Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.05. 10:16:03

bence-barca írta:Azon is sok múlhaz, h a MU elbukja-e a bajnokságot. Mert ha ott elbuknak a döntőben többszörösen fognak küzdeni. Kíváncsi leszek a hétvégi MU-Chelsea-re.
nem kötném össze a kettőt. a bl-nek önmagában hatalmas jelentősége van és egy olyan csapatnál,ahol saf az edző,nem lehet gond a motivációval. mind2 csapat a maximumot fogja nyújtani,efelől nincs kétségem.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2011.05.05. 10:05:06

Gratulálok az MU-nak. Elegánsan léptek át a németeken. Két éve nagyon nagy érvágás volt nekik Tévez, és Ronaldo eladása, amit csak erre a szezonra sikerült orvosolni. Az MU ha egyénileg nem is olyan jó mint 2009-es döntőn, de csapatként most nagyon erősek. Idén jobban aggódom mint két éve, de bízom a saját csapatomban is
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
barcapowa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2008.07.27. 13:56:19
Tartózkodási hely: Otthon!
Kapcsolat:

2011.05.05. 08:44:49

A statisztikak alapjan a MU fog nyerni. De remeljuk hogy a barca megint megtudja oket verni:D
Visçค Єℓ Bคrçค Visçค Єℓ кคтคℓuภyค!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola
Avatar
margarin
Jugador del Barça
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2010.08.02. 00:12:41
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.05. 01:24:25

Igazad van én is sokáig másod csapatként szerettem őket,de ma annyira messze vannak egy Barca futball tudástól amit le sem tudnék írni.A futball igazságtalansága lenne ha ez a csapat nem vinné el a pálmát.Abidal,Messi egész éves teljesítménye,Savi aki mindenkin felül teljesít,Iniesta,Puyi aki a vérét adná ez a csapatért, maga a csoda ,Abidal szó nélkül imádjuk,Pedro,mit momdhatnék?Folytassam ? nem kell...Ők a nagy Barcelona akik hetente levesznek bennünk a lábunkról és ami a legszebb ott az Uniceff ,ezt kellene értékelnie minden ostoba ellendrukkernek.Hajrá Barca és hajrá mindazt amit képviselünk....
19 éves koromig játszottam a Barca csapatában aztán felébredtem:):):)):):
Avatar
Alberto10
Capitá del Barça
Hozzászólások: 711
Csatlakozott: 2008.03.18. 15:32:51

2011.05.04. 23:09:02

A Manchester Unitedben mindig is azt csodáltam a legjobban, hogy az egész keretük szinte egyenértékű. Vagyis szinte sz összes meccsen más más játékosokat küld a gyepre Fergie, de negatív minőségi romlás egyáltalán nem következik ettől. Egyszerűen SAF kezei alatt mindenki játszik rendesen, és minden poszton tud változtatni anélkül, hogy félnie kelljen.
Valahogy egy hasonlót kéne elkezdeni itt is Barcelonában, nyilván nem teljesen ugyanilyen alapokon, de azért az rendre kiderül a szezon vége felé, hogy azzal, hogy Pep szinte mindig ugyanazt a 11-et küldi pályára, még a Málaga ellen is, mint a Real ellen, egyszerűen fáradtság áll be a csapaton, és ami még súlyosabb, sérüléshullám. És sokszor a cserepadról sérülnek meg, mivel beküldve őket hirtelen, kevés meccsel a lábukban, nincsenek megfelelő ritmusban a játék felvételéhez. Legjobb példa erre a Kupa-döntő. Mentálisan, és fizikailag is készek voltak.
Nyilván ehhez egy mély keret, hosszú pad szükséges, de amint látjuk a MU kíváló példáján, létre lehet hozni. Ezért is mondogatom, hogy például Fabregas nyugodtan jöhet a csapatba úgyis, hogy itt van Xavi, Ini, marad Keita és Thiago is, mert egyszerűen nem lehet 70 meccsen ugyanazokat játszatni. Simán megkapná a kellő meccszámot, úgy, hogy Xavi sem kerülne hátérbe és Thiago fejlődése sem torpanna meg.
De hát ez már a jövő zenéje, mindenesetre példának jó az a szisztéma, ami szerint Ferguson készíti fel a csapatát.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.05.04. 22:54:21

Nézve a MU-t az a véleményem, hogy egy nagyon masszív,szervezett csapatról van szó.
Legnagyobb erősségük támadásban, a szélső védők mögé betett labda.
Szóval a döntőben nagyon kell majd Alvesnek és remélhetőleg Abidalnak figyelnie a védekezésre.
Jó kis döntő lesz, a két legjobb csapattal.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.04. 22:34:19

Azon is sok múlhaz, h a MU elbukja-e a bajnokságot. Mert ha ott elbuknak a döntőben többszörösen fognak küzdeni. Kíváncsi leszek a hétvégi MU-Chelsea-re.
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2011.05.04. 22:22:58

Hát köszönöm szépen a hozzászólásokat, a segítségeket, valahogy csak lesz. Úgy még sosem volt, hogy ne lett volna valahogy :lol: Pech az tény, de inkább ez, mintsem egy Real-MU döntő. :twisted:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.05.04. 20:21:00

bl döntőt ugyis veretik mindenhol, reptéren is :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.05.04. 19:40:53

Gauchomester írta:Csak az a baj, hogy ahogy számolgatok, pont a meccs ideje alatt lesz a becsekkolás, poggyász ellenőrzés, szóval szerintem ez sansztalan.
Azért becsekkolni elég nagy időintervallum áll rendelkezésedre, sztem meg tudod oldani, hogy mondjuk félidőre essen
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.05.04. 19:33:23

Gauchomester írta:Hello Mindenkinek!
Hatalmas problémával kell megküzdenem a közeljövőben, és kb. beleőrülök. Remélem vannak, akik tapasztaltabbak és segíthetnek. Eldőlt, hogy a Barca lesz az egyik csapat a május 28-i döntőn, ami egy beteljesült álom, de nem én lennék az a tipikus peches állat, aki aznap este repülőtéren kénytelen lenni. El sem hiszem, hogy azok után, hogy a Ceuta elleni kupameccsektől kezdve a hülye bajnokikon át minden meccset végi néz az ember azért, hogy a szezon végén az egy évig tartó várakozásból öröm váljék, és lemaradok róla. Szóval szeretném megkérdezni azt, hogy volt-e már valaki hasonló cipőben? Az egyik ötletem lett volna, hogy laptopon követem valami mobilnettel streameken keresztül. Csak az a baj, hogy ahogy számolgatok, pont a meccs ideje alatt lesz a becsekkolás, poggyász ellenőrzés, szóval szerintem ez sansztalan. Aztán jött a gondolat, hogy nagyapáinkat felidézve rádión hallgatom a meccset a mobilomon. Na mármost. A Kossuth Rádió vajon közvetíti a meccset? Tud valaki ilyesmi lehetőségről? Vagy bármilyen megoldás érdekelne. Köszönöm szépen a tanácsokat előre is. Képzeljétek magatokat a helyzetembe, megőrülök :D :D

Vagy megnézed felvételről, vagy az újabb telefonokon (T-homeról tudok) már van a Mobil TV... .drága mulatság, de más nincs...
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.05.04. 19:25:46

A két meccset nézve abszolút megérdemelten jutott döntőbe a Barça. Az első meccsen győztünk, a másodikon jól játszottunk. Ha ezt a kettőt összeadjuk, kijön a realitás és az, hogy ki a jobb. Bár ez eddig sem volt kétséges, de ezek után csak a legelfogultabb Real-drukkerek képesek mást mondani.

Sajnáltam, hogy tegnap este nem jött össze a győzelem, mert végre játszottunk és nem azon volt a hangsúly, hogy minden madridost belapoztassunk.

Pedro megint betalált, lassan de biztosan ő is visszanyeri formáját, Iniestának ez szintén összejött egyből.

A döntő nagyon nehéz lesz, hiszen (vélhetően) a Manchester hazai pályán játszik majd szinte, de a Barcelona képes lehet rá, hogy lemásolja a 2009-es döntőt. Bár pont ez fogja majd az angolokat is fűteni majd.
Kép
Kép
Kép
juhaszdani95
Barça B
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2010.08.24. 14:28:59

2011.05.04. 15:58:40

Gauchomester írta:Hello Mindenkinek!
Hatalmas problémával kell megküzdenem a közeljövőben, és kb. beleőrülök. Remélem vannak, akik tapasztaltabbak és segíthetnek. Eldőlt, hogy a Barca lesz az egyik csapat a május 28-i döntőn, ami egy beteljesült álom, de nem én lennék az a tipikus peches állat, aki aznap este repülőtéren kénytelen lenni. El sem hiszem, hogy azok után, hogy a Ceuta elleni kupameccsektől kezdve a hülye bajnokikon át minden meccset végi néz az ember azért, hogy a szezon végén az egy évig tartó várakozásból öröm váljék, és lemaradok róla. Szóval szeretném megkérdezni azt, hogy volt-e már valaki hasonló cipőben? Az egyik ötletem lett volna, hogy laptopon követem valami mobilnettel streameken keresztül. Csak az a baj, hogy ahogy számolgatok, pont a meccs ideje alatt lesz a becsekkolás, poggyász ellenőrzés, szóval szerintem ez sansztalan. Aztán jött a gondolat, hogy nagyapáinkat felidézve rádión hallgatom a meccset a mobilomon. Na mármost. A Kossuth Rádió vajon közvetíti a meccset? Tud valaki ilyesmi lehetőségről? Vagy bármilyen megoldás érdekelne. Köszönöm szépen a tanácsokat előre is. Képzeljétek magatokat a helyzetembe, megőrülök :D :D
6 éve(2005/06) velem is megtörtént, bár én kicsit jobban jöttem ki belőle.
Osztálykiránduláson voltunk Erdélyben május 15.,16.,17-én és 17-én volt a BL döntő is még az Arsenal ellen(meg is nyertük).Azért jöttem én ebből ki jól, mert 17én este 8-ra értünk haza :!: :) Izgultam rendesen, hogy lemaradok ...de a vége jól sült el
Avatar
TrogAir
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2010.12.01. 14:05:13
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.04. 15:56:52

Gauchomester írta:Hello Mindenkinek!
Hatalmas problémával kell megküzdenem a közeljövőben, és kb. beleőrülök. Remélem vannak, akik tapasztaltabbak és segíthetnek. Eldőlt, hogy a Barca lesz az egyik csapat a május 28-i döntőn, ami egy beteljesült álom, de nem én lennék az a tipikus peches állat, aki aznap este repülőtéren kénytelen lenni. El sem hiszem, hogy azok után, hogy a Ceuta elleni kupameccsektől kezdve a hülye bajnokikon át minden meccset végi néz az ember azért, hogy a szezon végén az egy évig tartó várakozásból öröm váljék, és lemaradok róla. Szóval szeretném megkérdezni azt, hogy volt-e már valaki hasonló cipőben? Az egyik ötletem lett volna, hogy laptopon követem valami mobilnettel streameken keresztül. Csak az a baj, hogy ahogy számolgatok, pont a meccs ideje alatt lesz a becsekkolás, poggyász ellenőrzés, szóval szerintem ez sansztalan. Aztán jött a gondolat, hogy nagyapáinkat felidézve rádión hallgatom a meccset a mobilomon. Na mármost. A Kossuth Rádió vajon közvetíti a meccset? Tud valaki ilyesmi lehetőségről? Vagy bármilyen megoldás érdekelne. Köszönöm szépen a tanácsokat előre is. Képzeljétek magatokat a helyzetembe, megőrülök :D :D
Nem irigyellek, barátom...Másik eshetőség, hogy valakivel mobilon beszélsz aki nézi a meccset...:D Szerintem elég drága, de megoldható :) Főleg, ha valamilyen kedvezményes szolgáltatónál vagy.
Kép


"The other day I watched him make this goal. They say it was like Maradona. I think he is better. (Salvador Aparicio)
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2011.05.04. 15:43:38

Hello Mindenkinek!
Hatalmas problémával kell megküzdenem a közeljövőben, és kb. beleőrülök. Remélem vannak, akik tapasztaltabbak és segíthetnek. Eldőlt, hogy a Barca lesz az egyik csapat a május 28-i döntőn, ami egy beteljesült álom, de nem én lennék az a tipikus peches állat, aki aznap este repülőtéren kénytelen lenni. El sem hiszem, hogy azok után, hogy a Ceuta elleni kupameccsektől kezdve a hülye bajnokikon át minden meccset végi néz az ember azért, hogy a szezon végén az egy évig tartó várakozásból öröm váljék, és lemaradok róla. Szóval szeretném megkérdezni azt, hogy volt-e már valaki hasonló cipőben? Az egyik ötletem lett volna, hogy laptopon követem valami mobilnettel streameken keresztül. Csak az a baj, hogy ahogy számolgatok, pont a meccs ideje alatt lesz a becsekkolás, poggyász ellenőrzés, szóval szerintem ez sansztalan. Aztán jött a gondolat, hogy nagyapáinkat felidézve rádión hallgatom a meccset a mobilomon. Na mármost. A Kossuth Rádió vajon közvetíti a meccset? Tud valaki ilyesmi lehetőségről? Vagy bármilyen megoldás érdekelne. Köszönöm szépen a tanácsokat előre is. Képzeljétek magatokat a helyzetembe, megőrülök :D :D
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.05.04. 09:30:23

Messithebest írta:...szerintem ha találnak ők először egy gólt akkor beállnak bekkelni, ez tuti....
2009-ben Rómában is ezt akarták játszani... egész pályás letámadás, az elején gólt szerezni, aztán beállni védekezni, és a kontrákra építeni.... ez volt SAF elképzelése... de nem jött a gól az Ördögök meg fáradtak...
onnantól már csak a saját játékunkat kellett játszanunk...
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.05.04. 09:07:13

KépKép
Avatar
senzu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2007.08.29. 21:05:39
Tartózkodási hely: Győr / Budapest

2011.05.04. 08:48:08

Remélem a színészkedést elfelejtik a srácok így a Madrid meccsek után, mert egyszerűen rossz volt nézni, miket csináltunk. Lassan tényleg elhiszik, hogy mivel ott az Unicef logó, ezért mindent szabad.

Mondjuk jó volt nézni az értetlen madridi fejeket, hogy hozzá se érnek a játékoshoz, az meg elborul, és előadja a nagyhalált.

Én azt a Barcát szerettem jobban, ami a játékával hívja fel magára a figyelmet, nem a színészkedéseivel. Ha az utóbbira vágyok, inkább megnézek egy filmet.
Bazsy97
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011.04.21. 07:47:11
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti, Románia
Kapcsolat:

2011.05.04. 08:43:38

Elismerésem a Real Madrid-nak is, de mint a múlt mérkőzésen most is a BARCA volt a jobb! !!!FORCA BARCA!!!

u.i.:Soha ne becsüljétek le az ellenfelet, mint az a Murinho ürge tette!
B@zsy
mp10
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2008.10.21. 18:43:00

2011.05.04. 07:42:11

Végre a Madrid is akart focizni.....az már más kérdés hogy a BARCA ellen ez még mindig nem megy nekik!! :oops:
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2011.05.04. 07:31:08

Minden a legjobban alakult, nagyon összeszedett volt a gáda. Kár, hogy sok golhelyzet kimaradt. Ez mindig veszélyes lehet. Az első félidő utolsó 20 perce egyenesen parádés volt.
Fecó
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.05.04. 06:37:46

Én roppantul örülök hogy bent vagyunk! Legyőztük az ocsmány focit, és irány a WEMBLEEEEEYYYYYY 8) 8)
Ilúvatar írta: Barca - MU
MU -tól nagyon, de nagyon fhosok.


Miért kell? 2009ben is leradíroztuk őket a pályáról, ráadásul akkor még ott rontotta a levegőt Cé, szóval..... De azért remélem nem bízzuk majd el magunkat, mert akkor nagyon nehéz dolgunk lehet, szerintem ha találnak ők először egy gólt akkor beállnak bekkelni, ez tuti....
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2011.05.04. 02:30:57

Pörgős meccs volt - jópár olyan esettel tarkítva, amiknek nem kellett volna, megtörténniük, de az El Clasicókhoz még jóideig hozzá fognak tartozni.
Nagy szép, lélekemelő pillantok voltak, amikor Abidal visszatért és a meccs utáni ünneplés.
Persze fővárosi részről a holnapi nap azzal fog telni, hogy ezúttal szóban is belénkrúgnak még párszor, de tegyék csak - ez még megmaradt nekik.

A 2010/11es idényben a Bajnokok ligája döntőjébe az FC Barcelona jutott - és ez tény!
Kép
Avatar
davidvillabest
Jugador del Barça
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2010.05.12. 18:08:45
Tartózkodási hely: Várpalota

2011.05.04. 00:49:50

Ismét Gratulálok a fiúknak ! Szép meccs volt több golt is righattunk volna talán de igy is mi vagyunk adöntöben ! Egy ötlettelen madridot láttam aki csak egy kontrából/hibából szerzett egy szerencsés gólt! Mindenesetre megérdemeltük a döntőt :) ! BARCAAAAAAAAAAA <3
Kép
¡illa, illa Illa, Villa maravilla!
PKrisz23
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2010.11.30. 00:19:42

2011.05.03. 23:52:57

2011 Bajnokok Ligája Döntős FC BARCELONA♥.ezúton szólok minden kedves FC BARCELONA drukker társaimhoz, h hatalmas dolog ismét döntősnek lenni a legrangosabb kupában, ezért Mindenki torkaszakadtából drukkoljon, mert nagyon erős ellenféllel találkozunk a döntőben, jogosan jutottak el odáig jelenleg mellettünk az Manchester United a legjobb formában lévő csapat tehát mindent bele FORCA BARCA HAJRÁ FC BARCELONA ♥;)
Válasz küldése