Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
SINCE 1899
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2006.03.07. 16:46:39
Tartózkodási hely: NAGYKANIZSA

2010.04.28. 23:43:51

Azért Murinnyón megint előjött a törzsgyökeres paraszt mentalitás. VALDES majdnem bebaszott neki egyet...:D
Kép Mi a világ leghosszabb meccse?---A real-barca,mert majdnem 2-7-ig tartott:)
Avatar
barcelonaforever
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2006.10.30. 19:59:59

2010.04.28. 23:43:13

Minden edző ezt kéri a csapatától a Barca ellen,csak valahol nincsenek olyan kvalitású játékososk akik ezt meg is tudják csinálni!! Szóval azért nagyon újat nem mutatott murinnyó barátunk.
zeus021
Jugador del Barça
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2008.05.26. 18:20:49

2010.04.28. 23:42:02

barcelonaforever írta:Figyu Srácok, csak antifocival és bunkerfocival lehet meglepni a Barcát és erre egyre több csapat rá is jön, akkor talán ki kéne találni vmit, h mi mit tudnánk csinálni ez ellen, nem??
Nem hiszem el ,h erre nincs semmi megoldás, mert ma gyakorlatilag alig bírtunk helyzetig eljutni...
Mindenki tudja ,h mi a baj csak senki nem tudja az ellenszert:(
Egyszerű az ellenszer pár darab átlövés, egy idő után kilépnek ezekre is a védők és akkor pedig meg lehet azt csinálni mint Pique góljánál, hogy mondjuk a lövőt bemutatod és közben meg bejátszod a védők mögé
ricsinho
Barça C
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2007.09.16. 23:14:55
Tartózkodási hely: Fotel

2010.04.28. 23:41:48

Szerintem van "ellenszer".A neve ÁTLÖVÉS...Megszoktuk hogy 16oson belül kipasszoljuk a védőket és gól...Nem nagyon szoktunk bomba gólokat rúgni (persze kivétel van)...
Kép
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.04.28. 23:40:59

Lósz.rt döngölt itt földbe murinnyó...nem volt rá szükség. Nézzük mit is csinált: Megszállta a térfelüket 10 rengeteget futó, fegyelmezett játékossal, kb 40 méterre szűkítette le a játékot. Ennyi. a többi meg a mi fásultságunkon múlt. Semmiféle zseniális taktika nem volt itt. Ha pörgünk, találhatott volna ki akármit.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2010.04.28. 23:39:10

Mostantól aki reagál Drogba92 és társai hsz-eire, azok is azonnal bannt kapnak! (amint lesz adminunk)
Avatar
barcelonaforever
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2006.10.30. 19:59:59

2010.04.28. 23:39:09

Figyu Srácok, csak antifocival és bunkerfocival lehet meglepni a Barcát és erre egyre több csapat rá is jön, akkor talán ki kéne találni vmit, h mi mit tudnánk csinálni ez ellen, nem??
Nem hiszem el ,h erre nincs semmi megoldás, mert ma gyakorlatilag alig bírtunk helyzetig eljutni...
Mindenki tudja ,h mi a baj csak senki nem tudja az ellenszert:(
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2010.04.28. 23:37:59

Ilúvatar írta:Holnap rajtam lesz a Barcás pólóm, holnap után is, életem végéig is. De akkor is még mindig dühös vagyok. Ez a kamu kampány film rohadtul nem kellett volna. Ez itt a lényeg.

Most már Bayernnek fogok drukkolni a döntőn. Ribéry, Robben, Olic. Oktassátok ki őket, amit a Barca nem tudott.
Ott a pont! Csendben, szerényen kellett volna készülni és akkor ez a hatalmas teher sem nyomta volna a srácok vállát. Mourinho pedig, akármennyire is egy utolsó féreg, de rettenetesen jó edző. A két meccs alapján a földbe döngölte a Barca taktikáját (és itt most szándékosan nem Guardiola-t írok, mert szvsz itt nem 1-2 emberen ment el a párharc, hanem a csapat alapkoncepcióját érzem alkalmatlannak az ilyen meccseken). Kemény döntő lesz, de ha van edző, aki képes Mourinho-t kitaktikázni, az Van Gaal.
Barcaforever2626
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2010.03.27. 22:27:01
Tartózkodási hely: Nemetorszäg

2010.04.28. 23:37:46

salas9 írta:Ne foglalkozzatok Drogba 92-vel! Direkt fel akar minket húzni. Fáj neki, hogy mind a Real mind a Chelsea nem, jutott el idáig. Kész. Ne üljünk fel egy kisgyerek ugatásaira.

Hajrá Barcelona :!:
Egyet ertek veled..Csakis egy unatkozo kissräcrol lehet szo..aki nagyokat röhög,de közbe kivan ülve az arcära a felelem..:DEgy biztos,ezek utän is a barcelona a viläg legjobb csapata..A cselziröl meg annyit,hogy soha az eletbe nem fog BL-t nyerni..nyerni...eddig eljutni..;)A reäl meg ott [auto_cenzúra] el,mikor mindig beväsärol,mint a milliomos felesege,mikor penzt kap az urätol...de az a megnyugtato,hogy ezzel a mentalitässal a reäl se fog eljutni egyhamar sehova....
"Ebben a csapatban az emberi érték ugyanannyira fontos, mint a futballtudás." -PIQUE
Avatar
pety27
Capitá del Barça
Hozzászólások: 603
Csatlakozott: 2007.12.23. 13:28:45
Tartózkodási hely: Jamaica

2010.04.28. 23:36:50

Srácok,nyugodjunk le .......nem sikerülhet mindig minden a csapatnak,nem nyerhetünk 5év alatt 5BLt ,5bajnokságot 5kupát..nekem is nagyon fáj a kiesés ,de tovább kell lépni, és a bajnokságot behúzni a Madrid elől!!!
A mezt már bekészítettem holnapra !!!!! :twisted:


http://www.youtube.com/watch?v=lUdQBI95Xw4

ÖRÜLJÜNK HOGY ILYEN CSAPAT SZURKOLÓI VAGYUNK !!!!!!!!!!! 8) :D
Kép

Reggel arra ébredtem, hogy már nem alszom....
Agypiercing
Barça B
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2005.01.27. 22:33:04

2010.04.28. 23:35:50

ricsinho írta:Véleményem szerint az egész idei BL nem volt valami kiemelkedő...a NAGYOBB csapatok akiktől vártam volna valamit (főleg a Barca),nem hozta azt amit kellett volna...A meccsről még annyit: Lehet kifogásokat keresni,bírót szidni,bunker focira fogni,azért valljuk be a beígért "otthagyjuk a bőrünket" levegőbe beszélés volt...A szurkolók 210%ot hoztak,a csapat önmagához képest rettentő gyenge volt...Én a mai estén azért egy pozitívumot kiemelnék a csapatból: Pique...GODLIKE :shock:
egyetértünk Ricsinho. ezt az Intert -ha csak a játékosok közti tudásbeli különbséget nézzük- meg kellett volna vernie a Barcának, függetlenül a hülye bíróktól, fetrengéstől, amit bemutattak, stb. mondjuk tényleg volt néhány Jászai Mari-díjas alakítás, de mit értek volna vele, ha a 10. percben rúgunk egy gólt? szóval engem nem is a kiesés szomorít el, hanem a játék képe, ha mondjuk összehasonlítom a madridi El Clásicóval... szerintem (lehet ez most megint hülyeség) de úgy érzem, hogy Guardiola a spanyolországi ellenfelek játékát nagyon érzi, de BL-szinten nem elég jó taktikus. nem tudom, mit gondoltok, lehet ebben valami?
Visca el Barça!
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2010.04.28. 23:35:27

Srácok Azért álljunk már meg.

Az FC Barcelona Most,jelen pillanatban is a világ toronymagasan legjobb csapata.

Kiestünk,naés????????

Szerintem még a béeldöntőben is fogjuk azt hallani hogy a Barcáról lesz szó,nem a döntősökről.

Ilyenkor [auto_cenzúra],mert a többséget nem is az zavarja hogy nem nyerünk béelt,hanem az hogy egy teljesen egyértelműen gyengébb csapat ellen estünk ki,és az értetlenség az ilyen érzés.

Nem igazán kell,kellene bűnbakokat keresni,meg itt a fél csapatot rohadtul elzavarni Pep-estől,meg hasonló hülyeségek!

Emelt fővel tudtunk veszíteni,nincs mit szégyellni!

A bíró,meg nem bíró ügyhöz annyit,hogy a történtek sem a Barcelona,hanem a labdarúgás szégyene,de nem csak minket sújt,nagyon sok csalás van már sajnos, ezt nevezik asszem gazdaságnak mostanában....

Ha nem minket ütnek ki akkor is zavarna hogy egy Inter bl-döntőt játszik!
Dehát ez van:-)

Szerintem a Miénk a VILÁG LEGJOBB CSAPATA.

Kis kiegészítés sors ad meg elvesz témában:A cselszki elleni párharcnak volt egy első meccse is,amiről ritkán esik szó,pedig a földbe döngölték a fél csapatot büntetlenül!!!

Járt nekünk amit a visszavágón kaptunk,meggyőződésem!!!!
Ugyhogy jövőre megint mi jövünk!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ALEXDP 2010.04.28. 23:40:58-kor.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.04.28. 23:35:10

Koeman írta:((Nem akarom megbántani a moderátorokat, de most már lépni kellene valamit...))
nem akarlak megbántani, de kb 3másodpercenként tudok törölni,és mivel oly sokan felveszik a kesztyűt, sose érünk a végére. pedig kismilliószor el lett mondva, hogy az ilyesmikre ne reagáljatok!!!

ugyanúgy töröljük a reagálásokat is,rég vége lenne,ha az első figyelmeztetés után leállna a nép...

talán 2.ra...NE REAGÁLJATOK, TÖRÖLJÜK.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
lacus9
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2009.12.11. 22:33:18
Tartózkodási hely: Zala

2010.04.28. 23:35:01

Szerintem is a BARCA több mint egy club!!! Amióta az eszem tudom, szeretem a focit, a szép, látványos focit, amit a BARCA játszik, ha hagyják.
A Világ legjobbja a BARCA ha tetszik, ha nem!!!!!!!!!
ilyen antifocival nyerhet csak, a Mourinho!!!!!!
Rendes focival esélye se lenne!!!
CSAK A BARCA!!!!!!!!
lacus09
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2010.04.28. 23:33:30

Ne foglalkozzatok Drogba 92-vel! Direkt fel akar minket húzni. Fáj neki, hogy mind a Real mind a Chelsea nem, jutott el idáig. Kész. Ne üljünk fel egy kisgyerek ugatásaira.

Hajrá Barcelona :!:
Kép
Avatar
splinter
Jugador del Barça
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2009.03.12. 21:31:22

2010.04.28. 23:33:30

Sanama írta:
Rivaldo11 írta:A másik topicban már leírtam, de pár játékos mentális fáradtsága is kellett a kieséshez. Tavaly óta csak nyernek és nyernek. Ebbe is bele lehet fáradni mentálisan, ennek jelei árulkodóak. Ma nem volt bennünk annyi, amennyi a korai találathoz kellett volna.
Természetesen ettől még miénk a földgolyó legjobb csapata, ez nem is vitás.
Tudod,hogy én Ibárt szeretem, és védtem.

Ő ilyen mentális bajokkal nem küzdött. Meccs előtt lenyilatkozta,hogy a legfontosabb meccse életében. Ehhez képest,mintha egy Januári meccsen sétálgatott volna.

Ha nincs hely akkor legalább 20méterre vagy 16ra a kaputól jobbra blara futkorászom,ha már életem meccsét játszom.
Ezért rá nagyon dühös vagyok ma.

Alvestől már megszoktam,hogy képtelen jól játszani....
Ma Messi is kevés volt, balszél meg ismét nem volt.

ettől függetlenül a legnagyobb problémám a hozáállással volt.
1-2 Pique bőrcafat,meg Toure maradt a pályán senki más nem hagyta ott a bőrét...
Én továbbra is védem Alves-t..... sajnos nem kapott elég lehetőséget a társaktól... szint már ordítottam ,hogy ott van a aj szél üresen b+ nem látjátok?!!!
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2010.04.28. 23:33:19

Előre leszögezem, hogy hihetetlen ideges vagyok.

Először is magunkban kell a hibát keresni. Egyszerűen szarok voltunk. A körbe passzolgatás meg beadás nem vált be, váltani kellett volna. Egyszerűen nem voltak embereink a 16-oson belül. És oda ívelgettünk...
Nem értettem, hogy miért nem lehetett már a 70. perctől utolsó csepp vérig küzdeni, mindenkinek felmenni. Mindenki tudta, hogy 2 gól kell. Az hogy kapunk egyet nem osztott szorzott volna akkor, gólt kellett lőnünk, későn jött. Bojannak be kellett volna fejelnie a helyzetét, az hatalmas hiba volt. Ibra nagyon fos volt. Ettől még megkapná jövőre a lehetőséget, de ha ott nem bizonyít keményen, akkor Henry szerep. Ettől függetlenül hülyeség volt lekapni. Az egyedüli fizikális csatárunk, aki akár 1-et be is fejelhetett volna, vagy visszapasszolhatott volna. Bojan szerintem labdába se ért a fejesen kívül.
Bírom Jeffrent, de Henrynak kellett volna jönnie. Elhiszem hogy valami nem okés vele, de a tapasztalata az ilyen meccseken aranyat ért volna.

Attól hogy mi még szarok voltunk, az Inter egyszerűen undorító volt. A játék minden elemében undorító volt. Ehhez a játékhoz nem kellenek jó játékosok, bármelyikünk tud 10-15 méteren focizni. Én nem véletlenül lettem Barca szurkoló, így nem tudom rendesen átérezni, de ha így játszana a Barca én szégyellném magam. És ezt őszintén mondom, ez nem foci.

A bíróról: Touré nem kezezése nem volt szabálytalan, nem dughatja a seggébe a kezét, teljesen vétlenül, a testénél ért bele a labdába, így a gól szabályos volt. Piqué gólja lesgyanús. A kiállítás megadható, de én erős döntésnek éreztem. Nem gondolom hogy a bírón ment el a meccs, nem fújt ellenünk annyira, hibázott mindkét oldalra.

Mourinho: lehet hogy köcsögség, de tiszta szívből drukkoltam hogy bárki üsse meg. Egyszerűen undorító ahogy kiállt a nézők elé. Ezt nem művelheti, undorító féreg. Azért drukkolok, hogy legyen a Real edzője és verhessük péppé őket évente akár 2x, attól nagyobb öröm számomra nem sok lenne.
zeus021
Jugador del Barça
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2008.05.26. 18:20:49

2010.04.28. 23:31:42

Drogba92 írta:
barcelonaforever írta:Hogy is van a mondásunk?? Amit Istenke elvesz azt vissza is adja!! most elvette jövőre a Miénk lesz!!!:)
Javítanám isten itt javitotta a hibáját,azaz most vette el amit tavaly adott!
by.Bence haverom
Szép úgy látszik ennek a gyökérnek hasonló kvalitásokkal rendelkező iq betyár haverjai is vannak, pont ez hiányzott itt ma este
Amúgy meg csak azt tudom mondani, h húzzál az édes kedves anyukád szűk pi...jába
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.04.28. 23:30:48

Rivaldo11 írta:A másik topicban már leírtam, de pár játékos mentális fáradtsága is kellett a kieséshez. Tavaly óta csak nyernek és nyernek. Ebbe is bele lehet fáradni mentálisan, ennek jelei árulkodóak. Ma nem volt bennünk annyi, amennyi a korai találathoz kellett volna.
Természetesen ettől még miénk a földgolyó legjobb csapata, ez nem is vitás.
Tudod,hogy én Ibárt szeretem, és védtem.

Ő ilyen mentális bajokkal nem küzdött. Meccs előtt lenyilatkozta,hogy a legfontosabb meccse életében. Ehhez képest,mintha egy Januári meccsen sétálgatott volna.

Ha nincs hely akkor legalább 20méterre vagy 16ra a kaputól jobbra blara futkorászom,ha már életem meccsét játszom.
Ezért rá nagyon dühös vagyok ma.

Alvestől már megszoktam,hogy képtelen jól játszani....
Ma Messi is kevés volt, balszél meg ismét nem volt.

ettől függetlenül a legnagyobb problémám a hozáállással volt.
1-2 Pique bőrcafat,meg Toure maradt a pályán senki más nem hagyta ott a bőrét...
Avatar
barcelonaforever
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2006.10.30. 19:59:59

2010.04.28. 23:30:27

van egyálatalán Magyar chelsea fórum vagy tavaly megszűnt minden:):)??
ricsinho
Barça C
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2007.09.16. 23:14:55
Tartózkodási hely: Fotel

2010.04.28. 23:29:47

Véleményem szerint az egész idei BL nem volt valami kiemelkedő...a NAGYOBB csapatok akiktől vártam volna valamit (főleg a Barca),nem hozta azt amit kellett volna...A meccsről még annyit: Lehet kifogásokat keresni,bírót szidni,bunker focira fogni,azért valljuk be a beígért "otthagyjuk a bőrünket" levegőbe beszélés volt...A szurkolók 210%ot hoztak,a csapat önmagához képest rettentő gyenge volt...Én a mai estén azért egy pozitívumot kiemelnék a csapatból: Pique...GODLIKE :shock:
Kép
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.04.28. 23:29:04

Drogba92 írta:Hát látom ti is álomvilágban éltek...
A ti elgondolásaitok szerint mindenki bunkerfocit játszik...csak ti nem tii a nagy barcások,de tudjátok mit inkább játszón egy csapat bunkerfocit mint bíró seggeket nyaljon...
te egy fruztrált cselzis senki lehetsz, aki még mindig könnyes szemmel ébred, ha eszébe jutnak a tavaly történtek. Nyugodj meg, nem érdemes görcsölni. ti SOHA nem nyeretk bl-t.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Agypiercing
Barça B
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2005.01.27. 22:33:04

2010.04.28. 23:28:39

na, igyekszem objektív lenni, az elfogyasztott x sör ellenére is. (a helyesírást majd átnézem utólag.)

szóval: több dimenziója van a dolognak, először az edzőkről. sajnos nagyjából erre számítottam. az van, hogy sem a kinti meccsen, sem most nem sikerült Guardiolának olyat húznia, amivel Mourinho fölé kerekedett volna, érthetetlen, hogy Henry végigüli a két meccset, és hogy hagyja a csapatot Alves siralmas beadásait erőltetni.
a bírókról: Olegário, Mourinho régi haverja egyértelműen az Internek kedvezett, De Bleekere inkább hülye volt, és szerepelni akart, de a meg nem adott gólt most nem varrom a nyakába, mert én esküszöm úgy láttam, hogy Piqué viszont lesen volt. lehet, hogy nem, de akkor az már a sör miatt van, hogy flesselek. Motta kiállítása viszont teljesen jogos volt, előtte volt már sárgája, sőt, szándékos ütés ugye elvileg egyből helló. a digisporton valószínűleg mindenkinek csokis lett a nyelve, úgy istenítették az Intert, szánalmas, elfogult, szakmaiatlan bagázs - egyáltalán Bozsik Péter mi a f***t keres egy BL-elődöntőben, mint szakkommentátor? csak annyit mondanék neki, hogy MÁLTA, ahol a cipész meg a benzinkutas elverték a fejenként havi három milliót kereső magyar válogatottját, hagyjuk már, 0 az az ember.
de hogy az Inter 10 emberrel is le tudja venni Xavit és Messit IS, hát az nekem teljesen hihetetlen volt. ahogy ment az idő, egyre idegesebb lettem, mondván hogy akkor most egy darab Cambiasso lekapja őket együtt? na jó, mondjuk Messi le lett kapva azáltal, hogy középre húzva játszott, nem volt meg a szükséges területe. lehet, hogy ez, vagy egy ehhez hasonló stratégia bejött a Real ellen, de Pepnek látnia kellett volna, ha mást nem, akkor az első meccs után, hogy ez az Inter nem a Real.
Ibrahimovic meg csak azért van, hogy kilegyen a létszám, már sokadszor. jó, oké, a Xerez meg ilyenek ellen gólokat rúg, de lehet kövezni, szerintem baromi rossz vétel volt. de hogy amikor cserélünk, akkor is a -hát, fogalmazzunk szépen- harmatos és tapasztalatlan Jeffrén áll be, és nem a rutinos és már ezer ilyen szituációban részt vett Henry, hát az külön megérne egy misét szerintem. mint ahogy az is, hogy a meccsen kimagaslóan Piqué a legjobb emberünk, amikor a teljes támadósor becsődöl, akkor előremegy és ő lő gólt, mert ma még az egyébként -hál'Istennek- sokat próbálkozó Pedrónak se jött össze. a többiek meg féltek az átlövéstől, mindig egy passzal tovább, ne nekem kelljen elrúgni, jajj mi lesz akkor, így nem lehet játszani, ez sz@r. már elnézést, de így gondolom. Iniesta pedig leírhatatlanul hiányzott. az is durva, hogy két kombinatív embert le tud kapni az Inter, de ha lett volna egy harmadik is, akkor szerintem néztek volna, mint kezdő b**i a gőzfürdőben. tudomásul kell venni, hogy Keita nem tudja őt pótolni, Busquets meg védekezésben ilyen szinten súlytalan. hehh, na még ma fogok inni asszem. elnézést, ha olyanokat írtam volna, amik megengedhetetlenek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Agypiercing 2010.04.28. 23:30:27-kor.
Visca el Barça!
Avatar
nagyjudit89
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2009.09.27. 16:42:45
Tartózkodási hely: Jászapáti

2010.04.28. 23:28:14

Srácok, holnap mindenki legyen megint büszkén szurkoló, mi azért hagyjuk ott a bőrünket holnap is....
Puyol est le meilleur footballeur du monde. Une excellent défenseur et un grand capitaine. Il est le mur de Barcelone et il est la cœur de Barcelone. On est les champions!
Visca el Barca!!!!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.04.28. 23:27:34

A másik topicban már leírtam, de pár játékos mentális fáradtsága is kellett a kieséshez. Tavaly óta csak nyernek és nyernek. Ebbe is bele lehet fáradni mentálisan, ennek jelei árulkodóak. Ma nem volt bennünk annyi, amennyi a korai találathoz kellett volna.
Természetesen ettől még miénk a földgolyó legjobb csapata, ez nem is vitás.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Válasz küldése