Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.01.11. 19:10:37

Mondjuk ha kihúzzuk 60. percig aztán bejön a két ász csinálni valamit,még jól is elsülhet.
De amúgy Titot idéző gyávaság ez Martinotól.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2014.01.11. 19:10:15

Én úgy gondolom,ha bármelyikük is 100% os lenne kezdene. Az edző sem kikapni akar,ne vicceljetek már. Mind Pedro Cesc és Alexis is nagy formában játszik,a helyetekben nem paráznék ennyire...
Abi & Tito
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2014.01.11. 19:07:48

Ha igy is pariban leszünk akkor okés, de ha nem akkor úgy járunk mint a Madrid a Classicón, adunk egy félidő előnyt...

De NYERÜNK :!:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.01.11. 19:05:04

áh igy tök nincs kedve az embernek meccset nézni :?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2014.01.11. 19:00:58

Gareth Tello írta:Barcelona line-up (official): Valdes - Alves Pique Mascherano Alba - Xavi Busquets Iniesta - Pedro Cesc Alexis

...
Beállunk védekezni aztán mehet a kontra...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.01.11. 19:00:27

Noticia: no juegan ni Messi ni Neymar. :D

Courtois, Juanfran, Miranda, Godín, Filipe, Tiago, Gabi, Koke, Arda, Diego Costa y David Villa

(marca)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.01.11. 19:00:07

Barcelona line-up (official): Valdes - Alves Pique Mascherano Alba - Xavi Busquets Iniesta - Pedro Cesc Alexis

...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gareth Tello 2014.01.11. 19:00:27-kor.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.01.11. 18:59:17

shutterisland írta:
Akkor ha nem egészségesek,padra se üljenek le. Ennyire egyszerű,ha viuont padra ülteti őket akkor érthetetlen a döntés.
mintha nem lenne hétről-hétre példa arra a futballvilágban, hogy valaki nem 100%-os, de már a padra odaülhet, mert egy félidőt vagy kevesebbet bír.

én sem akarok itt veszekedni, de ne ássuk már el előre tatát, nem hiszem, hogy szenilis vénembernek ismertétek volna meg, aki az idény egyik legfontosabb meccsén elkezd poénkodni.
Egy rangadón aki hadra fogható játszania kell,pláne Messi,Neymar kalibernek.

Mindegy nyerjünk akárhogyan, nem lényeg,csak engem bosszant nagyon hogy nem a legjobbjainkat nézhetem egy ilyen meccsen.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2014.01.11. 18:54:20

visca el barca írta:szerintem meg várjuk meg a 7 órát és a kezdőket, elég lesz utána agyvérzést kapni :D
Szerintem meg elég lesz a meccs után is, ha elvernek minket. Nem értem a sírást (nem tőled), szerintem mi vagyunk az esélyesek, akárhogy állunk fel.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.01.11. 18:54:02

Akkor ha nem egészségesek,padra se üljenek le. Ennyire egyszerű,ha viuont padra ülteti őket akkor érthetetlen a döntés.
mintha nem lenne hétről-hétre példa arra a futballvilágban, hogy valaki nem 100%-os, de már a padra odaülhet, mert egy félidőt vagy kevesebbet bír.

én sem akarok itt veszekedni, de ne ássuk már el előre tatát, nem hiszem, hogy szenilis vénembernek ismertétek volna meg, aki az idény egyik legfontosabb meccsén elkezd poénkodni.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.01.11. 18:52:16

shutterisland írta:

neymar és messi esetében pedig egyértelmű, hogy csak abban az esetben nem kezd mind a kettő, ha annak valami akadálya van.
nem hiszem, hogy szenilis edző lenne, vagy direkt trollkodna, mind a kettő alapkezdő, ha egészségesek.

Akkor ha nem egészségesek,padra se üljenek le. Ennyire egyszerű,ha viuont padra ülteti őket akkor érthetetlen a döntés.
Na mindegy,nem.drukkolok a csapat ellen,csak fura hogy mi ilyenekbe belemegyünk,mások meg a meccsek 90%-t a fullos kezdőjükkel nyomják le,pláne a rangadókat,mi meg megengedünk ilyn luxust magunkat.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2014.01.11. 18:48:33

barcapowa írta:Szerintem kikapunk ha se Messi se Neymar nem kezd.
Nekem is az az érzésem, hogy a két sztár nélkül nem fogja tudni tartani a csapat a hazai pályán játszó Atletico-t. Idén is inkább idegenben vannak problémái a csapatnak, ami természetes is lenne, azonban ebben a helyzetben luxus kihagyni olyan játékosokat, akik meccseket dönthetnek el egymaguk. Az Atletico amúgy is kicsit mumus kategória annak ellenére, hogy a legutóbbi 3 idegenbeli bajnokit megnyertük ellenük. Viszont ha felidézzük ezeket a meccseket, akkor láthatjuk, hogy korántsem volt ennyire egyértelmű a fölényünk. Simeone pedig nagyon jól összerakta a csapatot.
Egy esetleges mai vereséggel azért is kerülhetünk komoly bajba, mert tavasszal idegenben fogunk játszani az ellen a Real ellen, amelyik így két pontra zárkózhat (nagy valószínűséggel fog is) fel, márpedig ha az élen álló 3 csapat teljesítményét összehasonlítjuk, akkor a kicsik ellen eddig a Real volt a legjobb, több pontot gyűjtve a két riválisnál (igaz, hogy csak 1 ponttal többet).
Szóval ha a két ászunk padra ültetése mellett kikapunk az az edző sara lesz. Remélhetőleg Martino nem lesz ilyen ostoba... :roll:
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.01.11. 18:46:56

shutterisland írta:én is bevállalnám bartrát, de érthető, hogy egy rutinosabb, és costa féle dörzsölt róka (patkány) ellen lehet, hogy hatékonyabbnak érzi mascherano-t, ezért tesz be.

neymar és messi esetében pedig egyértelmű, hogy csak abban az esetben nem kezd mind a kett, ha annak valami akadálya van.
nem hiszem, hogy szenilis edző lenne, vagy direkt trollkodna, mind a kettő alapkezdő, ha egészségesek.

én csak annyit mondok, hogy még ha tello-afellay-cesc hármas lesz elöl, akkor se küldjük már el a MECCS ELŐTT.
arról nem is beszélve, hogy ha ma hibázik az óvatoskodás miatt, és kikapunk, az se a sokadik hibája lenne, hogy egyből zavarjuk el.
Egyetértek.
Costára talán inkább Mast küldeném mint Bartrát.
Részemről nem lehet kérdés, hogy Messit csak csereként érdemes játszatni.
Neymar HA nem kezdene annak oka van és nem Tata felejtette el hogy ő is a keretben van. Lehet a lelkét kifosta a gyomorrontása alatt, még az is lehet hogy legyengült tőle.
Szerintem kezdeni fog, de ha nem annak oka lesz és csereként mindenképpen számítanak majd rá.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Capon 2014.01.11. 18:52:41-kor.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2014.01.11. 18:45:59

csababarca írta:
shutterisland írta:
ha így állunk fel Tatát már küldeném is el...
meccset meg se várd...

Nem kell elküldeni,de a legerősebb kezdőt kéne feltenni egy ilyen meccsen,nem Maschot erőltetni,két korszakos zsenit meg padoztatni.
Ne mondjátok már, hogy az normális dolog lenne, ha se Neymar, se Messi nem kezdene...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.01.11. 18:43:32

szerintem meg várjuk meg a 7 órát és a kezdőket, elég lesz utána agyvérzést kapni :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.01.11. 18:38:55

én is bevállalnám bartrát, de érthető, hogy rutinosabb a nagy meccseken, és costa féle dörzsölt róka (patkány) ellen lehet, hogy hatékonyabbnak érzi mascherano-t, ezért teszi be.

neymar és messi esetében pedig egyértelmű, hogy csak abban az esetben nem kezd mind a kettő, ha annak valami akadálya van.
nem hiszem, hogy szenilis edző lenne, vagy direkt trollkodna, mind a kettő alapkezdő, ha egészségesek.

én csak annyit mondok, hogy még ha tello-afellay-cesc hármas lesz elöl, akkor se küldjük már el a MECCS ELŐTT.
arról nem is beszélve, hogy ha ma hibázik az óvatoskodás miatt, és kikapunk, az se a sokadik hibája lenne, hogy egyből zavarjuk el.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.01.11. 18:28:07

shutterisland írta:
ha így állunk fel Tatát már küldeném is el...
meccset meg se várd...

Nem kell elküldeni,de a legerősebb kezdőt kéne feltenni egy ilyen meccsen,nem Maschot erőltetni,két korszakos zsenit meg padoztatni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.01.11. 18:26:40

ha így állunk fel Tatát már küldeném is el...
meccset meg se várd...
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2014.01.11. 18:24:14

csababarca írta:Mascherano???
Elől se Neymar se Messi?
Megnézném egy real mikor hagyna padon egy Bale-Ronaldo kettőst pl eg rangadón...
Ez vicc,ha tényleg így állunk fel.
Ez tényleg az, ha így állunk fel Tatát már küldeném is el...
Az oké, hogy Pedro meg AS rúgott pár a kis csapatotknak, de az Atletico Madrid..
barcapowa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2008.07.27. 13:56:19
Tartózkodási hely: Otthon!
Kapcsolat:

2014.01.11. 17:59:07

Szerintem kikapunk ha se Messi se Neymar nem kezd.
Visçค Єℓ Bคrçค Visçค Єℓ кคтคℓuภyค!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.01.11. 17:57:58

Mascherano???
Elől se Neymar se Messi?
Megnézném egy real mikor hagyna padon egy Bale-Ronaldo kettőst pl eg rangadón...
Ez vicc,ha tényleg így állunk fel.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.01.11. 17:49:14

Line-up used on training today: Valdes - Alves Pique Mascherano Alba - Xavi Busquets Iniesta - Alexis Cesc Pedro ‪#‎fcblive‬ [rac1]

Gyerekek ettől tartottam. Értem, hogy Alexis és Pedro is jó formában van ,de egy ekkora meccsen Neymart és Messit padoztatni egyszerűen luxus és felelőtlenség... Ha Messi nem, akkor Legalább Neymar kezdjen... :!: Ezek szerint megint Fabregast akarja erőltetni a csatársorban... Eddig elég optimista voltam, most már nem vagyok az.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Barcaman1993 2014.01.11. 18:01:03-kor.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.01.11. 17:37:30

amúgy a bírói felfogás tényleg eldöntheti, és itt most nem a hibákra, lesekre, stb. kell gondolni, hanem a szabálytalanságokra.

ha az atletico ismét előveszi a favágó stílust, akkor a mérleg nyelve lehet, hogy ezt elnézi e a bíró, megtorolja, vagy éppen túl szigorú lesz velük szemben, és túlságosan is védeni fogja a mieinket.

ugyanis ez alsó hangon 4-5 sárga lapról (és az esetleges ezzel járó pirosakról) dönthet úgy, hogy ha csak a kétes szituációkat nézzük.
amit be kell fújni, de a lap érte adható is, meg angolos felfogás szerint nem is.

más : a katalán színekben pompázó mezben toljuk, hát sok sikerélményünk abban sem volt még.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7466
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.01.11. 17:30:32

Számomra a 0:0 a legelképzelhetetlenebb eredmény. Abban is biztos vagyok, hogy legalább egy gólt kapni fogunk.
Döntő tényező lehet, hogy ki rúgja az elsőt. Az ellső 15 perc kritikus lesz, ha addig még nem zörgött a hálónk tényleg esélyesebbnek mondhatjuk magunkat. A helyzeteinket könyörtelenül ki kell használni, mert az Atletico nem fog sokat elpuskázni. Sajnos az az érzésem, hogy egy kiadós pofon is benne lehet a meccsbe, de ne így legyen. [-o<
A Vicente Calderónban egy ilyen formában lévő Atma ellen nagyon nehéz lesz és ne felejtsük Simeone szavait: "A saját fegyvereinket fogjuk használni annak érdekében, hogy megpróbáljunk nyerni.” Ebben nem is kételkedem.

Mindennek ellenére bízom a csapatban, és, ha csak kicsit is, de esélyesebbnek tartom a Barcat, de nagyon kell ez a győzelem. Akár kínszenvedve, csúszva-másza, de be kellene húzni. Ráadásul nagyon fontos időpontban jön ez a rangadó. Neymar vagy Messi biztosan kezdeni fog, de inkább az előbbi. Örülök, hogy Martino nincs besz@rva és le meri ültetni Messit egy ilyen fontos találkozón. Biztos vagyok benne, hogy Tito, de sok más edzővel egyetemben, ezt nem lépte volna meg.
Ha az első hármasfogat hozza az utóbbi időben mutatott formáját, beszállva egy pihent Bolhával nem lesz gond, viszont a védelemtől nagyon félek. Idén még szerintem nem volt dolgunk ilyen erős támadóalakzattal, még a Real ellen sem. A helyzetkihasználásuk nagyon jó, erre nagyon kell figyelni. Igazából most én is inkább Masch-ot favorizálom Bartraval szemben. A kellő agresszivitásra szükség lesz, csak ne a tizenhatoson belül.

Valahol bízom abban, hogy valaki kipontozódik a matracosoktól, csak nehogy nagy ára legyen ennek. Ha a bíró partner lesz a hentelésben az eredménytől függetlenül sokáig nyöghetjük.
Forca Barca!!!!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.01.11. 16:19:30

Látom, mindenki nagyon be van zsongva, meg, egy izgalmas, jó meccset vártok.
Szerintem pont, hogy egy hasonlóan rossz, unalmas meccs lesz, mint a szuperkupában.
0-0-át tippelek, de ne legyen igazam. :)

Idén már öt olyan játékosunk van, aki legalább tíz gólt lőtt. Tavaly az egész szezonban hárman voltak erre képesek. [sport]
Válasz küldése