Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.02.17. 11:25:28

hady írta:...nos itt a válasz és le is írták ...tessék ..:

http://www.elmundodeportivo.es/gen/2011 ... rinho.html

és magyarul...:

http://www.origo.hu/sport/focivilag/201 ... video.html
És ez mit bizonyít? Hogy az El Mundo Barca-közeli médium.
Mondom, én egyetértek abban, hogy a játékvezető rossz döntéseket hozott tegnap, amikkel mi húztuk a rövidebbet. De ennek ellenére a vereségért csakis saját magunkat okolhatjuk.
Másrészt bőven elég hátszelet kaptunk mi már máskor is a játékvezetőktől, a BL-ben is, de sokszor a bajnokságban is.
messibingyo
Jugador del Barça
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2010.11.16. 11:56:48

2011.02.17. 11:24:46

Mental_Theo írta:engem az zavar leginkább, hogy nem lesz középső védőnek Piqué...
Huha tenyleg na ez kemeny lesz szerintem ki eshetunk siman
bingyo
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2011.02.17. 11:12:00

engem az zavar leginkább, hogy nem lesz középső védőnek Piqué...
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2041
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2011.02.17. 11:05:47

valaki írja le legyen szíves, mennyi volt a labdabirtoklás aránya összességében.
Sajnos nem láthattam a meccset, de az olvasottak alapján a visszavágón el kell őket rendezni annak rendje és módja szerint.
Kép
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2011.02.17. 10:57:34

...nos itt a válasz és le is írták ...tessék ..:

http://www.elmundodeportivo.es/gen/2011 ... rinho.html

és magyarul...:

http://www.origo.hu/sport/focivilag/201 ... video.html
d írta:Én meg örülök, hogy nem ezen pattogunk. Egy ilyen meccs után meg végképp. Amúgy is, ha összességében nézzük, kicsit objektívebb szemmel, akkor nem jelenthetjük ki egyértelműen, hogy többet fújnak ellenünk, mint felénk.

És bár én is elismerem, hogy azért tegnap megfosztottak minket pár ítélettől, a végeredményt akkor is csakis önmagának köszönheti a csapat.
hady írta:Engem azért már kezd zavarni, hogy a bíróval nem foglalkozunk akármit csinálnak a csapattal. Ez maga után vonja, legközelebb megint lehet úgy se törődik vele senki.
Tavaly az Inter elleni második szabályos gólunkat a média már meg sem említette, a Barca vezetősége azzal sem foglalkozott.... Ennyire sulytalanak a kapcsolataink.....másra nem is akarok gondolni.
Ezzel nem azt mondom, hogy a bírok nem tévedhetnek kárunkra..... véletlenül....csak ha ez angol vagy mondjuk a margittal történk mindenhol megjelenik, leírják, egy hétig arról beszélnek....stb.
messibingyo
Jugador del Barça
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2010.11.16. 11:56:48

2011.02.17. 10:55:18

Szerintem az Arsenal sokkal jobban akarta a meccset es ennek meg is lett az eredmenye gyoztek! a Barca egy kicsit szerintem el van kenyelmesedve a sok gyozelem es siker miatt ,de remelem ez a vereseg felebreszti oket es kapnak egy kis tuzet, mert szerintem a tuz nagyon hianyzik beloluk es anelkul mehetnek akarhova foleg a bl-ben,Hajra Barcelona meg nincs semmi veszve mutassatok meg hogy mire vagytok kepesek igazan!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bingyo
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.02.17. 10:53:43

Én meg örülök, hogy nem ezen pattogunk. Egy ilyen meccs után meg végképp. Amúgy is, ha összességében nézzük, kicsit objektívebb szemmel, akkor nem jelenthetjük ki egyértelműen, hogy többet fújnak ellenünk, mint felénk.

És bár én is elismerem, hogy azért tegnap megfosztottak minket pár ítélettől, a végeredményt akkor is csakis önmagának köszönheti a csapat.
hady írta:Engem azért már kezd zavarni, hogy a bíróval nem foglalkozunk akármit csinálnak a csapattal. Ez maga után vonja, legközelebb megint lehet úgy se törődik vele senki.
Tavaly az Inter elleni második szabályos gólunkat a média már meg sem említette, a Barca vezetősége azzal sem foglalkozott.... Ennyire sulytalanak a kapcsolataink.....másra nem is akarok gondolni.
Ezzel nem azt mondom, hogy a bírok nem tévedhetnek kárunkra..... véletlenül....csak ha ez angol vagy mondjuk a margittal történk mindenhol megjelenik, leírják, egy hétig arról beszélnek....stb.
Egyébként csak mellékesen jegyezném meg, hogy mennyivel kellemesebb máris így másnapra, hogy a sok önkontrollt nélkülöző elvadult drukker már nem itt vezeti le a frusztrációját. Mennyi baromságot össze nem írtunk tegnap... és nem csak itt, más fórumokon is, aztán csodálkozunk, ha már mindenki utálja a Barcelonát és drukkereit...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára d 2011.02.17. 10:55:55-kor.
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2011.02.17. 10:47:04

Engem azért már kezd zavarni, hogy a bíróval nem foglalkozunk akármit csinálnak a csapattal. Ez maga után vonja, legközelebb megint lehet úgy se törődik vele senki.
Tavaly az Inter elleni második szabályos gólunkat a média már meg sem említette, a Barca vezetősége azzal sem foglalkozott.... Ennyire sulytalanak a kapcsolataink.....másra nem is akarok gondolni.
Ezzel nem azt mondom, hogy a bírok nem tévedhetnek kárunkra..... véletlenül....csak ha ez angol vagy mondjuk a margittal történk mindenhol megjelenik, leírják, egy hétig arról beszélnek....stb.
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2011.02.17. 10:38:45

Így, hogy aludtam egyet, szerintem egyáltalán nem olyan borús a helyzet.
Egyrészt, nagyon jó első 70 percet produkáltunk. Ha még belőttünk volna 1-2 ziccert, vagy az a tésztazabáló meg a bandája kinyitja a szemét és nem veszi el a szabályos gólt, meg észreveszi a kezezéseket máris más a helyzet.

De ezen felül is, nem szabadott volna elkényelmesedni. Tavaly is ugyan ez volt, és meg is lett az eredménye. Ez a meccs szerintem jó tanulópénz volt. Látják a fiúk is hogy a BLben tényleg meg kell küzdeni 90 percen át a győzelemért. Biztos vagyok benne, hogy többet ilyen hibát nem követnek el.

Ezekkel együtt is szerintem mi vagyunk előnyösebb helyzetben. Idegenben lőttünk gólt. Ez sokat érhet még. A visszavágón biztos vagyok benne, hogy sok esélyük nem lesz a cukrosbácsiéknak. Egy esélyük lenne, ha betömörülnének. De hát nincsen zsozéjuk aki azt megszervezze nekik. Szóval nem parázok a továbbjutás miatt.
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
andris871120
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2007.06.25. 18:03:08

2011.02.17. 09:54:49

Vagy én vagyok nagyon elfogult és túlbecsülöm a csapatomat vagy mások vakok. Én semmilyen problémát nem látok. Majdnem 80 percig minden szép és jó volt, ismét bebizonyosodott, hogy még ez a nagyra tartott Arsenal se tud mit kezdeni a Barcelonával. Az utolsó 10 percben a Barca már nem akart semmit sem csinálni. Kapott egy gólt ami megzavarta őket, aztán kaptak még egyet. Nem tudom mi különbség lett volna akkor ha marad a 0-1. Hacsak nem az, hogy már mindenki azt írta volna ki tudja megverni ezt a Barcát, meg ki lesz a következő ellenfél. Az lehet még rosszabb lett volna a túlzott önbizalom miatt. Meg kell verni az Arsenalt otthon és megvan a továbbjutás. Valószínű akkor ez lett volna az elvárás ha 0-1 marad az eredmény. Ha nem tudunk nyerni ellenük akkor meg nincs miről beszélni. De szerintem az első félidőbe lövünk 3 gólt és eldől minden.
Avatar
barca2010
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2009.06.15. 11:01:33
Tartózkodási hely: Budapest

2011.02.17. 09:54:20

zsoltfree írta:Ez már vérlázító.

Azt sejtettem hogy a Barca drukkerek el vannak kényeztetve, mert ilyen játékkal és eredményekkel, miért ne lennénk?

Na de az hogy egyszer kikapunk, aztán gyakorlatilag rögtön előjönnek az örökzöldek:

- Pep rosszul cserél: sokan még jófej módon azt is mondják hogy "igen, ez az egy hibája még mindig meg maradt". Hát, tuti hogy majd ő fog Pepnek tanácsokat osztogatni. Úristen, az ilyenek kiosztanák Pavarottit is hogy néha hamisan énekel. Ez teljesen abszurd.

- Valdes, évi annyi lóvéért ilyen bakikat megenged magának. Mutass egy kapust aki nem bakizik. Oké, a BL-meccseket nézik a legtöbben (főleg az ilyen jó párharcokat), de azért aki rendszeresen néz Barca meccset, az az elmúlt évek alapján nem mond ilyeneket.

Nem fogom még felsorolni, de jöhetne még Messi önzőzése, az hogy nem váltotta meg Keita a világot, de még Bojant is előássák, kapott Iniesta is Maxwell is, ja meg hogy fáradtság (persze, egy Xavi például marhára fáradt lehet aki tavaly is egy olyan szezon után még lehúzott egy teljes VB-t hosszabbításos döntővel).

Tegnap nem jött össze ennyi az egész. A góloknál is és a vitatott helyzeteknél is és a kimaradt helyzeteknél is volt egy kis szerencse faktor. Ha úgy nézzük, a tipikus jó BL-idegenben, jó csapat elleni eredményt érték el a fiúk. 1 gólos hátrány, és idegenben lőtt gól. Nem hiszem hogy Valdes még egy ilyen rossz meccset fog ki, illetve Messi, Iniesta és az egész csapat. Ha pedig 1-2 húzóember jól kifogja akkor továbbmegyünk és kész. Mindenki hibázik néha.

Ne felejtsük már el hogy ez a szint, hogy Realt 5-0-ra alázzuk (helyzetük sem volt), a bajnokságban győzelmi rekord, plusz még az egyéb rekordok.... Ez tarthatatlan. Örülök hogy átélhettem, főleg egy ilyen Gaspart-korszak után. Aki focizik, az ne csodálkozzon hogy néha kikap a csapat, ennyi. Nem kell mindenkit leírni, meg világvégézni. Legalább lesz egy izgalmas visszavágó.

Nekem hétvégén is olyan fura érzésem volt, hogy végre volt bennem végig adrenalin, izgulhattam a csapatért. Akkor jöttem rá, hogy belefásultam abba, hogy az első 20 percben bavágtak 1-2 gólt, aztán azon agyaltam hogy 5 fölött vagy alatti lesz a termés?

Így szép a foci, ha néha zajlik is az élet.

Hajrá Barca!
Tegnap nagyon bosszús voltam, de egy alvás után teljesen egyet kell, hogy értsek Veled! Ne szabad elfordulni a csapattól, főleg most nem, mert most a mi biztatásunk is kell ebben a kis hullámvölgyben!

Barca forever!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva, de ha nyertek, a nevetek ÖRÖKRE fent marad.” Josep Guardiola (2009)

"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello

BARCA FOREVER!!!
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2011.02.17. 09:51:13

Az első 10 percben szerintem jobb volt az Arsenal, utána kézben volt a meccs. Sajnos a 2. félidőben már nem igazán akartunk gólt lőni, és ez komolyan megbosszulta magát. Magunkra húztuk az ellenfelet, és szerintem nagyon rossz mentalitásban játszottunk. Egy megnyert meccs ment ki a kezeink közül. Szerintem kiváló csapat az Arsenal, ezért én pont a mutatott produkcióval vagyok elégedetlen, semmint az eredménnyel.

Jobb csapat vagyunk, mint az Arsenal- ez egyértelmű. Ugyanakkor tény, nem vagyunk annyival a világ felett, mint a drukkerek többsége gondolja. Otthon verni kell az Ágyúsokat, és közben tanulni a hibákból!
eric
Barça B
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2009.09.07. 20:11:40

2011.02.17. 09:47:57

Léfe írta:Ha most fáradtak vagyunk, mi lesz később?
Ne viccelj, nézd meg a játékosaink kötelezettségeit január közepe óta (bajnoki, kupa, válogatott, bl): 01.19, 01.22, 01.26, 01.29, 02.02, 02.05, 02.09, 02.12, 02.16

9 mérközés nem egészen egy hónap alatt (pontosan 28 nap alatt). Ez 3 naponta mérkőzés a lábakban 1 hónapon át. Ez nálam bőven elég indok arra, hogy egy fokkal fásultabbak legyenek a fiúk.

most nézd meg hogy mi jön (ez sem babazsúr, de egy fokkal kellemesebb): igaz jön 02.20-án meccs, de utána kétszer is 1 hetünk lesz készülni, regenerálódni, feltöltődni a következő meccsekre, hisz 02.26 és 03.02 a következő időpont. Ez a két hét hidd el egy ilyen erőltetett menet után kincs, és nagyon sokat ér egy ilyen top klub életében!
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 976
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.02.17. 09:27:50

Ez már vérlázító.

Azt sejtettem hogy a Barca drukkerek el vannak kényeztetve, mert ilyen játékkal és eredményekkel, miért ne lennénk?

Na de az hogy egyszer kikapunk, aztán gyakorlatilag rögtön előjönnek az örökzöldek:

- Pep rosszul cserél: sokan még jófej módon azt is mondják hogy "igen, ez az egy hibája még mindig meg maradt". Hát, tuti hogy majd ő fog Pepnek tanácsokat osztogatni. Úristen, az ilyenek kiosztanák Pavarottit is hogy néha hamisan énekel. Ez teljesen abszurd.

- Valdes, évi annyi lóvéért ilyen bakikat megenged magának. Mutass egy kapust aki nem bakizik. Oké, a BL-meccseket nézik a legtöbben (főleg az ilyen jó párharcokat), de azért aki rendszeresen néz Barca meccset, az az elmúlt évek alapján nem mond ilyeneket.

Nem fogom még felsorolni, de jöhetne még Messi önzőzése, az hogy nem váltotta meg Keita a világot, de még Bojant is előássák, kapott Iniesta is Maxwell is, ja meg hogy fáradtság (persze, egy Xavi például marhára fáradt lehet aki tavaly is egy olyan szezon után még lehúzott egy teljes VB-t hosszabbításos döntővel).

Tegnap nem jött össze ennyi az egész. A góloknál is és a vitatott helyzeteknél is és a kimaradt helyzeteknél is volt egy kis szerencse faktor. Ha úgy nézzük, a tipikus jó BL-idegenben, jó csapat elleni eredményt érték el a fiúk. 1 gólos hátrány, és idegenben lőtt gól. Nem hiszem hogy Valdes még egy ilyen rossz meccset fog ki, illetve Messi, Iniesta és az egész csapat. Ha pedig 1-2 húzóember jól kifogja akkor továbbmegyünk és kész. Mindenki hibázik néha.

Ne felejtsük már el hogy ez a szint, hogy Realt 5-0-ra alázzuk (helyzetük sem volt), a bajnokságban győzelmi rekord, plusz még az egyéb rekordok.... Ez tarthatatlan. Örülök hogy átélhettem, főleg egy ilyen Gaspart-korszak után. Aki focizik, az ne csodálkozzon hogy néha kikap a csapat, ennyi. Nem kell mindenkit leírni, meg világvégézni. Legalább lesz egy izgalmas visszavágó.

Nekem hétvégén is olyan fura érzésem volt, hogy végre volt bennem végig adrenalin, izgulhattam a csapatért. Akkor jöttem rá, hogy belefásultam abba, hogy az első 20 percben bavágtak 1-2 gólt, aztán azon agyaltam hogy 5 fölött vagy alatti lesz a termés?

Így szép a foci, ha néha zajlik is az élet.

Hajrá Barca!
Bojan84
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009.03.09. 12:54:07

2011.02.17. 09:22:37

Nem kell aggodni, ez csak a szokasos februari formahanyatlas, remelhetoleg rovidtavu lefolyassal.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.02.17. 09:19:54

1. ki lehet kapni, de nem így...
kapjunk ki úgy, h közünk nincs az adott meccshez, kapjunk ki úgy, ahogy tavaly a bajnokságban az Atleticotól, akkor max azt mondom, h bénák voltunk, megérdemeltük a vereséget... DE egy olyan meccset sikerült MEGINT elveszítenünk, ahol nem hogy a vereség, de még a döntetlen se lett volna reális, ha kicsit is komolyan vesszük a 2. félidőt... megkockáztatom, h akik kiborultak, azoknak nem a vereség fáj itt, hanem a vereség módja...

2. Pep "zseniális" csere-stratégiája... láttuk a meccsen, h az Arsenal nagyon veszélyes kontrákból, erre pont ott bontja meg a csapatot, amelyik részünk a leginkább fontos a labdatartás szempontjából. a Keita-Ini cserével nem csak a középpályánk vált sebezhetőbbé, a támadósorunk is megbomlott. nem akarom szegény malit bántani, de tegnap (is) tökéletesen idegen test volt a pályán, az Arsenal átrohant rajtunk, amikor ő is a pályán volt... (persze előtte is voltak ilyen szituk, de nem ilyen számban...)

3. ami a leginkább dühítő, h még így is nyertünk volna gólokkal, ha normális a bíráskodás...
:x (természetesen az övrebőzés még máig tart, de se stark, se jm puszipajtásának ténykedését nem hangsúlyozzák ki soha... ehhez a társasághoz csatlakozott Rizzoli is... {megjegyzem a sötét kommentátor Rizzottinak hívta...})

amit szeretnék a visszavágóra:

1. el ne kezdjenek fogadkozni! nem kell a duma, mutassák meg a pályán...tavaly már cserben hagytak minket, egyedül Piqué volt az, akire büszke voltam a visszavágó után... (ahogy már említettem, egyedül Abidal az, aki ismét TÖKÉLETES meccset hozott le...)

2. Milito-t formába kell hozni! akár minden meccsen kezdenie kelle(ne), van egy válogatott forduló is, szóval akár ott is pályára léphet... Abidalnak kéne 1-2 meccs a balszélen, h ott is zseniális lehessen megint, mert Maxi nem megoldás védekezésben...

3. Messinek is kéne egy kis pihi, mert az akarása már inkább átment görcsölésbe... a gólpassz/meccs mutatója továbbra is szépen javul, de a gólhelyzetekben rendre rossz megoldást választ. az más kérdés, h a mezőnymunkája vmi elképesztő, ezért nem is tudom kritizálni őt most...

bocsánat a beképzeltnek ható szöveg miatt, de ELVÁROM A CSAPATTÓL a továbbjutást! egy ilyen csapat egyszerűen nem eshet ki az Arsenallal szemben...

a csatát elvesztettük, de a háborút meg fogjuk nyerni! meg kell nyernünk!
legyen ez most a stratégiai visszavonulás, higgyék el az "angolok", h már esélyesebbek a továbbjutásra, szedjük szét őket a Nou Camp-ban! (megint!)

FORCA BARCAAAA!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2011.02.17. 09:23:49-kor.
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.02.17. 09:19:42

hölör írta:A fanyalgók (mondjuk az eredmények én sem örülök, de vészharangot nem kongatnék) csak egy dolgot kellene végiggondolniuk.
Ha két érdektelen csapat játszik az első meccsen 2-1-et, akkor kinek adnátok több esélyt a visszavágón?
Egyértelmű, hogy az idegenben lőtt gól írtó sokat jelent. Nem tudom elhinni, hogy nem lövünk legalább 1 gólt, de a tavalyi eredményt nézve 2-3 szerintem összejön. Vagyis a fiúknak nem szabad 2 gólt kapniuk. Pique kiesése nem jön jókor, de azt gondolom, hogy ez megoldható feladat még az arsenal kontárinak láttán is.
Nem lesz meg magától, de a csapat jó helyzetben van és képes elérni a továbbjutást.
Igen egyetértek a gólunk nagyon nagy előnyt is jelenthet... De meg kell szenvedni azért a 3 pontért, mert a Wenger-legénység nem adja majd olcsón a bőrét...de most a csapatot nem 60 ezer angol veszi körül, hanem 98 ezer katalán!!! Ami a védelmet illeti, remélem a Puyol felépül, mert Pique sárgája rosszkor jött!!!
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2011.02.17. 09:01:01

Ha most fáradtak vagyunk, mi lesz később?
Fecó
Avatar
hölör
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:42:45
Tartózkodási hely: Váchartyán

2011.02.17. 08:55:19

A fanyalgók (mondjuk az eredmények én sem örülök, de vészharangot nem kongatnék) csak egy dolgot kellene végiggondolniuk.
Ha két érdektelen csapat játszik az első meccsen 2-1-et, akkor kinek adnátok több esélyt a visszavágón?
Egyértelmű, hogy az idegenben lőtt gól írtó sokat jelent. Nem tudom elhinni, hogy nem lövünk legalább 1 gólt, de a tavalyi eredményt nézve 2-3 szerintem összejön. Vagyis a fiúknak nem szabad 2 gólt kapniuk. Pique kiesése nem jön jókor, de azt gondolom, hogy ez megoldható feladat még az arsenal kontárinak láttán is.
Nem lesz meg magától, de a csapat jó helyzetben van és képes elérni a továbbjutást.
A meneküléssel az a baj, hogy az éned mindig veled marad.
Avatar
Hayabusa
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2010.12.01. 10:38:08
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

2011.02.17. 08:47:52

A csapat tegnap tényleg egy kicsit fáradtabb volt a kelleténél és szerintem ennek is tudható be az eredmény.
Ennek ellenére semmi okunk az aggodalomra, mert ez nem egy nagy hátrány.
Otthon sima 2-0 és megvan a továbbjutás.
Nem kellenek a lesúlytó kritikák, igenis szépen játszottak, csak rossz volt a helyzetkihasználás.
Néha kellenek az ilyen meccsek is, hogy felrázza a csapatot és lendületben maradjon.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.02.17. 08:37:48

daffy írta:Istenem emberek...egy gólos vereség után már a forum 90%a a kardjába dől. hát nem kicsit nevetséges. min is paráztok? az arsenal első gólja nálam kapushiba,ha az nincs,mindjárt derűsebb a helyzet. ha van videóbíró akkor is. az arsenal nem az inter. otthon játszotok,90ezer ember előtt a világ legerősebb 11 játékosával. mi a baj? az arsenal nem fog betömörülni,mert nincs meg hozzá a játékosállományuk. teljesen kinyílni sem fognak,az egyetlen esélyük,hogy a 4-5 kontrából bevernek 1-2 gólt. na akkor lehet izgulni,de most :roll: a srácok nem gépek,hibáznak,fáradnak. mekkora az esélye annak,hogy 3 héten belül 2 tragikus meccset produkálnak? 1%? a képlet roppant egyszerű,a lehetőségek felét be kell lőni és nem szabad labdát adni az ágyúsoknak. 70ből 69szer szokott sikerülni,tegnap volt az az 1. fura realosként ezt mondani,de kapjátok már össze magatokat,mert nincs tragédia. ilyenek meg hogy: nem lesz triplázás,örüljetek már az egy kupának is... vicces. még szerencse,hogy a játékosok nem így állnak hozzá
Respect!Ne hogy azt mondjátok már,hogy pl.1-0-ra itthon nem tudjuk megverni ezt az Arsenalt... :D Megyünk tovább efelől semmi kétségem,tavaly is így volt annyi különbséggel,hogy ott X lett,de a Camp Nou-ban közük sem volt az egészhez.Most is így lesz!Hajrá Barca!!!
Kép
eric
Barça B
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2009.09.07. 20:11:40

2011.02.17. 08:28:28

Bevallom picit fáradtnak éreztem egész meccsen a csapatot. Nem tudnék névszerint senkit bántani vagy szidni, sok szép percet okoztak ezek a srácok nekem/nekünk az elmúlt években. Hibák voltak (vannak/lesznek), ez tegnap jobban kicsúcsosodott a kihagyott helyzetek miatt, de valljuk be: az utolsó 10p alapján megérdemelten fordított az Arsenal, az nem az Ő hibájuk, hogy ma nem ment olyan pazarul a gólszerzés a Barcának.

Még vlmi: a tavalyi döntetlen itt az Emiratesben sokkal jobban fájt, mert akkor a Barca olyan első félidőt produkált, hogy nem érdemelt döntetlent a végén. Ma viszont ez a fásultabb, fáradtabb játék azzal járt, hogy majdnem minden helyzetünkre volt az Arsenalnak valami válasza, kontrája, amiből ők is betalálhattak volna korábban. Még így is azonban ha egy fokkal élesebbek vagyunk elöl, nyerünk, de a fociban tudjuk: nincs HA!

Én is mindenképpen a bizakodóbb oldalhoz csatlakoznék, de most nem mennék bele jósolgatásokba, szimplán csak reménykedem, hogy a visszavágón közelebb leszünk a csúcsformánkhoz, mint tegnap, és akkor nem lehet gond.
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2011.02.17. 08:18:48

Na jó reggelt! :D
Tegnap a meccs előtt 80-20%-os arányban tippeltem volna katalán továbbjutásra. Villa gólja után, látva azt, hogy 60-at passzolunk, az Arsenal meg szimatol ez az arány 100-0-ra változott. Ma reggel azt mondom, visszaállt a 80-20. Ennyi. Nem sok változás. Kicsit értetlenül állok az előtt, hogy amikor köze nincs az ellenfélnek a játékhoz, akkor miért nem lehet kicsit még nyomni, és beverni azt a 2. gólt. Bosszantó, az tény, de itt olyanokat olvasok, hogy komolyan egyből jobb kedvre derülök tőlük. Azok, akik már kupamentes évet jósolnak, őszintén.Látták a meccset? :D A kedvencem 0-1-nél szerintem 2 percig ment az egyérintő a hazai térfélen, a katalán szurkolók "olléznak", a 854. passznál leshelyzet miatt jöhetett az Arsenal, passzoltak 5-öt, az angolok olléznak. Persze most a fél világ hiszi, hogy egy szinten van a két csapat, de korántsem. A játékosok is tudják, Pep is tudja, hogy a visszavágón egy ugyanilyen kihagyás a továbbjutásba kerül, szóval az első perctől a 72.-ig fognak menni, Alves többet lesz az Arsenal 16-osán belül, mint kívül, 4-0-nál meg majd jön be Afellay, Bojan, meg Mascherano. Ennyi. Mindenki menjen békével március 8-ig aztán akkor találkozunk. Addig felesleges.
Avatar
simonyitibi
Barça B
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2008.10.17. 20:26:35
Tartózkodási hely: Kelebia

2011.02.17. 08:11:06

Sajnos a szezonunk egyik legfontosabb idő szaka rossz formában talált ránk,fáradtak,tompultak vagyunk,nem tudjuk hozni a játékunkat,csak halvány utánzatát,ami nem elég egy Arsenal szintű csapat ellen,de még odahaza sem elég,a Gijon ellen sem,és a hétvége sem kecsegtet könnyebb mérkőzéssel,mert a Bilbao mindenki számára nehéz dió! A legnagyobb baj,az,hogy az irigyelt középpálya nem mutatott semmit tudásából,pedig a legfontosabb csapat egységünk! Messi is maga alatt van,ezt nyugodtan kimondhatjuk,az,hogy egy magához képest gyengén játszó Villa tud lenni a legjobb a Barcában,az sajnos mindent elmond a mostani formánkról! Az is kiderült,amit sejtettünk,Abidal hiánya a szélen égető,mert Maxwell nem klasszis,nem tudja azt az elvárható szintet hozni,mint a Francia! PIque hiánya a visszavágón csak ront a helyzetünkön,talán annyi öröm az ürömben.hogy a mi Puyi-nk visszatérhet,de megint nem lesz teljes a védelem ,sajna!Szóval,ha Pep nem rak a fejekben rendet,akkor nyugodtan kimondhatjuk,hogy jó eséllyel elúszik a szezon,ami pedig többre lenne hivatva! Ne temessük még a Barcát,ezt írom az Arsenal fanatikusainak,és mindenkinek,aki a Barca ellen szurkol,mert egyenlőre még nem estünk ki a BL-ből,van még hátra 90 perc ,a visszavágó ,ott bármi megtörténhet,ha így játszunk,akkor akár ott is kikaphatunk,de ha a fejek átérzik,hogy nincs más lehetőség,csak a győzelem,akkor azért tudjuk mire képes ez a csapat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratula az ágyúsoknak a tegnapi szép győzelmükért,megérdemelték! CSAK A BARCA,ÖRÖKKÉ!
Avatar
barka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2008.04.01. 12:56:28
Tartózkodási hely: Vác

2011.02.17. 07:56:11

Sziasztok!

Akkor el mondom én is a véleményem sokakkal egyetértek amiket itt leírtatok. Számomra a tegnapi meccsből egy derült ki, ennek a csapatnak egy ellenfele van és az nem más mint saját maga. Egy ilyen meglévő győzelmet elszalasztani igazán bosszantó. Utoljára ezt a unalomba torkoló tilitolit a Rijkaard éra végén láttam. Botrány! Milliószor eldönthettük volna meccset!

éppen ezért azt kell, hogy mondjam teljesen megérdemelten nyert az Arsenal, mert ha vagyunk olyan hülyék, hogy hagyjuk elszórakozni a már megnyert meccset, és ezzel saját magunkat ilyen helyzetbe hozni akkor megérdemeljük.

Már a továbbjutás is igen kétséges, Pique és Puyol nélkül egy Alves-Abidal-Milito-Maxwell nem hiszem, hogy képes lesz felvenni egy Walcottal és a többiekkel a versenyt. Tegnapi meccsen is nagyon jól kontráztak.

Ha nem pörgünk föl és továbbra is így "szórakozzunk" és hiszük, hogy az eredmények majd jönnek maguktól, akkor az év végén nem hogy három de egy kupát is nehezen fogunk megszerezni. Nagyon rendbe kell tenni a fejeket, mert ennek így csúnya vége lesz.
Válasz küldése