Távkapcsoló a kézben - Internetes meccsnézés, streamek

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!

Info from MatyiG - MIELŐTT KÉRDEZNÉL VALAMIT, OLVASD EL EZT:

A szavazás 2009.05.12. 11:48:04-kor befejeződött.

TV-s közvetítések: Bajnoki: Spíler 2 ; BL: M4, Spíler ; Kupa: DIGI
0
0 szavazat
Internetes meccsnézés: működő streamek általában csak meccs idején vannak, így senki ne kérjen linket órákkal/napokkal a kezdés előtt. Itt van 3 oldal, ahol vannak streamekre linkek:
0
0 szavazat
https://www.reddit.com/r/soccerstreams/" target="_blank
0
0 szavazat
http://www.sport365.live/hu/home" target="_blank
0
0 szavazat
http://livetv.sx/enx/license/" target="_blank
0
0 szavazat
http://soccerlegacy.net/" target="_blank
0
0 szavazat
https://www.livefootballol.me/" target="_blank
0
0 szavazat
https://www.jokerlivestream.xyz
0
0 szavazat
https://www.rojadirectaenvivo.club/
0
0 szavazat
http://onlinestream.live/spiler-2/videoplayer/6722-1
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 0
Avatar
nyalesz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2008.04.05. 21:00:29
Tartózkodási hely: Erdőhorváti

2010.09.11. 15:53:56

Valaki tudna adni egy müködő linket a WBA-Tottenham mecsről? :(
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.09.11. 15:35:31

Mondjuk nekem most jól jön ki,hogy csúsztatva adják,mert így látni fogom. Ha tudnám 6kor élőben nézni,akkor hőbörögnék,már csak azért is,mert amikor csak netes közvetítés maradt,és néztem,akkor még soha sem nyertünk. Ezt komolyan mondom, de ilyen 4-5 alkalommal volt,szóval nem vészes a dolog.


Bár egy UTE-Fradi engem nem érdekel,a két leggusztustalanabb csapat a magyar bajnokságban.


Jah és az a két órás csúszás 4 órás,mert 10től fogják adni a meccset.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.09.11. 15:34:59

Úristen, ne hogy már összedőljön itt a világ, mert nem láttok egy meccset élőben, csak 2 órás csúszással. Szerintem is gyalázat. Te jó ég, mi lesz most? :roll: :cry:

szégyen. :lol:

szerk.: Én meg sehogy se látom a barca meccset. fel is kötöm magam a percen. emiatt. :oops:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Victor_Valdes 2010.09.11. 15:38:27-kor.
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.09.11. 15:29:55

barca99 írta: Egyébként miért nem a spanyol szövetségnek írtok? Tették volna este 10-re a meccset, mehetne minden élőben. :D
Az már amúgy is esedékes a válogatott meccs miatt

Most jutott eszembe Perez zseniális terve h lehetnének du. a meccsek
Hát mi most alaposan megszívtuk
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.09.11. 15:21:13

de valaki már petíciót írna..istenem.
Sjd azt szerintem ironikusan mondta. :roll: :)
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2010.09.11. 15:20:10

socio66 írta:de valaki már petíciót írna..istenem.
Azért elképzelem, amikor megkapják a heti nézettségi kimutatásokat, majd az ominózus petíciót. Valószínűleg sírva röhögnének.

Egyébként miért nem a spanyol szövetségnek írtok? Tették volna este 10-re a meccset, mehetne minden élőben. :D
Avatar
fcbarca10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2006.12.11. 17:17:59

2010.09.11. 15:08:24

Mint ahogy itt legtöbben, én is óriási fanatikus vagyok és minden meccset megnézek, ha kell neten, homályosan, szaggatva.
De most miért kéne bajlódnia akárkinek is streamekkel, ha pár óra késéssel ugyanúgy közvetíti a meccset. Ha valaki tényleg szereti a Barca élvezetes fociját...az vár addig...és én ezt teszem. A Barca meccsek többsége egyébként is 22:00-kor kezdődik.

Nem vagyok kosárlabda rajongó, de vannak sokan akik igen...és vb elődöntő nincs minden héten...csakúgy mint Újpest-Fradi sem.
Sokan nem hiszik el, hogy még manapság is mekkora fanatikus UTE-FTC drukkerek vannak. Régen én is szurkoltam az egyiküknek, mostmár egyébként nem nagyon hat meg a magyar foci sajnos.

De akik a Sport TV-re vannak felháborodva, azok bújjanak csak a gép elé, mint hősies Barca drukkerek...
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.09.11. 14:59:01

9Dave írta:Bocs, már írtam egy párszor csak ha esetleg valaki még nem tudná:
http://onlinesport.gportal.hu/

Itt adni fogja!
Légyszíves ne reklámozd a gportalos oldalad, mert igaz, hogy a hírek miatt van fent a tiltólistán, de a reklámozás sem ajánlott a fórumon.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2010.09.11. 14:57:42

Hát ha csúsztatva adják, hát ez van, nem kalkulálták bele, hogy ilyen fura időpontban lesz lejátszva ameccs. Marad a NET.

Amúgy a Herculest nem szabad leírni, főleg úgy, hogy válogatott meccs után SOHA nem szoktunk nyerni.
Ibra nem fog hiányozni a meccsen,csak Puyol.
Ja, tudom nem ide tartozik, de akit érdekel DEDIKÁLT Barcelona mez, az írjon: batikaa@freemail.hu (ára kb 20.000 Ft) dedikálta Puyol, Ibra, Ini,Messi,Xavi stb.
BÉKE
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
socio66

2010.09.11. 14:52:42

gondoltam hogy lesznek akik habzó szájjal rázzák majd az öklüket,mert egyszer egy évben 2 óra csúszással tudnak csak megnézni egy amúgy tök jelentéktelen Barca-meccset..:)
annyira vicces amúgy és akkor jön a 'ki nézi a fradiújpestet?' :)
hát sokkal többen nézik,elhihetitek,szerintem ez tök egyértelmű.
de tényleg,ahányszor ilyen van,úgy felháborodnak néhányan,mintha ez mindennapos lenne,közben meg csak két [auto_cenzúra] órát kell várni. :)
de valaki már petíciót írna..istenem.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2010.09.11. 14:47:22

S.Agüero írta:Vannak itt pár túl elfogult Barca drukker. :roll:
Mondjuk inkább, hogy futballsznob. Pfújj, alantas, proli magyar bajnoki, amikor a világlegjobbja Barca megy a tévében? Lőjék agyon az összeset. ](*,)

Én meg fogom magam, és vadászok egy sztrímet, 38-ból egyszer kibírom.
Avatar
9Dave
Capitá del Barça
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2010.08.11. 17:59:54
Tartózkodási hely: Barcelona

2010.09.11. 14:46:05

Bocs, már írtam egy párszor csak ha esetleg valaki még nem tudná:
http://onlinesport.gportal.hu/

Itt adni fogja!
Kép
"Egy passz boldoggá tesz két embert" -Xavi Hernández
Avatar by NEOX. Sig by higany.
D@v3
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2010.09.11. 14:25:28

Látom a hozzászólásom értelmét már nem fogtad fel, hogy elkeserítő ami magyarországon megy, mindent megvesz a digi tv aztán többi sport adónak marad a hulladék orosz, skót meg többi [auto_cenzúra] bajnokság.. Egy Barcelona meccset meg este 11-kor kell leadni..

Jah és egy újpest fradi.. mindjárt becsinálok, mekkora foci lesz ott, lepipál minden európai élklubot ez a két gárda, főleg a szurkolótáboruk. Vicc.

Ha ennyire felháborít, hogy párunkat felbosszant, hogy nem láthatjuk élőbe szeretett csapatunkat játszani, akkor látogass egy fradista fórumot és ne egy Barcelonát.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2010.09.11. 14:07:46

10Messi4ever írta: Igen, bőven van igazság abban, amit írsz, és értem is, hogy miért írod, de én akkor sem tudom, hogy miért nem lehet a kosármeccset este 10-től felvételről adni. Így nyilván kevesebb nézőt vesztenek, ezen kívül semmi más okot nem látok, ami miatt nem adhatják élőben.
Ha jól tudom Kosár VB 4 évente van! Továbbra is egy Barca-Hercules meccsről beszélünk...
Még azt hozzá tenném, hogy pár éve még nem is adtak le minden Barca meccset. Akkor még annak drukkoltunk, hogy minél többet leadjanak. Amúgy szerintem a 22:00 órai meccs kezdéshez már bőven hozzászokhattunk így ez sem okozhat gondot. Tény, hogy élőben az igazi megnézni egy meccset, de egyszer-kétszer kibírjuk szerintem bőven, ha így alakul...
Avatar
10Messi4ever
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.05.24. 22:46:47
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2010.09.11. 13:55:17

P.U.Y.O.L. írta:
10Messi4ever írta:Miért nem adják le élőben az Sport 2-n? Jajj, a nézettség, fú, oda ne tipegjek! Csakazértsem nézem meg felvételről, nem növelem a nézettségüket. Undorító spekuláns banda.
Sport2-n Kosárlabda VB meccs lesz! Egyedül a SportM lenne megoldás, (:arrow: UTE-FTC) de ahogy azt már leírták előttem, lehet, hogy nem fogható annyi helyen, mint a S1, S2!

Azok akik ilyen hihetetlenül felháborodtak, azok gondolkozzanak már el azon, hogy nem egy El Clasicót adnak le felvételről, hanem egy Barca - Herculest és bizony, ha egy ilyen meccs miatt lemaradnának az emberek (akiket az jobban érdekel) egy UTE -FTC-ről vagy egy Kosárlabda VB kieséses szakaszáról az sokkal szomorúbb lenne!
Én inkább annak örülök, hogy nem kaparintotta meg a Digi a spanyol bajnokságot is és nézhetem az összes Barca bajnokit a TV-ben.
Engem teljesen hidegen hagy a magyar bajnokság (még egy ilyen rangadó is) és a kosár VB-ről is csak 1-2 meccset néztem meg, de meg tudom érteni, hogy miért inkább azokat adják ÉLŐben.

Ha ez állandó jelleggel visszatérő probléma lenne, ( :arrow: nem adják élőben a Barca meccseket) akkor én is puffognék, de ez egy kivételes eset és 1 évben csak egyszer-kétszer fordul elő úgyis, úgyhogy egy kicsit több toleranciát, ha lehet...
Igen, bőven van igazság abban, amit írsz, és értem is, hogy miért írod, de én akkor sem tudom, hogy miért nem lehet a kosármeccset este 10-től felvételről adni. Így nyilván kevesebb nézőt vesztenek, ezen kívül semmi más okot nem látok, ami miatt nem adhatják élőben.
J.S.Bach - J. Haydn - Liszt F. - E. Satie - Dukay B.

"Ne féljetek!"
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.09.11. 13:34:25

S.Agüero írta:
mindennap láthatsz Újpest - Fradi meccset! Ennyi!
:shock:
Ez egy rangadó, úgyanúgy mint a Barca-Real, csak nem olyan színvonalban!
Presztízs meccs és ilyen nincs még egy, csak egy van egy évben.
Vannak itt pár túl elfogult Barca drukker. :roll:
Közel sem akkora rangadó mint 6-8 éve!
Avatar
dioric
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2009.03.30. 20:24:17
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2010.09.11. 13:34:18

P.U.Y.O.L. írta:
Én inkább annak örülök, hogy nem kaparintotta meg a Digi a spanyol bajnokságot is és nézhetem az összes Barca bajnokit a TV-ben.
Engem teljesen hidegen hagy a magyar bajnokság (még egy ilyen rangadó is) és a kosár VB-ről is csak 1-2 meccset néztem meg, de meg tudom érteni, hogy miért inkább azokat adják ÉLŐben.

Ha ez állandó jelleggel visszatérő probléma lenne, ( :arrow: nem adják élőben a Barca meccseket) akkor én is puffognék, de ez egy kivételes eset és 1 évben csak egyszer-kétszer fordul elő úgyis, úgyhogy egy kicsit több toleranciát, ha lehet...
peace!
igazad van mindenben! főleg abban hogy milyen jó h nem a digi adja a spanyol bajnokságot.
ser del Barça es el millor que hi ha
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.09.11. 13:32:38

mindennap láthatsz Újpest - Fradi meccset! Ennyi!
:shock:
Ez egy rangadó, úgyanúgy mint a Barca-Real, csak nem olyan színvonalban!
Presztízs meccs és ilyen nincs még egy, csak egy van egy évben.
Vannak itt pár túl elfogult Barca drukker. :roll:
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2010.09.11. 13:30:26

10Messi4ever írta:Miért nem adják le élőben az Sport 2-n? Jajj, a nézettség, fú, oda ne tipegjek! Csakazértsem nézem meg felvételről, nem növelem a nézettségüket. Undorító spekuláns banda.
Sport2-n Kosárlabda VB meccs lesz! Egyedül a SportM lenne megoldás, (:arrow: UTE-FTC) de ahogy azt már leírták előttem, lehet, hogy nem fogható annyi helyen, mint a S1, S2!

Azok akik ilyen hihetetlenül felháborodtak, azok gondolkozzanak már el azon, hogy nem egy El Clasicót adnak le felvételről, hanem egy Barca - Herculest és bizony, ha egy ilyen meccs miatt lemaradnának az emberek (akiket az jobban érdekel) egy UTE -FTC-ről vagy egy Kosárlabda VB kieséses szakaszáról az sokkal szomorúbb lenne!
Én inkább annak örülök, hogy nem kaparintotta meg a Digi a spanyol bajnokságot is és nézhetem az összes Barca bajnokit a TV-ben.
Engem teljesen hidegen hagy a magyar bajnokság (még egy ilyen rangadó is) és a kosár VB-ről is csak 1-2 meccset néztem meg, de meg tudom érteni, hogy miért inkább azokat adják ÉLŐben.

Ha ez állandó jelleggel visszatérő probléma lenne, ( :arrow: nem adják élőben a Barca meccseket) akkor én is puffognék, de ez egy kivételes eset és 1 évben csak egyszer-kétszer fordul elő úgyis, úgyhogy egy kicsit több toleranciát, ha lehet...
boixosnoisbarca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2008.05.26. 22:09:22

2010.09.11. 13:30:02

fcbarca0827 írta:
Ronaldinho&Barca írta:Tökmind1, hogy mit közvetítenek, lehet fradi meccs, vagy kosárlabda is.. Az a legelkeserítőbb, ami magyarországon folyik, már nincs angol és olasz foci se, de már spanyol se.. Nem azt mondták ezek a gyökerek, hogy minden Barca meccset leadnak? Jah majd este...
De, igen azt mondták. Leadják? Le. Akkor, mi a baj? Mondták egy szóval is, hogy minden meccset ÉLŐ-ben adnak? Nem. Akkor sírtál, amikor a Real ment felvételről? Ugye,nem? Pedig nekik is minden meccsüket leadják, csak volt, hogy nem élőben. Akkor az senkit nem zavart...

Egyébként meg egy magyar bajnoki sokkal nézetteb, mint bármelyik "nagy bajnokság", bármelyik meccse.
Ronaldinho&Barca írta:Amúgy ilyenkor szokott lenni, hogy adja a sportklub, de gondlom a sport tv megvette a jogot tőlük..
Ja, már kábé 3 éve. :roll:
boixosnoisbarca írta:Nem lesz élő közvetítés a hülye újpest - fradi meccs miatt??!Ezt nem hiszem el,h ilyen [auto_cenzúra] focit képesek nézni az emberek egy BARCA meccs helyett!!!!
Még jó, hogy nem engem hülyézel le, mert képes vagyok megnézni Magyarország legfontosabb klubmeccsét és szurkolni tiszta szívből szeretett csapatomnak... :roll:

Szárnyaljatok Zöld Sasok!!!
MO- legfontosabb klubmeccse...Looolll...Kész vicc hogy van ember aki ezt még fontosnak nevezi...Az egész nem a fociról szól...próbálják majmolni az olaszokat,balhé balhé hátán az egész meccsen meg semmi nem történik..nézzél ki az ablakon a grundra...mindennap láthatsz Újpest - Fradi meccset! Ennyi!
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.09.11. 13:24:06

boixosnoisbarca írta:Nem lesz élő közvetítés a hülye újpest - fradi meccs miatt??!Ezt nem hiszem el,h ilyen [auto_cenzúra] focit képesek nézni az emberek egy BARCA meccs helyett!!!!
Én inkább a kosárlabdát tartom felháborítónak, mert a közveleménykutatások megmutatták h a magyar focira még mindig nagyobb kereslet van, mint a spanyolra, úgyhogy nem hibáztathatjuk őket h azt nyomják, na de KOSÁRLABDA?

(kéne írni vmi petíciót)
Avatar
10Messi4ever
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.05.24. 22:46:47
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2010.09.11. 13:16:16

Miért nem adják le élőben az Sport 2-n? Jajj, a nézettség, fú, oda ne tipegjek! Csakazértsem nézem meg felvételről, nem növelem a nézettségüket. Undorító spekuláns banda.
J.S.Bach - J. Haydn - Liszt F. - E. Satie - Dukay B.

"Ne féljetek!"
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2010.09.11. 13:13:18

Ronaldinho&Barca írta:Tökmind1, hogy mit közvetítenek, lehet fradi meccs, vagy kosárlabda is.. Az a legelkeserítőbb, ami magyarországon folyik, már nincs angol és olasz foci se, de már spanyol se.. Nem azt mondták ezek a gyökerek, hogy minden Barca meccset leadnak? Jah majd este...
De, igen azt mondták. Leadják? Le. Akkor, mi a baj? Mondták egy szóval is, hogy minden meccset ÉLŐ-ben adnak? Nem. Akkor sírtál, amikor a Real ment felvételről? Ugye,nem? Pedig nekik is minden meccsüket leadják, csak volt, hogy nem élőben. Akkor az senkit nem zavart...

Egyébként meg egy magyar bajnoki sokkal nézetteb, mint bármelyik "nagy bajnokság", bármelyik meccse.
Ronaldinho&Barca írta:Amúgy ilyenkor szokott lenni, hogy adja a sportklub, de gondlom a sport tv megvette a jogot tőlük..
Ja, már kábé 3 éve. :roll:
boixosnoisbarca írta:Nem lesz élő közvetítés a hülye újpest - fradi meccs miatt??!Ezt nem hiszem el,h ilyen [auto_cenzúra] focit képesek nézni az emberek egy BARCA meccs helyett!!!!
Még jó, hogy nem engem hülyézel le, mert képes vagyok megnézni Magyarország legfontosabb klubmeccsét és szurkolni tiszta szívből szeretett csapatomnak... :roll:

Szárnyaljatok Zöld Sasok!!!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára fcbarca0827 2010.09.11. 13:22:20-kor.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2010.09.11. 13:11:50

Szerintetek melyiket nézik többet itthon? UTE - Fradi, vagy Barca - Hercules? Hol nagyobb a reklámbevétel?
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2010.09.11. 13:09:24

boixosnoisbarca írta:Nem lesz élő közvetítés a hülye újpest - fradi meccs miatt??!Ezt nem hiszem el,h ilyen [auto_cenzúra] focit képesek nézni az emberek egy BARCA meccs helyett!!!!
Szörnyű, hogy inkább közvetítenek egy 205. Újpest-Fradi derbit, mint egy Hercules elleni Barca meccset, amin 90% hogy Barca siker lesz.
El sem hiszem :evil:
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Válasz küldése