Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.04.18. 15:13:42

Deus írta:Haverok tippelgetnek a mai meccsre:

1. 4-1 oda
2. 3-1 oda (egy 11est is kapnak ajándékba)

Mondtam nekik, hogy száradjanak le a májuk 8) az én tippem 1-2 lesz ide, vagy 1-1.
Azért én emlékszem arra, amikor 2-1-re nyertünk otthon, a visszavágóra összejöttünk a haverokkal egy meccsnézésre. Nagyrészt a Chelseanek szurkoltak, én meg arcoskodtam, hogy "ugyan, maradjatok már". Aztán 20 perc után nagy hallgatások közepette csak a sörömet kortyolgattam. (0-3) :oops: Aztán ugye 3-2, de sajnos a vége fájdalmas volt.

De olyan is volt, hogy Londonban nyertünk 2-1-re, Messi kiállíttatta Del Hornot, a visszavágó meg 1-1 lett, igaz a végén egyenlített csak Lampard. De talán ezek voltak a legsimább meccseink ellenük.

Aztán egy következő évben a csoportmeccseken Londonban kikaptunk egy brutális Drogba átlövéssel, otthon meg csak ikszeltünk.

Illetve emlékszem egy olyanra, amikor 3-1-re nyert otthon a Chelsea, mi meg a visszavágón hosszabbítás után 5-1-re, Figoval, Rivaldóval, de jó meccs volt. Ezt be is linkelem, annyira tetszett:
http://www.youtube.com/watch?v=cAMzGDzscb0
Ha jól emlékszem, a rendes játékidő végén, vagy a hosszabbításban Rivaldo kihagyott egy 11-est...aztán újból odaállt.

Aztán volt ez a múltkori Iniesta gól, részletek ismertek.

A lényeg: Én az összes meccs előtt/alatt erősebbnek éreztem a Barcát, de valahogy mindig nagyon kemény és szoros meccset játszottunk velük. Nem szeretem őket, na. Most is hasonlóra számítok, de továbbjutással.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.04.18. 14:45:11

Haverok tippelgetnek a mai meccsre:

1. 4-1 oda
2. 3-1 oda (egy 11est is kapnak ajándékba)

Mondtam nekik, hogy száradjanak le a májuk 8) az én tippem 1-2 lesz ide, vagy 1-1.
KépKép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.04.18. 14:30:42

Nincs szebb és magasztosabb, mint a pályán győzedelmeskedni. Ez lesz a megfelelő válasz.
Az is érdekes mondjuk, hogy az nso-n főoldalon jelentetnek meg egy ilyen cikket, vagy legalábbis hivatkoznak rá.
Szoros meccset várok, x-es eredménnyel vagy 1 gólos győzelemmel.
Avatar
Forcabarca8
Capitá del Barça
Hozzászólások: 747
Csatlakozott: 2005.02.01. 11:47:15

2012.04.18. 14:22:45

SuperMessi írta:Jó ha tudjuk hogy herék nélkül jöttünk a világra...
http://chelsea-fc.blog.nepsport.hu/arch ... la_awaits/
Érdemes végig olvasni és nevetni egy jót rajta.A srácnak tuti nem volt gyerekszobája :lol: van benne valami beteges gyűlölet a Barca iránt, a szurkolói iránt..Nem tudom, hogy sajnálni vagy beszélgetni kellene vele inkább.Leginkább az ellenfél tisztelete és elismerése hiányzik belőle (ismerős jellemvonás,ugye JM?).Jó azért tudni,hogy a Chelsea szurkolók nem nagy százaléka osztja ezen nézeteit a mélyen tisztelt szerzőnek...

A mai meccsen remélem nyerünk,handycappal raktam meg a csapatot,szóval két gólos győzelmet várok :wink: :lol:

FORCA BARCA :!: :!: :!:
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.04.18. 13:44:50

SuperMessi írta:Jó ha tudjuk hogy herék nélkül jöttünk a világra...
http://chelsea-fc.blog.nepsport.hu/arch ... la_awaits/
Én speciel ezen jót mosolyogtam! :D
Leírta olykor még humoros is volt, pl ezzel a herenélküliséggel, de szakmailag és nívó alapján is 0 írás volt!Elolvastuk, tovább kell lépni!

Estére én pont az előzmények miatt óvatosabb lennék, van 1 visszavágó hétvégén az idény legfontosabb meccse előttünk, nem szabad belemenjünk egy adok-kapokba a Chele ellen!
Egy 1:1el maximálisan kiegyeznék!
Keita szereplése nem lenne számomra meglepő, számítok nagy hazai rohamra az elején, meg kell fogni a meccset, s higgadtan türelmesen játszani, s nem nekünk kell kockáztatni!Idegenben lőtt gólt kell elérni, s szinte biztos vagyok fogunk gólt rúgni, akkor meg jók vagyunk!
Kép
Kép
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.04.18. 13:40:49

A sok okos ember nyugodtan gyűlölködjön csak. Akinek erről szól az élete, hogy egy 3 évvel ezelőtti meccs miatt idegeskedik, annak ennyi esze van. Emlékszem 1 évvel később sokkal nagyobb tévedéseket éltünk át az Inter ellen, de ma már szinte eszembe se jut az 2 meccs. Erre ezek még itt tartanak... De hát okoskodjon, meg szítsák a hangulatot, de amelyik csapat a pályán a labdarúgást fogja játszani, az a csapat a Barcelona lesz. Előfordulhat, hogy még nem fogjuk őket a földbe gyalulni (bár remélem így lesz), de hogy a klasszisbeli különbségek a 2 meccsen ki fognak jönni az is biztos. Aztán mikor a csapatuk 180 percig 9-10 emberrel védekezik a 16-osuk előtt, akkor majd leesik a tantusz, hogy a focik gólra játsszák. De hát ezt nekem kell magyarázni... Üssük szét őket :!:
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.04.18. 13:29:40

iszonyat milyen gyűlölet folyik ellenünk az utóbbi honapokban, hetekben...

remélem ma jo lesz a jatekvezetés, nem akarok semmi biroi tévedést a javunkra, mert ha nyerünk 5-0-ra, akkor is azt hallgathatjuk megint 2 évig h a masodik golunk les volt..

elég sok helyen láttam már tervezett kezdőt, meglep h fabregas játszik, simán pedritot tolnám helyette (persze lehet h igy is lesz)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MessiFan91
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2012.01.09. 12:01:39
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti, Románia

2012.04.18. 13:23:55

SuperMessi írta:Jó ha tudjuk hogy herék nélkül jöttünk a világra...
http://chelsea-fc.blog.nepsport.hu/arch ... la_awaits/
Nem tudom, ki írta a cikket, de a cikk írója agy nélkül jött világra...

Egyébként ma elégedett lennék egy 2-2-es vagy többgólos döntetlennel és akármilyen győzelemmel is.


"Melyik csapattól látunk olyat, hogy a legkisebb érintéstől is nyolcat gurulnak azt színlelve, hogy pokoli kínokat élnek át, miközben a csapattársai egy emberként vetik rá magukat a játékvezetőre?"

Pl. a Chelsea-től, Drogba a Napoli ellen :lol:
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2012.04.18. 13:05:57

Jó ha tudjuk hogy herék nélkül jöttünk a világra...
http://chelsea-fc.blog.nepsport.hu/arch ... la_awaits/
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.04.17. 19:54:01

Egyébként Super Cesc és Magico Pep nem most ad interjút? Biztos az ilyenkor megszokott sablont mondják, de azért kíváncsi vagyok. Már csak 1 nap. :D
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2012.04.17. 19:51:08

Bármely hozzászólás (továbbiakban: hsz), amely részben, vagy egészében káromkodást és/vagy off (a témába nem illő) jellegű megnyilvánulást és/vagy 1-2 szóból áll csak és/vagy túl sok hangulatjelet és/vagy személyeskedést tartalmaz, ill. tartalma hangulatkeltő, uszító jellegű AZONNAL TÖRLÉSRE KERÜL. A moderátorok ezen túl nem fogják javítgatni, egyből törlik a hsz-t. Vonatkozik ez arra is, aki beidézi az adott szöveget.

Éppen ezért megkérnénk minden jóérzésű fórumozót, hogy az ilyen jellegű hsz-ekkel NE foglalkozzon, ne válaszoljon rá, ne szóljon vissza neki. A moderátorok majd foglalkoznak vele. A tapasztalatok alapján egy-egy nem megfelelő stílusú/tartalmú hsz épp a reagálások alapján kap nagyobb figyelmet a kelleténél, azáltal, hogy tucatnyian beidézik azt, és kifejtik hasonlóan szépirodalmi stílusban véleményüket a hsz tartalmával, vagy a szerző értelmi képességeivel kapcsolatban. Erre semmi szükség sincs. Éppen ezért mostantól mind a szerzőt mind pedig a hsz-re reagáló felhasználókat szankcionálni fogjuk – természetesen nem ugyanolyan súllyal.


Ezt továbbra sem ártana figyelembe venni srácok.Arra pedig számíthatunk,h az elkövetkező hétben/hetekben meg fog nőni az olyan felhasználok száma akik csak a hangulatkeltés miatt regisztrálnak...
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.04.17. 19:44:58

Hő milyen tisztogatás van itt a fórumon. :D 1-2 kulturálatlan Chelsea drukker miket ki nem hoz a modikból. :D Aranyosak, de azért foglalkozzunk már a holnapi (Dinamo :D ) meccsel. Az én álom 11-emet már fölírtam, de úgy érzem az még a Chelsea ellen is elég tartalékos lenne. Úgyhogy inkább átformáznám egy kicsit a starting line upot.
Valdes-Alves, Piqué, Mascherano, Adriano-Xavi, Sergio, Fabregas-Alexis, Messi, Cuenca

Aztán csapjuk meg őket, mert nagyon kijárna nekik. Meg Messinek egy gólkirályi cím. Én bízom benne, hogy képes 20-at lőni. Remélem sikerülni fog.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2012.04.17. 14:04:56

papek89 írta:Az lenne jó, ha úgy nyernénk, hogy a bíró nélkül. Ne mocskoljanak minket a 3 évvel ezelőtti dolog miatt, mert mindenhol ezt olvasom, hogy minket tolnak a bírók. De amikor másik csapat kap segítséget akkor bezzeg az el van felejtve...Nem lehetetlen a győzelem, de vigyáznunk kell.
Még hogy nem lehetetlen! Mondod ezt úgy, hogy abszolút a Barca az esélyes :) Szerintem behúzzák a fiúk, a tippem 0-2. Visca!
Avatar
Barca96
Jugador del Barça
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2011.02.19. 22:03:54

2012.04.17. 12:00:03

Ha jól játszunk, akkor a bíró bármit is tehet, akkor is győzünk. És valamiért úgyérzem, hogy jól fogja vezetni a meccset.
”A bajnokságban nagyon nehéz dolgunk lesz, mert a Madrid nagyon jó állapotban van. De nyerjék meg ők maguknak, mi nem fogjuk még meg is lökni őket a cél felé.”
Avatar
papek89
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2008.12.07. 01:15:47
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.04.17. 11:56:00

Az lenne jó, ha úgy nyernénk, hogy a bíró nélkül. Ne mocskoljanak minket a 3 évvel ezelőtti dolog miatt, mert mindenhol ezt olvasom, hogy minket tolnak a bírók. De amikor másik csapat kap segítséget akkor bezzeg az el van felejtve...Nem lehetetlen a győzelem, de vigyáznunk kell.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.04.17. 11:55:41

barca99 írta:
Andris írta:ráadásul mi münchenit kaptunk, holott teljesen egyértelmű hogy a Bayernnek az az érdeke, hogy a Barca ne jusson tovább.
De ha 1860 München drukker, akkor pedig megpróbál a döntőbe fújni, hogy még véletlenül se nyerjen a Bayern. :D
Ezen de jót röhögtem...ma kevés is elég. :wink:

Tényleg fura, de nem hinném, hogy befolyásolná az összecsapást.
Ne is jussunk tovább, ha esetleg (megint) bírói részrehajlással vádolva jutunk tovább. Többre tartom ezt a csapatot annál, az elvárásom, hogy meggyőző játékkal jussunk tovább.
Avatar
Barca96
Jugador del Barça
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2011.02.19. 22:03:54

2012.04.17. 11:52:09

bzozo írta:Semmi para srácok!! a csappat jo formában van és ez csak azt jelentheti hogy győzniakarás már fél siker!!! a másik fele meg eldől a pályán!!

A győzelmünkért imátkozom és szurkolok a végsőkig amíg csak bírom mert ha nem így tennék nem lennék szurkoló!! ha mindenki megteszi azt ami a dolga akkor a csapatnak nem lehet probléma a Chelsea.
Én is teljes mértékben hiszek a Barca győzelmében. Szerintem mindkét meccset képesek vagyunk megnyerni. De azért ne becsüljük le a Chelseat, nehongy meglepődjünk. Visca Barca!
”A bajnokságban nagyon nehéz dolgunk lesz, mert a Madrid nagyon jó állapotban van. De nyerjék meg ők maguknak, mi nem fogjuk még meg is lökni őket a cél felé.”
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.04.17. 11:40:49

itt az utazo keret, semmi meglepő nincs benne, illetve, de örömmel konstatálom h afellay is bekerült :wink:

Víctor Valdés, Pinto, Oier (kapusok), D. Alves, Piqué, Fabregas, Puyol, Xavi, Iniesta, A. Sánchez, Messi, Thiago Alcántara, Mascherano, S. Keita, Busquets, Pedro, Adriano, Afellay, Cuenca, Bartra, Montoya, Tello (mezőnyjátékosok).
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
bzozo
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2005.11.28. 10:19:37

2012.04.17. 11:39:37

Semmi para srácok!! a csappat jo formában van és ez csak azt jelentheti hogy győzniakarás már fél siker!!! a másik fele meg eldől a pályán!!

A győzelmünkért imátkozom és szurkolok a végsőkig amíg csak bírom mert ha nem így tennék nem lennék szurkoló!! ha mindenki megteszi azt ami a dolga akkor a csapatnak nem lehet probléma a Chelsea.
VISCA EL BARCA
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2012.04.17. 10:37:58

kicsit tartok a cselzitől, mert anno di matteo volt az egyik legnagyobb zsugás, aki a premierlíg indulása után elfelejtette az angolokkal a kikkendras 'mit is' ?, és megtanította őket focizni. legalább olyan intelligens a focihoz, mint pep, de nálunk több a kiemelkedően jó zsugás, talán ezzel lehetünk beljebb.

jó az a messi - cselzi csatárok összehasonlítás :D
remélem, a mostani meccsen és a visszavágón is látszódni fog ez a különbség!
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Barca96
Jugador del Barça
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2011.02.19. 22:03:54

2012.04.17. 10:07:20

mess2009 írta:
geridoss írta:A végén résen kell lennünk...Nem tudom mikori adat (hónap), de a lényeg rajta van.

Kép
nem láttam még ilyen statisztikákat, de gyanítom, ha nagy átlagot merítenénk hasonló eredményt kapnánk, a meccseknek ebben az utolsó fázisában sok okból eshet több gól, ami a Barcát illeti sajnos még az első 10 perc is veszélyes, elég gyakran "be aludjuk".

Egyetértek, a Barca tény, hogy a mecccs első perceibe zavarodottan játszik, Real ellen multkor már a 10. mádodpercben is gólt kaphattunk volna, ha Higuain jobban lövi el a labdát. De nagyon ritkán fordul elő az, hogy bealszunk, remélem holnap nem fordul elő. Visca Barca!
”A bajnokságban nagyon nehéz dolgunk lesz, mert a Madrid nagyon jó állapotban van. De nyerjék meg ők maguknak, mi nem fogjuk még meg is lökni őket a cél felé.”
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2012.04.17. 09:31:16

Andris írta:ráadásul mi münchenit kaptunk, holott teljesen egyértelmű hogy a Bayernnek az az érdeke, hogy a Barca ne jusson tovább.
De ha 1860 München drukker, akkor pedig megpróbál a döntőbe fújni, hogy még véletlenül se nyerjen a Bayern. :D
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2012.04.17. 09:26:50

geridoss írta:A végén résen kell lennünk...Nem tudom mikori adat (hónap), de a lényeg rajta van.

Kép
nem láttam még ilyen statisztikákat, de gyanítom, ha nagy átlagot merítenénk hasonló eredményt kapnánk, a meccseknek ebben az utolsó fázisában sok okból eshet több gól, ami a Barcát illeti sajnos még az első 10 perc is veszélyes, elég gyakran "be aludjuk".
Avatar
papek89
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2008.12.07. 01:15:47
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.04.17. 09:20:47

Egyáltalán ne, lesz ez sétagalopp. Di Matteo összerázta a Chelseat, az utóbbi hetekben jól játszanak. Ha nem figyelünk oda, könnyen meglephetnek minket.
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.17. 08:21:02

Azért bírózok még egy kicsit.
Emlékeztek a Chelsea-Napoli hosszabbítására. Ez a német bíró elég rendesen fújt az angoloknak.
Ettől függetlenül le kell győznünk őket.
U.i.: Platini spanyol döntőt álmodott meg.
Válasz küldése