a módja, hogy eladunk 5-6 embert és veszünk a helyükre új játékosokat + lecseréljük az edzőt. Erre a legjobb példa a Madrid.
Forca Barca!!!!
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2014.02.07. 19:35:34

visca el barca írta:
Maxi írta:sajnos ez jelenség egyáltalán nem újkeletű, kb 2 éve fent van.Engem nem izgat, kimondom: elszállt Messi, nincs mit tenni és engem egyre jobban idegesít, hogy ő azt képzeli azt csinál amit akar a társak meg dögoljenek meg a pályán.Végre csapatot szeretnék látni, olyat akik küzdenek egymásért és nem olyat, hogy 10 ember próbál Messi helyett játszani.Komolyan mondom Dinho magasságokban rgentín barátunk.
sőt ha nem változtat, mehet, az árából minden lyukat betoldunk.nem Fc Messilona vagynk hanem Fc barcelona.

mielőtt tömegesen megdobáltok kővel...
képességekben nincs párja ,DE Ronaldinhonak sem volt és tőle kevesebb lazsálásért elengedtük,jogosan.
totál igazad van, abszolut nem újkeletű dolog ez a lazsálás, nem is értem miért csak most szólalt meg vmelyik nagyokos.... amugy ha megy neki akkor is hajlamos sétálgatni, de ha meccsenként lő 2-3 golt a kutya nem foglalkozik ezzel a dologgal..

sokan azt hiszik h nélküle nincs barcelona, pedig bőven lehetne.
Egy évvel ezelőtt is szóvátettem én magam is az enervált hozzáállását Messinek. Szentségtörésnek számít, de éppen CR7-et hoztam fel ellenpéldának, akinek lehetnek gyenge meccsei, de hogy nem küzd, nem hajt, azt nem lehet rá mondani.
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2014.02.07. 19:25:47

[quote="Normandia"]Már ne haragudj corol, de nem ezt vették észre. Azt magyarázza Cappa, hogy a tűz veszett ki Messiből és a csapatból. Nem kapcsolta össze a VB-vel. [-X



Én nem hoztam össze a VB-vel, sőt szinte ugyanazt észrevételeztem mint Cappa, és korábban mint ahogy az Ő cikke megjelent.
Válasz küldése