Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.27. 23:46:21

Most Jose komolyan gondolja azt amit mondott.
Szerintem hagyja abba, a foci csak nyerne vele. :lol:
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.04.27. 23:46:16

tiszta röhej a murinnyó... :D szégyen és gyalázat. van bőr a képén ám...
KépKép
Avatar
Varga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 866
Csatlakozott: 2007.07.28. 09:24:35

2011.04.27. 23:46:05

Ismét elkövettem azt a hibát, hogy felmentem facebookra. Hihetetlen ami ott megy. Egyre színvonalasabb hozzászólások születnek. Az ismerőseim nagy része madridista (spanyol suli).. Miért nem lehet azt csinálni amit én tettem a kupadöntő után? Gratuláltam, hogy nyertek és kész. A véleményem a meccsről röviden az, hogy jobbak voltunk és megérdemeltük, habár durvaságban és színészkedésben sikerült felvenni a versenyt, mégis mi játszottunk inkább. A bíróról gyenge volt, rengeteg tévedéssel mindkét oldalon. Nem érzem úgy, hogy nekünk fújt volna, Pepe kiállítása egyértelmű volt, és nem ő volt az egyetlen akit ki kellett volna küldeni(Adebayor, Alves, Marcelo)
Kép
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.04.27. 23:45:40

Fecooo írta:
Messi-Ini írta:Mourinho: "Ha elmondanám amit akarok, már ma véget érne a pályafutásom. Engem megbotránkoztatna így megnyerni egy Bajnokok Ligáját. Fogalmam sincs, hogy mindez Villar, az UEFA vagy az Unicef hatása, nem tudom megérteni. És csak egy kérdés: miért? Ovrebo, Busacca, Stark..."



szánalom,még jobban utálom mint valaha,de vhogy most ez sem tudja elrontani a jókedvem!!!
Visca el Barca!!!
ennek tényleg semmi sem szent... mocsadék, mindenre képes! :x :x :x
Nem is ezzel van a baj, mondjon amit akar, ez csak őt minősíti. A gond inkább az, hogy erre nagyon sokan helyeselnek. Azért ilyen nyilatkozatot se láttam még, hogy már az Unicefet, az Uefa-t is sarazza. Nem lepne meg, ha kapna egy kis büntit. De persze Benqverenszá vagy hogy írják a nevét, a világlegjobbbírója gondolom... :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ab1daL 2011.04.27. 23:46:32-kor.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.04.27. 23:45:28

szegény traductor :D :D :D
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.04.27. 23:42:54

Messi-Ini írta:Mourinho: "Ha elmondanám amit akarok, már ma véget érne a pályafutásom. Engem megbotránkoztatna így megnyerni egy Bajnokok Ligáját. Fogalmam sincs, hogy mindez Villar, az UEFA vagy az Unicef hatása, nem tudom megérteni. És csak egy kérdés: miért? Ovrebo, Busacca, Stark..."



szánalom,még jobban utálom mint valaha,de vhogy most ez sem tudja elrontani a jókedvem!!!
Visca el Barca!!!
ennek tényleg semmi sem szent... mocsadék, mindenre képes! :x :x :x
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.04.27. 23:42:26

Messi-Ini írta:Mourinho: "Ha elmondanám amit akarok, már ma véget érne a pályafutásom. Engem megbotránkoztatna így megnyerni egy Bajnokok Ligáját.
mi örülnénk ha véget érne....
és ha megbotránkoztatná, akkor adja vissza a tavalyit...kb így nyert ellenünk.....a homokláda
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.04.27. 23:41:51

kurdt írta:
Fecooo írta:http://www.uefa.com/uefachampionsleague ... index.html


pepe két pirosat kapott? :D
:D :D :D

Mourinho is beleszámít.... :)
nem-nem, pepe neve mellett van, h 2 piros :D
Dantes
Jugador del Barça
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2008.10.10. 13:04:30

2011.04.27. 23:40:48

Gratulálok a CSAPATNAK, ez megérdemelt győzelem volt!

A mérkőzés előtt üldözési mániám volt: azt hittem José valamit nagyon másként fog csinálni, amivel meglep minket... nem ezt... a Reál Madrid kérem szépen nem az Inter, nincs a játékosok vérében a védekezésre épülő foci - bár elméletben bejöhetett volna másodjára (az 1-1 inkább nekünk kedvező).

Végül nem bánom, mert így már majdnem kerek a történet, ugyanis a Camp Nouba így nem küldheti fel a fiait... bár vélhetően ott sem a játéké lesz a főszerep.

A kupa döntő után gratuláltam nekik, de ugyanakkor leírtam, hogy pengeélen táncol a faultokkal hiszen a stratégiája szerint: a mérkőzés előtt jól kiosztja a bírókat, aztán felküldi egyféle - üsd vágd - mentalitással a Madridot, és láss csodát..az lesz belőle ami...

Többen írták korábban is, hogy ez a BL: itt nem biztos, hogy összesz...ja magát a bíró, és egy véleményes eset boríthat mindent...persze utána jön a jól megkomponált durci... hát ma így alakult, és én egyáltalán nem bánom.

A kiállítás jogossága vérmérséklet függő, szerény véleményem szerint simán lehetett a szándékot nézni.

Remélem hatalmas hangulatot varázsolnak a továbbjutást váró szurkolóink a visszavágón, és mi játszatjuk az álomdöntő visszavágóját.
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.27. 23:39:52

Hát gyerekek.
A fagyi visszanyalt.
Pep megmutatta, hogy ők is tudnak "népművészeti cserépedény" módon "focizni".
Tudták, hogy megint a lábukat fogják labdának nézni, és az esésekre kicsit rájátszottak. De azér Di Maria sem volt rest Alvés mellett pár triplaszaltót bemutatni, jelezvén, hogy a talajtornában is jártas.

A kiállítás jogos volt, telibe rúgta Alvés lábát. Szerencse, hogy a lába a levegőben volt, és nem állt rajta, mert akkor.....

Busi nagyon béna volt az első félidőben, látszik rajta, hogy elfáradt. Hétvégén pihennie kell.

A Barca megérdemelten nyert, mert ők a labdával foglalkoztak. A Real elvesztette a fejét, dühödt bika módjára rohangáltak.

CR-en meg nem csodálkoznék, ha előbb-utóbb elmenne innen. Ma is, ahogy sértődötten dühöngött, hogy a többiek nem mennek előre, segíteni neki. És ez már a 10. percben volt! Ennek örültem a legjobban, hogy elvesztette a fejét, a durcás kisgyerek.

Hát, Ramos és Pepe nélkül nehéz lesz a Realnak bunkereznie. Ráadásul nem is szabad nekik, kénytelenek lesznek támadni, hiszen gólokat kell rúgniuk. No és akkor jöhet megint a katalán henger.

Egyébként szerintem ezek a meccsek nem csak két csapatról szólnak, hanem a katalán-spanyol összecsapásról is. MEgmutatkozik ez abban is, hogy a Barca kérte, hogy mondják be katalánul is az infókat a stadionban, de ehhez nem járultak hozzá.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2011.04.27. 23:38:39

Mourinho: "Ha elmondanám amit akarok, már ma véget érne a pályafutásom. Engem megbotránkoztatna így megnyerni egy Bajnokok Ligáját. Fogalmam sincs, hogy mindez Villar, az UEFA vagy az Unicef hatása, nem tudom megérteni. És csak egy kérdés: miért? Ovrebo, Busacca, Stark..."



szánalom,még jobban utálom mint valaha,de vhogy most ez sem tudja elrontani a jókedvem!!!
Visca el Barca!!!
Kép
Csoka
Barça B
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2008.06.28. 18:48:15

2011.04.27. 23:38:20

Fecooo írta:http://www.uefa.com/uefachampionsleague ... index.html


pepe két pirosat kapott? :D
ott az eredmény is 0-4 :lol: :lol:
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2011.04.27. 23:37:52

Fecooo írta:http://www.uefa.com/uefachampionsleague ... index.html


pepe két pirosat kapott? :D
:D :D :D

Mourinho is beleszámít.... :)
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
Tomsa
Capitá del Barça
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2007.10.14. 12:31:53

2011.04.27. 23:37:12

Tiszta barátokközt volt ez a meccs, a két gólunk emlékeztetett focira egyedül. A visszavágó remélem jobb lesz, mert támadnia kell a Madridnak, nekünk meg az a fincsike 8)
Csoka
Barça B
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2008.06.28. 18:48:15

2011.04.27. 23:37:11

gamerpapa írta:Gyerekek, ha akartok nagyokat kacagni olvassátok a madridistát :'D
Én kacagok rajta már egy fél órája :lol:
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.04.27. 23:36:46

Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.04.27. 23:36:43

Én most inkább a nyilatkozatháborúkra leszek kiváncsi... még egy klasszikus..a sajtószobából :D
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
David089
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2008.08.29. 11:33:31

2011.04.27. 23:36:11

Már linkelték ezt a videót, de érdemes megnézni 1:21nél... http://www.youtube.com/watch?v=u2DyT5TbFzc
Ebből a szögből jól látszik, h nem csak simán letalpalta hanem még egy kicsit oldalra rúgott is Alves lába felé, csakhogy biztos eltalálja....
Szánalom az egész Real muringyóstól együtt....

Sempre Barca!!!!!!!!!!!!
Avatar
bzozo
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2005.11.28. 10:19:37

2011.04.27. 23:35:59

Riadtribizli írta:
bzozo írta:végre!! újra megmutattuk mi a foci!!!
pepe elmehet lapátolni..ilyen 'játékos' csak odavaló ahova gondolom!! :P

A csapat végre magáhoztért és elindult az úton. Remélem folytatják amit elkezdtek!!!!!

a madrid meg pityereghet a kircsi kupicájával :oops:
Mi most épp Devecserbe melózunk, bontjuk az iszapos házakat. Pepe jöhetne lapátos embernek a rakodógép mellé. De azért úgy napi kétszer átküldeném rajta a 25t-s Volvot a miheztartás véget... :lol:
küldeném express elsőbbségi légiposata DHL meg mindennel :D
VISCA EL BARCA
Antifoci
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011.04.24. 15:14:49

2011.04.27. 23:35:47

Nem szoktam oda írni , de sztm te se tedd most mert sztm nem értékelnék :)
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2011.04.27. 23:33:38

Antifoci írta:1:Miért is nem volt az kiállítás???Mert esetleg nem találta el Alves lábát???Attól még szándékosan le akarta rúgni...Egy ilyet 10-ből 5 bíró pirossal büntet,Stark benne van az 5-ben!
2:Mi az hogy ha nem állítják ki Pepét akkor Adebayor meg Marcelo nem csinálja ezt???Mr.Alvaro Arbeloa papa a kupadöntőben is ugyanazt eljátszotta Villaval mint amit Marcelo Pedroval,és ott nem szórtak ki senkit!!!Meg ha már kiállítás,te adsz a kommentátorok véleményére ahogy nézem,ők ha jól veszem ki a szavaikból,akkor Marcelot kirszórták volna,ami azt jelenti,hogy a Copa Del Rey döntőben ki kellett volna szórni Arbeloat,szóval amit ott elvettek,itt visszakaptunk,de így is csak egy elvakult Realos fogalmazna,mert ez 100-ből 70 embernél piros(mármint Pepe esete),a többi 30 szerint nem,de szerintük is csak azért nem,mert Madridisták!!!
Komolyan az érved ellenem arra hogy ha nincs a kiállítás akkor nem csinálják ezt hogy mit csinált arbeloa 1 hete? Igen ocsmány volt, de gondolod ettől ment át ade agyhalottba ? nem hiszem..[/quote]


igazából az én érvem is hülyeség,de a te felvetésed is!!!a meccs elején is megvolt a rugdosódás meg a többi,meglett volna Pepe kiállítása nélkül!de mind1 is,nyertünk és engem csak ez érdekel!
jah és am most beleolvasgattam a madridistán a fórumba,és sok realos már nevetséges h hogyan keresi a kifogásokat!!!ha megkérhtlek,meséld el nekik azt a sztorit amit a kommentátor a meccs elején elmondott,amiben az szerepelt hogy Stark már 1 hete tudta h ő fogja vezetni a meccset!!!ők még mindig azt hiszik h a barca lefizetett mindenkit h stark vezesse a meccset,és persze starkot is h fújjon nekünk!!!
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2011.04.27. 23:33:33

A félidőben nem gondoltam volna h ennyire parádés lesz a végkifejlete a meccsnek,de legszebb álmaimat is felülmúlta :) Kétszer feltörtük őket és 3 igen közkedvelt,szimpatikus fiatalemberrel rövidebb lesz a fehér brigád a Camp Nouban 8)
A kiállításon nem igazán értem miért kell ennyire háborogni,simán lendületből odatalpalt a kopasz jómadár.Az egyik kamerából látszott h még kicsit ki is fordította a lábát,semmit nem bízva a véletlenre,a kommentátor meg is jegyezte.Az elfogulatlan szakértő uraknak meg majdnem könnybe lábadt a szeme a végére h szegény reálnak ott volt vége,amikor a bíró kiállította Pepét.Én meg erre azt mondom,h Pepét nem kiállították,hanem kiállíttatta magát azzal a csodaszép mozdulattal.Mindamellett,h tőle amúgy sem idegen ugye a hentesmunka... :-#
Szal szerintem abszolút jogos volt a kiállítás és az is h ezután kétszer betaláltunk.Ennyivel minimum többet tettünk a futballt,mint játékot illetően.
Lesz miről beszélni megint elég sokáig,hallunk még erről a meccsről sok-sok év múlva is sztem... :P
Nagyon örülök h helyreállítottuk a renomét eredményszerűen is,gratulálok a srácoknak.Ez nagy(on fontos) győzelem volt! =D>
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
bzozo
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2005.11.28. 10:19:37

2011.04.27. 23:32:55

sjd írta:
Tim írta:
Tdavid írta: Én úgy tudom h csak a döntőkre törlik el. :roll:
Ott sem törlik el. Emlékezz csak vissza Alves miért nem játszott a döntőben..
Sztem azóta bevezették h eltörlik
most már eltörlik én is úgy tudom
VISCA EL BARCA
Avatar
Riadtribizli
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2009.12.16. 09:11:51
Tartózkodási hely: Hol itt, hol ott

2011.04.27. 23:32:37

bzozo írta:végre!! újra megmutattuk mi a foci!!!
pepe elmehet lapátolni..ilyen 'játékos' csak odavaló ahova gondolom!! :P

A csapat végre magáhoztért és elindult az úton. Remélem folytatják amit elkezdtek!!!!!

a madrid meg pityereghet a kircsi kupicájával :oops:
Mi most épp Devecserbe melózunk, bontjuk az iszapos házakat. Pepe jöhetne lapátos embernek a rakodógép mellé. De azért úgy napi kétszer átküldeném rajta a 25t-s Volvot a miheztartás véget... :lol:
Avatar
Manishtushu
Barça C
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2009.09.13. 14:28:24

2011.04.27. 23:30:34

A góloknak semmi köze sem volt az emberelőnyhöz. Ezeket Afellay és Messi hozták össze. Összesen 25 percig voltak emberhátrányban, azelőtt se, azután se csináltak semmit. A helyzeteik abból voltak, hogy Busquets eladta a labdát. Egyébként megjegyzem, hogy 10 emberrel is lehet még bunkerolni. Az meg, hogy M csapatából a Barca ellen mindig kiállítanak valakit, az nyilván az ő saját hibája. A bíró nem mindig ugyanaz. Mourinho nyilatkozata meg őszintén szólva egyáltalán nem tud érdekelni. Otthon is győzni kell.

Jó éjszakát!
Válasz küldése