Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2011.04.27. 23:01:51

bowlinggolyo írta:A meccs közben volt egy olyan kiírás, h Ramos a köv meccsen nem játszhat,ezzel kapcsolatban lnne egy kérdésem.Nem úgy van, h az elődöntőkre eltörlik a lapokat? :roll:
Én úgy tudom h csak a döntőkre törlik el. :roll:
Kép
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.04.27. 23:01:38

Tdavid írta:Istenem Digin már bíróznak... :evil:
a ratyisport szánalmas erőlködéssel próbálja utánozni azt a szakmaiságot, amit mondjuk teremteni tud egy meccsnek a tv2 hajdú b-vel vagy anno méhessel. legjobb lehalkítva nézni a meccset, én a "ÉS TÁMAD AZ ARZELÓNA" című aranyköpés óta ezt teszem. a meccs előtti, közbeni és utáni szakértést pedig nagyon távol kerüld el, mert levisz az életről egy értelmes embert.
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2011.04.27. 23:01:12

A meccs közben volt egy olyan kiírás, h Ramos a köv meccsen nem játszhat,ezzel kapcsolatban lnne egy kérdésem.Nem úgy van, h az elődöntőkre eltörlik a lapokat? :roll:
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
Sztilo
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2009.05.18. 21:49:05
Tartózkodási hely: Pápa

2011.04.27. 23:00:37

Barca Norbi írta:"Cristiano Ronaldo sárga lapot kapott a mai mérkőzésen és 3 sárga lapja miatt ki kell hagyni a következő mérkőzést."

Ez igaz? Mármint, hogy kihagyja a visszavágót. Eredmenyek.com-on olvastam meccsösszefoglalóba.
Nem kapott sárgát
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.27. 23:00:31

[quote="zsoltfree"]Én nem gondoltam volna hogy a tavalyi állapotomnál jobban fogom utálni a Realt
D
E
.
.
.
quote]

Maximálisan egyetértek veled. Annak idejénúgy gondoltam nem lehet jobban utálni a José féle Cselszit és a Realt!!! DE lehet, a kettőt egyszerre, José és Real!!! :D
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2011.04.27. 23:00:17

IStenem, de gyönyörű mecss volt .. Messi az valami egészen máshonnan származik, ő tényleg a futball Istene, jóságoség 52. gól....hihetetlen ..örülök, hogy ennek a csapatnak szurkolhatok! Visca! .. [-o< [-o<
Kép
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 976
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.27. 22:59:56

Fecooo írta:a kommentátorok elérték, h megutálják a Barcát... ezek se látták a kupadöntőt... ott a bodycheckek sose értek lapot, itt meg felháborodnak, h Messi nem kap lapot... egy tény: Busi és Pedro idiótán lejáratta a csapatot, felesleges volt színészkedni, de a másik oldalon a lákátos is oscar-t érdemelt volna...műgirnyó természetesen bírózni ...fog, de lássuk a tényeket: pepe bármit csinálhatott, nem kapott lapot semmiért, volt pedig két lerántása is, adebayor megpofozta Puyolt, nem kapott lapot, "nálunk" szinte minden szabálytalanságra lapot adott a spori... de lehet bírózni nyugodtan... hogy is mondta tavaly műgirnyó? "szánalmas, h nem bírják elviselni a vereséget a barcások"

hadd engedjük meg magunknak, h most örüljünk, úgy vélem megérdemeltük az előzmények és az egészéves szemétségek után...
Még add hozzá, hogy a Pedrot megtaposták elég gusztustalan módon, ami elkerülhető lett volna. Ebben az évben pedig ellenünk nagyon sok sárga lapjuk a bíróknál maradt! A két színészkedésünk tényleg szánalmas volt, de szerintem ők sem színészkednek ha nem tudják hogy van értelme: tehát olyan vandálok a Real játékosok a meccsen hogy a bíró már bármikor megeheti a lapot. Egy sportszerű meccsen biztosan nem lett volna ennyi kamuesés.
hectorvti
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011.04.21. 13:38:25

2011.04.27. 22:59:49

Messi 2. gólját hol tudnám megnézni...sajna nem tudtam nézni a meccset
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2011.04.27. 22:59:32

nah [auto_cenzúra]!a böszme idióta bánki dodó meg a többi meleg nyomja a semmit,tesóm nagy real fan,és akkor se birja hogy ha nyer vmit a barca,ha nem a real ellen teszi !ha előjön a biró,mindig a chelsea elleni bl elődöntöőt hozza elő,ha idén esetleg bl-t nyernénk,tuti megint azzal jönne,hogy a bíró továbbjuttatott minket!!!
am beleolvasgattam pár realos hozzászólásba madridistán,és nyomták h elértük hogy ne a portugál bíró vezessen,hanem stark,aki ugye alap h nekünk fúj!de ezzel sztem csak egy a bökkenő,ha nem csal az emlékezetem a meccs elején azt mondták a riporterek hogy Stark már 1 hete tudta h ő vezeti ezt a meccset,szal nincs miröl beszélni!!!
Kép
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.04.27. 22:59:26

Barca Norbi írta:"Cristiano Ronaldo sárga lapot kapott a mai mérkőzésen és 3 sárga lapja miatt ki kell hagyni a következő mérkőzést."

Ez igaz? Mármint, hogy kihagyja a visszavágót. Eredmenyek.com-on olvastam meccsösszefoglalóba.
Ha sárgát kapott, akkor igen. Eredmény sem kedvező a madridiaknak, de ha még Cé is lapott kapott, akkor Pepe, Ramos, C nélkül jöhetnek a Camp Nouba.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Barca Norbi
Barça C
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:27:11

2011.04.27. 22:58:10

"Cristiano Ronaldo sárga lapot kapott a mai mérkőzésen és 3 sárga lapja miatt ki kell hagyni a következő mérkőzést."

Ez igaz? Mármint, hogy kihagyja a visszavágót. Eredmenyek.com-on olvastam meccsösszefoglalóba.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2011.04.27. 22:57:03

Tim írta:
Boixos írta: ....
De legalább a BL serleg biztonságban lesz tőlük :lol:
azt majd összetörjük mi!
:lol:

(bár már ott tartanánk...)
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2011.04.27. 22:56:46

Istenem Digin már bíróznak... :evil:
Kép
turkey77
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010.12.22. 08:11:34

2011.04.27. 22:56:33

Egek! Ez a 2. félidő gyönörű volt. Grat fiúk ennyi kellet :wink:
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 976
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.27. 22:56:29

Én nem gondoltam volna hogy a tavalyi állapotomnál jobban fogom utálni a Realt


D
E


- amióta jött Mourinho edzőjüknek.... Még nagyobb arc, még gyatrább undorítóbb játék. Igen hatékony oké, de jelentkezzen az a szurkoló, aki azért ül le a tv elé hogy ilyen focit nézzen. Senki? Ok.

- a másik pedig, oké eddig is nagy feszültség volt az el-classicókon, de ami favágást művelnek velünk az idén. A pályán belül: Pepe, Ramos, Arbeola, Carvalho, Xabi egyszerűen undorító ahogyan viselkedtek (egész éves classicókat beleértve), a pályán kívül pedig Mourinho keveri a (mű) balhét. Undorító. Nyáron a holland csapatban csalódtam hatalmasat. Egész életemben szerettem nézni a hollandokat, de ilyen undormány játékot amit a VB-n műveltek.....

....és a Real ezt még felülmúlja. Az egész meccsen a labdához közük nincs, aztán már nem bírnak megukkal, a labda helyett elkezdik a játékosokat rugdosni. Aztán ha valakit kiállítanak akkor pedig örülnek mert lesz mire fogni. PEDIG már sok éve az El-classicókon a Realnak nem sok köze volt a játékhoz!!! És inkább örüljetek hogy csak ennyi kiállítást kaptatok.

Már kb azon a REálgyűlőlő szinten vagyok, akik:

le akarják rombolni még a stadiont is, a helyét felszántani és bevetni sóval, a Real Madrid kifejezést pedig tiltott önkényuralmi jelképnek tekintik és a játékosokat és a szakmai stábot pedig a vagyonuktól megfosztva egy magyar megye hármas meccsekre száműzni.

Esküszöm, én soha nem voltam elfogult, de ebben a Realban már tényleg semmi emberiesség nincs. Ezt a csapatot ezzel az edzővel csak a legelvakultabb drukkerek szerethetik, és ezek kemény magja lehet csalódott az miatt hogy alulmarad a Barcával szemben.

Messi amit a két gólnál művelt, az gyakorlatilag mindegy hány embernél volt, zseniális. Az egész csapat nagyon megérdemel egy nagyon nagy ollét. PÁr meccs a bajnokságban és 2 meccs a BL-ben és nagyon fontos 2 újabb címnek lehet örülni! Hajrá fiúk, csak úgy ahogy eddig!
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.04.27. 22:56:07

hát bekövetkezett mou taktikájának rizikófaktora. kiállították az egyik törőt viszonylag sokkal a vége előtt. jogosan. szerencsére mi is jobban játszottunk mint múltkor és a madrid is gyengébben, úgyhogy magától értetődő volt a győzelem pepe zuhanyzása után. belefásult a real ebbe a taktikába, elég azt mondani, hogy cé is többet hisztizett, amikor ő rohangált, a többi "csatár" meg a félpályán állt. valóban nem lehet ezt a stílust örökké és folyamatosan sikerre vinni, úgy érzem, annak az a kulcsa, amit barcelónában csinálnak.
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2011.04.27. 22:55:36

Boixos írta: madrid.... murinnyó b+...... mekkora kalap szarok vagytok! :mrgreen:
és még a királykupát is összetörtétek...
De legalább a BL serleg biztonságban lesz tőlük :lol:
Kép
eric
Barça B
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2009.09.07. 20:11:40

2011.04.27. 22:55:19

Foxon az egyik studiós kommentátor most mondta ki az igazat:
"A ManU ellen szeretném látni a Barcát, mert tudja mit? A ManU játsza a futtbalt. A Real nem játsza!"
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.04.27. 22:54:35

a kommentátorok elérték, h megutálják a Barcát... ezek se látták a kupadöntőt... ott a bodycheckek sose értek lapot, itt meg felháborodnak, h Messi nem kap lapot... egy tény: Busi és Pedro idiótán lejáratta a csapatot, felesleges volt színészkedni, de a másik oldalon a lákátos is oscar-t érdemelt volna...műgirnyó természetesen bírózni ...fog, de lássuk a tényeket: pepe bármit csinálhatott, nem kapott lapot semmiért, volt pedig két lerántása is, adebayor megpofozta Puyolt, nem kapott lapot, "nálunk" szinte minden szabálytalanságra lapot adott a spori... de lehet bírózni nyugodtan... hogy is mondta tavaly műgirnyó? "szánalmas, h nem bírják elviselni a vereséget a barcások"

hadd engedjük meg magunknak, h most örüljünk, úgy vélem megérdemeltük az előzmények és az egészéves szemétségek után...
Csoka
Barça B
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2008.06.28. 18:48:15

2011.04.27. 22:53:39

Köszönöm Barca ezt a szép estét :lol: :lol:
te jó ég mekkora 2. félidő volt :lol:
és a visszavágó a 18. születésnapomon lesz :lol: (várom)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.04.27. 22:53:13

innen behuzzuk ez nem is kérdés, a kommentátor is megmondta, h 2-3 golt ezek nem fognak lőni a nou campban.

a birozást meg hallgathatjuk megint, meg hogy mocskos csalok vagyunk.

én nem vagyok jatekvezeto, fingom nincs mi ér pirosat, pepenek biztos nem adtam volna csak max sargat, a masik két esetet amit irtok nem láttma, ahhoz nemtok' hozzaszolni.

murinnonak nincs veszteni valoja, sztem 4-4-2 ben fog felállni, középen özil, egy szűrő, c, di maria, előre meg betolja adebayort meg higuaint és had szoljon.

lehet a 4. meccsen még foci is lesz :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Messi199
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2008.11.04. 19:22:29
Tartózkodási hely: Győr , Koroncó

2011.04.27. 22:52:55

Gyönyörű estét okoztak a fiúk , remélem a visszavágón kitámad ez a antifutball alakulat , és akkor rommá verjük őket ......
Messi zseniális volt :) , örülök Ibi gólpasszának remélem , ez egy lökést ad neki a továbbiakban . :)
Tots Unit Fem Forca !!
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.27. 22:52:13

jaja, teljesen igaz!!! az első félidőben látszott a legjobban, amikor a Barca játékosok passzolgattak, senki nem támadta őket, Ronaldo meg reklamált, hogy gyertek már B+!!!
a Barca ilyet csinálna a Camp Nou-ban megköveznék őket!!!
De gratulálok az isteni Josénak, a fantasztikus sztáredzőnek, Mr. Tökéletesnek!!! nem is értem mit akar ez az ember??? ilyen játékosokkal ezt a focit játszani??? felfoghattlan, szánalmas, borzasztó!!!
azt remélem, a visszavágól még 3-at kapnak és akkor lehet simogatni a királyuk kupáját...
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.04.27. 22:51:44

Legyünk higgadtak és ne bántsuk madridista társainkat, már csak Daffyra is tekintettel. Nem voltunk rosszak, taktikailag Pep tökéletesen felkészítette a csapatot, az MVP javult, főleg a kis zsenink, a középpálya gyenge volt ma, a védősorban pedig benne volt 1-1 hiba, főleg Pique-ben. Összességében megérdemelten nyertünk, de az a pár színészkedés nem tetszett, sokszor nem haraptunk úgy a labdára egy-egy fault után, ahogy szoktunk, hanem reklamáltunk, játékban pedig 10-szer ennyi van ebben a csapatban. Kicsit lassan gondolkodunk mondjuk őszhöz képest ( ez fáradtság, de kezdünk kijönni belőle), főleg a középpályán, ebben fejlődni kell sokat, mert egy aggresszívan letámadó Mu ellen mondjuk a döntőben ( persze van egy visszavágó, de innentől azért jóval több esélyünk van, legalább 70%-ot adnék ránk) sokkal gyorsabbnak és pontosabbnak kell lenni. A kiállítás szerintem jogos volt, de szerintem sem vezetett annyira jól Stark, egy-két sárga lap még kijárt volna nekünk ( mondjuk Ade esete viszont egyből piros lap nálam, de Pepe véleményes kiállítása után nem is szabadott megejteni) és tényleg csak Pepe egész hozzáállásáért járt a kiállítás, mert már hamarabb kellett volna kapnia sárgát és akkor még ennyi kérdés sincs.
Avatar
Sztilo
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2009.05.18. 21:49:05
Tartózkodási hely: Pápa

2011.04.27. 22:51:41

Én annak őrülők hogy nem mentünk bele a fociba komolyan szépen vártunk stb,hát messi egy nagy plusz a Barcanak és maradjon is csak így :)
Válasz küldése