Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2011.05.27. 21:41:21

....csak bízok benne, hogy a politika nem szól bele a meccsbe...ami most Barcelonában folyik.......és egy esetleges győzelem után (több) százezres tömeg csatlakozhat.....MEGKOCKÁZTATJÁK??????...nem hiszem....

( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

....de 4:1-es győzelmet tippeltem mert ennyivel jobbak vagyunk....Visca.....!!
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.05.27. 21:17:50

visca el barca írta:van már vmiféle kezdo a lathataron?

jo lenne tudni a védelemmel mi lesz. kivancsi vagyok h alves és pique mellé ki kerül be. remélem balra abidal, kozepre puyol, és nem az lesz h puyol balon masche meg középen
Hát...

A világ összes Barca drukkere aláírná ha tuti lenne hogy a régi Abidal tér vissza. De ilyen kevés meccsel Bl döntőt szerintem nem fog játszani. Puyolt láttuk a madridi odavágón meccshiánnyal visszatérni és brillírozni.

Úgy vélem hogy Mascheranonak kéne kezdenie hátul.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
sneco7
Capitá del Barça
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2006.01.31. 10:59:48
Tartózkodási hely: Föld nevű bolygó

2011.05.27. 21:11:43

Tocy írta:
sneco7 írta:Valaki meg tudná nevezni a teljes utazó keretet? Csak,mert valahol olvastam,h 24 fős kerettel utaztunk,de valahogy csak 23 játékost bírtam összeszedni :) Azért érdeklene,mert azon gondolkodtam,h vajon Pep kiket fog kihagyni a 18-as keretből a döntőn. Ugye egyedül Pinto,aki biztos illetve szerintem Fontás,Thiago és Jeffren,de akkor is van még 1 vagy 2 ember,aki mindenképp kimarad....szerintetek? Maxwell? Vagy Milito? Esetleg más?
Valdés, Oier, Alves, Adriano, Piqué, Puyol, Abidal, Maxwell, Milito, Mascherano, Busquets, Keita, Xavi, Iniesta, Pedro, Jeffren, Afellay, Messi, Villa + Thiago, Fontás, esetleg Mino 3. kapusnak ez csak 22. kit hagytam ki? :D
Bojant :) Akkor nekem Mino maradt ki,nem gondoltam,h vittük őt is 3. kapusnak...viszont akkor ki marad ki szerintetek? 5-en maradnak ki: Mino, Thiago, Fontás, Jeffren és ki lesz az 5-ik az alapkeretből? Nekem Milito és Maxwell tűnik esélyesnek...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.05.27. 21:00:41

van már vmiféle kezdo a lathataron?

jo lenne tudni a védelemmel mi lesz. kivancsi vagyok h alves és pique mellé ki kerül be. remélem balra abidal, kozepre puyol, és nem az lesz h puyol balon masche meg középen
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.05.27. 20:48:01

sneco7 írta:Valaki meg tudná nevezni a teljes utazó keretet? Csak,mert valahol olvastam,h 24 fős kerettel utaztunk,de valahogy csak 23 játékost bírtam összeszedni :) Azért érdeklene,mert azon gondolkodtam,h vajon Pep kiket fog kihagyni a 18-as keretből a döntőn. Ugye egyedül Pinto,aki biztos illetve szerintem Fontás,Thiago és Jeffren,de akkor is van még 1 vagy 2 ember,aki mindenképp kimarad....szerintetek? Maxwell? Vagy Milito? Esetleg más?
Valdés, Oier, Alves, Adriano, Piqué, Puyol, Abidal, Maxwell, Milito, Mascherano, Busquets, Keita, Xavi, Iniesta, Pedro, Jeffren, Afellay, Messi, Villa + Thiago, Fontás, esetleg Mino 3. kapusnak ez csak 22. kit hagytam ki? :D
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.05.27. 20:45:32

Dantes írta:Szerény véleményem szerint a kapus, és a védelem kb. hasonló szinten mozog mindkét csapatnál. A középpályán mi, a csatárok tekintetében talán ők az élesebbek...mindkét oldalon borzalmasan hithű edző áll....ÁLOMDÖNTŐ!!!

Győzzön a jobb!!!

(Reményeim szerint holnap Villa GÓLOKKAL fog dönteni a javunkra!)
A Rooney-Berbatov-Chicarito 3-as 56 gólt lkőtt idén minden meccset figyelembe véve. Messi lőtt egyedül 52-őt és a Messi-Villa-Pedro 3-as, pedig 95-öt. Mi lett volna, ha Villa és Pedro az utolsó 15 fordulóban formában játszik? Bár nekem Pedro játéka tetszett, de a gólok nem igazán jöttek neki sem.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
sneco7
Capitá del Barça
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2006.01.31. 10:59:48
Tartózkodási hely: Föld nevű bolygó

2011.05.27. 20:42:55

Valaki meg tudná nevezni a teljes utazó keretet? Csak,mert valahol olvastam,h 24 fős kerettel utaztunk,de valahogy csak 23 játékost bírtam összeszedni :) Azért érdeklene,mert azon gondolkodtam,h vajon Pep kiket fog kihagyni a 18-as keretből a döntőn. Ugye egyedül Pinto,aki biztos illetve szerintem Fontás,Thiago és Jeffren,de akkor is van még 1 vagy 2 ember,aki mindenképp kimarad....szerintetek? Maxwell? Vagy Milito? Esetleg más?
Dantes
Jugador del Barça
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2008.10.10. 13:04:30

2011.05.27. 20:38:13

Szerény véleményem szerint a kapus, és a védelem kb. hasonló szinten mozog mindkét csapatnál. A középpályán mi, a csatárok tekintetében talán ők az élesebbek...mindkét oldalon borzalmasan hithű edző áll....ÁLOMDÖNTŐ!!!

Győzzön a jobb!!!

(Reményeim szerint holnap Villa GÓLOKKAL fog dönteni a javunkra!)
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.05.27. 20:13:02

Initom írta:
Messithebest írta:
ozsimiki írta: Ettől függetlenül az ilyen nyilatkozatok hülyeségek,és nem kellenek.

Eléggé objektív tudok lenni a témában,mert az összes BARCA meccs mellett, majdnem az összes M.U.s-t is láttam az utóbbi években.
Ezesetben picit mesélhetsz, MU taktikája, erősség, gyengeség stb. :)
Stabil védekezésből gyorsan mennek át támadásba,főleg a széleken Nani és Valcencia,ám Giggs és Park se kutya.Rooney,és borsócska meg az alapvonalról 3 védő mellől is képes kapura törni !
Középközépbe inkább rombolnak mint építenek,Scholes-t nem kell bemutatni,Fletcher és Carrick is hasonló!

Én így küldeném fel a Mu Középpályát:
---------Fletcher/Carrick---Giggs--------
Valencia-------------------------------Nani

Elöl pedig a Chicarito,Wayne páros!
Jobbon hátul véleményem szerint Rafael lesz!

Remélem nem gond ha én válaszoltam :D
Természetesem nem, és köszönöm.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2011.05.27. 19:52:43

Messithebest írta:
ozsimiki írta: Ettől függetlenül az ilyen nyilatkozatok hülyeségek,és nem kellenek.

Eléggé objektív tudok lenni a témában,mert az összes BARCA meccs mellett, majdnem az összes M.U.s-t is láttam az utóbbi években.
Ezesetben picit mesélhetsz, MU taktikája, erősség, gyengeség stb. :)
Stabil védekezésből gyorsan mennek át támadásba,főleg a széleken Nani és Valcencia,ám Giggs és Park se kutya.Rooney,és borsócska meg az alapvonalról 3 védő mellől is képes kapura törni !
Középközépbe inkább rombolnak mint építenek,Scholes-t nem kell bemutatni,Fletcher és Carrick is hasonló!

Én így küldeném fel a Mu Középpályát:
---------Fletcher/Carrick---Giggs--------
Valencia-------------------------------Nani

Elöl pedig a Chicarito,Wayne páros!
Jobbon hátul véleményem szerint Rafael lesz!

Remélem nem gond ha én válaszoltam :D
Abi & Tito
adam_1519
Jugador del Barça
Hozzászólások: 147
Csatlakozott: 2008.12.07. 18:56:20
Tartózkodási hely: Győr

2011.05.27. 19:45:51

Barcaman1993 írta:Én végig úgy gondoltam, hogy a Barca sokkal jobb csapat, de a Mu fog nyerni. AZ álláspontom viszont 2 nap alatt teljesen megváltozott :!: A Manchesternél egyre többen túlságosan is magabiztosak és már kicsit nagyszájúak (Vidic, Ferdinand, stb. :arrow: nyilatkozataik alapján), MÍG NÁLUNK SZINTE SÍRI CSÖND VAN. Mikor pedig ilyen előzményei voltak a meccseinknek szinte mindig behúztuk őket :D
én is teljesen így érzek ha nálunk csönd volt a meccsek előtt akkor mindig valami nagy sült ki és örülök is neki hogy síri csendbe van nálunk mindenki, ők meg csak jöjjenek ki nagy arccal...
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2011.05.27. 19:45:40

Nem tudom ti hogy vagytok vele,de én már most izgulok :D
Megbeszéltek a legjobb haverommal (Manchesteres) hogy ő Mu mezbeén emg az idei Iniestásba megyünk suliba...Mindenki minket bámult ahogy a folyosón mászkáltunk.
Am én apábal és 2 barátommal nézem a meccset abból 3 Barcás 1 Mus :D
Abi & Tito
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.27. 19:35:31

Én is ma erről dumáltam egy két ismerősömmel suliba. Én mondjuk így körülbelül kijelentettem, hogy szerintem mi nyerünk mert mi vagyunk a legjobbak a világon. De úgy érzem ezt mindenféle nagyképűség nélkül mondhatom mert akárki akármit mond ez tényleg így van. Aki ezt nem ismeri el az vagy irigy vagy nem néz focit. Ettől függetlenül még nem biztos, hogy mi nyerünk holnap, sőt... :) De én bízom a fiúkban és főleg Pep-ben. Hajrá Barca!
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
kakasugynok007
Capitá del Barça
Hozzászólások: 555
Csatlakozott: 2011.01.26. 22:28:59

2011.05.27. 19:25:44

Győzzön a Jobbik! 8)
Kép
Visçค Єℓ Bคrçค Visçค Єℓ кคтคℓuภyค!
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2011.05.27. 19:16:09

Mai téma nyilván a suliban sem volt már más. A manchesteriek szája nagy, a többi csapat drukkerei pedig kegyetlenül irigykednek. :D Csak annyit mondtam, hogy jó lenne ünnepelni idén egy utolsót holnap. Erre máris: ne legyél biztos benne ennyire, ne legyél már nagyképű. Holott egy szóval nem állítottam, hogy így lesz. Érződik a feszültség.
DE ÍGY LESZ! :) Hogy miért? Mert mi vagyunk a legjobbak! :)
Mivel itt (talán) nem hurrognak le, mert számomra pozitívan tippelek: 3-1-es végeredményre mernék fogadni. A "nem élni hagyott" Leo így is fog gólt rúgni, ha nem is kettőt, de egyet biztosan.
Egy olyan meccset várok végre, amely méltó a LABDARÚGÓ Bajnokok Ligája döntőjéhez, és valóban nagybetűs focit látunk. Győzzön a jobbik, a lényeg, hogy tisztességgel. És persze csíkos mezben. Visca el BARCA!
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.05.27. 19:07:58

Barcaman1993 írta:Én végig úgy gondoltam, hogy a Barca sokkal jobb csapat, de a Mu fog nyerni. AZ álláspontom viszont 2 nap alatt teljesen megváltozott :!: A Manchesternél egyre többen túlságosan is magabiztosak és már kicsit nagyszájúak (Vidic, Ferdinand, stb. :arrow: nyilatkozataik alapján), MÍG NÁLUNK SZINTE SÍRI CSÖND VAN. Mikor pedig ilyen előzményei voltak a meccseinknek szinte mindig behúztuk őket :D

Egyre többen arról beszélnek, hogy a védelmünk sebezhető, míg a Mu-é betonbiztos és nem fogják Messit élni hagyni. Szerintetek ez reális? Ha választanom kéne egy Alves-Puyol-Piqué-Abidal és egy Rafael-Ferdinand-Vidic-Evra védősorból gondolkozás nélkül a miénket választanám. Alves kenterbe veri Rafaelt, ráadásul a "kicsit lassabb" Evrával fog szembe találkozni, míg a Piqué a világ legjobb középhátvédje és Abidal sztem a legjobb balhátvéd. Puyol talán nem olyan magas szintű játékos, mint a többiek, de az ő nagy erénye a nagy szíve. Mindig stabilitást hoz magával a pályára és mindig belead mindent. Míg hát a túloldalon a rutintalan Rafael, ostoba Vidic nem egy életbiztosítás. Faterom múltkor azt mondta, hogy szerinte Vidic nem fejezi be a meccset. Ha vkinek a játékában benne van, akkor az pont az övé.

2 meglepetést várok a meccsen: Pedro és Villa. Sztem most már a Mu-nál annyira el vannak foglalva Messivel, hogy pl. a másik két zsugást meg se említik, mint ha ott sem lennének. Én ő tőlük várom a csodát.

Visca Barca :!: Visca Catalunya :!:
Nagyon csúnya lenne, ha azután, hogy kiejtettük az Arsenal-Sahtar-Real 3-ast nem mi nyernénk meg.
Nagyon magas szintű mindkét védelem, szerintem a mieinket egyénileg jobb játékosok alkotják addig náluk hátul nagyobb a kohézió, valahogy az övükét érzem picit erősebbnek.

Számunkra visszafelé fog ketyegni az időzítő amit góllal kéne hatástalanítani. Mert ha nem verjük meg 90 perc alatt a MU-t akkor az ET-t el lehet felejteni szvsz, valamint akkor is bukó ha ők lövik az első gólt.

Múltkor nagyon éltünk, de azt ne felejtsük el hogy a lehető legjobban zajlott minden, Samu gólja is a legjobbkor esett. Tartok a meccstől nem is kicsit, rossz előérzetem van mert nem mindig a (leg)jobb csapat nyer :roll:
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.05.27. 19:00:43

Én végig úgy gondoltam, hogy a Barca sokkal jobb csapat, de a Mu fog nyerni. AZ álláspontom viszont 2 nap alatt teljesen megváltozott :!: A Manchesternél egyre többen túlságosan is magabiztosak és már kicsit nagyszájúak (Vidic, Ferdinand, stb. :arrow: nyilatkozataik alapján), MÍG NÁLUNK SZINTE SÍRI CSÖND VAN. Mikor pedig ilyen előzményei voltak a meccseinknek szinte mindig behúztuk őket :D

Egyre többen arról beszélnek, hogy a védelmünk sebezhető, míg a Mu-é betonbiztos és nem fogják Messit élni hagyni. Szerintetek ez reális? Ha választanom kéne egy Alves-Puyol-Piqué-Abidal és egy Rafael-Ferdinand-Vidic-Evra védősorból gondolkozás nélkül a miénket választanám. Alves kenterbe veri Rafaelt, ráadásul a "kicsit lassabb" Evrával fog szembe találkozni, míg a Piqué a világ legjobb középhátvédje és Abidal sztem a legjobb balhátvéd. Puyol talán nem olyan magas szintű játékos, mint a többiek, de az ő nagy erénye a nagy szíve. Mindig stabilitást hoz magával a pályára és mindig belead mindent. Míg hát a túloldalon a rutintalan Rafael, ostoba Vidic nem egy életbiztosítás. Faterom múltkor azt mondta, hogy szerinte Vidic nem fejezi be a meccset. Ha vkinek a játékában benne van, akkor az pont az övé.

2 meglepetést várok a meccsen: Pedro és Villa. Sztem most már a Mu-nál annyira el vannak foglalva Messivel, hogy pl. a másik két zsugást meg se említik, mint ha ott sem lennének. Én ő tőlük várom a csodát.

Visca Barca :!: Visca Catalunya :!:
Nagyon csúnya lenne, ha azután, hogy kiejtettük az Arsenal-Sahtar-Real 3-ast nem mi nyernénk meg.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.05.27. 17:49:09

ozsimiki írta: Ettől függetlenül az ilyen nyilatkozatok hülyeségek,és nem kellenek.

Eléggé objektív tudok lenni a témában,mert az összes BARCA meccs mellett, majdnem az összes M.U.s-t is láttam az utóbbi években.
Ezesetben picit mesélhetsz, MU taktikája, erősség, gyengeség stb. :)
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.05.27. 17:31:51

Ozsi, ha láttad az utóbbi időben, az összes Barca, illetve MU meccset, szerinted mi várható holnapra? Kinek mi a gyengéje, és az erőssége?
Amúgy holnap elég színes csukákban fognak játszani a srácok :D
:arrow: http://barcanoticias.blog.hu/2011/05/27 ... p_kepekkel
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.05.27. 15:22:42

Avatar
Enrique21
Capitá del Barça
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2004.10.10. 22:51:02
Tartózkodási hely: Mór

2011.05.27. 13:46:27

torrestoni írta:Kis ajándék, szurkolói dalok-rigmusok gyűjteménye.

Hogyan szurkol egy igazi Culé
Köszi szépen!
Az az alkoholos nekem még nem volt meg,le tudom innen valahogy tölteni?
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.05.27. 13:00:15

Fecooo írta:a szájhősködés nem áll messze a francia másodhegedűs balbekktől (Abidal mellett csak az lehet 8) ), már több alkalommal nyitotta nagyobbra a száját a normálisnál...
Abidal idei teljesítménye zseniális, és valóban picit jobb mint Evráé, viszont összességében, ha nézzük az utóbbi éveket is (maradjunk a kluboknál, hiszen a válogatottban egyikük sem tudott sokat tenni, sikerek eléggé elmaradtak) szerintem Evra egyáltalán nincs mögötte, vagy egy szint, vagy kicsit a Manchesteri felé billen a mérleg.

Ettől függetlenül az ilyen nyilatkozatok hülyeségek,és nem kellenek.

Eléggé objektív tudok lenni a témában,mert az összes BARCA meccs mellett, majdnem az összes M.U.s-t is láttam az utóbbi években.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1687
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2011.05.27. 12:32:18

gergo9 írta: ...De konkréten ezt a madrid szidást én is 80% biztos vagyok hogy nem használjuk...
Igen, ezt én eddig Bilbaósoktól és persze Atleticósoktól hallottam. Mi is használunk Puta Madrid dalt, ezt elsőre nem akartam beletenni, de valóban, így teljesebb.

Egyébként köszi az észrevételeket, A Boludásat, illetve a Yo soy culét most kihagytam a felsorolásból, viszont pótoltam az I Barçát, illetve ugye a Puta Madridot.
Külön dzsozésat pedig most inkább nem... :D Nem érdemli meg.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2011.05.27. 11:14:05

Ilúvatar
Én most nyugodtabb vagyok. De nem sokkal. De 3 éve.....
Úgy reszkettem mint a [auto_cenzúra], már hetekkel a meccs előtt csapkodtam ide oda, hogy kezdjék már el és essünk túl rajta.
Bevallom őszintén, amikor Iniesta berúgta azt a gólt én nem örültem vmi sokáig. Persze legendás pillanat, de aztán eszembe jutott, hogy egy eléggé megtépázott kerettel kell kiállnunk Rómában.
Ha jól emlékszem:
-Alvesnek összejöttek a sárgalapjai
-Abidal pirosat kapott az elődöntőben
-Henry sérülésből tért vissza, elég sokat kihagyott a döntő előtt.
-Iniesta is sérülésből tért vissza, de ő 1000X komolyabb eset volt, annyira instabil volt az állapota, hogy az orvosok azt is megtiltották hogy kapura lőjjön. Ennek nem is engedelmeskedett és a következő szezonban egy meccsen sem sikerült 30 percnél többet játszania.

Ennek ellenére jól lehoztuk azt a meccset. Nagyon jól.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.05.27. 11:03:29

a szájhősködés nem áll messze a francia másodhegedűs balbekktől (Abidal mellett csak az lehet 8) ), már több alkalommal nyitotta nagyobbra a száját a normálisnál...
Válasz küldése