Barça a Bajnokok Ligájában

Helyt áll-e csapatunk a BL-ben? Megnyerjük-e a Bajnokságot? Mi a helyzet a Király Kupával? Kellenek-e a barátságos mérkőzések? Hol lehet nézni a meccset? - Távkapcsolóval a kézben. Ha mondanivalód van, kerülj beljebb!
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2009.11.05. 09:04:25

Léfe írta:Sajnos a lényeget nem emliti senki. Itt a buta játék felett volt az okosabb. A betömörülő védelem ellen régen feltalálták a széleket és az átlövéseket. Ebből nulla....
Teljes mértékben igaz...és a további soraid is...
Ha 9 játékos áll a saját tizenhatosán belül, vagy max 3 méterrel előtte, akkor miért akar Xavi, Messi, és Iniesta ott kényszerítőzni???
Henry-t korábban kellett volna behozni, Keita nem dolgozott annyit védekezésben, hogy azt Touré ne tudta volna egyedül megoldani, szóval tényleg előbb meg lehetett volna hőzni a cserét...De ez csak az apróbbik hiba...Messi középen elveszíti játékának lényegét...POnt vele lehetne széthúzni a védelmet, mert egyből kimenne rá két védő, középen Ibrán már kevesebben lógnának. Ibra meg véleményem szerint...és most lehet megköveztek, de játékban közel sem vesz részt annyira, mint Eto'o...sokszor megjátszhatatlan, az, hogy a felívéelt labdákat jó arányban tartja meg, az meg nem a Barca játéka....
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.11.05. 08:58:28

Sztem nem baj, h nyert az Inter. Otthon megverjük őket, az uccsó meccset hozzuk mi is, ők is, és akkor mind2en tovább megyünk. Mi első, ők 2. helyen. A keletiek meg eldöntik egymással ki megy az EL-ben. Még egy x-nél sem történne tragédia. Ha a másik meccsen nyerne is a Kazan, akkor igy nézne ki:
1. Kazan 8p, 2. Inter 7, 3. Barca 6, 4. Dinamo 4-Az uccsó fordulóban ugye az Inter-Kazan egymással nyomják, szóval legalább az 1ik pontot veszt, tehát a legrosszabb esetben oda férünk 2-nak. Ha a Kyjev nyer a Kazan ellen, mi x-ünk, akkor is ugyanaz van, meg kell verni a Kyjevet az utolsó meccsen, és akkor nem lehet baj. Ha kikapnánk az Inter ellen, onnantól nagy gáz lenne....de akkor meg nincs keresnivalónk. Persze a legjobb egy győzelem lenne, és akkor Kyjevben nem kéne élet-halál meccset vívni, mert az sem ígérkezik könnyűnek.
Dantes
Jugador del Barça
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2008.10.10. 13:04:30

2009.11.05. 08:39:07

Én nagyon sajnálom a tegnapi eredményt, de még jobban sajnáltam volna, ha kapunk egy gólt kontrából...iszonyatosan benne volt a meccsben.

Azt látom, hogy az utóbbi időben számos ilyen meccsett kellett játszanunk...és egytől-egyig végigszenvedtük őket...többnyire úgy, hogy rosszul (akár nem szép, látványos játékkal) jöttünk ki belőlük.

Pephez hasonlóan, úgy gondolom, hogy ezek a csapatok tetszik, nem tetszik így játszanak, vállalják a folyamatos nyomást, de ha lehet azonnal kontráznak, és vagy bejön, vagy nem...

Sajnos a Rubinnak minden bejött...szerencse ide, vagy oda mindíg volt egy utolsó láb, mindíg volt egy halvány sárga belépő akkor amikor kellett...és ezzel - még - nem tudunk mit kezdeni...úgy látszik a barcának ez a fajta "foci????" a mumusa.

Az esélyünk még meg van, de a hátralévő meccsek eloszlása alapján most sokkal sanszosabbnak érzem az inter, rubin továbbjutását, bár maximálisan bízok a csapatban, és remélem megfordul a szerencsénk!!!
Avatar
rszergej
Capitá del Barça
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2007.10.18. 01:21:39
Tartózkodási hely: Gyomaendrőd

2009.11.05. 08:00:46

bali 15 írta:Hogyha sikerül megverni az Intert és a Dynamot és besöpörni a 6 pontot.
Akkor számít a többi meccs eredménye?
A továbbjutás szempontjából nem, viszont a csoportelsősség szempontjából a Rubin meccsei, de nem hiszem, hogy a Ribin megnyeri mind a két hátralévő meccsét.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.11.05. 07:59:32

bali 15 írta:Hogyha sikerül megverni az Intert és a Dynamot és besöpörni a 6 pontot.
Akkor számít a többi meccs eredménye?
Nem.
A fenti esetben (reméljük így lesz [-o< ) nekünk 11 pontunk lesz.Az Inter ha kikap tőlünk és veri a KAzanyt=9 pont.Ha a Kazany veri a Kijevet és az Intert=11 pont.Ha a Kijev nyerne Kazanyban és kikap tőlünk=7 pont.
Szal nem kellene számolgatnunk. :wink:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2009.11.05. 07:49:12

Hogyha sikerül megverni az Intert és a Dynamot és besöpörni a 6 pontot.
Akkor számít a többi meccs eredménye?
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2009.11.05. 07:01:35

Sajnos a lényeget nem emliti senki. Itt a buta játék felett volt az okosabb. A betömörülő védelem ellen régen feltalálták a széleket és az átlövéseket. Ebből nulla. A nagy edzönk vak. Ez nem 3 csatáros játék. Csak 1 / az nem sok/ esetet irjon valaki amikor meghuztuk valamelyik szélt. Nem volt. Messi mit játszott ? Most nem arrol van szó hogy jó volt vagy nem, hanem mi volt a posztja. Rámászott Ibrára. Mi 10-12 méteres sávot használtunk egész idő alatt. Szélen senki. Azelött Messi ugy ment szélen mint a villám /elötte Giuly/ balodalt Hery /elötteR10/ Most a két oldalon füvet lehetne nyirni. De nem ujkeletü ez a jelenség. Ha Messi center vagy kp.-ás akkor venni kell szélsőket. A gólhelyzeteket meg be kell rugni. Rosz irányba megyünk. És ne szidjuk az ellenfeleket hanem javitsák ki a hibákat. Pep nem tudom mire várt Henryvel, de szerinte jók voltunk. Gyanus, hogy idén gondok lesznek, a régi felállással szét kellene huzni a betömörülő védelmeket. Még mi nyomjuk öket össze, néha 2 csapatnyi ember volt a tizenhatosukon belül, a szélek meg üresek. Taktikai hibák olyan sora ami érthetetlen, főleg a tavaji év sikerei után.
Fecó
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.11.05. 01:28:25

Kicsit el vagyok keseredve a mai meccs után, de számolni lehetett ezzel az eshetőséggel is. Ahogy néztem, talán jobb is lenne, ha nem lennénk csoportelsők, mert akkor valszeg a Pool-lal játszanánk (bár lehet hogy ők se mennek tovább). De mindenképpen jobb ha a Fiorentinát vagy a Lyon kapjuk. Szal egy csoportmásodikként való továbbjutás is bőven megfelelne nekem. Nem kell temetni ezt a csapatot, ha megnézzük idáig szinte csak egy meccs volt aminek az eredménye nagyon gáz. Az Interrel idegenben X, Kazanyban X nem olyan tragikus, a Dinamot meg ugye vertük. Engem csak a kevés lőtt gól aggaszt, ez az ami nem volt nagyon ránk jellemző, de remélem visszatér egy jó Henry és semmi gond nem lesz.
Az Ibra-témához pedig csak annyit, hogy szerintem várakozáson felül teljesít. Nemcsak gólerős, hanem hozzá is tesz mezőnyben a játékhoz. Nem lehetett könnyű az olasz ligából a spanyolba átszokni, ráadásul a Barca játékához alkalmaszkodni sem piskóta. Azért még látszk hogy sokat fut lesre, de egyre jobban megértik egymást a társakkal. És azt azért ne feledjük, hogy az Interben, szinte minden labda rá volt kihegyezve.
Forca Barca!!!!
akos1974
Barça B
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2007.07.15. 13:18:10
Tartózkodási hely: Sárvár

2009.11.05. 00:29:17

Kalti írta:
akos1974 írta:Én nem igazán szoktam a forumokba írogatni, de most már nem tudom megállni, hogy a véleményemnek ne adjak hangot. Az én véleményem az hogy a csapat valahogy elvesztette azt a ritmust amit az elmúlt szezonban megvolt. Az hogy rövid a kispad már többen is hangoztatták. Ini szerintem nem tudja azt a bal szélen amit középen Xavi-val mutattnak Messi középen nem annyira hatékony, Ibra meg szerintem tévedés volt.
Bár sokan már az euro ligát emlegetik, hogy az sem lenne tragédia. Szerintem pedig igen. Címvédőként minimum a 8 közé be kell jutni.
Hát én is remélem, hogy a maradék kettő mérkőzésen 6 pontot kell szerezni, vagy EL. vagy még rosszabb lehetőség a 4.hely és pá európai kupák.
A véleményed első felével nagyjából egyetértek, na de, hogy 2 meccsen nem lőtt gólt, és máris kezdődik elölről az Ibra-zás az nagyon fárasztó. Ebben a szezonban talán ő mutatta eddig a legtöbbet...
Természetesen én nem szeretném azt elkezdeni, hogy miért hozták ide Ibrát, meg hogy Samu mennyivel jobb volt. Én spec. nem elleneztem anno ibra idehozatalát. Azt természetesen elismerem, hogy Ibra mutatói eddig nem rosszak, de valahogy nem azt látom tőle amit várnék. Tudom hogy a Barca más mint az inter, de ott mindha jobban megoldotta a dolgát.
Barca for ever
Avatar
Kalti
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2008.11.18. 20:26:37

2009.11.05. 00:15:43

akos1974 írta:Én nem igazán szoktam a forumokba írogatni, de most már nem tudom megállni, hogy a véleményemnek ne adjak hangot. Az én véleményem az hogy a csapat valahogy elvesztette azt a ritmust amit az elmúlt szezonban megvolt. Az hogy rövid a kispad már többen is hangoztatták. Ini szerintem nem tudja azt a bal szélen amit középen Xavi-val mutattnak Messi középen nem annyira hatékony, Ibra meg szerintem tévedés volt.
Bár sokan már az euro ligát emlegetik, hogy az sem lenne tragédia. Szerintem pedig igen. Címvédőként minimum a 8 közé be kell jutni.
Hát én is remélem, hogy a maradék kettő mérkőzésen 6 pontot kell szerezni, vagy EL. vagy még rosszabb lehetőség a 4.hely és pá európai kupák.
A véleményed első felével nagyjából egyetértek, na de, hogy 2 meccsen nem lőtt gólt, és máris kezdődik elölről az Ibra-zás az nagyon fárasztó. Ebben a szezonban talán ő mutatta eddig a legtöbbet...
Kép
akos1974
Barça B
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2007.07.15. 13:18:10
Tartózkodási hely: Sárvár

2009.11.04. 23:31:09

Én nem igazán szoktam a forumokba írogatni, de most már nem tudom megállni, hogy a véleményemnek ne adjak hangot. Az én véleményem az hogy a csapat valahogy elvesztette azt a ritmust amit az elmúlt szezonban megvolt. Az hogy rövid a kispad már többen is hangoztatták. Ini szerintem nem tudja azt a bal szélen amit középen Xavi-val mutattnak Messi középen nem annyira hatékony, Ibra meg szerintem tévedés volt.
Bár sokan már az euro ligát emlegetik, hogy az sem lenne tragédia. Szerintem pedig igen. Címvédőként minimum a 8 közé be kell jutni.
Hát én is remélem, hogy a maradék kettő mérkőzésen 6 pontot kell szerezni, vagy EL. vagy még rosszabb lehetőség a 4.hely és pá európai kupák.
Barca for ever
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.11.04. 23:25:55

edeinho írta:
2. Barca-Inter x
Rubin-Dinamo nyer a Rubin

Dinamo-Barca nyer a Barca
Inter-Rubin nyer az Inter

továbbjut: Inter és a Barca

3. Barca-Inter x
Rubin-Dinamo nyer a Rubin

Dinamo-Barca nyer a Barca
Inter-Rubin x


tovább nem is fejtegetem...
de elég nagy még mindig annak az esélye hogy az Inter és a Barca megy tovább
Hm... nem is rossz.

ahogy nézem MINDENKÉPP TOVÁBBJUTUNK,ha NEM KAPUNK KI OTTHON AZ INTER ELLEN,ÉS NYERÜNK KIEVBEN. így azért már nem annyira vészes a helyzet,de mégiscsak jobb lenne otthon elverni az Intert, nyugodtabbak lennénk.

indoklás:

rosszabb verzió:

5.f.:

Barca-Inter x
Rubin-Kiev H

ezekután:

1.Rubin 8p
2.Inter 7p
3.Barca 6p
4. Kiev 4p

6.f.:

Inter-Rubin itt bármelyik eredmény jó ahhoz,h továbbjussunk,első helyhez nem. táblázatból kiderül miért. de legyen pl hazai.

Kiev-Barca 2

ezekután: ha inter-rubin x ha inter-rubin 2

1. Inter 10p 1.Rubin 9p 1.Rubin 11p
2. Barca 9p 2. Barca 9p 2.BARCA 9p
3. Rubin 8p 3.Inter 8p
4. Kiev 4p 4.Kiev 4p


tehát a továbbjutáshoz elég 4 pont, az első helyhez korántsem biztos. de a továbbjutáshoz elég, így kicsit jobb a szitu.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
edeinho
Jugador del Barça
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2007.06.25. 13:17:57

2009.11.04. 23:03:59

1. Barca-Inter nyer a Barca
Rubin-Dinamo nyer a Rubin

Dinamo-Barca nyer a Barca
Inter-Rubin nyer az Inter

továbbjut: Barca és Inter ez a legvalószínűbb

2. Barca-Inter x
Rubin-Dinamo nyer a Rubin

Dinamo-Barca nyer a Barca
Inter-Rubin nyer az Inter

továbbjut: Inter és a Barca

3. Barca-Inter x
Rubin-Dinamo nyer a Rubin

Dinamo-Barca nyer a Barca
Inter-Rubin x

továbbjut: Barca és a Rubin

4. Barca-Inter nyer az Inter
Rubin-Dinamo nyer a Dinamo

Dinamo-Barca nyer a Barca
Inter-Rubin nyer az Inter

továbbjut: Inter és a Barca

5. Barca-Inter nyer az Inter
Rubin-Dinamo x

Dinamo-Barca nyer a Barca
Inter-Rubin x

továbbjut: Inter és a Barca

6.Barca-Inter nyer a Barca
Rubin-Dinamo nyer a Rubin

Dinamo-Barca x
Inter-Rubin nyer az Inter

továbbjut: Barca, Inter

7. Barca-Inter nyer a Barca
Rubin-Dinamo nyer a Dinamo

Dinamo-Barca nyer a Dinamo
Inter-Rubin x

továbbjut: Dinamo,Barca

8. Barca-Inter x
Rubin-Dinamo nyer a Dinamo

Dinamo-Barca x
Inter-Rubin nyer a Rubin

továbbjut: Rubin,Dinamo

tovább nem is fejtegetem...
de elég nagy még mindig annak az esélye hogy az Inter és a Barca megy tovább
Avatar
abraka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2009.08.28. 21:31:56

2009.11.04. 23:01:17

Kalti írta:
barca99 írta:Sneijder betette a cumit a szánkba... :roll:
Lehet Pep Európa Ligát akar nyerni, a BL már úgyis megvolt, folytatni akarja a sormintát, mindent trófeából egyet a vitrinbe...
Jah, és Pedro meg abban a sorozatban is betalál egy idényen belül :lol:
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.11.04. 22:56:06

Nem hiszem hogy gond lenne. Az Inter még 3v1 pontot szerez, mi 6-ot-vagy 4-et, a Kazany 3-at, a Kijev semmit, vagy egyet. Így aztán sima továbbjutásra számítok, sőt, ha ez a variáció bejön, és csak 4 pontot szereznénk, de ebből 3-at Mourinhoék ellen-akkor még elsők is lehetünk.
Kezünkben a sorsunk.
Rivaldo-A Legnagyobb.
AndrésIniesta24
Jugador del Barça
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2007.04.19. 16:38:33
Tartózkodási hely: Budapest

2009.11.04. 22:50:30

Ha ne adj isten 3.-ok maradnánk és az EL-ben játszanánk tavasszal akkor azt mekkora volna megnyerni :lol: meg azokat a meccseket legalább lehetne tv-ben nézni... de viccet félre téve, nem kell itt temetni még a csapatot, most kis hullámvölgybe vannak a fiúk de tovább fognak menni a csoportból...
VISCA EL BARÇA, VISCA CATALUNYA, VISCA FUENTEALBILLA
Avatar
BarcasKrisz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2006.05.07. 22:46:31

2009.11.04. 22:50:04

Természetesen én is azt szeretném, ha a BL-t nyernénk meg, de az Európa Ligát sem tekinteném tragédiának.
" A hazád nélkül, senki sem vagy
Nincs már helyed, nincs életed,
Jöttment lett a bélyeged..."

/Ismerős Arcok/
http://www.ismerosarcok.hu
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.11.04. 22:48:40

Hasonló a szitu,mint anno a 06/07es idényben, akkor is neccesen mentünk tovább a csoportból,aztán pool ellen el is véreztünk.

ugye akkor a Werdert kellett mindenképp megvernünk hazai pályán,sikerült is.

Most nincs mese, az x kevés nagyon, mivel ha xelünk, Inter marad előttünk,és ha a Kazan megveri a Kievet,ki is estünk túlképp, de az már jó,ha a Kiev nyer oroszországban.

Azaz 1 megoldás marad, legyőzni az Intert itthon. Mekkora hangulat lesz az nem semmi, remélem meccs végén is :roll: megnehezítettük a dolgunkat,de ez a csapat képes mindenre még mindig, tavaly is temették pár páran a csapatot a tavaszi pontleadásokban a madriddal szemben,és a lyon ellen mutatott odavágós teljesítményen, aztán mégis minden rendbe jött.

Még mindig érti Pep a dolgát,és a csapat se olyan mint 06/07ben,amikor láthatóan elhittük a legtöbb meccsen,h elég a jelenlétünk a győzelemhez.

ez a csapat tovább fog jutni, Pep Team megoldja.

FORCA BARCAAA!!!

u.i.: Barca-Chelsea fílingű párharc lesz ez, Jose megint nem az udvarias formáját fogja hozni meccs előtt,ez tuti, mindent be fog vetni, ha kikapnak,akkor pedig élvezet lesz hallgatni a rizsáit :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ozsimiki 2009.11.04. 22:50:53-kor.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.11.04. 22:48:19

Jelenleg még NEM az a helyzet, hogy imádkoznunk kéne, hogy a Kazan segítsen. Kell 6 pont, ehhez nincs más dolgunk, mint nyerni Kijevben és itthon az Inter ellen. Meg fogjuk csinálni. Teher alatt nő a pálma, ha képtelenek vagyunk címvédőként ilyen helyzetben 6 pontot hozni, akkor megérdemeljük a kiesést.

Sima, egyszerű feladat: 6 pont kell.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.11.04. 22:48:14

barca99 írta:Sneijder betette a cumit a szánkba, ha rohadt gyorsan nem vátoztatnak ezen a kigurigázzuk-akkor-is-ha beleszakadunk stíluson, akkor az Inter simán viszi az egy pontot a Nou Campból. Így viszont még az is megeshet, hogy tavasszal az EL-be mehetünk. :roll:
És csak magunknak köszönhetjük. Ezt a Kazanyt gólokkal kellett volna ma verni, és nem lehet kifogás.
Rá kelett volna lőni 16-22méterről, egyszer beakad.
persze utólag okos vagyok én is :twisted:

Mostmár vagy nyerünk 2ből 2őt, vagy búcsúzhatunk a BL-től.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sanama 2009.11.04. 22:49:08-kor.
messi70
Jugador del Barça
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2009.08.31. 18:56:30

2009.11.04. 22:48:03

ilyen a foci egyszer fennt egyszer lennt sajnos en ugy latom hogy a kazany es az inter fog tovabbb jutni es ez eleg nagy eges lesz legalabb a 16-ba be kellene jutni egy cim vedonek de a barca nem manchester united !na de remenykedjunk hogy hazai palyan megverjuk az intert !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hajra barca mar ideje volna a tavaji felallasban latni a csapatot ugy hogy mindenki a helyen legyen messi szelre henry es iniesta is a helyen hatha visszaternenek a jo utra mert ez nem az!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!HAJRA bARCA!!!!!!!!!!!!!!!MINDENT BELE!!!MEGLEHET CSINALNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Kalti
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2008.11.18. 20:26:37

2009.11.04. 22:47:56

barca99 írta:Sneijder betette a cumit a szánkba, ha rohadt gyorsan nem vátoztatnak ezen a kigurigázzuk-akkor-is-ha beleszakadunk stíluson, akkor az Inter simán viszi az egy pontot a Nou Campból. Így viszont még az is megeshet, hogy tavasszal az EL-be mehetünk. :roll:
Lehet Pep Európa Ligát akar nyerni, a BL már úgyis megvolt, folytatni akarja a sormintát, mindent trófeából egyet a vitrinbe. Na, jó ez rettentő rossz poén volt tudom, belegondolni sem akarok...
Kép
Avatar
BarcasKrisz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2006.05.07. 22:46:31

2009.11.04. 22:46:52

bali 15 írta:A Dynamo Kyev egyszer már legyőzte a Rubint 3-1 re a csoportkör során.
Ez jót jelent ránk nézve?
Csak akkor, ha másodszor is megteszik, vagy döntetlent játszanak.
" A hazád nélkül, senki sem vagy
Nincs már helyed, nincs életed,
Jöttment lett a bélyeged..."

/Ismerős Arcok/
http://www.ismerosarcok.hu
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2009.11.04. 22:45:46

A Dynamo Kyev egyszer már legyőzte a Rubint 3-1 re a csoportkör során.
Ez jót jelent ránk nézve?
Avatar
BarcasKrisz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2006.05.07. 22:46:31

2009.11.04. 22:43:07

barka írta:Most nyert az Inter, ellenünk aztán kikap, minden reményem szerint A kazany nyer Kijevben és ha az Inter szemét akkor az utolsó fordulóban leadja a meccset a Kazanynak és ezzel elbúcsúzhatunk. Már pedig amilyen népmuvészeti cserépedény Murinho, biztos, hogy megteszi.
Így elb... mindent. Itthon nem lett volna szabad kikapni ezektől a h.. oroszoktól!
A következő fordulóban akkor lesz kedvező számunkra a dolog, ha mi nyerünk, a Dinamo meg a Kazany egymás ellen ikszel.

Egyébként meg szerintem törvényszerű volt, hogy lesz a csapat játékában visszaesés, sajnos ez most pont a legrosszabbkor jött. Ha esetleg csak az UEFA jön össze vagy més az se, akkor is menni kell a tavaly megkezdett úton.
" A hazád nélkül, senki sem vagy
Nincs már helyed, nincs életed,
Jöttment lett a bélyeged..."

/Ismerős Arcok/
http://www.ismerosarcok.hu
Válasz küldése