Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
régész
Jugador del Barça
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2006.08.07. 16:15:56
Tartózkodási hely: Szeged

2009.12.18. 12:06:50

üdv mindenkinek
aki esetleg nem tudná nézni a sorsolást, közvetítem....:D
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2009.12.14. 17:19:50

barca28 írta:Miért a Milant?Igaz Olaszországban ők a legszimpibbek nekem,és remélem bajnokok is lesznek amit kétlek.DE annyi Milan drukker ismerősöm van akik úgy el vannak szállva maguktól...áá megőritenek...öcsémmel az élen :D

Ha a Milant kapnánk biztos lenne a továbbjutásunk,megverték a Realt na és?Mi is megvertük őket....jobb előbb tulesni a papiron 'nehezebb' ellenfeleken.Ezért is akarom a Milant.

Na és persze ha a Milant kapnánk és mind a két meccsen tudnánk ellenük gálázni akkor talán Berlusconi és Galliani is észrevenné hogy nincs helye a kispadon Leonardonak...bocs ha Off. :oops:
Szerintem már a hétvégi Palermo elleni meccs után észre lehetett volna venni.Azt hitték hogy majd ugyanolyan gálákat és 5-6 gólos meccseket fognak látni mint tavaly a Barcánál de ez nem így van..
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
barca28
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2009.10.26. 14:07:35
Tartózkodási hely: lelátó tetején -.-

2009.12.14. 17:16:03

Miért a Milant?Igaz Olaszországban ők a legszimpibbek nekem,és remélem bajnokok is lesznek amit kétlek.DE annyi Milan drukker ismerősöm van akik úgy el vannak szállva maguktól...áá megőritenek...öcsémmel az élen :D

Ha a Milant kapnánk biztos lenne a továbbjutásunk,megverték a Realt na és?Mi is megvertük őket....jobb előbb tulesni a papiron 'nehezebb' ellenfeleken.Ezért is akarom a Milant.

Na és persze ha a Milant kapnánk és mind a két meccsen tudnánk ellenük gálázni akkor talán Berlusconi és Galliani is észrevenné hogy nincs helye a kispadon Leonardonak...bocs ha Off. :oops:
Kép
Schweinsteigert a Barcábaaa!!!
R.I.P. Ocskay Gábor.
:!: :!: :!: Bajnokság/BL/CDR/E.Supercupa/S.Supercupa/Klub-VB :!: :!: :!:
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.12.14. 17:13:54

Barca_10 írta:Egyébként tudja valaki hogy melyik csatornán lesz a sorsolás és mikor?Előre is köszi!
Péntek,12 óra,Eurosport.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2009.12.14. 17:11:50

Mikaos írta:
barca28 írta:Remélem a Milant kapjuk.
Miért pont a legnehezebbet akarod? :o
A Milan lehet, hogy kikap a Zürichtől, de képes megverni bármikor bármilyen nagy csapatot.
Ez teljesen igaz,de a nyolcaddöntőben csak a Milan-t vagy a Bayern-t kaphatjuk mint komolyabb ellenfél.Na jó talán még a Fiorentina.Egyébként tudja valaki hogy melyik csatornán lesz a sorsolás és mikor?Előre is köszi!
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.12.14. 17:06:35

barca28 írta:Remélem a Milant kapjuk.
Miért pont a legnehezebbet akarod? :o
A Milan lehet, hogy kikap a Zürichtől, de képes megverni bármikor bármilyen nagy csapatot.
Avatar
barca28
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2009.10.26. 14:07:35
Tartózkodási hely: lelátó tetején -.-

2009.12.14. 17:05:07

Remélem a Milant kapjuk.
Kép
Schweinsteigert a Barcábaaa!!!
R.I.P. Ocskay Gábor.
:!: :!: :!: Bajnokság/BL/CDR/E.Supercupa/S.Supercupa/Klub-VB :!: :!: :!:
Koppatrik
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2007.09.18. 14:06:57
Tartózkodási hely: Nagykorpád

2009.12.14. 17:01:14

szevasztok. valaki írt itt egy linket ahonnét letudom tölteni a bl döntőt...
ha mégegyszer leírnátok azt megköszönném mert amit letöltöttem elveszett valahol...
előre is kössz!

forca Barca!!
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.12.11. 11:34:45

köszi az infót Titinho!
egyébként sokakkal ellentétben nem bánnám azt se, ha idén is a Lyon-t kapnánk, mert szvsz nyíltabb játékot játszanak, mint tavaly, meg is látszik, h több gólt kapnak, ergo ez a fajta játék feküdne a fiainknak :D

off: ment egy pm neked ;)
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2009.12.11. 11:10:53

sleepy.69 írta:sziasztok,
Nem tudja valaki, hogy mikor lesz a sorsolás?
Előre is kösz.
Jövő héten pénteken, azaz december 18-án 12:00-kor.
Az Eurosport élőben közvetíti majd.

Szívesen. :wink:
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
sleepy.69
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2008.08.28. 13:41:32
Tartózkodási hely: Szentendre

2009.12.11. 11:02:46

sziasztok,
Nem tudja valaki, hogy mikor lesz a sorsolás?
Előre is kösz.
"Leo rövid távon hihetetlenül gyors, de én úgy érzem, őt nem elemezni, csupán nézni kell." - Pep Guardiola
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2009.12.10. 19:37:31

Titinho írta:
xbalix írta:Touréval mivan? Oké Sergio katalán, de az nem jelenti azt h jobb játékos... sőt! :evil:
Tegnap mondjuk jól játszott Sergio. A Depor meccs előtt is jól játszott a Real és az Inter ellen is. A Depor ellen volt bizonytalanabb, ennyi.

Én sem mondom, hogy jobb játékos mint Touré, de azért nem is egy Oleguer szint, vagy ahogy már olvastam nem1x, hogy nem Barca szint. :?

A tegnapi meccsel kapcsolatban:

Mondhatja Pep, hogy legboldogabb napja, így meg úgy tartottuk a labdát, nekem kevés volt a tegnapi teljesítmény a srácoktól.

Messi nem játszik jól középen, Iniesta pedig a szélen 0. Továbbra sem értem, hogy miért kell őket áttenni másik posztra, amikor a saját posztjukon a világ legjobbjai között vannak! És ez nem az első alkalom, Messit idén kb. a 23 meccsből 3x nem láttam a jobb szélen játszani. :?

Nem ragozom tovább, de ez nekem nagyon nem tetszik a jelenlegi játékunkban! :?

A nyolcaddöntőben úgy vagyok vele, hogy akárki jöhet csak ne a CSZKA, a ruszkikból, meg a keleti csapatokból elég volt egy jó 3 évre. Tavaly Shaktar 2x, idén 1x, Rubin 2x, Dinamo 2x. Egy könnyű ellenfélnek örülnék természetesen a legjobban, de nem esek transzba, ha a Bayernt vagy a Milant kapjuk.

A hétvégén mostmár szeretnék végre egy gálameccset látni a srácoktól! :wink:

SOM-HI TOTS!
egyszer már megvitattuk, ezt a ki hol játszon témát, de úgylátszik mindég elő kerül:igazán akkor lehet ezt aproblémát jól áttekinteni, ha újranéz az ember néhány jellemző meccset!
vegyük, pl. Init, hiába rakják a felálláskor szélre, ő a meccs nagy részében ott, megy el ahol neki a legjobb!! az igaz, hogy ha Henry ott van (és észre is vehető, akkor vele játszik össze balösszekötőből, ha nincs akkor valamelyik szélső hátvéd, vagy éppen Keita a partnere - ha a bal szélt nézzük. ő egyébként gyakran ad be középre is és még jobb szélre is, ha ott van megjátszható valaki.
Messiről ugyanez igaz, ha szélen kap labdát, mostanában állandóan elindul középre, vagy jobbkötőből tör kapura,tehát nála sem az a fő gond hogy hová állítják, hanem, hogy van e kedve focizni, illetve amit még nem nagyon csíp(persze ki bírná az ilyesmit) az ha szorosan rá ültetnek egy olyan valakit aki vel nehezen bír.
valaki írta, hogy miért nem véd Pinto, hát igen, sajna a híres (vagy mostsnában inkább hírhedt)rotálás Valdes-re nem vonatkozik, így Pintó beállítása sokáig még nagyobb kockázatot jelentene, azzal viszont egyetértenék, hogy játszatni kéne őt is gyakrabban, kevésbé fontos meccseken, vagy időszakokban. ami engem illet a tegnapi alakításáért egyáltalán nem dícsérném, Ibrát, kapura teljesen veszélytelen volt rengeteg labdát eledott, az a néhány szokásos trükkös átadása sem ért semmit.
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.12.10. 18:41:38

pityi írta:Itt azért már nincs "gyenge " csapat.Mindegy kivel játszunk nyernünk kell és kész,ha ismét döntőt akarunk játszani.
Háááát... A Stuttgartnál vagy az Olympiakosnál lazán mondok pár jobb spanyol vagy angol középcsapatot, akik azért nincsenek ott: Deportivo, Valencia, Mallorca, Fulham, stb...

Szóval csalóka ez az egész. Nagy érdem továbbmenni egy BL-csoportkörből, de ha a Barca-szintet nézzük mint lehetséges ellenfeleket, akkor ezek a csapatok nem ütik meg a nívónkat és sztem gyengének is nevezhetőek Barcelonábol nézve.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
pityi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: 2007.11.16. 16:08:43

2009.12.10. 18:36:38

Itt azért már nincs "gyenge " csapat.Mindegy kivel játszunk nyernünk kell és kész,ha ismét döntőt akarunk játszani.
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.12.10. 18:20:38

ozsimiki írta: azt is sejtem,h az összes többi esélyes (Chelsea,M.U.,) kapni fog valami hulla gyenge csapatot, stuttgart, olimpiakosz pl.
Mondjuk azért az utóbbi években én nem panaszkodom a sorsolásunkra. Tavaly a Chelseat kivéve azért sem a Lyon, sem a München nem volt a szintünkön, ráadásul a Chelsea már csak az elődöntőben jött, amikor elkereülhetetlen volt, hogy már relatíve nehéz ellenfelet kapjunk.

2008-ban, előtte: Celtic, Schalke 04 és csak aztán United

Ha az elmúlt 2 évet megnézzük, akkor az elődöntőt kivéve elég piskóta sorsolásunk volt.

Én a Milantól sem félek amúgy, ahogy itt sokan, szerintem túl van rajongva most a nagy sorozatuk, elég szomorú, hogy ott tart az olasz foci, hogy ez a nyugdíjasklub jelenleg a legjobb csapatuk. R10 pedig szintén fel van fújva. Képtelen lenne egy angol vagy egy spanyol bajnokságban, ahol futni is kell nagyot játszani, mert 30 méter sprintre képes. A Milanban azért sztárolják most ennyire, mert egyszerűen elég ennyi, hogy kitűnjön az ember abból a csapatból. Paton és Seedorfon kívül gyakorlatilag idén csak R10 meg Nesta játszik az elvárható szint felett. Nálunk nem sok babér teremne neki, de megkockáztatom, hogy a Realban sem. Angliáról meg már nem is beszélek.

Szóval nekem jöhet bárki, igazából az összes jelenlegi csoportmásodikat, akit kaphatunk ütni kell, nem gondolom, hogy nehezebb lenne ellenük mondjuk egy visszavágó, mint az Inter ellen volt.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.12.10. 18:08:20

Ha lenne olyan csapat, amit nem szívesen kapnék ebből a mezőnyből: a Milan.
Évek óta sokan elkönyvelik őket selejtként, de azt lehet, hogy elfelejtik: pont a nagy meccsekre mindig felszívják magukat. Porto-k ellen kiesnek, de pl. Madridot lefocizzák oda-vissza. Ráadásul most még 2.-ok is az olasz bajnokságban, kivételesen egész jól állnak :)

Ettől függetlenül persze nem szabad, hogy a Barcának gondot okozzon bármelyik ellenfél, amelyet kaphat a sorsolásnál.

De ha lehetne kívánni, akkor hadd legyen már az Olimpiakosz, hadd legyen könnyű ellenfél - ezután a nehéz csoport után.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.12.10. 17:53:10

Szerintem tuti a Milan-t kapjuk, vhogy biztos vagyok benne :lol:

előbb Eto'o kámbek, most pedig Roni tér vissza, így lesz.

azt is sejtem,h az összes többi esélyes (Chelsea,M.U.,) kapni fog valami hulla gyenge csapatot, stuttgart, olimpiakosz pl.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2009.12.10. 17:39:36

Szegény Valdes! Az utóbbi időben nagyon jól és megbízhatóan védett, de most egymás után kétszer is potyázott! Így esélye nem lesz a vb-n szerepelni!

A 16 továbbjutóból szerintem leginkább a Chelsea a veszélyes - ezt láttuk tavaly is! Rajtunk kívül nekik van legnagyobb esélyük megnyerni a sorozatot!
A várható ellenfelek közül egyértelműen a Stutgart a leggyengébb! Ő kell nekünk! :))
Norberto 25
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2007.04.08. 11:33:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.12.10. 17:15:12

Grat a fiuknak a csoportelsoseghez. Velemenyem szerint Valdes baratunknak nem artana egy kis pszihikai piheno jojjon Pinto kijar neki par meccs.
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2009.12.10. 17:09:45

Én kivánságom az lenne hogy kapjunk a legjobb 16 közt mondjuk a Milan-t, utána pedig kerüljünk egy gyengébb ágra pl Bayern,Sevilla jöhet a 8 ill a 4közt :P
Bár nem mind1 mikor ér minket el a hullámvölgy ami mindenképpen lesz tavaly is volt.
Aki emlékszik még az tudja hogy Lyon-ba kicsit problémába voltunk az elején akár kisebb mákkal 2-3 gólal is mehetett volna a Lyon az első féidőben.
Na ha egy ilyen hullámvölgy kellős közepén ér minket egy MU vagy Chelsea akkor nagy bajba kerülünk, hiába miénk a legerősebb csapat.
Ezért mondom hogy inkább a16 és 8 közt kapjuk a legerősebb csapatokat a bajnokság hajrájában ne kelljen tolni a tavalyi bl elődöntőhöz hasonló meccseket.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2009.12.10. 13:01:51

xbalix írta:Touréval mivan? Oké Sergio katalán, de az nem jelenti azt h jobb játékos... sőt! :evil:
Tegnap mondjuk jól játszott Sergio. A Depor meccs előtt is jól játszott a Real és az Inter ellen is. A Depor ellen volt bizonytalanabb, ennyi.

Én sem mondom, hogy jobb játékos mint Touré, de azért nem is egy Oleguer szint, vagy ahogy már olvastam nem1x, hogy nem Barca szint. :?

A tegnapi meccsel kapcsolatban:

Mondhatja Pep, hogy legboldogabb napja, így meg úgy tartottuk a labdát, nekem kevés volt a tegnapi teljesítmény a srácoktól.

Messi nem játszik jól középen, Iniesta pedig a szélen 0. Továbbra sem értem, hogy miért kell őket áttenni másik posztra, amikor a saját posztjukon a világ legjobbjai között vannak! És ez nem az első alkalom, Messit idén kb. a 23 meccsből 3x nem láttam a jobb szélen játszani. :?

Nem ragozom tovább, de ez nekem nagyon nem tetszik a jelenlegi játékunkban! :?

A nyolcaddöntőben úgy vagyok vele, hogy akárki jöhet csak ne a CSZKA, a ruszkikból, meg a keleti csapatokból elég volt egy jó 3 évre. Tavaly Shaktar 2x, idén 1x, Rubin 2x, Dinamo 2x. Egy könnyű ellenfélnek örülnék természetesen a legjobban, de nem esek transzba, ha a Bayernt vagy a Milant kapjuk.

A hétvégén mostmár szeretnék végre egy gálameccset látni a srácoktól! :wink:

SOM-HI TOTS!
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
xbalix
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2005.04.21. 10:18:16
Tartózkodási hely: London, Bow

2009.12.10. 09:23:50

Touréval mivan? Oké Sergio katalán, de az nem jelenti azt h jobb játékos... sőt! :evil:
This is what I want to be...DRUG FREE
FC BARCELONA - Szerelem '94 óta
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2009.12.10. 09:11:51

Én teljesen elégedett vagyok a tegnapi produkcióval, az egyenlítést pont láttam és a teljes második félidőt akadozásmentesen egy nehezen megtalált helyen. :D
Ugyan nem lett 3 : 0, de olyan demoralizáló volt a második félideji labdabirtoklásunk, hogy a Kijev helyében lementem volna a pályáról.
Két dolgot sajnálok, Messi sérülését és Yaya hiányát.
Ettől függetlenül, baromi erős csoporton vagyunk túl és az összteljesítményünk abszolút meggyőző, kíváncsi vagyok kit kapunk a szétlövésben. :?:
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2009.12.10. 08:42:31

bszilard10 írta:
barka írta:Messiről tudtok valamit? Nagyon csúnyán megsérült két embernek kellett az öltözőbe kísérnie. Jó lenne ha nem lenne súlyos!

Szép volt fiúk! Hajrá Barca!
Azt olvastam a katalan sporton , hogy elso vagy masodfoku bokaszalaghuzodast szenvedett es kb kihagyja az espanyol elleni meccset de valoszinuleg jovo hetre rendbe jon a klub vb-re. holnap reszletesen kivizsgaljak barcelonaban.
Mindig ezek a legbosszantóbb sérülések, semmi idő nem volt hátra, kezünkben a meccs, de a játékost hajtja a vére, bevitte az emberhalmazba, és az egyik csúszó ember alatt maradt a lába. Én is remélem, hogy semmi komoly! :(
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
Avatar
barka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2008.04.01. 12:56:28
Tartózkodási hely: Vác

2009.12.10. 00:23:23

köszi "bszilárd10"! Ez megnyugtató! :)
Válasz küldése