Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2011.03.09. 00:09:14

ozsimiki írta:
torrestoni írta: Irgalmatlan meleg volt a pite. Nem a helyzeteket kell nézni, hanem hogy nem a saját kezünkben volt a sorsunk. Egy Busquets öngól, az, hogy mi gólképtelenek vagyunk, vagy bármi más láthattuk már, mit jelent.
De, a mi kezünkben volt a sorsunk.

És a kialakított helyzetekből kihasználtunk 3at, mondjuk a 10ből (még több is volt), ők meg 1ből semmit.

mi az,h nem a mi kezünkben volt? Azért mert a végén adódott nekik 1 db helyzet? Azt nem lehet úgy nézni,h mi magunk (jelen esetben Mascherano) tettünk érte,h az ne menjen be?

Az ilyen kifejezést,hogy nem a mi kezünkben van a sorsunk akkor szoktuk használni, ha mondjuk a bajnokságban utolsó fordulónál 1ponttal megy előttünk a Real,és nem velük játszunk. Nah akkor nem a mi kezünkben van a sorsunk. Viszont egy Bl visszavágón hogy a fenébe ne tudnánk tenni a sorsunkért? Itt teljesen a mi kezünkben volt.
Szia Miki!

Lehet, hogy nem a legjobb szót használtam rá.

De ha már ezt írtam, ennek megfelelően válaszolok: a meccsnek számos olyan szakasza volt, amikor nem mi álltunk továbbjutásra. Több, mint a meccs felében. ekkor nem a mi kezünkben volt a sorsunk. támadtunk, de vagy kivédekezték, vagy túlbonyolítottuk, vagy Almunia védett. És meg is jött számukra egy gól. Jobbak voltunk? Igen! Londonban is? Igen! Kieshettünk volna a londoni hanyagságért? Igen, s úgy is állt a meccs úgy 60 percig. Azzal pedig nem lehet számolni, hogy 3-1-nél a továbbjutás küszöbén nem lesz újabb öngól, potyagól, egy villanás, büntető, akár jogtalan, no meg kiállítás, stb. Mikor lett volna igazán a saját kezünkben a sorsunk? 2-0-nál, 4-1-nél, vagy egy sima egygólos londoni győzelemnél, de még döntetlennél is. Így azonban hagytuk, hogy az Arsenal olyan taktikával és mentalitásban álljon fel, amire 5 meccsük volt felkészülni, és ami épp a leghatásosabb ellenünk. A továbbjutásunk jogos, de nagyon benne volt, hogy a londoni meccs miatt mi esünk ki. Emlékszünk még Iniestára a Stamfordon? No, ezért kell az odavágón nyert helyzetből győzni.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2011.03.09. 00:09:00

Nagyszerű, izgalmas mérkőzés volt. Végig úgy dobogott a szívem, hogy te jó ég :D Amúgy nem szeretnék semmi extrát mondani olvastam Wenger és van Persie nyilatkozatát, és ajánlom nekik olvassanak bele az Arsenal fórumba ahol számomra legszimpatikusabb hozzászólást olvashattam a mérkőzés után:

gunnertildie véleménye(2011-03-08 23:55):
"Lehet itt keresgélni a kiesés okait, a hibákat a csapatjátékban vagy edzőben vagy akárkiben. TELJESEN FELESLEGES! A Barca egy külön kategória jelenleg ami nagy részben Messinek köszönhető. Európa legjobb totális futballt játszó gárdája. Csak a szerencsében bízhat (plusz jelentős bírói segítségben) az aktuális ellenfelük. Ez így volt tavaly is és azelőtt is. Lehet siránkozni hogy ha bendő csak egyszer a büdös életben csinál is valamit azért a heti 60 rongyért amit keres, akkor most nyolcba lennénk... s***t se érne mert le lettünk focizva gyerekek, NULLA kapura lövés. Higgyétek el bármelyik csapattal pariban vagyunk jelenleg a Barcán kívül azonban ezt k***a nehéz lenyelni. Én büszke vagyok a csapat nagy részére és továbbra is izgatottan ülök majd le a tv elé ARSENAL meccset nézni."
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára salas9 2011.03.09. 00:09:31-kor.
Kép
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2011.03.09. 00:06:42

Megvallom őszintén így 40 éves fejjel állva, izgatottan gesztikulálva, transzban néztem a csatát.
Amikor Busi bemattolt minket, akkor leszaladt a hátamon a hideg szépen, Bendtner előretörésekor pedig levegőt sem kaptam.
Nem szívbeteg Barcásoknak való meccs volt, annyi szent!
A Paulaner népe is komolyan aggódhatott, lehetett para szépen!
Az Arsenal pici szerencsével, meg egy kis támadással előbbre juthatott volna, de hála Istennek nem így történt!
Sok konkurens program nem biztos hogy volt, a TV2 csúcsot dönthetett az este!
Bár mondjuk a vb-döntő idején is nagy mozgás volt Balassagyarmat utcáin, így biztosan lemaradtak páran erről a duellumról is!
Nem nyerhetünk mindent elsöprően, néha szenvednünk is kell!
K.
Blaugrana palocista maximalista!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.03.09. 00:02:19

torrestoni írta: Irgalmatlan meleg volt a pite. Nem a helyzeteket kell nézni, hanem hogy nem a saját kezünkben volt a sorsunk. Egy Busquets öngól, az, hogy mi gólképtelenek vagyunk, vagy bármi más láthattuk már, mit jelent.
De, a mi kezünkben volt a sorsunk.

És a kialakított helyzetekből kihasználtunk 3at, mondjuk a 10ből (még több is volt), ők meg 1ből semmit.

mi az,h nem a mi kezünkben volt? Azért mert a végén adódott nekik 1 db helyzet? Azt nem lehet úgy nézni,h mi magunk (jelen esetben Mascherano) tettünk érte,h az ne menjen be?

Az ilyen kifejezést,hogy nem a mi kezünkben van a sorsunk akkor szoktuk használni, ha mondjuk a bajnokságban utolsó fordulónál 1ponttal megy előttünk a Real,és nem velük játszunk. Nah akkor nem a mi kezünkben van a sorsunk. Viszont egy Bl visszavágón hogy a fenébe ne tudnánk tenni a sorsunkért? Itt teljesen a mi kezünkben volt.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Vicky7
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2010.08.05. 21:45:43
Tartózkodási hely: Pécs

2011.03.08. 23:59:17

FCB.Gabesz írta:ez én hszmre mért nincs sose,semmi reakció? komolyan kisebbségi érzetem van,ennyire átnéztek rajtam,vagy egyszerűen baromságokat irkálok,de azt is szoktátok véleményezni,valaki meg szól 1 szót már huszan idézik be és szólnak hozzá,tényleg nagyon fusztráló így,hogy kb magamnak írok.
bocs az offért.

szerk.:ez a kitörés nem arra szól,hogy ezentúl személyes sértésnek veszem ha senki nem reagál a hszmre.csak megjegyeztem.
Nyugi az enyémre sem reagálnak, bár én még nem is írtam sokszor.....úgy hogy nem is panaszkodhatok! :D Bár én néha úgy érzem rossz nevet választottam! :shock:
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2011.03.08. 23:57:15

Sanama írta:Bendtner helyzete előtt amúgy ki vesztette el a labdát?
Adriano, ha jól emlékszem.

Amúgy Wilshere rohadt nagy játékos (lesz).
Azt se bánnám, ha Cesc helyett Őt hoznánk. :mrgreen:
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.03.08. 23:53:50

Bendtner helyzete előtt amúgy ki vesztette el a labdát?
Avatar
espa11
Jugador del Barça
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2007.06.12. 15:06:05

2011.03.08. 23:49:56

Üdv urak, most értem haza . gratula a továbbjutáshoz, kb 20-an néztük, 15-en nem a Barcának szurkoltak. Nem egy Katalán sörözőt választottam.:)
Megvan,ez a lényeg !!!
Avatar
nagyjudit89
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2009.09.27. 16:42:45
Tartózkodási hely: Jászapáti

2011.03.08. 23:48:31

FCB.Gabesz írta:ez én hszmre mért nincs sose,semmi reakció? komolyan kisebbségi érzetem van,ennyire átnéztek rajtam,vagy egyszerűen baromságokat irkálok,de azt is szoktátok véleményezni,valaki meg szól 1 szót már huszan idézik be és szólnak hozzá,tényleg nagyon fusztráló így,hogy kb magamnak írok.
bocs az offért.

szerk.:ez a kitörés nem arra szól,hogy ezentúl személyes sértésnek veszem ha senki nem reagál a hszmre.csak megjegyeztem.
Az enyémre se mindig írnak vissza, nyugi nem csak te vagy így. Majd megpróbállak figyelni, és akkor én írok a te hszeidre is. Ne érezd egyedül magad.
Puyol est le meilleur footballeur du monde. Une excellent défenseur et un grand capitaine. Il est le mur de Barcelone et il est la cœur de Barcelone. On est les champions!
Visca el Barca!!!!
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2011.03.08. 23:46:00

Hát, nagy csata volt! Pep pedig ha szándékosan vezényelt ilyen első félidőt, akkor még inkább illik rá az őrült zseni kifejezés, bár a kettő igencsak közel áll egymáshoz egyébként is.

Ettől függetlenül: ha még most sem tanultunk abból, hogyan és miért kell egy nyomorult odavágón nyert helyzetből már ott eldönteni a továbbjutást, akkor egyszerűen nem érdemlünk BL-döntőt, nemhogy magát a trófeát.

Irgalmatlan meleg volt a pite. Nem a helyzeteket kell nézni, hanem hogy nem a saját kezünkben volt a sorsunk. Egy Busquets öngól, az, hogy mi gólképtelenek vagyunk, vagy bármi más láthattuk már, mit jelent.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.03.08. 23:42:31

FCB.Gabesz írta:ez én hszmre mért nincs sose,semmi reakció? komolyan kisebbségi érzetem van,ennyire átnéztek rajtam,vagy egyszerűen baromságokat irkálok,de azt is szoktátok véleményezni,valaki meg szól 1 szót már huszan idézik be és szólnak hozzá,tényleg nagyon fusztráló így,hogy kb magamnak írok.
bocs az offért.

szerk.:ez a kitörés nem arra szól,hogy ezentúl személyes sértésnek veszem ha senki nem reagál a hszmre.csak megjegyeztem.
ez véletlen van így
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
nagyjudit89
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2009.09.27. 16:42:45
Tartózkodási hely: Jászapáti

2011.03.08. 23:40:18

Most őszintén, ez hogy is van? Amikor Villa lő vagy két gólt, akkor Villa érzi a játékot, és megérteti magát Messiékkel... De ha Villa nem lő golt, akkor máris a Villa nem való ide duma van.
Mintha ismétlődne Ibra helyzete....
Puyol est le meilleur footballeur du monde. Une excellent défenseur et un grand capitaine. Il est le mur de Barcelone et il est la cœur de Barcelone. On est les champions!
Visca el Barca!!!!
Avatar
ziipp
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.11.02. 01:06:21

2011.03.08. 23:40:14

FCB.Gabesz írta:ez én hszmre mért nincs sose,semmi reakció? komolyan kisebbségi érzetem van,ennyire átnéztek rajtam,vagy egyszerűen baromságokat irkálok,de azt is szoktátok véleményezni,valaki meg szól 1 szót már huszan idézik be és szólnak hozzá,tényleg nagyon fusztráló így,hogy kb magamnak írok.
bocs az offért.
Finom, hagymás csirkét ettem ma.

:D
messi2009 írta:én a mai meccsen Villa gyenge játékát emelném ki
Ízletes, zamatos alma ez, csak a fenébe is, ilyen rossz csutkát még nem láttam.

:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ziipp 2011.03.08. 23:42:15-kor.
FCB.Gabesz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2011.01.27. 19:19:12

2011.03.08. 23:37:08

ez én hszmre mért nincs sose,semmi reakció? komolyan kisebbségi érzetem van,ennyire átnéztek rajtam,vagy egyszerűen baromságokat irkálok,de azt is szoktátok véleményezni,valaki meg szól 1 szót már huszan idézik be és szólnak hozzá,tényleg nagyon fusztráló így,hogy kb magamnak írok.
bocs az offért.

szerk.:ez a kitörés nem arra szól,hogy ezentúl személyes sértésnek veszem ha senki nem reagál a hszmre.csak megjegyeztem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára FCB.Gabesz 2011.03.08. 23:41:41-kor.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2011.03.08. 23:35:26

én a mai meccsen Villa gyenge játékát emelném ki,(a dícséret mellett mi a továbbjutásunkat illeti) de nem csak a mai teljesítménye miatt! borzasztó rossz hatásfokkal teljesít sajnos nagyon szegényes a repertoárja! rendre a kapusokba lövi a jobbnál jobb helyzeteket, amit vagy a fű alatt kellene meglőni vagy átemelni azt bele egyenest a kapus testébe.
Pedró is gólszegény mostanában de őt menti a mezőnymunkája, bár én szivesebben venném ha bátrabban törne kapura és gyakrabban.
Alvesre nehéz rosszat mondani, azért ő mégiscsak védő, de emellett veszélyesebb volt a kapura mint Villa.
szóval Guardiolának ki kellene valamit találni most már inkább az egyszerűbb hatékonyabb játék irányába mert így bajba kerülhetünk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mess2009 2011.03.08. 23:38:31-kor.
Avatar
Sztilo
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2009.05.18. 21:49:05
Tartózkodási hely: Pápa

2011.03.08. 23:33:12

csabooo írta:
Zsolt567 írta:Nagyon szép győzelem! A játékvezetésről csak annyi, hogy elmaradt egy tizenegyes nekünk, Van Persie kiállítása pedig jogos volt, Ő egy jó jetékos, de 22 játékosból csak Ő nem hallotta a sípszót. Intelligencia kérdése lett volna, hogy nem rúgja el a labdát, ha már kapott egy sárgát. Amúgy a meccset csak Busi fejese tette izgalmassá, akit nem hibáztatok. Az Arsenal csak védekezni jött, akármit is nyilatkoztak a meccs előtt, de lehet hogy azt se tudnák megmondani, hogy milyen színű labdával játszották a meccset. Korai még kijelenteni, de szerintem idén triplázunk.
szerintem is KORAI még kijelenteni, ne igyunk előre a medve bőrére...

jobb félni mint megijedni :)

amúgy akkor most a Shaktar lesz az ellenfél ?
Nem a Shaktar lesz az ellen,ha lemegy a 8-add döntő akkor sorsolják ki ki ellen játszik majd és ki kezd idegenbe vagy hazai pályán.
Enjoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 693
Csatlakozott: 2008.07.15. 14:07:18
Tartózkodási hely: Győr

2011.03.08. 23:32:51

Ohhh, gyerekek de izgalmas meccs volt.
Mi szereztünk minden gólt, csak nekünk voltak helyzeteink, s így is majdnem Arsenal jutott tovább.
Ez lett volna a világ szégyene.

Korábban írtam, hogy megálmodtam Busi gólját, de nem azt, hogy saját kapunkba...

Atom berekedtem így az estére.. El kellett nyomni az Arsenal ill. AntiBarca tábort :D

Remélem Schalke-t kapjuk :D

Gyönyörű estét mindenkinek & visca Barcaa!!!!!
Kép
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.03.08. 23:31:20

Megmondom őszintén hogy szeretném ha a Uniteddel kerülnénk össze!
szerintem most nem valami acélosak!
Ja, hogyan döntik el hogy kijátszik elöször otthon?
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2011.03.08. 23:30:01

Zsolt567 írta:Nagyon szép győzelem! A játékvezetésről csak annyi, hogy elmaradt egy tizenegyes nekünk, Van Persie kiállítása pedig jogos volt, Ő egy jó jetékos, de 22 játékosból csak Ő nem hallotta a sípszót. Intelligencia kérdése lett volna, hogy nem rúgja el a labdát, ha már kapott egy sárgát. Amúgy a meccset csak Busi fejese tette izgalmassá, akit nem hibáztatok. Az Arsenal csak védekezni jött, akármit is nyilatkoztak a meccs előtt, de lehet hogy azt se tudnák megmondani, hogy milyen színű labdával játszották a meccset. Korai még kijelenteni, de szerintem idén triplázunk.
szerintem is KORAI még kijelenteni, ne igyunk előre a medve bőrére...

jobb félni mint megijedni :)

amúgy akkor most a Shaktar lesz az ellenfél ?
Barça,Barça,Baaarça!!!
Avatar
felician333
Barça B
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2009.10.16. 01:18:29

2011.03.08. 23:29:35

Iniesta_1986 írta:
felician333 írta:ez a wilshere gyerek ügyes lenne,de gusztustalan volt,amiket csinált.ja és a kimondhatatlan nevű védő is lemehetett volna idő előtt...
Laurent Koscielny a becses neve az úriembernek. Nem olyan nehéz leírni, s megjegyezni sem. :wink:
érdekes,hogy nem a lényegébe kötöttél bele a hozzászólásomnak,hanem egy jelentéktelen dologba...
„Kubala László az 50-es években nagy legendája volt a Barcelonának. Azt is tudom, hogy hét törzs egyesüléséből lettetek egy erős nemzetté. Ugyanezt kell tennie a világ többi országának is, így lehet igazán megerősödni. I love Hungría." Jimmy Jump-a magyarokról
Avatar
ziipp
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.11.02. 01:06:21

2011.03.08. 23:27:56

daffy írta:arra gondoltam,hogy zavarba hozhatóak,ugyanis spanyolhonban ritkán akad dolguk,legtöbbször szűr a kp. a bl-ben láttam már forgolódni őket,de ezzel nem is lenne baj. a kulcsnak-mint írtam is- a szélső védőitek helyezkedését gondolom. ha hátraérnek,nem lehet baj,de alves sokszor megy előre és nem egyszer elhagyja a bogyót,lásd: ma.
nem vitatom,hogy top5be vannak a posztjukon,csak nincsenek tesztelve
Alves utána azonnal le is támad, vagy ami még durvább: visszaér. Nem mondom, hogy nem lehet gond ebből, de ha biztosítanak a felfutó Alves mögött, vagy épp Maxwell játszik, aki nem megy föl annyira. Másrészt meg a Barca egész pályás védekezést játszik, a csatárok is letámadnak és a széleket is zárniuk kell, ezzel is időt adva a szélsőknek a visszaérésre.
Avatar
felician333
Barça B
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2009.10.16. 01:18:29

2011.03.08. 23:26:59

ab1daL írta:
csababarca írta:Akik felhozzák,hogy nem lehet leállni, meg elszórakozni a helyzeteket.
Ezt már párszor elmondtam, rengetegen le is szóltak érte, hogy mit fanyalgok.
Most megint itt lehetett volna belőle a baj, szerencsére nem lett.
De tényleg nem lehet ilyet csinálni, főleg egy olyan meccsen, ahol az ellen egyszál gólja is a semmiből jött. Kb annyi esély volt rá,mint hogy leszáll egy űrhajó a pályára a Baseball szerelésbe öltözött Michael Jordan-el, és elkezdődik az I belive i can fly című nóta. De mégis megtörtént.
:D :D :D . Év kommentje.

úristen hatalmas :D de láttam énis egyet,amin szakadtam: ronaldo_forever

"az a csapat ment tovább, amelyiknek nem Bendtner a csatára... :D
„Kubala László az 50-es években nagy legendája volt a Barcelonának. Azt is tudom, hogy hét törzs egyesüléséből lettetek egy erős nemzetté. Ugyanezt kell tennie a világ többi országának is, így lehet igazán megerősödni. I love Hungría." Jimmy Jump-a magyarokról
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2011.03.08. 23:26:19

daffy írta:arra gondoltam,hogy zavarba hozhatóak,ugyanis spanyolhonban ritkán akad dolguk,legtöbbször szűr a kp. a bl-ben láttam már forgolódni őket,de ezzel nem is lenne baj. a kulcsnak-mint írtam is- a szélső védőitek helyezkedését gondolom. ha hátraérnek,nem lehet baj,de alves sokszor megy előre és nem egyszer elhagyja a bogyót,lásd: ma.
nem vitatom,hogy top5be vannak a posztjukon,csak nincsenek tesztelve
Alves felfutásaiból tényleg lehetne [auto_cenzúra], de az általad is említett kp-s visszatámadás bőven megakadályozza.
Sőt nem csak a középpályán támadunk vissza, már az ellenfél térfelén is úgy megyünk a bogyóért, mint kanos foxi a postás lábának.
Plusz sokszor lehet látni, hogy Alves helyére kihúzódik egy ember, hogy azért ne nagyon lehessen ott se szabadon élni senkinek.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Sztilo
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2009.05.18. 21:49:05
Tartózkodási hely: Pápa

2011.03.08. 23:24:49

ozsimiki írta:Akiknek örülnék,és jelenleg jobban is állnak: Schalke, Bayern (nagyon kevesek lennének, higgyétek el).

Utána jöhet majd a többi továbbjutó a sorrendemben.

Szerintem ennek a két csapatnak a stílusa nem okozna semmilyen gondot sem. Védelmek is nagyon gyengék.

Jelenleg csak a Chelsea,M.U.(azért csak továbbjut), Real 3ast akarnám elkerülni kifejezetten, utóbbit azért mert már-már snassz lenne ennyi klasszikus rövid időn belül :D
Szerintem nem lesz akkora szerencsénk,hogy könnyű ellenfelet kapjunk,de majd kiderül,legyen igazad :)
Iniesta_1986
Barça B
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2011.01.19. 23:06:35

2011.03.08. 23:24:38

felician333 írta:ez a wilshere gyerek ügyes lenne,de gusztustalan volt,amiket csinált.ja és a kimondhatatlan nevű védő is lemehetett volna idő előtt...
Laurent Koscielny a becses neve az úriembernek. Nem olyan nehéz leírni, s megjegyezni sem. :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Iniesta_1986 2011.03.08. 23:25:12-kor.
Válasz küldése