Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2010.03.23. 10:55:02

ciara90 írta:hello!
Bocs h ilyennel irok, de fontos lenne, valaki nem tudná nekem h hogy néz ki a barca besiktas elleni mérlege??Egyszerűen nem találom sehol, rülnék a segítségnek!!!

köszönöm puszpusz
Én régről nem emlékszem egymás elleni meccsre, csak 2000/2001-es Bl meccsekre. Törökben egy 3-0ás zacskó, itthon meg 5-0ás gála.
Avatar
ciara90
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010.03.23. 10:36:49

2010.03.23. 10:45:45

hello!
Bocs h ilyennel irok, de fontos lenne, valaki nem tudná nekem h hogy néz ki a barca besiktas elleni mérlege??Egyszerűen nem találom sehol, rülnék a segítségnek!!!

köszönöm puszpusz
Szabella
Jugador del Barça
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2009.04.06. 22:08:19
Tartózkodási hely: Barcelona

2010.03.23. 10:12:34

Kedves Retek,

3 év alatt 260-an voltak nálunk meccsen....igen-igen komoly emberek a közéletből megnézheted a fényképeiket amik itt készültek a honlapon.Amikor egy Tenerife meccs 330€ abban mi a lehúzás...az utazási irodánál 600€-nál kezdődik.....és itt egy magyar várja helyismerettel az embert.Tudod egy 2 diplomás 3 gyerekes ember vagyok és nem ebből élek!!!!! Nézd meg a honlapot és rájössz mivel foglalkozunk igazán...
Nem tudom Te mivel fürödtél be velem kapcsolatban...de az nem befürdés hogy 3€-ért akarsz jönni és arra nemet mondok....vagy mert csak jegyet nem tudok adni az sem befürdés....
Ami a honlapon van az meg mind igaz....Nem szép dolog névtelenül,konkrétumok nélkül blöffölni....260 ember aki itt volt hidd el nem tévedhet....Az irigység és a nehéz gazdasági helyzet rossz tanácsadó.Innen tőlem megelégedve távoznak az emberek mert amit igérek az úgy is van.A nálam jártak közül többekkel azóta is komoly baráti kapcsolatokat ápolunk söt az egyikük lett a kislányom keresztapja.Az ittjártak egymásnak ajánlanak minket..
Barcelona mellett élő magyar család fociutakat ,nyaralásokat szervez Spanyolországba.BÉRLETES RÉVÉN ÁLLANDÓ MECCSBELÉPŐK.Részletek: szabella67@gmail.com vagy Skype: szabellaek ill+34972875773 vagy +34693430301 illetve a szabella.hu weboldal
retek
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1231
Csatlakozott: 2005.02.20. 20:34:26
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

2010.03.22. 18:10:15

MichaaBee írta:
vittoriabella írta:sziasztok,

van olyan köztetek, aki megy a Barca-Arsenal meccsre?Szállás és utazás ügyben érdeklődnék, bármilyen alternatíva érdekelne...
Ha tud valaki valami olcsó helyet, ahol el lehet aludni egy éjszakára, szóljon plíííz :)

köszi
http://www.szabella.hu

nagyon off a dolog, de tőle még véletlen se igényeljetek semmit! csalódás az egész! mi már befürödtünk egyszer :? sajnos nagyon sok minden másképp van leirva, mint az a valóságban és nem utolsó sorban iszonyat módon lehúz!
Milinte te szemét, tipszmikszűté??
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2010.03.22. 17:54:40

Bobán írta:
barcafan0911 írta:Tegnap eszembe jutott hogy április 6-án a Barca-Arsenal meccs időpontjában pont dolgoznom kell. Ezért összeszedtem a bátorságomat és odamentem a főnökömhöz majd kértem tőle aznapra szabadságot. Mondtam neki hogy aznap este Barca meccs lesz a bl negyeddöntőjében és ezért otthon kell maradnom. Erre ő: " Te jó ég". :lol: Természetesen megkaptam a szabadságot. :D
Mi lett volna ha Realos a főnököd? Lehet az nap már munkanélküli lennél azt nem kéne a szabadság :P
Az biztos. :D De szerencsére F1 mániás.
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2010.03.22. 17:54:30

vittoriabella írta:sziasztok,

van olyan köztetek, aki megy a Barca-Arsenal meccsre?Szállás és utazás ügyben érdeklődnék, bármilyen alternatíva érdekelne...
Ha tud valaki valami olcsó helyet, ahol el lehet aludni egy éjszakára, szóljon plíííz :)

köszi
http://www.szabella.hu
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Bobán
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2008.08.20. 17:50:16
Tartózkodási hely: Szeged

2010.03.22. 17:48:18

barcafan0911 írta:Tegnap eszembe jutott hogy április 6-án a Barca-Arsenal meccs időpontjában pont dolgoznom kell. Ezért összeszedtem a bátorságomat és odamentem a főnökömhöz majd kértem tőle aznapra szabadságot. Mondtam neki hogy aznap este Barca meccs lesz a bl negyeddöntőjében és ezért otthon kell maradnom. Erre ő: " Te jó ég". :lol: Természetesen megkaptam a szabadságot. :D
Mi lett volna ha Realos a főnököd? Lehet az nap már munkanélküli lennél azt nem kéne a szabadság :P
!!örök!! árnyék: R10,E9,H14,Y24
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2010.03.22. 17:39:21

Tegnap eszembe jutott hogy április 6-án a Barca-Arsenal meccs időpontjában pont dolgoznom kell. Ezért összeszedtem a bátorságomat és odamentem a főnökömhöz majd kértem tőle aznapra szabadságot. Mondtam neki hogy aznap este Barca meccs lesz a bl negyeddöntőjében és ezért otthon kell maradnom. Erre ő: " Te jó ég". :lol: Természetesen megkaptam a szabadságot. :D
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
vittoriabella
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010.03.22. 14:40:39

2010.03.22. 16:01:50

sziasztok,

van olyan köztetek, aki megy a Barca-Arsenal meccsre?Szállás és utazás ügyben érdeklődnék, bármilyen alternatíva érdekelne...
Ha tud valaki valami olcsó helyet, ahol el lehet aludni egy éjszakára, szóljon plíííz :)

köszi
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.03.21. 19:52:57

levproff írta:Most megyünk elösször az Emiratesbe, nem? :roll:
Csak úgy eszembe jutott. :)
Keresgéltem kicsit a neten, de úgy látom, tényleg nem játszottunk még ott. Az idény eleji barátságos meccseket figyeltem, mert ott volt eddig a legnagyobb esély, a 2006/2007-es idényig mentem vissza, de semmi. Tavaly lett volna a legnagyobb esély rá, de akkor is a londoni túra keretén belül a Wembley-ben játszottunk.
Kép
Kép
Kép
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2010.03.21. 19:45:42

Ha az Arsenalt kiejti a Barca mondjuk 1-1;1-3-mal szerintem Fabregas már látni fogja,hogy ebben az Arsenalban nem fog komoly sikereket elérni,ezért nyáron már maximum 50 millió euróért meg lehetne szerezni.
Ez most lehet hogy hülyeség volt,én ezt látom.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2010.03.21. 19:40:27

Most megyünk elösször az Emiratesbe, nem? :roll:
Csak úgy eszembe jutott. :)
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Szabella
Jugador del Barça
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2009.04.06. 22:08:19
Tartózkodási hely: Barcelona

2010.03.21. 17:06:22

jegyet az Arsenal ellen csak valóban ápr5 -től lehet ha marad...ez tehát opcionális lehetőség csak....és 5.-én is csak spanyol bankkártyával vagy a stadionnál spanyolszemélyivel vagy lakcimazonositóval...hogy angolok vagy más nemzetbeliek ne vehessenek...marad az egyéb weboldalak dupla áron...
A rendelkezésemre álló 30db jegyet 2 óra alatt elkapkodtátok....igy még meghirdetni sem volt idő...
Ne feledjétek ápr 20 Barca-Inter Bl elődöntő ....vagy Moszkva
Barcelona mellett élő magyar család fociutakat ,nyaralásokat szervez Spanyolországba.BÉRLETES RÉVÉN ÁLLANDÓ MECCSBELÉPŐK.Részletek: szabella67@gmail.com vagy Skype: szabellaek ill+34972875773 vagy +34693430301 illetve a szabella.hu weboldal
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2010.03.21. 15:08:06

Barca_10 írta:Ha az Arsenalt kiejti a Barca mondjuk 1-1;1-3-mal szerintem Fabregas már látni fogja,hogy ebben az Arsenalban nem fog komoly sikereket elérni,ezért nyáron már maximum 50 millió euróért meg lehetne szerezni.
Ez most lehet hogy hülyeség volt,én ezt látom.
50 millió? :shock: Isten őrizz, hogy egy sajátnevelésért annyit kiadjunk. Ha értelmes áron (30-36) meg lehet szerezni, akkor jöjjön, de különben maradhat az Arsenalban, úgysem ő a prioritás szvsz. (Legalábbis nálam.)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.03.20. 13:49:22

Szerintem nem jövő idő a csapat szekerének megindulása, a Valencia ellen a második félidőben már megindult, kérdés, meddig tudja ezt a jó formát tartani a csapat. Ha az idény végéig, azaz egy nagyon jó hajrát produkálnak Messiék, akkor mindkét cím meglehet, ami ebből a szezonból még megszerezhető.
Kép
Kép
Kép
socio66

2010.03.20. 13:41:33

Tavaly még ennél is nehezebb volt a sorsolás,mégis megoldottuk. Nem biztos,hogy hátrány a sok nagy meccs,lehet hogy mondjuk az Arsenal esetleges kiverésével olyan lendületet kapunk, hogy hülyére verjük a Madridot és behúzunk mindent.
Ameddig megy a szekér,addig szerintem nincs baj,a sikerek viszik előre a játékosokat,ha viszont valahol bukunk,akkor ott megtorpanhat a lendület. Mindig a következő meccsre kell koncentrálni,Pep feladata pedig megfelelően rotálni a csapatot és akkor menni fog a dolog.
Avatar
gygerike
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2009.08.12. 21:21:41
Tartózkodási hely: Acapulco

2010.03.20. 12:26:44

Az a nagy helyzet hogy már idegenben elkell dönteni a meccset. Mert a visszavágóra Apr. 6.-án kerül sor és Madriba megyünk 10/11.-én. Úgy hogy a Nou Campba már csak tartani kelljen az eredményt. Nekem ez a véleményem. Ha hátrányba kezdjük a visszavágót nagyon hajtós kis meccs lesz. Sokat kivehet a fiukból és utána Madrid ami sok mindenről dönthet.
Visca El Barca
Kép
Andrisveres
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2007.08.22. 14:07:49

2010.03.20. 12:11:41

Nem csak a két csapat stílusa , az egyes játékosoké is nagyon hasonló, csak a Barcelona egyénileg is jobb.

Fabregas (ő azért már egy zseni hihetetlen fiatalon) --Xavi

Iniesta-ra nagyon hasonlít Rosicky, csak ő sokat sérült, ezért mindig formaingadozásai vannak, de ahogy beindul, forgolódik stb...

Diabi tökre olyan ,mint Yaya Touré , jól védekezik és meglepően jól cselez, támad.

Bendtner olyan, mint sajna mostanság Zlatan, mindig az az érzésem, hogy a dán nem illik bele a játékba, de néha fejberúgják vagy belő egy bepattanót.

Arshavin az ottani Messi, jó játékos ,dehát :D

Nasri olyasmi ,mint Pedrito , mind2tten ügyesek, de nem húzóemberek a játékban, szerencsére Pedro gólerős.

Clichy iszonyú gyors, jól megy fel a támadásokkal, de nem olyan fifikás, mint Alves és nem tud beadni.

Amúgy legalábbis Londonban simán 50-50 % lesz a labdabirtoklás , hazai pályán az arsenal nem fog beállni kontrázni és nagyon technikás csapat ők is képesek hasonló szinten ,sokszor zsepkendőnyi területen kihozni a labdát. Szerintem igazi fociünnep lesz!!! juhééééééé! :D
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2010.03.19. 22:12:31

A sorsolás előtt minden porcikám azt súgta, az egyik angol csapatot kapjuk majd és ez be is jött, de szerencse, hogy az Arsenal lett az...

A párosításokról:

Lyon - Bordeaux: Ahogy a franciák is mondták, ez egyúttal azt is jelenti, hogy mindenképpen lesz egy francia csapat az elődöntőben.
...hogy melyik? Ebben az idényben még csak egy bajnokit játszottak egymás ellen, azt a Bordeaux nyerte 0-1re. Kiegyenlített küzdelem lesz, a napi forma lesz a döntő. 50-50%

Bayern M. - Manchester U. : Nah, ez az a párosítás, ahol mindkét csapat sántít - nálam... Azért örülnék, ha a Bayern kiesne, mert van Gaal-t egyszerűen utálom - abból a 3 személyből, akiket ki nem állhatok a foci világában ő az egyik - és remélem, hogy a kiesés hozományaként kirúgják és visszamegy Hollandiába, ott senkit sem zavarna.
Azért örülnék, ha a Manchester-t mégis megszívatnák a bajorok valamilyen rejtélyes módon, mert csak.... :lol: Utálom az angol focit és az angol csapatokat, úgy zusammmen.
...nem utolsó sorban nem kellene megint a M.U.-val összeakaszkodni a döntőben - Barca fan lévén optimistán közelítem meg a döntőbeli párosítást.

Arsenal - Barca: Az Arsenalra is vonatkozik, amit leírtam fentebb angol foci - kösz nem!
Idegenben valószínűleg nehezebben bírunk majd velük, egy döntetlen is szép eredmény. Otthon aztán az ágyú az ő kapjukat veszi majd célba :)
Egyértelműen a továbbjutásunkat várom, nem állítom, hoyg fölényesen - inkább küzdelmesen és izzadságosan, de meglesz!

Inter - CSKA Moszkva: Az oroszokat nem szabad alábecsülni, ezt a II. Vh alatt már megtanulhatta a világ. Az utolsó lehelletig való küzdés nagyon is jellemző rájuk, nem lesz sétagalopp attól függetlenül, hogy BL újonc csapatról van szó.
Murinho felkötheti a gatyót... Ha lekezelően mennek neki ennek a meccsnek az olaszok, akkor a Real sorsára juthatnak, már ami a keserű felismeréseket illeti, bizonyos gyengébbnek tartott ellenfelekről.
Kép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.03.19. 16:33:47

A mi párharcunkról itt szólnék pár szót a többiről majd a másik topicban! :D
Szóval, megkaptuk az Arsenalt. Rájuk számítottam igazából a legkevésbé. De ez van. Ha bele gondolunk nem jártunk rosszul. Ők is a támadófocit részesítik előnyben, ahogy mi is. Úgyhogy lesz lehetőségünk bőven támadni, nem kell majd attól tartani, hogy 11 ember védekezik. Ami ennek a hátránya lehet, hogy ők is nagyon jól és gyorsan támadnak. A védelmünkre nagy feladat hárul majd. Jó hogy idegenben kezdünk, ha ott ki tudnánk harcolni egy kedvező eredményt, akkor a visszavágón megesszük őket. :lol:
Nem tartok tőlük mert jobbak vagyunk és ezt meg is fogjuk mutatni!
Minden futballszerető embernek igazi csemege lesz ez a párharc! :D

Érdekes lesz még Henry visszatérése is, illetve Fabregas a Nou Camban! Lehet hogy nem utoljára?! :D A nyáron kiderül!

Ja és ha továbbjutunk valószínűleg az Interrel találjuk szemben magunkat, bár a futballban minden lehet. Verhető mindkét csapat igazából. Összességében meg vagyok elégedve a sorsolással. Elkerültük a MU-t és a franciákat (én nagyon tartok tőlük) és megkaptuk az egyik legszimpatikusabb csapatot!

Visca el Barca :!:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
fcb4ever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2010.02.12. 16:04:50

2010.03.19. 15:58:33

BAJNOKOK LIGÁJA:

A cél a döntő, valószínűleg a MU ellen. Jövünk, Bernabéu :wink: Bár még hosszú az út. Ez az Arsenal elleni foci igencsak izgalmasnak tűnik.

Lyon-Bordeaux: Abszolút kétesélyes, egyenlő ellenfelekkel. Lyon mellett: nemzetközi tapasztalat, Real elverése nagy lökést adott nekik. Bordeaux mellett: idei és tavalyi forma a bajnokságban, visszavágó hazai pályán. Bordeauxnak szorítok, kérdéses 50-50%.

United-Bayern: Elég egyértelmű meccsre számítok, kb. úgy gyalogol végig a MU a bajorokon, oda-vissza verve őket, mint a Milan ellen. Érdemes fejben tartani, hogy a szolid ellenfélnek tartott Fio ellen is csak a helytelen játékvezetői ítéleten múlott a továbbjutás. A két edző közötti különbség is szembetűnő :D Ettől függetlenül: Előre Bayern! 85-15%.
(És egy kis ráadás: nézzétek csak meg a két középpályát! Van egy kis különbség a Bayern javára - ill. nem is kicsi :roll: )

Barca-Arsenal: Nincs mit tenni, tovább kell jutni! Fabregas és Henry miatt már megint pikáns meccsnek lehetünk majd szemtanúi (és megint felmerül az irányított sorsolás kérdése) Mindkét csapat szereti birtokolni a labdát, és persze a támadást részesíti előnyben. De mivel nincs két labda, ezért az egyik hoppon marad, és azok - bízom benne - nem mi leszünk. 70-30% a javunkra, vagy inkább 65-35??? FORCA BARCA! Nyernünk kell!

Inter-CSZKA: Nem rossz, nem rossz... Véleményem szerint nem lesz sok keresnivalója a CSZKA-nak, otthon simán nyer az Inter, idegenben háromesélyes a találkozó. Ha ezt nem húzzák be, megérdemlik, ahogy azt le is írta valaki előttem. Remélem CSZKA nyer, jó lenne egy könnyebb ellenféllel melegíteni a döntőre :twisted: Megbosszuljuk a Sevillát :lol:
Esélylatolgatásra nem sok szükség van, nagyon halvány a moszkvai gárda százalékos esélye, szám szerint kb. 5.


EURÓPA-LIGA:

Fulham-Wolfsburg: Geráék számára nincs lehetetlen, ezt újfent bizonyíthatják. Nagy dolog lenne megnyerni az Európa-ligát, és biztos vagyok, hogy Fulham továbbjut majd (ha idegenben kikapna is :wink: )
70-30%.

Hamburg-Standard: Nincs hozzáfűznivalóm, Hamburg továbbjutás (bár nagyon megutáltam őket, a PSV és az Anderlecht miatt :evil: ) A Standard amúgy is nagyon legyengült idénre, tehát 90-10%.

Valencia-Atlético: Gyűlölöm az Atléticot, kb. mint a Realt. Remélem, kizúgnak, és nem fognak meglepetést okozni. Reményeim szerint VALENCIA továbbjutás lesz, és papírforma szerint is :wink: 60-40%.

Liverpool-Benfica: Na ne már! Benficának szurkoltam idáig is, meg persze a magyar érdekeltségű csapatoknak. A Pool még mindig nem jött bele - remélem ezután sem fognak, és a Benfica lesz a továbbjutó. Torres - ez gonosz lesz :oops: - elkaphatna egy hullámvölgyet! A vörösök az esélyesebbek, olyan 65-35%-ban.
Més que un club.
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2010.03.19. 15:55:50

Én mondtam h MU kellett volna :evil: . Ottvan megkapjuk öket a döntöbe és akkor nagyon nagy para lesz megint... (Nem lesz egy sima döntö magyarul)... ÉS ha már Bernabeube toljuk.. KI NE KAPJUNK me hallgathatom örökké. De ez még a jövő. :wink:
Avatar
csdewl
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2009.05.12. 08:05:35

2010.03.19. 15:44:48

Nemtom volt -e már , de az 1. mecsc Március 31.-én lesz , a visszavágó pedig Április 6.
"a Futball nyer, ha a Barca nyer"

"Köszönetet mondok a Barcelonának.Egy ilyen nagy klub ilyen nagy futballistái foglalkoztak velünk..." - Franklin Lobos, egy kimentett chilei bányász.
Avatar
danko94
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2312
Csatlakozott: 2006.11.03. 19:41:06
Tartózkodási hely: Pécs

2010.03.19. 15:33:11

Ez a sorsolás a lehető legjobb. Ha meg akarjuk mutatni, hogy mi vagyunk a legjobbak, akkor nem a CSZK-t vagy a Stuttgartot, hanem igenis a nagycsapatokat kell megverni! Mint az Arsenal Inter v a MU! Plusszban ami biztos, hogy Henry az Arsenal ellen 150% on fog pörögni, továbbjutás esetén pedig Ibra az Inter ellen is!!! Szóval jó kis meccsek lesznek! Fabregas vs Barca. Henry vs Arsenal. vagy ha továbbmegyünk Eto'o vs Ibra. Várom már!
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2010.03.19. 15:33:06

Hmm... Arsenal, érdekes. Azt hiszem az év "legfocisabb" meccsei következnek. 8) Idegenbe egy x-re jók lehetünk, de, ha netán kikapnánk, itthon, ütjük őket annyival, hogy végül magabiztosan menjünk tovább.

BL: FC Barcelona - Arsenal ; Inter - CSZKA ; Bayern - Manchester ; Lyon - Bordeaux Elődöntők: FC Barcelona - Inter ; Bayern - Bordeaux Döntő: FC Barcelona - Bayern :arrow: =D> \:D/ Én, valamiért nem érzem a Manchestert, hogy zsinórban harmadszor is döntőig meneteljenek.

EL: Fulham - Wolfsburg ; Hamburg - Standard Liege ; Valencia - Atletico Madrid ; Benfica - Liverpool Elődöntők: Fulham - Standard Liege ; Valencia - Benfica Döntő: Fulham - Benfica

Európai Szuperkupa: FC Barcelona - Benfica :mrgreen: :roll:
Még jó, hogy nem szaladtam nagyon előre mi...? :lol:

szerk.: Most nézem, ezt nem is ide akartam írni, hanem a Bajnokok Ligája és Európa Liga topikba.
A hozzászólást 5 alkalommal szerkesztették, utoljára fcbarca0827 2010.03.19. 15:47:19-kor.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Válasz küldése