Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2013.04.12. 15:08:54

És igen a Realt eléggé egyértelműen segítették idén,minket meg vhogy rendre hátrányok súlytottak.
édes jó istenem. elég egyértelműen segítették, ahogy egy city, ajax, dortmund csoportba rakták őket az elején. aztán elég egyértelműen segítették a sorsolásnál megint, hogy egyből megkapták az akkor elég erősnek tűnő mu-t. tényleg, ennél jobban meg se könnyíthették volna a dolgukat az elején. aztán úgy döntöttek hirtelen (mert abban valahogy több pénz van és megéri nekik), hogy kapjanak egy könnyebb ellenfelet is.

de minket is, az elején segítettek egy gyenge csoporttal, aztán meg keresztbe akarnak tenni nekünk és jönnek a nehéz ellenfelek. miért? miért akarnának minket kidobni a sorozatból? hát nem pont azt mondja néhány fogyatékos, hogy minél nagyobb meccseket (talán el clásicókat) akarnak összehozni direktbe?

dehát az észérvek, meg a tények azok nem számítanak. a lényeg, hogy valami ködös dologba belelehessen magyarázni izgalmas összeesküvés elméletet, mert az most nagyon menő. dehát barca hírekkel kapcsolatban is ez ment. "villát azért nem játszatják kezdőként, mert kiakarják rakni évvégén, és akkor minek játsszon", "pep nem szereti a fekete játékosokat", "csak azért játszik busquets, mert saját nevelés" és ugye lehetne folytatni. végtelenül idegesítő, hogy minden egyszerű és normális dolog mögé is beakarnak valamit magyarázni, úgy hogy az ő véleményük jöjjön ki helyesnek.

persze, meglehetne oldani a csalást, de miért tennék? eleve csak minimálisan tudnák befolyásolni a dolgokat, mert a lényeg a pályán dől el és akármi lehet ott. meg épp kit tolnának? és miért pont őket? és valószínűleg olyan hatalmas játékosokat, vagy volt játékosokat, akik minta sportemberek, minden évben MEGVESZIK hogy megcsinálhassák a sorsolással. és senki nem talál ki. mert mind ilyen gerinctelen sportember. így ismertük meg őket. brrr.

valaki megkereshetné, hogy kik húztak eddig, hogy mégis milyen játékosra mondja itt pár ember, hogy bundázók és csalók..
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára kristop 2013.04.12. 15:15:53-kor.
tossademar
Barça B
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2013.03.08. 15:57:10

2013.04.12. 15:07:23

HÁT, a Bayern!!!!!!!!! Jól van ez így. Több okból is.
1. Ha a Dortmundot kaptuk volna, mindenki azt mondaná, hogy mákerek vagyunk, ettől pedig kifeszülök.
2. Ha Realt kaptuk volna, most sokkal idegesebb lennék.
3. Ha tényleg bunda van a háttérben, akkor mindegy, úgyis az nyeri aki miatt ott van a bunda a háttérben.

Maxi-val értek egyet maximálisan. Ha a Barca csak megközelítőleg úgy játszik, amelyre képes, jöhet a Bayern is. Ha meg tötyi-lötyi, akkor meg azért mindegy.

Nincs értelme ezzel foglalkozni, egyszerűen csak szurkolni, bíztatni, bízni és remélni kell!!

Imádom az FC Barcelonát, és jelenleg az érdekel legkevésbé, hogy mi volt tavaly, tavaly előtt, 100 évvel ezelőtt. Most csak azért szurkolok, hogy találjuk meg Önmagunkat, mert tényleg igaz az, hogy az idei Barcának saját maga a legnagyobb ellensége. Amennyiben ez sikerül nem okozhat gondot egyik csapat sem a BL-ben. No persze ha Platini bácsi belenyúl, vagy bele nyúlat (ez meg milyen szó??) szóval, ha megkéri a játékvezetőket hogy hova és merre is van a bundás előre, és nem felénk
akkor játszhatunk Mi akárhogyan, nem valószínű hogy továbbjuthatunk, vagy nyerhetünk. DE! Ezt jómagam ezt, nem hiszem. Azok akik azt írják, most, hogy "én megmondtam, én tudtam, én éreztem", töltsenek ki egy lottót. Nekem 3 érzésem volt. Vagy a Reál, vagy a Dortmund, vagy a Bayern. Akkor most én is mondhatnám, hogy megmondtam, tudtam, éreztem??


Drága szurkoló társaim, ne károgjunk, ne gyártsunk elméleteket, ne jósoljuk meg a jövőt. Egyszerűen csak BÍZZUNK, HIGGYÜNK.

ELŐRE A REMÉNYBE, SFORZA BARCA!!!!!!!!!
Avatar
zolix10
Barça B
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:24:49

2013.04.12. 15:07:17

Bestbarca írta:
Leomessi14 írta:
Bestbarca írta:Míly meglepő mi kapuk a Bayernt,és a Real a Dortmundot...Hiába a Barca Real döntőben lenne a pénz,és mi hamarabb verjük a Bayernt mint a Real,szal így volt a legvalószínűbb hogy ez összejöhet,és hát "véletlen" ez is lett... :) Azért kiváncsi vagyok mikor lesz nagyobb balhé a UEFA sorsolások egyértelmű bundázási miatt,de mind1..
Ti tényleg komolyan gondoljátok,hogy olyan játékosok mint Ruud stb évről évre csalnak az UEFA érdekei miatt? Mert én nagyon nem.. :roll: Szerintem szó sincs csalásról nem mernék ezt meghúzni...
Szem meg tutira meg van budázva...Egy eléggé feltűnő ez mrá évek óta...2 iszonyatos pénzek moszognak itt,a reklámjogok,a rengeteg fogadás,a nézettségi mutatók...Túl sok pénz van benne ahhoz hogy tiszta legyen...

És igen a Realt eléggé egyértelműen segítették idén,minket meg vhogy rendre hátrányok súlytottak...De nem mondom nem megérdemelthogy a Real itt van...Bár nem tudom elfejteni a Mu elleni visszavágót...De eddig és ne tovább...Viszont ha továbbra is bírói tévedésekkel jutnak tovább,netán megnyerik azoknak köszönhetően,és nekiállnak majd szokásos igen szimpatikusan mellényt verni,akkor falnak megyek...Amúgy meg lehet a Barca-Real döntő lenne a legjobb...Persze nagy égés ha veszítünk,deha nyernénk,amire azért lenne esély,akkor legalább sírhatnak a sok madridista...És itt most a rosszabbik fajta madridistákra célzok elsődlegesen,pontosan értjük mire gondolok...ÉS igen Mou és Pepe számomra is egész egyszerűen szégyen,ha ez a 2 ember nem lenne ott és nyernek hát van ilyen,de így kb labdarúgás halálának érezném ha behúzná a madrid idén a blt...
Igazad van, a Realt leverni BL döntőben tényleg kemény lenne! (Láthatnám a nagy menő CR7-et újra sírni!) Hmmm.... Akkor nevessünk egy jót

Ronaldo :arrow: :cry:

Messi :arrow: :lol:

Na az milyen lenne még, ha Messi triplázna!!! :roll:
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.04.12. 15:04:24

én nem hiszem, hogy csaltak bár nyilván megoldható lehetne. egyszerűen nincs rá okuk. ez a négy csapat a gyepen is bármit húzhat! váratlant is és papírformát is. tény, hogy a Dortmund gyengébbnek tűnik, de a másik háromból ha bármelyik kerül(t) mellé üzletileg nincs lényegi különbség. van némi realitása annak is, hogy a Madrid sorsa könnyebb, de valjuk be a Barcának nem ez a legnagyobb gondja, hanem hogy a saját sorait rendezni tudja. gyógyuljanak meg a sérültek, foltozzuk össze a védelmünket, dobjanak be elegendő "motivációt" a kalapba, a többi a jószerencse dolga. ha ugyanis nem volt szerencsénk eddig, az esély megvan, hogy most mi következünk! én ebben bízom.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.04.12. 15:03:00

Mi a nehezebb ellenfelet kaptuk, de akármelyik csapatot kapjuk, ezen a szinten már tökmindegy kit kapunk, ugyanolyan nehéz lesz. Azonban ha a négy csapatot nézem, akkor azért csak van egy szubjektív lista erősség alapján. E négy csapat közül a Dortmund a viszonylag verhetőbb.

Én személy szerint a Reallal kerültem volna össze. Két meccsen jobban kijön a különbség, míg egy egymeccses döntőben a Real képes abszolút a kupára menni és mindenáron megszerezni, ez még a meccs szépségét is el tudja rontani. De először túl kell jutni a Bayernen, ami marha nehéz lesz, de ha van csapat, amelyik megtudja állítani a szárnyalásukat, az az FC Barcelona.
Kép
Kép
Kép
Avatar
bennike123
Jugador del Barça
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2012.03.18. 19:02:58

2013.04.12. 14:59:14

az uefa ilyen teren tenyleg csal!
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.04.12. 14:55:59

Leomessi14 írta:
Bestbarca írta:Míly meglepő mi kapuk a Bayernt,és a Real a Dortmundot...Hiába a Barca Real döntőben lenne a pénz,és mi hamarabb verjük a Bayernt mint a Real,szal így volt a legvalószínűbb hogy ez összejöhet,és hát "véletlen" ez is lett... :) Azért kiváncsi vagyok mikor lesz nagyobb balhé a UEFA sorsolások egyértelmű bundázási miatt,de mind1..
Ti tényleg komolyan gondoljátok,hogy olyan játékosok mint Ruud stb évről évre csalnak az UEFA érdekei miatt? Mert én nagyon nem.. :roll: Szerintem szó sincs csalásról nem mernék ezt meghúzni...
Szem meg tutira meg van budázva...Egy eléggé feltűnő ez mrá évek óta...2 iszonyatos pénzek moszognak itt,a reklámjogok,a rengeteg fogadás,a nézettségi mutatók...Túl sok pénz van benne ahhoz hogy tiszta legyen...

És igen a Realt eléggé egyértelműen segítették idén,minket meg vhogy rendre hátrányok súlytottak...De nem mondom nem megérdemelthogy a Real itt van...Bár nem tudom elfejteni a Mu elleni visszavágót...De eddig és ne tovább...Viszont ha továbbra is bírói tévedésekkel jutnak tovább,netán megnyerik azoknak köszönhetően,és nekiállnak majd szokásos igen szimpatikusan mellényt verni,akkor falnak megyek...Amúgy meg lehet a Barca-Real döntő lenne a legjobb...Persze nagy égés ha veszítünk,deha nyernénk,amire azért lenne esély,akkor legalább sírhatnak a sok madridista...És itt most a rosszabbik fajta madridistákra célzok elsődlegesen,pontosan értjük mire gondolok...ÉS igen Mou és Pepe számomra is egész egyszerűen szégyen,ha ez a 2 ember nem lenne ott és nyernek hát van ilyen,de így kb labdarúgás halálának érezném ha behúzná a madrid idén a blt...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.04.12. 14:55:47

connor írta:
Leomessi14 írta: Ti tényleg komolyan gondoljátok,hogy olyan játékosok mint Ruud stb évről évre csalnak az UEFA érdekei miatt? Mert én nagyon nem.. :roll: Szerintem szó sincs csalásról nem mernék ezt meghúzni...
Már tavaly is Barca-Real döntőért sírt Platini, idén tett is érte, hogy megvalósuljon az álom. Ha nem szól közbe a Bayern. :roll:
vagy a dormtund :D istenem mit nem adnék érte ha pofára esnének cuncikék :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2013.04.12. 14:53:54

én azt imádom ebben, hogyha a realt kaptuk volna, akkor "mindenki megmondta volna", mert hogy el clásicót akarnak. ha a dortmundot, akkor azt is megmondták volna néhányan, mert el clásicó döntőt akarnak. így meg, hogy a bayernt, naná, hogy megmondták előre, mert hát az uefa csal.

bármilyen formába történt volna, beletudnák magyarázni, hogy az épp miért lehet csalás és épp miért jött be valakinek a tippje. akinek meg nem jött be, az kussol.

azért kíváncsi vagyok mikor lesz nagyobb balhé az uefa sorsolásokat folyton "megmondó", meg csalózó kommentelők egyértelmű ostobasága miatt :( ez jelenleg sokkal jobban idegesít, mint az, hogy a három közül a legerősebb csapatot kaptuk. amikor a mut kapja a real, akkor tuti sokan nézik, szóval, azért hozták össze. amikor meg a galatat, akkor tuti tolják a realt és azért kaptá. lehetetlen megfogni az ilyen arcokat, és a legszomorúbb, hogy tényleg komolyan gondolják, nem csak így poénból irkálják az ilyeneket.
socio66

2013.04.12. 14:51:23

más fórumokat is olvasgatva, gyakorlatilag minden lehetséges párosításra rá lett húzva, hogy azt éppen miért akarhatja az uefa, így aztán gyakorlatilag eredménytől függetlenül be lehet tolni ironikusan, hogy 'milyen meglepő'. :)
ha klasszikus lett volna az elődöntőben, akkor az érv: a kétmeccses párharcunk több pénzt hoz, mint egy esetleges döntő.
ha német és spanyol párharc, akkor: a döntőben a két legjobb csapat meccsel, mert a bayern féllábbal már ott lenne, a spanyolok meg lemeccselik egymással.
most ugyebár 'nyilvánvaló', hogy az uefa klasszikust szeretne a döntőben, mert külön ágon a két spanyol, és idegenben kezdenek.
szóval vicces dolog ez, általános vélekedés, hogy manipulált a sorsolás, de ugyebár olyan párosítás nincs, amiből nem lehetne levonni a 'na tessék elcsalták' konzekvenciát.
:)
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.04.12. 14:50:15

Leomessi14 írta: Ti tényleg komolyan gondoljátok,hogy olyan játékosok mint Ruud stb évről évre csalnak az UEFA érdekei miatt? Mert én nagyon nem.. :roll: Szerintem szó sincs csalásról nem mernék ezt meghúzni...
Már tavaly is Barca-Real döntőért sírt Platini, idén tett is érte, hogy megvalósuljon az álom. Ha nem szól közbe a Bayern. :roll:
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.12. 14:48:39

KEressünk mindenben összeesküvéseket. Mikor nőttök fel? A boltos képzeld, direkt csokis KROÁSZÓNT hozat, mert tudja, hogy a vásárlói a Túrós táskát szeretik..... Mi ez?

Jó hogy nem mondta még senki (MÉG) , hogy na, megint a reál kapja a könnyű ellenfelet. Bár már ezt is láttam fészbuk kommentben. :roll: :cry:
(ÉJJEL NAPPAL BUDAPEST)
Kép
Avatar
zolix10
Barça B
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:24:49

2013.04.12. 14:46:52

WWE....TNA....NXT....ROH.....Pankráció :roll:

Pankráció. Amerikai sport. Megrendezett mérkőzések. Stb......

ÉS AZ UEFA IS EZT CSINÁLJA! :(

Szóval! Szerintetek véletlen, hogy mi sorra kapjuk a nehezebbnél nehezebb ellenfeleket miközben Ők 34-0-ás összesítésekkel jut tovább?????? :?: :?: :?: :?

Én azt mondom, az UEFA DIREKT azt akarja, hogy meglegyen a Realnak a 10. győzelem is! :!: :x :evil: :?

Lehet, hogy egy rekordot akarnak a Realnak! ( Pl.: Undertaker streakje a WWE-ben ( 21-0 ) )
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.04.12. 14:46:10

Kár, hogy a meccsek ennyi pénzt hoznak az UEFA-nak, mert már most odaadhatnák a Real Madridnak a 10. BL-címet. :roll: A bíráskodás a sorsolás... ahogy csak tudják megkönnyítik a dolgukat, annyira meg jó csapat a Real, hogy éljen a lehetőségekkel. Most biztosították be nekik a döntőt, ha oda meg egy Stark-féle pojácát küldenek zsebben is a trófea. És megint Mou lesz a király, aki természetesen nem fogja kiemelni a bíráskodást és az UEFA-t, mint 2011-ben... Nekünk 2009-ben legalább csak 1 meccset fújtak el. Elnézést a jelen lévő madridistáktól, de ez azért idegesít a végletekig, mert Mourinho és Pepe viselkedése, személyisége nekem a futball legalját jelenti (még pár játékossal együtt). Még akkor is, ha egyébként Mou jó szakember és Pepe is képes tiszta meccset lehozni (néha).

Rátérve a mi párharcunkra. Okosat igazából nehéz előre mondani, az biztos, hogy pokolian nehéz dolgunk lesz,k ha döntőbe akarunk jutni. Jelenleg a Bayern-t jóval esélyesebbnek érzem, az pedig, hogy mi annyival jobbak vagyunk, hogy a tudáskülönbség 2 meccs alatt kijöjjön süket duma.
Hasonló stílust képviselnek, mint mi, de biztosabb a védelmük és sokoldalúbb a támadójátékuk. Nálunk egyedül Messi képes elöl váratlan megoldásra, a védelmünk pedig katasztrófa. A középpályán vagyunk talán egyedül jobbak, de ez nem sokat ér, ha elöl nem rúgjuk be a helyzeteket. Kicsi előny a számunkra talán az idegenbeli kezdés. Ha nem kapunk ki 2 góllal még maradhat esélyünk a visszavágóra.
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2013.04.12. 14:33:56

Bestbarca írta:Míly meglepő mi kapuk a Bayernt,és a Real a Dortmundot...Hiába a Barca Real döntőben lenne a pénz,és mi hamarabb verjük a Bayernt mint a Real,szal így volt a legvalószínűbb hogy ez összejöhet,és hát "véletlen" ez is lett... :) Azért kiváncsi vagyok mikor lesz nagyobb balhé a UEFA sorsolások egyértelmű bundázási miatt,de mind1..
Ti tényleg komolyan gondoljátok,hogy olyan játékosok mint Ruud stb évről évre csalnak az UEFA érdekei miatt? Mert én nagyon nem.. :roll: Szerintem szó sincs csalásról nem mernék ezt meghúzni...
Kép
Lui1698:Ibra ugy kovetkezmenyei!

2011 Nyar:Dani Alves az Inter játékosa! A milánói klub 15+4 köbméter homokot és Alexandre Pato e-mail címét adja a braziért cserébe.
2012:az angolok valamivel több, mint 6 liter málnaszörpöt fizetnek az argentínért
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.04.12. 14:30:18

Míly meglepő mi kapuk a Bayernt,és a Real a Dortmundot...Hiába a Barca Real döntőben lenne a pénz,és mi hamarabb verjük a Bayernt mint a Real,szal így volt a legvalószínűbb hogy ez összejöhet,és hát "véletlen" ez is lett... :) Azért kiváncsi vagyok mikor lesz nagyobb balhé a UEFA sorsolások egyértelmű bundázási miatt,de mind1...

Amúgy megha ki tudjuk verni az idei Bayernt,akkor meg is nyerjük...Jobb ez a Bayern mint a másik 2 ellenfél...

A madridtól meg nem kell parázni,okés amikor nem volt edzőnk,meg erőnlétileg mélyponton voltunk,akkor domináltak minket...De a szuperkupa meccseken simán jobbak voltunk,mi basztuk el...A kupa meccsen is madridban is simán nyerünk ha Perdro berúgja és 2-0...Sőt még amikor 10 emberrel játszottunk madridban,akkor is jobbak voltunk mint a Real a saját stadionjában 11el...Nem akkor nagy kunszt ezt a Realt felülmúlni,ha rendesen odarakjuk magunkat...Annyit kell változtatni,hogy Alves kevesebbet szaladgáljon fel,akkor lesz hátul védelmünk és nem kapunk róla meccsenként 2 gólt,Ini középen Xavi mellett,akkor nem veszítünk annyi labdát amiből lehet kontrázni,elől meg 3 csatárral,hogy Messin kívül a másik 2 elvigye az embereket,és megnyissa a madridi védelmet,meg elvonja a figyelmet,hogy Messit ne tudják leszedni...Ennyi...Mellette ha olyan lelkesedés lesz mint a Milan elleni visszavágón,akkor nyerünk...

De azért várjuk még ezzel, csak azért írtam le,mert mindenki ezen parázik nehogy a döntőben verjen minket a madrid...Azért nem feledjük a Dortmund idén 2 meccsen múlta felül játékban a madridot,egyszer nyertek,egyszer x...Mégegyszer ilyen rosszul mint a Malaga ellen meg nem fognak játszani,pláne nekik sincs már más lényegében csak a BL...

A bayern nekünk meg marha nehéz ellenfél az tuti...Idén nehezebb mint a Real,pláne védelmünk is kérdéses...Bár azt azért tartom,hogy a bayern idén nem talákozott még olyan csapattal aki dominálni tudta őket...Sztem nem kis bajban lesznek mikor megesszük a középpályájukat úgy ahogy van...A labdát meg csak képen fogják látni...És megjegyzem azért kicsit más a támadósorunk mint pl a Juvénak,ahol ez a legnagyobb baj,hogy nincs egy értelemes csatáruk...Messi többet ér mint az egész Juva támadóalakzat,és azért az rendre bebizonyosodik,hogy nagy hiba komolytalanul venni Villát,vagy akár még Pedrot is...Sztem ha idegenben lehozzuk egy rúgott gólos xel,itthon nem lesz nagy problémánk azért...De nehéz lesz,az is tuti,meg mostmár nem lehet gyermeteg hibákat elkövetni,mint eddig rendre tettük...Ha ezek elmaradnak továbbjutunk,de persze ez papíron jól hangzik,amúgy marha nehéz lesz...Visca el Barca!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.04.12. 14:27:39

visca el barca írta:ennél már csak az lenne a "jobb" ha barca-bvb döntő lenne és kikapnánk :D
legyen így,inkább tőlük kapjunk ki mint egy realtól,belegondolni is rossz.

de ettől nem kell tartani, a realt befújják a döntőbe ha kell, szóval sajnálom a dortmundot.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.04.12. 14:15:55

Annyira egyértelmű volt, hogy mi lesz a sorsolás :D Hihetetlen komolyan mondom...

A Reallal nem akarok foglalkozni.

Valaki írta, és ezt adom én is, hogy az egyetlen csapat a mezőnyben, akik ellen HA kiesünk 2 meccsen, akkor gratulálni tudok őszintén, és tovább nekik szurkolni. Nagyon kemény lesz, de meglehet. Kicsit átestetek a másik oldalra szerintem, ami a jajveszékelést érinti. Erős a Bayern stb., stb., de csak egy Barca megy ellenük. A Barca meg annyi mindenen túl van már idén, hogy az hihetetlen, szóval szerinem nem kell befsni a Bayerntől.
Én azért még tartom, hogy továbbra is a Barca a legjobb, igaz már nem 20km-el, hanem mondjuk 1el, de ez meg simán betudható annak, hogy a Bayern pl. évek óta most van a legjobb formában, mi meg a legrosszabban.
2 meccsen ki kell jönnie a különbségnek, mint ahogy a Milan ellen is kijött 2 meccsen.


Amit viszont sajnálok, az az, hogy így esetleg ha a Reallal kell játszani, ott 1 meccs lesz csak.
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.04.12. 14:11:28

zsoltman írta:Adriano helyet ki lesz a középhátvéd Münchenben?
Bartra?,Abidal,Song,Puyol?
Puyol nem hiszem, hogy felépül addigra. Szerintem Bartra lesz. Ha sorrendbe kellene rakni akkor 1., Bartra, 2. Abidal, 3., Song.
Kép
zsoltman
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2005.08.21. 17:52:56

2013.04.12. 14:08:01

Adriano helyet ki lesz a középhátvéd Münchenben?
Bartra?,Abidal,Song,Puyol?
nonomo
Barça B
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2009.12.19. 18:55:56

2013.04.12. 14:01:16

Szerintem annak ellenére, hogy rossz forma stb-stb, behúzza a Barca a meccset. A Milán ellen is tulajdonképpen 1 hét volt felpörögni és sikerült is nekik (még Tito nélkül). Most már van edzőnk, lehet készülni a meccsekre, taktikailag és fizikailag is.

A bajnokságban pedig pihentetni kell a csapat java részét. Ez a bajnokság már úgy is megvan, nincs értelme a nagy csapatnak játszani, kapjanak lehetőséget a fiatalok.
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.04.12. 13:59:35

megint ez a pánik hangulat...előre temessük a csapatot, mert lehet nem jut tovább(a forum 90% szerint a legjobb csapat ellen) a világ legnehezebb sorozatában a döntőbe, vagy ha tovább is jut tuti kikap a real ellen(szerintem hasonlóan nehéz lesz nekik is továbbmenni).még mindig azt mondom, hogy durván elvagyunk/voltunk kényeztetve az utóbbi időben.6 év alatt 6!elődöntő(más "nagy csapatnak" összesen nem sikerül ennyi) ebből kétszer megnyertük, háromszor kiestünk a későbbi győztes ellen Mu,Inter,Chelsea és még itt van ez az év.
Az a legnagyobb baj, ha kiesünk mindenki úgy könyveli el, hogy mekkora csalódás pedig marhára nem az.sztem kicsit magasak az elvárások...
Annak viszont örülök, hogy bár ebben az évben tényleg nem feltétlen rólunk szól a dolog és nem biztos, hogy a legjobbunkat nyújtjuk, de úgy néz ki idén nem a mi vállunkat nyomja az esélyesség terhe.és valljuk be amikor kellett mindig megmutatták a srácok ki a [auto_cenzúra], persze rossz meccse mindenkinek van.
Részemről nem tartok sem a bayerntől, sem a döntőbeli(persze ha továbbjutunk)ellenfelünktől és nem azért mert, hű de sokat gondolok magunkról, hanem mert ha kiesünk sincs semmi gond.és ezt nem tudom eléggé hangsúlyozni.
Forca Barca
Renka
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2013.01.31. 13:18:28

2013.04.12. 13:54:09

Óh, bírom ezeket az előre parázásokat 8) ...Itt már bármi megtörténhet, teljesen mindegy, h előtte ki milyen formában volt....és nem feltétlenül az dönt, h úgy egyébként ki a jobb csapat. Bárhol, bármikor jöhet egy rossz forma, nem várt sérülés, kiállítás és akkor borulhat minden. Én egyébként a Dortmundot (mint ahogy ebből a négyesből senkit)sem írnám le...az edzőjük egy őrült :D , aki soha nem adja föl.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.04.12. 13:48:53

ennél már csak az lenne a "jobb" ha barca-bvb döntő lenne és kikapnánk :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2013.04.12. 13:45:17

visca el barca írta:
Ronal.10 írta:Ha ez bekövetkezik hogy Barca-Real döntő és nyer a Real.
10. et pont ellenünk, pont murinhoval.. na meg ez által CR aranylaszti.
Én nem tudom mit csinálnék aznap este de nem lenne szép vége :?
Nem következhet be! Egyszerüen nem!
Szedjük össze magunkat..2 éve ezek még sima meccsek voltak nekünk!! :evil: :wink:

és azt mondom h ha nem nyerjük meg a kupát, akkor inkább most essünk ki a bájern ellen mintsem h esetleg döntőt bukjunk a reallal szemben
De ha megnyerjük a Bl-t a real ellen.. akkor jó sokáig emlékezetes orgazmus lesz az :D :lol:
Válasz küldése