Spanyol Kupa & Szuperkupa

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
barka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2008.04.01. 12:56:28
Tartózkodási hely: Vác

2013.01.31. 10:08:07

Számomra a legszembetűnőbb volt, hogy ha Messinek nem megy, akkor nincs csatársor, és ez már nem először van így sajnos. Ennyi kapura impotens embert (Pedro, Alexis) elől még nem láttam. Könyörgőm, hogy nem lehet 4 méterről azt a 7,30 méteres kaput eltalálni??!!

Nem tudom mi lesz, ha Messi lesérül vagy csak hasonló formát mutat, mint tegnap, mert akkor nem csak a Margit, de más csapat ellen is szenvedni fogunk. A védekezés király volt meg hát volt egy kis szerencsénk is, ahogy a a másik oldalnak is.

A bíróról viszont megint nem mondanék véleményt, Alvest, Jordit szétaprítják és se sárga se semmi, de mikor Alves belépője véleményes már megy is a sárga. Na meg az a kezezés. Pff

Otthon ütni kell őket! :) Hajrá Barca!!
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2013.01.31. 09:53:19

Szerintem örök szabály kupában idegenben döntetlen, otthon gyözelem.
Másrészt ez a Reál nem volt nagyon tartalékos éppen Varane volt a legjobbjuk. Sajnos én ugy láttam hogy:
- nem volt maximális erőbedobás, győzniakarás
- rengeteg elpasszolt labda - utobbi időben máskor is
- Messi sétálgatott
- középpályás labdaszerzés elfelejtve
- golhelyzetek kimaradtak - de ennyi?
- lassu a jéték középen
- nem tudtuk folyamatosan nyomás alatt tartani a Reált
Végül ne abból induljunk ki, hogy több góllal is vertük Őket Madridban -3-0,6-2 - akkor mindig igy lesz, ezt nem lehet elvárni. Viszont otthon 2 talán 3 gól is kell, mert Ők rugni fognak gól, vagy gólokat.
Fecó
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.31. 09:17:40

mess2009 írta: ehez képest pocsék amit Messi csinált, az álló helyből próbálkozásai, a lezser visszapasszai, ...stb. szóval ez így nem volt méltó hozzá - szerintem.
Teljesen egyetértek Veled, az egyik legnagyobb játékos, akit valaha láttam (ha nem a legnagyobb), de ez a produkció Tőle elfogadhatatlan!
Ha nincs kedve játszani, akkor miért nem kér cserét? Tudom, kötetlen szerepkör stb, stb, de egy klasszikuson kicsit tegye már oda magát, ha máskor nem is.
Nem tudom mi az oka, de a Bernabeuban úgy néz ki rendre be vagyunk tojva az utóbbi időben. Ennyi eladott labdát Xavitól Busitól egész évben nem látok összesen, mint egyetlen mérkőzésen a Madrid ellen. Rendre a saját fegyverünkkel tesznek hidegre, (majdnem) a saját térfelünkön a tizenhatosunk előtt rengeteg labdát eladunk, mert majd mi kihozzuk finom passzokkal. Még most sem vagyok lehiggadva, amikor a Madrid kicsit hitehagyott lett eldönthettük volna a meccset, de ment a tili-toli, aztán a menetrendszerű kapott gól! Most nem írok többet, mert nincs időm, de annyi minden van bennem... [/b]
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.01.31. 08:33:47

még egy-két gondolat: ezuttal a védelmünk előtt le a kalappal, egy ilyen támadó gépezetet otthon feltüzelve így megfogni komoly tett! a kapu elé belőtt labdák: ez Madridi specialitás, majd minden meccsen beveszünk egyet! a hibát ott kellene keresni, hogy(sokszor írtam!) Alba időnként nem támadja meg a beadni készülő emberét!! most is ez történt, onnantól a kavarodás miatt nincs biztos módszer ezek ilyenkor 6-7-en rontanak be az ötösre.....
ziccerek márpedig voltak, lesznek!! ezuttal a sors nagyjából elosztotta igazságosan....
azért azt nem gondolom, hogy tegnap Iniesta csak "tette-vette" ő volt az egyetlen aki parádésan etette a fél Madridot! és ezt bírta is végig!! ehez képest pocsék amit Messi csinált, az álló helyből próbálkozásai, a lezser visszapasszai, ...stb. szóval ez így nem volt méltó hozzá - szerintem.
ez csak privát, de nekem nem volt meglepetés a Madrid potenciálja, nagyjából le is írtam a meccs előtt, és abban is egyetértek mindazokkal akik látják, hogy otthon sem leszünk előnyben! csak egy lehetőség van: nagyon akarni és hajtani főleg a húzó embereknek.
Avatar
barca2010
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2009.06.15. 11:01:33
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.31. 08:24:49

Szerintem igazságos döntetlen született. Teljesen mindegy, hogy a bírók mit csináltak. Ez van. Pár hozzászólást olvasva, annyit hozzá tennék, és kiváncsi lennék, hogy ti mit gondoltok. Én úgy érzem, hogy fejbe egy kicsit fáradt a csapat. Ez évek óta így van, január vége és február eleje mindig ilyen. Amiben tegnap teljesen kijött ez szerintem. Valaki már írta, hogy rengeteg labdát szortunk el az első félidőben, de ami számomra még szembetűnőbb volt, az a második félidőbeni pontatlanság, méghozzá amikor óriási területeink voltak. Egy friss barcának ekkora területei nyílnak, akkor szétszedi az ellenfeleket, tegnap viszont Pedro és Fabregas ziccerén kívül nem volt több igazi lehetőség. A passzkirályok Xavi, Ini, Fabre szinte kivétel nélkül rossz döntést hoztak, ami valljuk be nem jellemző, ha frissek a srácok.
Sok esetben felállt, betömörülő védelmek ellen jönnek a gyilkos passzok, most meg ott tántongott a sok szabad teület és....! Messin is érzem a fáradtságot. Nem félek a visszavágótól. Azért nem, mert addigra már frissebbek lesznek, és valljuk be őszintén, a real tegnap ismét csúcsteljesítmény közelébe járt, mi viszont ennél jóval többet tudunk!

Na szép napot!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva, de ha nyertek, a nevetek ÖRÖKRE fent marad.” Josep Guardiola (2009)

"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello

BARCA FOREVER!!!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.01.31. 07:14:02

Az első játékrész pocsék volt, ennyi eladott labdát az őszi szezonban nem hoztunk össze, mint akkor. A 2. játékrészért viszont jár a pacsi, mert az már kiváló volt. Összességében elmondható, hogy jobbak voltunk, és simán el kellett volna rendezni a továbbjutást, de eljátszottuk az esélyünket. Ennyi helyzetet büntetlenül nem lehet kihagyni. Alvesnek és Piquének meg jár a pacsi, mert nélkülük nem biztos, hogy ez lett volna a végeredmény. A bíró gárdának is köszönjük a csodálatos teljesítményüket, megint kitettek magukért. Konkrétan 2 lest fújtak vissza, ami nem volt az és mehettünk volna a kapusra. Aztán ott van az elmaradt piros Callejonnak és a második játékrészben Carvalho pályán maradása is talány volt. Nem mellesleg utóbbi után kaptuk a gólt rögtön. És akkor az ilyen Arbeloa-Essien-Alonso féle mocskosságokat meg sem említettem. Az viszont szembetűnő volt, hogy egy ilyen hulla gyönge védelem ellen 1 cselt nem próbáltunk meg egész meccsen az alapvonal felé :!: Így meg tényleg nehéz gól lőni. Nem tudom Ti, hogy vagytok vele, de sztem innen már nem fogunk továbbmenni. Biztos vagyok benne, hogy fogunk gólt kapni, onnantól meg már csak a győzelem lesz elfogadható. Akkor viszont már lesz Pepe, Ramos... Nincs jó előérzetem.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.01.31. 07:06:40

Na így meló elött pár sort gyorsan!
Nem értem sok ember "arroganciáját"! Mit vártunk, azt hogy elmegyünk a Bérnabéuba, és mert nem játszik 3 alapemberük, majd 8-at közé gurítunk?
Sok fórumon "társalogtam", és a szurkolóink kb 90 %-a meg volt győződve hogy sima 3 lesz közte. Amikor meg elmondtam a véleményem le voltam hurrogva. Klasszikuson ha a szertárosok is játszanak, óvatosan kell a meccset kezelni, és túl nagy elvárások elé állítani a csapatot nem szabad.
Sokadszorra mondom, hogy nem tetszik az hogy Xavi, és Cesc 1xre a pályán van... nagyon lassú lessz tőle a játékunk... stílusuk nagyon egyforma, szerintem bőven elég lenne az egyikük a kezdőbe.
Majd meló után írok még! Szép napot mindenkinek! :D
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
JanPieterzoon
Jugador del Barça
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2009.02.01. 00:01:49

2013.01.31. 02:46:16

Akartam én is írni a meccsről, de ronaldinho89 véleményével teljes mértékben egyetértek. Jó kis ki-ki meccs volt, lehetett volna ugyanúgy 3-1 ahogy 1-3 is, én személy szerint nagyon élveztem, és amúgy az eredmény is inkább Messiéknek kedvez. Először amúgy furcsa volt a Madrid kezdőcsapata, én úgy gondoltam, hogy ez nekik nagyon fontos meccs, mivel bajnokság már elúszott nekik, a BL-t meg pokoli nehéz lesz behúzni, ergo vagy a kupa vagy valószínűleg semmi. Ehhez képest engem meglepett Verane és Essien a kezdőben (ok, most olvasom, hogy a többiek sérültek vagy eltiltottak voltak), de mindketten nagyon jól játszottak, ezt a Verane gyereket én még nem nagyon láttam, de rengeteg jó megmozdulása volt.

A mi oldalunkon sajnos nem nagyon volt kiemelkedően jó teljesítmény, Pedrora kifejezetten haragszom, ott azt a helyzetet neki be kellett volna lőnie, ezért van a pályán. Fabregas ugyan gólt lőtt, de azon kívül szinte semmi, amúgy én az ő játékával nem nagyon vagyok megelégedve, sokszor beleszürkül a meccsbe, mondjuk egy Messi, Iniesta, Xavi társak mellett ez nem is olyan nehéz... Szóval nem ez volt a legjobb meccs az évben na, de ez részben az ellenfélnek is köszönhető, szerencsére a Madrid sem tudja hozni ezt a szintet tartósan, rajtuk kívül meg csak két-három csapat van Európában, akik gondot okozhatnak.
Avatar
ronaldinho89
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.02.03. 16:05:03
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2013.01.31. 01:18:42

Nem osztom itt egy két ember véleményét. Tény, hogy most meccs után ( pár jager és sör után) nem biztos hogy teljesen jó az ítélőképességem, DE:

1. nem volt rossz a madrid. az első negyed órában kifejezetten rosszul, és félénken fociztunk.
2. kb az előző októberi madrid meccs óta az EGYETLEN csapat most megint a madrid volt aki bármilyen zavart tudott okozni számunkra.
3. tulságosan megszoktuk a hihetetlen fölényt amit a mérkőzéseken zajlanak. az ég világon senki nem tudott megszorítani minket: hagyjuk a sociedad vereséget, hagyjuk a malagát, senkik. jött a madrid, letámadott és máris voltak zavarok a gépezetben. nem láttam a folyamatos passzoglatós játékunkat amit mindig hozunk, minden körülmények között. vagyis nem láttam a meccs elején. aztán egyre jobban felszabadultunk. a világon csakis a madrid tud minket megfogni valamilyen szinten. senki más. hétvégén is sima lesz a valencia és utána is bárki.
4. TÉNY: hogy az előző pontban felsoroltak közzül nem minden igaz. nem fényesíteni akarom a madridot, mindösszesen tényként kezelem, hogy igenis voltak gondjaink velük, és ami SZOMORU: hogy simán nyerhettük volna a meccset. ok-okozat. helyzetkihasználás. ez az a szó ami kell. Jordi ALba az elején és a végén, Pedro fiam egy az egybe és volt még helyzet. BE kell lőni. és kész. xavi kapufája.
5. a 4. pontot megcáfolva senki ne írja szerintem azt, hogy sima lett volna én sem írhatom mert akár a madrid számára is sima lehetet volna. már az első percben gondjaink voltak lásd Piqué szabálytalanság? stb. akár ők is eldönthették volna ha berugják a helyzeteiket. volt itt azért ROnaldo fejes, szabadrugás, Benzema ballal fölétekert. ha ez bemegy bajunk lett volna.

Összeségében tehát igazságos a döntetlen, de mindkét csapat megnyerhett e volna. a visszavágón jóval több kell. számomra egyetlen "embertől" kell több. Ő pedig Lionel Messi. Ő fog minket továbbjuttatni.
Jó éjszakát.
Adios amigo
Kép
II.Eurobarca sigverseny 2.helyzettje
http://filmorigo.blogspot.hu/ - blogom.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.01.31. 01:06:43

Én nem emelnék ki senkit sem negatív irányba, az egész csapat és az egész játékunk olyan ötlettelen, na most mit csináljunk letámadtak minket, nem kell kapkodni a 93pecben lőtt góllal is lehet nyerni hozzáállással viszont nem voltam megelégedve.
A Real játékosok nagyon hajtottak, lelkesek voltak viszont ők sem játszottak jól. Feltűnt, hogy a real játékosok piszkosul idegesek, kb. az agyvérzést határán voltak mind kivéve talán Cuncit. Kicsit túlságosan fel lettek hergelve ami már inkább rontott mint használt volna a játékuknak. Bár gondolom már hetek óta erre a meccsre gyúrtak.
Visszatérve ránk iszonyat, hogy milyen lassan pörög fel a csapat. Ma nem is sikerült nekik. Ezzel azért jó lenne kezdeni valamit, mert egy szerencsésebb ugyan ennyire akaró és küzdő (jó) csapat ellen cumi lesz, az első 10 percben megszórnak minket 3 góllal aztán pisloghatunk, hogy mi történt.

Ez az 1-1-es döntetlen kb. igazságos eredmény. Itt is ott is maradtak ki nagy helyzetek és egyik csapat sem tudott a másik fölé kerekedni. Ha a helyszínt nézzük akkor idegenben jó eredmény született, viszont ha a Madrid névsorát akkor ma majdhogynem simán kellett volna nyerni 1-2 góllal.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2013.01.31. 00:50:32

Gyenge játék, gyenge ellenfél ellen. Megint mi hoztuk fel őket a túlzott elégedettséggel, azzal hogy nem akartunk igazán támadni. Messinek nem volt kedve, Pedro semmi, annak ellenére, hogy állandóan jobb oldalt volt a labda. Fabregas halvány, Iniesta sokat keverget, de így nincs senki a bal oldalon. Jó csak Xavi és különösen Piqué. Pinto és Puyol is megfelelt. Remélem ez a forma nem tart sokáig, mert így kiesés lesz a vége.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.01.31. 00:33:45

salas9 írta:Ahogy olvasom nem csak én vagyok mérges... Földbe kellett volna őket gyepálni, ehelyett megint felhoztuk őket. Első félidőben még mondtam magamban, hogy nincsen Pepe és Ramos nincs akkora favágás, de második félidőben Alonso és Arbeloa eszembe juttatta a dolgokat :D

Összességében nem voltunk jók, Fabregas a góljáig el volt tűnve, a középpálya nem úgy működött ahogy kellett volna. Varane viszont remekül játszott, és ha nem törik meg a fejlődése jó kis playa válhat belőle :roll:

Attól meg falra másztam, hogy néha úgy tötyögtünk lötyögtünk mintha esküvőn lennénk... :evil:
Nem csak te vagy mérges! Rég voltam ennyire ideges meccs miatt!
Nagyot csalódtam a srácokban, nem is a rossz forma miatt ( de kezd már gyanús lenni, hogy ezek a "rossz napok" valahogy állandóan a Real elleni meccsekre csúsznak be), hanem a hozzáállás miatt. Mi történt? Komolyan mondom, összekuláztuk magunkat a Madridtól! És már nem először. De mire fel? Ennél még egy sörmeccsen is jobban hajt a csapat. Kislányos zavarban voltunk a pályán, eladott labdák, féltünk odalépni, egyszerűen féltünk tőlük! Ezt nem tudom megemészteni. Még a ziccereknél is megremegett a láb.

A másik meg, hogy kieséses párharcokban idén állandóan ez a forgatókönyv. Kihagyunk minimum 5 1000000%-os ziccert, agyonnyert meccseket adunk le. Ugyanaz volt ma is, mint tavaly a Chelsea ellen. Ha ezen idén sem tudunk javítani, BL győzelemről szerintem ne is álmodozzunk.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.01.31. 00:05:55

Sanama írta:Azt elfelejtettem mondani, hogy nálunk pedig szerintem Piqué a meccs embere. Az elején megijedtem 1perc alatt összeszedte a sárgát, de aztán remek volt.

(érdeksség: volt olyan állás hogy 15-1 volt a szabálytalanságok aránya, mi azért az 1ért sárgát is kaptunk, tény hogy jogosan.)
piqué nagyot tolt, ma itt ott is egy-egy középhátvéd volt a legjobb. de varane klényegtelen, jo5é usem fogja játszatni ha a két hentes felépül :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Barcelona UnityIsStrenght
Jugador del Barça
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2012.04.15. 15:04:50

2013.01.31. 00:05:22

Jól van azért nem kell ilyen szigorúnak lenni. Én is egy 0-3 ra tippeltem volna ezt a meccset, de jobban örülök, hogy nincs sérülés. Rendben, hogy classico, de akkor se érte volna meg feláldozni 1-2 embert. Mi is inkább a BL-re koncentráljunk. Címvédők akarunk lenni nem? Ez azért még is csak egy király kupa...
Camp Nou-ban ezt simán lehozzuk nem kell aggódni! Pigué-t, Daniel Alves-t és Jordi Albat szeretném külön megdicsérni nem egy góltól mentettek meg minket. Carles meg hozta a szokásos jó formáját. Xavi, Iniesta és Messi tényleg lazábban játszottak a szokásoshoz képest, de szerintem érthető, nem kéne a Bl sorozatok előtt egy sérülés!

Ha a helyzeteinket nézzük: Pedro mit kihagyott? Jordi mit kihagyott? Messi helyzetét befújták lesre (ami nem is volt les) Fabregas mit hagyott ki? Xavi kapufájáról meg ne is beszéljünk!

De hasonlókat sorolhatnék a Realnál: Ronaldo mit hagyott ki (mellé fejelte)? Benzema mit lőtt mellé? Higuain mit cselezett el a 16-os előteréről?

Ha ilyen szempontból nézzük ügye, hogy nem is rossz az a döntetlen idegenben?
Barcelona Unity is Strenght!
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.01.31. 00:04:26

mess2009 írta:mintha nem mernétek kiondani: Messi hiányzott a meccsből! ácsorgás, a neki adott lasztik zömét vissza adta, átlátszó lassú cselkezdemények, eladott, rossz ütemű passzok..... mondjuk az igaz, hogy a gólpassz az övé de ha jól láttam véletlen gyanús helyzetből. viszont : Iniesta !!! az a srác úgy ment át rajtuk, hogy öröm volt nézni, szerintem nálunk a legjobb volt.
Sztem nem Messi hiányzott...Úgy értem, Messi nélkül is volt, legalább két ziccerünk.De tény, ma emberhátrányban voltunk Messi miatt.Pár hónappal ezelőtt bíráltam, élesen...ma hasonlót produkált, és nem a rossz labdákra vagyok mérges hanem a stílusra ahogy lehozta.

Viszont az Iniestas részt adom.Szépen csendben a szemünk előtt lett egy zseni, kb 3 éve lehet fontosabb tagja a csapatnak mint Messi.Egyszerűen nem lehet tőle elvenni a labdát(jövőre odaadják neki örökre 8) ).Imádom nézni a játékát.
Forca Barca
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.01.30. 23:59:27

Azt elfelejtettem mondani, hogy nálunk pedig szerintem Piqué a meccs embere. Az elején megijedtem 1perc alatt összeszedte a sárgát, de aztán remek volt.

(érdeksség: volt olyan állás hogy 15-1 volt a szabálytalanságok aránya, mi azért az 1ért sárgát is kaptunk, tény hogy jogosan.)
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.01.30. 23:57:36

mintha nem mernétek kiondani: Messi hiányzott a meccsből! ácsorgás, a neki adott lasztik zömét vissza adta, átlátszó lassú cselkezdemények, eladott, rossz ütemű passzok..... mondjuk az igaz, hogy a gólpassz az övé de ha jól láttam véletlen gyanús helyzetből. viszont : Iniesta !!! az a srác úgy ment át rajtuk, hogy öröm volt nézni, szerintem nálunk a legjobb volt.
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.01.30. 23:50:02

Ahogy olvasom nem csak én vagyok mérges... Földbe kellett volna őket gyepálni, ehelyett megint felhoztuk őket. Első félidőben még mondtam magamban, hogy nincsen Pepe és Ramos nincs akkora favágás, de második félidőben Alonso és Arbeloa eszembe juttatta a dolgokat :D

Összességében nem voltunk jók, Fabregas a góljáig el volt tűnve, a középpálya nem úgy működött ahogy kellett volna. Varane viszont remekül játszott, és ha nem törik meg a fejlődése jó kis playa válhat belőle :roll:

Attól meg falra másztam, hogy néha úgy tötyögtünk lötyögtünk mintha esküvőn lennénk... :evil:
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.30. 23:32:04

Hiányérzetem van, mert ezt a madridot ma nagyon megverhettük volna. Pici pörgéssel simán jobbak vagyunk, jöttek is a ziccerek, de elképesztő, hogy mik maradtak ki. Sebaj. Jön a visszavágó, ahol be kell darálni a kontrabetyárokat. Ja, és én sem tekintem tartalékosnak ezt a madridot, igazából Ramos vagy Pepe, és Marcelo volt a két igazi hiányzó.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.01.30. 23:29:48

Sanama írta: De tényleg hihetetlen, azt hiszem csababarca írta, hogy mindig ugyanazt a hülyeséget csinálja a csapat a Real ellen, már évek óta.
igen,én írtam, már meccs előtt is leírtam a dolgokat,hogy mi lesz, erre meg is történt...unom már ezt,hogy nem ébredünk fel, kényelmeskedünk,nem veszünk tudomást a hibákról.

És ahogy írtam délután,hogy ha nem győzünk,akkor ezt vereségként élem meg,és így is van. luxus,hogy nem vertük meg őket.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.01.30. 23:24:01

Sikerült az idei szezonban leginkább lélek nélkül játszani.
Ahogy alattam mondják, volt akinek a mozgás is nehézséget okozott.

Ezzel szemben, mégis ott volt a sansz egy kiütésre, 3góllal simán verni kellett volna a Madridot, mert helyzetek voltak.

Viszont a csapat keservesen játszott. A középpálya régen volt ennyire gyenge. Xavi-Busquets néha olyan hajmeresztő megoldásokat választott a kapunktól 25 méterre, hogy csak néztem. 2 támadást rögtön vezettek is belőle.
De tényleg hihetetlen, azt hiszem csababarca írta, hogy mindig ugyanazt a hülyeséget csinálja a csapat a Real ellen, már évek óta.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2013.01.30. 23:23:35

És megint...
Megint tálcán kínáljuk fel nekik a jó eredményt, ahelyett, hogy lecsaptuk volna őket. Ezt a meccset 2-3 góllal kellett volna nyerni.

Vereségként élem meg ezt a döntetlent. És ez nem az első ilyen az utóbbi években.

Az meg külön bánt, hogy a portugál hókuszpókot mindig munkában tartjuk.

Ja, és a Madrid nem volt tartalékos, örülhetnek, hogy nem játszott a két főhentesük. A kapusuk meg mindegy, hogy ki lett volna.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2013.01.30. 23:23:32

Idegenben a Real ellen nem vészes a döntetlen, persze otthon nyerni kell.
Sajnos orditó helyzeteket hagytunk ki, különösen 1-0 után. Ugy számoltam több helyzetünk volt, de mezönyben egál a kép. Sajnos Messit nem levették, hanem keveset mozgott, alig vállalt. Sok labdát eladtunk és néha lassan játszottunk. Ez nem a tipikus Barca meccs volt. A stilusunkat alig vettem észre. Ráaásul alig szereztünk a mezönyben labdát. Labdaszerzés-visszatámadás nulla volt. Csak kicsit, de csalodott vagyok, hozni lehetett volna a győzelmet.
Fecó
Avatar
Barca96
Jugador del Barça
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2011.02.19. 22:03:54

2013.01.30. 23:19:48

Szerintem mindent összevetve elégedettek lehetünk az 1-1-el.
Nem a játék miatt, hanem azért, mert van idegenbe lőtt gólunk, plusz nem kaptunk ki. Én meccs előtt aláírtam volna ezt az eredményt. Bár a meccs alapján simán győzhettünk volna. Pedro lazán belőhette volna, és akkor vége. De igy se kell szomorkodni, otthon leszünk a Camp Nouba!! Bármilyen győzelem elég. Hazai pályán képesek leszünk rá!
VISCA BARCA!
”A bajnokságban nagyon nehéz dolgunk lesz, mert a Madrid nagyon jó állapotban van. De nyerjék meg ők maguknak, mi nem fogjuk még meg is lökni őket a cél felé.”
Avatar
#David Villa#
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2011.03.17. 18:29:46

2013.01.30. 23:17:11

Ordító ziccereket hagyott ki a csapat, 2 kapufa. Eredmény 1:1 , de a meccs győztese bizony a Real. Egy megtépázott, alapembereket nélkülöző csapatot nem tudtunk megverni. Már nem az első eset, hogy amikor végleg a földbe döngölhetnék őket, akkor nem tesszük/nem tudjuk megtenni.

Fiúknak jár a lecseszés, mert bizony ma nagyon sokan nem akartak teljesíteni, sokaknak még a mozgás is problémát okozott.

A madrid ebből erőt meríthet, és fog is.

Na meg a bíró és partjelzők munkája mi volt? Olyan tiszta helyzeteket fújtak vissza, hogy hihetetlen. Harmad annyit szabálytalankodtunk és ugyanannyi sárga lapot kaptunk. Nem büntette a durva belépőket. Carvalho a rugdosódásokkal és kezezéssel hogy maradt pályán, vagy Xabi?

Ettől függetlenül többet vártam a csapattól. Visszavágón reméljük jobban sikerül.
Válasz küldése