Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
eric
Barça B
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2009.09.07. 20:11:40

2011.02.16. 11:34:39

Ha fiatalságról beszélhetnénk, hajh' de boldog lennék :)

Egyébként tény, hogy fogadkozni csak annak az oldalnak kell mindig, aki teljesítményben eddig még nem mutatta meg azt, amiről beszél (évek óta).

Ezzel egyáltalán nem nézem le az Arsenalt, mert látványos, szép focit játszanak, ügyesek, gyorsak, SŐT 1-1 meccsre bárkinél jobbak lehetnek. De az a fajta erő ami egy Barcában, Chelseaben vagy akár a tavalyi Interben megvolt, az bennük még egyszerüen nincs meg.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2011.02.16. 11:30:50

kristop írta:megfordult a fejemben, hogy busquets kezdhetne középhátvédként(én bírtam ott), és akkor abidal lehetne walcottal szemben. mascheranoval úgysincs baj. aztán viszont beugrott van persie és hogy milyen formában van.. kellene kettő abidal, fuck. de inkább az a durva, hogy csak kicsit érzem magam hülyének, hogy nem tudok dönteni a hátul kicsit bénácska busquets és a maxwellre fullsprintben szaladó walcott között.
Én most inkább arra tippelnék, hogy Abidal lesz a balhátvéd és Busi középen. A szélek stabilizálását most fontosabbnak érzem.
Dagoth ur
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2006.02.27. 20:56:39

2011.02.16. 11:28:45

Szerintem nekik kell menni mint tavaly és nyomás alá helyezni őket.

Én egyáltalán nem izgulok, egy gólos győzelmet jósolok estére.

Hogy ezt mennyiszer láttam már...az angol kommentár zseniális.
http://www.youtube.com/watch?v=vS6dhImqp1M

Hasonlókat szeretnék látni ma este is.

:wink:
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.02.16. 11:24:58

Látom a fiatalság spannolja magát a minőségibbnél minőségibb cikkekkel. :D Nem baj, meglesz estére a hangulat, az angoloknál fogadkoznak, míg nálunk fociznak majd. :D Beszélni mindig lehet, lásd Madrid. Csak nehogy az eredmény is hasonló legyen nekik. :D

FORCA!
Kép
Kép
Kép
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.02.16. 11:22:42

Ilúvatar írta:félnek Messitől, ezért.
Eggyetértek...Ez mögé bújik a Blog írója a fájdalmas igazság elől..
Ha az AAAAAARsenal játékosai ezt így hallanák szerintem ugyanígy felháborodnának... de majd a valóság este 20:45-kor élőben a Digisporton...
remélem ott lesz a revans...
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
barka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2008.04.01. 12:56:28
Tartózkodási hely: Vác

2011.02.16. 11:20:20

eric írta:Nem, én nem erre gondoltam, hanem erre:
http://www.fc-arsenal.hu/hirek/5271,mer ... zetes.html

Itt a meccselőzetes közepén kb. az a bekezdés ami úgy kezdődik, hogy "A 3-ik döntő tényező a játékvezetés..." plusz az utána lévő egysoros bekezdés.

Ahogy a kommentelők számából látom, ez egy komolyabb Arsenal fan site, de hogy ezt honnan sz*pták... miről beszél ez a cikkíró??? Fingja nincs a fociról, a barcáról meg főleg... Általában olyan helyzeteket szoktak elvenni tőlünk les címén, amikor 2 és fél méterrel hátrébbróé indul be vlki tőlünk... Ha reménykedni vagy szurkoli akarnak, az teljesen oké, de hülyeségekre ne alapozzanak már :D

Hát ez gyönyörű, úgy látszik ma csak ilyen csodás cikkek sikerülnek az Arsenálos cikk íróktól.
Remélem az este is ilyen csodás lesz, Barca részről! :)

Elég irigykedősre sikerültek ezek az írományok.

Hajrá Barca!!
eric
Barça B
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2009.09.07. 20:11:40

2011.02.16. 11:19:12

Leomessi14: nem érzed az udvarias sorokba beleszött célozgatást? Ráadásul az utána következő sor is eléggé érdekes:

"A 3 -ik döntő tényező a játékvezetés lehet: a Barcelona a góljai döntő többségét egyvonalas-néha párcentis- leshelyzetekből lővi ! Fantasztikusan érzik mikor kell az ellenfél védővonalában össze-vissza mozogva még a partjelzőt is megtéveszteni, mert nem tudni ki kapja a labdát ! Ezt a cikk-cakkos mozgást a spanyol partjelzők 90%-a nem tudja lekövetni és inkább nem intenek lest !

Szerencsére most nem spanyol bírók lesznek, így reméljük nem fog a barca lesgólt /gólokat / lőni.


Öcsém, mintha azzal nyernénk meccseket, hogy lesgólokat lövünk mindenkinek... ezt döntő tényezőnek besorolni nem csak nevetséges, de a témához totális vakságot és nemértést feltételez a cikkírónál. Szimplán parasztvakító fogodzkodó ez bármely Ágyus számára...
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2011.02.16. 11:13:31

A 3 -ik döntő tényező a játékvezetés lehet: a Barcelona a góljai döntő többségét egyvonalas-néha párcentis- leshelyzetekből lővi ! Fantasztikusan érzik mikor kell az ellenfél védővonalában össze-vissza mozogva még a partjelzőt is megtéveszteni, mert nem tudni ki kapja a labdát ! Ezt a cikk-cakkos mozgást a spanyol partjelzők 90%-a nem tudja lekövetni és inkább nem intenek lest !


Es ez mennyire igaz!De nincs semmi problema ezzel,hiszen nem lehet ezt eszrevenni es ilyenkor a tamado csapatot kell elonybe helyezni. A masik meg,hogy ezeknek a szituacioknak tobb mint felet befujjak,sokszor nem is jogosan.

Amugy meg nagyon gyorsan eszembe jut 2 ilyen gol.Real ellen Villa 1. golja es Inter ellen Pique golja.Mindketto par centis lesrol szuletett,de ennek ellenere szerintem szabalyosak,keptelenseg latni. :wink:
Kép
Lui1698:Ibra ugy kovetkezmenyei!

2011 Nyar:Dani Alves az Inter játékosa! A milánói klub 15+4 köbméter homokot és Alexandre Pato e-mail címét adja a braziért cserébe.
2012:az angolok valamivel több, mint 6 liter málnaszörpöt fizetnek az argentínért
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.02.16. 11:08:58

félnek Messitől, ezért.
KépKép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.02.16. 11:06:50

barka írta:
eric írta:Szabad egy arsenálos oldalról bemásolnom vlmit, ami kiverte nálam a biztosítékot?
Ne viccelj, nem csak nálad! :)

http://utwenger.blog.nepsport.hu/archiv ... rsenalban/

Gondolom Te is erre gondolsz.:))
Nem is gondoltam, hogy Arsenálnál is ilyen arcok vannak. :)) Tiszta Madrid....

Remélem a kis "béna" Messi aki ugyebár nem fér be oda ma legalább annyit gurít nekik mint tavaly tavasszal. :D

Hajrá Barca! Hajrá Messi!!
Ez...ez...hogy a fenébe lehet ilyet írni? Az összes állítás nevetséges és kamu! Mi az hogy nem szerel Messi? Mi az, hogy nem bírná a terhelést Angliába, mikor itt is egy Espanyol, Bilbao stb favágói úgy faragják, mintha egy fatörzs lenne...nem beszélve Ujfalusiról, Ramosról. És nyilván az az ember, aki tavaly 4et!!!! lőtt nekik, az nem férne be a kezdőbe náluk. És nyilván megszenvedünk az angolok ellen a BL-ben, mint ahogy ellenük is tavaly, meg előtte a MU ellen a BL-döntőben. Oké, a Chelsea ellen gáz volt. De ez, hogy nem védekezik...Az Atléticó ellen sprintben jön vissza és szerel...aki ezt a cikket írta, szerintem még nem látott Barca-meccset, csak összefoglalókat. Hú, de felkufircolta ez most az agyam :evil: :evil:

szerk.: 666. hsz...hát ördögien felbactam magam...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tocy 2011.02.16. 11:09:16-kor.
eric
Barça B
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2009.09.07. 20:11:40

2011.02.16. 11:06:27

Nem, én nem erre gondoltam, hanem erre:
http://www.fc-arsenal.hu/hirek/5271,mer ... zetes.html

Itt a meccselőzetes közepén kb. az a bekezdés ami úgy kezdődik, hogy "A 3-ik döntő tényező a játékvezetés..." plusz az utána lévő egysoros bekezdés.

Ahogy a kommentelők számából látom, ez egy komolyabb Arsenal fan site, de hogy ezt honnan sz*pták... miről beszél ez a cikkíró??? Fingja nincs a fociról, a barcáról meg főleg... Általában olyan helyzeteket szoktak elvenni tőlünk les címén, amikor 2 és fél méterrel hátrébbróé indul be vlki tőlünk... Ha reménykedni vagy szurkoli akarnak, az teljesen oké, de hülyeségekre ne alapozzanak már :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára eric 2011.02.16. 11:10:00-kor.
Avatar
barka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2008.04.01. 12:56:28
Tartózkodási hely: Vác

2011.02.16. 11:00:09

eric írta:Szabad egy arsenálos oldalról bemásolnom vlmit, ami kiverte nálam a biztosítékot?
Ne viccelj, nem csak nálad! :)

http://utwenger.blog.nepsport.hu/archiv ... rsenalban/

Gondolom Te is erre gondolsz.:))
Nem is gondoltam, hogy Arsenálnál is ilyen arcok vannak. :)) Tiszta Madrid....

Remélem a kis "béna" Messi aki ugyebár nem fér be oda ma legalább annyit gurít nekik mint tavaly tavasszal. :D

Hajrá Barca! Hajrá Messi!!
eric
Barça B
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2009.09.07. 20:11:40

2011.02.16. 10:56:14

Szabad egy arsenálos oldalról bemásolnom vlmit, ami kiverte nálam a biztosítékot?
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.02.16. 10:55:38

gergo9 írta:A helyi Arsenal szurkolók adhatnának egy helyzetjelentést csapatukfelől pl sérültek,forma. Nasriról tudom hogy kidőlt meg azt hiszem Song is.
Esélyes e visszatérésük stb stb.
Formájukkal sem vagyok tisztában mostani Newcastle elleni meccset láttam de csak az első szarka góltól kb.
Nyilván mi vagyunk a toronymagas esélyesek , én nem látom őket egy mm sem jobbnak mint tavaly, mi pedig jelentősen erősebbek vagyunk.
Érdekességképpen a bwin egészen hihetetlen 4.00-es szorzót ad az Arsenal hazai győzelmére, ami egész jól beárazza a Barca erejét a PL második ellen. 8)
Igen Nasri is és Rosicky is bekerültek a keretbe... de a kezdőbe nem nagyon fognak bekerülni, sőt egyáltalán a játékuk is kérdéses Wenger részéről...
Max ha 3-al m1ünk.. ami elég nehéz dolognak tűnik...
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2011.02.16. 10:42:30

Nem vagyunk egy ideje csucsformában, igy a mai meccs háromesélyes.
A továbbjutás sem holtbiztos, de minimum 65% nekünk áll. Fontos a középpályás letámadás, és a golhelyzetek kihasználása.
Fecó
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.02.16. 10:40:45

barka írta:Csak én parázok egy kicsit a mai meccs miatt? :)

Bevallom nincs valami túl jó érzésem az estével kapcsolatban félek, hogy meglephet minket az Arsenal, de lehet, hogy csak nagyon várom már. :) Kíváncsi leszek, hogy állunk föl és mi lesz az Arsenal taktikája. Egy biztos , ha fiúk úgy mennek fel a pályára mint a a Margit ellen akkor nem lehet gond, csak az a kérdés, hogy feltudnak-e pörögni annyira.

Remélem kellően kipihenték magukat és frissebben tolják majd, mint a hétvégén.

Hajrá Barca!!
Nekem sincsenek túl jó érzéseim, nem lesz jó meccs nekünk szerintem. Walcottól félek, ott bármikor megbontják a védelmünket, és akkor komoly bajok lehetnek. Tartok most ettől :?
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2011.02.16. 10:38:07

megfordult a fejemben, hogy busquets kezdhetne középhátvédként(én bírtam ott), és akkor abidal lehetne walcottal szemben. mascheranoval úgysincs baj. aztán viszont beugrott van persie és hogy milyen formában van.. kellene kettő abidal, fuck. de inkább az a durva, hogy csak kicsit érzem magam hülyének, hogy nem tudok dönteni a hátul kicsit bénácska busquets és a maxwellre fullsprintben szaladó walcott között.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.02.16. 08:11:54

barka írta:Csak én parázok egy kicsit a mai meccs miatt? :)

Bevallom nincs valami túl jó érzésem az estével kapcsolatban félek, hogy meglephet minket az Arsenal, de lehet, hogy csak nagyon várom már. :) Kíváncsi leszek, hogy állunk föl és mi lesz az Arsenal taktikája. Egy biztos , ha fiúk úgy mennek fel a pályára mint a a Margit ellen akkor nem lehet gond, csak az a kérdés, hogy feltudnak-e pörögni annyira.

Remélem kellően kipihenték magukat és frissebben tolják majd, mint a hétvégén.

Hajrá Barca!!
Keine panik, akkora katasztrófa nem történhet, hogy a visszavágóra minimális esélyeink legyenek!
Iksz és jók vagyunk! :wink:
Kép
Kép
Kép
Avatar
barka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2008.04.01. 12:56:28
Tartózkodási hely: Vác

2011.02.16. 08:05:33

Csak én parázok egy kicsit a mai meccs miatt? :)

Bevallom nincs valami túl jó érzésem az estével kapcsolatban félek, hogy meglephet minket az Arsenal, de lehet, hogy csak nagyon várom már. :) Kíváncsi leszek, hogy állunk föl és mi lesz az Arsenal taktikája. Egy biztos , ha fiúk úgy mennek fel a pályára mint a a Margit ellen akkor nem lehet gond, csak az a kérdés, hogy feltudnak-e pörögni annyira.

Remélem kellően kipihenték magukat és frissebben tolják majd, mint a hétvégén.

Hajrá Barca!!
Avatar
9Dave
Capitá del Barça
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2010.08.11. 17:59:54
Tartózkodási hely: Barcelona

2011.02.15. 22:53:08

A DigiSport is adni fogja az Arsenal-Barcelona meccset
Kép
"Egy passz boldoggá tesz két embert" -Xavi Hernández
Avatar by NEOX. Sig by higany.
D@v3
alföldi zoltán
Jugador del Barça
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2005.11.07. 00:41:15
Tartózkodási hely: Mohács

2011.02.15. 22:24:31

Barca meccset adja!
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2011.02.15. 22:21:15

HRT 2 melyik meccset adja holnap? Remélem a mienket. Kényelmesebb lenne tv-ben nézni... Jó szolgálatot tennének a horvátok, ha már a DS kitol velünk.
Szerintem 1-3 lesz a végeredmény, nyomát sem fogjuk érezni a hétvégi meccsnek a srácokban, és a jobbik csapat győz. :) Gólok: Messi 2, Pedro 1
Avatar
Hayabusa
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2010.12.01. 10:38:08
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

2011.02.14. 20:39:36

Véleményem szerint nincs semmi ok az aggodalomra.
Nagy valószínűséggel X-elni fognak, de én titkon bízom egy számunkra kedvezőbb eredményben.
Azért a kulcsjátékosok pihentek a hétvégén és az Arsenal ellen kicsit komolyabban készül a csapat.
Nem lesz itt semmi gond.
Szép játék és szép eredmény lesz a vége.
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2011.02.14. 20:23:29

Nagyon nem örülök, hogy Puyol nem is utazik. Ő a csapat szíve, szerintem ha csak a csapat körül van már az is segítene. Féltem a csapatot a hétvégi kudarc után, az Arsenal meg pont jó formában van.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.02.14. 18:49:52

S.Agüero írta:Úgy vagyok még most is vele, h inkább várok egy x-et és akkor örülök, h győzünk, mintsem, h elvárom az 1-2 gólos sima győzelmet és ne adj Isten x-elünk.
Így csak pozitívan jöhetek ki a dologból, ha nem kapunk ki. :D
Köszi megkímélté pár sor leírásától :lol: Így látom én is, "felesleges" jósolgatni, mert van egy visszavágó is, most szerintem óvatosabb lesz mindenki!Egy iksz idegenben rúgott góllal?
TÖKÉLETES
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése