Bajnoki Mérkőzések 22-23

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
1st.BARCA
Barça C
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2011.12.03. 15:44:05

2011.12.11. 10:46:27

Sziasztok!

A karácsonyi ajándékom, már meg van a fiúktól! :D
Mindenki a Real Madridot tartotta favoritnak, de még is nyertünk! :D
Végre vissza kerültünk a trónra.
A sevilla meg remélem elüti a 3 ponttól a "nagy" Real Madridot! :)
A táblázat élén mi vagyunk, hiába voltak a számolgatások, 6 pont akár 9 pont.
Meg mutattuk a tegnapi napon a világnak, miért is hívnak minket FC Barcelonak!


FORZA BARCA!!!

A meccs előtt, Fifa11-en játszottam a PSP-én. Atletico Madrid ellen idegenben.
(Legenda nehézségen)
Azt kívántam ez legyen a Real ellen az eredmény. Nos az 1 gólt én kaptam, tiszta ideg voltam...... Aztán rúgtam 3-at! 1-3 lett a meccs! :D
Tudom túl sok köze nem volt az igazi meccshez, de gondoltam megosztom! :)
TE QUIERO BARCA
Avatar
Piqué
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2010.11.17. 21:57:26

2011.12.11. 10:36:20

Szerintem mellőzhetnénk ezt a hátul szórakozást,mert párszor szívbajt hozták rám a fiúk.Ha nem adjuk a Madridnak az első gólt akkor még ennyi esélyük se lett volna,mert annyira veszélytelenek voltak a kapura.1 Cr lövés+fejes aztán ki is fújt a gólhelyzetek száma.Jól játszott a csapat,uraltuk a meccset,ennyi kell! :D
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2011.12.11. 10:27:22

az a helyzet, hogy vagy beállnak majd hátul favágás és onnan gyors kontra, vagy megpróbálják a letámadást, ami kb. 20-25 percig megy, aztán a félidő végén mindíg jön a Barca gól, a meccs utolsó 20 percében meg a többi, addigra a Madridisták már csak ténferegnek a pályán... :lol:
ez volt a 6-2-nél és az idei szuperkupa meccseken, az előző forgatókönyv meg a tavaszi klasszikusokon... nagyjából ennyi Mourinho... a "legnagyobb edző, a nagy taktikus" :D
ha megmarad a Real előnye, akkor a Nou Campban egy bekkelő unalmas meccset fogunk látni, ha esetleg fordul a kocka, akor megint egy sok gólos Barca diadal... más nem lehet!!!!! 8)
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2011.12.11. 09:52:19

Én tegnap eléggé kétségbe voltam esve abban a huszadik másodpercben bekapott góltól. De továbbra is tartottam magam ahoz, hogy kb az első félidőben tudja csak a Madrid tolni ezt a letámadó stílust ami egy gólra elég is lesz. Így is lett. Aztán a szerencse is besegített. :?
Avatar
AndrésGerardHernandez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.02.19. 19:06:40
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

2011.12.11. 09:49:10

Egy kis szünet után újra itt! (Átálltam a reálosok közé, csak mivel kikaptak, visszajöttem :wink: )

Nem igazán értettem a meccset megelőző hangulatot "szurkolói" részről. Nem volt itt semmi probléma. A margitnak nem volt sokkal több köze a végeredmény kialakulásában, mint eddig általában. Az, hogy szorosabb volt, véleményem szerint csak a pálya és a szakadó eső miatt látszódhatott, csúszkáltak a srácok rendesen. De azért ennyi nem gondolhatjuk komolyan, hogy megfoghatja a Barcát!

A mérkőzés nekem nem hozott sok váratlant, pont erre számítottam: Az eleje káosz, még a bekapott gól is benne van, aztán (a mentális erő miatt) kézbe veszik a dolgokat szeretett játékosaink és nyernek.
Az egyetlen meglepetés számomra a kirívó szabál... - (khmm...) bocsánat félreütöttem - a szokásos húsfeldolgozás fehér uniformisban, a fővárosi őstermelői szövetkezet részéről című felvonás elmaradása.
Osztom Műr*ngyó mester gondolatát, szerencse hogy nem ideális körülmények között futott össze a két csapat, mert akkor (a látottak alapján) megint 0-4/5 és úgy valószínűleg nem maradt volna horror jelenetek nélkül a mélyen tisztelt publikum sem. Igaz Józsi, de a szerencse már csak ilyen piszok egy dolog.

A kommentárról csak annyit, hogy bírom a két spanyol-szakit (Farkas,Horváth), de hogy végigpofázta a meccset statisztikával, meg "ha minden így maradna"-val a 20. mp-től, az már bőven sok volt. Az internet korát éljük (vagy mi), akit annyira rohadtul érdekelnek az adatok, meg a rekordok, járjon utána, én megelégednék vele ha csak leközvetítené és nem akarna minden szót és gondolatot beletölteni a közvetítésen keresztül az ember fejébe, mert így rontja a cselekmények hangulatát. Háttérzaj nélkül, meg nem igazi a meccsnézés, ezért nem némítok.

Ja és visszaolvastam, bocsi a trón a bajnoké, nem az éllovasé. Csak, hogy ebbe is beleokoskodjak.

Még mindig: HAJRÁ BARCA!!!
Manheim István
Barça B
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2007.09.16. 18:37:30
Tartózkodási hely: Budapest

2011.12.11. 09:38:40

mindorokke_barca írta:
a madridisták szerint a szerencse döntött,
Ne keltsd a feszültséget mert ez nem igaz. Csak a szokásos félnótás réteg szerint múlt a szerencsén. 10ből 8-9en elismerően vélekednek irányunkba vagy önmagukat szidják, de semmiképp sem az a jellemző, hogy a szerencsét okolnák.

Szerencse? hát az is volt ,de az első gólnál is amit mi kaptunk
Az igazság az hogy ilyenkor kicsi dolgok döntenek,és tegnap nem CR napja volt az biztos..2 totális helyzetet tolt el...ennyi mi meg megoldottuk a lehetőségeket
dali
Jugador del Barça
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2006.03.04. 09:38:52
Kapcsolat:

2011.12.11. 09:23:37

Köszönöm Barcelona ezt a csodálatos szülinapi ajándékot.Ez a győzelem megkoroonázta a tegnapi bulit :D Special five szerint az 5:0 is csak egy pecches meccs volt, így most se vártam mást tőle :wink:
Pep fantasztikus a csapat zseniális, s hogy nem dominált nem játszott végig toppon a csapat, kiváncsi lennék hány csapat a Barcán kívül tudna így játszani a mostani Madridddal szemben.
Kicsit a meccshez, ha Pep ezt a három védős rendszert komolyan gondolja a jővőre nézve,
meg e nélkül is el kellene kezdeni beépíteni Puyi helyére egy középső védőt, ha megsérül befejezi nincs igazán alternatíva kellő mecccs tapasztalattal,Mascheránót bármenyire tisztelem elismerem nem az.
De most inkább ünneplem az újabb nagy győzelmet.Csütőrtökön jöhetnek az arabok:)
SEMPRE BARCA!
Hova tűnnek a szavak, amiket kiradírozunk?
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2011.12.11. 09:14:23

a madridisták szerint a szerencse döntött,
Ne keltsd a feszültséget mert ez nem igaz. Csak a szokásos félnótás réteg szerint múlt a szerencsén. 10ből 8-9en elismerően vélekednek irányunkba vagy önmagukat szidják, de semmiképp sem az a jellemző, hogy a szerencsét okolnák.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2011.12.11. 06:57:43

Őszintén nem hitem volna,de ez a csoda volt. A jobbik nyert a többi duma.
Messi szédületes volt a hátán vitte a csapatot, az első félidőben különösen. Robotolt. És ilyenbalszerecsés kezdés után ekkorát forditani nem semmi.
Csak ilyen akarás maradjon végig- ha lehet.
Fecó
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2011.12.11. 02:34:37

Messa írta:Mindig azt mondják, hogy a győzelmet nem kell magyarázni, hát ez most hatványozottan igaz. Itt nincs mibe belekötni. Tisztán jobbak voltunk, s bár elismerem, jócskán javult a Real, és rám is ijesztettek az első félórában, a világ legjobb csapata jelenleg még mindig mi vagyunk!

Visca Barca! 8)
Engem egyáltalán nem győzött meg a Real a mai játéka alapján. A gólon kívül egyetlen komoly ziccerük volt az első félidőben, meg pár kósza próbálkozás, de a nagy tüzijáték elmaradt. Ennél még a Valencia vagy a Bilbao is többet mutatott egy félidő alatt. CR fejese és Benzema lökete a második félidőben szintén komoly helyzet volt, de azért magunk között szólva ez szerintem igencsak sovány egy hazai pályán játszó sztárgárdától. Én azt vártam (főleg 1-0 után), hogy a füvet is szétharapják legalább az első félidőben, de ez valahogy nem ment nekik ma.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2011.12.11. 02:28:41

én is leírnám a véleményem :)

a madridisták szerint a szerencse döntött, ez nyilván nem igaz, hiszen az első gól legalább annyira bohóc volt, mint a marcelo féle.

összességében megérdemelt a győzelmünk, mert fejben jobban ott voltunk, és ha hozzávesszük, mekkora pofont kaptunk a középkezdés után egyből, akkor külön ki kell emelni ezt a diadalt.

értékelném a játékosokat....

valdes : megbocsájthatatlan, hogy ekkorát bakizott, igazából sosem értem meg, miért nem lehet felrúgni, ha szorul a hurok.
ettől függetlenül alig volt dolga a meccsen, sajnáltam volna, ha az ő hibájából veszítünk ma pontot. 5/10...

abidal : nem volt rossz a fiú, bár voltak bizonytalanságai. 7/10

puyol : ez az ember tényleg egy félisten, 34 évesen akkorát focizott megint, mint ide okány...és hogy mikor kaptuk azt a szerencsétlen gólt, egyből hajtotta a többieket...parádéé capitano! 9.5/10

pique : jól játszott, körül-belül abidallal sorolnám egy lapra 7/10

alves : nagyott játszott az ördögpofa, elöl is sokszor feltűnt, a gólpasszánál meg rácáfolt arra, hogy mennyire nem tud beadni. 8/10

busqets : lehozta a meccset sallangmentesen, hozta a szintet. 7/10

xavi : jó volt a maestro, és bár nem volt ugyan kiemelkedő meccse, mivel a 2. gólban elévülhetetlen érdemei vannak, jár a 8/10.

iniesta : ez a pali...ez ez...parádé, amit csinál...finom cselekkel hogy elküldte az embereit :shock: khedira is kapott egy pici esernyőt...zseni, nagyot focizott... 9/10

fabregas : ugyan sokszor picit eltűnt szerintem (különösen a 2. félidőben) de összességében jó volt, a gólja pedig nagyon fontos pillanatban érkezett, s döntötte el a meccset. 8/10

messi : ma ugyan nem volt főszereplő, de az első, és a harmadik gólban is aktív szereplő volt...amit ma lehozott, az nem a legjobb messi volt, de ez így is fantasztikus teljesítmény...amikor ő szerelte di maria-t a 16-osunknál, az különösen tetszett...a reklamálás, és aztán a piros lap kockáztatása miatt viszont haragszom picit. 8/10

alexis : ejj, ez a pali...örültem, mikor megvettük, most sem kevésbé vigyorgok, hogy itt van...hihetetlen nehéz szituból rúgta el azt a labdát, amúgy pedig mezőnyben sokat dolgozott, úgy érzem, megvan messi mellé a 2. számú biztos pont a támadósorba idén. 8.5/10

a csapat pedig ismét megmutatta, hogy fejben, és magabiztos labdajáratásban nincs gond, jól kezeltük a helyzetet, és bár a 20. mp-ben elküldtem a 'csába mindenkit, most azt kell mondjam : MÉG MINDIG MI VAGYUNK A VILÁG LEGJOBB CSAPATA...és ez nagyon nagy boldogsággal tölt el.

imádlak, barcelona. :oops:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.12.11. 02:23:48

akár ugy is felfoghato a mai meccs, hogy az egyeni teljesitmenyek dontottek... én nem akarom bantani a madridistakat, de amig ilyen marcelo, khedira, özil, coentrao félék alkotjak a csapat gerincét, hát hogy is mondjam... a barcehoz képest joval gyengebb a keret... murinnyo csinalt egy jo csapatot, amiben van egy ronaldo aki képes eldonteni meccseket... és ennyi... és ez még jo pár évig igy is marad! :wink:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.12.11. 02:12:11

Kissé illuminált állapotban, de megpróbálom leírini ezt. A csapat remek volt, meg van a győzelem. A meccs maga nem volt fenomenális, de a lényeg a győzelem.
Visca el Barca!
"And my heart will leave you never."
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3803
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2011.12.11. 01:02:24

Mindig azt mondják, hogy a győzelmet nem kell magyarázni, hát ez most hatványozottan igaz. Itt nincs mibe belekötni. Tisztán jobbak voltunk, s bár elismerem, jócskán javult a Real, és rám is ijesztettek az első félórában, a világ legjobb csapata jelenleg még mindig mi vagyunk!

Visca Barca! 8)
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.12.11. 00:53:32

HAnonymus írta:
Ilúvatar írta:...

Szépen fogok aludni ma este, az fix.
Pedig te voltál aki a Getafe-meccs közben lehulladékoztad a csapatot.
Azok is voltak. Nem értem hol itt a gond?

Getafe ellen hulladékok voltak, most meg sokkal jobbak voltak. Ennyi.
KépKép
Avatar
puma
Barça B
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2009.03.08. 11:10:36
Tartózkodási hely: Bp

2011.12.11. 00:52:05

Sziasztok! Hát nem gondoltam volna, hogy így nyer a csapat. Persze bíztam bennük, de az előző meccseken nem volt ilyen küzdeni akarás a csapatban. Mindenesetre nagy gratu nekik! Nagyon komoly meccset húztunk be, remélem ez a forma kitart pár hónapig.
A madrid pedig lehet, hogy jobb mint tavaly, de engem ezen a meccsen nem győztek meg róla.
Sempre Barca
tiborpapp
Barça B
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2007.02.11. 17:59:22

2011.12.11. 00:48:48

Slither írta:
sziryboy írta:
Slither írta:Hát megint nincs sok mozgás nálunk...
Fabre és Ini helyet cserélhetne, mert Andris nagyon nincs játékban, Cesc meg gyenge középen. Busi helyett is jöhetne Masc, mert semmit nem szűr a színészünk.
Te meg miről beszélsz :?:
Itt az 1. félidőről volt szó. :roll:
És amint Ini visszább/beljebb lépett, egyből jobb is lett, sőt a 2. félidő legjobbja. Mondjuk Fabre még így is csak egy árnyékember volt, de legalább gólt fejelt ha már elől volt.
Hat Busi hatalmasat jatsztott, ha valaki kilepett a vedelembol akkor egybol belepett a helyere, nagyon tudja hogy mit kell csinalnia. Iniesta nincsenek szavak, Messi, Xavi pedig hoztak amti mindig(respect). Sanchez hatalmas volt. Hala madrid! :lol:
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2011.12.11. 00:38:59

bali 15 írta:Mourinhot komolyan mondom nem értettem.
Ronaldo egyértelműen szenved. Erre az egyik legjobb formában lévő játékost, Di Mariát hozza le.
Lass rohadtul jó volt. Talán a történelemben először Messit is sikerült valakinek teljesen tisztán szerelni. Erre a helyébe hozza a Barca ellen folyton [auto_cenzúra] Khedirat.
Azon pedig a garantáltan tátva marad a szám, hogy José azt sem veszi észre, hogy Ronaldo egyszerűen képtelen már egy szabadrúgás elvégzésére..., de nem, lője csak ő.... :shock:
- hááát én annyira nem bánkódom......, egyébként szvsz. nagyon hiányzott náluk egy jó formában lévő CR, aki karmesterként szabta volna a játékot, DE! az Hala' isten :lol: bent maradt az öltözőben!
Mondjuk amit Valdes és Busquets a pályán művelt az is tragédia volt!! :cry:
Mindezek ellenére nagy grta! a csapatnak, szépen talpra álltak és behúzták a meccset! Alexis nagyon jól tolta ma is......, nálam már behozta az árát!
HAnonymus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1407
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:57:32

2011.12.11. 00:37:17

Ilúvatar írta:...

Szépen fogok aludni ma este, az fix.
Pedig te voltál aki a Getafe-meccs közben lehulladékoztad a csapatot.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.12.11. 00:27:09

ez az el clasico győzelem HATALMAS mentális lökést ad a Klub VB -hez.

Mert ugye az nem mindegy, hogy miként utazunk ki Japánba: kikapva vagy győzve. (döntetlen esetében meg semleges feelinget ad)

Még mindig nehezen fogom fel, hogy nyertünk. :shock: kb egy hónapja azt szajkóztam, hogy nem lesz esélyünk, maximum egy X -et bírunk kihozni (azt a szerencsétlen haveromat is rádumáltam, hogy X -et rakjon a tippmixen, erre most miattam bukta a lét :D De nem érdekel, lényeg az hogy NYERTÜNK! )

Szépen fogok aludni ma este, az fix.
KépKép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2011.12.11. 00:22:12

sziryboy írta:
Slither írta:Hát megint nincs sok mozgás nálunk...
Fabre és Ini helyet cserélhetne, mert Andris nagyon nincs játékban, Cesc meg gyenge középen. Busi helyett is jöhetne Masc, mert semmit nem szűr a színészünk.
Te meg miről beszélsz :?:
Itt az 1. félidőről volt szó. :roll:
És amint Ini visszább/beljebb lépett, egyből jobb is lett, sőt a 2. félidő legjobbja. Mondjuk Fabre még így is csak egy árnyékember volt, de legalább gólt fejelt ha már elől volt.
Galen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2011.01.15. 14:26:06

2011.12.11. 00:21:50

A második félidőben Iniesta levegőhöz jutott, meg is lett az eredménye...

valdes: 5

Alves: 8

Puyol: 9 ( nem kérdés...

Pique: 9 ( visszatért végre)

Abidal: 8 remekül nyomta, főleg a megelőzései és a tisztázásai, légtérben meg hű...

Xavi: 8 az első félidőben kikapcsolták a másodikban éreztem, hogy mi volt a szerepe

Iniesta: 9 csak azért nem 10, mert az első félidőben levették a pályáról. De a második félidő.. EMBERTELEN

Busi: Jól szűrt bár nekem ma ő volt a leghalványabb 7 pont.

Fabregas: 7 A gólján kívül sok emlékezetes nem maradt meg.

Messi: Az első félidőben ő volt a középpályán az egyetlen aki képes volt áttörni a madridon. Sok labdát adott el, pihentetni kellene és kicsit frissülni fejben is. Ennek ellenére hajtott és nagyon KÖZÉPPÁLYÁSSÁ vált amikor kellett. 9

Alexis: 10 Az a gól... De a legnagyobb értéke a munkabírása. A 16-osunknál labdát szerez majd 30 mp- múlva már az ellenfél védőit cidrizteti... Fejben kell kicsit higgadtabbnak lenni és azt hiszem pár évre megoldódott a gondunk elől..


Cserék: Keita. hozta amit kell 7

Villa: 5 szerintem semmit nem tett hozzá.

Pedro: 6 sok mozgás és "késleltette" a madrid passzjátékát a helyezkedésével.
Zolika10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2007.07.26. 21:16:01

2011.12.11. 00:21:08

szücsi14 írta:nem értem miből gondolta a madridi rendőrség,hogy a szökőkúthoz megyünk majd ünnepelni??? :D :D :D miért kellett nekik lezárni??? :D :D :D
Mert halakat elepítettek bele, és nem akarták, hogy a sok okos ember kihalássza.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.12.11. 00:21:01

Hát...nehezen találok szavakat. Lényegében nyugodtan, főleg a 2. félidő alapján különösebb kérdés nélkül megvertük 2 góllal a Real Madridot a szentélyükben, immár 4. éve nem képesek mit kezdeni velünk. Nem is tudom ezt így elhinni, pedig mégis igaz...főleg 1-3 után jött ki a nagy különbség, nagyon szembetűnő volt. A Madrid az első félidő feléig volt képes úgy-ahogy uralni a meccset, kellett ehhez VV óriási hibája is. Óriási az, hogy egy 20. mp-ben kapott gól, illetve egy ilyen elképesztően hajtó ellenfél ellen is fel tudtunk állni, meg tudtuk fordítani és végül is simán megnyerni a meccset. Ronaldo nem is értem, hogy szeretne a világ legjobbja lenni, miközben még csapaton belül is lekörözi Di Maria és Benzema is. Meglepő, hogy nem volt balhé, voltak paraszt szerelések, az első félidőben Alves és Alexis is túlfűtve, bunkó módon játszott, a másodikban azonban mindketten lehiggadtak, és kihozták magukból, amit ki lehetett.

Meglepő még, hogy átálltunk 3 védős rendszerre, és működött! Puyol-Piqué-Abidal hátul, előttük Busi, Ini és Alves is visszazárt, középen Xavi, míg Alexis sem húzódott ki a szélre, inkább középről próbált meg veszélyeztetni a gyorsasága révén. Ő és Cesc is óriási igazolás, ezt most is bizonyították :) Könyvet tudnék írni most az érzéseimről és gondolataimról, de most inkább nem teszem :) Csak szimplán gratulálok a srácoknak, mérhetetlenül büszke vagyok rájuk. Visca el Barca i Visca Catalunya!
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2011.12.11. 00:20:55

Mourinhot komolyan mondom nem értettem.
Ronaldo egyértelműen szenved. Erre az egyik legjobb formában lévő játékost, Di Mariát hozza le.
Lass rohadtul jó volt. Talán a történelemben először Messit is sikerült valakinek teljesen tisztán szerelni. Erre a helyébe hozza a Barca ellen folyton [auto_cenzúra] Khedirat.
Azon pedig a garantáltan tátva marad a szám, hogy José azt sem veszi észre, hogy Ronaldo egyszerűen képtelen már egy szabadrúgás elvégzésére..., de nem, lője csak ő.... :shock:
Válasz küldése