Egyéb Barça meccsek

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!

Legyen külön Barca Femeni topic?

Igen
5
45%
Nem, ez a topic is megfelel
6
55%
 
Szavazatok száma: 11
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2564
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2012.08.08. 20:14:22

http://www.rojadirecta.me/goto/show-spo ... ll-hd.html

Ez sem rossz, ezt is meg lehet próbálni.
Football, bloody hell. /SAF/
Risu92
Jugador del Barça
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2010.01.18. 21:18:13

2012.08.08. 20:07:36

Hattrick: Risu
Alexis Sanchez7
Barça B
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2012.02.17. 18:37:07

2012.08.08. 19:56:42

http://barcanoticias.blog.hu/2012/08/08 ... _hivatalos

Piqué, Xavi, Cesc és Villa a kispadon kezd !
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2012.08.08. 19:50:23

Nekem stream kéne, külföldön vagyok. Konkrétan Svédországban, 150kmre a meccstől és nem lehetek ott, mert félóra alatt elkapkodták a jegyeket...Visca!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.08.08. 19:39:05

Erxy írta:Kezdő: Valdes - Alves Puyol Mascherano Adriano - SergiRoberto Busquets Iniesta - Alexis Messi Tello

Fontás és Villa nincs a padon. Remélem Alba bemutatkozhat. :)

szerk.: MU kezdője: DeGea - Valencia Vidic Ferdinand Evra - Nani Scholes Anderson Young - Rooney Wellbeck
De kár, reméltem, hogy ismét láthatjuk játszani. :cry: Így legalább Albát be kéne dobni pár percre.
Tippem: 2-1 ide.
Visca el Barça!
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2012.08.08. 19:07:56

Kezdő: Valdes - Alves Puyol Mascherano Adriano - SergiRoberto Busquets Iniesta - Alexis Messi Tello

Fontás és Villa nincs a padon. Remélem Alba bemutatkozhat. :)

szerk.: MU kezdője: DeGea - Valencia Vidic Ferdinand Evra - Nani Scholes Anderson Young - Rooney Wellbeck
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.08.08. 15:15:31

sopisz írta:Most a mai meccs pontosan mikor kezdődik? mert 8-at és 9-et is írtam már.
előre is köszi a választ :)
8.
Avatar
sopisz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2010.07.05. 01:07:02

2012.08.08. 14:57:08

Most a mai meccs pontosan mikor kezdődik? mert 8-at és 9-et is írtam már.
előre is köszi a választ :)
"Absque pugna non est victoria"
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2012.08.07. 11:57:05

Man United és Dinamo elleni keret: Valdes Pinto Alves Montoya Pique Bartra Mascherano Puyol Fontas Alba Adriano Busquets Xavi Iniesta Cesc Afellay Pedro Messi Alexis Villa
A B csapattól ők utaznak: Ilie SergiRoberto Tello Rafinha

Tehát csatlakozott a kerethez Fontás, Alba és Villa is. Utóbbitól sokat nem kell várni, az orvosok azt mondják, 1-1,5 hónap kell meg neki az ideális kondíció eléréséhez. De legalább láthatjuk a pályán végre..
Kép
blupatrik
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2009.10.30. 18:08:01

2012.08.05. 21:46:57

Deulofeuról is már a Juvenil B -s korszaka óta olvashatunk,nézhetünk videókat,és attól még nem "sz*r" hogy nem alapember 18 évesen a világ legjobb csapatában :)
De inkább örüljünk,hogy olyan jó a "fiókcsapatunk" , hogy a világ legjobb klubjának csere / kiegészítő embereiként emlegetik a gyerekeket. :lol:
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2012.08.05. 21:21:52

Zozzy 5 írta:ezzel nem is lenne gond, ha tello tavaly pl. nem lett volna kezdő egy klásszikón. nem hiszem, hogy a 2 név 1 meccs alapján lenne megítélve. az se véletlen, hogy bartra nevét már 3 éve halljuk, mégse kerül tűzközelbe. valszeg azért, mert $zar. $zar játékos meg ne legyen 4. számú védő sem a világ legjobb csapatában. de ez csak az én véleményem.
Persze, Tello nyilván nem az a szint, de arra meg nem lehet felkészülni, hogy ketten kiesnek baltámadóból fél évekre.

Bartra nevét meg azért halljuk, mert Pep felpörgette a B-t, a Rijkaard érában pl. hol követtük így az utánpótlást. Most gyakorlatilag a 15-16 évesekről is tudjuk, hogy van esélye felkerülni. Ez Etoo utód Dongou kb. 3 éve van a köztudatban, jövőre kezdi az első szezonját a B-ben.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.08.05. 20:48:37

barca99 írta: Nem egy meccsből, de mégis megteszitek, ugye.

Bartra negyedik számú kh. Tello hivatalosan a B-ben van. Puyol szerencsére hibátlan volt a kezdeti éveiben, mint ahogy Piquét sem akarta pár ember elzavarni az első két-három hónapjában.

Persze Tello elrontotta, előtte meg Afellay volt 1v1be, amiből sikerült kihoznia, hogy a védőbe bikázza.

Nem értem az igényeket, csere- ill. perememberekről van szó, előttük van még opció.
Tello meg taktikailag tud valami mást, bitang gyors szélső, ingyen. Pár évig elfér.

Két kapott gól pontrúgásból, ezen lehet dolgozni, semmi probléma nincs. Kíváncsi vagyok a Tito szr edző kártyát ki, mikor dobja be először. :D
ezzel nem is lenne gond, ha tello tavaly pl. nem lett volna kezdő egy klásszikón. nem hiszem, hogy a 2 név 1 meccs alapján lenne megítélve. az se véletlen, hogy bartra nevét már 3 éve halljuk, mégse kerül tűzközelbe. valszeg azért, mert $zar. $zar játékos meg ne legyen 4. számú védő sem a világ legjobb csapatában. de ez csak az én véleményem.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.08.05. 14:12:12

Messidona10 írta:Gyerekek, kikapcsoltam, miután a meccs végén a négy gólt megmutatták :( :D Most hallom, hogy tizik voltak :D
Nem vagy egyedül, én sem láttam a tiziket. :D
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2012.08.05. 13:15:48

Gyerekek, kikapcsoltam, miután a meccs végén a négy gólt megmutatták :( :D Most hallom, hogy tizik voltak :D
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2012.08.05. 12:59:13

Nem tudom, hogy volt-e olyan pont a szerződésben, hogy: "1 millió euró pluszban, ha nem vertek meg minket", de azt a látványos semmittevést, amit a második félidő utolsó fél órájában produkáltunk (szerk.: a PSG B ellen!), egyszerűen nem tudom mással magyarázni.

Másrészt Messi meg hadd játsszon, végigpihente a nyarat.

Amit már most is lehet látni a felkészülési meccseken: több kontra van, végre!
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.08.05. 11:22:01

MessiFan írta:Montoya nálam szinte alap hogy a közeljövőben szerződést kap az első csapatnál.
JdS vetélytársa pedig szerintem Sergi Roberto lesz, nekem az utóbbi játéka jobban tetszik.
Rafinháról és Dufuról nem tudok nyilatkozni, keveset láttam őket játszani.
Én is hasonlóan gondolom. Montoya ne felejtsük jobb hátvéd, és most bal hátvédet játszott, ettől független a tizit szépen összehozta. De, úgy néz ki, tud ő mindkét szélen védőt játszani, ha úgy hozza a sors. Valamint, egyetértek shutterrel, meg kell becsülni, jó kis hátvéd ő, és én személy szerint sokat látok benne, persze ehhez további fejlődés szükséges, de szerintem belőle meghatározó hátvéd lehet, ha itt nem is, de egy komolyabb csapatnál szerintem lehet simán.
barca99 írta:Kíváncsi vagyok a Tito szr edző kártyát ki, mikor dobja be először. :D
Erre is kíváncsi vagyok, tegnap akár már meg is lehetett találni, legalábbis én nem értettem, hogy Messi miért játszik végig egy felkészülési meccset? Már augusztus elején elkezdjük játszani ezt a Messi minden meccset végig játszik című játékot? :roll:
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2012.08.05. 11:07:52

csababarca írta:
Zozzy 5 írta:bartra, tello...ezek mit keresnek a barcelona első csapatánál, jó kérdés...
és valakik bennük látjk a megoldást...persze nem egy meccsből kell kiindulni,de akkor se a legjobb megoldás mindig a fiatalokra építeni...
Nem egy meccsből, de mégis megteszitek, ugye.

Bartra negyedik számú kh. Tello hivatalosan a B-ben van. Puyol szerencsére hibátlan volt a kezdeti éveiben, mint ahogy Piquét sem akarta pár ember elzavarni az első két-három hónapjában.

Persze Tello elrontotta, előtte meg Afellay volt 1v1be, amiből sikerült kihoznia, hogy a védőbe bikázza.

Nem értem az igényeket, csere- ill. perememberekről van szó, előttük van még opció.
Tello meg taktikailag tud valami mást, bitang gyors szélső, ingyen. Pár évig elfér.

Két kapott gól pontrúgásból, ezen lehet dolgozni, semmi probléma nincs. Kíváncsi vagyok a Tito szr edző kártyát ki, mikor dobja be először. :D
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.08.05. 10:28:11

Hát-hát. Presztízsből jó lett volna nyerni, de legalább ez az eredmény nem számít. Kicsit annyiban csalódott vagyok, hogy jött Xavi-Ini-Cesc és a támadójátékunk nem volt sokkal jobb, mint az első félidőben. Úgy gondolom ezt a meccset hozni kellett volna, főleg 0-2-ről. Amin szakadtam az Alexis piruetje volt. :D Annyira szépen csinálta, hogy a bíró a büntetővel díjazta. :D Ami viszont nem vmi jó, hogy a fiatalok gyengén produkáltak. Dos Santos nagyon jó volt, Rafinha is jól mozgott, még Planast is idevenném. Viszont Montoya összehozott egy teljesen fölösleges büntetőt, Tello úgy rúgta ki a stadionból a ziccert, mint a Real ellen, majd azután rögtön kaptuk a gólt, ahol Bartra elég érdekesen mozgott. Ami a csapat játékában nem tetszett viszont, hogy a széleket nem igazán erőltettük. Volt 1-2 megjátszott labda, de semmi több. Ennél többre lesz szükség. Remélem a Mankesztert már ütjük.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.08.05. 08:24:12

Nagyon jó meccs volt, tele fordulatokkal, sajnos számunkra kedvezőtlenül. Viszont egy felkészülési meccsnek maximálisan megfelelt, itt elsősorban nem az eredmény a legfontosabb, bár persze mindannyian örültünk volna a győzelemnek, főleg a 2-0-ás előny tudatában. De lesz még jobb is, ez még csak a 3. meccs volt idén és mindenki még csak a kezdeti fázisban van.

Rafinháról az jut eszembe, hogy tavaly a tesója is nagyszerűen teljesített a barátságos meccseken, úgy néz ki az Alcántara családban nagyon értenek a nyári barátságos meccsekhez. :D
Kép
Kép
Kép
blupatrik
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2009.10.30. 18:08:01

2012.08.05. 08:07:04

shutterisland írta:szerintem pedig ha utánpótlás,akkor a montoya,dos santos,rafinha,deulofeu vonalban kell gondolkodni.

montoya a mai szegényes jobbhátvéd piacon egyértelműen kincs, simán el tudnám képzelni, hogy megragadjon a csapatnál egy olyasmi szerepkörben, amiben most adriano van.
nem ő lenne a kezdő, de kisebb meccseken és csereként beállva játszhatna sokat, potenciális klasszist nem látok benne, de kiegészítő embernek tökéletes lenne.
még egyszer megismétlem, a piacon lévő gyenge jobbhátvéd felhozatal miatt mondom ezt, sokkal kisebb a választék, mint pl. támadóknál.
oda kapásból tudnánk mondani 15-20 olyan 18-21 éves játékost, akikből klasszis lehet, vagy már ennyi idősen meghatározóak, pozitív jövőkép áll előttük....de jobbhátvédet egy kezemen meg tudnám kb. számolni.
éppen ezért montoyát mindenképpen megtartanám, és játszatnám is.

dos santos játéka szerintem a B csapathoz viszonyítva egy kicsivel érettebb az átlagnál, egyrészt a kora miatt is....amúgy ő már többször volt tűzközelben, a nemzeti csapatainál is számításba lett véve (egyszer egy prostizással asszem elcseszték a renomét az edzőnél.)
valószínűleg potenciál már benne sok nincsen, viszont a középpálya mellett vész esetén lehozza a jobbhátvéd posztot is, illetve nekem pozitív benyomásaim vannak róla, esetlegesen keita pótlására felhoznám az A keretbe, annak ellenére, hogy ő nem igazán vkp.

rafinha...benne látom azt, mint a tesóban, hogy amellett, hogy bele van nevelve a barca foci, nem veszett ki a játékából, és stílusából az egyénisége.
sajnos a "barca foci" egyik jellemzője, hogy aki arra hajlamos, abból (részben) kiveszik az egyéniség. (alexis,afellay,stb.)
az alcantara tesókban szerintem a kellő brazilosság megmarad amellett, hogy tudják, mi kell taktikailag és fegyelem terén is a játékunkhoz.
érzem náluk azt az egyensúlyt az ösztönösség és taktikai fegyelem között, ami miatt erősségei lehetnek a csapatnak.
thiagoban többet látok, lehet, hogy csak azért, mert őt sokkal többször láttam élesben, viszont ha rá azt mondják (szerintem jogosan) hogy pár éven belül lehet az új xavi vagy iniesta, akkor nagy valószínűség szerint rafinha is nagy játékos lesz.
szóval én őt is mindenképp bedobnám 2-3 éven belül a mélyvízbe.

a legnagyobb kincsünket a végére hagytam, deulofeu.
megosztó, mert voltak "arc"-béli problémái, kicsit elszállt magától (bár azok után, hogy serdülőben szerződése volt a nike-vel...) és sok labdát elszór, szertelen, rutintalan.
DE....az összes utánpótlás játékosunk közül, akiket én láttam játszatni thiago alcantarán kívül benne látom azt a potenciális egyéniséget, aki klasszissá érhet, és talán eljutunk oda, hogy messihez hasonlóan minden mozdulatában, cselében benne lesz a váratlan, a veszély, a gól.
megjegyzem, már most is benne van, csak még a maga szintjén.
persze lehet belőle bojan vagy gio dos santos klón, akinek istenáldotta tehetsége van, és nem teljesíti be...de ha él vele, és kiteljesedik az az ösztönösség és nyers klasszis, ami őt jellemzi, akkor a posztja egyik legjobbja lehet majd a jövőben.
ugyanis vannak olyan dolgok, amiket deu nem tud, viszont tanulhatóak, elsajátíthatóak, a rutinnal és múlő idővel fejleszthetőek.
viszont az a faktor, ami benne van, az nem tanulható, arra születni kell.


szóval röviden összefoglalva én ezt a négyest emelném ki, akiket én szeretnék az első csapatban tudni az elkövetkezendő 1-2-3 évben.

viszont nem mehetünk el amellett, hogy van nekünk egy bartránk,fontásunk,planasunk,robertonk,espinosánk,cuencánk vagy éppen tellonk (a teljesség igénye nélkül) akik ettől függetlenül egytől egyig mind tehetségesek, és azért nagy százalékban a lehetőséget vagy most, vagy idővel megkapják, meg fogják kapni az A csapatnál is, de valahogy ÉN nem feltétlenül érzem bennük azt, hogy a "fixcsere" szerepkört maradéktalanul rájuk kellene majd bízni, és azt sem, hogy a jövő barcájában majd ők jelentik a különbséget egy real,mu vagy milan elleni mérkőzésen.

még annyit így ehhez, hogy muniesát szándékosan nem említettem, őt évek óta úgy emlegetik, hogy majd a jövő barcájában helye lesz, és engem is meggyőzőtt, amikor láttam (sajnos kevésszer) viszont most a sajnálatos sérülése miatt nem akarok róla véleményt nyilvánítani.

szóval......ez az én szubjektív véleményem.
Átvittem a Barca fiatalok tipikba.

Nem az egész meccset láttam,csak az első félidőt és a büntetőpárbajt, a második félidőben 2 gólt kaptunk úgy hogy Pinto volt a kapus,mégegyszer mondom nem láttam,úgyhogy nem is sejthetem milyen gólok voltak kinek a hibája vagy melyik csatárnak a dicsősége,de a tizenegyesrúgásoknál nagyon tetszett az Indián :D néha sajnálom,hogy hozzánk került,úgy elnézegetném egy első osztályú csapat 1-eseként.Megérdemelné,de azért neki volt egy nagyon szűk 2 évtizede már bizonyítani,mostmár csak szükség esetén kell beállnia.
Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2012.08.05. 07:57:27

Sztem elég jól teljesítetünk a tegnap.A csapatból talán sztem most Alexis volt az aki kilógott a sorból egy kicsit.Küzdött mint az állat,de rengeteg hiba százalékkal játszott a tegnap.De reméljük Tito majd kiküszöböli a problémát. :) Mindenesetre Sergi Roberto és Rafinha játéka sztem bíztató volt. 8) Az ellenfélnél pedig sztem Pastore volt a legjobb. :o
Horthy Gabi:"Madridban akkor szokták a legtöbb kávét főzni, hogyha a barcelona ott jár."
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.08.05. 05:44:58

Montoya nálam szinte alap hogy a közeljövőben szerződést kap az első csapatnál.
JdS vetélytársa pedig szerintem Sergi Roberto lesz, nekem az utóbbi játéka jobban tetszik.
Rafinháról és Dufuról nem tudok nyilatkozni, keveset láttam őket játszani.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.08.05. 02:23:52

szerintem pedig ha utánpótlás,akkor a montoya,dos santos,rafinha,deulofeu vonalban kell gondolkodni.

montoya a mai szegényes jobbhátvéd piacon egyértelműen kincs, simán el tudnám képzelni, hogy megragadjon a csapatnál egy olyasmi szerepkörben, amiben most adriano van.
nem ő lenne a kezdő, de kisebb meccseken és csereként beállva játszhatna sokat, potenciális klasszist nem látok benne, de kiegészítő embernek tökéletes lenne.
még egyszer megismétlem, a piacon lévő gyenge jobbhátvéd felhozatal miatt mondom ezt, sokkal kisebb a választék, mint pl. támadóknál.
oda kapásból tudnánk mondani 15-20 olyan 18-21 éves játékost, akikből klasszis lehet, vagy már ennyi idősen meghatározóak, pozitív jövőkép áll előttük....de jobbhátvédet egy kezemen meg tudnám kb. számolni.
éppen ezért montoyát mindenképpen megtartanám, és játszatnám is.

dos santos játéka szerintem a B csapathoz viszonyítva egy kicsivel érettebb az átlagnál, egyrészt a kora miatt is....amúgy ő már többször volt tűzközelben, a nemzeti csapatainál is számításba lett véve (egyszer egy prostizással asszem elcseszték a renomét az edzőnél.)
valószínűleg potenciál már benne sok nincsen, viszont a középpálya mellett vész esetén lehozza a jobbhátvéd posztot is, illetve nekem pozitív benyomásaim vannak róla, esetlegesen keita pótlására felhoznám az A keretbe, annak ellenére, hogy ő nem igazán vkp.

rafinha...benne látom azt, mint a tesóban, hogy amellett, hogy bele van nevelve a barca foci, nem veszett ki a játékából, és stílusából az egyénisége.
sajnos a "barca foci" egyik jellemzője, hogy aki arra hajlamos, abból (részben) kiveszik az egyéniség. (alexis,afellay,stb.)
az alcantara tesókban szerintem a kellő brazilosság megmarad amellett, hogy tudják, mi kell taktikailag és fegyelem terén is a játékunkhoz.
érzem náluk azt az egyensúlyt az ösztönösség és taktikai fegyelem között, ami miatt erősségei lehetnek a csapatnak.
thiagoban többet látok, lehet, hogy csak azért, mert őt sokkal többször láttam élesben, viszont ha rá azt mondják (szerintem jogosan) hogy pár éven belül lehet az új xavi vagy iniesta, akkor nagy valószínűség szerint rafinha is nagy játékos lesz.
szóval én őt is mindenképp bedobnám 2-3 éven belül a mélyvízbe.

a legnagyobb kincsünket a végére hagytam, deulofeu.
megosztó, mert voltak "arc"-béli problémái, kicsit elszállt magától (bár azok után, hogy serdülőben szerződése volt a nike-vel...) és sok labdát elszór, szertelen, rutintalan.
DE....az összes utánpótlás játékosunk közül, akiket én láttam játszatni thiago alcantarán kívül benne látom azt a potenciális egyéniséget, aki klasszissá érhet, és talán eljutunk oda, hogy messihez hasonlóan minden mozdulatában, cselében benne lesz a váratlan, a veszély, a gól.
megjegyzem, már most is benne van, csak még a maga szintjén.
persze lehet belőle bojan vagy gio dos santos klón, akinek istenáldotta tehetsége van, és nem teljesíti be...de ha él vele, és kiteljesedik az az ösztönösség és nyers klasszis, ami őt jellemzi, akkor a posztja egyik legjobbja lehet majd a jövőben.
ugyanis vannak olyan dolgok, amiket deu nem tud, viszont tanulhatóak, elsajátíthatóak, a rutinnal és múlő idővel fejleszthetőek.
viszont az a faktor, ami benne van, az nem tanulható, arra születni kell.


szóval röviden összefoglalva én ezt a négyest emelném ki, akiket én szeretnék az első csapatban tudni az elkövetkezendő 1-2-3 évben.

viszont nem mehetünk el amellett, hogy van nekünk egy bartránk,fontásunk,planasunk,robertonk,espinosánk,cuencánk vagy éppen tellonk (a teljesség igénye nélkül) akik ettől függetlenül egytől egyig mind tehetségesek, és azért nagy százalékban a lehetőséget vagy most, vagy idővel megkapják, meg fogják kapni az A csapatnál is, de valahogy ÉN nem feltétlenül érzem bennük azt, hogy a "fixcsere" szerepkört maradéktalanul rájuk kellene majd bízni, és azt sem, hogy a jövő barcájában majd ők jelentik a különbséget egy real,mu vagy milan elleni mérkőzésen.

még annyit így ehhez, hogy muniesát szándékosan nem említettem, őt évek óta úgy emlegetik, hogy majd a jövő barcájában helye lesz, és engem is meggyőzőtt, amikor láttam (sajnos kevésszer) viszont most a sajnálatos sérülése miatt nem akarok róla véleményt nyilvánítani.

szóval......ez az én szubjektív véleményem.
socio66

2012.08.05. 00:00:31

ab1daL írta:Aztán lehet én látom csak így, de én szerintem Tello egy ilyen csere lehetne a csapatnál, hogy amikor nem megy a gólszerzés, és kell a gól, akkor fáradt védelmekre ráengedni, és előbb utóbb elfog menni. Nem kezdőbe követelem, de erre szvsz jó lenne, és nem ezt először írom le. Cserének, ha minden kötél szakad, mehet be.
ezt én is támogatnám, feltéve ha ő is így gondolja a jövőjét, mert azért máshol még így egydimenziósan is fontos játékos lehetne.
nem feltétlenül kell minden fiatalnak megváltani a világot, nem értem amikor sokaknál az az érv, hogy ezt más is lehozza.
lehet, de más pénzbe kerül, magasabb a fizetése, esetleg nem tud beilleszkedni, vagy feszültséget generál a jelenléte.
van egy kivételes akadémiánk, ahonnan olyan fiatalokat tudunk halászni, akik értik a játékunkat, ügyesek, intelligensek, és ha másra esetleg nem is, de arra bőven jók, hogy a peremember szerepre szánt légiósok pénzét megspóroljuk, és ez már egy óriási dolog, anyagilag, erkölcsileg is.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.08.04. 23:52:56

Akit megemlítenék a meccs kapcsán az Rafinha és nem a gólja miatt. Szorult helyzetben higgadtan tudott húzogatni és rendre jól meg is oldotta ezeket a helyzeteket. Jól látott a pályán, tetszett a mozgása is. Remélem többet fogom majd látni és fejlődőképes lesz.

JdS pedig tényleg elég jó kis játékos, de abszolút nem vkp poszton, ahhoz semmi köze nincsen. Nincs szerencséje mert ahol ő jó ott nem igazán juthat szerephez, pedig egy dologra van szüksége és az a játéklehetőség.

Montoya engem eddig nem tudott meggyőzni egyik meccsén sem a nagy csapatban.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Válasz küldése