Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.04.22. 14:11:03

Lionel85 írta:...
ne haragudj, de nem értek most veled egyet...

tény, h Henry játékát látni a balszélen felér egy kínzással,(kb. , mint Danit mostanában a másik oldalon...) de ha visszaemlékszel, akkor a legutolsó jó meccsén, a Valencia ellen nem is szélen volt, hanem centerben! (Villanova oda rakta nagyon helyesen...)
ezek után az lett volna szvsz a helyes, elfogulatlan, objektív lépés Pep-től, ha a rákövetkező meccsek némelyikén szintén ott játszatja őt, ám utána max 1-2x engedte pályára, de akkor is csak szélre, ez pedig az én szememben azt jelenti, h Pep szándékosan nem akarja őt centerbe rakni, ugyanis lehet, h ott értékelhetőt nyújtana, és akkor "muszáj lenne" itt tartani jövőre is... Pep sztem nem akar még egy Samu-esetet, ezért úgymond okot szolgáltat az elküldésére, mivel tavaly ezt hiányoltuk... (tudom, ez szentségtörés, de ha végiggondoljátok, nem biztos, h az...)
vagy esetleg tudtok más magyarázatot arra, h egy jó meccse után miért nem kapott több lehetőséget azon a poszton, pláne, h Zlatan sérült volt?
másik kérdésem: Touré nagyszerűen játszott a Depor ellen, utána viszont ismét nem kapott bizalmat? mi a logika abban, h egy jó meccs után ismét jegel bizonyos embereket? ha másnak nem, nekem igenis furcsa, és más okokkal nem nagyon magyarázható annál, h ezt a két játékost nem akarja jövőre itt tudni...( megjegyzés: Pep már kijelentette, h szeretne amolyan "mindenható" lenni az igazolásokkal kapcsolatban, ez pedig ismét az én elméletem erősíti, hiszen akkor szabadon dönthet a sorsokról...)
szerk: bocsi, ez inkább Pep-topicos lett... :oops:
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.04.22. 13:43:46

zsulter írta:(...)
Keita azért játszott, mert Iniestát neki kell helyettesítenie. Játékban Touré és Keita közül ugyanis Keita a támadóbb szellemű, nem kizárólagos védekező középpályás, mint Touré.

Henry-ról annyit, hogy szerintem végképp leírta magát, jó ha még egy-két mecsen szóhoz jut a szezon során, legalábbis jelen állás szerint. Eddig is megtehette volna akár kisebb csapatok ellen, hogy beteszi Pep, mert mikor ha nem egy kiscsapat ellen jól villogni, ahol nincsen szoros őrzés. Henry-t már a nagymeccsek sem pörgetik fel, egyszerűen nem tud mit kezdeni a baloldalon az ellenféllel. Rendszeresen Maxwellnek, vagy ha egészséges, akkor Abidalnak kell kisegítenie őt, vagy ha már az sem megy, akkor visszapasszol a középpályásoknak. Valahogy fantáziát vesztette a játéka, szerintem ezért nem kap már szerepet idén.

Én a védelmet láttam nagyon sebezhetőnek, ott tényleg átjáróház volt, a középpályás játék nem volt ennyire szembeötlő. Lehet mondani ugyanakkor, hogy ha nincs középpályás védekezés, akkor persze hogy a védelem is meg van lőve, de szerintem ezen az estén kivételesen rossz teljesítményt nyújtottak Puyolék.
Kép
Kép
Kép
Avatar
zsulter
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2005.12.24. 14:50:02

2010.04.22. 12:55:51

Szerintem a meccset a középpályán veszítettük el! Mourinho nagyon jól megszervezte az inter középpályáját, Cambiasso és Motta tanárian szűrtek, Sneijder remekül osztogatott....nincs mit szépíteni, középen lefociztak minket taktikailag...

Ezzel szemben a mi középpályánk Xavi kikapcsolásával súlytalanná vált, azért valjuk be Busquets bármennyire tehetséges még messze nem ez a szint (és nagyon finoman fogalmaztam), Keita meg amióta felépült azóta rendre gyenge teljesítményt nyújt minden meccsen. Se szűrni, se támadásokat indítani nem voltak képesek, labda csak akkor jutott előre, ha Xavi vagy Messi visszalépett értük...

Másik ok, ami miatt veszítettünk az Pep! Szokás szerint köze nem volt a meccshez, megint nem tudott változtatni, amikor kellett volna, az utolsó fél órát csatár nékül játszottuk le, megkönnyítve az inter helyzetét. Keita miért kezdő meccsek óta érthetetlen, vagy hogy egy ilyen dörzsölt róka, mint Hernry miért nem állt be....elmozgásai és rutinja sokat segíthetett volna, köztudott, hogy az ilyen játékosok a nagy meccseken tudnak igazán hozzátenni a csapathoz, és az ilyen meccsek azok, amelyek igazán lázba tudnak hozni még ilyen veteránokat is, akármilyen formában is vannak...ehelyett volt 5 védő 2 vkp és 1 kp és 2 tkp 0 csatár a csapatban...mit modjak, majd felrobbantam a méregtől...

Jövő héten meg kell mutatni, mit is tudunk valójában! mindenkinek fel kell nőnie a feladathoz és Pepnek is egy értelmes csapatot kell összeállítania, mert ha megint ilyen szánalmasan nyúl bele a meccsbe, akkor Mourinho kenyérre keni. Az inter jobb csapat annál, hogy az ilyen tálcán nyújtott ajándékokat ne használjon ki!
Visca el Barca!
Kép
Los Equipos de Leyenda: (Ramallets, Olivella, Gracia, Segarra, Tejada, Gensana, Kocsis, Kubala, Czibor, Suarez, Eu. Martínez. El entrenador era: Helenio Herrera)
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8698
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.04.22. 12:52:51

zsoltman írta:Vicca Barca! Ti hogy látjátok ilyen magasságban mivel itt már a döntő a tét nem nagy ez a kétgolos hátrány sikerült már elödöntőben -2 ről forditani??
Megkockáztatom ha már a félidőben be áll Toure nincsen ilyen súlyos zakó!
Miért nem szeret Guardiola belenyulni a meccsbe ha látja hogy átmennek rajtunk mint kés a vajon?
Olvasd a főoldali cikkeket és választ kapsz a kérdésedre. :)
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
zsoltman
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2005.08.21. 17:52:56

2010.04.22. 12:51:44

Vicca Barca! Ti hogy látjátok ilyen magasságban mivel itt már a döntő a tét nem nagy ez a kétgolos hátrány sikerült már elödöntőben -2 ről forditani??
Megkockáztatom ha már a félidőben be áll Toure nincsen ilyen súlyos zakó!
Miért nem szeret Guardiola belenyulni a meccsbe ha látja hogy átmennek rajtunk mint kés a vajon?
Avatar
barca2010
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2009.06.15. 11:01:33
Tartózkodási hely: Budapest

2010.04.22. 10:52:45

Fecooo írta:álljon előttünk példaként egy spanyol csapat fordítása a másik milánói csapattal szemben 2004-ből! (remélem tudjátok, melyik volt az a meccs... ;) ) 4-1-es vereség után otthon 4-0 ;)
YES,WE CAN!
Deportivo La Coruna
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva, de ha nyertek, a nevetek ÖRÖKRE fent marad.” Josep Guardiola (2009)

"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello

BARCA FOREVER!!!
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.04.22. 10:32:38

álljon előttünk példaként egy spanyol csapat fordítása a másik milánói csapattal szemben 2004-ből! (remélem tudjátok, melyik volt az a meccs... ;) ) 4-1-es vereség után otthon 4-0 ;)
YES,WE CAN!
Avatar
orska
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2008.01.09. 14:43:37
Tartózkodási hely: Idegi alapon

2010.04.22. 10:28:21

dr. Mezey írta:Én egy tavalyi hazai ATM szerű kezdést vízionálok. Gyors gól a 3. percben. A 8.-ben egy szabadrúgás gól. Ettől bekekszelnek a digók, aztán Samuel felrúgja pedrót- piros+ 11-es, aztán jöhet a gála. Jó volna.
Jol hangzik, "Gyuri"....:-)

Szerintem meg lesz a tovabbjutas, de mind szerkezet mind csapat osszetetel tekinteteben valtoztatni kell. Otthon azert piszok erosek vagyunk, es ha kijon a lepes, 2-0 siman kell hogy sikeruljon.
dr. Mezey
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2007.12.23. 14:50:33
Tartózkodási hely: Moszkva

2010.04.22. 09:29:46

Én egy tavalyi hazai ATM szerű kezdést vízionálok. Gyors gól a 3. percben. A 8.-ben egy szabadrúgás gól. Ettől bekekszelnek a digók, aztán Samuel felrúgja pedrót- piros+ 11-es, aztán jöhet a gála. Jó volna.
Avatar
Messi199
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2008.11.04. 19:22:29
Tartózkodási hely: Győr , Koroncó

2010.04.22. 09:07:59

Hát én is szomorú voltam a keddi meccset követően , de van még hátra 90 perc srácok ,és a Barca otthon olyan iramot fog diktálni reményeim szerint amivel behozható a hátrány . Ez a csapat képes bárkit megverni ha jól játszik én szerintem , még mindig nagy esélyünk van a tovább jutásra .
Nem tudnám elviselni a mocskos josé pofáját ahogy vigyorogva lebalag a pályárol. Az a 98000 ezer ember nekünk fog szurkolni remélem oda is teszik magukat a népek mert a csapatnak kell a 12dik játékos is !!
VISCA EL BARCA !!
Tots Unit Fem Forca !!
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2010.04.22. 06:59:54

yes, we can... Visca el Barca! :wink:
Kép
rosszkedvu
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010.04.21. 23:23:28

2010.04.21. 23:37:36

A milánói vereség oka- azonkivül, hogy a csapat kicsit fáradtabb volt, ami a rossz ütemű átadásokból és szokatlanul késői reagálásokból is kiderült - az volt, hogy a Barca 10 fővel játszott 12-13 fő ellen. Ibra egyértelműen az Intert segítette csakúgy mint mindig az ellenfelet,ha játszik / játszik?/
Ez a fickó nem való a Barcába, legjobb lenne eladni. Félpénzt a Man. City adna érte. A 13. ember a bíró volt. Többször végignéztetm a 3. gólt, egyértelműen les volt. Az nem lehet kifogás, hogy Militót egyszer tévesen állították meg lesen, mert ki tudja mi lett volna, ha elengedik. Alves esése 11-es volt, legalább a sárga lapot vissza kellene vonatni.
A visszavágón a Messi Pedro Henry /Krkics/ csatársort szeretném látni. Aalves is hatékonyabb lenne Messi mögött. A középpálya gond lesz,mert Xavi mellett a többiek nem igazán jók. Olyan érzésem van, hogy a hátrányt nem tudjuk behozni, ahhoz túl jó az Inter. / Igaz,hogy az Arsenal sem kutyaütő társaság volt.....
Czimber János
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2010.04.21. 23:04:22

Sokan elmondtátok már a véleményeteket a tegnapi meccsről, de én is szeretnék pár dolgot... főleg a játékosokról és a taktikáról.
Guardiola tegnap sztem nagyot tévedett!! Talán az első komoly tévedése volt...
Valdes nem volt rossz, nem az ő hibája a 3 gól.
Piqué nagyon jól játszott tegnap, nem rajta ment el a meccs!
Puyol hozta a szokásos játékát.
Alves: katasztófa!! Nem csak tegnap... mostanában!! Nincs egy normális beadása, nem védekezik, sokat szabálytalankodik!! Az 1. gól egyértelműen az ő hibája! Mit keresett középen?? Szélen senki nem volt, Sneijder be is lőtte... Amióta elvette Pep a játszótársát (Leo) mellőle, nem megy neki a játék!!
Maxwell: Alveshez hasonlóan nem tud védekezni, de neki legalább sikerülnek az elfutásai/beadásai. A 2 szél volt tegnap a gyenge pont! Érezte ezt Pep is, csak már későn! Abidal érkezésével sokat javult a helyzet!!
A középpálya katasztrófa!! Nagyon hiányzik onnan Xavi játszótársa, Iniesta kreativitása! Keita sajnos meg sem közelít!!
Xavi: sajnos nagyon egyedül volt!! Levették őt az Inter kp-i... Nagyon kell egy kreatív ember a csapatba, hogy ha Xavi, vagy Ini sérült,akkor legyen melléjük vki. Keita nem megoldás!! Fabregast, vagy Silvát ide kell hozni a nyáron minden áron!!!
Busquets: nem ügyetlen srát, de nem vkp-nak való. Simán elnyomta őt a Motta/Cambiasso kettől. Esett-kelt... Nem értem miért nem Touré játszik ilyen meccseken!!! Ide egy fal kellett volna, amiről lepattannak az "olaszok"!!! Busquetsnek sokkal inkább Keita helyén kellett volna játszania, Tourénak meg vkp-t!!!
Pedro: le a kalappal előtte!! Hajt, gólt lő!! Így tovább!!!
Messi: nem volt játszótársa!! Xavit elnyomták, Iniesta nem volt... Az meg külön érthetetlen, hogy miért hagyta Pep őrlődni középen??? Teljesen elnyomták, levették a pályáról, csak szenvedett 3 emberrel körülvéve!! A meccs végén, ahogy kiment jobbra, rögtön megnyílt az út előtte, lendületből vihette a labdát a védőkre, volt is több helyzete!!Remélem a visszavágón itt kezd és nem középen fog bírkózni!!
Ibra: számomra eddig is érthetetlen volt, mit látnak ebben a csávóban és nyáron is azt mondtam, bárkit csak őt ne! Aztán megpróbáltam szeretni, mert a Barca család tagja, de nem ment! A teljesítmény értékelhetetlen, nagy 0!!! Semmit nem csinál!! Bárkivel jobban jártunk volna tegnap!! Bojan, vagy Henry, mindegy, csak Ibra ne!! Remélem a visszavágón nem játszik és megkapja a lehetőséget a bizonyításra Henry, aki egy remek játékos, de ha nem játszik, hogy lőjön gólokat!!! Tavaly a Barca azért volt olyan eredményes, mert a Messi-Henry-Eto'o trionak nem volt párja!!! Eto'o sajnos elment, Henry pedig nem játszik! Messi sajnos egyedül nem tudja mindíg megváltani a világot,mint az Arsenal ellen!!!!!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.04.21. 23:02:03

Jó lett a cikk Etooka!
Teljesen egyetértek minden szóval benne.
Innen tovább lehet menni,és tovább is fogunk ha küzdünk.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.04.21. 22:59:42

Tegnap amikor Messi válla találkozott Maicon arcával kiderült, hogy kitört a foga a brazilnak, vélhetően nem lett nagyobb baja, játszhat a visszavágón.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2562
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2010.04.21. 22:50:22

Én az alábbi bajokat/pontatlanságokat vélten felfedezni, mindenki hasonlítsa a saját véleményéhez, ha úgy tetszik! :)
- lerágott csont, de a játékosok kisebbek az ellenfél védőinél vagy egy fejjel, esély sincs a fejelésre
- a Piqué, Ibra nagyságú emberekre 2-3 ugyancsak tagbaszakadt faipari munkás ráugrik és így eltipródnak ők is
- Alvesnek be kellene szüntetnie a beadásait, védekeznie kellene, esetleg nagy átívelésekkel segíteni/beindítani a támadást
- nyílvánvaló, hogy egy Rakodópart bivalyai SE ellen semmire se megyünk... Át kell valahogy bújni köztük, vagy szépen gyönyörűségessen úgy kilőni alóluk a lasztit, hogy közben összecsinálják magukat a fájdalomtól... Meg lehet oldani, de ehhez távolról is próbálkozni kellene. Úgy vélem, ha adott 15-20 méter, nem berosálni kell az körülöttem levő 3 méter átmérőjű szabad területtől és lepasszolni a lasztit, hogy egy jó hangos anyázást kapjak vagy félmilliárd embertől, hanem irgalmatlan lövéseket a kapura, hulljon a férgese! Lenne ami betalálna! Sőt... Nem is egy!
- Keita & Busquets együttes szerepeltetése - A halál 50 órája, de a Híd túl messze van is megfelelő jelző rá, ha a Bl-címre gondolunk, mert hogy ez a két srác együtt semmit nem tud alkotni, az biztos... Megoldás: lásd egyel lentebb - Touré
- újabb lerágott csont: engem végképp nem érdekel, hogy Touréval mi van. Csetlik e vagy botlik, még mindig többet csinál, mint Keita, még rossz formában is!
- Messit kitolni szélre abszolút és 1-2 csel után nem minél bentebb menjen, hanem lőjön! Kóros rálövő zavarban szenved a csapat! Mindenki akkora spanja a másiknak, hogy elfelejti, hogy basszus, ez egy ziccer, nem az a lényeg, hogy majd meghív egy jó hideg sörre, mert rendes pali vagyok hanem az, hogy ha csak a gólvonaltól 10 centire is kaparom be azt a kumma labdát, nem izgat, csak menjen be! Öngyilkos módszer azt várni, hogy a védekező 7 ember a 16-oson belül majd hopsz egyszer hibázik...
- Touré, Piqué, Puyol, Keita, Busquets, Ibra, Marquez, Maxwell, Abidal, stb. azonnali OKJ-s fejelő- és pontrúgásnál hol helyezkedjünk-tanfolyamra már azonnal iratkozzon be! Az, hogy kapunk egy szögletet, az annyit jelent, hogy az ellenfélnek vagy egy rövid kirúgása... Semmit sem tudunk kezdeni a szögletekkel...
- És az Istenért már, lőjünk már rá távolabbról! Mindig csak ott rejszolunk a 16-os vonalánál, hova akarják még bevinni a labdát? Néha olyan érzésem van, hogy a labdával akarnak elmenni a fotósig...

Slussz-passz: többet ésszel, mint erővel! Halálra gyalázhatjuk az Intert, ha úgy játszunk, mint az Arsenal ellen! Gyanítom, hogy nagyon megkenjük őket! Ezzeé a témával nem vagyok hajlandó többet foglalkozni, nagyon unalmas már, hogy mindenki látja, amit még a vak is, de Pep meg képtelen felismerni, hogy egy bunkerban nem kapával kell nekimenni, hanem mozsárágyúval...

Az akarással nincs gond, meg van az bőven,

Gyerünk uraim, csináljuk meg! Ezt meg elfaxolnám Pepnek, olvassa át! Van mit javulni pontrúgások, fejelések, erőszakosság és a kezdő 11 felállítása terén! Sajnos...

Bocsánat, ha hosszú lett, de akinek inge, nyugodtan vegye magára! Megyek öltözködni... :)

ui.: nem temetem a csapatot! Aki így veszi, az rosszul teszi! Ez a csapat életem legboldogabb évét adta nekem a foci terén, tudom mire képesek, ha elkapják a fonalat és biz'Isten gyúrjuk egybe a Manchestert, a Milant, a Sevillat, Liverpoolt, Bayern Münchent, Lyont és minden topcsapatot, mert ez a brigád külön-külön a s*ggébe dugja mindahányat! Barcelonában el fogják kapni és szasztok srácoK! :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rinku 2010.04.21. 23:00:40-kor.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2010.04.21. 22:37:53

Mentálisan nem voltunk rendben. Nem küzdöttünk eléggé, nem voltunk agresszívak, nem támadtunk le kellő dinamikával, kevés futómennyiség.

Pedro előtt le a kalappal. Széthajtotta a lelkét, a gólja nélkül is őt emelném ki a csapatból.
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Kluivert316
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010.04.21. 21:35:42

2010.04.21. 21:50:42

Nagyon dühös voltam a tegnapi meccs miatt. Amióta Pep az edző először téved nagyot.Ha végül semmit nem nyerünk ott marad a real kétszeri legyőzése, és mi maradunk a világ legjobb csapata.Eddig még egy csapat sem mutatta meg hogy jobb lenne mint a Barca, az Internek meg bejött a tegnapi meccs, de másképp egy nagy nullák, több meccsüket láttam az idén és ezért döbbentem meg, hogy tegnap mégis nyertek. Eto'o eladásánál örvendtem de most látszik nagyot szívott a csapat ezzel a cserével.Bízom a csapatban, hogy képesek továbbjutni, s ha ez meglesz akkor szerintem már a címvédés is.A bajnokság meglesz a real biztos fog botlani.Azért gratula az Internek, ő az első csapat amely 2 góllal verte meg a Pep Teamet.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.04.21. 21:44:50

Fúúú, én már nagyon várom a visszavágót nemtom, h bírom ki addig! :? :P
Lehibernálom magam majd mint Cartman a Wii-s részben :lol:
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.04.21. 21:22:41

Ibra99 írta:Ami azt illeti én félek a visszavágótól. 2-0 ra győzni komoly feladat, de ezt a csapatot képesnek tartom rá. Néha kicsit talán dekoncentráltak. A védelemtől félek, mert ha gólt kapnak a Nou Camp-ban akkor bizony keményen kell majd dolgozni a továbbjutásért. A kiesés magával vinne még két kupát, Az európai Szuperkupát és a Klub VB-t is. Szerintem képesek lesznek felállni csak félek a visszavágótól és ti hogy vélekedtek? Esetleg, ha a Xerez-t legyőzik,akkor van esélyük lélektanilag, mert az utóbbi két meccsét nem tudta megnyerni a Barca. Csak motiváltan,mert az Inter esetleges legyőzésével irány a Bernabeu nagy kár lenne kiesni. Én látom a tűzet a csapatban.
Nagyjából én is így vagyok vele, ha kiesnénk akár még a bajnokság is elmehetne, ha nagyon megtörné őket. A Xerez ellen min. 3 gólt kell rúgnunk!
Ibra99
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2010.02.27. 15:16:38
Tartózkodási hely: Szerbia Mohol, 24435
Kapcsolat:

2010.04.21. 21:13:18

Ami azt illeti én félek a visszavágótól. 2-0 ra győzni komoly feladat, de ezt a csapatot képesnek tartom rá. Néha kicsit talán dekoncentráltak. A védelemtől félek, mert ha gólt kapnak a Nou Camp-ban akkor bizony keményen kell majd dolgozni a továbbjutásért. A kiesés magával vinne még két kupát, Az európai Szuperkupát és a Klub VB-t is. Szerintem képesek lesznek felállni csak félek a visszavágótól és ti hogy vélekedtek? Esetleg, ha a Xerez-t legyőzik,akkor van esélyük lélektanilag, mert az utóbbi két meccsét nem tudta megnyerni a Barca. Csak motiváltan,mert az Inter esetleges legyőzésével irány a Bernabeu nagy kár lenne kiesni. Én látom a tűzet a csapatban.
„Öt esztendőre írtam alá, nagyon boldog vagyok itt, és eszem ágában sincs eligazolni Barcelonából.”-mpndta Ibrahimovics
Forza Barca
Barca 4ever
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2010.04.21. 20:00:43

Enjoy írta:Lehet, hogy a srácoknak szánta, felébresztés gyanánt. (legalábbis én így gondolom)
Jól tudom. De madridista..így nem hiszem, hogy jó célból írta.
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.04.21. 20:00:16

Sanama írta: Puyol ugye ki fog válni,akkor Milito-t kell játszani ... Bár van egy érzésem,hogy lehet Pique-Abidal belsővédő duó lesz.
Ki ismerné jobban Diegot, mint a tesója?

A gólhoz meg annyit, h Keita végig Maicont fogta, ő az első gólért nem hibáztatható, legfeljebb a másodikért

Másrészről ha jól tudom Guardiola zónavédekezést alkalmaz, ez alapján eléggé nehezen várható el Busquetstől h kövesse Sneijdert a jobbhátvéd pozíciójába

(és egyébként pont ebben volt zseniális Mourinho h 3 csatárral mert kiállni a Barca ellen, mert így az első gólhoz hasonló létszámfölényt tudtak teremteni)
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.04.21. 19:55:40

Az első gólhoz: Alves a hunyó. Puyolnak ugyan nincs embere, ám ne feledjük, a kép a bepassz utáni pillanatot mutatja. Mire Milito letette a zsugát Sneijdernek, már rég hárman lógtak rajta. Tehát szerintem nem a képen látható helyezkedésnél hibázott Dani, hanem egyszerűen nem ismerte fel azt a szitut, ami még kispályán is alap: Idejében váltani. Lett volna rá lehetősége-és ami lényeges: Ideje is.. Csak Ő válthatott volna ki oldalra.
Különben meg mindegy. Úgy kell hozzáállni, hogy vezetett az Inter már három nullra, ám nagyon megnyomtuk az uccsó 20 percet, és Pedro gólja visszaadta a reményt, így elég lehet egy abszolút elérhető 2:0-ás siker a visszavágón. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rivaldo11 2010.04.21. 20:00:49-kor.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Enjoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 693
Csatlakozott: 2008.07.15. 14:07:18
Tartózkodási hely: Győr

2010.04.21. 19:54:35

levproff írta:
cibik írta:jó reggelt Barcelona
Ha jól tudom nincs időeltolodás.
Lehet, hogy a srácoknak szánta, felébresztés gyanánt. (legalábbis én így gondolom)

_


Egyébként szerintem tovább jutunk, nagyon jó lenne, legalábbis én így érzem :wink:
Bárhogy is legyen Visca el Catalunya, Visca el Barcelona nah meg Visca el Fuentealbilla! :D
Kép
Válasz küldése