Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2012.02.16. 17:17:28

Deus írta:Shutter: bar azt nem ertem hogy miert szeretned a realt ujra. Nekem mar evekre eleg volt.

Nagyon remelem, hogy a bl -ben nem keruluk ossze veluk.
Hol olvastad, hogy a Realt szeretné? A Milanról volt szó.

Amúgy a Realt, ha kapnánk, akkor az lenne a jobb, ha nem a döntőben találkoznánk, mert 2 meccsen mi lennénk az esélyesebbek, ellenben a döntőben 50:50...

A legeslegjobb meg az lenne, ha a Real valaki ellen kiesne, még mielőtt velünk találkoznának. :mrgreen:

Szerk.: Egyébként, ha külön ágra kerülünk a 8 között, akkor elképzelni nem tudom, hogy ne Barca-Real döntő legyen. :P Persze én, már tavaly is megjósoltam a Barca-Chelsea finálét. :mrgreen:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára fcbarca0827 2012.02.16. 17:21:56-kor.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.02.16. 17:12:46

Shutter: bar azt nem ertem hogy miert szeretned a realt ujra. Nekem mar evekre eleg volt.

Nagyon remelem, hogy a bl -ben nem keruluk ossze veluk.
KépKép
Avatar
barca 1986
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2010.03.23. 14:44:08
Tartózkodási hely: Barcelona, Travessera de les Corts 82. / Nyíregyháza

2012.02.16. 16:58:34

shutterisland írta:
amúgy nem lenne rossz őket kapni, biztosan átmennénk rajtuk 2 meccsen.
a csoportban is 1 pontot szereztek ellenünk a 6-ból.
az tavaly volt + semmi sem biztos. lásd inter-példád :evil:
desde 07.05.1986. Steaua Bucharest - FC Barcelona
Avatar
barca 1986
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2010.03.23. 14:44:08
Tartózkodási hely: Barcelona, Travessera de les Corts 82. / Nyíregyháza

2012.02.16. 16:55:17

fcbarca0827 írta:
barca 1986 írta:Milannal mikor találkozhatunk, ha mindkét csapat továbbjut?
Köszi.
A 8 között sorsolnak ágakat.
áértem, tehát akkor már nincs szabály, jöhet nemzeten és csoporton belüli is.
desde 07.05.1986. Steaua Bucharest - FC Barcelona
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.02.16. 16:48:30

fcbarca0827 írta:
barca 1986 írta:Milannal mikor találkozhatunk, ha mindkét csapat továbbjut?
Köszi.
A 8 között sorsolnak ágakat.
amúgy nem lenne rossz őket kapni, biztosan átmennénk rajtuk 2 meccsen.
a csoportban is 1 pontot szereztek ellenünk a 6-ból.

persze minél könnyebb az út, annál jobb, szóval egy gyengébb csapat kényelmesebb lehet, de a nagyok közül (milan,bayern,real,chelsea/napoli,inter) talán őket fogadnám a legszívesebben.
nem azért, mert ők a leggyengébb nagycsapat, hanem azért, mert ellenük már 2 meccsen is bizonyítottuk, hogy át tudnánk rajtuk menni. (bár az interrel is jó volt a csoportkör, aztán kiejtettek :D )
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2012.02.16. 16:45:06

barca 1986 írta:Milannal mikor találkozhatunk, ha mindkét csapat továbbjut?
Köszi.
A 8 között sorsolnak ágakat.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
barca 1986
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2010.03.23. 14:44:08
Tartózkodási hely: Barcelona, Travessera de les Corts 82. / Nyíregyháza

2012.02.16. 16:44:01

Milannal mikor találkozhatunk, ha mindkét csapat továbbjut?
Köszi.
desde 07.05.1986. Steaua Bucharest - FC Barcelona
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2012.02.15. 18:25:11

kurdt írta:
Sérülés, kegyvesztettség, ilyesmi.
Nyártól elvileg Hamburgban zúzza (ingyen igazol át, mert lejár a szerződése).

Az ő karrierjének is csúnyán betett az, hogy nem lehetett ott a VB-n.
Ő volt az elsőszámú kapus Leverkusenben és a válogatottban is, és állítólag az is le volt pacsizva, hogy ő megy Manchesterbe, ha van der Sar visszavonul...

Aztán megsérült, elbukta a VB-t, elbukta a helyet a Bayer kezdőjében, elbukta a nagy kiugrást (az esetleges Manchesterbe költözést értem ezalatt) és minden bizonnyal marad neki innentől a Bundesliga erős középmezőnye, bár remélem, hogy nem így lesz...

Én még mindig tartom, hogy jobb kapus, mint Neuer, bár ő kétségtelenül bizonyított azóta, mióta az ölébe hullott a lehetőség...
Ezeket az eseteket soha sem értettem. Ha tényleg akkora tehetség, akkor hogyan tud egy hosszabb kihagyás után ennyire eltűnni? Elfelejtik? Elfelejt védeni?
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
MessiFan91
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2012.01.09. 12:01:39
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti, Románia

2012.02.15. 18:08:53

Végre egy idegenbeli meccs ahol jól játszunk. Legutóbb talán Madridban játszottunk ilyen jól idegenben
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.02.15. 18:07:15

Srácok nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de én piszkosul örülök a tegnapi meccsnek. Már nem is tudom, hogy mióta nem láttam azt, hogy relatíve ilyen pontosan játszunk és irányítjuk a játékot. Ennyit számít, hogy Iniesta (vagy Xavi) ott van a pályán. Fabregas játéka is nagyon tetszett, de Messi megint felükmúlhatatlan volt. Kövi meccsen Cuencát és Tellót a kezdőbe :!: :D
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2012.02.15. 17:45:53

bence-barca írta:Tegnap később kapcsoltam, h miért nem Adler van a kapuban... Meccs közben néztem, h ezt a Leno nevet nem is hallottam még, aztán jutott eszembe, h Adler miatt. Mi van vele? Sérülés, eltiltás?
Sérülés, kegyvesztettség, ilyesmi.
Nyártól elvileg Hamburgban zúzza (ingyen igazol át, mert lejár a szerződése).

Az ő karrierjének is csúnyán betett az, hogy nem lehetett ott a VB-n.
Ő volt az elsőszámú kapus Leverkusenben és a válogatottban is, és állítólag az is le volt pacsizva, hogy ő megy Manchesterbe, ha van der Sar visszavonul...

Aztán megsérült, elbukta a VB-t, elbukta a helyet a Bayer kezdőjében, elbukta a nagy kiugrást (az esetleges Manchesterbe költözést értem ezalatt) és minden bizonnyal marad neki innentől a Bundesliga erős középmezőnye, bár remélem, hogy nem így lesz...

Én még mindig tartom, hogy jobb kapus, mint Neuer, bár ő kétségtelenül bizonyított azóta, mióta az ölébe hullott a lehetőség...
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.02.15. 17:34:33

Az első félidőben nem sok hiányzott hogy elaludjak. Türelmesen játszottunk, a Leverkusen semmit nem akart kezdeni a labdával, de szerencsére sikerült gólt szereznünk. Messi pazar labdát adott. A 2. félidő már jóval jobb volt, több volt a területünk is, ugyanakkor a németek próbálkozásainál a legtöbb esetben nem voltam nyugodt, a védelem nem tűnt a legstabilabbnak. Helyenként már idéztük a jó formát, és alapvetően jó meccset játszottunk, jó eredménnyel, valószínűleg megvan a továbbjutás. A hétvégi meccshez képest nagyon sokkal jobbak voltunk, mit tesz egy kis akarás?! De ez még így is kb. egy középszerű teljesítmény, ennél sokkal több kell. Bízom benne hogy innentől már csak javulás következik ami a formánkat illeti!

Visca el Barca :!:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.02.15. 13:46:59

Bayer Leverkusen 1-3 FC Barcelona

9 perces videó a tegnapi meccsünkről. :wink: :)
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.02.15. 13:44:43

Tegnap később kapcsoltam, h miért nem Adler van a kapuban... Meccs közben néztem, h ezt a Leno nevet nem is hallottam még, aztán jutott eszembe, h Adler miatt. Mi van vele? Sérülés, eltiltás?
Avatar
barca2010
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2009.06.15. 11:01:33
Tartózkodási hely: Budapest

2012.02.15. 13:35:23

Mikaos írta:
tri_campeones írta: Nem tudom mi lenne a legjobb... ha a Real egyből megkapnánk vagy csak a döntőben... mondjuk egy El CLassico a döntőben elég dúrva lenne...
Jobb lenne előbb kapni őket. Két meccsen -szerintem- biztosan ütjük őket. Egy meccsen meg bármi történhet, ami szerencsésen a Real felé billenti a mérleget.

A tegnapi meccsel kapcsolatban még annyit mondanék, hogy a csapat fantasztikus dolgot produkált azzal, hogy a hétvégi letargiából teljesen tiszta fejjel, és nagyon fegyelmezetten legyőzték a Leverkusen-t.
Igen, mondtátok, hogy nem csináltak semmit a németek...kérdezem én: szoktak ellenünk bármit is csinálni a csapatok? :) Általában pontosan ugyanezt játsszák, mint ők, nagyon kevés a kivétel - talán egy szezonban, ha van 5-6 meccs, aminek nem ez a képe (és abból is a fele csak rajtunk múlik).
Így van! Én nagyon bízom a srácokban! Most kell a legjobban melléjük állni, mert most van rá szükség! Nem csak akkor kell verni a mellünket amikor megy a szekér! Most van egy kis visszaesés, de hamarosan jó úton lesznek!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva, de ha nyertek, a nevetek ÖRÖKRE fent marad.” Josep Guardiola (2009)

"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello

BARCA FOREVER!!!
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2012.02.15. 12:07:09

tri_campeones írta: Nem tudom mi lenne a legjobb... ha a Real egyből megkapnánk vagy csak a döntőben... mondjuk egy El CLassico a döntőben elég dúrva lenne...
Jobb lenne előbb kapni őket. Két meccsen -szerintem- biztosan ütjük őket. Egy meccsen meg bármi történhet, ami szerencsésen a Real felé billenti a mérleget.

A tegnapi meccsel kapcsolatban még annyit mondanék, hogy a csapat fantasztikus dolgot produkált azzal, hogy a hétvégi letargiából teljesen tiszta fejjel, és nagyon fegyelmezetten legyőzték a Leverkusen-t.
Igen, mondtátok, hogy nem csináltak semmit a németek...kérdezem én: szoktak ellenünk bármit is csinálni a csapatok? :) Általában pontosan ugyanezt játsszák, mint ők, nagyon kevés a kivétel - talán egy szezonban, ha van 5-6 meccs, aminek nem ez a képe (és abból is a fele csak rajtunk múlik).
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.02.15. 12:04:16

még egy el clasico -t semmiképpen nem akarom......

Remélem hogy másik ágra kerülnek, és ott kiütik.
KépKép
Avatar
tri_campeones
Jugador del Barça
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2011.09.08. 09:07:46
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.02.15. 11:33:21

salas9 írta:
tri_campeones írta:Kicsikét lemaradtam de a Leverkusen után megint sorsolás lesz kieséses szakaszban?
Igen, és ha jól tudom ott már az ágakat is kisorsolják a végéig. :wink:
Nem tudom mi lenne a legjobb... ha a Real egyből megkapnánk vagy csak a döntőben... mondjuk egy El CLassico a döntőben elég dúrva lenne...
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2012.02.15. 10:44:55

tri_campeones írta:Kicsikét lemaradtam de a Leverkusen után megint sorsolás lesz kieséses szakaszban?
Igen, és ha jól tudom ott már az ágakat is kisorsolják a végéig. :wink:
Kép
Avatar
tri_campeones
Jugador del Barça
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2011.09.08. 09:07:46
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.02.15. 10:42:39

Kicsikét lemaradtam de a Leverkusen után megint sorsolás lesz kieséses szakaszban?
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2012.02.15. 10:39:55

Szimpatikus csapat volt a Leverkusen, nem rugdalóztak, küzdöttek, hajtottak becsülettel! Az milyen volt már, mikor Messi bebőrözte a srácot, átemelte a kapus felett (sajnos) kapufára...utána mutatták a Leverkusen játékost, aki mosolyogva - kis túlzással - gratulált Messinek! Jópofa volt!
Örülök Messi góljának, ráfért a srácra, de mezőnyben is jó volt! Kicsit nekem továbbra is görcsösnek tűnik a csapat, hiányzik a frissesség, a könnyedség!
Sajnos hiába igazoltunk középre és előre is a nyáron, azért a sérülések miatt ott tartunk, mintha nem jött volna senki! Elől állandóan játszik Messi, de Pepet is meg lehet érteni, mert Pedro sokat volt sérült, és nincs éppen bombaformába, Alexis is kihagyott jó néhány meccset, Villa és Affelay meg hosszabb időre kidőlt! Tetszik vagy nem, de tényleg kényszerhelyzetben van Pep. És ne felejtsük el, hogy középen sem vagyunk túl sokan, hiszen Keita egy hónapig odavolt, Ini a fél szezonban szintén sérült volt, Xavival meg pontosan nem tudom mi van, de biztos nem a semmiért pihenteti!
A lényeg, hogy valószínű - bár én nem szeretem elkiabálni - , de a legjobb 8ban vagyunk, a következő körre meg remélem Messi már bombaformában lesz ismét, mint ahogy pályán lesz Ini és Xavi is! Akkor minden ok lesz! A bajnokság meg már elment, de azért nem ártana faragni a hátrányunkból a Reallal szemben, viszont ott lehet majd egy-két játékost pihentetni! Amúgy én nem szeretnék a Madriddal döntőzni a Bl-ban, mert egy meccsen bármi lehet! Szerintem két meccsből még mindig mi jönnénk ki jobban, szóval mondjuk egy Lyon után meccselhetnénk velük a döntőért! :-)
Hajrá Barca
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.02.15. 09:55:59

Stalkyard írta:
Lionel85 írta:Alvés gólpasszánál megijedtem. Azt hittem ellövi, erre olyan erővel adta be Messinek, azt hittem kilövő a stadionból. :D Nagyon kellett már ez a gól Leónak, talán ezzel beindul a gépezet! 6 meccsből 6 gól az idei mérlege a BL-ben!
Én úgy tudom, hogy ez volt a 7. gólja. :roll: Persze lehet, hogy tévedek.
És tényleg. Én egy tv által bemutatott statisztikát írtam, de tényleg 7 van neki. Valamit nem számítottak be ezek szerint neki.
Kép
Kép
Kép
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.02.15. 07:02:39

szerencsére jobb volt a helyzetkihasználás, de a védelem, ha nem hátul kell passzolgatni úgy, hogy az ellenfél csatára is a saját 16osánál védekezik, hanem esetleg feljönnek és letámadnak, akkor nagyon simán zavarba hozható. sokszor nem tudjuk kihozni a labdát, jobb esetbe valaki elkapálja, rosszabb esetbe meg az ellenfél labdát szerez a kapunkhoz viszonylag közel. aztán ha mákunk van, akkor puyol vagy masche tud egy olyat szerelni, ahol a másodperc töredékén múlik, hogy odaérnek e. aggasztóan hamar kapunk gólokat, ha az ellenfél rájön, hogy nem feltétlen kell teleszart gatyával végigjátszani a meccset. a real pl. pillanatok alatt jött vissza 2-0ról legutóbb, de lassan a kisebb csapatok is képesek egy jól megszervezett hatékony letámadásra, aminek a tabellán látszik is az eredménye. tegnap a leverkusen elba$zta, mert 1-1nél megint visszaálltak, amit nem is értettem, hisz a letámadásuknak 7 perc alatt meglett az eredménye. nem azt mondom, hogyha végig csinálják (ha végig bírják egyáltalán) az agresszív focit, akkor tegnap nyertek volna, de tuti nem lett volna ilyen sima a vége.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2012.02.14. 22:48:49

Meglepően sima meccs volt ez a korábbi évek szenvedéseihez képest. Nem rossz csapat ez a Leverkusen, de egyetlen fineszes játékost sem láttam köztük, a robotolás pedig ezen a szinten már kevés. Volt 1-2 szép adogatásuk, de a komolyabb helyzeteiket is inkább mi hoztuk össze nekik. Szerencsére végig sportszerűen játszottak, komolyabb keménykedésbe nem mentek bele, talán épp ezért is lett ez a meccs ennyire sima. Innen már negyedgőzzel is be kell ezt húzni, gyanítom, hogy nagyobb izgalom lesz a következő kör sorsolása, mint a visszavágó.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2012.02.14. 22:47:52

Lionel85 írta:Alvés gólpasszánál megijedtem. Azt hittem ellövi, erre olyan erővel adta be Messinek, azt hittem kilövő a stadionból. :D Nagyon kellett már ez a gól Leónak, talán ezzel beindul a gépezet! 6 meccsből 6 gól az idei mérlege a BL-ben!
Én úgy tudom, hogy ez volt a 7. gólja. :roll: Persze lehet, hogy tévedek.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Válasz küldése
cron