Spanyol Kupa & Szuperkupa

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2260
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.21. 01:01:29

A mostani helyzettel épp csak az a baj, hogy van egy sérülésből visszatért Pedronk, van egy formán kívül levő Messink és Villank, illetve egy lényegében használhatatlan Affelayunk, meg egy sérült Bojanunk. 5 támadóból egy sérült, 3 formán kívül van, 1 meg nem jó, legalábbis még nem jó. A formán kívüliség nem csak a helyzetek kihagyásában nyilvánul meg, hanem a kevés hasznos mozgásban, kevés mindenben. Meg van kötve a kezünk, 5 támadó abszolút nem kevés, ez pech, hogy így kijött.

Le kell vonni a tanulságot, (a második félideji játékunkat nem bírta volna a Reál az egész meccsen) és a következő meccsre kell koncentrálni, mert még egy címet sem nyert a csapat!
lacus9
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2009.12.11. 22:33:18
Tartózkodási hely: Zala

2011.04.21. 01:01:15

margarin írta:Párunknak már feltűnt:))),de amíg szerzi a trófeákat addig senkit nem érdekel,max minket a szenvedő feleket!
Ahogy Cruyff mondta: mourinho a címek edzője, nem a labdarugásé!!
lacus09
dreamY_Y
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2010.07.24. 17:52:31

2011.04.21. 01:01:04

lacus9 írta: Nem . Nem én írtam, hogy a BARCA jobban akarta a kupát.
egyszerüen az bosszant, hogy már évek óta látom, hogy a mourinho tönkre teszi a labdarugást, és ez másnak nem tünik fel???????????
Elnézést, elnéztem ez esetben valóban. Te azt irtad, hogy jobban megérdemelte volna a Barcelona. Ezzel nem értek egyet, tényleg örülnék ha ezt kifejtenéd mégis miért érdemeltétek volna meg.
Avatar
margarin
Jugador del Barça
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2010.08.02. 00:12:41
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.21. 00:59:30

messideco írta:Bant a piramis építőinek :roll:
Nah betört ide is az MLM:))))))))))))))))))))))))))))
19 éves koromig játszottam a Barca csapatában aztán felébredtem:):):)):):
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.04.21. 00:58:08

Bant a piramis építőinek :roll:
"And my heart will leave you never."
Avatar
margarin
Jugador del Barça
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2010.08.02. 00:12:41
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.21. 00:57:16

Párunknak már feltűnt:))),de amíg szerzi a trófeákat addig senkit nem érdekel,max minket a szenvedő feleket!
19 éves koromig játszottam a Barca csapatában aztán felébredtem:):):)):):
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.04.21. 00:56:58

margarin írta:"Gyerekek! Legyenek boldogok! Csak nyerjük meg a BL-t!"
Ezek után már nem vagyok biztos benne hogy meglesz a BL. Hiszen eddig két el clasico alatt csak egy 11es gólunk volt. Ez már figyelmeztető jel, nem szabad félvállról venni a Realt a BL -ben.

BL -ben is ugyanezt a taktikát fogja alkalmazni José, mi meg képtelenek vagyunk focizni e taktika ellen.
KépKép
lacus9
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2009.12.11. 22:33:18
Tartózkodási hely: Zala

2011.04.21. 00:54:50

dreamY_Y írta:
lacus9 írta:
dreamY_Y írta: Papa, te első félidőben aludtál?
Nem vagyok papa még hála isten.
Sajnos az első félidőben is arról szólt a a Real játéka, hogy a labdás embert mindenáron meg kell állítani, ha labdád szerzünk előre kell vágni, majd lesz valami. Ez a mourinho féle taktíka. Reklamálhatsz, de sajnos ez az igaszság.
Ilyenkor az IGAZI foci rajongó arra következtet, hogy a következő ilyen összecsapást nem érdemes nézni, merts ugyis taktika lesz.
Remélem tévedek!!!
üdv Egy foci rajongó
Hehe, nem a kor alapján tettem a megszólitást. :D
Nem szeretnék Veled vitatkozni a labdarúgásról, biztosan jó vitapartner lennél de semmi erőm hozzá, ezért csak egy dologba szeretnék belekötni:
Azt irtad, a Barca jobban akarta a kupát. Ez szerintem nagyon nem igy van, a Real küzdött, szivét lelkét kitette a csapat nagyrésze mig nálatok ezt csak pár embernél láttam.
Nem . Nem én írtam, hogy a BARCA jobban akarta a kupát.
egyszerüen az bosszant, hogy már évek óta látom, hogy a mourinho tönkre teszi a labdarugást, és ez másnak nem tünik fel???????????
lacus09
Avatar
margarin
Jugador del Barça
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2010.08.02. 00:12:41
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.21. 00:53:39

"Gyerekek! Legyenek boldogok! Csak nyerjük meg a BL-t!"



A Próféta szóljon belőled:))))))))))
Félek ezzel a"lényegtelen kupagyőzelemmel" nagyon megerősítettük a Madridot....

Ha ma nyertünk volna akkor feladják lélekben a bl-t is ,így viszont még durvább bunkerfoci lesz még nagyobb szív és még több undormány Mou taktika.
Az egész vereségben ez a legidegesítőbb:)
19 éves koromig játszottam a Barca csapatában aztán felébredtem:):):)):):
Avatar
Buitre
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2005.05.10. 13:26:05
Tartózkodási hely: Großwardein

2011.04.21. 00:51:47

szted Pepe megérdemelten fejezhette be a meccset? vagy Arbeloa?
úgy gondolom Pepe nem érdemelt sárgát amikor megkapta, a rácsúszásért kellett volna neki felmutatni. szerintem a bajnokin sokkal keményebb volt, mint ma.

Arbeola más kérdés, az a taposás erősen narancssárga volt, úgy gondolom a bíró nem akarta ilyesmikért adott ítéletekkel befolyásolni a meccset.

ellenben én azt nem értettem, Alves miért csak a 7. elkövetett szabálytalanság után kapott sárgát.

ezeket velünk az elfogódottság mondatja. szerintem. viszlát a BL-ben :wink:
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.04.21. 00:50:23

dreamY_Y írta:Azt irtad, a Barca jobban akarta a kupát. Ez szerintem nagyon nem igy van, a Real küzdött, szivét lelkét kitette a csapat nagyrésze mig nálatok ezt csak pár embernél láttam.
Rosszul áttad nálunk senki nem akart...(kis tulzással)
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2011.04.21. 00:47:58

Gyerekek! Legyenek boldogok! Csak nyerjük meg a BL-t! A bajnokság már zsebben van. Katalóniában az számít... Én tom. 3évet éltem ott.... 8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
dreamY_Y
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2010.07.24. 17:52:31

2011.04.21. 00:47:25

lacus9 írta:
dreamY_Y írta:
lacus9 írta:A labdarugás szégyene ez a mourinho.
A BARCA végig jobb volt, jobban megérdemelte volna a győzelmet!
.
Papa, te első félidőben aludtál?
Nem vagyok papa még hála isten.
Sajnos az első félidőben is arról szólt a a Real játéka, hogy a labdás embert mindenáron meg kell állítani, ha labdád szerzünk előre kell vágni, majd lesz valami. Ez a mourinho féle taktíka. Reklamálhatsz, de sajnos ez az igaszság.
Ilyenkor az IGAZI foci rajongó arra következtet, hogy a következő ilyen összecsapást nem érdemes nézni, merts ugyis taktika lesz.
Remélem tévedek!!!
üdv Egy foci rajongó
Hehe, nem a kor alapján tettem a megszólitást. :D
Nem szeretnék Veled vitatkozni a labdarúgásról, biztosan jó vitapartner lennél de semmi erőm hozzá, ezért csak egy dologba szeretnék belekötni:
Azt irtad, a Barca jobban akarta a kupát. Ez szerintem nagyon nem igy van, a Real küzdött, szivét lelkét kitette a csapat nagyrésze mig nálatok ezt csak pár embernél láttam.
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2011.04.21. 00:47:02

mindenesetre grat a győzelemért, akármennyire is fáj leírni ezt...[/quote]

Csak erre az egy mondatodra szeretnék reagálni.Mindösszesen 15 éves vagyok,tehát nem tartozok az idősebb korosztály közé,közel sem,de azért büszkén mondom hogy immáron 5. éve szorítok a Barcelonáért!Még pár éve,mikor a legvégén elbuktuk a bajnokságot,még a könnyeim is kicsordultak,merthát szabályosan nekiálltam sirni a tévé elött,hogy elbuktuk!Ma már ezzl nem így vagyok,főleg azok után amennyi örömöt ez acsapat adott nekem az elmólt 3 évben,egy ilyen vereség valahogy nemtud annyira lehangolni,mert egy 20 perce még eléggé magam alatt voltam,de mostmár a Bl-re gondolok,és arra hogy ez acsapat jobb,és nem létezik hogy ez 180 perc alatt nem fog kijönni!Nekem annyira nem fáj leirni hogy gratulálok,természetesen nem jó érzés,de vhogy azért csak ki tudom nyögni!De alényeg,amit ki szeretnék hozni az egészből,hogy aki letört a mai vereség miatt,az nézzen fel youtubera,nézze meg ini gólját és ünneplését a Chelsea elleni elődöntő meccsen,nézze meg az öszi Clasico összefoglalóját,és gondoljon jövő hét szerdára,mert én nagyn azt érzem hogy ott mi fogunk örülni,és nem mou,és adíszes társaság!!!
Szal fel a fejjel mindenkinek!
Visca El Barca!!!
Kép
messibingyo
Jugador del Barça
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2010.11.16. 11:56:48

2011.04.21. 00:46:55

A bajnoksagban dontetlen A kupaban gyoztek A bl-ben elso meccsen dontetlen lesz golokkal es hazai palyan gyozelem a Barcelonanak Hajra Barca
bingyo
andris871120
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2007.06.25. 18:03:08

2011.04.21. 00:45:41

A második félidőre meg tudtunk újjulni ez a lényeg. Támadtunk voltak helyzeteink. Ez igy alakult sajnos. Megsirattam.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2011.04.21. 00:45:20

ez az első félidő egy katasztrófa volt, minden szempontból, a másodikban azt játszottuk végre amit tudunk. utána meg betaláltak. szomorú vagyok, de visszaolvasni biztos nem fogok most, tuti van egy pár vegyükmeg, adjukel, küldjükelazedzőt elmebeteg.
lacus9
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2009.12.11. 22:33:18
Tartózkodási hely: Zala

2011.04.21. 00:44:45

dreamY_Y írta:
lacus9 írta:A labdarugás szégyene ez a mourinho.
A BARCA végig jobb volt, jobban megérdemelte volna a győzelmet!
.
Papa, te első félidőben aludtál?
Nem vagyok papa még hála isten.
Sajnos az első félidőben is arról szólt a a Real játéka, hogy a labdás embert mindenáron meg kell állítani, ha labdád szerzünk előre kell vágni, majd lesz valami. Ez a mourinho féle taktíka. Reklamálhatsz, de sajnos ez az igaszság.
Ilyenkor az IGAZI foci rajongó arra következtet, hogy a következő ilyen összecsapást nem érdemes nézni, merts ugyis taktika lesz.
Remélem tévedek!!!
üdv Egy foci rajongó
lacus09
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.04.21. 00:44:00

Buitre írta:nézzétek, azt nem mondhatjátok, hogy rajtatok kívül az ellenfelekkel szemben bunkerfocit játszunk. Halomra lőjjük a gólokat a BL-ben, a bajnokságban is csak ti előztök meg. Igen, ellenetek csípünk-rúgunk-harapunk és fát vágunk, ha kell. Nem várhatjátok el, hogy mennyünk a vágóhídra, mint ősszel. Igen, most ti vagytok a jobb csapat, de ma én is úgy érzem, hogy jobban akartuk a győzelmet.
ez így van ahogy írtad....és gratulálok
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
vlxe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 781
Csatlakozott: 2008.05.07. 23:16:25
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2011.04.21. 00:43:39

Felemás félidők után a szerencse ma nem nekünk kedvezett! Sajnos igen csak benne van ez a játékban!!! Úgy gondolom, hogy a BL-ben két meccs alatt, ki kell jönni a különbségnek, mert ha ott se, akkor tényleg nem érdemlünk döntőbe jutást :? Nem érzek akkora visszaesést most, csak az bosszant, hogy pont a Madrid ellen buktuk ezt el :cry:
Kép
Avatar
margarin
Jugador del Barça
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2010.08.02. 00:12:41
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.21. 00:43:16

Bocs bedupláztam ,idegeim tönkrementek:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára margarin 2011.04.21. 00:45:06-kor.
19 éves koromig játszottam a Barca csapatában aztán felébredtem:):):)):):
Avatar
margarin
Jugador del Barça
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2010.08.02. 00:12:41
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.21. 00:43:16

Nem is az a baj hogy kikaptunk,tényleg senki nem gondolhatta komolyan hogy 4 szer mi nyerünk.
Viszont el telt két meccs és sehol nem vagyunk,én még ilyen tanácstalannak nem láttam ezt a Barcát se mozgás se akarat,rossz volt nézni.
Mindkét meccsen azt éreztem:mint ha nem is akarnánk játszani a Madrid meg szó szerint harapott.

Egyszerűen megérdemelték a sikert

Csatársorunk nulla,hátul komoly bajok vannak ,Messi fáradt, ez látszik nagyon,sokkal idegesebben játszott ma is.

Nagyon húzós lesz ez a bl dolog és most már én is azt látom,valóban 3 om esélyes
19 éves koromig játszottam a Barca csapatában aztán felébredtem:):):)):):
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.04.21. 00:43:04

A foci sokszor kemény fizikai harccal társul. Sajnos a játékosok, egy-két kivétellel nem tudják felvenni a harcot másokkal. És ez egy szomorú tény...
"And my heart will leave you never."
Avatar
papek89
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2008.12.07. 01:15:47
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.04.21. 00:41:38

Kár vitatkozni ezen a meccsen. Mi nem lőttünk kapura, be akartunk sétálni a kapuig. Így nem lehet meccset nyerni. Nem lehet minden döntőt megnyerni. Egy csapat akkor nagy csapat, ha az ilyen vereségeket fel tudja dolgozni. Tovább kell lépnünk, a Madrid ma 1 góllal jobb volt nálunk. Most már a BL-t és a bajnokságot kell lehozni. Nem lehet minden fenékig tejföl. Ez is egy pofon a távoli jövőbe, hogy minket is meg lehet verni. Túl nagy volt a nyomás a csapaton, és most nem bírták feldolgozni. Kell ide pár játékos, sajnos rövid a padunk. De ettől függetlenül büszke vagyok a csapatra :) És kitartok mellettük!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára papek89 2011.04.21. 00:44:24-kor.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.04.21. 00:39:43

Buitre írta:nézzétek, azt nem mondhatjátok, hogy rajtatok kívül az ellenfelekkel szemben bunkerfocit játszunk. Halomra lőjjük a gólokat a BL-ben, a bajnokságban is csak ti előztök meg. Igen, ellenetek csípünk-rúgunk-harapunk és fát vágunk, ha kell. Nem várhatjátok el, hogy mennyünk a vágóhídra, mint ősszel. Igen, most ti vagytok a jobb csapat, de ma én is úgy érzem, hogy jobban akartuk a győzelmet.
eszembe nem jutna kötözködni, de felteszek neked egy kérdést: szted Pepe megérdemelten fejezhette be a meccset? vagy Arbeloa?
szted nem lehetséges, h azért maradhattak mindketten a pályán, mert JM sírt folyamatosan? Pepe az első félidőben majdnem eltörte Messi bokáját...

ma/tegnap az egyik csapatnak minden eszköz megengedett volt a saját játékához, vmint nálunk volt egy ballaszt a pályán, ez már túl sok volt...
mindenesetre grat a győzelemért, akármennyire is fáj leírni ezt...
Válasz küldése