Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
currahee
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2008.07.05. 10:48:26

2011.04.28. 10:40:29

szép és jó a végeredményt tekintve minden, és most aztán tényleg boldog lehet az ember és örülhet;
DE hát azért annyira nem játszottunk jól tegnap...
ha nincs a kiállítás akkor nem valószínű hogy nyerünk.
az eldöntötte a meccset és szerencsére a Barça tudott élni a lehetőséggel.

azt viszont észre kell venni hogy Guardiola nem igazán tud mit kezdeni ha egy olyan ellenféllel találkozik aki tudja mivel lehet a Barça játékát lerombolni, tördelni és akkor sajnos tanácstalannak érzem a csapatot és ilyenkor lenne szükség egy taktikailag igazán jó edzőre...
ez a jelenség sztem észrevehető volt már ez az elmúlt években. néha szerencsénk volt, néha nem...
lehet hogy csak a nagy sérüléshullám, vagy az hogy a 3 támadóból 2 formán kívül van, vagy csak egyszerűen most nincs olyan jó formában a csapat egésze; de ez a játék nem lesz mindig elég.. ennél több kell.
a nyáron mindenképpen szükséges lesz néhány jó igazolás bizonyos posztokra, mert erre a szintre az idény végéig nem elég jók még a fiatalok úgy tűnik...

ja és hogy "pedro és sergio tegnap nagyot alakított"??
hát számomra ez visszataszító és elítélendő ha valaki így viselkedik és színészkedni a pályán, legyen az bármely csapat játékosa. attól még hogy barcelonai, nem lesz ez a dolog szimpatikus; mert sztem ez szánalmas és így csak az jön le másoknak hogy ezek sem különbek.
hát ha ez valakinek tetszik, akkor...
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2011.04.28. 10:10:37

Ugy látom, hogy Pep /tegezés nélkül/ taktikailag verte Mou-t, mert azáltal, hogy nem támadtunk ugy ahogy szoktunk, lerövidült a támadóink és a védőink közötti terület. Nem volt hova befutni a labdával. CR. pontosan ezekből a vágtákból él, most nem tudtak rohanni, technikailag meg ugye jobb a Barca. Szédületes volt nézni ahogy vergődtek. Nem tudom kinek néznék még el, hogy a Reálból bekkelő csapatot csinál, de a Reálnál lenyelik. Őszintén szólva tartottam a meccstől, de szédületes volt amit csináltak. A bajnokira tartalékolni kell, amennyit csak lehet. Mou azért zokni, mert tul sok sikert aratott és az ilyen emberek kudarctürő képessége alacsony.
Fecó
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.28. 10:06:20

Azzal kezdem, hogy megérdemelt győzelem volt.

De az nagyon nem tetszik, amit néhány ember csinált. Fetrengtek, hisztiztek. Lerohanták öten a játékvezetőt :oops: Ez szerintem nem méltó a névhez. Dani színészi tehetségét már megszoktam, de Pedro és Sergio is kitett tegnap magáért. Nem ezzel kéne kitűnni szerintem.
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.28. 09:58:16

AndrésGerardHernandez!

A második mondatodban neked is benne van, hogy az első félidőben öltük a focit :D Persze ez nem a rossz értelemben vett ölés és a digisek tényleg kontárok néha. Csak azért mondtam, mert észrevettem :)


Peace
Kép
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2011.04.28. 09:27:44

gyu75 írta:szólnék ...
"Engem megbotránkoztatna így megnyerni egy Bajnokok Ligáját. " J.Mourinho
Bravo José ... a tavalyi Inter diadalra visszagondolva most kulóztad szájba magad
ugyanis az csakis Stark, Busacca meg akárki más sara hogy az épp aktuális Mou sintércsapatnak a sors nem adja meg hogy BL trófeát nyerjen
de amikor nyer akkor miért nem szól arrol hogy a Chelsea ellen a bíró nem adott meg a chealseanek talán 2 tuti 11- est , ellenunk meg volt egy kontragól úgy hogy felvágták Messit s a fél csapat leállt mert egyértelmuen durva sintérmunkával állították meg Messit , s volt egy militó lesgól ... yaya toure kezezése meg már csak a hab
ilyenkor persze nem volt " why ? dear referee , why u did this with us ...
ilyenkor onelégult sétálgatás van a Camp Nou gyepén felemelt kezekkel
( istenem ... Jimmy Jumpnak 1000 eurot adtam volna hogy egy BARCA sapkát húzzon a fejére ... persze tele szarral )

a Copa del Rey fináléról készult egy kisfilm melyben kb 3 perc reál szabálytalanság maradt piros nélkul (ebbol PEPE 2x is zuhanyozós megmozdulás)

Guardiola is nagy stratéga a szememben ... mert a tegnapi kirohanásával nagyon felheccelte , feltuzelte a srácokat ! Ez szerintem lélekben sokat számított ma ... de persze ezt kevesen veszik észre mert a BARCA esetében senkinek nem az jut az eszébe, hogy ha gyoz akkor az azért volt mert az edzo elterelte a figyelmet, idegesítette a riválist ! A BARCA ugyanis játszani akarja a játékot ...
talán ha a REAL is játszani akarna akkor nem kéne megkérdezni Starkot hogy WHY ? de hát ez a taktika is egyértelmu elismerése a BARCA focijának , hogy ilyen taktikával kuldi fel otthon a csapatát mikor KAKA , BENZEMA , HIGUAIN a padon bámulja az eseményeket . Hát nem jobban járna vele ha a semleges nézo látna egy oda vissza nyitott szuperfotballt, mégha valoszinuleg akkor is a BARCA nyerne , dehát a labda gombolyu s a VALENCIA se gondolta hogy otthon hatot rámol nekik a REAL b ...

A MOU mítosz létezik de egyáltalán nem olyan nagy amilyennek fel van pumpálva . S valljuk be oszintén a bírók is csak emberek s el tudom képzelni hogy nem pártatlanok , dehát MOU neked is megvan az esélyed hogy olyan focit játszass a csapatoddal ami miatt a TE pártodon lesznek .
De amikor csak pocskondiázod oket mi a túrót vársz ... úgy oszintén
szóval mint említettem az eljén szólnék ... Gyuszi vagyok s azt uzenném neked Jose MOURINHO, hogy : BUTA VAGY HA NEM LÁTOD HOGY "WHY ?"de szerintem látod te azt, mert nem vagy te buta , te már MÍTOSZ vagy


:lol:

a meccshez : Messi nagyon messzire van ... mindenkitol

jó éjszakát
kOrrekt, 100%-os hozzászólás.
Avatar
AndrésGerardHernandez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.02.19. 19:06:40
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

2011.04.28. 08:09:51

Ez kellett! Nem hittem volna, hogy Pep erre készül, de nagyon nagy húzás volt! Az első félidőt úgy ahogy volt megöltük, úgy hogy persze végig nálunk volt a labda, ezzel egy másfajta mentális fárasztásban részesítette a blancók játékosait, majd a második f.i. elején vissza a régi taktikához és ami a csövön kifér egészen a jogos kiállításig.
Mourinho főlhet a saját levében, kulcsjátékosok estek ki tőlük, 0-2 otthon (no comment) vélhetőleg nem kell itt megmagyarázni senkinek a taktikánkat és mindenki azt érzi amit én: azt kapták és azt kaptuk, amit megérdemeltek és amit megérdemeltünk, nem kevesebbet. Azért a visszavágóra minden Barca játékosnak min. dupla sípcsontvédőt rendelnék elő, mert amit otthon kapni fognak az nem lesz kiskutya. Remélem megússzák komolyabb sérülések és eltiltások nélkül, az tuti, h Mourinho még megpróbál beléjük rúgni néhány fájót, a Manchester ellen pedig biztos meg is éreznek majd minden hiányt.
Remélem a sok szapuló is örül azért, még ha legtöbben nem is látják miért kell Keita a csapatba bizonyos meccseken, nekik csak annyit: ott volt, nyertünk.
Még a végére annyit, hogy a DigiSport méltó volt ismét a hírnevéhez, minősíthetetlen kommentek, már-már kéjes vággyal mondva: ...a Barca öli a futballt... az első játékrészben stb. Szégyen, hogy normálisabb, csatorna nem engedheti meg magának a közvetítési jogokat, pedig a nézők, azaz mi, ennél azért többet érdemelnének.
Talán mégis lesz igazságszolgáltatás és győz a futball. Ezért továbbra is:
HAJRÁ BARCA!!!
Avatar
Facsy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.11.30. 21:53:16
Tartózkodási hely: Tószeg

2011.04.28. 08:00:32

Sziasztok! Nem tom jó helyre írom-e de nem találtam jobb topicot, csak az lenne a kérdésem h az újságban úgívan írva h Barca TV- Barcelona-Ossasuna. és h a tgnpi meccs az lessz-e benne,tapasztalatotok alapján :D
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.04.28. 05:13:45

A győzelem nagyon fontos volt, meg is lett.
A nyilatkozatokra kíváncsi leszek, mert érdekesek lesznek.
A hétvégén talán lehet lazítani a Sociedad ellen. Majd kedden jön ismét a Real.
Jó éjszakát mindenkinek! Visca el Barca!
"And my heart will leave you never."
davidvilla007
Barça B
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2011.02.17. 00:59:17

2011.04.28. 01:50:51

Nem ide kéne irnom,de a PAULANERBEN néztem a meccset ráadásul az Eurobarca teremben,és rohadtul böki a szememet hogy sok MAdridista volt ott és végig a BArcát szidta!Ez mi????!!!MEnjenek a sáját térfelükre!!Kérdezem én,ezzel nem lehetne mit kezdeni?????????!!!!!!!!!!
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2011.04.28. 01:09:25

Ilúvatar írta:Azért ezt is be szeretném rakni ide ha nem gond :)

http://www.youtube.com/watch?v=DFe1jUMDwp8
ezt olyan jól meg lehetne csinálni Benny Hill-es kiadásba, csak nem találom már a honlapot ahol lehetett ilyeneket csinálni :)
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.04.28. 01:05:08

Azért ezt is be szeretném rakni ide ha nem gond :)

http://www.youtube.com/watch?v=DFe1jUMDwp8
KépKép
gyu75
Barça B
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2009.06.12. 21:19:36
Tartózkodási hely: Párkány

2011.04.28. 00:41:59

szólnék ...
"Engem megbotránkoztatna így megnyerni egy Bajnokok Ligáját. " J.Mourinho
Bravo José ... a tavalyi Inter diadalra visszagondolva most kulóztad szájba magad
ugyanis az csakis Stark, Busacca meg akárki más sara hogy az épp aktuális Mou sintércsapatnak a sors nem adja meg hogy BL trófeát nyerjen
de amikor nyer akkor miért nem szól arrol hogy a Chelsea ellen a bíró nem adott meg a chealseanek talán 2 tuti 11- est , ellenunk meg volt egy kontragól úgy hogy felvágták Messit s a fél csapat leállt mert egyértelmuen durva sintérmunkával állították meg Messit , s volt egy militó lesgól ... yaya toure kezezése meg már csak a hab
ilyenkor persze nem volt " why ? dear referee , why u did this with us ...
ilyenkor onelégult sétálgatás van a Camp Nou gyepén felemelt kezekkel
( istenem ... Jimmy Jumpnak 1000 eurot adtam volna hogy egy BARCA sapkát húzzon a fejére ... persze tele szarral )

a Copa del Rey fináléról készult egy kisfilm melyben kb 3 perc reál szabálytalanság maradt piros nélkul (ebbol PEPE 2x is zuhanyozós megmozdulás)

Guardiola is nagy stratéga a szememben ... mert a tegnapi kirohanásával nagyon felheccelte , feltuzelte a srácokat ! Ez szerintem lélekben sokat számított ma ... de persze ezt kevesen veszik észre mert a BARCA esetében senkinek nem az jut az eszébe, hogy ha gyoz akkor az azért volt mert az edzo elterelte a figyelmet, idegesítette a riválist ! A BARCA ugyanis játszani akarja a játékot ...
talán ha a REAL is játszani akarna akkor nem kéne megkérdezni Starkot hogy WHY ? de hát ez a taktika is egyértelmu elismerése a BARCA focijának , hogy ilyen taktikával kuldi fel otthon a csapatát mikor KAKA , BENZEMA , HIGUAIN a padon bámulja az eseményeket . Hát nem jobban járna vele ha a semleges nézo látna egy oda vissza nyitott szuperfotballt, mégha valoszinuleg akkor is a BARCA nyerne , dehát a labda gombolyu s a VALENCIA se gondolta hogy otthon hatot rámol nekik a REAL b ...

A MOU mítosz létezik de egyáltalán nem olyan nagy amilyennek fel van pumpálva . S valljuk be oszintén a bírók is csak emberek s el tudom képzelni hogy nem pártatlanok , dehát MOU neked is megvan az esélyed hogy olyan focit játszass a csapatoddal ami miatt a TE pártodon lesznek .
De amikor csak pocskondiázod oket mi a túrót vársz ... úgy oszintén
szóval mint említettem az eljén szólnék ... Gyuszi vagyok s azt uzenném neked Jose MOURINHO, hogy : BUTA VAGY HA NEM LÁTOD HOGY "WHY ?"de szerintem látod te azt, mert nem vagy te buta , te már MÍTOSZ vagy


:lol:

a meccshez : Messi nagyon messzire van ... mindenkitol

jó éjszakát
Nem érzem úgy, hogy Cesc rosszul teljesített volna, sőt összességében nagyon is jó meccsen van túl. Volt két olyan helyzete, amit 10-ből 9-szer értékesít, most nem jött össze neki.
Tito Fabregasrol
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.04.28. 00:32:42

http://www.youtube.com/watch?v=ENWyUYfUlzo

állítsátok meg a videót 0:06 -nál. WTF! Milyen pontos passz volt... Főleg így futva mint az állat. 6 realossal szemben pont Messinek.
KépKép
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2011.04.28. 00:18:25

Csoka írta: Ez így elég jó :lol:
Ki lesz a helyettesük??
Gago.....
Bár, ez itt off, de:
Casillas - Arbeloa ; Carvalho ; Albiol ; Marcelo - Xabi ; Lass ; Kaká - CR ; Higuain ; Özil

Szerintem így fognak felállni. Legalábbis, most már illene támadniuk. :roll: Szóval, azért még nem kell Gagokhoz nyúlniuk. :P
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Csoka
Barça B
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2008.06.28. 18:48:15

2011.04.28. 00:14:29

fcbarca0827 írta:
bali 15 írta:Ramos, Pepe 8)
És, Mourinho. :mrgreen: Tőlünk meg Pinto.
Ez így elég jó :lol:
Ki lesz a helyettesük??
Gago.....
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2011.04.28. 00:07:18

bali 15 írta:Ramos, Pepe 8)
És, Mourinho. :mrgreen: Tőlünk meg Pinto.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.28. 00:05:39

Messi-Ini írta:Mourinho: "Ha elmondanám amit akarok, már ma véget érne a pályafutásom. Engem megbotránkoztatna így megnyerni egy Bajnokok Ligáját.
És csak egy kérdés: miért? Ovrebo, Busacca, Stark..."
Ez valahogyan így hangzik: Pepe ártalmatlan helyzetben karaterúgásra emlékeztető módon próbálta szétrúgni Dani Alves sípcsontját. Csak egy kérdés: miért? :lol:
Inkább azt mutasd meg a képzetlen bunkó játékosodnak, hogy hogyan kellene szerelni, te majom...
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.04.28. 00:01:02

Csoka írta:a következő meccsen ki lesz eltiltott real részről mer én már semmit nem értek mond itt mindenki mindent :lol:
pepe ramos tuti nem lesznek...
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2011.04.28. 00:00:15

Ramos, Pepe 8)
Avatar
margarin
Jugador del Barça
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2010.08.02. 00:12:41
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.27. 23:58:08

"Pep behozza Sergi Roberto-t, aki életében talán még bajnokit sem játszott, ezzel is megmutatva, hogy még ezt is megteheti a Bernabeuban a BL-elődöntőben"

Ezzel tényleg végérvényesen leépítette a történetet:))))))))))))
Óriási húzás volt.....
19 éves koromig játszottam a Barca csapatában aztán felébredtem:):):)):):
Avatar
poli
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2011.03.27. 23:47:14

2011.04.27. 23:54:13

és műringyó megint kikapott hazai pályán :D
Csoka
Barça B
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2008.06.28. 18:48:15

2011.04.27. 23:51:05

a következő meccsen ki lesz eltiltott real részről mer én már semmit nem értek mond itt mindenki mindent :lol:
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2011.04.27. 23:50:38

Utolsó hozzászólásommal Guardiolát szeretném dícsérni. Mit dícsérni, isteníteni. Kezdve azzal, hogy tegnap végre felvette a kesztyűt, és visszavágótt Jo5énak, egészen a mai estéig egyszerűen zseniális a fazon. A 90. percben még odaszúrt egy fricskát, mert előzetesen mindenki, hogy így a madrid jobb, így a kupagyőzelem, így mourinho, stb, erre Pep behozza Sergi Roberto-t, aki életében talán még bajnokit sem játszott, ezzel is megmutatva, hogy még ezt is megteheti a Bernabeuban a BL-elődöntőben :D:D

Pep mekkora splíer vagy!!!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2011.04.27. 23:49:41

dehát mondja el bátran a mantráját!
mondjuk ha nekem kellene ILYENEKET olvasgatnom (különös tekintettel a 6. bekezdésre MUHAHA!), akkor lehet, h nekem is elgurulna a gyógyszerem és mondanám a hülyeségeimet. ha másnak nem, akkor magamnak.
lassan úgysem lesznek már kiváncsiak a szenvelgéseire az emberek.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
margarin
Jugador del Barça
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2010.08.02. 00:12:41
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.27. 23:49:03

samy85 írta:
Messi-Ini írta:Mourinho: "Ha elmondanám amit akarok, már ma véget érne a pályafutásom. Engem megbotránkoztatna így megnyerni egy Bajnokok Ligáját.


Akkor véget érne és mehetne a jól megérdemelt helyére!!!!
19 éves koromig játszottam a Barca csapatában aztán felébredtem:):):)):):
Válasz küldése